Golf Resort Ypsilon, Pátek 17. 5. 2019

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 13. 5. 2019 
Startovní listina: k dispozici od 16. 5. 2019 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.ygolf.cz

 

Program:

08:00     Začátek registrace účastníků a snídaně
09:15     Slavnostní zahájení turnaje
10:00     CANON START
15.00     Raut
16.00     Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“, HCP 0 – 14/Hra na rány 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“, HCP 14,1 – 21/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“, HCP 21,1 – 54/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním, (s omezením na HCP 36)
4. kategorie “BRUTTO RÁNY“

Odpaliště:

muži:
HCP 0 – 14 bílá (věk 65 a více – odpaliště žlutá)
HCP 14,1 – 54 žlutá

ženy:
HCP 0 – 14 modrá (věk 55 a více – odpaliště červená)
HCP 14,1 – 54 červená

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 6 – muži a ženy zvlášť.
Longest drive na jamce č. 9 – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž (dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné!:-)

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Ubytování:

Doporučujeme ubytování v hotelu Grand Hotel Imperial Liberec , nejlevně rezervace online :
www.imperialliberec.cz/rezervace

dále v hotelu Design Hotel Pytloun
www.pytloundesignhotel.cz

nebo  přímo na golfovém hřišti v houseboatech – sleva 10% pro hráče GOLF EXPERIENCE TOUR
www.ygolf.cz/ubytovani, tel: + 420 731 547 847

Startovní listina bude k dispozici od 16. 5. 2018 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

1800451 1800827 078-1422 0680853
Čížková Štěpánka Halamka Pavel Endršt  Jiří  Čížek Tomáš
090-0060 1150134 063-0180 0900059
Hoskovec Marek  Nousková  Lenka Fíla Jiří Fílová Věra 
0983573 1260454 133-0002 1330021
Vaňásek Petr Vaňásek Hodinová Monika  Wurst Roman  Homolka Jiří 
0120556 012-0557 012-0938 0787561
Meloun Jiří Kuchař Jiří Nousek Milan Stohr Milan 
122-0172 126-0604 126-0777 111-1496
Klečka Vladimír Kobza Přemysl Kobzová Marcela  Beluský Milan 
180-0145 092-0164 092-0163 1800152
Janeba Pavel  Rosenkranz Jan  Provazník Michal Provazník Václav
1360148 136-0145 133-0148 1330165
Pfingstner Pavel  Pavlica Bohumil  Nykodým Aleš Střílka Jan
098-1964 078-0206 008-0693 125-1581
Kula Vladimír  Hrabánek Vít  Endrštová Naděžda Kubínová Daniela
0440110 0780206 063-0182 1801968
Nenička Petr Fučík Martin Plas Ondřej Loukotová Šárka
1650542 0982515 010-5065 010-5065
Veselý Pavel  Stuchlík Jiří  Pánek Jan  Janoušek Radim 
078-2842 0985743 010-5839 0986791
Chýle Pavel Jirsa David  Host  Host 
0220273 0220322    
Miklošová  Drahomíra Heger Petr Karas Josef Krhounková Drahoslava
1630649 0220508 022-0762 1630216
Salaba Petr Dienelt Petr Mráz Pavel  Jamečný Roman
0530245 1630491 163-0707 1060571
Mazán Marek  Novotný Jan Václavek Karel  Tichý Michal
0220567 1630290 056-0293  
Svoboda Ludvík Mazánek Jiří Bureš Jiří   Selingr Martin
 163-0580 1630390 112-0717 163-0150
Sklenář Marek Borovička Pavel Krejsa Jan Sklenářová Blanka
0282214 0985969 180-1400 0282213
Klička Martin  Koláček Michal  host host 
010-0783 1801702    
Kneifl Zdeněk Pavlík Josef Koritenský Petr Brada Miroslav 
1260770 1630313 126-0403 1630306

