Golf Resort Panorama, Pátek 13. 8. 2021

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 9. 8. 2021
Startovní listina: k dispozici od 12. 8. 2021 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.panoramagolf.cz

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:30    Slavnostní zahájení turnaje
10:00    CANON START (MEADOWS/RIVER)
15.00    Raut
16.00    Vyhlášení výsledků soutěže

Kárky do hry jsou zde povoleny. V případě zájmu si udělejte rezervaci na golfové recepci, telefon: 602 203 203

Cena za kárku do turnaje je 600,- Kč. Pozor, počet kárek je omezen, tedy kdo si udělá rezervaci první, bude ji mít .

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním s omezením na HCP 45
4. kategorie “BRUTTO Stb.“

Odpaliště:

muži – žlutá
ženy – červená

V případě, že hráč preferuje hru z jiných odpališť, musí změnu nahlásit u registrace a viditelně zapsat do score karty!

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č.8 RIVER  – muži a ženy zvlášť
Longest drive na jamce č.3 MEADOWS  – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Ubytování:

Panorama Golf Resort – již plně obsazeno!
Single room: 1400,- Kč bez snídaně
Double room: 1800,- Kč bez snídaně
Rezervace na: 602 203 203 nebo na emailu info@panoramagolf.cz

Hotel Hubertus Kácov /Pivovar – rezervujte do středy 4. 8. 2021

www.hubertus-hotel.cz
Ing. Alena Hořejší, +420 731 503 191
lejnarova@pivovarkacov.cz

Osoba na double room 800Kč bez snídaně
Double room single use – 990 Kč bez snídaně
Heslo: GOLF EXPERIENCE
POZOR na omezení v dopravě, autem jeďte na golfové hřiště a pak vám zajistíme dopravu do hotelu a zpět v 18 a 19 hod.

Startovní listina bude k dispozici od 12. 8. 2021 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

PANORAMA, CANON START 10:00  
Sequens Richard Janulík Petr Daňa Antonín Černý Aleš
125-0088 144-1171 094-2744 180-4850
Šebestyán Martin Kholl Evžen  Korol Jiří Jirovský Miloš
541195 7806485 5401118 1801481
Čížek Jiří  Novák Vladimír Balvín Petr Mayer Evžen
780384 1800196 6603002 501976
Procházka Miroslav Máška Jan  Burda Petr Tůma Martin
180-0451 18000418 18005276 7810020
Hájek Josef Loukota Václav Dořáčková Olga Bubeník Zoltán
091-0259 091-0906  11301888 11300797
Půža Miroslav  Krov  Pavel  Jirsa David  Host 
148-0404     14800405 14800403  
Dienelt Petr Kotíšek René   Kotíšková Gabriela Dieneltová Lenka
16300491 16300493 16300560 16300867
Luňáček Zdeněk Labanič Miroslav   Knorre Jaroslav   Cihla Martin 
930003 1120314 230424 230646
Svoboda Ludvík  Wicher Ladislav  Jakoubek Tomáš Selingr Martin 
16300580 10600607 10600326 16300150
Kaše Pavel    Filípek Jiří ml. Hamouz Emil  Filípek Jiří  
16300698 2200929 16300628 302208
Mašl Martin     Kaše Ondřej    Dušek Roman   Rutta Jan   
16300785 10000217 1630262 1006668
Zbořil Lukáš  Sebrala Martin  Sebralová Pavlína    Džemla Jiří    
4300935 043-1891 4301956     04300887
Meloun Jiří Nousek Milan  Kuchař Jiří  Pavlata David
987415 1260777 126-0604 6603684
Endršt Jiří  Flaška Michal  Nousková Lenka  Beluský Milan 
6300180 5701853 12600454 18000152
Endrštová Naděžda Musilová Lucie Kolaříková Lucie Beluská Jana
6300182 18001249 18001407 18000153
Janeba Pavel Rosenkranz Jan  Kubínová Daniela Stiefelová Kristina
136-0148 098-0140 18001968 12500996
Zábrodský Michal Čížek Tomáš Mrůzková Štěpánka  Čížková Štěpánka 
5001297 900059 9000061 090-0060
Kameníček Jan  Slunéčko Vít Kameníčková Lenka  Mastník Miloš
1800448 13900194 180-2117 8600196
Domažlický Vladko Ragan Ivo Kaliba Jindřich Dostál Luděk
 06801087 1005853 901279 7808845
Nousek Dominik Jakubec Petr  Nousek Marcel Píša Milan 
12600948 801167 12600948  10300339
Vaňásek Hodinová Monika Oliva Zdeněk Provazník Václav Wurst Roman
1200557 16500214 13300165 1200938
Pavlica Bohumil Pfingstner  Pavel  Nykodým Aleš Střílka Jan 
 180-5028 981964 008-0693 103-1112
Fíla Jiří  Kubka Petr Vodička Pavel Fílová Věra
13300002 9803020 4400444 13300021
Trsek Jan  Halamka Pavel  Koritenský Petr Švec Radek 
10100002 13300275 12600403  16300466
Čepelák Josef Fojtík David Fojtík Robin Fojtík Michal
 16300636 16300582 16300729 16300728

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

 

