Golf Resort Konopiště – d´Este course, Pátek 26. 4. 2019

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: 22. 4. 2019
Startovní listina: k dispozici od 25. 4. 2019 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.golf-konopiste.cz

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:30    Slavnostní zahájení turnaje (losování jamek)
10:00    CANON START
15.00    Raut
16.00    Vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“, HCP 0 – 14, Hra na rány 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“, HCP 14,1 – 21, Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“, HCP 21,1 – 54, Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním, (s omezením na HCP 36)
4. kategorie “BRUTTO RÁNY“

Odpaliště:

muži:
HCP 0 – 14 bílá (věk 65 a více – odpaliště žlutá)
HCP 14,1 – 54 žlutá

ženy:
HCP 0 – 14 modrá (věk 55 a více – odpaliště červená)
HCP 14,1 – 54 červená

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 4 – muži a ženy zvlášť
Longest drive na jamce č. 12 – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž (dobrovolný vklad 200 Kč– prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Ubytování:

Golf & Spa Resort Konopiště , www.gcko.cz
Cena : 1600,- Kč / dvoulůžkový pokoj bez snídaně, rezervujte pod heslem Golf Experience Tour
Rezervace pokojů :  +420 603 332 647  

Startovní listina bude k dispozici od 25. 4. 2019 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

Golf & Spa Resort Konopiště    CANNON START 10:00  
Sequens Richard  Janulík Petr Daňa Antonín  
1250088 1441171 094-2744  
Balvín Petr Bradna Jan  Mrázek Marek  Mayer Evžen 
  0663002 0501987 164-0618 0501976
Čížek Jiří  Novák Vladimír Říha Michal  Černý David
0780384 1800196 170-0276 1802164
Brychta Michal David Miroslav Steiner Jiř Procházka Zdeněk
0250955 1990399 103-0194 0500721
Jirovský Jiří  Kameníčková Lenka  Gaubová Monika Kurčíková Ivana 
1800767 1802117 180-0139 1860030
Procházka Miroslav  Chlada Petr Calta Karel  Caltová Dana 
1800451 1800740 067-0197 0670198
Halamka Pavel Čížková Štěpánka Krátký František  Čížek Tomáš
1150134 0900060 133-0186 0900059
Žampach Jiří  Vaňásek Hodinová Monika  Vaňásek Petr Wurst Roman 
0120994 0120557 012-0556 0120938
Tesař Ladislav Nenička Petr  Nepraš Jakub Koritenský Petr
0081205 165-0542 165-0557 1260403
Bican Roman  Meloun Jiří Kuchař Jiří Nousek Milan
1260015 1220172 126-0604 1260777
Provazník Václav Provazník Michal Beluský Milan  Beluská Jana
1330165 1330148 180-0152 1800153
Janeba Pavel Rosenkranz Jan  Nousková  Lenka Endrštová Naděžda
1360148 1360145 126-0454 0630182
Pfingstner Pavel  Hrabánek Vít  Nykodým Aleš Střílka Jan
0981964 0780206 008-0693 1251581
Stibůrek Miroslav  Hájek Josef Loukotová Šárka  Dostál Tomáš
044-0465 0910259 091-1279 078-7848
Veselý Pavel  Bílek Václav Stuchlík Jiří  Pánek Jan 
0782842 0986439 098-5743 0105839
Bartuška Roman  Pavlík Josef Brada Miroslav  Maličovský Petr
 078-5662 1630313 163-0306 1220059
Kmec Martin  Jakubec Petr Frohlich Radim  Velička Radek 
1804249 0081167 085-0185 0984033
Tačner Libor        Knorre Jaroslav  Gutwald Radek Píša Zdeněk 
180-4373 0230424 163-0758   023-0363
Budák Slava Krenc Tomáš Seidemann Martin     Dušek Roman
1630237 0220755 010-4227  163-0262 
Filípek Jiří  Segeč Karol Václavek Karel  host
1630067 1630500 056-0293  
Půža Miroslav Krov  Pavel  Jirsa David Švec  Radek 
0220350 0220352 022-0322 1630466
Svoboda Ludvík Selingr Martin host host
 1630580 1630150    
Klička Martin  Svoboda Miroslav  Prokop Jan  host
0100783 0482525 048-2525  
Trocnov Trocnov Trocnov Trocnov
       

