Golf Resort Ostravice, Sobota 4. 8. 2018

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 30. 7. 2018 do 12hod.
Startovní listina: k dispozici od 2. 8. 2018 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.ostravice-golf.cz

Program:

08:00         Registrace, snídaně
10:00         CANON START
15:00         Raut po hře
16:00         Slavnostní vyhlášení vítězů

Kategorie:

1. kategorie “ MISTŘI“ , HCP 0 – 14 , Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ ŠAMPIONI“,  HCP 14,1 – 23, Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie „RANAŘI“ , HCP 23,1- 54 ,  Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním, (s omezením na HCP 36)

Odpaliště:

muži: žlutá HCP  0 – 54
ženy: červená HCP 0 – 54

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 13 – muži a ženy zvlášť.
Longest drive na jamce č. 5 – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž (dobrovolný vklad 200 Kč– prosím, vezměte si drobné! =)

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Ubytování:

Ostravice, Hotel Green Inn –  Ubytování si rezervujte co nejdříve, kapacita je omezena. Heslo GOLF EXPERIENCE.

  •  Standard pokoj                                                       1690,- / dvoulůžkový pokoj
  •  Standard pokoj s terasou                                        1890,- / dvoulůžkový pokoj
  •  Comfort+ pokoj s balkonem                                    2190,- / dvoulůžkový pokoj (možnost přistýlky + 400 Kč)/noc
  •  Superior pokoj s terasou                                         2390,- / dvoulůžkový pokoj
  •  Superior studio s terasou                                        2990,- / dvoulůžkové studio
  •  Superior panoramatické apartmá s terasou            pro 4 osoby 4390 Kč, pro 2 osoby 3590 Kč/noc
  •  Superior apartmá+                                                   pro 4 osoby 4390 Kč, pro 2 osoby 3590 Kč/noc
  • Přistýlka                                                                    400,- / osobu; 200,- / dítě do 12 let 90,- CZK/pokoj

 

Kontakt: http://www.ostravice-golf.cz/hotel/

T: +420 595 538 538, +420 724 907 913
E: info@golf-ostravice.cz

Další možnosti ubytování:

Čeladná, MIURA HOTEL  – Ubytování si rezervujte co nejdříve, kapacita je omezena, Heslo GOLF EXPERIENCE.

Cena za 2 noci a více:

2900,- Kč / 2 LŮŽKOVÝ POKOJ SE SNÍDANÍ + vstup do SPA a FITNESS

2450,- Kč / 1 lůžkový pokoj se snídaní + vstup do SPA a FITNESS

Cena za 1 noc:

3300,- Kč / 2 LŮŽKOVÝ POKOJ SE SNÍDANÍ + vstup do SPA a FITNESS

2600,- Kč / 1 lůžkový pokoj se snídaní + vstup do SPA a FITNESS

www.miura.cz/kontakt, +420 558 761 100, info@miura.cz

Čeladná, HOTEL PROSPER (náměstí)

www.hotel-prosper.cz,  +420 558 440 311

Startovní listina bude k dispozici od 2. 8. 2018 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

