Golf Resort Ypsilon, Pátek 10. 6. 2022

Přihlášky: na emailové adrese [email protected] nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 6. 6. 2022 
Startovní listina: k dispozici od 9. 6. 2022 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.ygolf.cz

 

Program:

08:00     Začátek registrace účastníků a snídaně
09:30     Slavnostní zahájení turnaje
10:00    CANON START 
15.00     Raut
16.00     Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“,  HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
4. kategorie “BRUTTO Stb.“

Odpaliště:

muži: žlutá
ženy: červená

V případě, že hráč preferuje hru z jiných odpališť, musí změnu nahlásit u registrace a viditelně zapsat do score karty!

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 6 – muži a ženy zvlášť.
Longest drive na jamce č. 9 – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž  – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné!:-)

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Ubytování a zvýhodněné fee:

JIž obsazeno: Doporučujeme ubytování přímo na golfovém hřišti v houseboatech – sleva 10% pro hráče GOLF EXPERIENCE TOUR  www.ygolf.cz/ubytovani, tel: + 420 731 547 847 

Zvýhodněné fee : den před turnajem 900 Kč, den po turnaji 1000,- Kč /pro uplatnění slevy použijte heslo Golf Experience Tour/

 

Další ubytování:

Pension Vital, Fojtka –  kousek od hřiště, www.penzion-vital.cz

nebo v hotelu Grand Hotel Imperial Liberec, nejlevněji rezervace online :
www.imperialliberec.cz/rezervace

dále v hotelu Design Hotel Pytloun
www.pytloundesignhotel.cz

Startovní listina bude k dispozici od 4. 6. 2020 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

    
Golf Resort Ypsilonka, canon start 10:00
Sequens RichardJanulík PetrDaňa AntonínČerný Aleš
125-0088144-1171094-2744180-4850
Čížek Jiří Balvín PetrMrázek Marek Mayer Evžen
7800384500197667009805001976
Koníř Pavel Plš LubošBradna JanVavřík Tomáš
50012871250227650019871003756
Fikar TomášZaorálek MichalTůma Jiří Klapka Martin
125021456801401   0780142211100688
Šrámková PetraLoukota VáclavBednář RadomírLoukotová Šárka
9802734091-0906132-01329101279
Drož PetrPůža Miroslav Krov Pavel Jirsa David
16300882148-0404 22003522200322
Hodek PetrDienelt PetrBrus Jiří Kaše Pavel
16300156163004911630071716300698
Malecký Josef jun.Hykš Jan Sebrala Martin                       Malecký Josef
4300152700032843018914300208
Filípek Jiří Mazán MarekSegeč KarolVáclavek Karel   
2200929220057616300500  05600293
Meloun JiříNousek Milan Kuchař JiříStöhr Milan
98741512607771260060411101496
Kobza PřemyslKobzová Marcela Beluský Milan Beluská Jana
920016492001631800015218000153
Janeba PavelStupka PetrPavlata DavidProvazník Michal
136-01489808429660368413300148
Bizdra PetrTrachta TomášSirotek DanielVrtílek Jan
630136910300478600057618004157
Čížek TomášČížková Štěpánka Halamka Pavel Provazník Václav
90005990000601330027513300165
Kameníček Jan Kameníčková Lenka Pipková PetraJirovský Jiří
18000448180-21172260006818000767
Tesař LadislavKoritenský PetrPavlica BohumilVít Martin
14300314126004031800502818003904
Vaňásek Hodinová MonikaWurst RomanBrašna Antonín Brašnová Milada
1200557120093892003099200313
Jakubec PetrKučera DavidValečko Jiří Komárek Petr
801167780827068002239808583
Pfingstner Pavel Endršt Jiří Nykodým AlešStřílka Jan
9819646300180008-0693103-1112
Endrštová NaděždaNousková Lenka Kalkusová RenátaPavlatová Aneta
63001821260045446020046603685
Škvařil PetrKubínová DanielaRagan Ivo Dostál Luděk
9403454180019687808845