Výsledky

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

Mistři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 BARTUŠKA Roman GCHOS 0785662 8,9 70 / 38 70 8,5
2 STIBŮREK Miroslav GCKON 0440465 12,1 71 / 37 71 11,8
3 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 11,0 71 / 37 71 10,8
4 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 13,8 72 / 36 72 13,8
5 KNORRE Jaroslav PJCBE 0230424 13,4 73 / 35 73 13,4
6 ŽAMPACH Jiří GKLIS 0120994 9,2 74 / 35 74 9,2
7 TESAŘ Ladislav ALBGC 1430314 9,9 74 / 34 74 9,9
8 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 13,0 75 / 33 75 13,0
9 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 11,1 75 / 33 75 11,2
10 SKLENÁŘ Marek GCAUS 0282214 11,6 76 / 35 76 11,6
11 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,2 77 / 33 77 13,2
12 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 13,1 77 / 31 77 13,2
13 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 12,8 78 / 34 78 12,8
14 STEINER Jiří GCMUP 1030194 12,9 78 / 30 78 13,0
15 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 10,1 79 / 29 79 10,2
16 TAČNER Libor LGCPY 1804373 13,3 80 / 28 80 13,4
17 BRYCHTA Michal GCBRN 0250955 10,2 80 / 28 80 10,3
18 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 9,7 80 / 29 80 9,8
19 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 7,5 81 / 27 81 7,6
20 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 8,5 81 / 27 81 8,6
21 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 13,9 81 / 27 81 14,0
22 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 8,1 82 / 28 82 8,2
23 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 0120557 12,3 82 / 28 82 12,4
24 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 8,7 82 / 26 82 8,8
25 JANEBA Pavel GCMBM 1360148 11,3 82 / 26 82 11,4
26 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 11,9 87 / 24 87 12,0
27 DAVID Miroslav GCKSI 1990399 10,6 92 / 23 92 10,7

Šampioni

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 MELOUN Jiří CESGK 0987415 15,9 44 / 83 44 13,5
2 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 14,5 39 / 87 39 13,6
3 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 17,7 39 / 95 39 16,8
4 NEPRAŠ Jakub GCSVJ 1650557 16,7 38 / 91 38 16,1
5 GAUBOVÁ Monika LGCPY 1800139 18,0 38 / — 38 17,4
6 BICAN Roman PRAGK 1260015 14,8 38 / 90 38 14,2
7 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 17,6 36 / 94 36 17,6
8 JIRSA David IGCMO 0220322 19,5 36 / 97 36 19,5
9 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 15,8 36 / 91 36 15,8
10 HARANT Jiří GCBIT 1630627 16,2 36 / 93 36 16,2
11 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 17,1 34 / 95 34 17,1
12 BRADNA Jan GCBER 0501987 20,3 33 / 101 33 20,3
13 PAVLÍK Josef GCBIT 1630313 16,0 32 / 96 32 16,1
14 KLIČKA Martin GCHOD 0100783 17,7 31 / — 31 17,8
15 SVOBODA Miroslav GCHOD 0106828 17,8 31 / 99 31 17,9
16 NENIČKA Petr GCSVJ 1650542 15,3 31 / 96 31 15,4
17 PROCHÁZKA Zdeněk BERGC 1540351 19,2 31 / 102 31 19,3
18 SEGEČ Karol GCBIT 1630500 18,0 31 / 105 31 18,1
19 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 18,3 31 / 99 31 18,4
20 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,1 31 / 102 31 17,2
21 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 14,8 30 / 102 30 14,9
22 CALTA Karel GKCBR 0670197 20,9 30 / 105 30 21,0
23 KROV Pavel IGCMO 0220352 17,6 30 / — 30 17,7
24 KUČÍRKOVÁ Ivana GSUKL 1860030 20,6 30 / 107 30 20,7
25 STŘÍLKA Jan PGCGC 1251581 15,5 30 / 101 30 15,6
26 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 1800767 17,1 29 / 101 29 17,2
27 GUTWALD Radek GCBIT 1630758 15,8 29 / 100 29 15,9
28 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,0 28 / 100 28 15,1
29 VAŇÁSEK Petr GKLIS 0120556 15,8 28 / 101 28 15,9
30 KMEC Martin LGCPY 1804249 14,4 28 / — 28 14,5
31 CHLADA Petr LGCPY 1800740 19,5 27 / 106 27 19,6
32 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 19,9 27 / 106 27 20,0
33 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 18,2 26 / 108 26 18,3
34 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 14,8 25 / 104 25 14,9
35 BÍLEK Václav CESGK 0986439 15,0 23 / 104 23 15,1

