Ypsilon Golf Resort, Pátek 12. 8. 2016

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 8. 8. 2016 do 12hod.
Startovní listina: k dispozici od 8. 8. 2016 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.ygolf.cz

Kategorie:

HCP 0 – 14: Hra na rány 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
HCP 14,1 – 24: Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
HCP 24,1 – 54: Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním, (s omezením na HCP 36)

Odpaliště:

muži: bílá HCP 0 – 14, žlutá HCP 14,1 – 54
ženy: modrá HCP 0 – 14, červená HCP 14,1 – 54

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 6 – muži a ženy zvlášť.
Longest drive na jamce č. 9 – muži a ženy zvlášť
Brutto winner – společné
Birdie soutěž (dobrovolný vklad 200 Kč– prosím, vezměte si drobné! =)

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Program:

8:00 – začátek registrace účastníků a snídaně
9:15 – slavnostní zahájení turnaje (losování jamek)
10:00 – CANON START
15.00 – Raut
16.00 – vyhlášení výsledků soutěže

Startovní listina bude k dispozici od 8. 8. 2016 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

Jméno ▲ Členské číslo Klub HCP
BALDASSARI Fabio 34,0
BÁRTOVÁ Marcela 32,3
BELATKA Petr 1510121 Golf Club Kynžvart 42
BELUSKÁ Jana 1800153 Loreta Golf Club Pyšely 28,5
BELUSKÝ Milan 1800152 Loreta Golf Club Pyšely 26,5
BENEŠ Josef 1030678 Golf Club Molitorov u Prahy 24,2
BRADA Miroslav 1630306 Golf Club Bitozeves 20,7
BUBENÍK Jan 1130798 Park Golf Club Hradec Králové 6,1
BUBENÍK Zoltán 1130797 Park Golf Club Hradec Králové 20,6
BUDINSKÝ Petr 0782193 Golf Club Hostivař 16,5
CALTA Karel 0670197 Golf Klub Čertovo Břemeno 23,5
CALTOVÁ Dana 0670198 Golf Klub Čertovo Břemeno 34,0
CENEK Pavel 0500725 Golf Club Beřovice 25,6
CINOLTER Martin 0661500 Královský Golf Club Malevil 18,7
ČERNÝ Aleš 0942630 Golfový Club Bestgolf Blue Sky 28,5
ČÍŽEK Jiří 0780384 Golf Club Hostivař 6,9
ČÍŽEK Tomáš 0900059 Golf Club Stará Boleslav 16,2
ČÍŽKOVÁ Štěpánka 0900060 Golf Club Stará Boleslav 15,7
DAMMERS George 0781753 Golf Club Hostivař 13,4
DAŇA Antonin 23,6
DULÍK Juraj 23,5
ENDRŠT Jiří 0630180 Golf Club Mnich 11,3
ENDRŠTOVÁ Naděžda 0630182 Golf Club Mnich 15,3
FIŠER Petr 1030637 Golf Club Molitorov u Prahy 15,6
FOŘT Tomáš 17,7
GÖTZINGEROVÁ Olga 0500726 Golf Club Beřovice 34,1
HÁJEK Josef 0910259 Golf Club Teplice 19,1
HALAMKA Pavel 1150134 Ringhoffer Golf Club 12,3
HEJDUK Petr 14,1
HRABÁNEK Vít 0780206 Golf Club Hostivař 17,2
HUML Marek 0780037 Golf Club Hostivař 11,6