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

Mistři

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 DIENELT Petr GCBIT 16300491 9,3 42 / 79 42 8,5
2 HALAMKA Pavel GCGAR 13300275 14,8 41 / 85 41 14,0
3 PAVLICA Bohumil GCKAR 01901429 10,4 40 / 81 40 9,6
4 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 09000059 6,9 38 / 80 38 6,9
5 MELOUN Jiří CESGK 09807415 10,5 38 / 85 38 10,2
6 BRUS Jiří GCBIT 16300717 10,5 37 / 85 37 10,1
7 KOBZA Přemysl GRGGC 09200164 7,8 36 / — 36 7,5
8 PROKŮPEK Martin BARGC 11200785 14,5 36 / — 36 14,2
9 KONÍŘ Pavel GCBER 05001287 14,0 35 / 91 35 13,9
10 KAŠE Pavel GCBIT 16300698 13,0 34 / 91 34 13,3
11 BALVÍN Petr KGCMA 06603002 11,6 34 / 88 34 11,6
12 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 09200163 13,0 34 / 90 34 13,1
13 BIZDRA Petr GCMNI 06301369 12,1 32 / 92 32 12,1
14 TRUHLÁŘ Josef KGCMA 06601941 9,1 31 / 88 31 9,6
15 ENDRŠT Jiří GCMNI 06300180 13,1 30 / 95 30 13,1
16 PFINGSTNER Pavel CESGK 09801964 11,5 30 / 92 30 11,8
17 HYKŠ Jan KHGCS 07000328 14,2 29 / — 29 14,5
18 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000060 13,1 28 / 97 28 13,2
19 TESAŘ Ladislav ALBGC 14300314 5,0 28 / — 28 5,0
20 SEQUENS Richard PGCGC 12500088 11,2 28 / 94 28 11,6
21 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 01200557 13,9 27 / — 27 13,9
22 ŠRÁMKOVÁ Petra CESGK 09802734 14,4 27 / 102 27 14,6
23 KOTÍŠEK René GCBIT 16300493 13,3 26 / — 26 13,8
24 ZAORÁLEK Michal GCMST 06801401 13,1 26 / — 26 13,1
25 FIKAR Tomáš PGCGC 12502145 7,1 25 / — 25 7,1
26 KAMENÍČEK Jan LGCPY 18000448 10,3 25 / 101 25 10,6
27 MELECKÝ Josef ZGCKR 04300152 8,9 24 / 98 24 9,3
28 VÁCHA Jan GCBBR 16400852 7,6 8 / — 8 7,6
29 ČÍŽEK Jiří GCHOS 07800384 9,1 WD

Šampioni

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 JANEBA Pavel CESGK 09800121 15,7 37 / 91 37 15,3
2 VRTÍLEK Jan LGCPY 18004157 19,1 36 / — 36 18,7
3 NOUSEK Milan PRAGK 12600777 19,2 36 / 96 36 19,2
4 KUCHAŘ Jiří PRAGK 12600604 18,8 35 / 96 35 18,6
5 NYKODÝM Aleš GCPDY 00800693 15,1 35 / 92 35 15,9
6 KLAPKA Martin ERBGC 11100688 20,2 34 / 99 34 20,0
7 ŠKVAŘIL Petr GCBBS 09403454 17,5 34 / 96 34 18,1
8 PÍŠ Luboš PGCGC 12502276 15,5 33 / 94 33 16,5
9 MRÁZEK Marek GKCBR 06700980 20,1 32 / — 32 20,4
10 TRACHTA Tomáš GCMUP 10300478 18,1 32 / 98 32 18,1
11 TŮMOVÁ Radka LGCPY 18001764 17,5 31 / 100 31 17,7
12 PŮŽA Miroslav IGCMO 02200350 18,0 31 / — 31 18,4
13 SEBRALA Martin ZGCKR 04301891 17,6 30 / — 30 18,2
14 PIPKOVÁ Petra BFLGC 22600068 19,4 28 / 105 28 20,4
15 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 18002117 15,3 27 / — 27 15,3
16 STUPKA Petr CESGK 09808429 18,0 27 / 103 27 18,0
17 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 12600454 17,0 27 / 103 27 17,0
18 STŘÍLKA Jan GCMUP 10301112 17,5 27 / — 27 17,5
19 HUCL Robert GCMST 06800282 18,2 25 / — 25 18,2
20 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 06300182 16,6 21 / — 21 17,2
21 SIROTEK Daniel GCMBU 06000576 18,3 WD

