Golf Resort Panorama, Pátek 3. 7. 2020

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 29. 6. 2020
Startovní listina: k dispozici od 2. 7. 2020 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.panoramagolf.cz

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:30    Slavnostní zahájení turnaje
10:00    CANON START (MEADOWS/RIVER)
15.00    Raut
16.00    Vyhlášení výsledků soutěže

Kárky do hry jsou zde povoleny. V případě zájmu si udělejte rezervaci na golfové recepci, telefon: 602 203 203

Cena za kárku do turnaje je 600,- Kč. Pozor, počet kárek je omezen, tedy kdo si udělá rezervaci první, bude ji mít .

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
4. kategorie “BRUTTO RÁNY“

Odpaliště:

muži – žlutá
ženy – červená

V případě, že hráč preferuje hru z jiných odpališť, musí změnu nahlásit u registrace a viditelně zapsat do score karty!

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č.8 RIVER  – muži a ženy zvlášť
Longest drive na jamce č.3 MEADOWS  – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Ubytování:

Single room: 1400,- Kč bez snídaně

Double room: 1800,- Kč bez snídaně

Rezervace na: 602 203 203 nebo na emailu info@panoramagolf.cz

 

Startovní listina bude k dispozici od 2. 7. 2020 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

Golf Resort PANORAMA  
Sequens RichardJanulík PetrDaňa AntonínČerný Aleš
125-0088144-1171094-2744180-4850
Veselý Pavel Bílek Václav Hübner Jan Pánek Jan
078-2842098-643918008771641790
Novák VladimírWeinfurt Jan Mayer EvženVavřík Tomáš
180-0196105569050-1976103756
Bradna JanNovotný Radim Mátl AlešKotýnková Nicola
050-1987410121785385
Bubeník Jan Hájek JosefLoukota VáclavBubeník Zoltán
113-0798091-0259091-0906113-0797
Kobza PřemyslKobzová MarcelaBrašna AntonínBrašnová Milada
092-0164092-0163920309920313
Fikar TomášZaorálek MichalTůma JiříTůma Martin
1252145096-0398078-1422782557
Krpec MiroslavHostHostHost
1630279
Pavlica BohumilPfingstner PavelStřílka JanHrabal Jiří
1805028098-1964103-1112750688
Svoboda LudvíkŽdímal JiříSelingr Martinhost
163-0580 097-0035163-0150
Bodnár Jan Harant Jiří Potůček Martin Hubínek Jindřich
2207331630627786494  0220701
Diviš Luděk  Půža Miroslav Divišová Marie  Půžová Hana
1630754 148-040516307531630839
Segeč Marek Filípek Jiří     Mazán MarekSegeč Karol
16304991630067022-0576163-0500
Jakubec PetrKomárek PetrSoukup Jan Hamarič Martin
81167098-85831065511290263
Endršt  JiříNousková LenkaDajč Jan Provazník Václav
063-0180126-045421301881330165
Meloun JiříNousek MilanKuchař JiříStöhr Milan
122-0172126-0777126-0604111-1496
Labanič Miroslav   Knorre Jaroslav    Lomský Robert  Hájíček Jiří 
112-0314023-0424 0230480230823
Čížek TomášMrůzková ŠtěpánkaČížková ŠtěpánkaKrátký František
090-0059090-0061090-00601330186
Fíla JiříRagan Ivo Provazník MichalFílová Věra
133-000210585313301481330021
Trsek Jan Janeba PavelRosenkranz JanKoritenský Petr
1010002136-0148098-0140126-0403
Netolický TomášPauschek Roman Kameníček JanKameníčková Lenka
1240235250555180-0448180-2117
Kornová Renáta Zrzavý MichalHalamka PavelKorn Jiří
31769981232115-0134120023
Paťha Jindřich Kaláb Jam Theer MarcelDostál Tomáš
108132466299216200871805151

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

 

