Golf Resort Panorama – Pátek 30. 6. 2017

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 24. 6. 2017 do 12hod.
Startovní listina: k dispozici  29. 6. 2017 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.panoramagolf.cz

 

 

 

Kategorie:

HCP 0 – 14: Hra na rány 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
HCP 14,1 – 24: Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
HCP 24,1 – 54: Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním, (s omezením na HCP 36)

Brutto rány

Odpaliště:

muži: bílá HCP 0 – 14, žlutá HCP 14,1 – 54
ženy: červená HCP 0 – 54

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č 8 – River. – muži a ženy zvlášť.
Longest drive na jamce č.3 – Medow – muži a ženy zvlášť
Brutto winner – společné
Birdie soutěž (dobrovolný vklad 200 Kč– prosím, vezměte si drobné! =)

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Program:

8:00 – začátek registrace účastníků a snídaně
9:15 – slavnostní zahájení turnaje (losování jamek)
10:00 – CANON START
15.00 – Raut
16.00 – vyhlášení výsledků soutěže

Ubytování:

.

Startovní listina bude k dispozici od 29. 6. 2017 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

Startovní listina
10:00 cannon start
9:15 slavnostní zahájení, losování jamek
Sequens  Richard Kalkus Tomáš Daňa Antonín host
125-0088 046-2003 942744
Čížek Jiří Novák JIří Helikar Martin host
078-0384 180-0641 462023
Mojsuk Jan Tůma Jiří Lehký Petr Bártek David
140-0305 078-1422 2140013 125-0545
Holub Jiří Steiner Jiří Cenek Pavel Hlaváč Jan
103-0574 103-0194 500725 103-0002
Janeba Pavel Endršt Jiří Nousková  Lenka Kalkusová Renáta
078-4688 063-0180 1260454 046-2004
Pelc Petr Provazník Václav KolaříkováLucie Beluský Milan
178-0474 133-0165 1801407 180-0152
Mrůzek Filip Čížková Štěpánka Čížková Anežka Čížková Štěpánka
004-0522 090-0061 900221 090-0060
Kubínová Daniela Votava Jan Ondráček Jaroslav Sakařová Šárka
180-1968 050-0296 1802931 180-1962
Koutník Zdeněk Hanzal Jiří Fábera Martin Koutník Zdeněk
054-0751 019-1255 541280 054-0751
Ovsík Jaroslav Škvára Roman Pavlík Josef Brada Miroslav
004-0598 098-4625 1630313 163-0306
Meloun Jiří Nousek Milan Kuchař Jiří Stöhr Milan
126-0604 126-0777 1260604 111-1496
Procházka Miroslav Tesař Ladislav Haloun Jiří Koritenśký Petr
008-1205 1150374 126-0403
Pfingstner Pavel Novák Jiří Nykodým Aleš Střílka Jan
098-1964 050-1095 80693 085-0915
Fišer Petr Starovič Ivan Matula Jiří Bureš Radek
103-0637 180-2816 102484 136-0706
Vašíček Milan Feist Petr Vinická Uta Virt Michal
164-0706 180-0411 91871 066-2929
Ingala Luděk Prandžev Luboš Šimpach Petr Suchán Lukáš
148-0001 1150468  163-0487 148-0091
Velek Tomáš Bárta Michal Horálek Michal Halamka Pavel
044-0110 044-0487 1200016 115-0134
Ježek Aleš Czismár Ján Czismárová Dagmar Czismárová Michaela
105-0242 105-0238  0491156  1050240
Jankovský Jiří Hájek Josef Březina Pavel Zavoral Zdeněk
175-0001 091-0259 178-0328 002-0833
Štěpánek Petr Klička Martin Mirčevský Robert Mašič Dženan
078-3807 010-0783 180-1429 078-0919
Boháč Petr Vokoun Luděk Vitošek Zbyněk host
092-0537 092-0680 785181
PREKOV PREKOV PREKOV PREKOV

