Golf Resort Penati, Pátek 28. 8. 2020

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 24. 8. 2020
Startovní listina: k dispozici od 27. 8. 2020 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.penatigolfresort.sk

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:15    Slavnostní zahájení turnaje (losování jamek)
10:00    CANON START – HERITAGE COURSE
15:30 – 16:30  Oběd po hře
19:00   Raut, Cimbálová kapela
20:30   Vyhlášení výsledků turnaje
22:00   Trouble shot soutěž (10EUR/3míčky)

 

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“ Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“ Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“ Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
4. kategorie “BRUTTO RÁNY“

Odpaliště:

muži – žlutá
ženy – červená

V případě, že hráč preferuje hru z jiných odpališť, musí změnu nahlásit u registrace a viditelně zapsat do score karty!

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 4  – muži a ženy zvlášť
Longest drive na jamce č.11  – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Ubytování:

Rezervace ubytování na tel 777 300 003

Startovní listina bude k dispozici od 27. 8. 2020 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

 

GOLF RESORT PENATI   
Sequens RichardJanulík PetrDaňa AntonínČerný Aleš
125-0088144-1171094-2744180-4850
Veselý Pavel Stuchlík Jiří Bílek Václav Pánek Jan
078-2842098-5743098-6439164-1790
Novák VladimírWeinfurt Jan Balvín PetrMayer Evžen
180-0196010-5569066-3002050-1976
Bradna Jan Mrázek MarekHarasim Pavel Vavřík Tomáš
050-1987180-5127094-3614010-3756
Procházka MiroslavProcházka Miroslav mlTůmová Radka Tůma Jiří
180-0451180-1749180-1764078-1422
Kobza PřemyslKobzová MarcelaBeluský Milan Beluská Jana
920164920163180-0152180-0153
Zatloukal StanislavŠimek VladimírLoukota VáclavEhrenberger Petr
048-2122116-0135091-0906116-0136
Filípek Jiří Mazán MarekVáclavek Karelhost
163-0067 022-0576056-0293
Jelínek JanKrov Pavel  Drož AdamŘehák Jan
180-3716148-0405022-0923112-0927 
Pleskot Martin Svoboda LudvíkJakoubek Tomáš Ždímal Jiří 
135-0582163-0580106-0326097-0035
Dienelt PetrKotišek René  Sebrala MartinKotíšková Gabriela
163-0491163-0493043-1891163-0560
Půža MiroslavŠvec  RadekHájek Tomáš Olomoucký Tomáš
022-0350163-0466
Hucl RobertKrpec MiroslavKrulich Kamil Dušek Roman 
068-0282068-0282163-0151163-0262
Meloun JiříBican Roman Kuchař Jiří Stöhr Milan
122-0172126-0015126-0604111-1496
Pavlata DavidPavlatová AnetaProvazník VáclavPánik Jaroslav
066-3684066-36851330165890431
Nousek DominikEhrenberger PavelNousek MarcelBobek Martin
126-04531803013126-09481803836
Trsek Jan Endrštová NaděždaEndršt Jiří Koritenský Petr
10100026301826301801260403
Čížek TomášMrůzková Štěpánka Čížková ŠtěpánkaKrátký František
090-0059090-0061090-00601330186
Jirovský JakubKameníček JanKameníčková Lenka Jirovský Jiří
180-0768180-0448180-2117180-0767
Kubínová DanielaRagán IvoZahálka PetrDostál Luděk
180-1968010-5853103319078-8845
Janeba PavelRosenkranz Jan Provazník MichalSoukup Jan
136-0148098-01401330148010-6551
Hoskovec Marek Halamka Pavel Fíla Jiří Fílová Věra
098-3573115-013413300021330021
Nykodým AlešStřílka Jan Važánová MarkétaStřílka Jan ml.
008-0693103-11121031078103-0818
Pfingstner Pavel Pfingstner OndřejPfingstnerová AnnaPfinstnerová Blanka
098-1964098-1966098-2302098-1965
Paťha Jindřich Sedlák Marek Bradáč VáclavDostál Tomáš
108-1324180-1511180-2677180-5151

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

 