Mistři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ZAORÁLEK Michal PGCGC 1252149 13,3 42 / 81 42 12,9
2 DIVIŠ Luděk GCBIT 1630754 11,5 36 / 85 36 11,4
3 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 9,6 36 / 82 36 9,4
4 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 9,9 35 / 85 35 9,6
5 RAJMONT Matouš GCGAR 1330134 11,8 35 / 87 35 11,7
6 BODNÁR Jan IGCMO 0220733 13,6 35 / 89 35 13,5
7 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 4,6 35 / 78 35 4,5
8 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 11,3 35 / 85 35 11,1
9 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 12,3 34 / 89 34 12,8
10 ENDRŠT Jiří jr. GCMNI 0630181 12,5 34 / 88 34 12,5
11 FIKAR Tomáš PGCGC 1252145 10,6 34 / 85 34 10,8
12 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 13,9 34 / 90 34 13,9
13 LABANIČ Miroslav BARGC 1120314 13,0 33 / 89 33 13,0
14 KORNOVÁ Renata GCKVA 0031769 5,8 33 / 82 33 6,0
15 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 10,0 33 / — 33 10,0
16 PAŤHA Jindřich GCTLC 1081324 13,5 33 / 90 33 13,5
17 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 7,1 32 / 83 32 7,2
18 BUBENÍK Jan PGCHK 1130798 6,7 31 / 84 31 6,7
19 PAVLICA Bohumil LGCPY 1805028 9,8 31 / 91 31 9,8
20 SEGEČ Marek GCBIT 1630499 11,5 29 / 93 29 11,5
21 WEINFURT Jan GCHOD 0105569 12,1 29 / 92 29 12,6
22 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 10,5 28 / — 28 10,5
23 KNORRE Jaroslav PJCBE 0230424 13,3 28 / 95 28 13,8
24 ZRZAVÝ Michal CESGK 0981232 5,9 27 / 91 27 5,9
25 WICHER Ladislav GCSOK 1060607 11,1 27 / 94 27 11,1
26 MAREK Pavel GCMBU 0600630 13,6 26 / — 26 13,6
27 KAMENÍČEK Jan LGCPY 1800448 12,0 26 / 98 26 12,0
28 PAUSCHEK Roman GCBRN 0250555 11,5 26 / — 26 11,5
29 TRSEK Jan GCCKR 1010002 11,3 26 / 98 26 11,8
30 KALÁB Jan KGCMA 0662992 13,8 25 / — 25 14,4
31 ZIKMUND David CESGK 0984661 9,5 25 / 93 25 9,5
32 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 8,3 25 / 92 25 9,1

Šampioni

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 19,4 41 / 89 41 18,7
2 BÍLEK Václav CESGK 0986439 18,9 39 / 90 39 18,2
3 BRADNA Jan GCBER 0501987 18,0 39 / 90 39 17,4
4 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 16,9 38 / 90 38 16,7
5 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 18,6 36 / 93 36 18,2
6 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 16,1 36 / 92 36 15,9
7 ROSENKRANZ Jan CESGK 0980140 15,0 35 / 91 35 15,0
8 HARANT Jiří GCBIT 1630627 16,5 34 / — 34 16,6
9 JAKUBEC Petr GCPDY 0081167 14,9 34 / 90 34 14,9
10 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,8 34 / 91 34 15,8
11 JANEBA Pavel CESGK 0980121 15,7 33 / 97 33 15,7
12 HUBÍNEK Jindřich IGCMO 0220701 19,2 33 / — 33 19,2
13 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 14,6 33 / 97 33 14,6
14 PŮŽA Miroslav GCSTP 1480404 16,9 32 / — 32 17,5
15 STŘÍLKA Jan GCMUP 1031112 15,0 32 / 94 32 15,0
16 MELOUN Jiří CESGK 0987415 14,8 31 / 95 31 14,8
17 LOMSKÝ Robert PJCBE 0230480 14,6 30 / 94 30 14,6
18 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 18,2 30 / 98 30 18,7
19 BRAŠNA Antonín GRGGC 0920309 19,7 28 / 102 28 20,1
20 KOMÁREK Petr CESGK 0988583 20,8 28 / 103 28 20,8
21 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 18,4 28 / 102 28 18,4
22 POTŮČEK Martin GCHOS 0786494 17,6 27 / 101 27 17,6
23 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,5 27 / 105 27 18,1
24 KOUT Karel GCMNI 0630571 15,1 26 / 104 26 15,2
25 PECKA Jaroslav LGCPY 1803001 19,4 26 / — 26 19,4
26 HAJÍČEK Jiří PJCBE 0230823 19,0 25 / 106 25 19,0
27 FÍLA Jiří GCGAR 1330002 18,8 24 / 106 24 18,8
28 STÖHR Milan ERBGC 1111496 20,5 24 / — 24 20,5
29 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 18,4 23 / 106 23 18,4
30 KORN Jiří GKLIS 0120023 18,3 20 / — 20 18,3