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

Mistři

“MISTŘI“ HCP 0-14
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 7,8 65 / 43 65 6,4
2 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 12,3 67 / 41 67 11,0
3 NOUSEK Dominik PRAGK 1260453 2,4 70 / 38 70 2,2
4 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 0120557 13,1 71 / 37 71 12,8
5 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 11,3 73 / 35 73 11,3
6 MELOUN Jiří CESGK 0987415 13,0 74 / 35 74 13,0
7 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 13,8 74 / 34 74 13,8
8 NGUYEN LUONG Phung PGCGC 1250377 10,2 75 / 33 75 10,3
9 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 13,9 75 / 35 75 13,9
10 PAVLICA Bohumil GCKAR 0191429 9,6 76 / 33 76 9,7
11 GÁBRIŠ Michal PRZGK 1220867 12,9 77 / 31 77 13,0
12 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,7 77 / 34 77 13,7
13 TRSEK Jan GCCKR 1010002 10,9 78 / 31 78 11,0
14 ZAORÁLEK Michal GKZBR 0960398 13,9 79 / 32 79 14,0
15 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 8,2 79 / 29 79 8,3
16 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 13,1 79 / 29 79 13,2
17 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 12,8 79 / 29 79 12,9
18 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 10,8 80 / 28 80 10,9
19 JANEBA Pavel GCMBM 1360148 11,9 80 / 30 80 12,0
20 HES Vladimír GCMST 0680156 12,0 81 / 29 81 12,1
21 STANĚK Alexandr GCSVJ 1650665 8,8 81 / 28 81 8,9
22 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 11,0 82 / 30 82 11,1
23 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 9,0 82 / 27 82 9,1
24 ČEPELÁK Josef GCBIT 1630636 13,8 91 / 19 91 13,9
25 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 12,2 98 / 20 98 12,3
26 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 13,2 — / 29 13,3
27 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 12,7 — / 24 12,8

Šampioni

“ŠAMPIONI“ HCP 14,1-23
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 VAŇÁSEK Petr GKLIS 0120556 16,7 44 / 83 44 14,3
2 BÍLEK Václav CESGK 0986439 15,2 40 / 86 40 14,0
3 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 1800767 17,7 40 / 88 40 16,5
4 KLIČKA Martin GCHOD 0100783 18,1 39 / 90 39 17,2
5 PAVLÍK Josef GCBIT 1630313 16,5 39 / 88 39 15,6
6 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,5 36 / 89 36 15,5
7 GAUBOVÁ Monika LGCPY 1800139 17,8 35 / 93 35 17,8
8 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 16,0 35 / 92 35 16,0
9 POTŮČEK Martin CESGK 0987432 19,2 35 / 95 35 19,2
10 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 1801968 18,1 34 / 94 34 18,1
11 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,3 32 / 98 32 17,4
12 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 22,7 32 / 102 32 22,7
13 PŮŽA Miroslav IGCMO 0220350 15,9 31 / — 31 16,0
14 MOJSUK Jan GCTUL 1400305 16,5 31 / 98 31 16,6
15 ŽDÍMAL Jiří GCYPS 0970035 19,5 31 / 101 31 19,6
16 FILÍPEK Jiří sen. GCBIT 1630127 15,4 31 / — 31 15,5
17 KROV Pavel IGCMO 0220352 17,7 30 / 99 30 17,8
18 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,4 29 / 99 29 15,5
19 STÖHR Milan ERBGC 1111496 19,4 29 / 101 29 19,5
20 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 22,9 29 / 109 29 23,0
21 ZÁVORA Jan LGCPY 1801950 22,7 28 / 106 28 22,8
22 HRÁDEK Zbyněk VALGK 0650588 17,9 28 / 101 28 18,0
23 MÜLLER Zbyněk GCBBR 1641040 20,7 27 / 106 27 20,8
24 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 18,8 26 / 106 26 18,9
25 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 20,4 26 / — 26 20,5
26 BĚLÍN Patrik GCGAR 1330237 14,6 25 / 103 25 14,7
27 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 18,2 25 / 104 25 18,3
28 WURST Roman GKLIS 0120938 22,7 23 / 114 23 22,8
29 NOUSEK Marcel PRAGK 1260948 15,7 23 / — 23 15,8
30 MRÁZEK Marek GCBBR 1640618 21,6 22 / — 22 21,7
31 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,2 18 / — 18 17,3
32 CESAR Robert GCMST 0680283 15,9 12 / — 12 16,0