GOLF RESORT OSTRAVICE CANNON START 10:00
Sequens Richard Janulík Petr Daňa Antonín Černý Aleš
1250088 1441171 0942744 0983813
Pavlík Jaromír Bradna Jan Mrázek Marek Mayer Evžen
0241214 0501987 1640618 0501976
Novák Vladimír Kameníček Jan Kameníčková Lenka Vašáková Iwona
1800196 1800448 1802117 1800198
Procházka Miroslav Tůma Jiří Tůmová Radka Písařík Martin
1800451 0781422 1801764 1150243
Frýdl Jaroslav Čížková Štěpánka Čížek Tomáš Blažaninová Jitka
0440957 0900060 0900059 1641528
Kobza Přemysl Kobzová Marcela Staněk Rostislav Staňková Romana
0920164 0920163 0571138 0920424
Kazar Tomáš Halamka Pavel Meloun Jiří Kuchař Jiří
0241285 1150134 1220172 1260604
Hnilo Václav Nousek Milan Mácha Pavel Stöhr Milan
0986788 1260777 1260450 1111496
Endrštová Naděžda Endršt Jiří Beluský Milan Beluská Jana
0630182 6301800 1800152 1800153
Pavlík Jan Novák Jiří Nykodým ALeš Střílka Jan
1850133 0501095 0080693 1251581
Hájek Josef Loukota Václav Smolagová Ilona Kašparová Simona
0910259 0910906 0910601 0105357
Veselý Pavel Bílek Václav Stuchlík Jiří Pánek Jan
0782842 0986439 0985743 1803328
Zrzavý Michal Janeba Pavel Rosenkranz Jan Nousková  Lenka
0981232 1360148 1360145 1260454
Wurst Roman Homolka Jiří Homolková Alena
0120938 0787561 0787562
Novák Radek Miarka Martin Juris Martin Pospíšil Boris
1820113 0170625 0530885 0530787
Bursa Pavel jr Bursa Pavel Bursová Miloslava
0100062 0100040 0100126
Svoboda Ludvík Bureš Jiří Půža Miroslav Švec
1630580 1120717 0220350 1630466
Filípek Jiří Segeč Karol Václavek Karel host
1630067 1630500 0560293
Šiška Julius Dienelt Petr Pleskot Martin Knotek Dušan
0180012 1630491 1350582 1630584
Vašíček Milan Hemmer Milan Koritenský Petr Krátký František
1640706 1260369 1260403 1330186
Štěpánek Petr Bohuslav  Jaroslav Bohuslavová Lea Štěpánková Petra
0783807 0900882 0900883 0785177
Černý Miroslav Jandák Jan Máchová Alžběta Máchová Ivana
0540366 1250723 1260896 1260451
Pavlica Bohumil Závora Jan Vít Martin Hrabal Jiří
0191429 1801950 1803904 1510239
Bukovský Petr Šimpach Petr Šimpach Matěj Šimpach Albert
0787552 1630487 1630441 1630709
Mrázek Karel Provazník Václav Provazník Michal Loukotová Šárka
1270103 1330165 1330148 0911279

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

Mistři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 9,8 36 / 85 36 9,8
2 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 10,6 36 / 88 36 10,6
3 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 9,5 36 / 85 36 9,5
4 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 11,3 36 / 88 36 11,3
5 ZEMEK Šimon GCAUS 0281975 8,8 34 / 86 34 8,8
6 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 13,0 32 / 95 32 13,1
7 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,6 31 / 97 31 13,7
8 PAVLÍK Jaromír GCOLO 0241214 11,5 31 / 92 31 11,6
9 ŠTĚPÁNEK Petr GCHOS 0783807 10,3 31 / 91 31 10,4
10 PAVLÍK Jan YARDR 1850133 10,0 31 / 91 31 10,1
11 ZRZAVÝ Michal CESGK 0981232 6,4 31 / 89 31 6,5
12 PAVLICA Bohumil GCKAR 0191429 9,2 30 / — 30 9,3
13 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 9,4 30 / 90 30 9,5
14 MRÁZEK Karel SLOGC 1270103 13,3 30 / 95 30 13,4
15 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 10,5 30 / 94 30 10,6
16 BUKOVSKÝ Petr GCHOS 0787552 11,2 30 / 93 30 11,3
17 KNOTEK Dušan GCBIT 1630584 13,0 29 / 97 29 13,1
18 PELC Petr CELGC 1780474 11,0 29 / 93 29 11,1
19 VAŠÍČEK Milan GCBBR 1640706 11,9 28 / 96 28 12,0
20 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 12,7 28 / 99 28 12,8
21 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 7,5 28 / — 28 7,6
22 BUREŠ Jiří BARGC 1120717 11,3 26 / 98 26 11,4
23 DIENELT Petr GCBIT 1630491 8,7 26 / 94 26 8,8
24 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 8,7 26 / 94 26 8,8
25 NOVÁK Jiří GCBER 0501095 13,4 24 / — 24 13,5
26 FRÝDL Jaroslav GCKON 0440957 10,2 24 / — 24 10,3
27 HNILO Václav CESGK 0986788 12,7 23 / 109 23 12,8
28 JANEBA Pavel GCMBM 1360148 10,8 23 / 101 23 10,9
29 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 13,2 23 / 104 23 13,3