Ranaři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 27,0 54 / 89 54 19,6
2 MALIČOVSKÝ Petr PRZGK 1220059 23,2 35 / 103 35 23,2
3 DUŠEK Roman GCBIT 1630262 31,8 35 / — 35 31,8
4 CALTOVÁ Dana GKCBR 0670198 31,1 34 / 114 34 31,1
5 BUDÁK Slavomír GCBIT 1630237 22,1 34 / — 34 22,1
6 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 22,7 33 / — 33 22,7
7 SEIDEMANN Martin GCHOD 0104227 25,6 33 / 108 33 25,6
8 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 22,5 33 / 103 33 22,5
9 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 0911279 31,9 32 / 118 32 31,9
10 WURST Roman GKLIS 0120938 22,1 32 / 104 32 22,1
11 MRÁZEK Marek GCBBR 1640618 22,1 30 / 105 30 22,2
12 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 30,9 30 / — 30 31,0
13 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 29,6 29 / — 29 29,7
14 PÍŠA Zdeněk PJCBE 0230363 21,6 29 / — 29 21,7
15 DOSTÁL Tomáš GCHOS 0787848 39 28 / 126 28 39
16 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 25,8 27 / — 27 25,9
17 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 25,0 27 / 118 27 25,1
18 KRENC Tomáš IGCMO 0220755 23,8 27 / — 27 23,9
19 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 25,0 26 / — 26 25,1
20 PROKOP Jan SOGCC 0482525 25,8 25 / 117 25 25,9
21 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 22,3 24 / 112 24 22,4
22 ČERNÝ Aleš PGCGC 1250475 26,5 23 / — 23 26,6
23 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 26,2 22 / 120 22 26,3
24 MAYER Evžen GCBER 0501976 35,3 19 / — 19 35,4
25 SELINGR Martin GCBIT 1630150 24,8 17 / — 17 24,9