Ranaři

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 VAVŘÍK Tomáš GCHOD 01003756 33,9 43 / — 43 33,0
2 PROVAZNÍK Michal GCGAR 13300148 25,2 38 / 101 38 25,0
3 KORITENSKÝ Petr PRAGK 12600403 21,6 38 / 100 38 21,5
4 PAVLATOVÁ Aneta KGCMA 06603685 27,8 35 / — 35 27,6
5 MELECKÝ Josef ZGCKR 04300208 28,9 35 / — 35 29,5
6 MAZÁN Marek IGCMO 02200576 21,3 34 / — 34 21,1
7 STÖHR Milan ERBGC 11101496 21,5 34 / 101 34 21,5
8 JIRSA David IGCMO 02200322 22,7 34 / 103 34 23,3
9 STŘIHAVKA Pavel IGCMO 02200566 23,7 34 / — 34 24,1
10 VÁCLAVEK Karel GCPOD 05600293 25,8 34 / 107 34 25,7
11 DAŇA Antonin GCBBS 09402744 24,9 33 / — 33 24,9
12 BRAŠNOVÁ Milada GRGGC 09200313 28,1 32 / — 32 28,1
13 BEDNÁŘ Radomír GCHVK 13200132 23,0 32 / 105 32 23,1
14 VÍT Martin LGCPY 18003904 22,2 32 / — 32 22,7
15 ČERNÝ Aleš LGCPY 18004850 28,4 31 / 114 31 28,4
16 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 18000767 25,5 30 / — 30 25,5
17 BELUSKÝ Milan LGCPY 18000152 27,9 30 / 112 30 27,9
18 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 09101279 34,7 30 / — 30 34,7
19 BELUSKÁ Jana LGCPY 18000153 31,2 28 / — 28 31,3
20 BRAŠNA Antonín GRGGC 09200309 22,7 27 / 111 27 23,2
21 JANULÍK Petr GCCHP 14401171 22,2 27 / — 27 22,4
22 LOUKOTA Václav GCTEP 09100906 22,3 27 / 110 27 22,3
23 SEGEČ Karol GCBIT 16300500 23,1 24 / — 24 22,9
24 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 04602004 21,2 23 / — 23 21,2
25 PROVAZNÍK Václav GCGAR 13300165 22,0 21 / — 21 22,0
26 PAVLATA David KGCMA 06603684 22,9 20 / — 20 22,9
27 DOSTÁL Luděk GCHOS 07808845 32,2 18 / — 18 32,3