Ranaři

“RANAŘI“ HCP 23,1-54
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 24,1 44 / — 44 20,9
2 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 23,8 44 / 92 44 20,6
3 KOMÁREK Petr GCBNJ 1580334 24,3 42 / 94 42 21,9
4 MÁTL Aleš GCHOS 0785385 32,3 38 / 108 38 31,3
5 SELINGR Martin GCBIT 1630150 23,8 38 / 98 38 23,0
6 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 31,1 37 / 107 37 30,6
7 KRHOUNKOVÁ Drahoslava GCBIT 1630216 28,9 36 / — 36 28,9
8 MIKLOŠOVÁ Drahomíra GCBIT 1630649 23,3 36 / 98 36 23,3
9 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 0911279 31,7 33 / 110 33 31,7
10 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 29,8 31 / — 31 29,8
11 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 26,4 31 / — 31 26,5
12 ROSA Radek PGCGC 1250728 37 30 / — 30 37
13 FÍLOVÁ Věra GCGAR 1330021 28,6 29 / 113 29 28,7
14 DUŠEK Roman GCBIT 1630262 32,1 27 / — 27 32,2
15 MAYER Evžen GCBER 0501976 27,7 27 / 113 27 27,8
16 PILECKÝ Jan BARGC 1120990 23,5 27 / — 27 23,6
17 KARAS Josef IGCMO 0220762 26,5 26 / 116 26 26,6
18 PUC Jiří GCBIT 1630726 27,5 26 / — 26 27,6
19 WURSTOVÁ Adéla GKLIS 0121080 34,6 25 / 121 25 34,7
20 HEGER Petr IGCMO 0220508 25,0 25 / 114 25 25,1
21 HOUDEK Tomáš CESGK 0987843 54 24 / — 24 54
22 BENKA Kryštof CESGK 0987871 54 16 / — 16 54