Ranaři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 PŮŽOVÁ Hana GCBIT 1630839 54,0 34 / 137 34 53,6
2 MÁTL Aleš GCHOS 0785385 32,8 39 / — 39 32,3
3 HAMARIČ Martin SPMET 1290263 27,7 39 / 100 39 27,0
4 DAJČ Jan KLPGO 2130188 24,8 37 / — 37 24,5
5 FÍLOVÁ Věra GCGAR 1330021 32,1 37 / 111 37 31,7
6 KRPEC Miroslav GCBIT 1630279 27,3 36 / 104 36 27,0
7 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 22,6 36 / 98 36 22,5
8 VAVŘÍK Tomáš GCHOD 0103756 34,1 35 / 114 35 34,1
9 HRABAL Jiří GCDSR 0750688 32,4 35 / 113 35 32,1
10 SOUKUP Jan GCHOD 0106551 27,0 34 / 104 34 26,5
11 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 21,9 33 / 99 33 21,9
12 MAZÁN Miroslav IGCMO 0220735 24,3 33 / 102 33 24,2
13 DIVIŠOVÁ Marie GCBIT 1630753 54,0 32 / — 32 54,0
14 BUBENÍK Zoltán PGCHK 1130797 27,6 32 / 110 32 27,7
15 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 24,7 32 / 104 32 24,7
16 HROMÁDKO Martin GCPAR 0540793 23,2 32 / 102 32 23,2
17 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 21,6 31 / — 31 22,1
18 SEGEČ Karol GCBIT 1630500 21,1 30 / 103 30 21,1
19 DOSTÁL Tomáš LGCPY 1805151 43,2 30 / — 30 43,9
20 NOVOTNÝ Radim GCCSH 0410121 21,4 30 / — 30 21,4
21 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 22,2 29 / — 29 22,2
22 HÜBNER Jan LGCPY 1800877 21,2 29 / — 29 21,2
23 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 24,6 28 / 110 28 24,6
24 SELINGR Martin GCBIT 1630150 26,6 28 / — 28 26,6
25 ČERNÝ Aleš LGCPY 1804850 31,5 26 / — 26 31,6
26 MAYER Evžen GCBER 0501976 31,4 24 / 119 24 31,4
27 TŮMA Martin GCHOS 0782557 40,5 23 / 136 23 41,3
28 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 26,8 22 / — 22 27,7
29 BRAŠNOVÁ Milada GRGGC 0920313 25,1 20 / — 20 26,4

