Golf Resort Penati, Sobota 29. 8. 2020

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 24. 8. 2020
Startovní listina: k dispozici od 27. 8 . 2020 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.penatigolfresort.sk

Program:

Pozor, check out do 10 hod!

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:30    Slavnostní zahájení turnaje
10:00    CANON START – LEGEND COURSE
15.00    Raut
16.00    Vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“ Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“ Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“ Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
4. kategorie “BRUTTO RÁNY“

Odpaliště:

muži – žlutá
ženy – červená

V případě, že hráč preferuje hru z jiných odpališť, musí změnu nahlásit u registrace a viditelně zapsat do score karty!

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 3 – muži a ženy zvlášť
Longest drive na jamce č. 11 – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Startovní listina bude k dispozici od 27. 8. 2020 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

GOLF RESORT PENATI   
Sequens RichardJanulík PetrDaňa AntonínČerný Aleš
125-0088144-1171094-2744180-4850
Veselý Pavel Stuchlík Jiří Bílek Václav Pánek Jan
078-2842098-5743098-6439164-1790
Novák VladimírWeinfurt Jan Balvín PetrMayer Evžen
180-0196010-5569066-3002050-1976
Bradna Jan Mrázek MarekHarasim Pavel Vavřík Tomáš
050-1987180-5127094-3614010-3756
Procházka MiroslavProcházka Miroslav mlTůmová Radka Tůma Jiří
180-0451180-1749180-1764078-1422
Fíla Jiří Beluský Milan Beluská JanaFílová Věra
133-0002180-0152180-01531330021
Pabst VáclavNovák StanislavLoukota VáclavHomola Lukáš
135-1582048-1424091-0906108-1513
Filípek Jiří Mazán MarekVáclavek Karelhost
163-0067 022-0576056-0293
Jelínek JanKrov Pavel  Drož AdamŘehák Jan
180-3716148-0405022-0923112-0927 
Pleskot Martin Svoboda LudvíkJakoubek Tomáš Ždímal Jiří 
135-0582163-0580106-0326097-0035
Dienelt PetrKotišek René  Sebrala MartinKotíšková Gabriela
163-0491163-0493043-1891163-0560
Půža MiroslavŠvec  RadekHájek Tomáš Olomoucký Tomáš
022-0350163-0466
Hucl RobertKrpec MiroslavKrulich Kamil Dušek Roman 
068-0282068-0282163-0151163-0262
Meloun JiříBican Roman Kuchař Jiří Stöhr Milan
122-0172126-0015126-0604111-1496
Endrštová NaděždaEndršt Jiří Pavlata DavidPavlatová Aneta
063-0182063-0180066-3684066-3685
Nousek DominikTrsek Jan Nousek MarcelKoritenský Petr
126-0453101-0002126-0948126-0403
Kobza PřemyslKobzová MarcelaKrátký František Provazník Václav
092-0164092-016313301861330165
Čížek TomášMrůzková Štěpánka Čížková Anežka Čížková Štěpánka
090-0059090-0061090-0221090-0060
Jirovský JakubKameníček JanKameníčková Lenka Jirovský Jiří
180-0768180-0448180-2117180-0767
Kubínová DanielaRagán IvoDostál Luděk Provazník Michal
180-1968010-5853078-88451330148
Sklenář Marek Zahálka PetrSoukup Jan
028-2214010-3319010-6551
Hoskovec Marek Halamka Pavel Janeba PavelRosenkranz Jan
098-3573115-0134136-0148098-0140
Nykodým AlešStřílka Jan Střílka Jan ml.
008-0693103-1112103-0818
Pfingstner Pavel Pfingstner OndřejPfingstnerová AnnaPfinstnerová Blanka
098-1964098-1966098-2302098-1965
Paťha Jindřich Sedlák Marek Bradáč VáclavDostál Tomáš
108-1324180-1511180-2677180-5151

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

 