Brutto

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 MELOUN Jiří CESGK 0987415 15,9 83 / 44 83 13,5
2 BARTUŠKA Roman GCHOS 0785662 8,9 83 / 38 83 8,5
3 ŽAMPACH Jiří GKLIS 0120994 9,2 87 / 35 87 9,2
4 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 11,0 87 / 37 87 10,8
5 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 14,5 87 / 39 87 13,6
6 STIBŮREK Miroslav GCKON 0440465 12,1 88 / 37 88 11,8
7 TESAŘ Ladislav ALBGC 1430314 9,9 88 / 34 88 9,9
8 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 27,0 89 / 54 89 19,6
9 KNORRE Jaroslav PJCBE 0230424 13,4 89 / 35 89 13,4
10 BICAN Roman PRAGK 1260015 14,8 90 / 38 90 14,2
11 NEPRAŠ Jakub GCSVJ 1650557 16,7 91 / 38 91 16,1
12 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 11,1 91 / 33 91 11,2
13 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 15,8 91 / 36 91 15,8
14 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 7,5 92 / 27 92 7,6
15 SKLENÁŘ Marek GCAUS 0282214 11,6 92 / 35 92 11,6
16 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 13,0 93 / 33 93 13,0
17 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 8,5 93 / 27 93 8,6
18 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 10,1 93 / 29 93 10,2
19 HARANT Jiří GCBIT 1630627 16,2 93 / 36 93 16,2
20 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 13,8 94 / 36 94 13,8
21 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 8,1 94 / 28 94 8,2
22 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 17,6 94 / 36 94 17,6
23 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 9,7 94 / 29 94 9,8
24 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,2 95 / 33 95 13,2
25 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 17,1 95 / 34 95 17,1
26 BRYCHTA Michal GCBRN 0250955 10,2 95 / 28 95 10,3
27 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 13,1 95 / 31 95 13,2
28 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 8,7 95 / 26 95 8,8
29 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 17,7 95 / 39 95 16,8
30 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 12,8 96 / 34 96 12,8
31 STEINER Jiří GCMUP 1030194 12,9 96 / 30 96 13,0
32 – 33 PAVLÍK Josef GCBIT 1630313 16,0 96 / 32 96 16,1
32 – 33 NENIČKA Petr GCSVJ 1650542 15,3 96 / 31 96 15,4
34 JIRSA David IGCMO 0220322 19,5 97 / 36 97 19,5
35 JANEBA Pavel GCMBM 1360148 11,3 98 / 26 98 11,4
36 TAČNER Libor LGCPY 1804373 13,3 99 / 28 99 13,4
37 SVOBODA Miroslav GCHOD 0106828 17,8 99 / 31 99 17,9
38 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 18,3 99 / 31 99 18,4
39 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,0 100 / 28 100 15,1
40 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 13,9 100 / 27 100 14,0
41 GUTWALD Radek GCBIT 1630758 15,8 100 / 29 100 15,9
42 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 1800767 17,1 101 / 29 101 17,2
43 STŘÍLKA Jan PGCGC 1251581 15,5 101 / 30 101 15,6
44 BRADNA Jan GCBER 0501987 20,3 101 / 33 101 20,3
45 VAŇÁSEK Petr GKLIS 0120556 15,8 101 / 28 101 15,9
46 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 14,8 102 / 30 102 14,9
47 PROCHÁZKA Zdeněk BERGC 1540351 19,2 102 / 31 102 19,3
48 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 0120557 12,3 102 / 28 102 12,4
49 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,1 102 / 31 102 17,2
50 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 22,5 103 / 33 103 22,5
51 MALIČOVSKÝ Petr PRZGK 1220059 23,2 103 / 35 103 23,2
52 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 11,9 104 / 24 104 12,0
53 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 14,8 104 / 25 104 14,9
54 WURST Roman GKLIS 0120938 22,1 104 / 32 104 22,1
55 BÍLEK Václav CESGK 0986439 15,0 104 / 23 104 15,1
56 MRÁZEK Marek GCBBR 1640618 22,1 105 / 30 105 22,2
57 CALTA Karel GKCBR 0670197 20,9 105 / 30 105 21,0
58 SEGEČ Karol GCBIT 1630500 18,0 105 / 31 105 18,1
59 CHLADA Petr LGCPY 1800740 19,5 106 / 27 106 19,6
60 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 19,9 106 / 27 106 20,0
61 KUČÍRKOVÁ Ivana GSUKL 1860030 20,6 107 / 30 107 20,7
62 DAVID Miroslav GCKSI 1990399 10,6 107 / 23 107 10,7
63 SEIDEMANN Martin GCHOD 0104227 25,6 108 / 33 108 25,6
64 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 18,2 108 / 26 108 18,3
65 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 22,3 112 / 24 112 22,4
66 CALTOVÁ Dana GKCBR 0670198 31,1 114 / 34 114 31,1
67 PROKOP Jan SOGCC 0482525 25,8 117 / 25 117 25,9
68 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 0911279 31,9 118 / 32 118 31,9
69 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 25,0 118 / 27 118 25,1
70 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 26,2 120 / 22 120 26,3
71 DOSTÁL Tomáš GCHOS 0787848 39 126 / 31 126 39
72 SELINGR Martin GCBIT 1630150 24,8 — / 17 24,9
73 GAUBOVÁ Monika LGCPY 1800139 18,0 — / 38 17,4
74 KLIČKA Martin GCHOD 0100783 17,7 — / 31 17,8
75 PÍŠA Zdeněk PJCBE 0230363 21,6 — / 29 21,7
76 KROV Pavel IGCMO 0220352 17,6 — / 30 17,7
77 KMEC Martin LGCPY 1804249 14,4 — / 28 14,5
78 BUDÁK Slavomír GCBIT 1630237 22,1 — / 34 22,1
79 ČERNÝ Aleš PGCGC 1250475 26,5 — / 23 26,6
80 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 22,7 — / 33 22,7
81 KRENC Tomáš IGCMO 0220755 23,8 — / 27 23,9
82 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 29,6 — / 29 29,7
83 DUŠEK Roman GCBIT 1630262 31,8 — / 35 31,8
84 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 25,8 — / 27 25,9
85 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 25,0 — / 26 25,1
86 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 30,9 — / 30 31,0
87 MAYER Evžen GCBER 0501976 35,3 — / 19 35,4