Brutto

“BRUTTO RÁNY“
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 NOUSEK Dominik PRAGK 1260453 2,4 75 / 38 75 2,2
2 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 7,8 76 / 43 76 6,4
3 VAŇÁSEK Petr GKLIS 0120556 16,7 83 / 44 83 14,3
4 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 12,3 84 / 41 84 11,0
5 BÍLEK Václav CESGK 0986439 15,2 86 / 40 86 14,0
6 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 0120557 13,1 88 / 37 88 12,8
7 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 1800767 17,7 88 / 40 88 16,5
8 PAVLÍK Josef GCBIT 1630313 16,5 88 / 39 88 15,6
9 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,5 89 / 36 89 15,5
10 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 11,3 89 / 35 89 11,3
11 NGUYEN LUONG Phung PGCGC 1250377 10,2 89 / 33 89 10,3
12 PAVLICA Bohumil GCKAR 0191429 9,6 90 / 33 90 9,7
13 KLIČKA Martin GCHOD 0100783 18,1 90 / 39 90 17,2
14 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 8,2 91 / 29 91 8,3
15 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 16,0 92 / 35 92 16,0
16 MELOUN Jiří CESGK 0987415 13,0 92 / 35 92 13,0
17 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 23,8 92 / 44 92 20,6
18 GAUBOVÁ Monika LGCPY 1800139 17,8 93 / 35 93 17,8
19 TRSEK Jan GCCKR 1010002 10,9 93 / 31 93 11,0
20 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 13,8 93 / 34 93 13,8
21 GÁBRIŠ Michal PRZGK 1220867 12,9 94 / 31 94 13,0
22 KOMÁREK Petr GCBNJ 1580334 24,3 94 / 42 94 21,9
23 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 1801968 18,1 94 / 34 94 18,1
24 STANĚK Alexandr GCSVJ 1650665 8,8 94 / 28 94 8,9
25 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 13,9 94 / 35 94 13,9
26 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 10,8 95 / 28 95 10,9
27 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 9,0 95 / 27 95 9,1
28 POTŮČEK Martin CESGK 0987432 19,2 95 / 35 95 19,2
29 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,7 95 / 34 95 13,7
30 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 12,8 95 / 29 95 12,9
31 JANEBA Pavel GCMBM 1360148 11,9 96 / 30 96 12,0
32 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 11,0 97 / 30 97 11,1
33 HES Vladimír GCMST 0680156 12,0 97 / 29 97 12,1
34 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 13,1 97 / 29 97 13,2
35 ZAORÁLEK Michal GKZBR 0960398 13,9 98 / 32 98 14,0
36 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,3 98 / 32 98 17,4
37 SELINGR Martin GCBIT 1630150 23,8 98 / 38 98 23,0
38 MOJSUK Jan GCTUL 1400305 16,5 98 / 31 98 16,6
39 MIKLOŠOVÁ Drahomíra GCBIT 1630649 23,3 98 / 36 98 23,3
40 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,4 99 / 29 99 15,5
41 KROV Pavel IGCMO 0220352 17,7 99 / 30 99 17,8
42 HRÁDEK Zbyněk VALGK 0650588 17,9 101 / 28 101 18,0
43 STÖHR Milan ERBGC 1111496 19,4 101 / 29 101 19,5
44 ŽDÍMAL Jiří GCYPS 0970035 19,5 101 / 31 101 19,6
45 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 22,7 102 / 32 102 22,7
46 BĚLÍN Patrik GCGAR 1330237 14,6 103 / 25 103 14,7
47 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 18,2 104 / 25 104 18,3
48 ZÁVORA Jan LGCPY 1801950 22,7 106 / 28 106 22,8
49 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 18,8 106 / 26 106 18,9
50 MÜLLER Zbyněk GCBBR 1641040 20,7 106 / 27 106 20,8
51 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 31,1 107 / 37 107 30,6
52 MÁTL Aleš GCHOS 0785385 32,3 108 / 38 108 31,3
53 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 22,9 109 / 29 109 23,0
54 ČEPELÁK Josef GCBIT 1630636 13,8 110 / 19 110 13,9
55 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 0911279 31,7 110 / 33 110 31,7
56 FÍLOVÁ Věra GCGAR 1330021 28,6 113 / 29 113 28,7
57 MAYER Evžen GCBER 0501976 27,7 113 / 27 113 27,8
58 WURST Roman GKLIS 0120938 22,7 114 / 23 114 22,8
59 HEGER Petr IGCMO 0220508 25,0 114 / 25 114 25,1
60 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 12,2 115 / 20 115 12,3
61 KARAS Josef IGCMO 0220762 26,5 116 / 26 116 26,6
62 WURSTOVÁ Adéla GKLIS 0121080 34,6 121 / 25 121 34,7
63 MRÁZEK Marek GCBBR 1640618 21,6 — / 22 21,7
64 CESAR Robert GCMST 0680283 15,9 — / 12 16,0
65 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 24,1 — / 44 20,9
66 NOUSEK Marcel PRAGK 1260948 15,7 — / 23 15,8
67 PŮŽA Miroslav IGCMO 0220350 15,9 — / 31 16,0
68 FILÍPEK Jiří sen. GCBIT 1630127 15,4 — / 31 15,5
69 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 20,4 — / 26 20,5
70 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 13,2 — / 29 13,3
71 DUŠEK Roman GCBIT 1630262 32,1 — / 27 32,2
72 HOUDEK Tomáš CESGK 0987843 54 — / 36 54
73 KRHOUNKOVÁ Drahoslava GCBIT 1630216 28,9 — / 36 28,9
74 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 12,7 — / 24 12,8
75 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 26,4 — / 31 26,5
76 PILECKÝ Jan BARGC 1120990 23,5 — / 27 23,6
77 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 29,8 — / 31 29,8
78 ROSA Radek PGCGC 1250728 37 — / 31 37
79 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,2 — / 18 17,3
80 PUC Jiří GCBIT 1630726 27,5 — / 26 27,6
81 BENKA Kryštof CESGK 0987871 54 — / 24 54

Golf Resort Ypsilon, Pátek 17. 5. 2019

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 13. 5. 2019 
Startovní listina: k dispozici od 16. 5. 2019 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.ygolf.cz

 

Program:

08:00     Začátek registrace účastníků a snídaně
09:15     Slavnostní zahájení turnaje
10:00     CANON START
15.00     Raut
16.00     Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“, HCP bude upřesněno/Hra na rány 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním, (s omezením na HCP 36)
4. kategorie “BRUTTO RÁNY“

Odpaliště:

muži:
HCP 0 – 14 bílá (věk 65 a více – odpaliště žlutá)
HCP 14,1 – 54 žlutá

ženy:
HCP 0 – 14 modrá (věk 55 a více – odpaliště červená)
HCP 14,1 – 54 červená

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 6 – muži a ženy zvlášť.
Longest drive na jamce č. 9 – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž (dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné!:-)

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Ubytování:

Doporučujeme ubytování v hotelu Grand Hotel Imperial Liberec , nejlevně rezervace online :
www.imperialliberec.cz/rezervace

dále v hotelu Design Hotel Pytloun
www.pytloundesignhotel.cz

nebo  přímo na golfovém hřišti v houseboatech – sleva 10% pro hráče GOLF EXPERIENCE TOUR
www.ygolf.cz/ubytovani, tel: + 420 731 547 847

Startovní listina bude k dispozici od 16. 5. 2018 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

    
Sequens Richard Janulík PetrDaňa Antonínhost
125-0088144-1171942744
Balvín PetrBradna Jan Mrázek Marek Mátl Aleš
  066-3002050-19871640618078-5385
Čížek Jiří Hrádek ZbyněkČerný DavidMayer Evžen
078-03846505881802164050-1976
Steiner JiřKrál JiříMauer JosefProcházka Zdeněk
10301941640551194002950-0721
Kameníček Jan Kubín Jan Drosc MarioKameníčková Lenka
1800448180024318002521802117
Procházka MiroslavSlapnička ZdeněkTůma JiříMinařík Miroslav
18004511800827781422680853
Čížková ŠtěpánkaHalamka PavelEndršt Jiří Čížek Tomáš
090-00601150134630180900059
Hoskovec Marek Nousková LenkaFíla JiříFílová Věra
983573126045413300021330021
Vaňásek PetrVaňásek Hodinová Monika Wurst Roman Homolka Jiří
120556012-0557012-0938787561
Meloun JiříKuchař JiříNousek MilanStohr Milan
122-0172126-06041260777111-1496
Klečka VladimírKobza PřemyslKobzová Marcela Beluský Milan
180-0145092-0164092-01631800152
Janeba Pavel Rosenkranz Jan Provazník MichalProvazník Václav
1360148136-014513301481330165
Pfingstner Pavel Pavlica Bohumil Nykodým AlešStřílka Jan
098-1964078-020680693125-1581
Kula Vladimír Hrabánek Vít Endrštová NaděždaKubínová Daniela
4401107802066301821801968
Nenička PetrFučík MartinPlas OndřejLoukotová Šárka
1650542982515010-5065010-5065
Veselý Pavel Stuchlík Jiří Pánek Jan Janoušek Radim
078-2842985743010-5839986791
Chýle PavelJirsa David Host Host
220273220322
Miklošová  DrahomíraHeger PetrKaras JosefKrhounková Drahoslava
16306492205082207621630216
Salaba PetrDienelt PetrMráz Pavel Jamečný Roman
530245163049116307071060571
Mazán Marek Novotný JanVáclavek Karel Tichý Michal
2205671630290560293
Svoboda LudvíkMazánek JiříBureš Jiří  Selingr Martin
 163-058016303901120717163-0150
Sklenář MarekBorovička PavelKrejsa JanSklenářová Blanka
2822149859691801400282213
Klička Martin Koláček Michal hosthost
010-07831801702
Kneifl ZdeněkPavlík JosefKoritenský PetrBrada Miroslav
12607701630313126-04031630306

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

Mistři

MISTŘI
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 PERGLER Jakub GCLIB 0530338 4,9 69 / 39 69 4,3
2 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 13,6 70 / 39 70 12,7
3 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,4 72 / 36 72 13,4
4 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 10,9 73 / 35 73 10,9
5 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 8,7 74 / 34 74 8,7
6 KNEIFL Zdeněk PRAGK 1260770 8,2 74 / 34 74 8,2
7 DIENELT Petr GCBIT 1630491 8,5 74 / 35 74 8,5
8 KRÁL Jiří GCBBR 1640551 13,2 75 / 33 75 13,2
9 KAMENÍČEK Jan LGCPY 1800448 11,1 75 / 33 75 11,2
10 CHÝLE Pavel IGCMO 0220273 9,4 76 / 32 76 9,5
11 SALABA Petr GCLIB 0530245 5,6 76 / 32 76 5,7
12 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 12,6 76 / 35 76 12,6
13 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 10,2 77 / 31 77 10,3
14 PAVLICA Bohumil GCKAR 0191429 9,8 78 / 30 78 9,9
15 KLEČKA Vladimír LGCPY 1800145 8,6 78 / 30 78 8,7
16 BUREŠ Jiří BARGC 1120717 11,3 79 / 29 79 11,4
17 MAZÁNEK Jiří GCBIT 1630390 11,0 81 / 28 81 11,1
18 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 13,1 81 / 27 81 13,2
19 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 8,7 82 / 26 82 8,8
20 PECHÁČEK Tomáš LGCPY 1804557 10,9 83 / 27 83 11,0
21 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 0120557 12,7 83 / 26 83 12,8
22 KUBÍN Jan LGCPY 1800243 12,4 83 / 28 83 12,5
23 MELOUN Jiří CESGK 0987415 13,6 83 / 27 83 13,7
24 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 13,4 84 / 27 84 13,5
25 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 8,9 84 / 24 84 9,0
26 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 8,3 85 / 23 85 8,4
27 STEINER Jiří GCMUP 1030194 13,2 85 / 25 85 13,3
28 CHMELAŘ Lukáš GCMBM 1360274 10,8 86 / 23 86 10,9
29 HOSKOVEC Marek CESGK 0983573 10,2 87 / 22 87 10,3
30 KULA Vladimír GCKON 0440110 7,2 87 / 23 87 7,3
31 KNOTEK Dušan GCBIT 1630584 11,1 90 / 23 90 11,2
32 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 12,1 90 / 24 90 12,2
33 MICHAL Kryštof PJCBE 0230286 10,4 91 / 23 91 10,5
34 SKLENÁŘ Marek GCAUS 0282214 11,8 WD 11,9
35 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 7,7 — / 17 7,8
36 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 10,9 — / 23 11,0