CHVOJKA Tomáš 0982180 Český Golfový Klub 19,9
JANČÍK Petr 19,0
JANEBA Pavel 0784688 Golf Club Hostivař 11,2
JANULÍK Petr 0781317 Golf Club Hostivař 18,1
KALKUS Tomáš 0462003 Golf Klub Čechie 17,5
KALKUSOVÁ Renáta 0462004 Golf Klub Čechie 19,7
KOBZA Přemysl 0920164 Golf Klub Plzeň-Dýšina 7,4
KOBZA Robin 0920564 Golf Klub Plzeň-Dýšina 4,8
KOBZOVÁ Marcela 0920163 Golf Klub Plzeň-Dýšina 9,3
KOČÍ Vladimír 1351415 Golf Club Marina Praha 8,3
KOPTÍK Petr 1190022 Golf & Country Club České Budějovice 10,6
KORITENSKÝ Petr 1260403 Prácheňský Golfový Klub 18,7
KOUTNÍK Zdeněk 0540751 Golf Club Pardubice 12,8
KRÁLÍČEK Robert 0540010 Golf Club Pardubice 26,6
KRÁTKÝ František 1330186 Golf Club Golf Arts 32,1
KUCHAŘ Jiří 1260604 Prácheňský Golfový Klub 18,1
LAVICKÝ Tomáš 21,1
LEHKÝ Petr 0440689 Golfový Club Konopiště 18,3
LOUKOTA Václav 0910906 Golf Club Teplice 22,5
MÁCHOVÁ Ivana 1260451 Prácheňský Golfový Klub 23,0
MAŠIĆ Dženan 0780919 Golf Club Hostivař 31,3
MÁŠKA Jan 1800418 Loreta Golf Club Pyšely 12,3
MATOUŠKOVÁ Lenka 1800361 Loreta Golf Club Pyšely 41
MELOUN Jiří 14,0
MIRČEVSKÝ Robert 18,6
MORAVEC Vladimír 15,2
MÜLLER Zbyněk 23,3
NEVŠÍMAL František 0600526 Golf Club Mladé Buky 24,8
NOUSEK Milan 1260777 Prácheňský Golfový Klub 16,1
NOUSKOVÁ Lenka 1260454 Prácheňský Golfový Klub 16,7
NOVÁK Jiří 0501095 Golf Club Beřovice 14,9
NYKODÝM Aleš 0080693 Golf Club Poděbrady 15,3
PAVLÍK Josef 1630313 Golf Club Bitozeves 15,8
PERGLER Jakub 0530338 Golf Club Liberec 5,4
PFINGSTNER Pavel 0981964 Český Golfový Klub 13,5
PLESKOT Lukáš 1131411 Park Golf Club Hradec Králové 8,7
POSLUŠNÝ Jiří 15,2
PRAVDA Jan 11,5
PROCHÁZKA Miroslav 1800451 Loreta Golf Club Pyšely 10,3
PROCHÁZKA Zdeněk 0500721 Golf Club Beřovice 18,7
PROVAZNÍK Michal 23,6
PROVAZNÍK Václav 20,4
PRŮŠA Lukáš 1150180 Ringhoffer Golf Club 3,6
ROSENKRANZ Jan 13,4
RŮŽIČKA Dušan 17,8
RŮŽIČKOVÁ Barbora 51
ŘÍHA Michal 0983472 Český Golfový Klub 12,2
SAGÁL Ivan 0104898 Golf Club Hodkovičky 16,7
SEDLÁK Jiří 0460831 Golf Klub Čechie 18,2
SEQUENS Richard 1250088 Prague City Golf Club 10,7
SKŘÍPSKÝ Martin 1640785 Golf Club Black Bridge 8,0
STEINER Jiří 1030194 Golf Club Molitorov u Prahy 11,1
STÖHR Milan 1111496 Erbia Golf Club 19,2
SVADBÍK Martin 1210271 Golf Club Jičín 23,5
SZABO Vladimír 0780556 Golf Club Hostivař 21,7
ŠIŠKA Miroslav 26,0
ŠTĚPÁNEK Petr 0783807 Golf Club Hostivař 9,9
TŮMA Jiří 0781422 Golf Club Hostivař 17,6
TVRDÝ Miroslav 1540108 Beroun Golf Club 18,1
VOTAVA Jan 0500296 Golf Club Beřovice 19,8
WEIGL Josef 0900216 Golf Club Stará Boleslav 4,1
ZAHÁLKA Petr 32,8