Šampióni

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ČERNÝ Miroslav GCPAR 0540366 16,9 39 / 91 39 16,0
2 ŠIMPACH Petr GCBIT 1630487 14,3 38 / 89 38 13,7
3 PÍSAŘÍK Martin RHFGC 1150243 18,9 38 / 94 38 18,1
4 PŮŽA Miroslav IGCMO 0220350 16,1 36 / 93 36 16,1
5 STANĚK Rostislav GKHNV 0571138 21,0 35 / 100 35 21,0
6 TŮMOVÁ Radka LGCPY 1801764 17,3 34 / 97 34 17,3
7 MELOUN Jiří PRZGK 1220172 15,5 34 / 94 34 15,5
8 – 9 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 14,8 33 / 94 33 14,8
8 – 9 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 14,6 33 / 94 33 14,6
10 HEMMER Miloslav PRAGK 1260369 16,0 33 / 97 33 16,0
11 KRISTOFOVIČ Vladimír GSNKU 1820015 14,6 30 / 98 30 14,7
12 MÁCHA Pavel PRAGK 1260450 17,8 30 / 102 30 17,9
13 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 21,1 29 / — 29 21,2
14 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 16,9 29 / — 29 17,0
15 JANDÁK Jan PGCGC 1250723 17,2 29 / — 29 17,3
16 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,5 28 / 113 28 17,6
17 ZÁVORA Jan LGCPY 1801950 22,4 28 / 110 28 22,5
18 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 15,7 27 / 104 27 15,8
19 NOVÁK Radek GSNKU 1820113 16,5 27 / — 27 16,6
20 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 19,2 26 / 113 26 19,3
21 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 17,9 26 / — 26 18,0
22 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 18,0 25 / — 25 18,1
23 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 14,4 25 / 103 25 14,5
24 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 17,1 24 / — 24 17,2
25 BOHUSLAV Jaroslav GCSBO 0900882 20,4 24 / — 24 20,5
26 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 17,5 24 / — 24 17,6
27 STŘÍLKA Jan PGCGC 1251581 16,6 23 / 111 23 16,7
28 STÖHR Milan ERBGC 1111496 20,3 21 / — 21 20,4
29 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 19,6 19 / — 19 19,7
30 MIARKA Martin BESGK 0170625 21,8 19 / — 19 21,9
31 BÍLEK Václav CESGK 0986439 14,6 18 / — 18 14,7
32 SEGEČ Karol GCBIT 1630500 17,7 14 / — 14 17,8
33 WURST Roman GKLIS 0120938 21,4 10 / — 10 21,5

Ranaři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 23,5 43 / 99 43 20,7
2 JURIS Martin GCLIB 0530885 24,0 35 / — 35 24,0
3 ŠIMPACH Albert GCBIT 1630709 34,5 35 / — 35 34,5
4 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 31,8 34 / — 34 31,8
5 MRÁZEK Marek GCBBR 1640618 24,4 34 / — 34 24,4
6 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 23,6 34 / 108 34 23,6
7 ŠIMPACH Matěj GCBIT 1630441 27,0 33 / — 33 27,0
8 MAYER Evžen GCBER 0501976 35,1 33 / 123 33 35,1
9 MÁCHOVÁ Alžběta PRAGK 1260896 23,3 32 / — 32 23,3
10 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 25,0 32 / — 32 25,0
11 VÍT Martin LGCPY 1803904 24,4 31 / 111 31 24,5
12 HOMOLKA Jiří GCHOS 0787561 23,8 29 / 110 29 23,9
13 BRADNA Jan GCBER 0501987 25,2 29 / — 29 25,3
14 MÁCHOVÁ Ivana PRAGK 1260451 22,9 29 / — 29 23,0
15 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 26,0 27 / — 27 26,1
16 HRABAL Jiří GCKYN 1510239 28,6 26 / — 26 28,7
17 ČERNÝ Aleš GCBBS 0942630 26,2 26 / — 26 26,3
18 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 0911279 34,8 26 / 128 26 34,9
19 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 23,4 26 / — 26 23,5
20 VAŠÁKOVÁ Iwona LGCPY 1800198 32,2 26 / 123 26 32,3
21 BLAŽANINOVÁ Jitka GCBBR 1641528 28,6 25 / — 25 28,7
22 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 29,4 25 / — 25 29,5
23 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 25,6 25 / — 25 25,7
24 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra GCHOS 0785177 35,1 24 / — 24 35,2
25 BOHUSLAVOVÁ Lea GCSBO 0900883 26,7 24 / 118 24 26,8
26 STAŇKOVÁ Romana GRGGC 0920424 25,2 23 / 118 23 25,3
27 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 26,0 16 / 127 16 26,1
28 HOMOLKOVÁ Alena GCHOS 0787562 31,7 14 / 140 14 31,8
29 KAŠPAROVÁ Simona GCHOD 0105357 47 13 / — 13 47
30 SMOLAGOVÁ Ilona GCTEP 0910601 36 0 / — 36

