Golf Club Monachus, Pátek 2. 7. 2021

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 28. 6. 2021
Startovní listina: k dispozici od 1. 7. 2021 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.golfmonachus.cz

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:30    Slavnostní zahájení turnaje (losování jamek)
10:00    CANON START
15.00    Raut
16.00    Vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
4. kategorie “BRUTTO  STB

Odpaliště:

muži – žlutá
ženy – červená

V případě, že hráč preferuje hru z jiných odpališť, musí změnu nahlásit u registrace a viditelně zapsat do score karty!

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 10 – muži a ženy zvlášť.
Longest drive na jamce č. 2 – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Zvýhodněné ubytování a fee pro hráče:

Amenity Resort Česká Kanada, kanada.amenity.cz

Pro hráče Golf Experience Tour je možnost ubytování v golfových vilách za cenu 850,- Kč /osoba/noc
Vily jsou vzdáleny cca 1,5 km pěšky od klubovny. Pro zájemce, kteří by si chtěli dát večeři či posedět v klubovně, zajistíme odvoz tam i zpět v čase 19:00 – 24:00.  Kuchyně vaří do 21 hod, klubovna otevřena do 24 hod. Poté můžete pokračovat ve svých vilách.

Rezervace: +420 725 807 354

Heslo: GOLF EXPERIENCE

Golf Resort Monachus

Využijte zvýhodněného fee den před turnajem s 30 % slevou.

www.golfmonachus.cz/kontakt/

Heslo: GOLF EXPERIENCE

Další ubytování v okolí:

www.bojiste.novabystrice.cz

www.blanko.cz

www.perslak.com

www.hotelnobys.cz

Startovní listina bude k dispozici od 13. 8. 2020 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

  CANON START 10:00    
Sequens Richard Janulík Petr Daňa Antonín Černý Aleš
12500088 14401171 94002744 18004850
Čížek Jiří  Jirovský Miloš Helikar Martin  Helikar Jan
07800384 18001481 04602023 09806808
Bradna Jan  Mazán Marek Mayer Evžen Mátl Aleš
05001987 06700980 05001976 07805385
Procházka Miroslav  Jouda Tomáš Tůma Jiří Tůma Martin
18000451 07802192 07801422 07802557
Hájek Josef Loukota Václav Nevšímal František Nevšímalová Irena
09100259 09100906 06000526 06000527
Kobza Přemysl Kobzová Marcela Beluský Milan  Beluská Jana
09200164 09200163 09200164 18000153
Tesař Ladislav  Trsek Jan Hemmer Miloslav Koritenský Petr
143000314 101000002 126000369 12600403
Luňáček Zdeněk    Knorre Jaroslav  Zbořil Michal Hájíček Jiří
09300003 02300424 02300628   02300823
Kotíšek Roman    Kotíšková Helena    Kostolány Robert    Kostolányová Jana 
16300458 16300625 15100567 15100575
Půža Miroslav Harant Jiří Jelínek Jan Drož Petr
148000404 16300627   16300883
Pleskot Martin  Svoboda Ludvík Jakoubek Tomáš Selingr Martin
135000582 16300580 106000326 16300150
Tobiáš Jan Holuša Jakub Skřeček Jan ml Kubát Zdeněk
  04301144 04301858 04300728  04301807
Filípek Jiří  Mazán Marek Mazán Miroslav Poncar Marek
16300067 22000576 02200735 02200639
Meloun Jiří Kuchař Jiří  Nousek Milan  Stöhr Milan
98007415 12600604 126000777 111001496
Endršt Jiří  Endrštová Naděžda Kalkus Tomáš Kratochvíl Kamil
06300180 06300182 04602003 10007522
Čížek Tomáš Čížková Štěpánka  Halamka Pavel   
09000059 09000060 13300275  
Kočí Vladimír Mahut Lukáš Trachta Tomáš Jirovský Jiří
135001415 13502874 10300478 18000767
Pfingstner Ondřej Pfingstner Pavel Pfingstnerová Anna Pfinstnerová Blanka
09801966 09801964 09802302 09801965
Janeba Pavel Rosenkranz Jan  Nousková Lenka  Kalkusová Renata
13600148 09800140 12600454 04602004
Vaňásek Hodinová Monika Flaška Michal Wurst Roman   
01200557 57001853 01200938  
Borovička Pavel Oliva Zdeněk  Provazník Václav Kýhos Martin 
09805969 16500214 13300165 180004518