Brutto

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 4,6 78 / 35 78 4,5
2 ZAORÁLEK Michal PGCGC 1252149 13,3 81 / 42 81 12,9
3 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 9,6 82 / 36 82 9,4
4 KORNOVÁ Renata GCKVA 0031769 5,8 82 / 33 82 6,0
5 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 7,1 83 / 32 83 7,2
6 BUBENÍK Jan PGCHK 1130798 6,7 84 / 31 84 6,7
7 DIVIŠ Luděk GCBIT 1630754 11,5 85 / 36 85 11,4
8 FIKAR Tomáš PGCGC 1252145 10,6 85 / 34 85 10,8
9 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 9,9 85 / 35 85 9,6
10 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 11,3 85 / 35 85 11,1
11 RAJMONT Matouš GCGAR 1330134 11,8 87 / 35 87 11,7
12 ENDRŠT Jiří jr. GCMNI 0630181 12,5 88 / 34 88 12,5
13 LABANIČ Miroslav BARGC 1120314 13,0 89 / 33 89 13,0
14 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 12,3 89 / 34 89 12,8
15 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 19,4 89 / 41 89 18,7
16 BODNÁR Jan IGCMO 0220733 13,6 89 / 35 89 13,5
17 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 16,9 90 / 38 90 16,7
18 BÍLEK Václav CESGK 0986439 18,9 90 / 39 90 18,2
19 BRADNA Jan GCBER 0501987 18,0 90 / 39 90 17,4
20 PAŤHA Jindřich GCTLC 1081324 13,5 90 / 33 90 13,5
21 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 13,9 90 / 34 90 13,9
22 JAKUBEC Petr GCPDY 0081167 14,9 90 / 34 90 14,9
23 ZRZAVÝ Michal CESGK 0981232 5,9 91 / 27 91 5,9
24 ROSENKRANZ Jan CESGK 0980140 15,0 91 / 35 91 15,0
25 PAVLICA Bohumil LGCPY 1805028 9,8 91 / 31 91 9,8
26 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,8 91 / 34 91 15,8
27 WEINFURT Jan GCHOD 0105569 12,1 92 / 29 92 12,6
28 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 8,3 92 / 25 92 9,1
29 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 16,1 92 / 36 92 15,9
30 SEGEČ Marek GCBIT 1630499 11,5 93 / 29 93 11,5
31 ZIKMUND David CESGK 0984661 9,5 93 / 25 93 9,5
32 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 18,6 93 / 36 93 18,2
33 LOMSKÝ Robert PJCBE 0230480 14,6 94 / 30 94 14,6
34 WICHER Ladislav GCSOK 1060607 11,1 94 / 27 94 11,1
35 STŘÍLKA Jan GCMUP 1031112 15,0 94 / 32 94 15,0
36 MELOUN Jiří CESGK 0987415 14,8 95 / 31 95 14,8
37 KNORRE Jaroslav PJCBE 0230424 13,3 95 / 28 95 13,8
38 JANEBA Pavel CESGK 0980121 15,7 97 / 33 97 15,7
39 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 14,6 97 / 33 97 14,6
40 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 18,2 98 / 30 98 18,7
41 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 22,6 98 / 36 98 22,5
42 KAMENÍČEK Jan LGCPY 1800448 12,0 98 / 26 98 12,0
43 TRSEK Jan GCCKR 1010002 11,3 98 / 26 98 11,8
44 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 21,9 99 / 33 99 21,9
45 HAMARIČ Martin SPMET 1290263 27,7 100 / 39 100 27,0
46 POTŮČEK Martin GCHOS 0786494 17,6 101 / 27 101 17,6
47 BRAŠNA Antonín GRGGC 0920309 19,7 102 / 28 102 20,1
48 MAZÁN Miroslav IGCMO 0220735 24,3 102 / 33 102 24,2
49 HROMÁDKO Martin GCPAR 0540793 23,2 102 / 32 102 23,2
50 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 18,4 102 / 28 102 18,4
51 SEGEČ Karol GCBIT 1630500 21,1 103 / 30 103 21,1
52 KOMÁREK Petr CESGK 0988583 20,8 103 / 28 103 20,8
53 – 54 SOUKUP Jan GCHOD 0106551 27,0 104 / 34 104 26,5
53 – 54 KRPEC Miroslav GCBIT 1630279 27,3 104 / 36 104 27,0
55 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 24,7 104 / 32 104 24,7
56 KOUT Karel GCMNI 0630571 15,1 104 / 26 104 15,2
57 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,5 105 / 27 105 18,1
58 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 18,4 106 / 23 106 18,4
59 FÍLA Jiří GCGAR 1330002 18,8 106 / 24 106 18,8
60 HAJÍČEK Jiří PJCBE 0230823 19,0 106 / 25 106 19,0
61 BUBENÍK Zoltán PGCHK 1130797 27,6 110 / 32 110 27,7
62 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 24,6 110 / 28 110 24,6
63 FÍLOVÁ Věra GCGAR 1330021 32,1 111 / 37 111 31,7
64 HRABAL Jiří GCDSR 0750688 32,4 113 / 35 113 32,1
65 VAVŘÍK Tomáš GCHOD 0103756 34,1 114 / 35 114 34,1
66 MAYER Evžen GCBER 0501976 31,4 119 / 24 119 31,4
67 TŮMA Martin GCHOS 0782557 40,5 136 / 23 136 41,3
68 PŮŽOVÁ Hana GCBIT 1630839 54,0 137 / 34 137 53,6
69 SELINGR Martin GCBIT 1630150 26,6 — / 28 26,6
70 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 10,0 — / 33 10,0
71 PECKA Jaroslav LGCPY 1803001 19,4 — / 26 19,4
72 MAREK Pavel GCMBU 0600630 13,6 — / 26 13,6
73 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 10,5 — / 28 10,5
74 HARANT Jiří GCBIT 1630627 16,5 — / 34 16,6
75 BRAŠNOVÁ Milada GRGGC 0920313 25,1 — / 20 26,4
76 PŮŽA Miroslav GCSTP 1480404 16,9 — / 32 17,5
77 HUBÍNEK Jindřich IGCMO 0220701 19,2 — / 33 19,2
78 MÁTL Aleš GCHOS 0785385 32,8 — / 39 32,3
79 KALÁB Jan KGCMA 0662992 13,8 — / 25 14,4
80 PAUSCHEK Roman GCBRN 0250555 11,5 — / 26 11,5
81 DAJČ Jan KLPGO 2130188 24,8 — / 37 24,5
82 STÖHR Milan ERBGC 1111496 20,5 — / 24 20,5
83 HÜBNER Jan LGCPY 1800877 21,2 — / 29 21,2
84 NOVOTNÝ Radim GCCSH 0410121 21,4 — / 30 21,4
85 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 21,6 — / 31 22,1
86 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 22,2 — / 29 22,2
87 KORN Jiří GKLIS 0120023 18,3 — / 20 18,3
88 DOSTÁL Tomáš LGCPY 1805151 43,2 — / 30 43,9
89 ČERNÝ Aleš LGCPY 1804850 31,5 — / 26 31,6
90 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 26,8 — / 22 27,7
91 DIVIŠOVÁ Marie GCBIT 1630753 54,0 — / 32 54,0

 

 

Golf Resort Panorama, Pátek 3. 7. 2020

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 29. 6. 2020
Startovní listina: k dispozici od 2. 7. 2020 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.panoramagolf.cz

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:30    Slavnostní zahájení turnaje
10:00    CANON START (MEADOWS/RIVER)
15.00    Raut
16.00    Vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
4. kategorie “BRUTTO RÁNY“

Kárky do hry jsou zde povoleny. V případě zájmu si udělejte rezervaci na golfové recepci, telefon: 602 203 203

Cena za kárku do turnaje je 600,- Kč. Pozor, počet kárek je omezen, tedy kdo si udělá rezervaci první, bude ji mít .