Brutto

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 9,8 85 / 36 85 9,8
2 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 9,5 85 / 36 85 9,5
3 ZEMEK Šimon GCAUS 0281975 8,8 86 / 34 86 8,8
4 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 10,6 88 / 36 88 10,6
5 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 11,3 88 / 36 88 11,3
6 ŠIMPACH Petr GCBIT 1630487 14,3 89 / 38 89 13,7
7 ZRZAVÝ Michal CESGK 0981232 6,4 89 / 31 89 6,5
8 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 9,4 90 / 30 90 9,5
9 ŠTĚPÁNEK Petr GCHOS 0783807 10,3 91 / 31 91 10,4
10 PAVLÍK Jan YARDR 1850133 10,0 91 / 31 91 10,1
11 ČERNÝ Miroslav GCPAR 0540366 16,9 91 / 39 91 16,0
12 PAVLÍK Jaromír GCOLO 0241214 11,5 92 / 31 92 11,6
13 PŮŽA Miroslav IGCMO 0220350 16,1 93 / 36 93 16,1
14 PELC Petr CELGC 1780474 11,0 93 / 29 93 11,1
15 BUKOVSKÝ Petr GCHOS 0787552 11,2 93 / 30 93 11,3
16 – 17 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 14,8 94 / 33 94 14,8
16 – 17 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 14,6 94 / 33 94 14,6
18 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 10,5 94 / 30 94 10,6
19 DIENELT Petr GCBIT 1630491 8,7 94 / 26 94 8,8
20 MELOUN Jiří PRZGK 1220172 15,5 94 / 34 94 15,5
21 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 8,7 94 / 26 94 8,8
22 PÍSAŘÍK Martin RHFGC 1150243 18,9 94 / 38 94 18,1
23 MRÁZEK Karel SLOGC 1270103 13,3 95 / 30 95 13,4
24 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 13,0 95 / 32 95 13,1
25 VAŠÍČEK Milan GCBBR 1640706 11,9 96 / 28 96 12,0
26 KNOTEK Dušan GCBIT 1630584 13,0 97 / 29 97 13,1
27 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,6 97 / 31 97 13,7
28 HEMMER Miloslav PRAGK 1260369 16,0 97 / 33 97 16,0
29 TŮMOVÁ Radka LGCPY 1801764 17,3 97 / 34 97 17,3
30 BUREŠ Jiří BARGC 1120717 11,3 98 / 26 98 11,4
31 KRISTOFOVIČ Vladimír GSNKU 1820015 14,6 98 / 30 98 14,7
32 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 12,7 99 / 28 99 12,8
33 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 23,5 99 / 43 99 20,7
34 STANĚK Rostislav GKHNV 0571138 21,0 100 / 35 100 21,0
35 JANEBA Pavel GCMBM 1360148 10,8 101 / 23 101 10,9
36 MÁCHA Pavel PRAGK 1260450 17,8 102 / 30 102 17,9
37 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 14,4 103 / 25 103 14,5
38 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 15,7 104 / 27 104 15,8
39 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 13,2 104 / 23 104 13,3
40 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 23,6 108 / 34 108 23,6
41 HNILO Václav CESGK 0986788 12,7 109 / 23 109 12,8
42 HOMOLKA Jiří GCHOS 0787561 23,8 110 / 29 110 23,9
43 ZÁVORA Jan LGCPY 1801950 22,4 110 / 28 110 22,5
44 STŘÍLKA Jan PGCGC 1251581 16,6 111 / 23 111 16,7
45 VÍT Martin LGCPY 1803904 24,4 111 / 31 111 24,5
46 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 19,2 113 / 26 113 19,3