Mistři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 PFINGSTNER Ondřej CESGK 0981966 12,0 46 / 76 46 9,9
2 ČÍŽKOVÁ Anežka GCSBO 0900221 8,5 39 / 78 39 8,0
3 KRULICH Tomáš GCBIT 1630043 12,3 35 / 87 35 12,2
4 MELOUN Jiří CESGK 0987415 12,1 35 / 87 35 11,8
5 JIROVSKÝ Jakub LGCPY 1800768 6,6 34 / 81 34 6,6
6 KAMENÍČEK Jan LGCPY 1800448 12,1 34 / 88 34 12,1
7 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 12,9 34 / 89 34 12,8
8 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 9,9 33 / 86 33 9,9
9 NOUSEK Dominik PRAGK 1260453 1,8 33 / 76 33 1,8
10 SKLENÁŘ Marek GCAUS 0282214 9,8 31 / 88 31 10,5
11 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 6,4 31 / 84 31 6,4
12 TRSEK Jan GCCKR 1010002 11,4 31 / 90 31 11,4
13 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 14,3 31 / 94 31 14,8
14 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 9,8 31 / 89 31 9,8
15 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 11,2 31 / 94 31 11,2
16 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 11,4 31 / 91 31 11,4
17 MRŮZKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900061 3,9 30 / 82 30 4,0
18 HOSKOVEC Marek CESGK 0983573 11,1 30 / 91 30 11,1
19 ROSENKRANZ Jan CESGK 0980140 14,8 29 / 96 29 15,5
20 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 14,7 28 / 97 28 14,7
21 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 11,2 28 / — 28 11,8
22 JANEBA Pavel CESGK 0980121 14,3 27 / 103 27 14,4
23 WEINFURT Jan GCHOD 0105569 11,8 27 / 94 27 12,0
24 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 12,5 26 / 97 26 12,5
25 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 10,0 25 / — 25 10,0
26 BICAN Roman PRAGK 1260015 14,6 25 / 103 25 14,6
27 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 7,1 25 / 91 25 7,2
28 DIENELT Petr GCBIT 1630491 9,2 25 / 94 25 9,5
29 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 9,4 24 / 102 24 9,4
30 PAŤHA Jindřich GCTLC 1081324 14,4 24 / 101 24 14,4
31 KOTÍŠEK René GCBIT 1630493 11,7 22 / 102 22 12,6
32 ZIENTEK Miloslav GCMST 0680835 13,0 22 / — 22 13,0
33 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 15,0 22 / — 22 15,0
34 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 3,7 13 / 111 13 3,7

Šampioni

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 STŘÍLKA Jan GCMUP 1030818 18,5 43 / 87 43 17,5
2 FÍLA Jiří GCGAR 1330002 19,6 41 / 91 41 19,0
3 PABST Václav GCMAP 1351582 15,4 38 / 88 38 15,0
4 BRADNA Jan GCBER 0501987 17,6 35 / 96 35 17,3
5 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,3 35 / 93 35 17,2
6 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 16,1 35 / 95 35 16,1
7 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1801749 16,2 35 / — 35 15,9
8 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 20,3 35 / 99 35 20,5
9 BRADÁČ Václav LGCPY 1802677 18,1 34 / 95 34 17,9
10 JELÍNEK Jan LGCPY 1803716 15,8 32 / 94 32 15,8
11 ŽDÍMAL Jiří GCYPS 0970035 19,6 32 / — 32 19,6
12 PŮŽA Miroslav GCSTP 1480404 16,9 31 / 97 31 16,9
13 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 21,2 31 / 102 31 21,2
14 TŮMOVÁ Radka LGCPY 1801764 17,0 31 / 100 31 17,0
15 STŘÍLKA Jan GCMUP 1031112 17,0 30 / 100 30 17,2
16 BÍLEK Václav CESGK 0986439 17,9 30 / — 30 17,9
17 HÁJEK Tomáš GCLIB 0530271 16,3 30 / 102 30 16,5
18 HOLOMOUCKÝ Tomáš GCLIB 0530424 18,7 29 / 101 29 18,7
19 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 18,1 29 / 102 29 18,1
20 RAGAN Ivo GCHOD 0105853 21,2 29 / — 29 21,2
21 SEDLÁK Marek LGCPY 1801511 16,8 28 / 103 28 16,8
22 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 21,9 27 / 107 27 21,9
23 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,4 26 / — 26 15,5
24 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 1800767 21,7 26 / — 26 21,7
25 JAKOUBEK Tomáš GCSOK 1060326 18,4 26 / — 26 18,8
26 PAVLATA David KGCMA 0663684 22,0 25 / — 25 22,0
27 DROŽ Petr MTHGC 0851256 17,8 25 / — 25 17,8
28 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,3 24 / 111 24 17,3
29 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 16,3 24 / — 24 16,9
30 KROV Pavel GCSTP 1480405 19,9 24 / 109 24 19,9
31 OLIVA Zdeněk GCSVJ 1650214 20,2 24 / 109 24 20,2
32 STÖHR Milan ERBGC 1111496 20,3 23 / — 23 20,3
33 MRÁZEK Marek LGCPY 1805127 19,7 22 / — 22 19,7
34 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 1801968 19,7 22 / 110 22 19,7
35 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 16,8 20 / 113 20 17,2
36 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,8 20 / 109 20 15,8
37 NOUSEK Marcel PRAGK 1260948 17,6 17 / — 17 17,7