Brutto

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 DIENELT Petr GCBIT 16300491 9,3 31 / 79 / (42) 31 8,5
2 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 09000059 6,9 30 / 80 / (38) 30 6,9
3 PAVLICA Bohumil GCKAR 01901429 10,4 27 / 81 / (40) 27 9,6
4 KOBZA Přemysl GRGGC 09200164 7,8 26 / — / (36) 26 7,5
5 BRUS Jiří GCBIT 16300717 10,5 25 / 85 / (37) 25 10,1
6 MELOUN Jiří CESGK 09807415 10,5 25 / 85 / (38) 25 10,2
7 HALAMKA Pavel GCGAR 13300275 14,8 24 / 85 / (41) 24 14,0
8 TESAŘ Ladislav ALBGC 14300314 5,0 23 / — / (28) 23 5,0
9 PROKŮPEK Martin BARGC 11200785 14,5 21 / — / (36) 21 14,2
10 JANEBA Pavel CESGK 09800121 15,7 21 / 91 / (37) 21 15,3
11 BALVÍN Petr KGCMA 06603002 11,6 21 / 88 / (34) 21 11,6
12 TRUHLÁŘ Josef KGCMA 06601941 9,1 20 / 88 / (31) 20 9,6
13 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 09200163 13,0 20 / 90 / (34) 20 13,1
14 FIKAR Tomáš PGCGC 12502145 7,1 19 / — / (25) 19 7,1
15 VRTÍLEK Jan LGCPY 18004157 19,1 19 / — / (36) 19 18,7
16 KAŠE Pavel GCBIT 16300698 13,0 19 / 91 / (34) 19 13,3
17 KONÍŘ Pavel GCBER 05001287 14,0 18 / 91 / (35) 18 13,9
18 NYKODÝM Aleš GCPDY 00800693 15,1 17 / 92 / (35) 17 15,9
19 BIZDRA Petr GCMNI 06301369 12,1 17 / 92 / (32) 17 12,1
20 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000060 13,1 16 / 97 / (28) 16 13,2
21 SEQUENS Richard PGCGC 12500088 11,2 16 / 94 / (28) 16 11,6
22 ŠKVAŘIL Petr GCBBS 09403454 17,5 16 / 96 / (34) 16 18,1
23 PFINGSTNER Pavel CESGK 09801964 11,5 16 / 92 / (30) 16 11,8
24 KUCHAŘ Jiří PRAGK 12600604 18,8 15 / 96 / (35) 15 18,6
25 KORITENSKÝ Petr PRAGK 12600403 21,6 15 / 100 / (38) 15 21,5
26 ENDRŠT Jiří GCMNI 06300180 13,1 15 / 95 / (30) 15 13,1
27 PÍŠ Luboš PGCGC 12502276 15,5 15 / 94 / (33) 15 16,5
28 KAMENÍČEK Jan LGCPY 18000448 10,3 15 / 101 / (25) 15 10,6
29 TŮMOVÁ Radka LGCPY 18001764 17,5 15 / 100 / (31) 15 17,7
30 NOUSEK Milan PRAGK 12600777 19,2 15 / 96 / (36) 15 19,2
31 MRÁZEK Marek GKCBR 06700980 20,1 14 / — / (32) 14 20,4
32 MELECKÝ Josef ZGCKR 04300152 8,9 14 / 98 / (24) 14 9,3
33 MAZÁN Marek IGCMO 02200576 21,3 14 / — / (34) 14 21,1
34 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 01200557 13,9 14 / — / (27) 14 13,9
35 ZAORÁLEK Michal GCMST 06801401 13,1 14 / — / (26) 14 13,1
36 KOTÍŠEK René GCBIT 16300493 13,3 13 / — / (26) 13 13,8
37 TRACHTA Tomáš GCMUP 10300478 18,1 13 / 98 / (32) 13 18,1
38 SEBRALA Martin ZGCKR 04301891 17,6 13 / — / (30) 13 18,2
39 ŠRÁMKOVÁ Petra CESGK 09802734 14,4 13 / 102 / (27) 13 14,6
40 HYKŠ Jan KHGCS 07000328 14,2 13 / — / (29) 13 14,5
41 VÍT Martin LGCPY 18003904 22,2 13 / — / (32) 13 22,7
42 STÖHR Milan ERBGC 11101496 21,5 12 / 101 / (34) 12 21,5
43 – 44 PŮŽA Miroslav IGCMO 02200350 18,0 12 / — / (31) 12 18,4
43 – 44 KLAPKA Martin ERBGC 11100688 20,2 12 / 99 / (34) 12 20,0
45 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 18002117 15,3 11 / — / (27) 11 15,3
46 BRAŠNOVÁ Milada GRGGC 09200313 28,1 11 / — / (32) 11 28,1
47 JIRSA David IGCMO 02200322 22,7 11 / 103 / (34) 11 23,3
48 STUPKA Petr CESGK 09808429 18,0 11 / 103 / (27) 11 18,0
49 VAVŘÍK Tomáš GCHOD 01003756 33,9 11 / — / (43) 11 33,0
50 PROVAZNÍK Michal GCGAR 13300148 25,2 10 / 101 / (38) 10 25,0
51 DAŇA Antonin GCBBS 09402744 24,9 10 / — / (33) 10 24,9
52 STŘÍLKA Jan GCMUP 10301112 17,5 10 / — / (27) 10 17,5
53 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 12600454 17,0 9 / 103 / (27) 9 17,0
54 PAVLATOVÁ Aneta KGCMA 06603685 27,8 9 / — / (35) 9 27,6
55 STŘIHAVKA Pavel IGCMO 02200566 23,7 9 / — / (34) 9 24,1
56 VÁCLAVEK Karel GCPOD 05600293 25,8 9 / 107 / (34) 9 25,7
57 PIPKOVÁ Petra BFLGC 22600068 19,4 8 / 105 / (28) 8 20,4
58 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 18000767 25,5 8 / — / (30) 8 25,5
59 BRAŠNA Antonín GRGGC 09200309 22,7 8 / 111 / (27) 8 23,2
60 JANULÍK Petr GCCHP 14401171 22,2 8 / — / (27) 8 22,4
61 HUCL Robert GCMST 06800282 18,2 7 / — / (25) 7 18,2
62 BEDNÁŘ Radomír GCHVK 13200132 23,0 7 / 105 / (32) 7 23,1
63 LOUKOTA Václav GCTEP 09100906 22,3 7 / 110 / (27) 7 22,3
64 MELECKÝ Josef ZGCKR 04300208 28,9 7 / — / (35) 7 29,5
65 ČERNÝ Aleš LGCPY 18004850 28,4 7 / 114 / (31) 7 28,4
66 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 06300182 16,6 6 / — / (21) 6 17,2
67 BELUSKÝ Milan LGCPY 18000152 27,9 6 / 112 / (30) 6 27,9
68 PROVAZNÍK Václav GCGAR 13300165 22,0 6 / — / (21) 6 22,0
69 SEGEČ Karol GCBIT 16300500 23,1 5 / — / (24) 5 22,9
70 VÁCHA Jan GCBBR 16400852 7,6 4 / — / (8) 4 7,6
71 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 04602004 21,2 3 / — / (23) 3 21,2
72 PAVLATA David KGCMA 06603684 22,9 3 / — / (20) 3 22,9
73 BELUSKÁ Jana LGCPY 18000153 31,2 3 / — / (28) 3 31,3
74 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 09101279 34,7 2 / — / (30) 2 34,7
75 – 77 SIROTEK Daniel GCMBU 06000576 18,3 WD  
75 – 77 ČÍŽEK Jiří GCHOS 07800384 9,1 WD  
75 – 77 DOSTÁL Luděk GCHOS 07808845 32,2 0 / — / (18) 32,3

Golf Resort Ypsilon, Pátek 10. 6. 2022

Přihlášky: na emailové adrese [email protected] nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 6. 6. 2022 
Startovní listina: k dispozici od 9. 6. 2022 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.ygolf.cz

Program:

08:00     Začátek registrace účastníků a snídaně
09:30     Slavnostní zahájení turnaje
10:00    CANON START 
15.00     Raut
16.00     Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“,  HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
4. kategorie “BRUTTO Stb.“

Odpaliště:

muži: žlutá
ženy: červená

V případě, že hráč preferuje hru z jiných odpališť, musí změnu nahlásit u registrace a viditelně zapsat do score karty!

