Golf & Ski Resort Ostravice, Sobota 5. 8. 2017

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 28. 7. 2017 do 12hod.
Startovní listina: k dispozici od 3. 8. 2017 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.ostravice-golf.cz

Program:

8:00 – 10:00   Registrace, snídaně
10:00             CANON START
15:00             Raut po hře
16:00             Slavnostní vyhlášení vítězů

Kategorie:

1. kategorie “ MISTŘI“ , HCP 0 – 16 , Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ ŠAMPIONI“,  HCP 16,1 – 24, Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním,
3. kategorie „RANAŘI“ , HCP 24,1- 54 ,  Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním, (s omezením na HCP 36)

 

Odpaliště:

muži:  žlutá HCP  0 – 54
ženy: červená HCP 0 – 54

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 13 – muži a ženy zvlášť.
Longest drive na jamce č. 5 – muži a ženy zvlášť
Brutto winner – společné
Birdie soutěž (dobrovolný vklad 200 Kč– prosím, vezměte si drobné! =)

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Ubytování:

Ostravice, Hotel Green Inn – Rezervace do 15. 7. 2017, Heslo GOLF EXPERIENCE.

  •  Standard pokoj                                                       1690,- / dvoulůžkový pokoj
  •  Standard pokoj s terasou                                         1890,- / dvoulůžkový pokoj
  •  Comfort+ pokoj s balkonem                                      2190,- / dvoulůžkový pokoj
  •  Superior pokoj s terasou                                           2390,- / dvoulůžkový pokoj
  •  Superior studio s terasou                                          2990,- / dvoulůžkové studio
  •  Superior panoramatické apartmá s terasou                 3590,- / dvoulůžkové apartmá
  •  Superior apartmá+                                                    3590,- / dvoulůžkové apartmá
  • Přistýlka                                                                    400,- / osobu; 200,- / dítě do 12 let 90,- CZK/pokoj

Kontakt: http://www.ostravice-golf.cz/hotel/

T: +420 595 538 538, +420 724 907 913
E: info@golf-ostravice.cz

Čeladná, PROSPER RESORT – nové ubytování přímo na hřišti – Rezervace do 9. 7. 2017, Heslo GOLF EXPERIENCE.

  • Double room                                    1 990 Kč / dvoulůžkový pokoj/noc
  • Single room                                     1 290 Kč / jednolůžkový pokoj / noc
  • 1x apartmá  (3 – 6 osob)                   2 590 Kč / apartmá / noc

 

Další možná ubytování:

Čeladná, MIURA HOTEL

www.miura.cz/kontakt, +420 558 761 100, info@miura.cz

Čeladná, PENZION MANKA

www.prosper-golf.cz/penzion-manka, Martina Jánová, + 420 605 234 636.

 

Čeladná, HOTEL PROSPER (náměstí)

www.hotel-prosper.cz,  +420 558 440 311

 

Startovní listina bude k dispozici od 3. 8. 2017 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

STARTOVNÍ LISTINA

TURNAJ: Ostravice   CANON START: 10:00
Kula Vladimír Bárta Michal Velek Tomáš Halamka Pavel
044-0110 044-0487 044-1022 115-0134
Sequens  Richard Janulík Petr Daňa Antonín host
125-0088 078-1317 094-2744
Procházka Miroslav Tůmová Radka Tůma Jiří Písařík Martin
180-0451 180-1764 078-1422 115-0243
Steiner Jiří Procházka Zdeněk Holub Jiří Cenek Pavel
103-0194 050-0721 103-0574 050-0725
Mrázek Karel Provazník Václav Provazník Michal
127-0103 133-0165 133-0148
Tesař Ladislav Tesař Ladislav Zahálka Petr host
008-1205 008-1205
Koutník Zdeněk Kubínová Daniela Votava Jan Fábera Martin
054-0751 180-1968 050-0296 054-1280
Kupka Milan Kupková Martina Beluský Milan Beluská Jana
180-0101 180-0102 180-0152 180-0153
Meloun Jiří Nousek Milan Kuchař Jiří Stöhr Milan
101-0311 126-0777 126-0604 111-1496
Čížková Štěpánka Čížek Tomáš Bohuslav Jaroslav Bohuslavová Lea
090-0060 090-0059 090-0882 090-0883
Hrabánek Vít Cedzo Tomáš Máchová  Ivana Máchová Alžběta
078-0206 078-6522 126-0451 126-0896
Novák Jiří Hnilo Václav Střílka Jan Nykodým Aleš
050-1095 028-1813 085-0915 008-0693
Pavlica Bohumil Závora Jan Vít Martin Hrabal Jiří
019-1429 180-1950 208-0034 151-0239
Tesař Ladislav Hrabánek Vít Koritenśký Petr Cedzo Tomáš
008-1205 078-0206 126-0403 078-6522
Novák Vladimír Vašák Damian Vašáková Iwona Černý David
180-0196 180-0197 180-0198 180-2164
Prandžev Kosta Prandžev Luboš Klička Martin Fíla Martin
91093 115-0468 010-0783 133-0046
Štěpánek Petr Koptík Petr Vokál Jan Štěpánková Petra
078-3807 119-0022 065-0208 078-5177
Kobza Přemysl Kobzová Marcela Staněk Rostislav Staňková Romana
092-0164 092-0163 057-1138 092-0424
Hájek Josef Loukota Václav Loukotová Šárka Kašparová Simona
091-0259 091-0906 091-1279 010-5357
Fikar Luboš Paťha Jindřich Beneš Pavel Dostál Tomáš
108-1366 108-1324 078-7848
Endršt Jiří Endršt Jiří Rosenkranz Jan Nousková  Lenka
063-0181 063-0180 136-0145 126-0454
Vitošek Zbyněk Vitošková Petra host host
078-5181 115-0772
Zavadil Matyáš Zavadil Milan Zavadil Adam host
113-1388 113-0706 113-1387
Hanzal Jiří Szabo Vladimír Krátký František Juris Martin
019-1255 078-0556 133-0186 053-0885
Davídek Ladislav Vondřejc Martin Bůšek Bronislav Bůšek Jakub
085-0174 125-0166 180-1882 028-2217
Surka Josef Kura Aleš Trojan Michal Svárovský Jan
028-0358 017-0828 098-5759 017-1589