Výsledky

HCP 0 – 14 | HCP 14,1 – 24 | HCP 24,1 – 54

HCP 0 – 14

Pořadí Jméno Klub Reg. č. HCP Kolo 1 Skóre HCP po
1 STEINER Jiří GCMUP 1030194 11,7 71 / 37 71 11,4
2 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 8,1 72 / 36 72 8,1
3 PELC Petr CELGC 1780474 13,3 74 / 34 74 13,3
4 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 9,6 74 / 36 74 9,6
5 OVSÍK Jaroslav RGCML 0040598 10,6 75 / 33 75 10,7
6 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 7,3 75 / 33 75 7,4
7 INGALA Luděk GCSTP 1480001 11,9 77 / 32 77 12,0
8 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 12,9 78 / 30 78 13,0
9 ČÍŽKOVÁ ML. Štěpánka GCSBO 0900061 4,3 78 / 30 78 4,4
10 ŠKVÁRA Roman CESGK 0984625 11,4 78 / 31 78 11,5
11 ČÍŽKOVÁ Anežka GCSBO 0900221 11,1 80 / 28 80 11,2
12 TRSEK Jan GCCKR 1010002 12,8 80 / 28 80 12,9
13 JANEBA Pavel GCHOS 0784688 10,4 80 / 29 80 10,5
14 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 11,7 81 / 30 81 11,8
15 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 12,0 81 / 29 81 12,1
16 VELEK Tomáš GCKON 0441022 11,7 82 / 30 82 11,8
17 HORÁLEK Michal GCFAM 1200016 11,8 83 / 28 83 11,9
18 BÁRTA Michal GCKON 0440487 7,2 84 / 25 84 7,3
19 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 11,6 86 / 29 86 11,7
20 VAŠÍČEK Milan GCBBR 1640706 11,2 87 / 25 87 11,3
21 ŠTĚPÁNEK Petr GCHOS 0783807 10,0 88 / 21 88 10,1
22 PRANDŽEV Luboš RHFGC 1150468 12,5 88 / 22 88 12,6
23 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 11,6 89 / 21 89 11,7
24 NOVÁK Jiří GCBER 0501095 13,9 90 / 24 90 14,0
25 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 9,5 91 / 22 91 9,6
26 KOUTNÍK Zdeněk GCPAR 0540751 12,0 94 / 23 94 12,1
27 ZAVORAL Zdeněk GCSVR 0020833 12,4 96 / 22 96 12,5

 