Mistři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 6,7 35 / 83 35 6,6
2 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 14,2 34 / 92 34 14,5
3 JIROVSKÝ Jakub LGCPY 1800768 6,8 33 / — 33 6,8
4 KAMENÍČEK Jan LGCPY 1800448 12,2 33 / 89 33 12,2
5 ČÍŽKOVÁ Anežka GCSBO 0900221 8,5 32 / 86 32 8,5
6 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 10,0 32 / 87 32 10,0
7 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 10,0 32 / 87 32 10,0
8 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 3,7 31 / 80 31 3,7
9 JANEBA Pavel CESGK 0980121 14,3 31 / 96 31 14,3
10 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 14,4 31 / 95 31 14,8
11 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 10,9 30 / 93 30 11,2
12 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 8,9 30 / 88 30 9,4
13 KOTÍŠEK René GCBIT 1630493 11,4 29 / — 29 11,7
14 MELOUN Jiří CESGK 0987415 12,1 29 / 101 29 12,1
15 NOUSEK Dominik PRAGK 1260453 1,8 29 / 80 29 1,8
16 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 11,1 27 / 95 27 11,4
17 TRSEK Jan GCCKR 1010002 10,7 27 / 96 27 11,4
18 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 9,8 27 / 92 27 9,8
19 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 15,0 26 / — 26 15,0
20 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 12,5 26 / 99 26 12,9
21 PAŤHA Jindřich GCTLC 1081324 13,8 26 / — 26 14,4
22 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 6,7 26 / 89 26 7,1
23 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 12,5 25 / — 25 12,5
24 BICAN Roman PRAGK 1260015 14,6 25 / — 25 14,6
25 MRŮZKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900061 3,9 24 / — 24 3,9
26 DIENELT Petr GCBIT 1630491 9,2 23 / 97 23 9,2
27 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 10,8 22 / — 22 11,2
28 KRULICH Tomáš GCBIT 1630043 12,3 20 / 102 20 12,3
29 HOSKOVEC Marek CESGK 0983573 10,9 18 / 102 18 11,1
30 PFINGSTNER Ondřej CESGK 0981966 12,0 17 / — 17 12,0
31 WEINFURT Jan GCHOD 0105569 11,8 17 / — 17 11,8

Šampioni

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 BRADÁČ Václav LGCPY 1802677 19,0 42 / — 42 18,3
2 RAGAN Ivo GCHOD 0105853 22,0 41 / — 41 21,4
3 ROSENKRANZ Jan CESGK 0980140 15,1 36 / 90 36 15,0
4 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 21,4 34 / 100 34 21,4
5 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,5 33 / 97 33 17,5
6 JELÍNEK Jan LGCPY 1803716 15,9 33 / 94 33 15,9
7 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 16,1 32 / 96 32 16,1
8 STÖHR Milan ERBGC 1111496 20,4 32 / — 32 20,5
9 ŽDÍMAL Jiří GCYPS 0970035 19,7 32 / 101 32 19,7
10 TŮMOVÁ Radka LGCPY 1801764 17,0 32 / 95 32 17,0
11 EHRENBERGER Pavel LGCPY 1803013 15,8 32 / 94 32 15,8
12 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1801749 16,3 31 / — 31 16,3
13 MRÁZEK Marek LGCPY 1805127 19,9 31 / 102 31 19,9
14 STŘÍLKA Jan GCMUP 1030818 18,5 30 / — 30 18,5
15 – 16 DROŽ Petr MTHGC 0851256 17,7 30 / — 30 17,8
15 – 16 PŮŽA Miroslav GCSTP 1480404 16,9 30 / 101 30 16,9
17 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 20,0 30 / 106 30 20,3
18 JAKOUBEK Tomáš GCSOK 1060326 18,4 29 / 102 29 18,4
19 OLIVA Zdeněk GCSVJ 1650214 19,6 28 / — 28 20,2
20 STŘÍLKA Jan GCMUP 1031112 16,1 27 / — 27 17,0
21 BRADNA Jan GCBER 0501987 17,6 27 / — 27 17,6
22 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 1801968 19,7 27 / 103 27 19,7
23 FÍLA Jiří GCGAR 1330002 19,5 26 / 115 26 19,6
24 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 1800767 21,0 25 / — 25 21,7
25 VÁŽANOVÁ Markéta GCMUP 1031078 18,2 25 / 106 25 19,2
26 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,3 25 / 105 25 17,3
27 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 16,3 25 / 104 25 16,3
28 SEDLÁK Marek LGCPY 1801511 16,8 24 / 104 24 16,8
29 HÁJEK Tomáš GCLIB 0530271 16,3 24 / — 24 16,3
30 NOUSEK Marcel PRAGK 1260948 17,6 24 / — 24 17,6
31 KROV Pavel GCSTP 1480405 19,9 24 / — 24 19,9
32 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 18,1 24 / 106 24 18,1
33 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,1 23 / 102 23 15,4
34 HOLOMOUCKÝ Tomáš GCLIB 0530424 18,7 23 / — 23 18,7
35 ZATLOUKAL Stanislav GCOLO 0241372 17,8 22 / 110 22 17,8
36 BÍLEK Václav CESGK 0986439 17,9 21 / 108 21 17,9
37 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 16,5 20 / — 20 16,8
38 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,8 18 / 111 18 15,8