Výsledky

Mistři | Šampioni | Ranaři

Mistři

1 VAŠÁK Damian LGCPY 1800197 11,8 42 / 82 42 10,4
2 HNILO Václav GCAUS 0281813 14,8 39 / 88 39 13,9
3 PAVLICA Bohumil GCKAR 0191429 9,2 38 / 82 38 8,8
4 SLÁDEK Pavel GRGGC 0920727 9,9 38 / — 38 9,5
5 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 11,0 38 / 84 38 10,6
6 NOVÁK Jiří GCBER 0501095 12,6 37 / 89 37 12,3
7 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 8,3 35 / 85 35 8,3
8 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 9,4 35 / 85 35 9,4
9 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 9,7 33 / 89 33 9,8
10 VONDŘEJC Martin PGCGC 1250166 7,6 33 / 85 33 7,7
11 KOPTÍK Petr GCCCB 1190022 10,6 33 / 89 33 10,7
12 BÁRTA Michal GCKON 0440487 7,2 33 / 86 33 7,3
13 STEINER Jiří GCMUP 1030194 11,6 33 / — 33 11,6
14 BŮŠEK Bronislav LGCPY 1801882 12,2 33 / 91 33 12,2
15 KUPKA Milan LGCPY 1800101 14,5 32 / 99 32 14,6
16 DIBLÍČEK Martin GCSEM 0140287 13,9 32 / 98 32 14,0
17 ŠTĚPÁNEK Petr GCHOS 0783807 9,9 30 / 91 30 10,0
18 SKLENÁŘ Marek GCAUS 0282214 9,8 29 / 92 29 9,9
19 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 12,9 29 / 97 29 13,0
20 VELEK Tomáš GCKON 0441022 11,7 28 / — 28 11,8
21 MELOUN Jiří GCCKR 1010311 14,6 27 / 100 27 14,7
22 KULA Vladimír GCKON 0440110 6,8 27 / — 27 6,9
23 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 10,8 26 / 96 26 10,9
24 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 12,3 25 / 99 25 12,4
25 VOKÁL Jan VALGK 0650208 14,8 24 / 107 24 14,9
26 KOUTNÍK Zdeněk GCPAR 0540751 11,3 24 / — 24 11,4
27 STŘÍLKA Jan MTHGC 0850915 15,8 24 / 105 24 15,9
28 PRANDŽEV Luboš RHFGC 1150468 12,7 23 / 102 23 12,8
29 PRANDŽEV Kosta GCPRH 0091093 11,8 23 / — 23 11,9
30 ENDRŠT Jiří jr. GCMNI 0630181 10,2 21 / 102 21 10,3
31 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 12,4 21 / 104 21 12,5
32 DAVÍDEK Vladislav MTHGC 0850174 6,8 20 / — 20 6,9
33 MRÁZEK Karel SLOGC 1270103 12,9 16 / — 16 13,0
34 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 1801968 16,0 9 / — 9 16,1