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 6 – muži a ženy zvlášť.
Longest drive na jamce č. 9 – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž  – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné!:-)

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Ubytování a zvýhodněné fee:

JIž obsazeno: Doporučujeme ubytování přímo na golfovém hřišti v houseboatech – sleva 10% pro hráče GOLF EXPERIENCE TOUR  www.ygolf.cz/ubytovani, tel: + 420 731 547 847 

Zvýhodněné fee : den před turnajem 900 Kč, den po turnaji 1000,- Kč /pro uplatnění slevy použijte heslo Golf Experience Tour/

 

Další ubytování:

Pension Vital, Fojtka –  kousek od hřiště, www.penzion-vital.cz

nebo v hotelu Grand Hotel Imperial Liberec, nejlevněji rezervace online :
www.imperialliberec.cz/rezervace

dále v hotelu Design Hotel Pytloun
www.pytloundesignhotel.cz

Startovní listina bude k dispozici od 4. 6. 2020 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

    
Golf Resort Ypsilonka, canon start 10:00
Sequens RichardJanulík PetrDaňa AntonínČerný Aleš
125-0088144-1171094-2744180-4850
Čížek Jiří Balvín PetrMrázek Marek Mayer Evžen
7800384500197667009805001976
Koníř Pavel Plš LubošBradna JanVavřík Tomáš
50012871250227650019871003756
Fikar TomášZaorálek MichalTůma Jiří Klapka Martin
125021456801401   0780142211100688
Šrámková PetraLoukota VáclavBednář RadomírLoukotová Šárka
9802734091-0906132-01329101279
Drož PetrPůža Miroslav Krov Pavel Jirsa David
16300882148-0404 22003522200322
Hodek PetrDienelt PetrBrus Jiří Kaše Pavel
16300156163004911630071716300698
Malecký Josef jun.Hykš Jan Sebrala Martin                       Malecký Josef
4300152700032843018914300208
Filípek Jiří Mazán MarekSegeč KarolVáclavek Karel   
2200929220057616300500  05600293
Meloun JiříNousek Milan Kuchař JiříStöhr Milan
98741512607771260060411101496
Kobza PřemyslKobzová Marcela Beluský Milan Beluská Jana
920016492001631800015218000153
Janeba PavelStupka PetrPavlata DavidProvazník Michal
136-01489808429660368413300148
Bizdra PetrTrachta TomášSirotek DanielVrtílek Jan
630136910300478600057618004157
Čížek TomášČížková Štěpánka Halamka Pavel Provazník Václav
90005990000601330027513300165
Kameníček Jan Kameníčková Lenka Pipková PetraJirovský Jiří
18000448180-21172260006818000767
Tesař LadislavKoritenský PetrPavlica BohumilVít Martin
14300314126004031800502818003904
Vaňásek Hodinová MonikaWurst RomanBrašna Antonín Brašnová Milada
1200557120093892003099200313
Jakubec PetrKučera DavidValečko Jiří Komárek Petr
801167780827068002239808583
Pfingstner Pavel Endršt Jiří Nykodým AlešStřílka Jan
9819646300180008-0693103-1112
Endrštová NaděždaNousková Lenka Kalkusová RenátaPavlatová Aneta
63001821260045446020046603685
Škvařil PetrKubínová DanielaRagan Ivo Dostál Luděk
9403454180019687808845

