Golf Resort Konopiště – d´Este course, Pátek 28. 5. 2021

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: 24. 5. 2021
Startovní listina: k dispozici od 27. 5. 2021 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.golf-konopiste.cz

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:00    Slavnostní zahájení turnaje (losování jamek)
10:00    START
15.00    Raut
16.00    Vyhlášení výsledků soutěže

 

Odpaliště:

muži – žlutá
ženy – červená

V případě, že hráč preferuje hru z jiných odpališť, musí změnu nahlásit u registrace a viditelně zapsat do score karty!

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 17 – muži a ženy zvlášť
Longest drive na jamce č. 3 – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž (dobrovolný vklad 200 Kč– prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Startovní listina bude k dispozici od 27. 5. 2021 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

Bude zveřejněno na místě v den turnaje. V případě dotazů či změn se obracejte na ředitelku turnaje: 777 300 003

Výsledky

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

Mistři

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000060 14,6 40 / 89 40 14,0
2 SVOBODA Ludvík GCBIT 16300580 10,0 35 / 85 35 10,2
3 PFINGSTNER Pavel CESGK 09801964 11,3 33 / 89 33 11,3
4 ROSENKRANZ Jan CESGK 09800140 14,1 33 / 94 33 14,3
5 MRŮZKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000061 3,7 32 / 83 32 3,9
6 PAVLICA Bohumil LGCPY 18005028 10,0 32 / 88 32 10,2
7 MELOUN Jiří CESGK 09807415 11,1 32 / 89 32 11,1
8 SEQUENS Richard PGCGC 12500088 10,1 31 / 91 31 10,7
9 KOTÍŠEK René GCBIT 16300493 14,3 30 / 102 30 14,4
10 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 09200163 10,0 29 / 93 29 10,0
11 DIENELT Petr GCBIT 16300491 10,0 28 / 96 28 10,3
12 JANEBA Pavel CESGK 09800121 14,4 27 / 101 27 14,4
13 LUŇÁČEK Zdeněk GKTNV 09300003 11,1 26 / 96 26 11,1
14 KOBZA Přemysl GRGGC 09200164 9,3 26 / 93 26 9,3
15 KAMENÍČEK Jan LGCPY 18000448 11,7 26 / 99 26 11,9
16 LOMSKÝ Robert PJCBE 02300480 14,8 24 / 103 24 14,8
17 ZAORÁLEK Michal PGCGC 12502149 12,5 24 / — 24 12,5
18 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 18000451 8,7 24 / — 24 8,7
19 ŠEBESTYÁN Martin GCPAR 05401195 10,1 20 / — 20 10,1
20 FILÍPEK Jiří IGCMO 02200929 14,6 20 / 106 20 14,6
21 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 01200557 9,2 20 / — 20 9,2
22 KNORRE Jaroslav PJCBE 02300424 14,9 18 / — 18 14,9
23 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 09000059 4,6 15 / 102 15 4,6
24 – 26 KOROL Jiří GCPAR 05401118 14,8 WD  
24 – 26 ČÍŽEK Jiří GCHOS 07800384 7,4 WD  
24 – 26 NOVÁK Vladimír LGCPY 18000196 12,9 WD