Odpaliště:

muži – žlutá
ženy – červená

V případě, že hráč preferuje hru z jiných odpališť, musí změnu nahlásit u registrace a viditelně zapsat do score karty!

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č.8 RIVER  – muži a ženy zvlášť
Longest drive na jamce č.3 MEADOWS  – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Ubytování:

Single room: 1400,- Kč bez snídaně

Double room: 1800,- Kč bez snídaně

Rezervace na: 602 203 203 nebo na emailu info@panoramagolf.cz

Startovní listina bude k dispozici od 2. 7. 2020 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

Golf Resort PANORAMA  
Sequens RichardJanulík PetrDaňa AntonínČerný Aleš
125-0088144-1171094-2744180-4850
Veselý Pavel Bílek Václav Hübner Jan Pánek Jan
078-2842098-643918008771641790
Novák VladimírWeinfurt Jan Mayer EvženVavřík Tomáš
180-0196105569050-1976103756
Bradna JanNovotný Radim Mátl AlešKotýnková Nicola
050-1987410121785385
Bubeník Jan Hájek JosefLoukota VáclavBubeník Zoltán
113-0798091-0259091-0906113-0797
Kobza PřemyslKobzová MarcelaBrašna AntonínBrašnová Milada
092-0164092-0163920309920313
Fikar TomášZaorálek MichalTůma JiříTůma Martin
1252145096-0398078-1422782557
Krpec MiroslavHostHostHost
1630279
Pavlica BohumilPfingstner PavelStřílka JanHrabal Jiří
1805028098-1964103-1112750688
Svoboda LudvíkŽdímal JiříSelingr Martinhost
163-0580 097-0035163-0150
Bodnár Jan Harant Jiří Potůček Martin Hubínek Jindřich
2207331630627786494  0220701
Diviš Luděk  Půža Miroslav Divišová Marie  Půžová Hana
1630754 148-040516307531630839
Segeč Marek Filípek Jiří     Mazán MarekSegeč Karol
16304991630067022-0576163-0500
Jakubec PetrKomárek PetrSoukup Jan Hamarič Martin
81167098-85831065511290263
Endršt  JiříNousková LenkaDajč Jan Provazník Václav
063-0180126-045421301881330165
Meloun JiříNousek MilanKuchař JiříStöhr Milan
122-0172126-0777126-0604111-1496
Labanič Miroslav   Knorre Jaroslav    Lomský Robert  Hájíček Jiří 
112-0314023-0424 0230480230823
Čížek TomášMrůzková ŠtěpánkaČížková ŠtěpánkaKrátký František
090-0059090-0061090-00601330186
Fíla JiříRagan Ivo Provazník MichalFílová Věra
133-000210585313301481330021
Trsek Jan Janeba PavelRosenkranz JanKoritenský Petr
1010002136-0148098-0140126-0403
Netolický TomášPauschek Roman Kameníček JanKameníčková Lenka
1240235250555180-0448180-2117
Kornová Renáta Zrzavý MichalHalamka PavelKorn Jiří
31769981232115-0134120023
Paťha Jindřich Kaláb Jam Theer MarcelDostál Tomáš
108132466299216200871805151

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

 