Šampioni

1 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 18,7 42 / 90 42 16,8
2 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 16,1 40 / 89 40 14,9
3 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,7 39 / 92 39 16,8
4 PÍSAŘÍK Martin RHFGC 1150243 19,0 35 / 101 35 19,0
5 STANĚK Rostislav GKHNV 0571138 21,0 33 / 102 33 21,0
6 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 18,5 32 / 102 32 18,5
7 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 17,5 31 / — 31 17,6
8 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 16,6 31 / — 31 16,7
9 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 19,2 31 / 104 31 19,3
10 TŮMOVÁ Radka LGCPY 1801764 17,0 31 / 101 31 17,1
11 VOTAVA Jan GCBER 0500296 20,3 30 / 106 30 20,4
12 HANZAL Jiří GCKAR 0191255 16,1 29 / — 29 16,2
13 STÖHR Milan ERBGC 1111496 19,7 29 / — 29 19,8
14 CEDZO Tomáš GCHOS 0786522 23,4 29 / 111 29 23,5
15 MÁCHOVÁ Ivana PRAGK 1260451 23,3 28 / 110 28 23,4
16 SZABO Vladimír GCHOS 0780556 19,4 28 / 110 28 19,5
17 ZAVADIL Milan PGCHK 1130706 18,4 28 / 108 28 18,5
18 PROCHÁZKA Zdeněk GCBER 0500721 19,3 27 / 108 27 19,4
19 KLIČKA Martin GCHOD 0100783 19,3 27 / — 27 19,4
20 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 22,9 26 / 115 26 23,0
21 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 16,4 26 / — 26 16,5
22 JANULÍK Petr GCHOS 0781317 18,8 24 / 108 24 18,9
23 HEMMER Miloslav PRAGK 1260369 16,3 23 / 111 23 16,4
24 BOHUSLAV Jaroslav GCSBO 0900882 20,6 23 / 115 23 20,7
25 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 22,9 22 / — 22 23,0
26 FÁBERA Martin GCPAR 0541280 23,7 21 / — 21 23,8
27 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 19,2 21 / 123 21 19,3
28 KUPKOVÁ Martina LGCPY 1800102 18,6 20 / — 20 18,7
29 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 19,3 15 / — 15 19,4

Ranaři

1 ZAVADIL Matyáš PGCHK 1131388 47 39 / 118 39 35,0
2 VAŠÁKOVÁ Iwona LGCPY 1800198 32,6 37 / 114 37 32,1
3 JURIS Martin GCLIB 0530885 38 35 / 119 35 37
4 VÍT Martin GCEGL 2080034 25,7 35 / 107 35 25,7
5 HRABAL Jiří GCKYN 1510239 28,2 34 / — 34 28,2
6 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 32,1 34 / — 34 32,1
7 ZAHÁLKA Petr GCHOD 0103319 25,1 32 / 109 32 25,1
8 BŮŠEK Jakub GCAUS 0282217 32,7 31 / — 31 32,7
9 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra GCHOS 0785177 35,0 31 / 123 31 35,0
10 SVÁROVSKÝ Jan BESGK 0171589 33,5 31 / — 31 33,5
11 FÍLA Martin GCGAR 1330046 33,6 30 / — 30 33,7
12 VITOŠEK Zbyněk GCHOS 0785181 25,1 29 / 113 29 25,2
13 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 28,7 29 / 115 29 28,8
14 CENEK Pavel GCBER 0500725 25,7 29 / — 29 25,8
15 ČERNÝ Aleš GCBBS 0942630 29,2 28 / 118 28 29,3
16 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 0911279 34,5 27 / — 27 34,6
17 MÁCHOVÁ Alžběta PRAGK 1260896 24,9 27 / — 27 25,0
18 KURA Aleš BESGK 0170829 26,7 26 / 119 26 26,8
19 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 24,3 25 / — 25 24,4
20 STAŇKOVÁ Romana GRGGC 0920424 25,0 24 / — 24 25,1
21 ZAVADIL Adam PGCHK 1131387 32,5 23 / 130 23 32,6
22 SURKA Josef GCAUS 0280358 26,4 22 / — 22 26,5
23 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 25,4 21 / 122 21 25,5
24 VITOŠKOVÁ Petra RHFGC 1150772 31,6 20 / — 20 31,7
25 TROJAN Michal CESGK 0985759 32,2 19 / 144 19 32,3
26 BOHUSLAVOVÁ Lea GCSBO 0900883 28,4 18 / — 18 28,5
27 KAŠPAROVÁ Simona GCHOD 0105357 52 15 / — 15 52

Gabriela Šulcová, ředitelka Tour
M: +420 777 300 003, E: golf@getour.cz
P: Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9