Ranaři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 PFINGSTNEROVÁ Anna CESGK 0982302 23,5 41 / 95 41 21,9
2 SEBRALA Martin ZGCKR 0431891 26,5 36 / 105 36 26,2
3 KRPEC Miroslav GCBIT 1630279 27,2 35 / 107 35 27,0
4 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 25,4 34 / 106 34 25,3
5 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 28,9 34 / 109 34 28,8
6 VAVŘÍK Tomáš GCHOD 0103756 34,1 34 / 119 34 34,2
7 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 24,9 32 / — 32 24,9
8 DOSTÁL Luděk GCHOS 0788845 30,0 32 / — 32 30,4
9 DOSTÁL Tomáš LGCPY 1805151 43,9 31 / 132 31 44,1
10 MAYER Evžen GCBER 0501976 29,4 31 / 115 31 29,2
11 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 23,2 31 / 109 31 23,2
12 PFINGSTNEROVÁ Blanka CESGK 0981965 30,9 30 / 117 30 30,9
13 SOUKUP Jan GCHOD 0106551 26,4 29 / 111 29 27,0
14 FÍLOVÁ Věra GCGAR 1330021 31,7 29 / — 29 31,7
15 ČERNÝ Aleš LGCPY 1804850 32,8 29 / — 29 32,8
16 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 33,3 29 / — 29 33,3
17 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 26,0 28 / 111 28 26,0
18 HOMOLA Lukáš CESGK 0988517 33,1 26 / — 26 33,1
19 KOLAŘÍKOVÁ Lucie LGCPY 1801407 26,7 25 / 116 25 26,7
20 NOVÁK Stanislav SOGCC 0481424 22,2 24 / 110 24 22,2
21 KOTÍŠKOVÁ Gabriela GCBIT 1630560 54,0 24 / — 24 54,0
22 DUŠEK Roman GCBIT 1630262 34,2 23 / — 23 34,7
23 PAVLATOVÁ Aneta KGCMA 0663685 27,3 22 / — 22 27,3
24 ŘEHÁK Jan BARGC 1120927 23,0 17 / — 17 23,0

 