Ranaři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 PFINGSTNEROVÁ Anna CESGK 0982302 28,1 48 / 92 48 24,7
2 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 27,6 44 / 97 44 26,6
3 BOBEK Martin LGCPY 1803836 31,2 39 / — 39 30,7
4 PÁNÍK Jaroslav GCHOR 0890431 33,7 39 / 110 39 31,2
5 PFINGSTNEROVÁ Blanka CESGK 0981965 31,5 36 / 111 36 31,1
6 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 22,3 35 / — 35 22,1
7 ŘEHÁK Jan BARGC 1120927 23,1 35 / 101 35 23,2
8 PAVLATA David KGCMA 0663684 22,3 33 / 104 33 22,2
9 PAVLATOVÁ Aneta KGCMA 0663685 27,3 32 / 107 32 27,3
10 KOTÍŠKOVÁ Gabriela GCBIT 1630560 54,0 30 / — 30 54,0
11 FÍLOVÁ Věra GCGAR 1330021 31,7 30 / — 30 31,7
12 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 33,3 29 / — 29 33,3
13 ČERNÝ Aleš LGCPY 1804850 32,2 26 / — 26 32,8
14 DOSTÁL Luděk GCHOS 0788845 30,0 26 / — 26 30,0
15 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 26,0 26 / — 26 26,0
16 DUŠEK Roman GCBIT 1630262 34,2 25 / — 25 34,2
17 EHRENBERGER Petr SPOKB 1160136 34,4 25 / 127 25 34,4
18 SOUKUP Jan GCHOD 0106551 26,4 24 / — 24 26,4
19 KOLAŘÍKOVÁ Lucie LGCPY 1801407 26,5 23 / 121 23 26,7
20 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 23,0 23 / — 23 23,2
21 MAYER Evžen GCBER 0501976 29,4 23 / — 23 29,4
22 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 28,7 22 / 123 22 28,9
23 KRPEC Miroslav GCBIT 1630279 27,2 21 / — 21 27,2
24 DOSTÁL Tomáš LGCPY 1805151 43,9 21 / — 21 43,9
25 VAVŘÍK Tomáš GCHOD 0103756 34,1 20 / 137 20 34,1
26 ŠIMEK Vladimír GCOLO 0241385 28,1 19 / — 19 28,1
27 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 24,9 17 / — 17 24,9
28 SEBRALA Martin ZGCKR 0431891 26,5 17 / — 17 26,5