Šampioni

ŠAMPIONI
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 16,0 42 / 84 42 14,2
2 STŘÍLKA Jan PGCGC 1251581 15,9 38 / 89 38 15,3
3 FUČÍK Martin CESGK 0982515 19,2 35 / 96 35 19,2
4 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,2 34 / 94 34 17,2
5 SLAPNIČKA Zdeněk LGCPY 1800827 16,8 33 / 95 33 16,8
6 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 14,1 33 / 91 33 14,1
7 HARANT Jiří GCBIT 1630627 16,4 32 / 94 32 16,5
8 BRADNA Jan GCBER 0501987 20,3 31 / 100 31 20,4
9 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 15,9 31 / 95 31 16,0
10 JIRSA David IGCMO 0220322 19,5 29 / 101 29 19,6
11 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,2 29 / 96 29 15,3
12 JAMEČNÝ Roman GCSOK 1060571 20,9 28 / — 28 21,0
13 PAVLÍK Josef GCBIT 1630313 16,3 27 / — 27 16,4
14 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,3 27 / 99 27 15,4
15 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 20,1 27 / — 27 20,2
16 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 15,3 26 / 100 26 15,4
17 FÍLA Jiří GCGAR 1330002 16,8 26 / 102 26 16,9
18 STÖHR Milan ERBGC 1111496 19,3 26 / 104 26 19,4
19 VAŇÁSEK Petr GKLIS 0120556 16,1 26 / — 26 16,2
20 KLIČKA Martin GCHOD 0100783 18,0 25 / — 25 18,1
21 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 16,8 25 / 102 25 16,9
22 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 1801968 18,0 25 / 104 25 18,1
23 BOROVIČKA Pavel CESGK 0985969 17,2 25 / 103 25 17,3
24 PROCHÁZKA Zdeněk BERGC 1540351 19,5 25 / — 25 19,6
25 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,0 23 / 106 23 17,1
26 JURIS Martin GCLIB 0530885 18,5 22 / — 22 18,6
27 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 17,0 22 / — 22 17,1
28 DROSC Mario LGCPY 1800252 14,4 22 / — 22 14,5
29 MINAŘÍK Miroslav GCMST 0680853 19,9 19 / 111 19 20,0
30 NENIČKA Petr GCSVJ 1650542 15,4 18 / 107 18 15,5