HCP 14,1 – 24

Pořadí Jméno Klub Reg. č. HCP Kolo 1 Skóre HCP po
1 MIRČEVSKÝ Robert LGCPY 1801429 18,6 40 / 89 40 17,3
2 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 18,8 37 / 93 37 18,4
3 HANZAL Jiří GCKAR 0191255 16,0 36 / — 36 16,0
4 SUCHÁN Lukáš GCSTP 1480091 23,1 35 / — 35 23,1
5 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 0462004 19,8 35 / 100 35 19,8
6 HOLUB Jiří GCMUP 1030574 22,7 34 / 99 34 22,7
7 SZABO Vladimír GCHOS 0780556 21,4 34 / 98 34 21,4
8 VOTAVA Jan GCBER 0500296 20,3 34 / 100 34 20,3
9 STAROVIČ Ivan LGCPY 1802816 18,2 33 / 96 33 18,2
10 VIRT Michal KGCMA 0662929 22,6 32 / 104 32 22,6
11 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 17,8 32 / 99 32 17,9
12 VINICKÁ Uta GCPRH 0091871 20,8 31 / 103 31 20,9
13 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 16,8 31 / — 31 16,9
14 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 21,1 31 / 105 31 21,2
15 FIŠER Petr GCMUP 1030637 15,7 31 / 94 31 15,8
16 VOKOUN Luděk GCPLZ 0070092 16,7 31 / 96 31 16,8
17 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 17,1 31 / 97 31 17,2
18 BOHÁČ Petr GRGGC 0920537 16,6 30 / 96 30 16,7
19 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 15,8 30 / 96 30 15,9
20 KALKUS Tomáš GKCEE 0462003 17,0 30 / 99 30 17,1
21 STŘÍLKA Jan MTHGC 0850915 15,8 30 / 97 30 15,9
22 HELIKAR Martin GKCEE 0462023 19,6 29 / 101 29 19,7
23 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 1801968 15,8 28 / 99 28 15,9
24 MELOUN Jiří GCCKR 1010311 14,6 28 / 97 28 14,7
25 RATAJ Václav LGCPY 1800420 19,1 27 / 105 27 19,2
26 ŠIMPACH Petr GCBIT 1630487 17,5 27 / — 27 17,6
27 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 20,0 27 / 105 27 20,1
28 MOJSUK Jan GCTUL 1400305 15,2 27 / 100 27 15,3
29 KLIČKA Martin GCHOD 0100783 18,9 27 / 105 27 19,0
30 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 20,8 26 / 106 26 20,9
31 BÁRTEK David PGCGC 1250545 21,2 26 / — 26 21,3
32 STÖHR Milan ERBGC 1111496 19,5 26 / 108 26 19,6
33 BŘEZINA Pavel GDSAP 1970257 17,3 25 / 105 25 17,4
34 MAŠEK Kamil GRGGC 0920579 18,2 25 / 105 25 18,3
35 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 18,5 25 / — 25 18,6
36 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 24,0 24 / — 24 24,1
37 PAVLÍK Josef GCBIT 1630313 16,4 23 / — 23 16,5
38 ONDRÁČEK Jaroslav LGCPY 1802931 20,0 22 / — 22 20,1
39 LEHKÝ Petr TCGCV 2140013 18,6 20 / 110 20 18,7
40 KOLAŘÍKOVÁ Lucie LGCPY 1801407 23,8 16 / — 16 23,9
41 FÁBERA Martin GCPAR 0541280 23,4 15 / — 15 23,5

HCP 24,1 – 54

Pořadí Jméno Klub Reg. č. HCP Kolo 1 Skóre HCP po
1 CENEK Pavel GCBER 0500725 26,1 34 / 103 34 26,1
2 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 31,9 34 / — 34 31,9
3 BUREŠ Radek GCMBM 1360706 29,9 34 / — 34 29,9
4 SAKAŘOVÁ Šárka LGCPY 1801962 36 33 / — 33 36
5 JEŽEK Aleš GCPRO 1050242 36 32 / — 32 36
6 CSIZMÁROVÁ Dagmar GCALF 0491156 54 31 / 119 31 41
7 MAŠIĆ Dženan GCHOS 0780919 31,5 31 / 119 31 31,5
8 CSIZMÁROVÁ Michaela GCPRO 1050240 32,0 31 / 115 31 32,0
9 CSIZMÁR Ján GCPRO 1050238 37 30 / 125 30 37
10 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 25,6 29 / 111 29 25,7
11 HLAVÁČ Jan GCMUP 1030002 27,5 29 / 113 29 27,6
12 KALOUS Lukáš GRGGC 0920768 39 27 / — 27 39
13 MATULA Jiří GCHOD 0102484 24,8 27 / — 27 24,9
14 VAVROŇOVÁ Kateřina GCHOS 0784175 36 26 / — 26 36
15 JANKOVSKÝ Jiří KHGCS 0700462 24,8 24 / — 24 24,9
16 ČERNÝ Aleš GCBBS 0942630 29,5 22 / — 22 29,6
17 VITOŠEK Zbyněk GCHOS 0785181 24,9 19 / — 19 25,0

Gabriela Šulcová, Ředitelka Tour

Poděbradská 538/46,

190 00 Praha 9

+420 777 300 003, golf@getour.cz