Mistři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ZAORÁLEK Michal PGCGC 1252149 13,3 42 / 81 42 12,9
2 DIVIŠ Luděk GCBIT 1630754 11,5 36 / 85 36 11,4
3 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 9,6 36 / 82 36 9,4
4 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 9,9 35 / 85 35 9,6
5 RAJMONT Matouš GCGAR 1330134 11,8 35 / 87 35 11,7
6 BODNÁR Jan IGCMO 0220733 13,6 35 / 89 35 13,5
7 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 4,6 35 / 78 35 4,5
8 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 11,3 35 / 85 35 11,1
9 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 12,3 34 / 89 34 12,8
10 ENDRŠT Jiří jr. GCMNI 0630181 12,5 34 / 88 34 12,5
11 FIKAR Tomáš PGCGC 1252145 10,6 34 / 85 34 10,8
12 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 13,9 34 / 90 34 13,9
13 LABANIČ Miroslav BARGC 1120314 13,0 33 / 89 33 13,0
14 KORNOVÁ Renata GCKVA 0031769 5,8 33 / 82 33 6,0
15 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 10,0 33 / — 33 10,0
16 PAŤHA Jindřich GCTLC 1081324 13,5 33 / 90 33 13,5
17 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 7,1 32 / 83 32 7,2
18 BUBENÍK Jan PGCHK 1130798 6,7 31 / 84 31 6,7
19 PAVLICA Bohumil LGCPY 1805028 9,8 31 / 91 31 9,8
20 SEGEČ Marek GCBIT 1630499 11,5 29 / 93 29 11,5
21 WEINFURT Jan GCHOD 0105569 12,1 29 / 92 29 12,6
22 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 10,5 28 / — 28 10,5
23 KNORRE Jaroslav PJCBE 0230424 13,3 28 / 95 28 13,8
24 ZRZAVÝ Michal CESGK 0981232 5,9 27 / 91 27 5,9
25 WICHER Ladislav GCSOK 1060607 11,1 27 / 94 27 11,1
26 MAREK Pavel GCMBU 0600630 13,6 26 / — 26 13,6
27 KAMENÍČEK Jan LGCPY 1800448 12,0 26 / 98 26 12,0
28 PAUSCHEK Roman GCBRN 0250555 11,5 26 / — 26 11,5
29 TRSEK Jan GCCKR 1010002 11,3 26 / 98 26 11,8
30 KALÁB Jan KGCMA 0662992 13,8 25 / — 25 14,4
31 ZIKMUND David CESGK 0984661 9,5 25 / 93 25 9,5
32 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 8,3 25 / 92 25 9,1

Šampioni

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 19,4 41 / 89 41 18,7
2 BÍLEK Václav CESGK 0986439 18,9 39 / 90 39 18,2
3 BRADNA Jan GCBER 0501987 18,0 39 / 90 39 17,4
4 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 16,9 38 / 90 38 16,7
5 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 18,6 36 / 93 36 18,2
6 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 16,1 36 / 92 36 15,9
7 ROSENKRANZ Jan CESGK 0980140 15,0 35 / 91 35 15,0
8 HARANT Jiří GCBIT 1630627 16,5 34 / — 34 16,6
9 JAKUBEC Petr GCPDY 0081167 14,9 34 / 90 34 14,9
10 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,8 34 / 91 34 15,8
11 JANEBA Pavel CESGK 0980121 15,7 33 / 97 33 15,7
12 HUBÍNEK Jindřich IGCMO 0220701 19,2 33 / — 33 19,2
13 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 14,6 33 / 97 33 14,6
14 PŮŽA Miroslav GCSTP 1480404 16,9 32 / — 32 17,5
15 STŘÍLKA Jan GCMUP 1031112 15,0 32 / 94 32 15,0
16 MELOUN Jiří CESGK 0987415 14,8 31 / 95 31 14,8
17 LOMSKÝ Robert PJCBE 0230480 14,6 30 / 94 30 14,6
18 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 18,2 30 / 98 30 18,7
19 BRAŠNA Antonín GRGGC 0920309 19,7 28 / 102 28 20,1
20 KOMÁREK Petr CESGK 0988583 20,8 28 / 103 28 20,8
21 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 18,4 28 / 102 28 18,4
22 POTŮČEK Martin GCHOS 0786494 17,6 27 / 101 27 17,6
23 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,5 27 / 105 27 18,1
24 KOUT Karel GCMNI 0630571 15,1 26 / 104 26 15,2
25 PECKA Jaroslav LGCPY 1803001 19,4 26 / — 26 19,4
26 HAJÍČEK Jiří PJCBE 0230823 19,0 25 / 106 25 19,0
27 FÍLA Jiří GCGAR 1330002 18,8 24 / 106 24 18,8
28 STÖHR Milan ERBGC 1111496 20,5 24 / — 24 20,5
29 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 18,4 23 / 106 23 18,4
30 KORN Jiří GKLIS 0120023 18,3 20 / — 20 18,3