Brutto

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 3,7 80 / 31 80 3,7
2 NOUSEK Dominik PRAGK 1260453 1,8 80 / 29 80 1,8
3 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 6,7 83 / 35 83 6,6
4 ČÍŽKOVÁ Anežka GCSBO 0900221 8,5 86 / 32 86 8,5
5 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 10,0 87 / 32 87 10,0
6 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 10,0 87 / 32 87 10,0
7 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 8,9 88 / 30 88 9,4
8 KAMENÍČEK Jan LGCPY 1800448 12,2 89 / 33 89 12,2
9 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 6,7 89 / 26 89 7,1
10 ROSENKRANZ Jan CESGK 0980140 15,1 90 / 36 90 15,0
11 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 9,8 92 / 27 92 9,8
12 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 14,2 92 / 34 92 14,5
13 PFINGSTNEROVÁ Anna CESGK 0982302 28,1 92 / 48 92 24,7
14 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 10,9 93 / 30 93 11,2
15 EHRENBERGER Pavel LGCPY 1803013 15,8 94 / 32 94 15,8
16 JELÍNEK Jan LGCPY 1803716 15,9 94 / 33 94 15,9
17 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 11,1 95 / 27 95 11,4
18 TŮMOVÁ Radka LGCPY 1801764 17,0 95 / 32 95 17,0
19 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 14,4 95 / 31 95 14,8
20 TRSEK Jan GCCKR 1010002 10,7 96 / 27 96 11,4
21 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 16,1 96 / 32 96 16,1
22 JANEBA Pavel CESGK 0980121 14,3 96 / 31 96 14,3
23 DIENELT Petr GCBIT 1630491 9,2 97 / 23 97 9,2
24 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 27,6 97 / 44 97 26,6
25 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,5 97 / 33 97 17,5
26 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 12,5 99 / 26 99 12,9
27 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 21,4 100 / 34 100 21,4
28 MELOUN Jiří CESGK 0987415 12,1 101 / 29 101 12,1
29 PŮŽA Miroslav GCSTP 1480404 16,9 101 / 30 101 16,9
30 ŽDÍMAL Jiří GCYPS 0970035 19,7 101 / 32 101 19,7
31 ŘEHÁK Jan BARGC 1120927 23,1 101 / 35 101 23,2
32 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,1 102 / 23 102 15,4
33 KRULICH Tomáš GCBIT 1630043 12,3 102 / 20 102 12,3
34 HOSKOVEC Marek CESGK 0983573 10,9 102 / 18 102 11,1
35 JAKOUBEK Tomáš GCSOK 1060326 18,4 102 / 29 102 18,4
36 MRÁZEK Marek LGCPY 1805127 19,9 102 / 31 102 19,9
37 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 1801968 19,7 103 / 27 103 19,7
38 SEDLÁK Marek LGCPY 1801511 16,8 104 / 24 104 16,8
39 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 16,3 104 / 25 104 16,3
40 PAVLATA David KGCMA 0663684 22,3 104 / 33 104 22,2
41 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,3 105 / 25 105 17,3
42 VÁŽANOVÁ Markéta GCMUP 1031078 18,2 106 / 25 106 19,2
43 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 20,0 106 / 30 106 20,3
44 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 18,1 106 / 24 106 18,1
45 PAVLATOVÁ Aneta KGCMA 0663685 27,3 107 / 32 107 27,3
46 BÍLEK Václav CESGK 0986439 17,9 108 / 21 108 17,9
47 ZATLOUKAL Stanislav GCOLO 0241372 17,8 110 / 22 110 17,8
48 PÁNÍK Jaroslav GCHOR 0890431 33,7 110 / 39 110 31,2
49 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,8 111 / 18 111 15,8
50 PFINGSTNEROVÁ Blanka CESGK 0981965 31,5 111 / 36 111 31,1
51 FÍLA Jiří GCGAR 1330002 19,5 115 / 26 115 19,6
52 KOLAŘÍKOVÁ Lucie LGCPY 1801407 26,5 121 / 23 121 26,7
53 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 28,7 123 / 22 123 28,9
54 EHRENBERGER Petr SPOKB 1160136 34,4 127 / 25 127 34,4
55 VAVŘÍK Tomáš GCHOD 0103756 34,1 137 / 20 137 34,1
56 NOUSEK Marcel PRAGK 1260948 17,6 — / 24 17,6
57 PFINGSTNER Ondřej CESGK 0981966 12,0 — / 17 12,0
58 JIROVSKÝ Jakub LGCPY 1800768 6,8 — / 33 6,8
59 WEINFURT Jan GCHOD 0105569 11,8 — / 17 11,8
60 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 1800767 21,0 — / 25 21,7
61 MRŮZKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900061 3,9 — / 24 3,9
62 BRADÁČ Václav LGCPY 1802677 19,0 — / 42 18,3
63 OLIVA Zdeněk GCSVJ 1650214 19,6 — / 28 20,2
64 PAŤHA Jindřich GCTLC 1081324 13,8 — / 26 14,4
65 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 10,8 — / 22 11,2
66 DROŽ Petr MTHGC 0851256 17,7 — / 30 17,8
67 KROV Pavel GCSTP 1480405 19,9 — / 24 19,9
68 KOTÍŠEK René GCBIT 1630493 11,4 — / 29 11,7
69 BICAN Roman PRAGK 1260015 14,6 — / 25 14,6
70 RAGAN Ivo GCHOD 0105853 22,0 — / 41 21,4
71 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 12,5 — / 25 12,5
72 ČERNÝ Aleš LGCPY 1804850 32,2 — / 26 32,8
73 BRADNA Jan GCBER 0501987 17,6 — / 27 17,6
74 MAYER Evžen GCBER 0501976 29,4 — / 23 29,4
75 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1801749 16,3 — / 31 16,3
76 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 26,0 — / 26 26,0
77 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 15,0 — / 26 15,0
78 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 24,9 — / 17 24,9
79 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 22,3 — / 35 22,1
80 STŘÍLKA Jan GCMUP 1030818 18,5 — / 30 18,5
81 STÖHR Milan ERBGC 1111496 20,4 — / 32 20,5
82 STŘÍLKA Jan GCMUP 1031112 16,1 — / 27 17,0
83 DUŠEK Roman GCBIT 1630262 34,2 — / 25 34,2
84 KRPEC Miroslav GCBIT 1630279 27,2 — / 21 27,2
85 BOBEK Martin LGCPY 1803836 31,2 — / 39 30,7
86 SOUKUP Jan GCHOD 0106551 26,4 — / 24 26,4
87 HOLOMOUCKÝ Tomáš GCLIB 0530424 18,7 — / 23 18,7
88 SEBRALA Martin ZGCKR 0431891 26,5 — / 17 26,5
89 HÁJEK Tomáš GCLIB 0530271 16,3 — / 24 16,3
90 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 33,3 — / 29 33,3
91 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 23,0 — / 23 23,2
92 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 16,5 — / 20 16,8
93 FÍLOVÁ Věra GCGAR 1330021 31,7 — / 30 31,7
94 DOSTÁL Luděk GCHOS 0788845 30,0 — / 26 30,0
95 DOSTÁL Tomáš LGCPY 1805151 43,9 — / 21 43,9
96 ŠIMEK Vladimír GCOLO 0241385 28,1 — / 19 28,1
97 KOTÍŠKOVÁ Gabriela GCBIT 1630560 54,0 — / 30 54,0

 

Golf Resort Penati, Pátek 28. 8. 2020

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 24. 8. 2020
Startovní listina: k dispozici od 27. 8 . 2020 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.penatigolfresort.sk

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:15    Slavnostní zahájení turnaje (losování jamek)
10:00    CANON START – HERITAGE COURSE
15:30 – 16:30  Oběd po hře
19:00   Raut, Cimbálová kapela
20:30   Vyhlášení výsledků turnaje
22:00   Trouble shot soutěž (10EUR/3míčky)

 

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“ Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“ Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“ Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
4. kategorie “BRUTTO RÁNY“

Odpaliště:

muži – žlutá
ženy – červená

V případě, že hráč preferuje hru z jiných odpališť, musí změnu nahlásit u registrace a viditelně zapsat do score karty!