Mistři

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000060 13,7 40 / 84 40 13,0
2 KHOLL Evžen GCHOS 07806485 9,6 38 / 80 38 9,1
3 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 09000059 5,7 36 / 78 36 5,8
4 BALVÍN Petr KGCMA 06603002 11,4 36 / 84 36 11,1
5 MRŮZKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000061 4,6 35 / 79 35 4,5
6 NOUSEK Dominik PRAGK 12600453 0,6 35 / 75 35 0,5
7 MELOUN Jiří CESGK 09807415 13,1 35 / 87 35 13,5
8 CHÝLE Pavel IGCMO 02200273 9,8 34 / 89 34 10,0
9 DIENELT Petr GCBIT 16300491 9,3 34 / 85 34 9,2
10 PAVLICA Bohumil LGCPY 18005028 10,1 33 / 87 33 10,4
11 ŠEBESTYÁN Martin GCPAR 05401195 10,3 33 / 86 33 10,3
12 TRSEK Jan GCCKR 10100002 11,3 33 / 87 33 11,4
13 MÁŠKA Jan LGCPY 18000418 12,9 32 / — 32 12,9
14 ZÁBRODSKÝ Michal GCBER 05001297 3,1 32 / 79 32 3,1
15 ZBOŘIL Lukáš ZGCKR 04300935 11,8 32 / 90 32 11,8
16 NOVÁK Vladimír LGCPY 18000196 13,3 31 / — 31 13,3
17 SVOBODA Ludvík GCBIT 16300580 9,6 30 / 89 30 9,6
18 KAMENÍČEK Jan LGCPY 18000448 12,7 29 / 93 29 12,7
19 LUŇÁČEK Zdeněk GKTNV 09300003 11,5 29 / 93 29 11,5
20 PFINGSTNER Pavel CESGK 09801964 11,9 29 / 93 29 11,9
21 KAŠE Pavel GCBIT 16300698 11,4 29 / 92 29 11,4
22 KRULICH Tomáš GCBIT 16300043 12,1 28 / — 28 12,3
23 WICHER Ladislav GCSOK 10600607 11,8 28 / — 28 12,1
24 BURDA Petr LGCPY 18005276 13,7 27 / 98 27 13,7
25 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 01200557 13,0 26 / 99 26 13,0
26 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 18000451 8,6 26 / 94 26 9,4
27 ČÍŽEK Jiří GCHOS 07800384 7,7 25 / 92 25 7,7
28 DOMAŽLICKÝ Vladko GCMST 06801087 10,2 24 / 99 24 10,3

Šampioni

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ROSENKRANZ Jan CESGK 09800140 15,0 43 / 82 43 13,9
2 STŘÍLKA Jan GCMUP 10301112 18,6 42 / 87 42 17,8
3 PÍŠA Milan GCMUP 10300339 18,0 39 / 89 39 17,6
4 NYKODÝM Aleš GCPDY 00800693 15,6 39 / 86 39 15,0
5 SLUNEČKO Vít GCSTR 13900194 15,5 38 / — 38 15,0
6 HALAMKA Pavel GCGAR 13300275 14,7 35 / 89 35 14,6
7 PŮŽA Miroslav GCSTP 14800404 16,8 34 / 93 34 17,0
8 JAKUBEC Petr GCPDY 00801167 15,4 34 / 92 34 15,3
9 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 06300182 18,6 33 / — 33 18,7
10 PROVAZNÍK Václav GCGAR 13300165 21,8 33 / — 33 21,6
11 MAŠL Martin GCBIT 16300785 21,4 32 / 101 32 21,8
12 HÁJEK Josef GCTEP 09100259 21,8 32 / 101 32 21,9
13 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 18001968 19,6 31 / 100 31 20,0
14 OLIVA Zdeněk GCSVJ 16500214 21,2 30 / — 30 21,2
15 MÁCHA Pavel PRAGK 12600450 15,8 30 / — 30 15,8
16 KOTÍŠEK René GCBIT 16300493 14,9 30 / 94 30 14,9
17 JANEBA Pavel CESGK 09800121 14,1 30 / 96 30 14,1
18 BRAND Roman GCBIT 16300577 17,1 29 / 98 29 17,3
19 FLAŠKA Michal GKHNV 05701853 16,8 29 / — 29 16,8
20 KORITENSKÝ Petr PRAGK 12600403 20,0 29 / 103 29 20,3
21 JAKOUBEK Tomáš GCSOK 10600326 19,1 28 / — 28 19,6
22 CIHLA Martin PJCBE 02300646 18,8 28 / 101 28 19,2
23 KROV Pavel GCSTP 14800405 20,0 28 / 102 28 20,0
24 JANULÍK Petr GCCHP 14401171 21,8 27 / 105 27 21,8
25 KUCHAŘ Jiří PRAGK 12600604 18,0 27 / 102 27 18,5
26 NOUSEK Marcel PRAGK 12600948 17,7 27 / — 27 18,7
27 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 18002117 15,9 27 / — 27 15,9
28 ČEPELÁK Josef GCBIT 16300636 14,2 27 / 101 27 15,5
29 FÍLA Jiří GCGAR 13300002 18,1 26 / — 26 18,7
30 FOJTÍK David GCBIT 16300582 18,4 25 / — 25 18,4
31 MASTNÍK Miloš ml. GCJES 08600220 19,9 24 / — 24 19,9
32 LABANIČ Miroslav BARGC 11200314 14,7 24 / 106 24 14,7
33 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 12600454 17,7 23 / 109 23 17,9
34 SEBRALA Martin ZGCKR 04301891 18,5 23 / 107 23 18,5
35 RAGAN Ivo GCHOD 01005853 20,0 22 / — 22 20,0
36 KNORRE Jaroslav PJCBE 02300424 15,1 22 / — 22 15,7
37 NOUSEK Milan PRAGK 12600777 19,0 0 / —