Brutto

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 PFINGSTNER Ondřej CESGK 0981966 12,0 76 / 46 76 9,9
2 NOUSEK Dominik PRAGK 1260453 1,8 76 / 33 76 1,8
3 ČÍŽKOVÁ Anežka GCSBO 0900221 8,5 78 / 39 78 8,0
4 JIROVSKÝ Jakub LGCPY 1800768 6,6 81 / 34 81 6,6
5 MRŮZKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900061 3,9 82 / 30 82 4,0
6 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 6,4 84 / 31 84 6,4
7 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 9,9 86 / 33 86 9,9
8 KRULICH Tomáš GCBIT 1630043 12,3 87 / 35 87 12,2
9 STŘÍLKA Jan GCMUP 1030818 18,5 87 / 43 87 17,5
10 MELOUN Jiří CESGK 0987415 12,1 87 / 35 87 11,8
11 SKLENÁŘ Marek GCAUS 0282214 9,8 88 / 31 88 10,5
12 KAMENÍČEK Jan LGCPY 1800448 12,1 88 / 34 88 12,1
13 PABST Václav GCMAP 1351582 15,4 88 / 38 88 15,0
14 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 12,9 89 / 34 89 12,8
15 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 9,8 89 / 31 89 9,8
16 TRSEK Jan GCCKR 1010002 11,4 90 / 31 90 11,4
17 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 7,1 91 / 25 91 7,2
18 HOSKOVEC Marek CESGK 0983573 11,1 91 / 30 91 11,1
19 FÍLA Jiří GCGAR 1330002 19,6 91 / 41 91 19,0
20 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 11,4 91 / 31 91 11,4
21 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,3 93 / 35 93 17,2
22 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 14,3 94 / 31 94 14,8
23 WEINFURT Jan GCHOD 0105569 11,8 94 / 27 94 12,0
24 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 11,2 94 / 31 94 11,2
25 JELÍNEK Jan LGCPY 1803716 15,8 94 / 32 94 15,8
26 DIENELT Petr GCBIT 1630491 9,2 94 / 25 94 9,5
27 BRADÁČ Václav LGCPY 1802677 18,1 95 / 34 95 17,9
28 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 16,1 95 / 35 95 16,1
29 PFINGSTNEROVÁ Anna CESGK 0982302 23,5 95 / 41 95 21,9
30 BRADNA Jan GCBER 0501987 17,6 96 / 35 96 17,3
31 ROSENKRANZ Jan CESGK 0980140 14,8 96 / 29 96 15,5
32 PŮŽA Miroslav GCSTP 1480404 16,9 97 / 31 97 16,9
33 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 12,5 97 / 26 97 12,5
34 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 14,7 97 / 28 97 14,7
35 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 20,3 99 / 35 99 20,5
36 STŘÍLKA Jan GCMUP 1031112 17,0 100 / 30 100 17,2
37 TŮMOVÁ Radka LGCPY 1801764 17,0 100 / 31 100 17,0
38 PAŤHA Jindřich GCTLC 1081324 14,4 101 / 24 101 14,4
39 HOLOMOUCKÝ Tomáš GCLIB 0530424 18,7 101 / 29 101 18,7
40 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 9,4 102 / 24 102 9,4
41 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 18,1 102 / 29 102 18,1
42 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 21,2 102 / 31 102 21,2
43 HÁJEK Tomáš GCLIB 0530271 16,3 102 / 30 102 16,5
44 KOTÍŠEK René GCBIT 1630493 11,7 102 / 22 102 12,6
45 SEDLÁK Marek LGCPY 1801511 16,8 103 / 28 103 16,8
46 BICAN Roman PRAGK 1260015 14,6 103 / 25 103 14,6
47 JANEBA Pavel CESGK 0980121 14,3 103 / 27 103 14,4
48 SEBRALA Martin ZGCKR 0431891 26,5 105 / 36 105 26,2
49 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 25,4 106 / 34 106 25,3
50 KRPEC Miroslav GCBIT 1630279 27,2 107 / 35 107 27,0
51 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 21,9 107 / 27 107 21,9
52 KROV Pavel GCSTP 1480405 19,9 109 / 24 109 19,9
53 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,8 109 / 20 109 15,8
54 OLIVA Zdeněk GCSVJ 1650214 20,2 109 / 24 109 20,2
55 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 28,9 109 / 34 109 28,8
56 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 23,2 109 / 31 109 23,2
57 NOVÁK Stanislav SOGCC 0481424 22,2 110 / 24 110 22,2
58 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 1801968 19,7 110 / 22 110 19,7
59 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,3 111 / 24 111 17,3
60 SOUKUP Jan GCHOD 0106551 26,4 111 / 29 111 27,0
61 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 3,7 111 / 13 111 3,7
62 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 26,0 111 / 28 111 26,0
63 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 16,8 113 / 20 113 17,2
64 MAYER Evžen GCBER 0501976 29,4 115 / 31 115 29,2
65 KOLAŘÍKOVÁ Lucie LGCPY 1801407 26,7 116 / 25 116 26,7
66 PFINGSTNEROVÁ Blanka CESGK 0981965 30,9 117 / 30 117 30,9
67 VAVŘÍK Tomáš GCHOD 0103756 34,1 119 / 34 119 34,2
68 DOSTÁL Tomáš LGCPY 1805151 43,9 132 / 31 132 44,1
69 DROŽ Petr MTHGC 0851256 17,8 — / 25 17,8
70 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1801749 16,2 — / 35 15,9
71 NOUSEK Marcel PRAGK 1260948 17,6 — / 17 17,7
72 ZIENTEK Miloslav GCMST 0680835 13,0 — / 22 13,0
73 DUŠEK Roman GCBIT 1630262 34,2 — / 23 34,7
74 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 10,0 — / 25 10,0
75 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 11,2 — / 28 11,8
76 RAGAN Ivo GCHOD 0105853 21,2 — / 29 21,2
77 ŘEHÁK Jan BARGC 1120927 23,0 — / 17 23,0
78 BÍLEK Václav CESGK 0986439 17,9 — / 30 17,9
79 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,4 — / 26 15,5
80 MRÁZEK Marek LGCPY 1805127 19,7 — / 22 19,7
81 STÖHR Milan ERBGC 1111496 20,3 — / 23 20,3
82 JAKOUBEK Tomáš GCSOK 1060326 18,4 — / 26 18,8
83 ŽDÍMAL Jiří GCYPS 0970035 19,6 — / 32 19,6
84 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 16,3 — / 24 16,9
85 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 15,0 — / 22 15,0
86 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 33,3 — / 29 33,3
87 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 24,9 — / 32 24,9
88 PAVLATOVÁ Aneta KGCMA 0663685 27,3 — / 22 27,3
89 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 1800767 21,7 — / 26 21,7
90 FÍLOVÁ Věra GCGAR 1330021 31,7 — / 29 31,7
91 PAVLATA David KGCMA 0663684 22,0 — / 25 22,0
92 DOSTÁL Luděk GCHOS 0788845 30,0 — / 32 30,4
93 HOMOLA Lukáš CESGK 0988517 33,1 — / 26 33,1
94 ČERNÝ Aleš LGCPY 1804850 32,8 — / 29 32,8
95 KOTÍŠKOVÁ Gabriela GCBIT 1630560 54,0 — / 24 54,0

 

Golf Resort Penati, Sobota 29. 8. 2020

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 24. 8. 2020
Startovní listina: k dispozici od 27. 8 . 2020 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.penatigolfresort.sk

Program:

Pozor, check out do 10 hod!