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

Mistři

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 SEQUENS Richard PGCGC 12500088 9,6 37 / 84 37 9,7
2 ENDRŠT Jiří GCMNI 06300180 14,7 37 / 91 37 14,3
3 KOBZA Přemysl GRGGC 09200164 9,9 35 / 85 35 9,7
4 PFINGSTNER Pavel CESGK 09801964 12,2 35 / 88 35 12,1
5 TOBIÁŠ Jan ZGCKR 04301144 12,0 33 / 91 33 12,0
6 BOROVIČKA Pavel CESGK 09805969 14,6 32 / — 32 14,6
7 FILÍPEK Jiří IGCMO 02200929 14,0 32 / 95 32 14,4
8 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000060 14,4 32 / — 32 14,4
9 TESAŘ Ladislav ALBGC 14300314 4,9 32 / 85 32 4,8
10 MELOUN Jiří CESGK 09807415 11,7 32 / 95 32 11,9
11 PFINGSTNER Ondřej CESGK 09801966 9,8 31 / 89 31 9,8
12 ČÍŽEK Jiří GCHOS 07800384 7,9 31 / 87 31 7,9
13 SVOBODA Ludvík GCBIT 16300580 9,6 31 / 89 31 9,6
14 PLESKOT Martin GCMAP 13500582 7,8 30 / 88 30 7,8
15 JANEBA Pavel CESGK 09800121 14,1 30 / 95 30 14,1
16 VAŇÁSEK Petr GKLIS 01200556 12,3 30 / 93 30 12,3
17 KOČÍ Vladimír GCMAP 13501415 4,4 30 / 84 30 4,5
18 MAHUT Lukáš GCMAP 13502874 8,4 30 / 91 30 8,9
19 TRSEK Jan GCCKR 10100002 10,3 29 / 92 29 10,3
20 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 01200557 11,5 29 / — 29 12,6
21 ROSENKRANZ Jan CESGK 09800140 14,5 28 / 98 28 14,8
22 JOUDA Tomáš GCHOS 07802192 13,3 28 / 96 28 13,3
23 HALAMKA Pavel GCGAR 13300275 14,7 27 / 104 27 14,7
24 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 09200163 10,1 26 / 98 26 10,1
25 STOKLÁSKA Antonín GCKON 04400587 13,0 23 / — 23 13,0
26 LUŇÁČEK Zdeněk GKTNV 09300003 11,1 23 / 100 23 11,5
27 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 18000451 7,9 20 / — 20 7,9
28 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 09000059 3,9 19 / 98 19 4,5

Šampioni

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 PFINGSTNEROVÁ Anna CESGK 09802302 21,8 39 / 99 39 20,5
2 KOTÍŠEK Roman GCBIT 16300458 15,8 38 / 89 38 15,4
3 TŮMA Jiří GCHOS 07801422 17,1 38 / 92 38 16,6
4 MRÁZEK Marek GKCBR 06700980 20,5 37 / — 37 19,9
5 FLAŠKA Michal GKHNV 05701853 17,0 37 / 93 37 16,8
6 SKŘEČEK Jan ml. ZGCKR 04300728 17,9 37 / 95 37 17,6
7 KUCHAŘ Jiří PRAGK 12600604 18,7 37 / — 37 18,3
8 HAJÍČEK Jiří PJCBE 02300823 18,9 36 / 101 36 18,7
9 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 12600454 17,8 35 / 100 35 17,9
10 KALKUS Tomáš GKCEE 04602003 21,0 34 / — 34 21,0
11 TRACHTA Tomáš GCMUP 10300478 17,3 34 / 98 34 18,3
12 KNORRE Jaroslav PJCBE 02300424 15,7 33 / 94 33 15,8
13 BRADNA Jan GCBER 05001987 16,3 32 / 97 32 16,3
14 OLIVA Zdeněk GCSVJ 16500214 21,2 31 / — 31 21,2
15 NOUSEK Milan PRAGK 12600777 18,5 30 / 101 30 18,8
16 MAZÁN Marek IGCMO 02200576 21,2 30 / 109 30 21,7
17 STÖHR Milan ERBGC 11101496 21,0 29 / — 29 21,1
18 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 06300182 18,1 29 / — 29 18,2
19 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 04602004 20,7 29 / 110 29 20,9
20 HOLUŠA Jakub ZGCKR 04301858 16,7 28 / 103 28 16,7
21 ZBOŘIL Michal PJCBE 02300628 17,8 27 / 108 27 17,8
22 PŮŽA Miroslav GCSTP 14800404 16,6 27 / 101 27 16,9
23 JELÍNEK Jan LGCPY 18003716 16,1 27 / 103 27 16,3
24 HARANT Jiří GCBIT 16300627 16,0 27 / 105 27 16,4
25 HEMMER Miloslav PRAGK 12600369 16,9 26 / 104 26 16,9
26 KUBÁT Zdeněk ZGCKR 04301807 21,9 22 / 113 22 21,9
27 DROŽ Petr GCBIT 16300882 16,7 20 / — 20 17,0
28 KORITENSKÝ Petr PRAGK 12600403 19,0 20 / — 20 19,5