Ranaři

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ŠEBESTYÁN Štěpán GCPAR 05401214 24,9 44 / 92 44 20,5
2 PAVLATA David KGCMA 06603684 24,9 42 / 94 42 24,4
3 DAŇA Antonin GCBBS 09402744 25,7 42 / 97 42 24,9
4 SELINGR Martin GCBIT 16300150 27,4 40 / — 40 26,6
5 BELUSKÁ Jana LGCPY 18000153 32,1 39 / — 39 31,8
6 KALIBA Jindřich GCPRH 00901279 28,2 39 / 103 39 27,9
7 STIEFELOVÁ Kristina PGCGC 12500996 25,6 37 / 101 37 25,8
8 BUBENÍK Zoltán PGCHK 11300797 28,6 36 / 104 36 28,4
9 MAYER Evžen GCBER 05001976 28,1 35 / 105 35 27,8
10 FOJTÍK Robin GCBIT 16300729 33,4 35 / — 35 33,1
11 ČERNÝ Aleš LGCPY 18004850 31,9 34 / 114 34 31,8
12 DVOŘÁČKOVÁ Olga PGCHK 11301888 25,8 33 / 106 33 25,8
13 WURST Roman GKLIS 01200938 25,8 33 / 105 33 26,0
14 DUŠEK Roman GCBIT 16300262 37,0 33 / — 33 37,0
15 JIRSA David GCSTP 14800403 22,6 32 / — 32 22,8
16 VODIČKA Pavel GCKON 04400444 28,0 31 / — 31 28,4
17 NEVRLA Jindřich ALBGC 14300030 30,8 31 / — 31 31,0
18 LOUKOTA Václav GCTEP 09100906 23,9 30 / 106 30 24,1
19 FOJTÍK Michal GCBIT 16300728 38,0 30 / — 30 38,0
20 KUBKA Petr CESGK 09803020 23,2 29 / 105 29 23,2
21 KRATOCHVIL Kamil GCHOD 01007522 40,0 29 / — 29 41,0
22 KOLAŘÍKOVÁ Lucie LGCPY 18001407 25,6 29 / — 29 26,6
23 TŮMA Martin GCHOS 07802557 40,2 28 / — 28 40,4
24 KAŠE Petr GCBIT 16300773 25,5 28 / 109 28 25,5
25 HAMOUZ Emil GCBIT 16300628 22,5 28 / 108 28 22,5
26 KOTÍŠKOVÁ Gabriela GCBIT 16300560 53,5 28 / — 28 53,2
27 ŠVEC Radek GCBIT 16300466 27,9 27 / 112 27 28,1
28 BELUSKÝ Milan LGCPY 18000152 27,3 26 / — 26 27,3
29 MUSILOVÁ Lucie LGCPY 18001249 22,8 25 / 110 25 22,8
30 JIROVSKÝ Miloš LGCPY 18001481 23,3 25 / 112 25 23,3
31 FÍLOVÁ Věra GCGAR 13300021 31,7 24 / — 24 31,8
32 DOSTÁL Luděk GCHOS 07808845 29,7 23 / — 23 30,0
33 FILÍPEK Jiří sen. GCBIT 16300127 22,6 22 / — 22 22,6
34 DIENELTOVÁ Lenka GCBIT 16300867 54,0 12 / — 12 54,0
35 SEBRALOVÁ Pavlína ZGCKR 04301956 54,0 0 / —