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:30    Slavnostní zahájení turnaje
10:00    CANON START – LEGEND COURSE
15.00    Raut
16.00    Vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“ Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“ Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“ Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
4. kategorie “BRUTTO RÁNY“

Odpaliště:

muži – žlutá
ženy – červená

V případě, že hráč preferuje hru z jiných odpališť, musí změnu nahlásit u registrace a viditelně zapsat do score karty!

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 3 – muži a ženy zvlášť
Longest drive na jamce č. 11 – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Startovní listina bude k dispozici od 27. 8. 2020 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

GOLF RESORT PENATI   
Sequens RichardJanulík PetrDaňa AntonínČerný Aleš
125-0088144-1171094-2744180-4850
Veselý Pavel Stuchlík Jiří Bílek Václav Pánek Jan
078-2842098-5743098-6439164-1790
Novák VladimírWeinfurt Jan Balvín PetrMayer Evžen
180-0196010-5569066-3002050-1976
Bradna Jan Mrázek MarekHarasim Pavel Vavřík Tomáš
050-1987180-5127094-3614010-3756
Procházka MiroslavProcházka Miroslav mlTůmová Radka Tůma Jiří
180-0451180-1749180-1764078-1422
Fíla Jiří Beluský Milan Beluská JanaFílová Věra
133-0002180-0152180-01531330021
Pabst VáclavNovák StanislavLoukota VáclavHomola Lukáš
135-1582048-1424091-0906108-1513
Filípek Jiří Mazán MarekVáclavek Karelhost
163-0067 022-0576056-0293
Jelínek JanKrov Pavel  Drož AdamŘehák Jan
180-3716148-0405022-0923112-0927 
Pleskot Martin Svoboda LudvíkJakoubek Tomáš Ždímal Jiří 
135-0582163-0580106-0326097-0035
Dienelt PetrKotišek René  Sebrala MartinKotíšková Gabriela
163-0491163-0493043-1891163-0560
Půža MiroslavŠvec  RadekHájek Tomáš Olomoucký Tomáš
022-0350163-0466
Hucl RobertKrpec MiroslavKrulich Kamil Dušek Roman 
068-0282068-0282163-0151163-0262
Meloun JiříBican Roman Kuchař Jiří Stöhr Milan
122-0172126-0015126-0604111-1496
Endrštová NaděždaEndršt Jiří Pavlata DavidPavlatová Aneta
063-0182063-0180066-3684066-3685
Nousek DominikTrsek Jan Nousek MarcelKoritenský Petr
126-0453101-0002126-0948126-0403
Kobza PřemyslKobzová MarcelaKrátký František Provazník Václav
092-0164092-016313301861330165
Čížek TomášMrůzková Štěpánka Čížková Anežka Čížková Štěpánka
090-0059090-0061090-0221090-0060
Jirovský JakubKameníček JanKameníčková Lenka Jirovský Jiří
180-0768180-0448180-2117180-0767
Kubínová DanielaRagán IvoDostál Luděk Provazník Michal
180-1968010-5853078-88451330148
Sklenář Marek Zahálka PetrSoukup Jan
028-2214010-3319010-6551
Hoskovec Marek Halamka Pavel Janeba PavelRosenkranz Jan
098-3573115-0134136-0148098-0140
Nykodým AlešStřílka Jan Střílka Jan ml.
008-0693103-1112103-0818
Pfingstner Pavel Pfingstner OndřejPfingstnerová AnnaPfinstnerová Blanka
098-1964098-1966098-2302098-1965
Paťha Jindřich Sedlák Marek Bradáč VáclavDostál Tomáš
108-1324180-1511180-2677180-5151

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

 