Ranaři

RANAŘI
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 BEJVL Lukáš GCHOD 0106847 40 36 / 113 36 36
2 KREJSA Jan LGCPY 1801400 21,7 33 / 99 33 21,7
3 MAURER Josef BENAG 1940029 23,8 33 / 102 33 23,8
4 MÁTL Aleš GCHOS 0785385 32,3 32 / — 32 32,3
5 ČERNÝ Aleš PGCGC 1250475 26,6 31 / 109 31 26,6
6 KOLÁČEK Michal LGCPY 1801702 22,3 31 / — 31 22,4
7 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 22,8 30 / — 30 22,9
8 MRÁZEK Marek GCBBR 1640618 21,4 30 / — 30 21,5
9 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 23,9 29 / 106 29 24,0
10 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 25,2 29 / — 29 25,3
11 SELINGR Martin GCBIT 1630150 25,0 28 / — 28 25,1
12 WURST Roman GKLIS 0120938 22,2 26 / 110 26 22,3
13 MAYER Evžen GCBER 0501976 35,5 26 / — 26 35,6
14 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 22,5 26 / 110 26 22,6
15 KARDIAN Lubomír GCBIT 1630574 54 26 / — 26 51
16 PLAS Ondřej CESGK 0987700 31,0 26 / — 26 31,1
17 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 22,6 24 / 111 24 22,7
18 SKLENÁŘOVÁ Blanka GCAUS 0282213 30,3 24 / 125 24 30,4
19 HEGER Petr IGCMO 0220508 24,8 23 / — 23 24,9
20 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 0911279 31,5 22 / — 22 31,6
21 HOMOLKA Jiří GCMST 0681076 24,1 22 / — 22 24,2
22 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 23,5 22 / — 22 23,6
23 NOVOTNÝ Jan GCBIT 1630290 22,5 19 / — 19 22,6
24 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 26,3 18 / — 18 26,4
25 JANOUŠEK Radim CESGK 0986791 49 18 / — 18 49
26 FÍLOVÁ Věra GCGAR 1330021 28,5 18 / — 18 28,6
27 KRHOUNKOVÁ Drahoslava GCBIT 1630216 28,8 9 / — 9 28,9