Brutto

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 NOUSEK Dominik PRAGK 12600453 0,6 33 / 75 / (35) 33 0,5
2 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 09000059 5,7 31 / 78 / (36) 31 5,8
3 MRŮZKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000061 4,6 29 / 79 / (35) 29 4,5
4 ZÁBRODSKÝ Michal GCBER 05001297 3,1 29 / 79 / (32) 29 3,1
5 KHOLL Evžen GCHOS 07806485 9,6 28 / 80 / (38) 28 9,1
6 ROSENKRANZ Jan CESGK 09800140 15,0 26 / 82 / (43) 26 13,9
7 DIENELT Petr GCBIT 16300491 9,3 25 / 85 / (34) 25 9,2
8 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000060 13,7 25 / 84 / (40) 25 13,0
9 BALVÍN Petr KGCMA 06603002 11,4 25 / 84 / (36) 25 11,1
10 CHÝLE Pavel IGCMO 02200273 9,8 24 / 89 / (34) 24 10,0
11 STŘÍLKA Jan GCMUP 10301112 18,6 23 / 87 / (42) 23 17,8
12 NYKODÝM Aleš GCPDY 00800693 15,6 23 / 86 / (39) 23 15,0
13 PAVLICA Bohumil LGCPY 18005028 10,1 22 / 87 / (33) 22 10,4
14 ŠEBESTYÁN Martin GCPAR 05401195 10,3 22 / 86 / (33) 22 10,3
15 SVOBODA Ludvík GCBIT 16300580 9,6 22 / 89 / (30) 22 9,6
16 SLUNEČKO Vít GCSTR 13900194 15,5 22 / — / (38) 22 15,0
17 ZBOŘIL Lukáš ZGCKR 04300935 11,8 22 / 90 / (32) 22 11,8
18 TRSEK Jan GCCKR 10100002 11,3 22 / 87 / (33) 22 11,4
19 PÍŠA Milan GCMUP 10300339 18,0 21 / 89 / (39) 21 17,6
20 MELOUN Jiří CESGK 09807415 13,1 21 / 87 / (35) 21 13,5
21 HALAMKA Pavel GCGAR 13300275 14,7 21 / 89 / (35) 21 14,6
22 MÁŠKA Jan LGCPY 18000418 12,9 20 / — / (32) 20 12,9
23 JAKUBEC Petr GCPDY 00801167 15,4 20 / 92 / (34) 20 15,3
24 KAŠE Pavel GCBIT 16300698 11,4 20 / 92 / (29) 20 11,4
25 NOVÁK Vladimír LGCPY 18000196 13,3 19 / — / (31) 19 13,3
26 – 27 LUŇÁČEK Zdeněk GKTNV 09300003 11,5 18 / 93 / (29) 18 11,5
26 – 27 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 18000451 8,6 18 / 94 / (26) 18 9,4
28 ČÍŽEK Jiří GCHOS 07800384 7,7 17 / 92 / (25) 17 7,7
29 KAMENÍČEK Jan LGCPY 18000448 12,7 17 / 93 / (29) 17 12,7
30 WICHER Ladislav GCSOK 10600607 11,8 17 / — / (28) 17 12,1
31 PFINGSTNER Pavel CESGK 09801964 11,9 17 / 93 / (29) 17 11,9
32 DAŇA Antonin GCBBS 09402744 25,7 16 / 97 / (42) 16 24,9
33 PŮŽA Miroslav GCSTP 14800404 16,8 16 / 93 / (34) 16 17,0
34 PAVLATA David KGCMA 06603684 24,9 16 / 94 / (42) 16 24,4
35 MÁCHA Pavel PRAGK 12600450 15,8 16 / — / (30) 16 15,8
36 ŠEBESTYÁN Štěpán GCPAR 05401214 24,9 16 / 92 / (44) 16 20,5
37 JANEBA Pavel CESGK 09800121 14,1 16 / 96 / (30) 16 14,1
38 KRULICH Tomáš GCBIT 16300043 12,1 16 / — / (28) 16 12,3
39 KOTÍŠEK René GCBIT 16300493 14,9 16 / 94 / (30) 16 14,9
40 ČEPELÁK Josef GCBIT 16300636 14,2 15 / 101 / (27) 15 15,5
41 DOMAŽLICKÝ Vladko GCMST 06801087 10,2 14 / 99 / (24) 14 10,3
42 BURDA Petr LGCPY 18005276 13,7 14 / 98 / (27) 14 13,7
43 STIEFELOVÁ Kristina PGCGC 12500996 25,6 14 / 101 / (37) 14 25,8
44 FOJTÍK David GCBIT 16300582 18,4 14 / — / (25) 14 18,4
45 BRAND Roman GCBIT 16300577 17,1 13 / 98 / (29) 13 17,3
46 MAŠL Martin GCBIT 16300785 21,4 13 / 101 / (32) 13 21,8
47 FLAŠKA Michal GKHNV 05701853 16,8 13 / — / (29) 13 16,8
48 NOUSEK Marcel PRAGK 12600948 17,7 13 / — / (27) 13 18,7
49 SELINGR Martin GCBIT 16300150 27,4 13 / — / (40) 13 26,6
50 LABANIČ Miroslav BARGC 11200314 14,7 13 / 106 / (24) 13 14,7
51 JAKOUBEK Tomáš GCSOK 10600326 19,1 12 / — / (28) 12 19,6
52 – 53 KORITENSKÝ Petr PRAGK 12600403 20,0 12 / 103 / (29) 12 20,3
52 – 53 BELUSKÁ Jana LGCPY 18000153 32,1 12 / — / (39) 12 31,8
54 KALIBA Jindřich GCPRH 00901279 28,2 12 / 103 / (39) 12 27,9
55 – 56 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 06300182 18,6 12 / — / (33) 12 18,7
55 – 56 KUCHAŘ Jiří PRAGK 12600604 18,0 12 / 102 / (27) 12 18,5
57 HÁJEK Josef GCTEP 09100259 21,8 12 / 101 / (32) 12 21,9
58 FÍLA Jiří GCGAR 13300002 18,1 12 / — / (26) 12 18,7
59 PROVAZNÍK Václav GCGAR 13300165 21,8 12 / — / (33) 12 21,6
60 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 18002117 15,9 12 / — / (27) 12 15,9
61 OLIVA Zdeněk GCSVJ 16500214 21,2 11 / — / (30) 11 21,2
62 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 18001968 19,6 11 / 100 / (31) 11 20,0
63 LOUKOTA Václav GCTEP 09100906 23,9 11 / 106 / (30) 11 24,1
64 HAMOUZ Emil GCBIT 16300628 22,5 11 / 108 / (28) 11 22,5
65 JIRSA David GCSTP 14800403 22,6 11 / — / (32) 11 22,8
66 KNORRE Jaroslav PJCBE 02300424 15,1 11 / — / (22) 11 15,7
67 MASTNÍK Miloš ml. GCJES 08600220 19,9 10 / — / (24) 10 19,9
68 CIHLA Martin PJCBE 02300646 18,8 10 / 101 / (28) 10 19,2
69 KUBKA Petr CESGK 09803020 23,2 10 / 105 / (29) 10 23,2
70 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 01200557 13,0 10 / 99 / (26) 10 13,0
71 WURST Roman GKLIS 01200938 25,8 10 / 105 / (33) 10 26,0
72 JANULÍK Petr GCCHP 14401171 21,8 9 / 105 / (27) 9 21,8
73 JIROVSKÝ Miloš LGCPY 18001481 23,3 9 / 112 / (25) 9 23,3
74 DVOŘÁČKOVÁ Olga PGCHK 11301888 25,8 9 / 106 / (33) 9 25,8
75 VODIČKA Pavel GCKON 04400444 28,0 9 / — / (31) 9 28,4
76 KOLAŘÍKOVÁ Lucie LGCPY 18001407 25,6 9 / — / (29) 9 26,6
77 FOJTÍK Robin GCBIT 16300729 33,4 9 / — / (35) 9 33,1
78 SEBRALA Martin ZGCKR 04301891 18,5 9 / 107 / (23) 9 18,5
79 BUBENÍK Zoltán PGCHK 11300797 28,6 8 / 104 / (36) 8 28,4
80 ČERNÝ Aleš LGCPY 18004850 31,9 8 / 114 / (34) 8 31,8
81 MUSILOVÁ Lucie LGCPY 18001249 22,8 8 / 110 / (25) 8 22,8
82 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 12600454 17,7 8 / 109 / (23) 8 17,9
83 – 84 MAYER Evžen GCBER 05001976 28,1 8 / 105 / (35) 8 27,8
83 – 84 KROV Pavel GCSTP 14800405 20,0 8 / 102 / (28) 8 20,0
85 BELUSKÝ Milan LGCPY 18000152 27,3 8 / — / (26) 8 27,3
86 NEVRLA Jindřich ALBGC 14300030 30,8 7 / — / (31) 7 31,0
87 RAGAN Ivo GCHOD 01005853 20,0 7 / — / (22) 7 20,0
88 FILÍPEK Jiří sen. GCBIT 16300127 22,6 6 / — / (22) 6 22,6
89 KAŠE Petr GCBIT 16300773 25,5 5 / 109 / (28) 5 25,5
90 FOJTÍK Michal GCBIT 16300728 38,0 5 / — / (30) 5 38,0
91 DOSTÁL Luděk GCHOS 07808845 29,7 4 / — / (23) 4 30,0
92 DUŠEK Roman GCBIT 16300262 37,0 4 / — / (33) 4 37,0
93 – 94 TŮMA Martin GCHOS 07802557 40,2 3 / — / (28) 3 40,4
93 – 94 ŠVEC Radek GCBIT 16300466 27,9 3 / 112 / (27) 3 28,1
95 FÍLOVÁ Věra GCGAR 13300021 31,7 3 / — / (24) 3 31,8
96 KRATOCHVIL Kamil GCHOD 01007522 40,0 3 / — / (29) 3 41,0
97 KOTÍŠKOVÁ Gabriela GCBIT 16300560 53,5 1 / — / (35) 1 53,2
98 – 100 SEBRALOVÁ Pavlína ZGCKR 04301956 54,0 0 / — / (0)  
98 – 100 NOUSEK Milan PRAGK 12600777 19,0 0 / — / (0)  
98 – 100 DIENELTOVÁ Lenka GCBIT 16300867 54,0 0 / — / (15) 54,0

 

 

 

 

Golf Resort Panorama, Pátek 13. 8. 2021

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 9. 8. 2021
Startovní listina: k dispozici od 12. 8. 2021 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.panoramagolf.cz

POZOR NA OMEZENÍ V DOPRAVĚ! 