Golf Resort Konopiště – d´Este course, Pátek 26. 4. 2019

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: 22. 4. 2019
Startovní listina: k dispozici od 25. 4. 2019 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.golf-konopiste.cz

 

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:15    Slavnostní zahájení turnaje (losování jamek)
10:00    CANON START
15.00    Raut
16.00    Vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“, HCP 0 – 14, Hra na rány 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“, HCP 14,1 – 21, Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“, HCP 21,1 – 54, Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním, (s omezením na HCP 36)
4. kategorie “BRUTTO RÁNY“

Odpaliště:

muži:
HCP 0 – 14 bílá (věk 65 a více – odpaliště žlutá)
HCP 14,1 – 54 žlutá

ženy:
HCP 0 – 14 modrá (věk 55 a více – odpaliště červená)
HCP 14,1 – 54 červená

 

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 4 – muži a ženy zvlášť.
Longest drive na jamce č. 12 – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné!:-)

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Ubytování:

Golf & Spa Resort Konopiště , www.gcko.cz
Cena : 1600,- Kč / dvoulůžkový pokoj bez snídaně, rezervujte pod heslem Golf Experience Tour
Rezervace pokojů :  +420 603 332 647  

Startovní listina bude k dispozici od 25. 4. 2019 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

    
Sequens Richard Janulík PetrDaňa Antonín
12500881441171094-2744
Balvín PetrBradna Jan Mrázek Marek Mayer Evžen 
  0663002501987164-0618501976
Čížek Jiří Novák VladimírŘíha Michal Černý David
7803841800196170-02761802164
Brychta MichalDavid MiroslavSteiner JiřProcházka Zdeněk
2509551990399103-0194500721
Jirovský Jiří Kameníčková Lenka Gaubová MonikaKurčíková Ivana 
18007671802117180-01391860030
Procházka Miroslav Chlada PetrCalta Karel Caltová Dana 
18004511800740067-0197670198
Halamka PavelČížková ŠtěpánkaKrátký František Čížek Tomáš
1150134900060133-0186900059
Žampach Jiří Vaňásek Hodinová Monika Vaňásek PetrWurst Roman 
120994120557012-0556120938
Tesař LadislavNenička Petr Nepraš JakubKoritenský Petr
81205165-0542165-05571260403
Bican Roman Meloun JiříKuchař JiříNousek Milan
12600151220172126-06041260777
Provazník VáclavProvazník MichalBeluský Milan Beluská Jana
13301651330148180-01521800153
Janeba PavelRosenkranz Jan Nousková  LenkaEndrštová Naděžda
13601481360145126-0454630182
Pfingstner Pavel Hrabánek Vít Nykodým AlešStřílka Jan
981964780206008-06931251581
Stibůrek Miroslav Hájek JosefLoukotová Šárka Dostál Tomáš
044-0465910259091-1279078-7848
Veselý Pavel Bílek VáclavStuchlík Jiří Pánek Jan 
782842986439098-5743105839
Bartuška Roman Pavlík JosefBrada Miroslav Maličovský Petr
 078-56621630313163-03061220059
Kmec Martin Jakubec PetrFrohlich Radim Velička Radek 
180424981167085-0185984033
Tačner Libor       Knorre Jaroslav Gutwald RadekPíša Zdeněk 
180-4373230424163-0758  023-0363
Budák SlavaKrenc TomášSeidemann Martin    Dušek Roman
1630237220755010-4227 163-0262 
Filípek Jiří Segeč KarolVáclavek Karel host
16300671630500056-0293
Půža MiroslavKrov  Pavel Jirsa DavidŠvec  Radek 
220350220352022-03221630466
Svoboda LudvíkSelingr Martinhosthost
 16305801630150
Klička Martin Svoboda Miroslav Prokop Jan host
100783482525048-2525
TrocnovTrocnovTrocnovTrocnov