Mistři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 PFINGSTNER Ondřej CESGK 0981966 12,0 46 / 76 46 9,9
2 ČÍŽKOVÁ Anežka GCSBO 0900221 8,5 39 / 78 39 8,0
3 KRULICH Tomáš GCBIT 1630043 12,3 35 / 87 35 12,2
4 MELOUN Jiří CESGK 0987415 12,1 35 / 87 35 11,8
5 JIROVSKÝ Jakub LGCPY 1800768 6,6 34 / 81 34 6,6
6 KAMENÍČEK Jan LGCPY 1800448 12,1 34 / 88 34 12,1
7 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 12,9 34 / 89 34 12,8
8 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 9,9 33 / 86 33 9,9
9 NOUSEK Dominik PRAGK 1260453 1,8 33 / 76 33 1,8
10 SKLENÁŘ Marek GCAUS 0282214 9,8 31 / 88 31 10,5
11 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 6,4 31 / 84 31 6,4
12 TRSEK Jan GCCKR 1010002 11,4 31 / 90 31 11,4
13 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 14,3 31 / 94 31 14,8
14 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 9,8 31 / 89 31 9,8
15 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 11,2 31 / 94 31 11,2
16 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 11,4 31 / 91 31 11,4
17 MRŮZKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900061 3,9 30 / 82 30 4,0
18 HOSKOVEC Marek CESGK 0983573 11,1 30 / 91 30 11,1
19 ROSENKRANZ Jan CESGK 0980140 14,8 29 / 96 29 15,5
20 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 14,7 28 / 97 28 14,7
21 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 11,2 28 / — 28 11,8
22 JANEBA Pavel CESGK 0980121 14,3 27 / 103 27 14,4
23 WEINFURT Jan GCHOD 0105569 11,8 27 / 94 27 12,0
24 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 12,5 26 / 97 26 12,5
25 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 10,0 25 / — 25 10,0
26 BICAN Roman PRAGK 1260015 14,6 25 / 103 25 14,6
27 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 7,1 25 / 91 25 7,2
28 DIENELT Petr GCBIT 1630491 9,2 25 / 94 25 9,5
29 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 9,4 24 / 102 24 9,4
30 PAŤHA Jindřich GCTLC 1081324 14,4 24 / 101 24 14,4
31 KOTÍŠEK René GCBIT 1630493 11,7 22 / 102 22 12,6
32 ZIENTEK Miloslav GCMST 0680835 13,0 22 / — 22 13,0
33 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 15,0 22 / — 22 15,0
34 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 3,7 13 / 111 13 3,7

Šampioni

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 STŘÍLKA Jan GCMUP 1030818 18,5 43 / 87 43 17,5
2 FÍLA Jiří GCGAR 1330002 19,6 41 / 91 41 19,0
3 PABST Václav GCMAP 1351582 15,4 38 / 88 38 15,0
4 BRADNA Jan GCBER 0501987 17,6 35 / 96 35 17,3
5 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,3 35 / 93 35 17,2
6 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 16,1 35 / 95 35 16,1
7 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1801749 16,2 35 / — 35 15,9
8 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 20,3 35 / 99 35 20,5
9 BRADÁČ Václav LGCPY 1802677 18,1 34 / 95 34 17,9
10 JELÍNEK Jan LGCPY 1803716 15,8 32 / 94 32 15,8
11 ŽDÍMAL Jiří GCYPS 0970035 19,6 32 / — 32 19,6
12 PŮŽA Miroslav GCSTP 1480404 16,9 31 / 97 31 16,9
13 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 21,2 31 / 102 31 21,2
14 TŮMOVÁ Radka LGCPY 1801764 17,0 31 / 100 31 17,0
15 STŘÍLKA Jan GCMUP 1031112 17,0 30 / 100 30 17,2
16 BÍLEK Václav CESGK 0986439 17,9 30 / — 30 17,9
17 HÁJEK Tomáš GCLIB 0530271 16,3 30 / 102 30 16,5
18 HOLOMOUCKÝ Tomáš GCLIB 0530424 18,7 29 / 101 29 18,7
19 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 18,1 29 / 102 29 18,1
20 RAGAN Ivo GCHOD 0105853 21,2 29 / — 29 21,2
21 SEDLÁK Marek LGCPY 1801511 16,8 28 / 103 28 16,8
22 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 21,9 27 / 107 27 21,9
23 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,4 26 / — 26 15,5
24 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 1800767 21,7 26 / — 26 21,7
25 JAKOUBEK Tomáš GCSOK 1060326 18,4 26 / — 26 18,8
26 PAVLATA David KGCMA 0663684 22,0 25 / — 25 22,0
27 DROŽ Petr MTHGC 0851256 17,8 25 / — 25 17,8
28 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,3 24 / 111 24 17,3
29 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 16,3 24 / — 24 16,9
30 KROV Pavel GCSTP 1480405 19,9 24 / 109 24 19,9
31 OLIVA Zdeněk GCSVJ 1650214 20,2 24 / 109 24 20,2
32 STÖHR Milan ERBGC 1111496 20,3 23 / — 23 20,3
33 MRÁZEK Marek LGCPY 1805127 19,7 22 / — 22 19,7
34 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 1801968 19,7 22 / 110 22 19,7
35 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 16,8 20 / 113 20 17,2
36 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,8 20 / 109 20 15,8
37 NOUSEK Marcel PRAGK 1260948 17,6 17 / — 17 17,7