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:30    Slavnostní zahájení turnaje
10:00    CANON START (MEADOWS/RIVER)
15.00    Raut
16.00    Vyhlášení výsledků soutěže

Kárky do hry jsou zde povoleny. V případě zájmu si udělejte rezervaci na golfové recepci, telefon: 602 203 203

Cena za kárku do turnaje je 600,- Kč. Pozor, počet kárek je omezen, tedy kdo si udělá rezervaci první, bude ji mít .

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním s omezením na HCP 45
4. kategorie “BRUTTO Stb.“

Odpaliště:

muži – žlutá
ženy – červená

V případě, že hráč preferuje hru z jiných odpališť, musí změnu nahlásit u registrace a viditelně zapsat do score karty!

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č.8 RIVER  – muži a ženy zvlášť
Longest drive na jamce č.3 MEADOWS  – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Ubytování:

Panorama Golf Resort – již plně obsazeno!
Single room: 1400,- Kč bez snídaně
Double room: 1800,- Kč bez snídaně
Rezervace na: 602 203 203 nebo na emailu info@panoramagolf.cz

Hotel Hubertus Kácov /Pivovar – rezervujte do středy 4. 8. 2021

www.hubertus-hotel.cz
Ing. Alena Hořejší, +420 731 503 191
lejnarova@pivovarkacov.cz

Osoba na double room 800Kč bez snídaně
Double room single use – 990 Kč bez snídaně
Heslo: GOLF EXPERIENCE
POZOR na omezení v dopravě, autem jeďte na golfové hřiště a pak vám zajistíme dopravu do hotelu a zpět v 18 a 19 hod.

Startovní listina bude k dispozici od 12. 8. 2021 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

PANORAMA, CANON START 10:00  
Sequens Richard Janulík Petr Daňa Antonín Černý Aleš
125-0088 144-1171 094-2744 180-4850
Šebestyán Martin Kholl Evžen  Korol Jiří Jirovský Miloš
541195 7806485 5401118 1801481
Čížek Jiří  Novák Vladimír Balvín Petr Mayer Evžen
780384 1800196 6603002 501976
Procházka Miroslav Máška Jan  Burda Petr Tůma Martin
180-0451 18000418 18005276 7810020
Hájek Josef Loukota Václav Dořáčková Olga Bubeník Zoltán
091-0259 091-0906  11301888 11300797
Půža Miroslav  Krov  Pavel  Jirsa David  Host 
148-0404     14800405 14800403  
Dienelt Petr Kotíšek René   Kotíšková Gabriela Dieneltová Lenka
16300491 16300493 16300560 16300867
Luňáček Zdeněk Labanič Miroslav   Knorre Jaroslav   Cihla Martin 
930003 1120314 230424 230646
Svoboda Ludvík  Wicher Ladislav  Jakoubek Tomáš Selingr Martin 
16300580 10600607 10600326 16300150
Kaše Pavel    Filípek Jiří ml. Hamouz Emil  Filípek Jiří  
16300698 2200929 16300628 302208
Mašl Martin     Kaše Ondřej    Dušek Roman   Rutta Jan   
16300785 10000217 1630262 1006668
Zbořil Lukáš  Sebrala Martin  Sebralová Pavlína    Džemla Jiří    
4300935 043-1891 4301956     04300887
Meloun Jiří Nousek Milan  Kuchař Jiří  Pavlata David
987415 1260777 126-0604 6603684
Endršt Jiří  Flaška Michal  Nousková Lenka  Beluský Milan 
6300180 5701853 12600454 18000152
Endrštová Naděžda Musilová Lucie Kolaříková Lucie Beluská Jana
6300182 18001249 18001407 18000153
Janeba Pavel Rosenkranz Jan  Kubínová Daniela Stiefelová Kristina
136-0148 098-0140 18001968 12500996
Zábrodský Michal Čížek Tomáš Mrůzková Štěpánka  Čížková Štěpánka 
5001297 900059 9000061 090-0060
Kameníček Jan  Slunéčko Vít Kameníčková Lenka  Mastník Miloš
1800448 13900194 180-2117 8600196
Domažlický Vladko Ragan Ivo Kaliba Jindřich Dostál Luděk
 06801087 1005853 901279 7808845
Nousek Dominik Jakubec Petr  Nousek Marcel Píša Milan 
12600948 801167 12600948  10300339
Vaňásek Hodinová Monika Oliva Zdeněk Provazník Václav Wurst Roman
1200557 16500214 13300165 1200938
Pavlica Bohumil Pfingstner  Pavel  Nykodým Aleš Střílka Jan 
 180-5028 981964 008-0693 103-1112
Fíla Jiří  Kubka Petr Vodička Pavel Fílová Věra
13300002 9803020 4400444 13300021
Trsek Jan  Halamka Pavel  Koritenský Petr Švec Radek 
10100002 13300275 12600403  16300466
Čepelák Josef Fojtík David Fojtík Robin Fojtík Michal
 16300636 16300582 16300729 16300728

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

 