Šampioni

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 NYKODÝM Aleš GCPDY 00800693 16,7 44 / 84 44 15,7
2 JAKUBEC Petr GCPDY 00801167 16,2 39 / 89 39 15,5
3 FLAŠKA Michal GKHNV 05701853 17,1 36 / — 36 17,0
4 TŮMA Jiří GCHOS 07801422 17,0 36 / 93 36 16,7
5 MILAS Petr GCKON 04400746 18,0 35 / 95 35 17,9
6 VESELÝ Pavel IGCMO 02200351 20,3 35 / — 35 20,0
7 ENDRŠT Jiří GCMNI 06300180 15,8 34 / 94 34 15,8
8 STŘÍLKA Jan GCMUP 10301112 17,8 33 / 100 33 17,8
9 PŮŽA Miroslav GCSTP 14800404 15,9 31 / — 31 15,9
10 NOUSEK Milan PRAGK 12600777 17,4 31 / 98 31 17,7
11 KUCHAŘ Jiří PRAGK 12600604 17,4 31 / — 31 17,8
12 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 18001968 19,8 29 / — 29 19,8
13 KRÁTKÝ František GCGAR 13300186 15,4 29 / 100 29 15,4
14 BRAITHWAITE Kateřina LGCPY 18001645 20,2 28 / — 28 20,2
15 STÖHR Milan ERBGC 11101496 19,6 27 / 106 27 21,0
16 KROV Pavel GCSTP 14800405 19,9 27 / — 27 19,9
17 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 12600454 16,0 26 / 105 26 16,0
18 OLIVA Zdeněk GCSVJ 16500214 20,6 26 / 108 26 20,7
19 MAZÁN Marek IGCMO 02200576 20,8 26 / 107 26 21,0
20 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 18002117 15,7 26 / — 26 15,7
21 TRDLICA Viktor CESGK 09807319 15,1 25 / — 25 15,5
22 HALAMKA Pavel GCGAR 13300275 15,1 25 / 109 25 15,1
23 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 04602004 19,8 23 / 113 23 19,8
24 KLIMUŠKIN Pavel LGCPY 18001646 15,6 22 / 107 22 16,1
25 LIŠKA Tomáš GCMST 06800701 16,6 20 / — 20 16,6
26 KALKUS Tomáš GKCEE 04602003 19,7 19 / — 19 20,2
27 ZÁVORA Jan GCBER 05000813 21,0 17 / 122 17 21,0
28 BRADNA Jan GCBER 05001987 16,3 WD

Ranaři

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 SEIDEMANN Martin PGCGC 12502519 26,0 40 / 100 40 25,4
2 SEBRALA Martin ZGCKR 04301891 24,4 37 / 101 37 24,0
3 KOLAŘÍKOVÁ Lucie LGCPY 18001407 26,5 34 / — 34 26,3
4 DAŇA Antonin GCBBS 09402744 25,6 32 / — 32 26,2
5 ZAHRADNÍČEK Václav IGCMO 02200725 35,2 31 / — 31 35,1
6 ŠVEC Radek GCBIT 16300466 28,2 30 / 114 30 28,2
7 LOUKOTA Václav GCTEP 09100906 24,0 30 / 109 30 24,0
8 SELINGR Martin GCBIT 16300150 26,8 30 / — 30 26,9
9 ČERNÝ Aleš LGCPY 18004850 31,7 30 / 117 30 31,7
10 BELUSKÁ Jana LGCPY 18000153 32,6 29 / — 29 32,6
11 BROŽ Jan CESGK 09807003 29,9 29 / 118 29 29,9
12 JANULÍK Petr GCCHP 14401171 22,4 29 / — 29 22,5
13 PROVAZNÍK Václav GCGAR 13300165 25,4 28 / 111 28 25,5
14 MAZÁN Miroslav IGCMO 02200735 22,0 28 / 109 28 22,0
15 VITOŠKOVÁ Petra WELGC 18900097 32,1 27 / 132 27 32,1
16 WURST Roman GKLIS 01200938 25,0 27 / — 27 25,0
17 GABRIEL Tomáš BARGC 11201228 54,0 27 / 128 27 42,4
18 PONCAR Marek IGCMO 02200639 38,2 26 / 127 26 38,2
19 MAREK Dušan GCBER 05002072 27,8 25 / — 25 28,7
20 DOSTÁL Luděk GCHOS 07808845 30,8 24 / — 24 30,8
21 VLAŠIC Martin LGCPY 18005511 26,6 23 / 119 23 27,2
22 JIRSA David GCSTP 14800403 22,6 21 / — 21 22,6
23 DUŠEK Roman GCBIT 16300262 34,8 21 / — 21 34,8
24 HÁJEK Josef GCTEP 09100259 23,8 21 / — 21 23,9
25 MACHAČ František BARGC 11201215 54,0 15 / — 15 54,0
26 SEBRALOVÁ Pavlína ZGCKR 04301956 54,0 15 / — 15 54,0
27 KOTÍŠKOVÁ Gabriela GCBIT 16300560 54,0 10 / — 10 54,0
28 DIENELTOVÁ Lenka GCBIT 16300867 54,0 7 / — 7 54,0
29 – 30 MAYER Evžen GCBER 05001976 28,6 WD  
29 – 30 JIROVSKÝ Miloš LGCPY 18001481 21,9 WD

 

Golf Resort Konopiště – d´Este course, Pátek 28. 5. 2021

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: 24. 5. 2021
Startovní listina: k dispozici od 27. 5. 2021 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.golf-konopiste.cz

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:00    Slavnostní zahájení turnaje (losování jamek)
10:00    START
15.00    Raut
16.00    Vyhlášení výsledků soutěže

 

Odpaliště:

muži – žlutá
ženy – červená

V případě, že hráč preferuje hru z jiných odpališť, musí změnu nahlásit u registrace a viditelně zapsat do score karty!