Ranaři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 PFINGSTNEROVÁ Anna CESGK 0982302 23,5 41 / 95 41 21,9
2 SEBRALA Martin ZGCKR 0431891 26,5 36 / 105 36 26,2
3 KRPEC Miroslav GCBIT 1630279 27,2 35 / 107 35 27,0
4 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 25,4 34 / 106 34 25,3
5 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 28,9 34 / 109 34 28,8
6 VAVŘÍK Tomáš GCHOD 0103756 34,1 34 / 119 34 34,2
7 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 24,9 32 / — 32 24,9
8 DOSTÁL Luděk GCHOS 0788845 30,0 32 / — 32 30,4
9 DOSTÁL Tomáš LGCPY 1805151 43,9 31 / 132 31 44,1
10 MAYER Evžen GCBER 0501976 29,4 31 / 115 31 29,2
11 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 23,2 31 / 109 31 23,2
12 PFINGSTNEROVÁ Blanka CESGK 0981965 30,9 30 / 117 30 30,9
13 SOUKUP Jan GCHOD 0106551 26,4 29 / 111 29 27,0
14 FÍLOVÁ Věra GCGAR 1330021 31,7 29 / — 29 31,7
15 ČERNÝ Aleš LGCPY 1804850 32,8 29 / — 29 32,8
16 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 33,3 29 / — 29 33,3
17 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 26,0 28 / 111 28 26,0
18 HOMOLA Lukáš CESGK 0988517 33,1 26 / — 26 33,1
19 KOLAŘÍKOVÁ Lucie LGCPY 1801407 26,7 25 / 116 25 26,7
20 NOVÁK Stanislav SOGCC 0481424 22,2 24 / 110 24 22,2
21 KOTÍŠKOVÁ Gabriela GCBIT 1630560 54,0 24 / — 24 54,0
22 DUŠEK Roman GCBIT 1630262 34,2 23 / — 23 34,7
23 PAVLATOVÁ Aneta KGCMA 0663685 27,3 22 / — 22 27,3
24 ŘEHÁK Jan BARGC 1120927 23,0 17 / — 17 23,0

 