Ranaři

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 KOSTOLÁNYOVÁ Jana GCKYN 15100575 41,0 52 / 110 52 37,4
2 HELIKAR Jan CESGK 09806808 50,9 48 / — 48 36,7
3 BELUSKÁ Jana LGCPY 18000153 32,9 40 / — 40 32,3
4 HÁJEK Josef GCTEP 09100259 23,4 38 / 98 38 23,2
5 HELIKAR Martin GKCEE 04602023 22,6 36 / 101 36 22,5
6 PROVAZNÍK Václav GCGAR 13300165 25,6 35 / — 35 25,4
7 NEVŠÍMALOVÁ Irena GCMBU 06000527 34,9 35 / — 35 34,8
8 LOUKOTA Václav GCTEP 09100906 25,8 35 / — 35 25,8
9 SELINGR Martin GCBIT 16300150 27,3 34 / 109 34 27,7
10 PFINGSTNEROVÁ Blanka CESGK 09801965 30,9 32 / — 32 30,9
11 KRATOCHVIL Kamil GCHOD 01007522 39,6 31 / — 31 40,6
12 TŮMA Martin GCHOS 07802557 40,2 31 / — 31 40,2
13 MÁTL Aleš GCHOS 07805385 32,1 31 / — 31 32,1
14 KOTÍŠKOVÁ Helena GCBIT 16300625 25,3 29 / 114 29 26,1
15 KOSTOLÁNY Robert GCKYN 15100567 37,9 28 / — 28 37,9
16 JANULÍK Petr GCCHP 14401171 22,1 28 / — 28 22,1
17 JIROVSKÝ Miloš LGCPY 18001481 22,2 26 / — 26 23,1
18 VÁCLAVEK Karel GCPOD 05600293 24,0 24 / — 24 24,7
19 NEVŠÍMAL František GCMBU 06000526 27,7 24 / — 24 28,7
20 ČERNÝ Aleš LGCPY 18004850 31,6 23 / — 23 31,9
21 HRÁDEK Zbyněk LGCPY 18003191 23,5 20 / — 20 23,5
22 BELUSKÝ Milan LGCPY 18000152 27,5 12 / — 12 27,5