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

Mistři

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 DIENELT Petr GCBIT 16300491 9,3 42 / 79 42 8,5
2 HALAMKA Pavel GCGAR 13300275 14,8 41 / 85 41 14,0
3 PAVLICA Bohumil GCKAR 01901429 10,4 40 / 81 40 9,6
4 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 09000059 6,9 38 / 80 38 6,9
5 MELOUN Jiří CESGK 09807415 10,5 38 / 85 38 10,2
6 BRUS Jiří GCBIT 16300717 10,5 37 / 85 37 10,1
7 KOBZA Přemysl GRGGC 09200164 7,8 36 / — 36 7,5
8 PROKŮPEK Martin BARGC 11200785 14,5 36 / — 36 14,2
9 KONÍŘ Pavel GCBER 05001287 14,0 35 / 91 35 13,9
10 KAŠE Pavel GCBIT 16300698 13,0 34 / 91 34 13,3
11 BALVÍN Petr KGCMA 06603002 11,6 34 / 88 34 11,6
12 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 09200163 13,0 34 / 90 34 13,1
13 BIZDRA Petr GCMNI 06301369 12,1 32 / 92 32 12,1
14 TRUHLÁŘ Josef KGCMA 06601941 9,1 31 / 88 31 9,6
15 ENDRŠT Jiří GCMNI 06300180 13,1 30 / 95 30 13,1
16 PFINGSTNER Pavel CESGK 09801964 11,5 30 / 92 30 11,8
17 HYKŠ Jan KHGCS 07000328 14,2 29 / — 29 14,5
18 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000060 13,1 28 / 97 28 13,2
19 TESAŘ Ladislav ALBGC 14300314 5,0 28 / — 28 5,0
20 SEQUENS Richard PGCGC 12500088 11,2 28 / 94 28 11,6
21 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 01200557 13,9 27 / — 27 13,9
22 ŠRÁMKOVÁ Petra CESGK 09802734 14,4 27 / 102 27 14,6
23 KOTÍŠEK René GCBIT 16300493 13,3 26 / — 26 13,8
24 ZAORÁLEK Michal GCMST 06801401 13,1 26 / — 26 13,1
25 FIKAR Tomáš PGCGC 12502145 7,1 25 / — 25 7,1
26 KAMENÍČEK Jan LGCPY 18000448 10,3 25 / 101 25 10,6
27 MELECKÝ Josef ZGCKR 04300152 8,9 24 / 98 24 9,3
28 VÁCHA Jan GCBBR 16400852 7,6 8 / — 8 7,6
29 ČÍŽEK Jiří GCHOS 07800384 9,1 WD

Šampioni

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 JANEBA Pavel CESGK 09800121 15,7 37 / 91 37 15,3
2 VRTÍLEK Jan LGCPY 18004157 19,1 36 / — 36 18,7
3 NOUSEK Milan PRAGK 12600777 19,2 36 / 96 36 19,2
4 KUCHAŘ Jiří PRAGK 12600604 18,8 35 / 96 35 18,6
5 NYKODÝM Aleš GCPDY 00800693 15,1 35 / 92 35 15,9
6 KLAPKA Martin ERBGC 11100688 20,2 34 / 99 34 20,0
7 ŠKVAŘIL Petr GCBBS 09403454 17,5 34 / 96 34 18,1
8 PÍŠ Luboš PGCGC 12502276 15,5 33 / 94 33 16,5
9 MRÁZEK Marek GKCBR 06700980 20,1 32 / — 32 20,4
10 TRACHTA Tomáš GCMUP 10300478 18,1 32 / 98 32 18,1
11 TŮMOVÁ Radka LGCPY 18001764 17,5 31 / 100 31 17,7
12 PŮŽA Miroslav IGCMO 02200350 18,0 31 / — 31 18,4
13 SEBRALA Martin ZGCKR 04301891 17,6 30 / — 30 18,2
14 PIPKOVÁ Petra BFLGC 22600068 19,4 28 / 105 28 20,4
15 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 18002117 15,3 27 / — 27 15,3
16 STUPKA Petr CESGK 09808429 18,0 27 / 103 27 18,0
17 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 12600454 17,0 27 / 103 27 17,0
18 STŘÍLKA Jan GCMUP 10301112 17,5 27 / — 27 17,5
19 HUCL Robert GCMST 06800282 18,2 25 / — 25 18,2
20 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 06300182 16,6 21 / — 21 17,2
21 SIROTEK Daniel GCMBU 06000576 18,3 WD