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 17 – muži a ženy zvlášť
Longest drive na jamce č. 3 – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž (dobrovolný vklad 200 Kč– prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

 

Startovní listina bude k dispozici od 27. 5. 2021 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

Bude zveřejněno na místě v den turnaje. V případě dotazů či změn se obracejte na ředitelku turnaje: 777 300 003

Výsledky

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

Mistři

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000060 14,6 40 / 89 40 14,0
2 SVOBODA Ludvík GCBIT 16300580 10,0 35 / 85 35 10,2
3 PFINGSTNER Pavel CESGK 09801964 11,3 33 / 89 33 11,3
4 ROSENKRANZ Jan CESGK 09800140 14,1 33 / 94 33 14,3
5 MRŮZKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000061 3,7 32 / 83 32 3,9
6 PAVLICA Bohumil LGCPY 18005028 10,0 32 / 88 32 10,2
7 MELOUN Jiří CESGK 09807415 11,1 32 / 89 32 11,1
8 SEQUENS Richard PGCGC 12500088 10,1 31 / 91 31 10,7
9 KOTÍŠEK René GCBIT 16300493 14,3 30 / 102 30 14,4
10 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 09200163 10,0 29 / 93 29 10,0
11 DIENELT Petr GCBIT 16300491 10,0 28 / 96 28 10,3
12 JANEBA Pavel CESGK 09800121 14,4 27 / 101 27 14,4
13 LUŇÁČEK Zdeněk GKTNV 09300003 11,1 26 / 96 26 11,1
14 KOBZA Přemysl GRGGC 09200164 9,3 26 / 93 26 9,3
15 KAMENÍČEK Jan LGCPY 18000448 11,7 26 / 99 26 11,9
16 LOMSKÝ Robert PJCBE 02300480 14,8 24 / 103 24 14,8
17 ZAORÁLEK Michal PGCGC 12502149 12,5 24 / — 24 12,5
18 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 18000451 8,7 24 / — 24 8,7
19 ŠEBESTYÁN Martin GCPAR 05401195 10,1 20 / — 20 10,1
20 FILÍPEK Jiří IGCMO 02200929 14,6 20 / 106 20 14,6
21 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 01200557 9,2 20 / — 20 9,2
22 KNORRE Jaroslav PJCBE 02300424 14,9 18 / — 18 14,9
23 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 09000059 4,6 15 / 102 15 4,6
24 – 26 KOROL Jiří GCPAR 05401118 14,8 WD  
24 – 26 ČÍŽEK Jiří GCHOS 07800384 7,4 WD  
24 – 26 NOVÁK Vladimír LGCPY 18000196 12,9 WD