Brutto

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 KOČÍ Vladimír GCMAP 13501415 4,4 27 / 84 / (30) 27 4,5
2 TESAŘ Ladislav ALBGC 14300314 4,9 26 / 85 / (32) 26 4,8
3 SEQUENS Richard PGCGC 12500088 9,6 26 / 84 / (37) 26 9,7
4 KOBZA Přemysl GRGGC 09200164 9,9 24 / 85 / (35) 24 9,7
5 ČÍŽEK Jiří GCHOS 07800384 7,9 22 / 87 / (31) 22 7,9
6 PFINGSTNER Pavel CESGK 09801964 12,2 22 / 88 / (35) 22 12,1
7 MAHUT Lukáš GCMAP 13502874 8,4 22 / 91 / (30) 22 8,9
8 PFINGSTNER Ondřej CESGK 09801966 9,8 21 / 89 / (31) 21 9,8
9 FLAŠKA Michal GKHNV 05701853 17,0 21 / 93 / (37) 21 16,8
10 PLESKOT Martin GCMAP 13500582 7,8 21 / 88 / (30) 21 7,8
11 MELOUN Jiří CESGK 09807415 11,7 21 / 95 / (32) 21 11,9
12 TOBIÁŠ Jan ZGCKR 04301144 12,0 20 / 91 / (33) 20 12,0
13 KOTÍŠEK Roman GCBIT 16300458 15,8 20 / 89 / (38) 20 15,4
14 SVOBODA Ludvík GCBIT 16300580 9,6 20 / 89 / (31) 20 9,6
15 MRÁZEK Marek GKCBR 06700980 20,5 19 / — / (37) 19 19,9
16 SKŘEČEK Jan ml. ZGCKR 04300728 17,9 19 / 95 / (37) 19 17,6
17 TŮMA Jiří GCHOS 07801422 17,1 19 / 92 / (38) 19 16,6
18 FILÍPEK Jiří IGCMO 02200929 14,0 18 / 95 / (32) 18 14,4
19 TRSEK Jan GCCKR 10100002 10,3 18 / 92 / (29) 18 10,3
20 VAŇÁSEK Petr GKLIS 01200556 12,3 18 / 93 / (30) 18 12,3
21 ENDRŠT Jiří GCMNI 06300180 14,7 18 / 91 / (37) 18 14,3
22 KUCHAŘ Jiří PRAGK 12600604 18,7 18 / — / (37) 18 18,3
23 BOROVIČKA Pavel CESGK 09805969 14,6 17 / — / (32) 17 14,6
24 HAJÍČEK Jiří PJCBE 02300823 18,9 17 / 101 / (36) 17 18,7
25 TRACHTA Tomáš GCMUP 10300478 17,3 16 / 98 / (34) 16 18,3
26 BRADNA Jan GCBER 05001987 16,3 16 / 97 / (32) 16 16,3
27 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 09000059 3,9 15 / 98 / (19) 15 4,5
28 KNORRE Jaroslav PJCBE 02300424 15,7 15 / 94 / (33) 15 15,8
29 PFINGSTNEROVÁ Anna CESGK 09802302 21,8 15 / 99 / (39) 15 20,5
30 ROSENKRANZ Jan CESGK 09800140 14,5 15 / 98 / (28) 15 14,8
31 JOUDA Tomáš GCHOS 07802192 13,3 15 / 96 / (28) 15 13,3
32 HALAMKA Pavel GCGAR 13300275 14,7 15 / 104 / (27) 15 14,7
33 JANEBA Pavel CESGK 09800121 14,1 15 / 95 / (30) 15 14,1
34 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000060 14,4 14 / — / (32) 14 14,4
35 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 01200557 11,5 14 / — / (29) 14 12,6
36 HÁJEK Josef GCTEP 09100259 23,4 14 / 98 / (38) 14 23,2
37 HARANT Jiří GCBIT 16300627 16,0 14 / 105 / (27) 14 16,4
38 PŮŽA Miroslav GCSTP 14800404 16,6 13 / 101 / (27) 13 16,9
39 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 12600454 17,8 13 / 100 / (35) 13 17,9
40 HELIKAR Martin GKCEE 04602023 22,6 13 / 101 / (36) 13 22,5
41 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 18000451 7,9 13 / — / (20) 13 7,9
42 KALKUS Tomáš GKCEE 04602003 21,0 13 / — / (34) 13 21,0
43 HOLUŠA Jakub ZGCKR 04301858 16,7 13 / 103 / (28) 13 16,7
44 JELÍNEK Jan LGCPY 18003716 16,1 13 / 103 / (27) 13 16,3
45 LUŇÁČEK Zdeněk GKTNV 09300003 11,1 12 / 100 / (23) 12 11,5
46 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 09200163 10,1 12 / 98 / (26) 12 10,1
47 MAZÁN Marek IGCMO 02200576 21,2 12 / 109 / (30) 12 21,7
48 ZBOŘIL Michal PJCBE 02300628 17,8 11 / 108 / (27) 11 17,8
49 NOUSEK Milan PRAGK 12600777 18,5 11 / 101 / (30) 11 18,8
50 STOKLÁSKA Antonín GCKON 04400587 13,0 10 / — / (23) 10 13,0
51 DROŽ Petr GCBIT 16300882 16,7 10 / — / (20) 10 17,0
52 OLIVA Zdeněk GCSVJ 16500214 21,2 10 / — / (31) 10 21,2
53 LOUKOTA Václav GCTEP 09100906 25,8 10 / — / (35) 10 25,8
54 STÖHR Milan ERBGC 11101496 21,0 9 / — / (29) 9 21,1
55 HEMMER Miloslav PRAGK 12600369 16,9 9 / 104 / (26) 9 16,9
56 JIROVSKÝ Miloš LGCPY 18001481 22,2 9 / — / (26) 9 23,1
57 PROVAZNÍK Václav GCGAR 13300165 25,6 8 / — / (35) 8 25,4
58 SELINGR Martin GCBIT 16300150 27,3 8 / 109 / (34) 8 27,7
59 KORITENSKÝ Petr PRAGK 12600403 19,0 8 / — / (20) 8 19,5
60 PFINGSTNEROVÁ Blanka CESGK 09801965 30,9 7 / — / (32) 7 30,9
61 JANULÍK Petr GCCHP 14401171 22,1 7 / — / (28) 7 22,1
62 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 04602004 20,7 7 / 110 / (29) 7 20,9
63 VÁCLAVEK Karel GCPOD 05600293 24,0 6 / — / (24) 6 24,7
64 KRATOCHVIL Kamil GCHOD 01007522 39,6 6 / — / (31) 6 40,6
65 NEVŠÍMALOVÁ Irena GCMBU 06000527 34,9 6 / — / (35) 6 34,8
66 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 06300182 18,1 6 / — / (29) 6 18,2
67 – 68 MÁTL Aleš GCHOS 07805385 32,1 6 / — / (31) 6 32,1
67 – 68 KOSTOLÁNYOVÁ Jana GCKYN 15100575 41,0 6 / 110 / (52) 6 37,4
69 HRÁDEK Zbyněk LGCPY 18003191 23,5 6 / — / (20) 6 23,5
70 BELUSKÁ Jana LGCPY 18000153 32,9 5 / — / (40) 5 32,3
71 KUBÁT Zdeněk ZGCKR 04301807 21,9 5 / 113 / (22) 5 21,9
72 HELIKAR Jan CESGK 09806808 50,9 5 / — / (48) 5 36,7
73 – 74 TŮMA Martin GCHOS 07802557 40,2 4 / — / (31) 4 40,2
73 – 74 KOTÍŠKOVÁ Helena GCBIT 16300625 25,3 4 / 114 / (29) 4 26,1
75 – 76 NEVŠÍMAL František GCMBU 06000526 27,7 3 / — / (24) 3 28,7
75 – 76 KOSTOLÁNY Robert GCKYN 15100567 37,9 3 / — / (28) 3 37,9
77 BELUSKÝ Milan LGCPY 18000152 27,5 2 / — / (12) 2 27,5
78 ČERNÝ Aleš LGCPY 18004850 31,6 1 / — / (23) 1 31,9

Royal Golf Club Monachus, Pátek 2. 7. 2021

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 28. 6. 2021
Startovní listina: k dispozici od 1. 7. 2021 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.golfmonachus.cz

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:30    Slavnostní zahájení turnaje (losování jamek)
10:00    CANON START
15.00    Raut
16.00    Vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
4. kategorie “BRUTTO stb“

Odpaliště:

muži – žlutá
ženy – červená

V případě, že hráč preferuje hru z jiných odpališť, musí změnu nahlásit u registrace a viditelně zapsat do score karty!