Výsledky

HCP 0 – 14 | HCP 14,1 – 24 | HCP 24,1 – 54

HCP 0 – 14

Pořadí Jméno Klub Reg. č. HCP Kolo 1 Skóre HCP po
1 KOPTÍK Petr GCCCB 1190022 10,8 73 / 36 73 10,4
2 PRŮŠA Lukáš RHFGC 1150180 3,9 75 / 33 75 3,9
3 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,3 75 / 35 75 13,0
4 WEIGL Josef GCSBO 0900216 3,8 75 / 33 75 3,8
5 KOBZA Přemysl GKPLD 0920164 8,5 76 / 32 76 8,5
6 ŘÍHA Michal CESGK 0983472 11,7 77 / 32 77 11,7
7 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 11,2 77 / 31 77 11,3
8 KOBZOVÁ Marcela GKPLD 0920163 9,9 77 / 31 77 10,0
9 JANEBA Pavel GCHOS 0784688 11,1 78 / 32 78 11,1
10 DAMMERS George GCHOS 0781753 13,3 78 / 30 78 13,4
11 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 9,6 79 / 30 79 9,7
12 KOBZA Robin GKPLD 0920564 4,6 79 / 29 79 4,7
13 MELOUN Jiří GCCKR 1010311 13,5 80 / 28 80 13,6
14 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 7,0 80 / 29 80 7,1
15 KOČÍ Vladimír GCMAP 1351415 8,9 81 / 27 81 9,0
16 STEINER Jiří GCMUP 1030194 10,5 81 / 29 81 10,6
17 PERGLER Jakub GCLIB 0530338 5,4 82 / 27 82 5,5
18 BUBENÍK Jan PGCHK 1130798 5,9 82 / 27 82 6,0
19 HUML Marek GCHOS 0780037 11,3 83 / 27 83 11,4
20 PLESKOT Lukáš PGCHK 1131411 8,6 84 / 25 84 8,7
21 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 10,7 84 / 27 84 10,8
22 SKŘÍPSKÝ Martin GCBBR 1640785 8,2 84 / 25 84 8,3
23 HEJDUK Petr GCMST 0680157 12,8 84 / 26 84 12,9
24 ŠTĚPÁNEK Petr GCHOS 0783807 9,8 85 / 26 85 9,9
25 PRAVDA Jan GCGAR 1330197 9,7 85 / 28 85 9,8
26 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 12,2 87 / 26 87 12,3
27 MÁŠKA Jan LGCPY 1800418 11,8 88 / 22 88 11,9
28 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 11,7 91 / 19 91 11,8
29 KOUTNÍK Zdeněk GCPAR 0540751 12,8 96 / 25 96 12,9
30 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 10,8 112 / 12 112 10,9
31 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 13,6 — / 22 13,7