Ranaři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 PŮŽOVÁ Hana GCBIT 1630839 54,0 34 / 137 34 53,6
2 MÁTL Aleš GCHOS 0785385 32,8 39 / — 39 32,3
3 HAMARIČ Martin SPMET 1290263 27,7 39 / 100 39 27,0
4 DAJČ Jan KLPGO 2130188 24,8 37 / — 37 24,5
5 FÍLOVÁ Věra GCGAR 1330021 32,1 37 / 111 37 31,7
6 KRPEC Miroslav GCBIT 1630279 27,3 36 / 104 36 27,0
7 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 22,6 36 / 98 36 22,5
8 VAVŘÍK Tomáš GCHOD 0103756 34,1 35 / 114 35 34,1
9 HRABAL Jiří GCDSR 0750688 32,4 35 / 113 35 32,1
10 SOUKUP Jan GCHOD 0106551 27,0 34 / 104 34 26,5
11 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 21,9 33 / 99 33 21,9
12 MAZÁN Miroslav IGCMO 0220735 24,3 33 / 102 33 24,2
13 DIVIŠOVÁ Marie GCBIT 1630753 54,0 32 / — 32 54,0
14 BUBENÍK Zoltán PGCHK 1130797 27,6 32 / 110 32 27,7
15 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 24,7 32 / 104 32 24,7
16 HROMÁDKO Martin GCPAR 0540793 23,2 32 / 102 32 23,2
17 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 21,6 31 / — 31 22,1
18 SEGEČ Karol GCBIT 1630500 21,1 30 / 103 30 21,1
19 DOSTÁL Tomáš LGCPY 1805151 43,2 30 / — 30 43,9
20 NOVOTNÝ Radim GCCSH 0410121 21,4 30 / — 30 21,4
21 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 22,2 29 / — 29 22,2
22 HÜBNER Jan LGCPY 1800877 21,2 29 / — 29 21,2
23 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 24,6 28 / 110 28 24,6
24 SELINGR Martin GCBIT 1630150 26,6 28 / — 28 26,6
25 ČERNÝ Aleš LGCPY 1804850 31,5 26 / — 26 31,6
26 MAYER Evžen GCBER 0501976 31,4 24 / 119 24 31,4
27 TŮMA Martin GCHOS 0782557 40,5 23 / 136 23 41,3
28 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 26,8 22 / — 22 27,7
29 BRAŠNOVÁ Milada GRGGC 0920313 25,1 20 / — 20 26,4