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 10 – muži a ženy zvlášť.
Longest drive na jamce č. 2 – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Zvýhodněné ubytování a fee pro hráče:

Amenity Resort Česká Kanada, kanada.amenity.cz

Pro hráče Golf Experience Tour je možnost ubytování v golfových vilách za cenu 850,- Kč /osoba/noc
Vily jsou vzdáleny cca 1,5 km pěšky od klubovny. Pro zájemce, kteří by si chtěli dát večeři či posedět v klubovně, zajistíme odvoz tam i zpět v čase 19:00 – 24:00.  Kuchyně vaří do 21 hod, klubovna otevřena do 24 hod. Poté můžete pokračovat ve svých vilách.

Rezervace: +420 725 807 354

Heslo: GOLF EXPERIENCE

Golf Resort Monachus

Využijte zvýhodněného fee den před turnajem s 30 % slevou.

www.golfmonachus.cz/kontakt/

Heslo: GOLF EXPERIENCE

Další ubytování v okolí:

www.bojiste.novabystrice.cz

www.blanko.cz

www.perslak.com

www.hotelnobys.cz

Startovní listina bude k dispozici od 13. 8. 2020 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

Sequens Richard Janulík Petr Daňa Antonín Černý Aleš
12500088 14401171 94002744 18004850
Čížek Jiří  Jirovský Miloš Helikar Martin  Helikar Jan
07800384 18001481 04602023 09806808
Bradna Jan  Mazán Marek Mayer Evžen Mátl Aleš
05001987 06700980 05001976 07805385
Procházka Miroslav  Jouda Tomáš Tůma Jiří Tůma Martin
18000451 07802192 07801422 07802557
Hájek Josef Loukota Václav Nevšímal František Nevšímalová Irena
09100259 09100906 06000526 06000527
Kobza Přemysl Kobzová Marcela Beluský Milan  Beluská Jana
09200164 09200163 09200164 18000153
Tesař Ladislav  Trsek Jan Hemmer Miloslav Koritenský Petr
143000314 101000002 126000369 12600403
Luňáček Zdeněk    Knorre Jaroslav  Zbořil Michal Hájíček Jiří
09300003 02300424 02300628   02300823
Kotíšek Roman    Kotíšková Helena    Kostolány Robert    Kostolányová Jana 
16300458 16300625 15100567 15100575
Půža Miroslav Harant Jiří Jelínek Jan Drož Petr
148000404 16300627   16300883
Pleskot Martin  Svoboda Ludvík Jakoubek Tomáš Selingr Martin
135000582 16300580 106000326 16300150
Tobiáš Jan Holuša Jakub Skřeček Jan ml Kubát Zdeněk
  04301144 04301858 04300728  04301807
Filípek Jiří  Mazán Marek Mazán Miroslav Poncar Marek
16300067 22000576 02200735 02200639
Meloun Jiří Kuchař Jiří  Nousek Milan  Stöhr Milan
98007415 12600604 126000777 111001496
Endršt Jiří  Endrštová Naděžda Kalkus Tomáš Kratochvíl Kamil
06300180 06300182 04602003 10007522
Čížek Tomáš Čížková Štěpánka  Halamka Pavel   
09000059 09000060 13300275  
Kočí Vladimír Mahut Lukáš Trachta Tomáš Jirovský Jiří
135001415 13502874 10300478 18000767
Pfingstner Ondřej Pfingstner Pavel Pfingstnerová Anna Pfinstnerová Blanka
09801966 09801964 09802302 09801965
Janeba Pavel Rosenkranz Jan  Nousková Lenka  Kalkusová Renata
13600148 09800140 12600454 04602004
Vaňásek Hodinová Monika Flaška Michal Wurst Roman   
01200557 57001853 01200938  
Borovička Pavel Oliva Zdeněk  Provazník Václav Kýhos Martin 
09805969 16500214 13300165 180004518