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 4  – muži a ženy zvlášť
Longest drive na jamce č.11  – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Ubytování:

Rezervace ubytování na tel 777 300 003

Startovní listina bude k dispozici od 27. 8. 2020 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

 

 

GOLF RESORT PENATI   
Sequens RichardJanulík PetrDaňa AntonínČerný Aleš
125-0088144-1171094-2744180-4850
Veselý Pavel Stuchlík Jiří Bílek Václav Pánek Jan
078-2842098-5743098-6439164-1790
Novák VladimírWeinfurt Jan Balvín PetrMayer Evžen
180-0196010-5569066-3002050-1976
Bradna Jan Mrázek MarekHarasim Pavel Vavřík Tomáš
050-1987180-5127094-3614010-3756
Procházka MiroslavProcházka Miroslav mlTůmová Radka Tůma Jiří
180-0451180-1749180-1764078-1422
Kobza PřemyslKobzová MarcelaBeluský Milan Beluská Jana
920164920163180-0152180-0153
Zatloukal StanislavŠimek VladimírLoukota VáclavEhrenberger Petr
048-2122116-0135091-0906116-0136
Filípek Jiří Mazán MarekVáclavek Karelhost
163-0067 022-0576056-0293
Jelínek JanKrov Pavel  Drož AdamŘehák Jan
180-3716148-0405022-0923112-0927 
Pleskot Martin Svoboda LudvíkJakoubek Tomáš Ždímal Jiří 
135-0582163-0580106-0326097-0035
Dienelt PetrKotišek René  Sebrala MartinKotíšková Gabriela
163-0491163-0493043-1891163-0560
Půža MiroslavŠvec  RadekHájek Tomáš Olomoucký Tomáš
022-0350163-0466
Hucl RobertKrpec MiroslavKrulich Kamil Dušek Roman 
068-0282068-0282163-0151163-0262
Meloun JiříBican Roman Kuchař Jiří Stöhr Milan
122-0172126-0015126-0604111-1496
Pavlata DavidPavlatová AnetaProvazník VáclavPánik Jaroslav
066-3684066-36851330165890431
Nousek DominikEhrenberger PavelNousek MarcelBobek Martin
126-04531803013126-09481803836
Trsek Jan Endrštová NaděždaEndršt Jiří Koritenský Petr
10100026301826301801260403
Čížek TomášMrůzková Štěpánka Čížková ŠtěpánkaKrátký František
090-0059090-0061090-00601330186
Jirovský JakubKameníček JanKameníčková Lenka Jirovský Jiří
180-0768180-0448180-2117180-0767
Kubínová DanielaRagán IvoZahálka PetrDostál Luděk
180-1968010-5853103319078-8845
Janeba PavelRosenkranz Jan Provazník MichalSoukup Jan
136-0148098-01401330148010-6551
Hoskovec Marek Halamka Pavel Fíla Jiří Fílová Věra
098-3573115-013413300021330021
Nykodým AlešStřílka Jan Važánová MarkétaStřílka Jan ml.
008-0693103-11121031078103-0818
Pfingstner Pavel Pfingstner OndřejPfingstnerová AnnaPfinstnerová Blanka
098-1964098-1966098-2302098-1965
Paťha Jindřich Sedlák Marek Bradáč VáclavDostál Tomáš
108-1324180-1511180-2677180-5151

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

 