Brutto

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 4,6 78 / 35 78 4,5
2 ZAORÁLEK Michal PGCGC 1252149 13,3 81 / 42 81 12,9
3 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 9,6 82 / 36 82 9,4
4 KORNOVÁ Renata GCKVA 0031769 5,8 82 / 33 82 6,0
5 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 7,1 83 / 32 83 7,2
6 BUBENÍK Jan PGCHK 1130798 6,7 84 / 31 84 6,7
7 DIVIŠ Luděk GCBIT 1630754 11,5 85 / 36 85 11,4
8 FIKAR Tomáš PGCGC 1252145 10,6 85 / 34 85 10,8
9 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 9,9 85 / 35 85 9,6
10 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 11,3 85 / 35 85 11,1
11 RAJMONT Matouš GCGAR 1330134 11,8 87 / 35 87 11,7
12 ENDRŠT Jiří jr. GCMNI 0630181 12,5 88 / 34 88 12,5
13 LABANIČ Miroslav BARGC 1120314 13,0 89 / 33 89 13,0
14 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 12,3 89 / 34 89 12,8
15 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 19,4 89 / 41 89 18,7
16 BODNÁR Jan IGCMO 0220733 13,6 89 / 35 89 13,5
17 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 16,9 90 / 38 90 16,7
18 BÍLEK Václav CESGK 0986439 18,9 90 / 39 90 18,2
19 BRADNA Jan GCBER 0501987 18,0 90 / 39 90 17,4
20 PAŤHA Jindřich GCTLC 1081324 13,5 90 / 33 90 13,5
21 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 13,9 90 / 34 90 13,9
22 JAKUBEC Petr GCPDY 0081167 14,9 90 / 34 90 14,9
23 ZRZAVÝ Michal CESGK 0981232 5,9 91 / 27 91 5,9
24 ROSENKRANZ Jan CESGK 0980140 15,0 91 / 35 91 15,0
25 PAVLICA Bohumil LGCPY 1805028 9,8 91 / 31 91 9,8
26 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,8 91 / 34 91 15,8
27 WEINFURT Jan GCHOD 0105569 12,1 92 / 29 92 12,6
28 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 8,3 92 / 25 92 9,1
29 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 16,1 92 / 36 92 15,9
30 SEGEČ Marek GCBIT 1630499 11,5 93 / 29 93 11,5
31 ZIKMUND David CESGK 0984661 9,5 93 / 25 93 9,5
32 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 18,6 93 / 36 93 18,2
33 LOMSKÝ Robert PJCBE 0230480 14,6 94 / 30 94 14,6
34 WICHER Ladislav GCSOK 1060607 11,1 94 / 27 94 11,1
35 STŘÍLKA Jan GCMUP 1031112 15,0 94 / 32 94 15,0
36 MELOUN Jiří CESGK 0987415 14,8 95 / 31 95 14,8
37 KNORRE Jaroslav PJCBE 0230424 13,3 95 / 28 95 13,8
38 JANEBA Pavel CESGK 0980121 15,7 97 / 33 97 15,7
39 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 14,6 97 / 33 97 14,6
40 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 18,2 98 / 30 98 18,7
41 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 22,6 98 / 36 98 22,5
42 KAMENÍČEK Jan LGCPY 1800448 12,0 98 / 26 98 12,0
43 TRSEK Jan GCCKR 1010002 11,3 98 / 26 98 11,8
44 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 21,9 99 / 33 99 21,9
45 HAMARIČ Martin SPMET 1290263 27,7 100 / 39 100 27,0
46 POTŮČEK Martin GCHOS 0786494 17,6 101 / 27 101 17,6
47 BRAŠNA Antonín GRGGC 0920309 19,7 102 / 28 102 20,1
48 MAZÁN Miroslav IGCMO 0220735 24,3 102 / 33 102 24,2
49 HROMÁDKO Martin GCPAR 0540793 23,2 102 / 32 102 23,2
50 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 18,4 102 / 28 102 18,4
51 SEGEČ Karol GCBIT 1630500 21,1 103 / 30 103 21,1
52 KOMÁREK Petr CESGK 0988583 20,8 103 / 28 103 20,8
53 – 54 SOUKUP Jan GCHOD 0106551 27,0 104 / 34 104 26,5
53 – 54 KRPEC Miroslav GCBIT 1630279 27,3 104 / 36 104 27,0
55 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 24,7 104 / 32 104 24,7
56 KOUT Karel GCMNI 0630571 15,1 104 / 26 104 15,2
57 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,5 105 / 27 105 18,1
58 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 18,4 106 / 23 106 18,4
59 FÍLA Jiří GCGAR 1330002 18,8 106 / 24 106 18,8
60 HAJÍČEK Jiří PJCBE 0230823 19,0 106 / 25 106 19,0
61 BUBENÍK Zoltán PGCHK 1130797 27,6 110 / 32 110 27,7
62 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 24,6 110 / 28 110 24,6
63 FÍLOVÁ Věra GCGAR 1330021 32,1 111 / 37 111 31,7
64 HRABAL Jiří GCDSR 0750688 32,4 113 / 35 113 32,1
65 VAVŘÍK Tomáš GCHOD 0103756 34,1 114 / 35 114 34,1
66 MAYER Evžen GCBER 0501976 31,4 119 / 24 119 31,4
67 TŮMA Martin GCHOS 0782557 40,5 136 / 23 136 41,3
68 PŮŽOVÁ Hana GCBIT 1630839 54,0 137 / 34 137 53,6
69 SELINGR Martin GCBIT 1630150 26,6 — / 28 26,6
70 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 10,0 — / 33 10,0
71 PECKA Jaroslav LGCPY 1803001 19,4 — / 26 19,4
72 MAREK Pavel GCMBU 0600630 13,6 — / 26 13,6
73 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 10,5 — / 28 10,5
74 HARANT Jiří GCBIT 1630627 16,5 — / 34 16,6
75 BRAŠNOVÁ Milada GRGGC 0920313 25,1 — / 20 26,4
76 PŮŽA Miroslav GCSTP 1480404 16,9 — / 32 17,5
77 HUBÍNEK Jindřich IGCMO 0220701 19,2 — / 33 19,2
78 MÁTL Aleš GCHOS 0785385 32,8 — / 39 32,3
79 KALÁB Jan KGCMA 0662992 13,8 — / 25 14,4
80 PAUSCHEK Roman GCBRN 0250555 11,5 — / 26 11,5
81 DAJČ Jan KLPGO 2130188 24,8 — / 37 24,5
82 STÖHR Milan ERBGC 1111496 20,5 — / 24 20,5
83 HÜBNER Jan LGCPY 1800877 21,2 — / 29 21,2
84 NOVOTNÝ Radim GCCSH 0410121 21,4 — / 30 21,4
85 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 21,6 — / 31 22,1
86 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 22,2 — / 29 22,2
87 KORN Jiří GKLIS 0120023 18,3 — / 20 18,3
88 DOSTÁL Tomáš LGCPY 1805151 43,2 — / 30 43,9
89 ČERNÝ Aleš LGCPY 1804850 31,5 — / 26 31,6
90 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 26,8 — / 22 27,7
91 DIVIŠOVÁ Marie GCBIT 1630753 54,0 — / 32 54,0

 

 

 

Gabriela Šulcová, ředitelka Tour
M: +420 777 300 003, E: golf@getour.cz
P: Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9