Výsledky

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

Mistři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 BARTUŠKA Roman GCHOS 0785662 8,9 70 / 38 70 8,5
2 STIBŮREK Miroslav GCKON 0440465 12,1 71 / 37 71 11,8
3 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 11,0 71 / 37 71 10,8
4 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 13,8 72 / 36 72 13,8
5 KNORRE Jaroslav PJCBE 0230424 13,4 73 / 35 73 13,4
6 ŽAMPACH Jiří GKLIS 0120994 9,2 74 / 35 74 9,2
7 TESAŘ Ladislav ALBGC 1430314 9,9 74 / 34 74 9,9
8 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 13,0 75 / 33 75 13,0
9 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 11,1 75 / 33 75 11,2
10 SKLENÁŘ Marek GCAUS 0282214 11,6 76 / 35 76 11,6
11 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,2 77 / 33 77 13,2
12 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 13,1 77 / 31 77 13,2
13 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 12,8 78 / 34 78 12,8
14 STEINER Jiří GCMUP 1030194 12,9 78 / 30 78 13,0
15 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 10,1 79 / 29 79 10,2
16 TAČNER Libor LGCPY 1804373 13,3 80 / 28 80 13,4
17 BRYCHTA Michal GCBRN 0250955 10,2 80 / 28 80 10,3
18 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 9,7 80 / 29 80 9,8
19 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 7,5 81 / 27 81 7,6
20 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 8,5 81 / 27 81 8,6
21 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 13,9 81 / 27 81 14,0
22 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 8,1 82 / 28 82 8,2
23 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 0120557 12,3 82 / 28 82 12,4
24 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 8,7 82 / 26 82 8,8
25 JANEBA Pavel GCMBM 1360148 11,3 82 / 26 82 11,4
26 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 11,9 87 / 24 87 12,0
27 DAVID Miroslav GCKSI 1990399 10,6 92 / 23 92 10,7

Šampioni

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 MELOUN Jiří CESGK 0987415 15,9 44 / 83 44 13,5
2 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 14,5 39 / 87 39 13,6
3 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 17,7 39 / 95 39 16,8
4 NEPRAŠ Jakub GCSVJ 1650557 16,7 38 / 91 38 16,1
5 GAUBOVÁ Monika LGCPY 1800139 18,0 38 / — 38 17,4
6 BICAN Roman PRAGK 1260015 14,8 38 / 90 38 14,2
7 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 17,6 36 / 94 36 17,6
8 JIRSA David IGCMO 0220322 19,5 36 / 97 36 19,5
9 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 15,8 36 / 91 36 15,8
10 HARANT Jiří GCBIT 1630627 16,2 36 / 93 36 16,2
11 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 17,1 34 / 95 34 17,1
12 BRADNA Jan GCBER 0501987 20,3 33 / 101 33 20,3
13 PAVLÍK Josef GCBIT 1630313 16,0 32 / 96 32 16,1
14 KLIČKA Martin GCHOD 0100783 17,7 31 / — 31 17,8
15 SVOBODA Miroslav GCHOD 0106828 17,8 31 / 99 31 17,9
16 NENIČKA Petr GCSVJ 1650542 15,3 31 / 96 31 15,4
17 PROCHÁZKA Zdeněk BERGC 1540351 19,2 31 / 102 31 19,3
18 SEGEČ Karol GCBIT 1630500 18,0 31 / 105 31 18,1
19 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 18,3 31 / 99 31 18,4
20 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,1 31 / 102 31 17,2
21 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 14,8 30 / 102 30 14,9
22 CALTA Karel GKCBR 0670197 20,9 30 / 105 30 21,0
23 KROV Pavel IGCMO 0220352 17,6 30 / — 30 17,7
24 KUČÍRKOVÁ Ivana GSUKL 1860030 20,6 30 / 107 30 20,7
25 STŘÍLKA Jan PGCGC 1251581 15,5 30 / 101 30 15,6
26 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 1800767 17,1 29 / 101 29 17,2
27 GUTWALD Radek GCBIT 1630758 15,8 29 / 100 29 15,9
28 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,0 28 / 100 28 15,1
29 VAŇÁSEK Petr GKLIS 0120556 15,8 28 / 101 28 15,9
30 KMEC Martin LGCPY 1804249 14,4 28 / — 28 14,5
31 CHLADA Petr LGCPY 1800740 19,5 27 / 106 27 19,6
32 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 19,9 27 / 106 27 20,0
33 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 18,2 26 / 108 26 18,3
34 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 14,8 25 / 104 25 14,9
35 BÍLEK Václav CESGK 0986439 15,0 23 / 104 23 15,1

