Golf Resort Vinoř, Pátek 14. 6. 2023

Přihlášky: na emailové adrese [email protected] nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 10. 6. 2024
Startovní listina: k dispozici od 13. 6. 2024 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.pcg.cz/vinor/

 

Program:

08:00     Začátek registrace účastníků a snídaně
09:30     Slavnostní zahájení turnaje
10:00     CANON START 
15.00     Raut
16.00     Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním   (s omezením na HCP 45)
4. kategorie “BRUTTO  STB

Odpaliště:

muži: žlutá
ženy: červená

V případě, že hráč preferuje hru z jiných odpališť, musí změnu nahlásit u registrace a viditelně zapsat do score karty!

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 2 – společný
Longest drive na jamce č. 17 – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž  – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné!:-)

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Ubytování a zvýhodněné fee:

Pro hráče GETOUR bude poskytnuta sleva na ubytování den  před turnajem – 10% sleva, heslo Golf Experience Tour

http://hotelsandmartin.cz

Sleva na fee den před turnajem – 30% sleva , heslo Golf Experience Tour

Startovní listina bude k dispozici od 10. 8. 2023 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

Sequens Richard Škvařil Petr Daňa Antonín Kaliba Jindřich
125-0088 09811686 094-2744 00901279
Čížek Jiří Novák Vladimír Hrádek Zbyněk Mayer Evžen
7800384 18000196 6500588 05001976
Kholl Evžen Šebestyán Martin Korol Jiří Černoch Oldřich
7806485  05401195 05401118  19400111
Zaorálek Michal Novák Daniel Jakubec Petr Tůma Jiří
6801401 00801076 801167 07801422
Loukota Václav Bubeník Zoltán Hájek Josef Míchal Vojtěch
 09100906 11300797 091-0259 09806342
Marinkov Radko Prokůpek Martin Půža Miroslav Krov Pavel
2200756 11200785 2200350 02200352
Kotíšek René Fencl Luděk Kotíšková Gabriela Fenclová Radoslava
16300493 16300493 16300560 09201037
Sebrala Martin Kalouda Luboš Gabriel Tomáš Lesenský Petr
4301891 19900416 11201228 09501698
Nousek Milan Kuchař Jiří Pavlata David Stöhr Milan
12600777 12600604 6603684 11101496
Petráňová Denisa Petráň Ondřej Doležal David Behrová Monika
16400458   901510 07800990
Meloun Jiří Nousková Lenka Sojka Ondřej Pavlatová Aneta
09807415  12600454 9803524 06603685
Svoboda Ludvík Halamka Pavel Oliva Zdeněk Provazník Václav
16300580 13300275 | 16500214 13300165
Klimuškin Pavel Kameníček Jan Kameníčková Lenka Braithwaite Kateřina
1801646 18000448 18002117 01801645
Kubínová Daniela Ragán Ivo Kalkusová Renáta Dostál Luděk
18001968 06301412 4602004 07808854
Čížek Tomáš Čížková Štěpánka Endršt Jiří Heran Jan
9000059 09000060 6300180 06300218
Pfingstner Ondřej Pfingstner Pavel Střílka Jan host
9801966 09801964 10301112  
Šálek František Rosenkranz Jan Janeba Pavel Koritenský Petr
9200891 09800140 9800121 12600403
Ureš František Fröhlich Radim Bureš Pavel host
6801661 08500185 12400048  
Filípek Jiří Václavek Karel Segeč Karol Poncar Marek
2200929 05600293 16300500 02200639
Starczewski Michal Vrtílek Jan Trachta Tomáš Jirovský Jiří
8500442 18004157 10300478  18000767
Kobza Přemysl Kobzová Marcela Beluská Jana Beluský Milan
9200164 09200163 18000153 18000152
GianLuca Zago Vaňásek Petr Truhlářová Jitka Wurst Roman
6800578 01200556 6601942 01200938
Mašl Martin Krpec Miroslav Dušek Roman Host
16300785 16300279 16300262  