Mistři

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000060 13,7 40 / 84 40 13,0
2 KHOLL Evžen GCHOS 07806485 9,6 38 / 80 38 9,1
3 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 09000059 5,7 36 / 78 36 5,8
4 BALVÍN Petr KGCMA 06603002 11,4 36 / 84 36 11,1
5 MRŮZKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000061 4,6 35 / 79 35 4,5
6 NOUSEK Dominik PRAGK 12600453 0,6 35 / 75 35 0,5
7 MELOUN Jiří CESGK 09807415 13,1 35 / 87 35 13,5
8 CHÝLE Pavel IGCMO 02200273 9,8 34 / 89 34 10,0
9 DIENELT Petr GCBIT 16300491 9,3 34 / 85 34 9,2
10 PAVLICA Bohumil LGCPY 18005028 10,1 33 / 87 33 10,4
11 ŠEBESTYÁN Martin GCPAR 05401195 10,3 33 / 86 33 10,3
12 TRSEK Jan GCCKR 10100002 11,3 33 / 87 33 11,4
13 MÁŠKA Jan LGCPY 18000418 12,9 32 / — 32 12,9
14 ZÁBRODSKÝ Michal GCBER 05001297 3,1 32 / 79 32 3,1
15 ZBOŘIL Lukáš ZGCKR 04300935 11,8 32 / 90 32 11,8
16 NOVÁK Vladimír LGCPY 18000196 13,3 31 / — 31 13,3
17 SVOBODA Ludvík GCBIT 16300580 9,6 30 / 89 30 9,6
18 KAMENÍČEK Jan LGCPY 18000448 12,7 29 / 93 29 12,7
19 LUŇÁČEK Zdeněk GKTNV 09300003 11,5 29 / 93 29 11,5
20 PFINGSTNER Pavel CESGK 09801964 11,9 29 / 93 29 11,9
21 KAŠE Pavel GCBIT 16300698 11,4 29 / 92 29 11,4
22 KRULICH Tomáš GCBIT 16300043 12,1 28 / — 28 12,3
23 WICHER Ladislav GCSOK 10600607 11,8 28 / — 28 12,1
24 BURDA Petr LGCPY 18005276 13,7 27 / 98 27 13,7
25 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 01200557 13,0 26 / 99 26 13,0
26 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 18000451 8,6 26 / 94 26 9,4
27 ČÍŽEK Jiří GCHOS 07800384 7,7 25 / 92 25 7,7
28 DOMAŽLICKÝ Vladko GCMST 06801087 10,2 24 / 99 24 10,3

Šampioni

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ROSENKRANZ Jan CESGK 09800140 15,0 43 / 82 43 13,9
2 STŘÍLKA Jan GCMUP 10301112 18,6 42 / 87 42 17,8
3 PÍŠA Milan GCMUP 10300339 18,0 39 / 89 39 17,6
4 NYKODÝM Aleš GCPDY 00800693 15,6 39 / 86 39 15,0
5 SLUNEČKO Vít GCSTR 13900194 15,5 38 / — 38 15,0
6 HALAMKA Pavel GCGAR 13300275 14,7 35 / 89 35 14,6
7 PŮŽA Miroslav GCSTP 14800404 16,8 34 / 93 34 17,0
8 JAKUBEC Petr GCPDY 00801167 15,4 34 / 92 34 15,3
9 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 06300182 18,6 33 / — 33 18,7
10 PROVAZNÍK Václav GCGAR 13300165 21,8 33 / — 33 21,6
11 MAŠL Martin GCBIT 16300785 21,4 32 / 101 32 21,8
12 HÁJEK Josef GCTEP 09100259 21,8 32 / 101 32 21,9
13 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 18001968 19,6 31 / 100 31 20,0
14 OLIVA Zdeněk GCSVJ 16500214 21,2 30 / — 30 21,2
15 MÁCHA Pavel PRAGK 12600450 15,8 30 / — 30 15,8
16 KOTÍŠEK René GCBIT 16300493 14,9 30 / 94 30 14,9
17 JANEBA Pavel CESGK 09800121 14,1 30 / 96 30 14,1
18 BRAND Roman GCBIT 16300577 17,1 29 / 98 29 17,3
19 FLAŠKA Michal GKHNV 05701853 16,8 29 / — 29 16,8
20 KORITENSKÝ Petr PRAGK 12600403 20,0 29 / 103 29 20,3
21 JAKOUBEK Tomáš GCSOK 10600326 19,1 28 / — 28 19,6
22 CIHLA Martin PJCBE 02300646 18,8 28 / 101 28 19,2
23 KROV Pavel GCSTP 14800405 20,0 28 / 102 28 20,0
24 JANULÍK Petr GCCHP 14401171 21,8 27 / 105 27 21,8
25 KUCHAŘ Jiří PRAGK 12600604 18,0 27 / 102 27 18,5
26 NOUSEK Marcel PRAGK 12600948 17,7 27 / — 27 18,7
27 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 18002117 15,9 27 / — 27 15,9
28 ČEPELÁK Josef GCBIT 16300636 14,2 27 / 101 27 15,5
29 FÍLA Jiří GCGAR 13300002 18,1 26 / — 26 18,7
30 FOJTÍK David GCBIT 16300582 18,4 25 / — 25 18,4
31 MASTNÍK Miloš ml. GCJES 08600220 19,9 24 / — 24 19,9
32 LABANIČ Miroslav BARGC 11200314 14,7 24 / 106 24 14,7
33 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 12600454 17,7 23 / 109 23 17,9
34 SEBRALA Martin ZGCKR 04301891 18,5 23 / 107 23 18,5
35 RAGAN Ivo GCHOD 01005853 20,0 22 / — 22 20,0
36 KNORRE Jaroslav PJCBE 02300424 15,1 22 / — 22 15,7
37 NOUSEK Milan PRAGK 12600777 19,0 0 / —