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

Mistři

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 SEQUENS Richard PGCGC 12500088 9,6 37 / 84 37 9,7
2 ENDRŠT Jiří GCMNI 06300180 14,7 37 / 91 37 14,3
3 KOBZA Přemysl GRGGC 09200164 9,9 35 / 85 35 9,7
4 PFINGSTNER Pavel CESGK 09801964 12,2 35 / 88 35 12,1
5 TOBIÁŠ Jan ZGCKR 04301144 12,0 33 / 91 33 12,0
6 BOROVIČKA Pavel CESGK 09805969 14,6 32 / — 32 14,6
7 FILÍPEK Jiří IGCMO 02200929 14,0 32 / 95 32 14,4
8 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000060 14,4 32 / — 32 14,4
9 TESAŘ Ladislav ALBGC 14300314 4,9 32 / 85 32 4,8
10 MELOUN Jiří CESGK 09807415 11,7 32 / 95 32 11,9
11 PFINGSTNER Ondřej CESGK 09801966 9,8 31 / 89 31 9,8
12 ČÍŽEK Jiří GCHOS 07800384 7,9 31 / 87 31 7,9
13 SVOBODA Ludvík GCBIT 16300580 9,6 31 / 89 31 9,6
14 PLESKOT Martin GCMAP 13500582 7,8 30 / 88 30 7,8
15 JANEBA Pavel CESGK 09800121 14,1 30 / 95 30 14,1
16 VAŇÁSEK Petr GKLIS 01200556 12,3 30 / 93 30 12,3
17 KOČÍ Vladimír GCMAP 13501415 4,4 30 / 84 30 4,5
18 MAHUT Lukáš GCMAP 13502874 8,4 30 / 91 30 8,9
19 TRSEK Jan GCCKR 10100002 10,3 29 / 92 29 10,3
20 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 01200557 11,5 29 / — 29 12,6
21 ROSENKRANZ Jan CESGK 09800140 14,5 28 / 98 28 14,8
22 JOUDA Tomáš GCHOS 07802192 13,3 28 / 96 28 13,3
23 HALAMKA Pavel GCGAR 13300275 14,7 27 / 104 27 14,7
24 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 09200163 10,1 26 / 98 26 10,1
25 STOKLÁSKA Antonín GCKON 04400587 13,0 23 / — 23 13,0
26 LUŇÁČEK Zdeněk GKTNV 09300003 11,1 23 / 100 23 11,5
27 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 18000451 7,9 20 / — 20 7,9
28 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 09000059 3,9 19 / 98 19 4,5

Šampioni

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 PFINGSTNEROVÁ Anna CESGK 09802302 21,8 39 / 99 39 20,5
2 KOTÍŠEK Roman GCBIT 16300458 15,8 38 / 89 38 15,4
3 TŮMA Jiří GCHOS 07801422 17,1 38 / 92 38 16,6
4 MRÁZEK Marek GKCBR 06700980 20,5 37 / — 37 19,9
5 FLAŠKA Michal GKHNV 05701853 17,0 37 / 93 37 16,8
6 SKŘEČEK Jan ml. ZGCKR 04300728 17,9 37 / 95 37 17,6
7 KUCHAŘ Jiří PRAGK 12600604 18,7 37 / — 37 18,3
8 HAJÍČEK Jiří PJCBE 02300823 18,9 36 / 101 36 18,7
9 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 12600454 17,8 35 / 100 35 17,9
10 KALKUS Tomáš GKCEE 04602003 21,0 34 / — 34 21,0
11 TRACHTA Tomáš GCMUP 10300478 17,3 34 / 98 34 18,3
12 KNORRE Jaroslav PJCBE 02300424 15,7 33 / 94 33 15,8
13 BRADNA Jan GCBER 05001987 16,3 32 / 97 32 16,3
14 OLIVA Zdeněk GCSVJ 16500214 21,2 31 / — 31 21,2
15 NOUSEK Milan PRAGK 12600777 18,5 30 / 101 30 18,8
16 MAZÁN Marek IGCMO 02200576 21,2 30 / 109 30 21,7
17 STÖHR Milan ERBGC 11101496 21,0 29 / — 29 21,1
18 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 06300182 18,1 29 / — 29 18,2
19 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 04602004 20,7 29 / 110 29 20,9
20 HOLUŠA Jakub ZGCKR 04301858 16,7 28 / 103 28 16,7
21 ZBOŘIL Michal PJCBE 02300628 17,8 27 / 108 27 17,8
22 PŮŽA Miroslav GCSTP 14800404 16,6 27 / 101 27 16,9
23 JELÍNEK Jan LGCPY 18003716 16,1 27 / 103 27 16,3
24 HARANT Jiří GCBIT 16300627 16,0 27 / 105 27 16,4
25 HEMMER Miloslav PRAGK 12600369 16,9 26 / 104 26 16,9
26 KUBÁT Zdeněk ZGCKR 04301807 21,9 22 / 113 22 21,9
27 DROŽ Petr GCBIT 16300882 16,7 20 / — 20 17,0
28 KORITENSKÝ Petr PRAGK 12600403 19,0 20 / — 20 19,5