Brutto

Brutto rány
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 PERGLER Jakub GCLIB 0530338 4,9 76 / 39 76 4,3
2 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 16,0 84 / 42 84 14,2
3 SALABA Petr GCLIB 0530245 5,6 84 / 32 84 5,7
4 KNEIFL Zdeněk PRAGK 1260770 8,2 85 / 34 85 8,2
5 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 10,9 85 / 35 85 10,9
6 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 8,7 86 / 34 86 8,7
7 DIENELT Petr GCBIT 1630491 8,5 86 / 35 86 8,5
8 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 13,6 88 / 39 88 12,7
9 CHÝLE Pavel IGCMO 0220273 9,4 89 / 32 89 9,5
10 STŘÍLKA Jan PGCGC 1251581 15,9 89 / 38 89 15,3
11 KLEČKA Vladimír LGCPY 1800145 8,6 90 / 30 90 8,7
12 KAMENÍČEK Jan LGCPY 1800448 11,1 90 / 33 90 11,2
13 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,4 90 / 36 90 13,4
14 PAVLICA Bohumil GCKAR 0191429 9,8 91 / 30 91 9,9
15 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 10,2 91 / 31 91 10,3
16 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 14,1 91 / 33 91 14,1
17 KRÁL Jiří GCBBR 1640551 13,2 92 / 33 92 13,2
18 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 12,6 93 / 35 93 12,6
19 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 8,7 94 / 26 94 8,8
20 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,2 94 / 34 94 17,2
21 BUREŠ Jiří BARGC 1120717 11,3 94 / 29 94 11,4
22 HARANT Jiří GCBIT 1630627 16,4 94 / 32 94 16,5
23 SLAPNIČKA Zdeněk LGCPY 1800827 16,8 95 / 33 95 16,8
24 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 15,9 95 / 31 95 16,0
25 FUČÍK Martin CESGK 0982515 19,2 96 / 35 96 19,2
26 MAZÁNEK Jiří GCBIT 1630390 11,0 96 / 28 96 11,1
27 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 8,9 96 / 24 96 9,0
28 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,2 96 / 29 96 15,3
29 KULA Vladimír GCKON 0440110 7,2 97 / 23 97 7,3
30 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 8,3 97 / 23 97 8,4
31 PECHÁČEK Tomáš LGCPY 1804557 10,9 98 / 27 98 11,0
32 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 13,1 98 / 27 98 13,2
33 KREJSA Jan LGCPY 1801400 21,7 99 / 33 99 21,7
34 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,3 99 / 27 99 15,4
35 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 0120557 12,7 100 / 26 100 12,8
36 KUBÍN Jan LGCPY 1800243 12,4 100 / 28 100 12,5
37 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 15,3 100 / 26 100 15,4
38 BRADNA Jan GCBER 0501987 20,3 100 / 31 100 20,4
39 HOSKOVEC Marek CESGK 0983573 10,2 101 / 22 101 10,3
40 JIRSA David IGCMO 0220322 19,5 101 / 29 101 19,6
41 CHMELAŘ Lukáš GCMBM 1360274 10,8 101 / 23 101 10,9
42 MELOUN Jiří CESGK 0987415 13,6 101 / 27 101 13,7
43 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 13,4 102 / 27 102 13,5
44 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 16,8 102 / 25 102 16,9
45 FÍLA Jiří GCGAR 1330002 16,8 102 / 26 102 16,9
46 MAURER Josef BENAG 1940029 23,8 102 / 33 102 23,8
47 STEINER Jiří GCMUP 1030194 13,2 102 / 25 102 13,3
48 BOROVIČKA Pavel CESGK 0985969 17,2 103 / 25 103 17,3
49 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 1801968 18,0 104 / 25 104 18,1
50 STÖHR Milan ERBGC 1111496 19,3 104 / 26 104 19,4
51 KNOTEK Dušan GCBIT 1630584 11,1 105 / 23 105 11,2
52 MICHAL Kryštof PJCBE 0230286 10,4 105 / 23 105 10,5
53 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,0 106 / 23 106 17,1
54 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 23,9 106 / 29 106 24,0
55 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 12,1 106 / 24 106 12,2
56 NENIČKA Petr GCSVJ 1650542 15,4 107 / 18 107 15,5
57 ČERNÝ Aleš PGCGC 1250475 26,6 109 / 31 109 26,6
58 WURST Roman GKLIS 0120938 22,2 110 / 26 110 22,3
59 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 22,5 110 / 26 110 22,6
60 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 22,6 111 / 24 111 22,7
61 MINAŘÍK Miroslav GCMST 0680853 19,9 111 / 19 111 20,0
62 BEJVL Lukáš GCHOD 0106847 40 113 / 40 113 36
63 SKLENÁŘOVÁ Blanka GCAUS 0282213 30,3 125 / 24 125 30,4
64 SKLENÁŘ Marek GCAUS 0282214 11,8 WD 11,9
65 KRHOUNKOVÁ Drahoslava GCBIT 1630216 28,8 — / 9 28,9
66 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 7,7 — / 17 7,8
67 KOLÁČEK Michal LGCPY 1801702 22,3 — / 31 22,4
68 VAŇÁSEK Petr GKLIS 0120556 16,1 — / 26 16,2
69 HOMOLKA Jiří GCMST 0681076 24,1 — / 22 24,2
70 HEGER Petr IGCMO 0220508 24,8 — / 23 24,9
71 SELINGR Martin GCBIT 1630150 25,0 — / 28 25,1
72 JURIS Martin GCLIB 0530885 18,5 — / 22 18,6
73 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 20,1 — / 27 20,2
74 DROSC Mario LGCPY 1800252 14,4 — / 22 14,5
75 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 17,0 — / 22 17,1
76 PAVLÍK Josef GCBIT 1630313 16,3 — / 27 16,4
77 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 10,9 — / 23 11,0
78 MRÁZEK Marek GCBBR 1640618 21,4 — / 30 21,5
79 JANOUŠEK Radim CESGK 0986791 49 — / 25 49
80 JAMEČNÝ Roman GCSOK 1060571 20,9 — / 28 21,0
81 NOVOTNÝ Jan GCBIT 1630290 22,5 — / 19 22,6
82 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 22,8 — / 30 22,9
83 FÍLOVÁ Věra GCGAR 1330021 28,5 — / 18 28,6
84 PROCHÁZKA Zdeněk BERGC 1540351 19,5 — / 25 19,6
85 KLIČKA Martin GCHOD 0100783 18,0 — / 25 18,1
86 MÁTL Aleš GCHOS 0785385 32,3 — / 32 32,3
87 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 25,2 — / 29 25,3
88 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 23,5 — / 22 23,6
89 PLAS Ondřej CESGK 0987700 31,0 — / 26 31,1
90 MAYER Evžen GCBER 0501976 35,5 — / 26 35,6
91 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 0911279 31,5 — / 22 31,6
92 KARDIAN Lubomír GCBIT 1630574 54 — / 39 51
93 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 26,3 — / 18 26,4

 

Gabriela Šulcová, Ředitelka Tour

Poděbradská 538/46,

190 00 Praha 9

+420 777 300 003, golf@getour.cz