Ranaři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 27,0 54 / 89 54 19,6
2 MALIČOVSKÝ Petr PRZGK 1220059 23,2 35 / 103 35 23,2
3 DUŠEK Roman GCBIT 1630262 31,8 35 / — 35 31,8
4 CALTOVÁ Dana GKCBR 0670198 31,1 34 / 114 34 31,1
5 BUDÁK Slavomír GCBIT 1630237 22,1 34 / — 34 22,1
6 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 22,7 33 / — 33 22,7
7 SEIDEMANN Martin GCHOD 0104227 25,6 33 / 108 33 25,6
8 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 22,5 33 / 103 33 22,5
9 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 0911279 31,9 32 / 118 32 31,9
10 WURST Roman GKLIS 0120938 22,1 32 / 104 32 22,1
11 MRÁZEK Marek GCBBR 1640618 22,1 30 / 105 30 22,2
12 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 30,9 30 / — 30 31,0
13 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 29,6 29 / — 29 29,7
14 PÍŠA Zdeněk PJCBE 0230363 21,6 29 / — 29 21,7
15 DOSTÁL Tomáš GCHOS 0787848 39 28 / 126 28 39
16 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 25,8 27 / — 27 25,9
17 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 25,0 27 / 118 27 25,1
18 KRENC Tomáš IGCMO 0220755 23,8 27 / — 27 23,9
19 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 25,0 26 / — 26 25,1
20 PROKOP Jan SOGCC 0482525 25,8 25 / 117 25 25,9
21 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 22,3 24 / 112 24 22,4
22 ČERNÝ Aleš PGCGC 1250475 26,5 23 / — 23 26,6
23 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 26,2 22 / 120 22 26,3
24 MAYER Evžen GCBER 0501976 35,3 19 / — 19 35,4
25 SELINGR Martin GCBIT 1630150 24,8 17 / — 17 24,9