Ranaři

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 KOSTOLÁNYOVÁ Jana GCKYN 15100575 41,0 52 / 110 52 37,4
2 HELIKAR Jan CESGK 09806808 50,9 48 / — 48 36,7
3 BELUSKÁ Jana LGCPY 18000153 32,9 40 / — 40 32,3
4 HÁJEK Josef GCTEP 09100259 23,4 38 / 98 38 23,2
5 HELIKAR Martin GKCEE 04602023 22,6 36 / 101 36 22,5
6 PROVAZNÍK Václav GCGAR 13300165 25,6 35 / — 35 25,4
7 NEVŠÍMALOVÁ Irena GCMBU 06000527 34,9 35 / — 35 34,8
8 LOUKOTA Václav GCTEP 09100906 25,8 35 / — 35 25,8
9 SELINGR Martin GCBIT 16300150 27,3 34 / 109 34 27,7
10 PFINGSTNEROVÁ Blanka CESGK 09801965 30,9 32 / — 32 30,9
11 KRATOCHVIL Kamil GCHOD 01007522 39,6 31 / — 31 40,6
12 TŮMA Martin GCHOS 07802557 40,2 31 / — 31 40,2
13 MÁTL Aleš GCHOS 07805385 32,1 31 / — 31 32,1
14 KOTÍŠKOVÁ Helena GCBIT 16300625 25,3 29 / 114 29 26,1
15 KOSTOLÁNY Robert GCKYN 15100567 37,9 28 / — 28 37,9
16 JANULÍK Petr GCCHP 14401171 22,1 28 / — 28 22,1
17 JIROVSKÝ Miloš LGCPY 18001481 22,2 26 / — 26 23,1
18 VÁCLAVEK Karel GCPOD 05600293 24,0 24 / — 24 24,7
19 NEVŠÍMAL František GCMBU 06000526 27,7 24 / — 24 28,7
20 ČERNÝ Aleš LGCPY 18004850 31,6 23 / — 23 31,9
21 HRÁDEK Zbyněk LGCPY 18003191 23,5 20 / — 20 23,5
22 BELUSKÝ Milan LGCPY 18000152 27,5 12 / — 12 27,5