Ranaři

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ŠEBESTYÁN Štěpán GCPAR 05401214 24,9 44 / 92 44 20,5
2 PAVLATA David KGCMA 06603684 24,9 42 / 94 42 24,4
3 DAŇA Antonin GCBBS 09402744 25,7 42 / 97 42 24,9
4 SELINGR Martin GCBIT 16300150 27,4 40 / — 40 26,6
5 BELUSKÁ Jana LGCPY 18000153 32,1 39 / — 39 31,8
6 KALIBA Jindřich GCPRH 00901279 28,2 39 / 103 39 27,9
7 STIEFELOVÁ Kristina PGCGC 12500996 25,6 37 / 101 37 25,8
8 BUBENÍK Zoltán PGCHK 11300797 28,6 36 / 104 36 28,4
9 MAYER Evžen GCBER 05001976 28,1 35 / 105 35 27,8
10 FOJTÍK Robin GCBIT 16300729 33,4 35 / — 35 33,1
11 ČERNÝ Aleš LGCPY 18004850 31,9 34 / 114 34 31,8
12 DVOŘÁČKOVÁ Olga PGCHK 11301888 25,8 33 / 106 33 25,8
13 WURST Roman GKLIS 01200938 25,8 33 / 105 33 26,0
14 DUŠEK Roman GCBIT 16300262 37,0 33 / — 33 37,0
15 JIRSA David GCSTP 14800403 22,6 32 / — 32 22,8
16 VODIČKA Pavel GCKON 04400444 28,0 31 / — 31 28,4
17 NEVRLA Jindřich ALBGC 14300030 30,8 31 / — 31 31,0
18 LOUKOTA Václav GCTEP 09100906 23,9 30 / 106 30 24,1
19 FOJTÍK Michal GCBIT 16300728 38,0 30 / — 30 38,0
20 KUBKA Petr CESGK 09803020 23,2 29 / 105 29 23,2
21 KRATOCHVIL Kamil GCHOD 01007522 40,0 29 / — 29 41,0
22 KOLAŘÍKOVÁ Lucie LGCPY 18001407 25,6 29 / — 29 26,6
23 TŮMA Martin GCHOS 07802557 40,2 28 / — 28 40,4
24 KAŠE Petr GCBIT 16300773 25,5 28 / 109 28 25,5
25 HAMOUZ Emil GCBIT 16300628 22,5 28 / 108 28 22,5
26 KOTÍŠKOVÁ Gabriela GCBIT 16300560 53,5 28 / — 28 53,2
27 ŠVEC Radek GCBIT 16300466 27,9 27 / 112 27 28,1
28 BELUSKÝ Milan LGCPY 18000152 27,3 26 / — 26 27,3
29 MUSILOVÁ Lucie LGCPY 18001249 22,8 25 / 110 25 22,8
30 JIROVSKÝ Miloš LGCPY 18001481 23,3 25 / 112 25 23,3
31 FÍLOVÁ Věra GCGAR 13300021 31,7 24 / — 24 31,8
32 DOSTÁL Luděk GCHOS 07808845 29,7 23 / — 23 30,0
33 FILÍPEK Jiří sen. GCBIT 16300127 22,6 22 / — 22 22,6
34 DIENELTOVÁ Lenka GCBIT 16300867 54,0 12 / — 12 54,0
35 SEBRALOVÁ Pavlína ZGCKR 04301956 54,0 0 / —