Brutto

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 MELOUN Jiří CESGK 0987415 15,9 83 / 44 83 13,5
2 BARTUŠKA Roman GCHOS 0785662 8,9 83 / 38 83 8,5
3 ŽAMPACH Jiří GKLIS 0120994 9,2 87 / 35 87 9,2
4 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 11,0 87 / 37 87 10,8
5 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 14,5 87 / 39 87 13,6
6 STIBŮREK Miroslav GCKON 0440465 12,1 88 / 37 88 11,8
7 TESAŘ Ladislav ALBGC 1430314 9,9 88 / 34 88 9,9
8 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 27,0 89 / 54 89 19,6
9 KNORRE Jaroslav PJCBE 0230424 13,4 89 / 35 89 13,4
10 BICAN Roman PRAGK 1260015 14,8 90 / 38 90 14,2
11 NEPRAŠ Jakub GCSVJ 1650557 16,7 91 / 38 91 16,1
12 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 11,1 91 / 33 91 11,2
13 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 15,8 91 / 36 91 15,8
14 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 7,5 92 / 27 92 7,6
15 SKLENÁŘ Marek GCAUS 0282214 11,6 92 / 35 92 11,6
16 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 13,0 93 / 33 93 13,0
17 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 8,5 93 / 27 93 8,6
18 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 10,1 93 / 29 93 10,2
19 HARANT Jiří GCBIT 1630627 16,2 93 / 36 93 16,2
20 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 13,8 94 / 36 94 13,8
21 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 8,1 94 / 28 94 8,2
22 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 17,6 94 / 36 94 17,6
23 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 9,7 94 / 29 94 9,8
24 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,2 95 / 33 95 13,2
25 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 17,1 95 / 34 95 17,1
26 BRYCHTA Michal GCBRN 0250955 10,2 95 / 28 95 10,3
27 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 13,1 95 / 31 95 13,2
28 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 8,7 95 / 26 95 8,8
29 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 17,7 95 / 39 95 16,8
30 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 12,8 96 / 34 96 12,8
31 STEINER Jiří GCMUP 1030194 12,9 96 / 30 96 13,0
32 – 33 PAVLÍK Josef GCBIT 1630313 16,0 96 / 32 96 16,1
32 – 33 NENIČKA Petr GCSVJ 1650542 15,3 96 / 31 96 15,4
34 JIRSA David IGCMO 0220322 19,5 97 / 36 97 19,5
35 JANEBA Pavel GCMBM 1360148 11,3 98 / 26 98 11,4
36 TAČNER Libor LGCPY 1804373 13,3 99 / 28 99 13,4
37 SVOBODA Miroslav GCHOD 0106828 17,8 99 / 31 99 17,9
38 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 18,3 99 / 31 99 18,4
39 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,0 100 / 28 100 15,1
40 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 13,9 100 / 27 100 14,0
41 GUTWALD Radek GCBIT 1630758 15,8 100 / 29 100 15,9
42 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 1800767 17,1 101 / 29 101 17,2
43 STŘÍLKA Jan PGCGC 1251581 15,5 101 / 30 101 15,6
44 BRADNA Jan GCBER 0501987 20,3 101 / 33 101 20,3
45 VAŇÁSEK Petr GKLIS 0120556 15,8 101 / 28 101 15,9
46 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 14,8 102 / 30 102 14,9
47 PROCHÁZKA Zdeněk BERGC 1540351 19,2 102 / 31 102 19,3
48 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 0120557 12,3 102 / 28 102 12,4
49 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,1 102 / 31 102 17,2
50 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 22,5 103 / 33 103 22,5
51 MALIČOVSKÝ Petr PRZGK 1220059 23,2 103 / 35 103 23,2
52 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 11,9 104 / 24 104 12,0
53 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 14,8 104 / 25 104 14,9
54 WURST Roman GKLIS 0120938 22,1 104 / 32 104 22,1
55 BÍLEK Václav CESGK 0986439 15,0 104 / 23 104 15,1
56 MRÁZEK Marek GCBBR 1640618 22,1 105 / 30 105 22,2
57 CALTA Karel GKCBR 0670197 20,9 105 / 30 105 21,0
58 SEGEČ Karol GCBIT 1630500 18,0 105 / 31 105 18,1
59 CHLADA Petr LGCPY 1800740 19,5 106 / 27 106 19,6
60 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 19,9 106 / 27 106 20,0
61 KUČÍRKOVÁ Ivana GSUKL 1860030 20,6 107 / 30 107 20,7
62 DAVID Miroslav GCKSI 1990399 10,6 107 / 23 107 10,7
63 SEIDEMANN Martin GCHOD 0104227 25,6 108 / 33 108 25,6
64 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 18,2 108 / 26 108 18,3
65 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 22,3 112 / 24 112 22,4
66 CALTOVÁ Dana GKCBR 0670198 31,1 114 / 34 114 31,1
67 PROKOP Jan SOGCC 0482525 25,8 117 / 25 117 25,9
68 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 0911279 31,9 118 / 32 118 31,9
69 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 25,0 118 / 27 118 25,1
70 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 26,2 120 / 22 120 26,3
71 DOSTÁL Tomáš GCHOS 0787848 39 126 / 31 126 39
72 SELINGR Martin GCBIT 1630150 24,8 — / 17 24,9
73 GAUBOVÁ Monika LGCPY 1800139 18,0 — / 38 17,4
74 KLIČKA Martin GCHOD 0100783 17,7 — / 31 17,8
75 PÍŠA Zdeněk PJCBE 0230363 21,6 — / 29 21,7
76 KROV Pavel IGCMO 0220352 17,6 — / 30 17,7
77 KMEC Martin LGCPY 1804249 14,4 — / 28 14,5
78 BUDÁK Slavomír GCBIT 1630237 22,1 — / 34 22,1
79 ČERNÝ Aleš PGCGC 1250475 26,5 — / 23 26,6
80 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 22,7 — / 33 22,7
81 KRENC Tomáš IGCMO 0220755 23,8 — / 27 23,9
82 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 29,6 — / 29 29,7
83 DUŠEK Roman GCBIT 1630262 31,8 — / 35 31,8
84 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 25,8 — / 27 25,9
85 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 25,0 — / 26 25,1
86 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 30,9 — / 30 31,0
87 MAYER Evžen GCBER 0501976 35,3 — / 19 35,4

Gabriela Šulcová, ředitelka Tour
M: +420 777 300 003, E: golf@getour.cz
P: Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9