Mistři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 6,7 35 / 83 35 6,6
2 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 14,2 34 / 92 34 14,5
3 JIROVSKÝ Jakub LGCPY 1800768 6,8 33 / — 33 6,8
4 KAMENÍČEK Jan LGCPY 1800448 12,2 33 / 89 33 12,2
5 ČÍŽKOVÁ Anežka GCSBO 0900221 8,5 32 / 86 32 8,5
6 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 10,0 32 / 87 32 10,0
7 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 10,0 32 / 87 32 10,0
8 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 3,7 31 / 80 31 3,7
9 JANEBA Pavel CESGK 0980121 14,3 31 / 96 31 14,3
10 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 14,4 31 / 95 31 14,8
11 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 10,9 30 / 93 30 11,2
12 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 8,9 30 / 88 30 9,4
13 KOTÍŠEK René GCBIT 1630493 11,4 29 / — 29 11,7
14 MELOUN Jiří CESGK 0987415 12,1 29 / 101 29 12,1
15 NOUSEK Dominik PRAGK 1260453 1,8 29 / 80 29 1,8
16 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 11,1 27 / 95 27 11,4
17 TRSEK Jan GCCKR 1010002 10,7 27 / 96 27 11,4
18 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 9,8 27 / 92 27 9,8
19 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 15,0 26 / — 26 15,0
20 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 12,5 26 / 99 26 12,9
21 PAŤHA Jindřich GCTLC 1081324 13,8 26 / — 26 14,4
22 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 6,7 26 / 89 26 7,1
23 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 12,5 25 / — 25 12,5
24 BICAN Roman PRAGK 1260015 14,6 25 / — 25 14,6
25 MRŮZKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900061 3,9 24 / — 24 3,9
26 DIENELT Petr GCBIT 1630491 9,2 23 / 97 23 9,2
27 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 10,8 22 / — 22 11,2
28 KRULICH Tomáš GCBIT 1630043 12,3 20 / 102 20 12,3
29 HOSKOVEC Marek CESGK 0983573 10,9 18 / 102 18 11,1
30 PFINGSTNER Ondřej CESGK 0981966 12,0 17 / — 17 12,0
31 WEINFURT Jan GCHOD 0105569 11,8 17 / — 17 11,8

Šampioni

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 BRADÁČ Václav LGCPY 1802677 19,0 42 / — 42 18,3
2 RAGAN Ivo GCHOD 0105853 22,0 41 / — 41 21,4
3 ROSENKRANZ Jan CESGK 0980140 15,1 36 / 90 36 15,0
4 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 21,4 34 / 100 34 21,4
5 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,5 33 / 97 33 17,5
6 JELÍNEK Jan LGCPY 1803716 15,9 33 / 94 33 15,9
7 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 16,1 32 / 96 32 16,1
8 STÖHR Milan ERBGC 1111496 20,4 32 / — 32 20,5
9 ŽDÍMAL Jiří GCYPS 0970035 19,7 32 / 101 32 19,7
10 TŮMOVÁ Radka LGCPY 1801764 17,0 32 / 95 32 17,0
11 EHRENBERGER Pavel LGCPY 1803013 15,8 32 / 94 32 15,8
12 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1801749 16,3 31 / — 31 16,3
13 MRÁZEK Marek LGCPY 1805127 19,9 31 / 102 31 19,9
14 STŘÍLKA Jan GCMUP 1030818 18,5 30 / — 30 18,5
15 – 16 DROŽ Petr MTHGC 0851256 17,7 30 / — 30 17,8
15 – 16 PŮŽA Miroslav GCSTP 1480404 16,9 30 / 101 30 16,9
17 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 20,0 30 / 106 30 20,3
18 JAKOUBEK Tomáš GCSOK 1060326 18,4 29 / 102 29 18,4
19 OLIVA Zdeněk GCSVJ 1650214 19,6 28 / — 28 20,2
20 STŘÍLKA Jan GCMUP 1031112 16,1 27 / — 27 17,0
21 BRADNA Jan GCBER 0501987 17,6 27 / — 27 17,6
22 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 1801968 19,7 27 / 103 27 19,7
23 FÍLA Jiří GCGAR 1330002 19,5 26 / 115 26 19,6
24 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 1800767 21,0 25 / — 25 21,7
25 VÁŽANOVÁ Markéta GCMUP 1031078 18,2 25 / 106 25 19,2
26 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,3 25 / 105 25 17,3
27 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 16,3 25 / 104 25 16,3
28 SEDLÁK Marek LGCPY 1801511 16,8 24 / 104 24 16,8
29 HÁJEK Tomáš GCLIB 0530271 16,3 24 / — 24 16,3
30 NOUSEK Marcel PRAGK 1260948 17,6 24 / — 24 17,6
31 KROV Pavel GCSTP 1480405 19,9 24 / — 24 19,9
32 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 18,1 24 / 106 24 18,1
33 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,1 23 / 102 23 15,4
34 HOLOMOUCKÝ Tomáš GCLIB 0530424 18,7 23 / — 23 18,7
35 ZATLOUKAL Stanislav GCOLO 0241372 17,8 22 / 110 22 17,8
36 BÍLEK Václav CESGK 0986439 17,9 21 / 108 21 17,9
37 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 16,5 20 / — 20 16,8
38 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,8 18 / 111 18 15,8