Brutto

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 NOUSEK Dominik PRAGK 12600453 0,6 33 / 75 / (35) 33 0,5
2 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 09000059 5,7 31 / 78 / (36) 31 5,8
3 MRŮZKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000061 4,6 29 / 79 / (35) 29 4,5
4 ZÁBRODSKÝ Michal GCBER 05001297 3,1 29 / 79 / (32) 29 3,1
5 KHOLL Evžen GCHOS 07806485 9,6 28 / 80 / (38) 28 9,1
6 ROSENKRANZ Jan CESGK 09800140 15,0 26 / 82 / (43) 26 13,9
7 DIENELT Petr GCBIT 16300491 9,3 25 / 85 / (34) 25 9,2
8 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000060 13,7 25 / 84 / (40) 25 13,0
9 BALVÍN Petr KGCMA 06603002 11,4 25 / 84 / (36) 25 11,1
10 CHÝLE Pavel IGCMO 02200273 9,8 24 / 89 / (34) 24 10,0
11 STŘÍLKA Jan GCMUP 10301112 18,6 23 / 87 / (42) 23 17,8
12 NYKODÝM Aleš GCPDY 00800693 15,6 23 / 86 / (39) 23 15,0
13 PAVLICA Bohumil LGCPY 18005028 10,1 22 / 87 / (33) 22 10,4
14 ŠEBESTYÁN Martin GCPAR 05401195 10,3 22 / 86 / (33) 22 10,3
15 SVOBODA Ludvík GCBIT 16300580 9,6 22 / 89 / (30) 22 9,6
16 SLUNEČKO Vít GCSTR 13900194 15,5 22 / — / (38) 22 15,0
17 ZBOŘIL Lukáš ZGCKR 04300935 11,8 22 / 90 / (32) 22 11,8
18 TRSEK Jan GCCKR 10100002 11,3 22 / 87 / (33) 22 11,4
19 PÍŠA Milan GCMUP 10300339 18,0 21 / 89 / (39) 21 17,6
20 MELOUN Jiří CESGK 09807415 13,1 21 / 87 / (35) 21 13,5
21 HALAMKA Pavel GCGAR 13300275 14,7 21 / 89 / (35) 21 14,6
22 MÁŠKA Jan LGCPY 18000418 12,9 20 / — / (32) 20 12,9
23 JAKUBEC Petr GCPDY 00801167 15,4 20 / 92 / (34) 20 15,3
24 KAŠE Pavel GCBIT 16300698 11,4 20 / 92 / (29) 20 11,4
25 NOVÁK Vladimír LGCPY 18000196 13,3 19 / — / (31) 19 13,3
26 – 27 LUŇÁČEK Zdeněk GKTNV 09300003 11,5 18 / 93 / (29) 18 11,5
26 – 27 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 18000451 8,6 18 / 94 / (26) 18 9,4
28 ČÍŽEK Jiří GCHOS 07800384 7,7 17 / 92 / (25) 17 7,7
29 KAMENÍČEK Jan LGCPY 18000448 12,7 17 / 93 / (29) 17 12,7
30 WICHER Ladislav GCSOK 10600607 11,8 17 / — / (28) 17 12,1
31 PFINGSTNER Pavel CESGK 09801964 11,9 17 / 93 / (29) 17 11,9
32 DAŇA Antonin GCBBS 09402744 25,7 16 / 97 / (42) 16 24,9
33 PŮŽA Miroslav GCSTP 14800404 16,8 16 / 93 / (34) 16 17,0
34 PAVLATA David KGCMA 06603684 24,9 16 / 94 / (42) 16 24,4
35 MÁCHA Pavel PRAGK 12600450 15,8 16 / — / (30) 16 15,8
36 ŠEBESTYÁN Štěpán GCPAR 05401214 24,9 16 / 92 / (44) 16 20,5
37 JANEBA Pavel CESGK 09800121 14,1 16 / 96 / (30) 16 14,1
38 KRULICH Tomáš GCBIT 16300043 12,1 16 / — / (28) 16 12,3
39 KOTÍŠEK René GCBIT 16300493 14,9 16 / 94 / (30) 16 14,9
40 ČEPELÁK Josef GCBIT 16300636 14,2 15 / 101 / (27) 15 15,5
41 DOMAŽLICKÝ Vladko GCMST 06801087 10,2 14 / 99 / (24) 14 10,3
42 BURDA Petr LGCPY 18005276 13,7 14 / 98 / (27) 14 13,7
43 STIEFELOVÁ Kristina PGCGC 12500996 25,6 14 / 101 / (37) 14 25,8
44 FOJTÍK David GCBIT 16300582 18,4 14 / — / (25) 14 18,4
45 BRAND Roman GCBIT 16300577 17,1 13 / 98 / (29) 13 17,3
46 MAŠL Martin GCBIT 16300785 21,4 13 / 101 / (32) 13 21,8
47 FLAŠKA Michal GKHNV 05701853 16,8 13 / — / (29) 13 16,8
48 NOUSEK Marcel PRAGK 12600948 17,7 13 / — / (27) 13 18,7
49 SELINGR Martin GCBIT 16300150 27,4 13 / — / (40) 13 26,6
50 LABANIČ Miroslav BARGC 11200314 14,7 13 / 106 / (24) 13 14,7
51 JAKOUBEK Tomáš GCSOK 10600326 19,1 12 / — / (28) 12 19,6
52 – 53 KORITENSKÝ Petr PRAGK 12600403 20,0 12 / 103 / (29) 12 20,3
52 – 53 BELUSKÁ Jana LGCPY 18000153 32,1 12 / — / (39) 12 31,8
54 KALIBA Jindřich GCPRH 00901279 28,2 12 / 103 / (39) 12 27,9
55 – 56 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 06300182 18,6 12 / — / (33) 12 18,7
55 – 56 KUCHAŘ Jiří PRAGK 12600604 18,0 12 / 102 / (27) 12 18,5
57 HÁJEK Josef GCTEP 09100259 21,8 12 / 101 / (32) 12 21,9
58 FÍLA Jiří GCGAR 13300002 18,1 12 / — / (26) 12 18,7
59 PROVAZNÍK Václav GCGAR 13300165 21,8 12 / — / (33) 12 21,6
60 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 18002117 15,9 12 / — / (27) 12 15,9
61 OLIVA Zdeněk GCSVJ 16500214 21,2 11 / — / (30) 11 21,2
62 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 18001968 19,6 11 / 100 / (31) 11 20,0
63 LOUKOTA Václav GCTEP 09100906 23,9 11 / 106 / (30) 11 24,1
64 HAMOUZ Emil GCBIT 16300628 22,5 11 / 108 / (28) 11 22,5
65 JIRSA David GCSTP 14800403 22,6 11 / — / (32) 11 22,8
66 KNORRE Jaroslav PJCBE 02300424 15,1 11 / — / (22) 11 15,7
67 MASTNÍK Miloš ml. GCJES 08600220 19,9 10 / — / (24) 10 19,9
68 CIHLA Martin PJCBE 02300646 18,8 10 / 101 / (28) 10 19,2
69 KUBKA Petr CESGK 09803020 23,2 10 / 105 / (29) 10 23,2
70 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 01200557 13,0 10 / 99 / (26) 10 13,0
71 WURST Roman GKLIS 01200938 25,8 10 / 105 / (33) 10 26,0
72 JANULÍK Petr GCCHP 14401171 21,8 9 / 105 / (27) 9 21,8
73 JIROVSKÝ Miloš LGCPY 18001481 23,3 9 / 112 / (25) 9 23,3
74 DVOŘÁČKOVÁ Olga PGCHK 11301888 25,8 9 / 106 / (33) 9 25,8
75 VODIČKA Pavel GCKON 04400444 28,0 9 / — / (31) 9 28,4
76 KOLAŘÍKOVÁ Lucie LGCPY 18001407 25,6 9 / — / (29) 9 26,6
77 FOJTÍK Robin GCBIT 16300729 33,4 9 / — / (35) 9 33,1
78 SEBRALA Martin ZGCKR 04301891 18,5 9 / 107 / (23) 9 18,5
79 BUBENÍK Zoltán PGCHK 11300797 28,6 8 / 104 / (36) 8 28,4
80 ČERNÝ Aleš LGCPY 18004850 31,9 8 / 114 / (34) 8 31,8
81 MUSILOVÁ Lucie LGCPY 18001249 22,8 8 / 110 / (25) 8 22,8
82 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 12600454 17,7 8 / 109 / (23) 8 17,9
83 – 84 MAYER Evžen GCBER 05001976 28,1 8 / 105 / (35) 8 27,8
83 – 84 KROV Pavel GCSTP 14800405 20,0 8 / 102 / (28) 8 20,0
85 BELUSKÝ Milan LGCPY 18000152 27,3 8 / — / (26) 8 27,3
86 NEVRLA Jindřich ALBGC 14300030 30,8 7 / — / (31) 7 31,0
87 RAGAN Ivo GCHOD 01005853 20,0 7 / — / (22) 7 20,0
88 FILÍPEK Jiří sen. GCBIT 16300127 22,6 6 / — / (22) 6 22,6
89 KAŠE Petr GCBIT 16300773 25,5 5 / 109 / (28) 5 25,5
90 FOJTÍK Michal GCBIT 16300728 38,0 5 / — / (30) 5 38,0
91 DOSTÁL Luděk GCHOS 07808845 29,7 4 / — / (23) 4 30,0
92 DUŠEK Roman GCBIT 16300262 37,0 4 / — / (33) 4 37,0
93 – 94 TŮMA Martin GCHOS 07802557 40,2 3 / — / (28) 3 40,4
93 – 94 ŠVEC Radek GCBIT 16300466 27,9 3 / 112 / (27) 3 28,1
95 FÍLOVÁ Věra GCGAR 13300021 31,7 3 / — / (24) 3 31,8
96 KRATOCHVIL Kamil GCHOD 01007522 40,0 3 / — / (29) 3 41,0
97 KOTÍŠKOVÁ Gabriela GCBIT 16300560 53,5 1 / — / (35) 1 53,2
98 – 100 SEBRALOVÁ Pavlína ZGCKR 04301956 54,0 0 / — / (0)  
98 – 100 NOUSEK Milan PRAGK 12600777 19,0 0 / — / (0)  
98 – 100 DIENELTOVÁ Lenka GCBIT 16300867 54,0 0 / — / (15) 54,0

 

 

 

 

Gabriela Šulcová, ředitelka Tour
M: +420 777 300 003, E: golf@getour.cz
P: Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9