HCP 14,1 – 24

Pořadí Jméno Klub Reg. č. HCP Kolo 1 Skóre HCP po
1 FIŠER Petr GCMUP 1030637 18,0 36 / 92 36 17,4
2 POSLUŠNÝ Jiří GKCBR 0670592 15,3 35 / — 35 15,0
3 PAVLÍK Josef GCBIT 1630313 15,9 35 / 91 35 15,6
4 MORAVEC Vladimír LGCPY 1801598 15,2 34 / 91 34 15,2
5 MIRČEVSKÝ Robert LGCPY 1801429 18,3 33 / 96 33 18,3
6 CINOLTER Martin KGCMA 0661500 18,5 33 / 98 33 18,5
7 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 14,9 33 / 92 33 14,9
8 CHVOJKA Tomáš CESGK 0982180 19,9 33 / 97 33 19,9
9 BUDINSKÝ Petr GCHOS 0782193 15,4 33 / 94 33 15,4
10 PROCHÁZKA Zdeněk GCBER 0500721 17,5 32 / 96 32 17,5
11 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 16,8 31 / 97 31 16,8
12 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 14,8 31 / 97 31 14,8
13 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 14,9 30 / 97 30 15,0
14 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 16,9 30 / 99 30 17,0
15 JANČÍK Petr GCBBS 0942194 19,0 30 / 103 30 19,0
16 NOVÁK Jiří GCBER 0501095 14,7 30 / 97 30 14,8
17 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 15,8 29 / 98 29 15,9
18 FOŘT Tomáš GCHOD 0100662 17,5 28 / — 28 17,6
19 KALKUS Tomáš GKCEE 0462003 17,4 28 / 101 28 17,5
20 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 23,5 28 / 109 28 23,6
21 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 17,8 27 / 102 27 17,9
22 SEDLÁK Jiří GKCEE 0460831 17,8 27 / 103 27 17,9
23 SZABO Vladimír GCHOS 0780556 19,6 27 / 104 27 19,7
24 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,7 27 / — 27 17,8
25 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 0462004 19,6 26 / — 26 19,7
26 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 20,6 26 / 107 26 20,7
27 LAVICKÝ Tomáš LGCPY 1802242 21,0 26 / — 26 21,1
28 DULÍK Juraj GCBBS 0942042 23,3 26 / — 26 23,4
29 TVRDÝ Miroslav BERGC 1540108 17,8 26 / 102 26 17,9
30 LEHKÝ Petr GCKON 0440689 19,7 25 / 105 25 19,8
31 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 18,3 25 / — 25 18,4
32 CENEK Pavel GCBER 0500725 23,9 24 / 111 24 24,0
33 JANULÍK Petr GCHOS 0781317 18,3 24 / — 24 18,4
34 STÖHR Milan ERBGC 1111496 16,7 22 / 109 22 16,8
35 MÜLLER Zbyněk GCBBR 1641040 21,4 22 / 118 22 21,5
36 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 20,4 20 / — 20 20,5
37 VOTAVA Jan GCBER 0500296 18,3 19 / 120 19 18,4
38 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 21,2 19 / — 19 21,3
39 SAGÁL Ivan GCHOD 0104898 17,9 19 / — 19 18,0
40 MÁCHOVÁ Ivana PRAGK 1260451 22,6 18 / 118 18 22,7
41 RŮŽIČKA Dušan GCGAR 1330189 17,5 17 / — 17 17,6
42 SVADBÍK Martin GCJIC 1210271 23,4 10 / — 10 23,5

HCP 24,1 – 54

Pořadí Jméno Klub Reg. č. HCP Kolo 1 Skóre HCP po
1 MAŠIĆ Dženan GCHOS 0780919 35,7 43 / 106 43 31,2
2 BALDASSARI Fabio GCHOD 0105697 43 40 / 109 40 34,0
3 BUBENÍK Zoltán PGCHK 1130797 24,4 33 / 107 33 24,4
4 MATOUŠKOVÁ Lenka LGCPY 1800361 45 32 / — 32 41
5 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 23,3 31 / 104 31 23,3
6 ŠIŠKA Miroslav GCBBR 1640206 26,2 30 / 108 30 26,2
7 BELATKA Petr GCKYN 1510121 42 30 / — 30 42
8 KRÁLÍČEK Robert GCPAR 0540010 26,5 30 / 109 30 26,5
9 BENEŠ Josef GCMUP 1030678 24,2 30 / 107 30 24,2
10 ZAHÁLKA Petr GCHOD 0103319 32,6 29 / — 29 32,6
11 CALTA Karel GKCBR 0670197 24,1 29 / 108 29 24,2
12 ČERNÝ Aleš GCBBS 0942630 32,1 28 / — 28 32,2
13 GÖTZINGEROVÁ Olga GCBER 0500726 32,4 26 / 119 26 32,5
14 BÁRTOVÁ Marcela GCMST 0680265 32,0 26 / — 26 32,1
15 NEVŠÍMAL František GCMBU 0600526 27,7 20 / — 20 27,8
16 CALTOVÁ Dana GKCBR 0670198 33,7 20 / 132 20 33,8
17 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 36 19 / — 19 36
18 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 28,1 19 / — 19 28,2
19 RŮŽIČKOVÁ Barbora GCGAR 1330192 51 18 / — 18 51
20 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 26,1 12 / — 12 26,2

Gabriela Šulcová, Ředitelka Tour

Poděbradská 538/46,

190 00 Praha 9

+420 777 300 003, golf@getour.cz