Brutto

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 KOČÍ Vladimír GCMAP 13501415 4,4 27 / 84 / (30) 27 4,5
2 TESAŘ Ladislav ALBGC 14300314 4,9 26 / 85 / (32) 26 4,8
3 SEQUENS Richard PGCGC 12500088 9,6 26 / 84 / (37) 26 9,7
4 KOBZA Přemysl GRGGC 09200164 9,9 24 / 85 / (35) 24 9,7
5 ČÍŽEK Jiří GCHOS 07800384 7,9 22 / 87 / (31) 22 7,9
6 PFINGSTNER Pavel CESGK 09801964 12,2 22 / 88 / (35) 22 12,1
7 MAHUT Lukáš GCMAP 13502874 8,4 22 / 91 / (30) 22 8,9
8 PFINGSTNER Ondřej CESGK 09801966 9,8 21 / 89 / (31) 21 9,8
9 FLAŠKA Michal GKHNV 05701853 17,0 21 / 93 / (37) 21 16,8
10 PLESKOT Martin GCMAP 13500582 7,8 21 / 88 / (30) 21 7,8
11 MELOUN Jiří CESGK 09807415 11,7 21 / 95 / (32) 21 11,9
12 TOBIÁŠ Jan ZGCKR 04301144 12,0 20 / 91 / (33) 20 12,0
13 KOTÍŠEK Roman GCBIT 16300458 15,8 20 / 89 / (38) 20 15,4
14 SVOBODA Ludvík GCBIT 16300580 9,6 20 / 89 / (31) 20 9,6
15 MRÁZEK Marek GKCBR 06700980 20,5 19 / — / (37) 19 19,9
16 SKŘEČEK Jan ml. ZGCKR 04300728 17,9 19 / 95 / (37) 19 17,6
17 TŮMA Jiří GCHOS 07801422 17,1 19 / 92 / (38) 19 16,6
18 FILÍPEK Jiří IGCMO 02200929 14,0 18 / 95 / (32) 18 14,4
19 TRSEK Jan GCCKR 10100002 10,3 18 / 92 / (29) 18 10,3
20 VAŇÁSEK Petr GKLIS 01200556 12,3 18 / 93 / (30) 18 12,3
21 ENDRŠT Jiří GCMNI 06300180 14,7 18 / 91 / (37) 18 14,3
22 KUCHAŘ Jiří PRAGK 12600604 18,7 18 / — / (37) 18 18,3
23 BOROVIČKA Pavel CESGK 09805969 14,6 17 / — / (32) 17 14,6
24 HAJÍČEK Jiří PJCBE 02300823 18,9 17 / 101 / (36) 17 18,7
25 TRACHTA Tomáš GCMUP 10300478 17,3 16 / 98 / (34) 16 18,3
26 BRADNA Jan GCBER 05001987 16,3 16 / 97 / (32) 16 16,3
27 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 09000059 3,9 15 / 98 / (19) 15 4,5
28 KNORRE Jaroslav PJCBE 02300424 15,7 15 / 94 / (33) 15 15,8
29 PFINGSTNEROVÁ Anna CESGK 09802302 21,8 15 / 99 / (39) 15 20,5
30 ROSENKRANZ Jan CESGK 09800140 14,5 15 / 98 / (28) 15 14,8
31 JOUDA Tomáš GCHOS 07802192 13,3 15 / 96 / (28) 15 13,3
32 HALAMKA Pavel GCGAR 13300275 14,7 15 / 104 / (27) 15 14,7
33 JANEBA Pavel CESGK 09800121 14,1 15 / 95 / (30) 15 14,1
34 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000060 14,4 14 / — / (32) 14 14,4
35 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 01200557 11,5 14 / — / (29) 14 12,6
36 HÁJEK Josef GCTEP 09100259 23,4 14 / 98 / (38) 14 23,2
37 HARANT Jiří GCBIT 16300627 16,0 14 / 105 / (27) 14 16,4
38 PŮŽA Miroslav GCSTP 14800404 16,6 13 / 101 / (27) 13 16,9
39 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 12600454 17,8 13 / 100 / (35) 13 17,9
40 HELIKAR Martin GKCEE 04602023 22,6 13 / 101 / (36) 13 22,5
41 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 18000451 7,9 13 / — / (20) 13 7,9
42 KALKUS Tomáš GKCEE 04602003 21,0 13 / — / (34) 13 21,0
43 HOLUŠA Jakub ZGCKR 04301858 16,7 13 / 103 / (28) 13 16,7
44 JELÍNEK Jan LGCPY 18003716 16,1 13 / 103 / (27) 13 16,3
45 LUŇÁČEK Zdeněk GKTNV 09300003 11,1 12 / 100 / (23) 12 11,5
46 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 09200163 10,1 12 / 98 / (26) 12 10,1
47 MAZÁN Marek IGCMO 02200576 21,2 12 / 109 / (30) 12 21,7
48 ZBOŘIL Michal PJCBE 02300628 17,8 11 / 108 / (27) 11 17,8
49 NOUSEK Milan PRAGK 12600777 18,5 11 / 101 / (30) 11 18,8
50 STOKLÁSKA Antonín GCKON 04400587 13,0 10 / — / (23) 10 13,0
51 DROŽ Petr GCBIT 16300882 16,7 10 / — / (20) 10 17,0
52 OLIVA Zdeněk GCSVJ 16500214 21,2 10 / — / (31) 10 21,2
53 LOUKOTA Václav GCTEP 09100906 25,8 10 / — / (35) 10 25,8
54 STÖHR Milan ERBGC 11101496 21,0 9 / — / (29) 9 21,1
55 HEMMER Miloslav PRAGK 12600369 16,9 9 / 104 / (26) 9 16,9
56 JIROVSKÝ Miloš LGCPY 18001481 22,2 9 / — / (26) 9 23,1
57 PROVAZNÍK Václav GCGAR 13300165 25,6 8 / — / (35) 8 25,4
58 SELINGR Martin GCBIT 16300150 27,3 8 / 109 / (34) 8 27,7
59 KORITENSKÝ Petr PRAGK 12600403 19,0 8 / — / (20) 8 19,5
60 PFINGSTNEROVÁ Blanka CESGK 09801965 30,9 7 / — / (32) 7 30,9
61 JANULÍK Petr GCCHP 14401171 22,1 7 / — / (28) 7 22,1
62 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 04602004 20,7 7 / 110 / (29) 7 20,9
63 VÁCLAVEK Karel GCPOD 05600293 24,0 6 / — / (24) 6 24,7
64 KRATOCHVIL Kamil GCHOD 01007522 39,6 6 / — / (31) 6 40,6
65 NEVŠÍMALOVÁ Irena GCMBU 06000527 34,9 6 / — / (35) 6 34,8
66 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 06300182 18,1 6 / — / (29) 6 18,2
67 – 68 MÁTL Aleš GCHOS 07805385 32,1 6 / — / (31) 6 32,1
67 – 68 KOSTOLÁNYOVÁ Jana GCKYN 15100575 41,0 6 / 110 / (52) 6 37,4
69 HRÁDEK Zbyněk LGCPY 18003191 23,5 6 / — / (20) 6 23,5
70 BELUSKÁ Jana LGCPY 18000153 32,9 5 / — / (40) 5 32,3
71 KUBÁT Zdeněk ZGCKR 04301807 21,9 5 / 113 / (22) 5 21,9
72 HELIKAR Jan CESGK 09806808 50,9 5 / — / (48) 5 36,7
73 – 74 TŮMA Martin GCHOS 07802557 40,2 4 / — / (31) 4 40,2
73 – 74 KOTÍŠKOVÁ Helena GCBIT 16300625 25,3 4 / 114 / (29) 4 26,1
75 – 76 NEVŠÍMAL František GCMBU 06000526 27,7 3 / — / (24) 3 28,7
75 – 76 KOSTOLÁNY Robert GCKYN 15100567 37,9 3 / — / (28) 3 37,9
77 BELUSKÝ Milan LGCPY 18000152 27,5 2 / — / (12) 2 27,5
78 ČERNÝ Aleš LGCPY 18004850 31,6 1 / — / (23) 1 31,9

Gabriela Šulcová, ředitelka Tour
M: +420 777 300 003, E: golf@getour.cz
P: Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9