Ranaři

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 VAVŘÍK Tomáš GCHOD 01003756 33,9 43 / — 43 33,0
2 PROVAZNÍK Michal GCGAR 13300148 25,2 38 / 101 38 25,0
3 KORITENSKÝ Petr PRAGK 12600403 21,6 38 / 100 38 21,5
4 PAVLATOVÁ Aneta KGCMA 06603685 27,8 35 / — 35 27,6
5 MELECKÝ Josef ZGCKR 04300208 28,9 35 / — 35 29,5
6 MAZÁN Marek IGCMO 02200576 21,3 34 / — 34 21,1
7 STÖHR Milan ERBGC 11101496 21,5 34 / 101 34 21,5
8 JIRSA David IGCMO 02200322 22,7 34 / 103 34 23,3
9 STŘIHAVKA Pavel IGCMO 02200566 23,7 34 / — 34 24,1
10 VÁCLAVEK Karel GCPOD 05600293 25,8 34 / 107 34 25,7
11 DAŇA Antonin GCBBS 09402744 24,9 33 / — 33 24,9
12 BRAŠNOVÁ Milada GRGGC 09200313 28,1 32 / — 32 28,1
13 BEDNÁŘ Radomír GCHVK 13200132 23,0 32 / 105 32 23,1
14 VÍT Martin LGCPY 18003904 22,2 32 / — 32 22,7
15 ČERNÝ Aleš LGCPY 18004850 28,4 31 / 114 31 28,4
16 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 18000767 25,5 30 / — 30 25,5
17 BELUSKÝ Milan LGCPY 18000152 27,9 30 / 112 30 27,9
18 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 09101279 34,7 30 / — 30 34,7
19 BELUSKÁ Jana LGCPY 18000153 31,2 28 / — 28 31,3
20 BRAŠNA Antonín GRGGC 09200309 22,7 27 / 111 27 23,2
21 JANULÍK Petr GCCHP 14401171 22,2 27 / — 27 22,4
22 LOUKOTA Václav GCTEP 09100906 22,3 27 / 110 27 22,3
23 SEGEČ Karol GCBIT 16300500 23,1 24 / — 24 22,9
24 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 04602004 21,2 23 / — 23 21,2
25 PROVAZNÍK Václav GCGAR 13300165 22,0 21 / — 21 22,0
26 PAVLATA David KGCMA 06603684 22,9 20 / — 20 22,9
27 DOSTÁL Luděk GCHOS 07808845 32,2 18 / — 18 32,3