47 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,5 113 / 28 113 17,6
48 BOHUSLAVOVÁ Lea GCSBO 0900883 26,7 118 / 24 118 26,8
49 STAŇKOVÁ Romana GRGGC 0920424 25,2 118 / 23 118 25,3
50 VAŠÁKOVÁ Iwona LGCPY 1800198 32,2 123 / 26 123 32,3
51 MAYER Evžen GCBER 0501976 35,1 123 / 33 123 35,1
52 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 26,0 127 / 16 127 26,1
53 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 0911279 34,8 128 / 26 128 34,9
54 HOMOLKOVÁ Alena GCHOS 0787562 31,7 140 / 14 140 31,8
55 SMOLAGOVÁ Ilona GCTEP 0910601 36 — / 0 36
56 FRÝDL Jaroslav GCKON 0440957 10,2 — / 24 10,3
57 ŠIMPACH Albert GCBIT 1630709 34,5 — / 35 34,5
58 BÍLEK Václav CESGK 0986439 14,6 — / 18 14,7
59 NOVÁK Radek GSNKU 1820113 16,5 — / 27 16,6
60 PAVLICA Bohumil GCKAR 0191429 9,2 — / 30 9,3
61 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 7,5 — / 28 7,6
62 NOVÁK Jiří GCBER 0501095 13,4 — / 24 13,5
63 MRÁZEK Marek GCBBR 1640618 24,4 — / 34 24,4
64 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 29,4 — / 25 29,5
65 MÁCHOVÁ Alžběta PRAGK 1260896 23,3 — / 32 23,3
66 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 25,0 — / 32 25,0
67 ČERNÝ Aleš GCBBS 0942630 26,2 — / 26 26,3
68 ŠIMPACH Matěj GCBIT 1630441 27,0 — / 33 27,0
69 KAŠPAROVÁ Simona GCHOD 0105357 47 — / 21 47
70 JANDÁK Jan PGCGC 1250723 17,2 — / 29 17,3
71 JURIS Martin GCLIB 0530885 24,0 — / 35 24,0
72 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 18,0 — / 25 18,1
73 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 31,8 — / 34 31,8
74 BLAŽANINOVÁ Jitka GCBBR 1641528 28,6 — / 25 28,7
75 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 21,1 — / 29 21,2
76 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 16,9 — / 29 17,0
77 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 19,6 — / 19 19,7
78 SEGEČ Karol GCBIT 1630500 17,7 — / 14 17,8
79 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 17,9 — / 26 18,0
80 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 17,1 — / 24 17,2
81 MÁCHOVÁ Ivana PRAGK 1260451 22,9 — / 29 23,0
82 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 17,5 — / 24 17,6
83 BOHUSLAV Jaroslav GCSBO 0900882 20,4 — / 24 20,5
84 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 23,4 — / 26 23,5
85 BRADNA Jan GCBER 0501987 25,2 — / 29 25,3
86 HRABAL Jiří GCKYN 1510239 28,6 — / 26 28,7
87 STÖHR Milan ERBGC 1111496 20,3 — / 21 20,4
88 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 26,0 — / 27 26,1
89 MIARKA Martin BESGK 0170625 21,8 — / 19 21,9
90 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 25,6 — / 25 25,7
91 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra GCHOS 0785177 35,1 — / 24 35,2
92 WURST Roman GKLIS 0120938 21,4 — / 10 21,5

Gabriela Šulcová, ředitelka Tour
M: +420 777 300 003, E: golf@getour.cz
P: Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9