Šampioni

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 NYKODÝM Aleš GCPDY 00800693 16,7 44 / 84 44 15,7
2 JAKUBEC Petr GCPDY 00801167 16,2 39 / 89 39 15,5
3 FLAŠKA Michal GKHNV 05701853 17,1 36 / — 36 17,0
4 TŮMA Jiří GCHOS 07801422 17,0 36 / 93 36 16,7
5 MILAS Petr GCKON 04400746 18,0 35 / 95 35 17,9
6 VESELÝ Pavel IGCMO 02200351 20,3 35 / — 35 20,0
7 ENDRŠT Jiří GCMNI 06300180 15,8 34 / 94 34 15,8
8 STŘÍLKA Jan GCMUP 10301112 17,8 33 / 100 33 17,8
9 PŮŽA Miroslav GCSTP 14800404 15,9 31 / — 31 15,9
10 NOUSEK Milan PRAGK 12600777 17,4 31 / 98 31 17,7
11 KUCHAŘ Jiří PRAGK 12600604 17,4 31 / — 31 17,8
12 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 18001968 19,8 29 / — 29 19,8
13 KRÁTKÝ František GCGAR 13300186 15,4 29 / 100 29 15,4
14 BRAITHWAITE Kateřina LGCPY 18001645 20,2 28 / — 28 20,2
15 STÖHR Milan ERBGC 11101496 19,6 27 / 106 27 21,0
16 KROV Pavel GCSTP 14800405 19,9 27 / — 27 19,9
17 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 12600454 16,0 26 / 105 26 16,0
18 OLIVA Zdeněk GCSVJ 16500214 20,6 26 / 108 26 20,7
19 MAZÁN Marek IGCMO 02200576 20,8 26 / 107 26 21,0
20 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 18002117 15,7 26 / — 26 15,7
21 TRDLICA Viktor CESGK 09807319 15,1 25 / — 25 15,5
22 HALAMKA Pavel GCGAR 13300275 15,1 25 / 109 25 15,1
23 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 04602004 19,8 23 / 113 23 19,8
24 KLIMUŠKIN Pavel LGCPY 18001646 15,6 22 / 107 22 16,1
25 LIŠKA Tomáš GCMST 06800701 16,6 20 / — 20 16,6
26 KALKUS Tomáš GKCEE 04602003 19,7 19 / — 19 20,2
27 ZÁVORA Jan GCBER 05000813 21,0 17 / 122 17 21,0
28 BRADNA Jan GCBER 05001987 16,3 WD

Ranaři

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 SEIDEMANN Martin PGCGC 12502519 26,0 40 / 100 40 25,4
2 SEBRALA Martin ZGCKR 04301891 24,4 37 / 101 37 24,0
3 KOLAŘÍKOVÁ Lucie LGCPY 18001407 26,5 34 / — 34 26,3
4 DAŇA Antonin GCBBS 09402744 25,6 32 / — 32 26,2
5 ZAHRADNÍČEK Václav IGCMO 02200725 35,2 31 / — 31 35,1
6 ŠVEC Radek GCBIT 16300466 28,2 30 / 114 30 28,2
7 LOUKOTA Václav GCTEP 09100906 24,0 30 / 109 30 24,0
8 SELINGR Martin GCBIT 16300150 26,8 30 / — 30 26,9
9 ČERNÝ Aleš LGCPY 18004850 31,7 30 / 117 30 31,7
10 BELUSKÁ Jana LGCPY 18000153 32,6 29 / — 29 32,6
11 BROŽ Jan CESGK 09807003 29,9 29 / 118 29 29,9
12 JANULÍK Petr GCCHP 14401171 22,4 29 / — 29 22,5
13 PROVAZNÍK Václav GCGAR 13300165 25,4 28 / 111 28 25,5
14 MAZÁN Miroslav IGCMO 02200735 22,0 28 / 109 28 22,0
15 VITOŠKOVÁ Petra WELGC 18900097 32,1 27 / 132 27 32,1
16 WURST Roman GKLIS 01200938 25,0 27 / — 27 25,0
17 GABRIEL Tomáš BARGC 11201228 54,0 27 / 128 27 42,4
18 PONCAR Marek IGCMO 02200639 38,2 26 / 127 26 38,2
19 MAREK Dušan GCBER 05002072 27,8 25 / — 25 28,7
20 DOSTÁL Luděk GCHOS 07808845 30,8 24 / — 24 30,8
21 VLAŠIC Martin LGCPY 18005511 26,6 23 / 119 23 27,2
22 JIRSA David GCSTP 14800403 22,6 21 / — 21 22,6
23 DUŠEK Roman GCBIT 16300262 34,8 21 / — 21 34,8
24 HÁJEK Josef GCTEP 09100259 23,8 21 / — 21 23,9
25 MACHAČ František BARGC 11201215 54,0 15 / — 15 54,0
26 SEBRALOVÁ Pavlína ZGCKR 04301956 54,0 15 / — 15 54,0
27 KOTÍŠKOVÁ Gabriela GCBIT 16300560 54,0 10 / — 10 54,0
28 DIENELTOVÁ Lenka GCBIT 16300867 54,0 7 / — 7 54,0
29 – 30 MAYER Evžen GCBER 05001976 28,6 WD  
29 – 30 JIROVSKÝ Miloš LGCPY 18001481 21,9 WD

 

Gabriela Šulcová, ředitelka Tour
M: +420 777 300 003, E: golf@getour.cz
P: Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9