Golf Resort Vinoř, Pátek 14. 6. 2023

Přihlášky: na emailové adrese [email protected] nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 10. 6. 2024
Startovní listina: k dispozici od 13. 6. 2024 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.pcg.cz/vinor

Program:

08:00     Začátek registrace účastníků a snídaně
09:30     Slavnostní zahájení turnaje
10:00     CANON START 
15.00     Raut
16.00     Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním   (s omezením na HCP 45)
4. kategorie “BRUTTO  STB

Odpaliště:

muži: žlutá
ženy: červená

V případě, že hráč preferuje hru z jiných odpališť, musí změnu nahlásit u registrace a viditelně zapsat do score karty!

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 2 – společný
Longest drive na jamce č. 17 – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž  – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné!:-)

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Ubytování a zvýhodněné fee:

Pro hráče GETOUR bude poskytnuta sleva na ubytování den  před turnajem – 10% sleva, heslo Golf Experience Tour

http://hotelsandmartin.cz

Sleva na fee den před turnajem – 30% sleva , heslo Golf Experience Tour

Startovní listina bude k dispozici od 10. 8. 2023 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

Sequens Richard Škvařil Petr Daňa Antonín Kaliba Jindřich
125-0088 09811686 094-2744 00901279
Čížek Jiří Novák Vladimír Hrádek Zbyněk Mayer Evžen
7800384 18000196 6500588 05001976
Kholl Evžen Šebestyán Martin Korol Jiří Černoch Oldřich
7806485  05401195 05401118  19400111
Zaorálek Michal Novák Daniel Jakubec Petr Tůma Jiří
6801401 00801076 801167 07801422
Loukota Václav Bubeník Zoltán Hájek Josef Míchal Vojtěch
 09100906 11300797 091-0259 09806342
Marinkov Radko Prokůpek Martin Půža Miroslav Krov Pavel
2200756 11200785 2200350 02200352
Kotíšek René Fencl Luděk Kotíšková Gabriela Fenclová Radoslava
16300493 16300493 16300560 09201037
Sebrala Martin Kalouda Luboš Gabriel Tomáš Lesenský Petr
4301891 19900416 11201228 09501698
Nousek Milan Kuchař Jiří Pavlata David Stöhr Milan
12600777 12600604 6603684 11101496
Petráňová Denisa Petráň Ondřej Doležal David Behrová Monika
16400458   901510 07800990
Meloun Jiří Nousková Lenka Sojka Ondřej Pavlatová Aneta
09807415  12600454 9803524 06603685
Svoboda Ludvík Halamka Pavel Oliva Zdeněk Provazník Václav
16300580 13300275 | 16500214 13300165
Klimuškin Pavel Kameníček Jan Kameníčková Lenka Braithwaite Kateřina
1801646 18000448 18002117 01801645
Kubínová Daniela Ragán Ivo Kalkusová Renáta Dostál Luděk
18001968 06301412 4602004 07808854
Čížek Tomáš Čížková Štěpánka Endršt Jiří Heran Jan
9000059 09000060 6300180 06300218
Pfingstner Ondřej Pfingstner Pavel Střílka Jan host
9801966 09801964 10301112  
Šálek František Rosenkranz Jan Janeba Pavel Koritenský Petr
9200891 09800140 9800121 12600403
Ureš František Fröhlich Radim Bureš Pavel host
6801661 08500185 12400048  
Filípek Jiří Václavek Karel Segeč Karol Poncar Marek
2200929 05600293 16300500 02200639
Starczewski Michal Vrtílek Jan Trachta Tomáš Jirovský Jiří
8500442 18004157 10300478  18000767
Kobza Přemysl Kobzová Marcela Beluská Jana Beluský Milan
9200164 09200163 18000153 18000152
GianLuca Zago Vaňásek Petr Truhlářová Jitka Wurst Roman
6800578 01200556 6601942 01200938
Mašl Martin Krpec Miroslav Dušek Roman Host
16300785 16300279 16300262

Gabriela Šulcová, Ředitelka Tour

Poděbradská 538/46,

190 00 Praha 9

+420 777 300 003, [email protected]