Brutto

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 PFINGSTNER Ondřej CESGK 0981966 12,0 76 / 46 76 9,9
2 NOUSEK Dominik PRAGK 1260453 1,8 76 / 33 76 1,8
3 ČÍŽKOVÁ Anežka GCSBO 0900221 8,5 78 / 39 78 8,0
4 JIROVSKÝ Jakub LGCPY 1800768 6,6 81 / 34 81 6,6
5 MRŮZKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900061 3,9 82 / 30 82 4,0
6 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 6,4 84 / 31 84 6,4
7 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 9,9 86 / 33 86 9,9
8 KRULICH Tomáš GCBIT 1630043 12,3 87 / 35 87 12,2
9 STŘÍLKA Jan GCMUP 1030818 18,5 87 / 43 87 17,5
10 MELOUN Jiří CESGK 0987415 12,1 87 / 35 87 11,8
11 SKLENÁŘ Marek GCAUS 0282214 9,8 88 / 31 88 10,5
12 KAMENÍČEK Jan LGCPY 1800448 12,1 88 / 34 88 12,1
13 PABST Václav GCMAP 1351582 15,4 88 / 38 88 15,0
14 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 12,9 89 / 34 89 12,8
15 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 9,8 89 / 31 89 9,8
16 TRSEK Jan GCCKR 1010002 11,4 90 / 31 90 11,4
17 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 7,1 91 / 25 91 7,2
18 HOSKOVEC Marek CESGK 0983573 11,1 91 / 30 91 11,1
19 FÍLA Jiří GCGAR 1330002 19,6 91 / 41 91 19,0
20 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 11,4 91 / 31 91 11,4
21 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,3 93 / 35 93 17,2
22 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 14,3 94 / 31 94 14,8
23 WEINFURT Jan GCHOD 0105569 11,8 94 / 27 94 12,0
24 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 11,2 94 / 31 94 11,2
25 JELÍNEK Jan LGCPY 1803716 15,8 94 / 32 94 15,8
26 DIENELT Petr GCBIT 1630491 9,2 94 / 25 94 9,5
27 BRADÁČ Václav LGCPY 1802677 18,1 95 / 34 95 17,9
28 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 16,1 95 / 35 95 16,1
29 PFINGSTNEROVÁ Anna CESGK 0982302 23,5 95 / 41 95 21,9
30 BRADNA Jan GCBER 0501987 17,6 96 / 35 96 17,3
31 ROSENKRANZ Jan CESGK 0980140 14,8 96 / 29 96 15,5
32 PŮŽA Miroslav GCSTP 1480404 16,9 97 / 31 97 16,9
33 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 12,5 97 / 26 97 12,5
34 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 14,7 97 / 28 97 14,7
35 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 20,3 99 / 35 99 20,5
36 STŘÍLKA Jan GCMUP 1031112 17,0 100 / 30 100 17,2
37 TŮMOVÁ Radka LGCPY 1801764 17,0 100 / 31 100 17,0
38 PAŤHA Jindřich GCTLC 1081324 14,4 101 / 24 101 14,4
39 HOLOMOUCKÝ Tomáš GCLIB 0530424 18,7 101 / 29 101 18,7
40 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 9,4 102 / 24 102 9,4
41 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 18,1 102 / 29 102 18,1
42 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 21,2 102 / 31 102 21,2
43 HÁJEK Tomáš GCLIB 0530271 16,3 102 / 30 102 16,5
44 KOTÍŠEK René GCBIT 1630493 11,7 102 / 22 102 12,6
45 SEDLÁK Marek LGCPY 1801511 16,8 103 / 28 103 16,8
46 BICAN Roman PRAGK 1260015 14,6 103 / 25 103 14,6
47 JANEBA Pavel CESGK 0980121 14,3 103 / 27 103 14,4
48 SEBRALA Martin ZGCKR 0431891 26,5 105 / 36 105 26,2
49 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 25,4 106 / 34 106 25,3
50 KRPEC Miroslav GCBIT 1630279 27,2 107 / 35 107 27,0
51 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 21,9 107 / 27 107 21,9
52 KROV Pavel GCSTP 1480405 19,9 109 / 24 109 19,9
53 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,8 109 / 20 109 15,8
54 OLIVA Zdeněk GCSVJ 1650214 20,2 109 / 24 109 20,2
55 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 28,9 109 / 34 109 28,8
56 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 23,2 109 / 31 109 23,2
57 NOVÁK Stanislav SOGCC 0481424 22,2 110 / 24 110 22,2
58 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 1801968 19,7 110 / 22 110 19,7
59 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,3 111 / 24 111 17,3
60 SOUKUP Jan GCHOD 0106551 26,4 111 / 29 111 27,0
61 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 3,7 111 / 13 111 3,7
62 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 26,0 111 / 28 111 26,0
63 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 16,8 113 / 20 113 17,2
64 MAYER Evžen GCBER 0501976 29,4 115 / 31 115 29,2
65 KOLAŘÍKOVÁ Lucie LGCPY 1801407 26,7 116 / 25 116 26,7
66 PFINGSTNEROVÁ Blanka CESGK 0981965 30,9 117 / 30 117 30,9
67 VAVŘÍK Tomáš GCHOD 0103756 34,1 119 / 34 119 34,2
68 DOSTÁL Tomáš LGCPY 1805151 43,9 132 / 31 132 44,1
69 DROŽ Petr MTHGC 0851256 17,8 — / 25 17,8
70 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1801749 16,2 — / 35 15,9
71 NOUSEK Marcel PRAGK 1260948 17,6 — / 17 17,7
72 ZIENTEK Miloslav GCMST 0680835 13,0 — / 22 13,0
73 DUŠEK Roman GCBIT 1630262 34,2 — / 23 34,7
74 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 10,0 — / 25 10,0
75 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 11,2 — / 28 11,8
76 RAGAN Ivo GCHOD 0105853 21,2 — / 29 21,2
77 ŘEHÁK Jan BARGC 1120927 23,0 — / 17 23,0
78 BÍLEK Václav CESGK 0986439 17,9 — / 30 17,9
79 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,4 — / 26 15,5
80 MRÁZEK Marek LGCPY 1805127 19,7 — / 22 19,7
81 STÖHR Milan ERBGC 1111496 20,3 — / 23 20,3
82 JAKOUBEK Tomáš GCSOK 1060326 18,4 — / 26 18,8
83 ŽDÍMAL Jiří GCYPS 0970035 19,6 — / 32 19,6
84 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 16,3 — / 24 16,9
85 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 15,0 — / 22 15,0
86 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 33,3 — / 29 33,3
87 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 24,9 — / 32 24,9
88 PAVLATOVÁ Aneta KGCMA 0663685 27,3 — / 22 27,3
89 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 1800767 21,7 — / 26 21,7
90 FÍLOVÁ Věra GCGAR 1330021 31,7 — / 29 31,7
91 PAVLATA David KGCMA 0663684 22,0 — / 25 22,0
92 DOSTÁL Luděk GCHOS 0788845 30,0 — / 32 30,4
93 HOMOLA Lukáš CESGK 0988517 33,1 — / 26 33,1
94 ČERNÝ Aleš LGCPY 1804850 32,8 — / 29 32,8
95 KOTÍŠKOVÁ Gabriela GCBIT 1630560 54,0 — / 24 54,0

 

 

 

Gabriela Šulcová, ředitelka Tour
M: +420 777 300 003, E: golf@getour.cz
P: Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9