Ranaři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 PFINGSTNEROVÁ Anna CESGK 0982302 28,1 48 / 92 48 24,7
2 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 27,6 44 / 97 44 26,6
3 BOBEK Martin LGCPY 1803836 31,2 39 / — 39 30,7
4 PÁNÍK Jaroslav GCHOR 0890431 33,7 39 / 110 39 31,2
5 PFINGSTNEROVÁ Blanka CESGK 0981965 31,5 36 / 111 36 31,1
6 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 22,3 35 / — 35 22,1
7 ŘEHÁK Jan BARGC 1120927 23,1 35 / 101 35 23,2
8 PAVLATA David KGCMA 0663684 22,3 33 / 104 33 22,2
9 PAVLATOVÁ Aneta KGCMA 0663685 27,3 32 / 107 32 27,3
10 KOTÍŠKOVÁ Gabriela GCBIT 1630560 54,0 30 / — 30 54,0
11 FÍLOVÁ Věra GCGAR 1330021 31,7 30 / — 30 31,7
12 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 33,3 29 / — 29 33,3
13 ČERNÝ Aleš LGCPY 1804850 32,2 26 / — 26 32,8
14 DOSTÁL Luděk GCHOS 0788845 30,0 26 / — 26 30,0
15 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 26,0 26 / — 26 26,0
16 DUŠEK Roman GCBIT 1630262 34,2 25 / — 25 34,2
17 EHRENBERGER Petr SPOKB 1160136 34,4 25 / 127 25 34,4
18 SOUKUP Jan GCHOD 0106551 26,4 24 / — 24 26,4
19 KOLAŘÍKOVÁ Lucie LGCPY 1801407 26,5 23 / 121 23 26,7
20 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 23,0 23 / — 23 23,2
21 MAYER Evžen GCBER 0501976 29,4 23 / — 23 29,4
22 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 28,7 22 / 123 22 28,9
23 KRPEC Miroslav GCBIT 1630279 27,2 21 / — 21 27,2
24 DOSTÁL Tomáš LGCPY 1805151 43,9 21 / — 21 43,9
25 VAVŘÍK Tomáš GCHOD 0103756 34,1 20 / 137 20 34,1
26 ŠIMEK Vladimír GCOLO 0241385 28,1 19 / — 19 28,1
27 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 24,9 17 / — 17 24,9
28 SEBRALA Martin ZGCKR 0431891 26,5 17 / — 17 26,5