Brutto

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 DIENELT Petr GCBIT 16300491 9,3 31 / 79 / (42) 31 8,5
2 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 09000059 6,9 30 / 80 / (38) 30 6,9
3 PAVLICA Bohumil GCKAR 01901429 10,4 27 / 81 / (40) 27 9,6
4 KOBZA Přemysl GRGGC 09200164 7,8 26 / — / (36) 26 7,5
5 BRUS Jiří GCBIT 16300717 10,5 25 / 85 / (37) 25 10,1
6 MELOUN Jiří CESGK 09807415 10,5 25 / 85 / (38) 25 10,2
7 HALAMKA Pavel GCGAR 13300275 14,8 24 / 85 / (41) 24 14,0
8 TESAŘ Ladislav ALBGC 14300314 5,0 23 / — / (28) 23 5,0
9 PROKŮPEK Martin BARGC 11200785 14,5 21 / — / (36) 21 14,2
10 JANEBA Pavel CESGK 09800121 15,7 21 / 91 / (37) 21 15,3
11 BALVÍN Petr KGCMA 06603002 11,6 21 / 88 / (34) 21 11,6
12 TRUHLÁŘ Josef KGCMA 06601941 9,1 20 / 88 / (31) 20 9,6
13 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 09200163 13,0 20 / 90 / (34) 20 13,1
14 FIKAR Tomáš PGCGC 12502145 7,1 19 / — / (25) 19 7,1
15 VRTÍLEK Jan LGCPY 18004157 19,1 19 / — / (36) 19 18,7
16 KAŠE Pavel GCBIT 16300698 13,0 19 / 91 / (34) 19 13,3
17 KONÍŘ Pavel GCBER 05001287 14,0 18 / 91 / (35) 18 13,9
18 NYKODÝM Aleš GCPDY 00800693 15,1 17 / 92 / (35) 17 15,9
19 BIZDRA Petr GCMNI 06301369 12,1 17 / 92 / (32) 17 12,1
20 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000060 13,1 16 / 97 / (28) 16 13,2
21 SEQUENS Richard PGCGC 12500088 11,2 16 / 94 / (28) 16 11,6
22 ŠKVAŘIL Petr GCBBS 09403454 17,5 16 / 96 / (34) 16 18,1
23 PFINGSTNER Pavel CESGK 09801964 11,5 16 / 92 / (30) 16 11,8
24 KUCHAŘ Jiří PRAGK 12600604 18,8 15 / 96 / (35) 15 18,6
25 KORITENSKÝ Petr PRAGK 12600403 21,6 15 / 100 / (38) 15 21,5
26 ENDRŠT Jiří GCMNI 06300180 13,1 15 / 95 / (30) 15 13,1
27 PÍŠ Luboš PGCGC 12502276 15,5 15 / 94 / (33) 15 16,5
28 KAMENÍČEK Jan LGCPY 18000448 10,3 15 / 101 / (25) 15 10,6
29 TŮMOVÁ Radka LGCPY 18001764 17,5 15 / 100 / (31) 15 17,7
30 NOUSEK Milan PRAGK 12600777 19,2 15 / 96 / (36) 15 19,2
31 MRÁZEK Marek GKCBR 06700980 20,1 14 / — / (32) 14 20,4
32 MELECKÝ Josef ZGCKR 04300152 8,9 14 / 98 / (24) 14 9,3
33 MAZÁN Marek IGCMO 02200576 21,3 14 / — / (34) 14 21,1
34 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 01200557 13,9 14 / — / (27) 14 13,9
35 ZAORÁLEK Michal GCMST 06801401 13,1 14 / — / (26) 14 13,1
36 KOTÍŠEK René GCBIT 16300493 13,3 13 / — / (26) 13 13,8
37 TRACHTA Tomáš GCMUP 10300478 18,1 13 / 98 / (32) 13 18,1
38 SEBRALA Martin ZGCKR 04301891 17,6 13 / — / (30) 13 18,2
39 ŠRÁMKOVÁ Petra CESGK 09802734 14,4 13 / 102 / (27) 13 14,6
40 HYKŠ Jan KHGCS 07000328 14,2 13 / — / (29) 13 14,5
41 VÍT Martin LGCPY 18003904 22,2 13 / — / (32) 13 22,7
42 STÖHR Milan ERBGC 11101496 21,5 12 / 101 / (34) 12 21,5
43 – 44 PŮŽA Miroslav IGCMO 02200350 18,0 12 / — / (31) 12 18,4
43 – 44 KLAPKA Martin ERBGC 11100688 20,2 12 / 99 / (34) 12 20,0
45 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 18002117 15,3 11 / — / (27) 11 15,3
46 BRAŠNOVÁ Milada GRGGC 09200313 28,1 11 / — / (32) 11 28,1
47 JIRSA David IGCMO 02200322 22,7 11 / 103 / (34) 11 23,3
48 STUPKA Petr CESGK 09808429 18,0 11 / 103 / (27) 11 18,0
49 VAVŘÍK Tomáš GCHOD 01003756 33,9 11 / — / (43) 11 33,0
50 PROVAZNÍK Michal GCGAR 13300148 25,2 10 / 101 / (38) 10 25,0
51 DAŇA Antonin GCBBS 09402744 24,9 10 / — / (33) 10 24,9
52 STŘÍLKA Jan GCMUP 10301112 17,5 10 / — / (27) 10 17,5
53 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 12600454 17,0 9 / 103 / (27) 9 17,0
54 PAVLATOVÁ Aneta KGCMA 06603685 27,8 9 / — / (35) 9 27,6
55 STŘIHAVKA Pavel IGCMO 02200566 23,7 9 / — / (34) 9 24,1
56 VÁCLAVEK Karel GCPOD 05600293 25,8 9 / 107 / (34) 9 25,7
57 PIPKOVÁ Petra BFLGC 22600068 19,4 8 / 105 / (28) 8 20,4
58 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 18000767 25,5 8 / — / (30) 8 25,5
59 BRAŠNA Antonín GRGGC 09200309 22,7 8 / 111 / (27) 8 23,2
60 JANULÍK Petr GCCHP 14401171 22,2 8 / — / (27) 8 22,4
61 HUCL Robert GCMST 06800282 18,2 7 / — / (25) 7 18,2
62 BEDNÁŘ Radomír GCHVK 13200132 23,0 7 / 105 / (32) 7 23,1
63 LOUKOTA Václav GCTEP 09100906 22,3 7 / 110 / (27) 7 22,3
64 MELECKÝ Josef ZGCKR 04300208 28,9 7 / — / (35) 7 29,5
65 ČERNÝ Aleš LGCPY 18004850 28,4 7 / 114 / (31) 7 28,4
66 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 06300182 16,6 6 / — / (21) 6 17,2
67 BELUSKÝ Milan LGCPY 18000152 27,9 6 / 112 / (30) 6 27,9
68 PROVAZNÍK Václav GCGAR 13300165 22,0 6 / — / (21) 6 22,0
69 SEGEČ Karol GCBIT 16300500 23,1 5 / — / (24) 5 22,9
70 VÁCHA Jan GCBBR 16400852 7,6 4 / — / (8) 4 7,6
71 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 04602004 21,2 3 / — / (23) 3 21,2
72 PAVLATA David KGCMA 06603684 22,9 3 / — / (20) 3 22,9
73 BELUSKÁ Jana LGCPY 18000153 31,2 3 / — / (28) 3 31,3
74 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 09101279 34,7 2 / — / (30) 2 34,7
75 – 77 SIROTEK Daniel GCMBU 06000576 18,3 WD  
75 – 77 ČÍŽEK Jiří GCHOS 07800384 9,1 WD  
75 – 77 DOSTÁL Luděk GCHOS 07808845 32,2 0 / — / (18) 32,3

Gabriela Šulcová, Ředitelka Tour

Poděbradská 538/46,

190 00 Praha 9

+420 777 300 003, [email protected]