Brutto

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 3,7 80 / 31 80 3,7
2 NOUSEK Dominik PRAGK 1260453 1,8 80 / 29 80 1,8
3 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 6,7 83 / 35 83 6,6
4 ČÍŽKOVÁ Anežka GCSBO 0900221 8,5 86 / 32 86 8,5
5 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 10,0 87 / 32 87 10,0
6 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 10,0 87 / 32 87 10,0
7 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 8,9 88 / 30 88 9,4
8 KAMENÍČEK Jan LGCPY 1800448 12,2 89 / 33 89 12,2
9 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 6,7 89 / 26 89 7,1
10 ROSENKRANZ Jan CESGK 0980140 15,1 90 / 36 90 15,0
11 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 9,8 92 / 27 92 9,8
12 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 14,2 92 / 34 92 14,5
13 PFINGSTNEROVÁ Anna CESGK 0982302 28,1 92 / 48 92 24,7
14 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 10,9 93 / 30 93 11,2
15 EHRENBERGER Pavel LGCPY 1803013 15,8 94 / 32 94 15,8
16 JELÍNEK Jan LGCPY 1803716 15,9 94 / 33 94 15,9
17 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 11,1 95 / 27 95 11,4
18 TŮMOVÁ Radka LGCPY 1801764 17,0 95 / 32 95 17,0
19 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 14,4 95 / 31 95 14,8
20 TRSEK Jan GCCKR 1010002 10,7 96 / 27 96 11,4
21 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 16,1 96 / 32 96 16,1
22 JANEBA Pavel CESGK 0980121 14,3 96 / 31 96 14,3
23 DIENELT Petr GCBIT 1630491 9,2 97 / 23 97 9,2
24 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 27,6 97 / 44 97 26,6
25 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,5 97 / 33 97 17,5
26 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 12,5 99 / 26 99 12,9
27 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 21,4 100 / 34 100 21,4
28 MELOUN Jiří CESGK 0987415 12,1 101 / 29 101 12,1
29 PŮŽA Miroslav GCSTP 1480404 16,9 101 / 30 101 16,9
30 ŽDÍMAL Jiří GCYPS 0970035 19,7 101 / 32 101 19,7
31 ŘEHÁK Jan BARGC 1120927 23,1 101 / 35 101 23,2
32 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,1 102 / 23 102 15,4
33 KRULICH Tomáš GCBIT 1630043 12,3 102 / 20 102 12,3
34 HOSKOVEC Marek CESGK 0983573 10,9 102 / 18 102 11,1
35 JAKOUBEK Tomáš GCSOK 1060326 18,4 102 / 29 102 18,4
36 MRÁZEK Marek LGCPY 1805127 19,9 102 / 31 102 19,9
37 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 1801968 19,7 103 / 27 103 19,7
38 SEDLÁK Marek LGCPY 1801511 16,8 104 / 24 104 16,8
39 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 16,3 104 / 25 104 16,3
40 PAVLATA David KGCMA 0663684 22,3 104 / 33 104 22,2
41 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,3 105 / 25 105 17,3
42 VÁŽANOVÁ Markéta GCMUP 1031078 18,2 106 / 25 106 19,2
43 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 20,0 106 / 30 106 20,3
44 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 18,1 106 / 24 106 18,1
45 PAVLATOVÁ Aneta KGCMA 0663685 27,3 107 / 32 107 27,3
46 BÍLEK Václav CESGK 0986439 17,9 108 / 21 108 17,9
47 ZATLOUKAL Stanislav GCOLO 0241372 17,8 110 / 22 110 17,8
48 PÁNÍK Jaroslav GCHOR 0890431 33,7 110 / 39 110 31,2
49 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,8 111 / 18 111 15,8
50 PFINGSTNEROVÁ Blanka CESGK 0981965 31,5 111 / 36 111 31,1
51 FÍLA Jiří GCGAR 1330002 19,5 115 / 26 115 19,6
52 KOLAŘÍKOVÁ Lucie LGCPY 1801407 26,5 121 / 23 121 26,7
53 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 28,7 123 / 22 123 28,9
54 EHRENBERGER Petr SPOKB 1160136 34,4 127 / 25 127 34,4
55 VAVŘÍK Tomáš GCHOD 0103756 34,1 137 / 20 137 34,1
56 NOUSEK Marcel PRAGK 1260948 17,6 — / 24 17,6
57 PFINGSTNER Ondřej CESGK 0981966 12,0 — / 17 12,0
58 JIROVSKÝ Jakub LGCPY 1800768 6,8 — / 33 6,8
59 WEINFURT Jan GCHOD 0105569 11,8 — / 17 11,8
60 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 1800767 21,0 — / 25 21,7
61 MRŮZKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900061 3,9 — / 24 3,9
62 BRADÁČ Václav LGCPY 1802677 19,0 — / 42 18,3
63 OLIVA Zdeněk GCSVJ 1650214 19,6 — / 28 20,2
64 PAŤHA Jindřich GCTLC 1081324 13,8 — / 26 14,4
65 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 10,8 — / 22 11,2
66 DROŽ Petr MTHGC 0851256 17,7 — / 30 17,8
67 KROV Pavel GCSTP 1480405 19,9 — / 24 19,9
68 KOTÍŠEK René GCBIT 1630493 11,4 — / 29 11,7
69 BICAN Roman PRAGK 1260015 14,6 — / 25 14,6
70 RAGAN Ivo GCHOD 0105853 22,0 — / 41 21,4
71 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 12,5 — / 25 12,5
72 ČERNÝ Aleš LGCPY 1804850 32,2 — / 26 32,8
73 BRADNA Jan GCBER 0501987 17,6 — / 27 17,6
74 MAYER Evžen GCBER 0501976 29,4 — / 23 29,4
75 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1801749 16,3 — / 31 16,3
76 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 26,0 — / 26 26,0
77 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 15,0 — / 26 15,0
78 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 24,9 — / 17 24,9
79 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 22,3 — / 35 22,1
80 STŘÍLKA Jan GCMUP 1030818 18,5 — / 30 18,5
81 STÖHR Milan ERBGC 1111496 20,4 — / 32 20,5
82 STŘÍLKA Jan GCMUP 1031112 16,1 — / 27 17,0
83 DUŠEK Roman GCBIT 1630262 34,2 — / 25 34,2
84 KRPEC Miroslav GCBIT 1630279 27,2 — / 21 27,2
85 BOBEK Martin LGCPY 1803836 31,2 — / 39 30,7
86 SOUKUP Jan GCHOD 0106551 26,4 — / 24 26,4
87 HOLOMOUCKÝ Tomáš GCLIB 0530424 18,7 — / 23 18,7
88 SEBRALA Martin ZGCKR 0431891 26,5 — / 17 26,5
89 HÁJEK Tomáš GCLIB 0530271 16,3 — / 24 16,3
90 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 33,3 — / 29 33,3
91 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 23,0 — / 23 23,2
92 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 16,5 — / 20 16,8
93 FÍLOVÁ Věra GCGAR 1330021 31,7 — / 30 31,7
94 DOSTÁL Luděk GCHOS 0788845 30,0 — / 26 30,0
95 DOSTÁL Tomáš LGCPY 1805151 43,9 — / 21 43,9
96 ŠIMEK Vladimír GCOLO 0241385 28,1 — / 19 28,1
97 KOTÍŠKOVÁ Gabriela GCBIT 1630560 54,0 — / 30 54,0

 

 

Gabriela Šulcová, ředitelka Tour
M: +420 777 300 003, E: golf@getour.cz
P: Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9