Golf Resort Monachus, Pátek 19. 5. 2017

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 15. 5. 2017 do 12hod.
Startovní listina: k dispozici od 18. 5. 2017 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.golfmonachus.cz

Kategorie:

HCP 0 – 14: Hra na rány 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
HCP 14,1 – 24: Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
HCP 24,1 – 54: Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním, (s omezením na HCP 36)

Odpaliště:

muži: bílá HCP 0 – 14, žlutá HCP 14,1 – 54
ženy: modrá HCP 0 – 14, červená HCP 14,1 – 54

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 10 – muži a ženy zvlášť.
Longest drive na jamce č. 2 – muži a ženy zvlášť
Brutto winner – společné
Birdie soutěž (dobrovolný vklad 200 Kč– prosím, vezměte si drobné! =)

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Program:

8:00 –  začátek registrace účastníků a snídaně
9:15 –  slavnostní zahájení turnaje (losování jamek)
10:00 – CANON START
15.00 – Raut
16.00 – vyhlášení výsledků soutěže

Ubytování:

Pro hráče Golf Experience Tour je možnost ubytování v golfových vilách za cenu 800,- Kč / osoba/noc  – heslo: Golf Experience.
Vily jsou vzdáleny cca 1,5 km pěšky od klubovny. Pro zájemce, kteří by si chtěli dát večeři či posedět v klubovně, zajistíme odvoz tam i zpět v čase 19:00 – 24:00. Kuchyně vaří do 21 hod. Pokud budete mít zájem o transport, prosím, volejte mi na 777 300 003

 

kanada.amenity.cz

rezervace: (+420) 725 807 354

Můžete také využít zvýhodněného fee den před turnajem s 30 % slevou.

www.golfmonachus.cz/kontakt/

Další ubytování v okolí:

www.blanko.cz

www.perslak.com

www.hotelnobys.cz

Startovní listina bude k dispozici od 18. 5. 2017 na www.getour.czwww.cgf.cz

 

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

Startovní listina
9:15 slavnostní zahájení, losování jamek / 10:00 cannon start
Sequens Richard Janulík Petr Kaliba Jindřich host
125-0088 078-1317 009-1279
Čížek Jiří Říha Michal Panec Zdeněk Musílek Jan
078-0384 098-3472 010-0853 164-0669
Zaorálek Michal Tůma Jiří Tůmová Radka Lehký Petr
096-0398 078-1422 180-1764 214-0013
Tesař Ladislav Dobrovolný Jiří Voborník Miloslav Koritenský Petr
008-1205 063-0033 063-0434 126-0403
Janeba Pavel Rosenkranz Jan Nousková  Lenka Máchová Ivana
078-4688 136-0145 126-0454 126-0451
Gábriš Michal Hájek Josef Loukota Václav Theer Marcel
091-0512 091-0259 091-0906 101-0219
Kubínová Daniela Votava Jan Šiška Miroslav Průcha David
180-1968 050-0296 164-0206 133-0218
Kobza Přemysl Kobzová Marcela Krejčí Zdeněk Krejčí Alena
092-0164 092-0163 049-0548 049-1058
Koutník Zdeněk Ondráček Jaroslav Fábera Martin
054-0751 125-0643 054-1280
Meloun Jiří Nousek Milan Kuchař Jiří Stöhr Milan
126-0604 126-0777 126-0604 111-1496
Pelc Petr Mrázek Karel Provazník Václav Topolánková Pavla
178-0474 127-0103 133-0165 178-0475
Čížková Anežka Halamka Pavel Čížková Štěpánka Čížek Tomáš
090-0221 115-0134 090-0060 090-0059
Endršt Jiří Fíla Jiří Krátký František
063-0180 133-0002 133-0186
Pfingstner Pavel Novák Jiří Endrštová Naděžda Střílka Jan
098-1964 050-1095 164-0361 085-0915
Fišer Petr Hájek Jaromír Matula Jiří Kofroň Martin
103-0637 030-1060 010-2484 098-5835
Ketlyčka Luděk Vasicek Milan Sládek Pavel Trdlica Viktor
092-0089 164-0706 092-0727 078-1467
Moravec Jiří Švehla Pavel jr. Pokorný Zdeněk Klička Martin
115-0787 164-0086 098-0197 010-0783
Bárta Michal Kula Vladimír Švambera Petr Velek Tomáš
044-0487 044-0110 056-0074 044-1022
Vitošek Zbyněk host host host
078-5181
Diblíček Martin Zavadil Milan Müller Filip Zavadil Adam
014-0287 113-0706 004-1013 113-1387
Měchura Ondřej Mašić Dženan Zmij Michal host
078-0645 078-0919

Výsledky

Mistři | Šampioni | Ranaři

Mistři

Pořadí Jméno Klub Reg. č. HCP Kolo 1 Skóre HCP po
1 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 13,5 70 / 39 70 12,6
2 JANEBA Pavel GCHOS 0784688 11,2 73 / 36 73 11,2
3 SLÁDEK Pavel GKPLD 0920727 10,7 75 / 34 75 10,7
4 GÁBRIŠ Michal GCTEP 0910512 14,0 75 / 34 75 14,0
5 RÁKOSNÍK Ondřej GCHOD 0105661 8,9 75 / 36 75 8,9
6 ŘÍHA Michal CESGK 0983472 12,2 76 / 35 76 12,2
7 DIBLÍČEK Martin GCSEM 0140287 13,6 78 / 33 78 13,6
8 KOBZA Přemysl GKPLD 0920164 7,7 79 / 30 79 7,8
9 KOBZOVÁ Marcela GKPLD 0920163 9,4 79 / 30 79 9,5
10 PELC Petr CELGC 1780474 12,9 80 / 31 80 13,0
11 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 11,3 80 / 29 80 11,4
12 STOKLÁSKA Antonín GCPDY 0080773 11,5 80 / 29 80 11,6
13 TRDLICA Viktor GCHOS 0781467 13,3 80 / 31 80 13,4
14 KULA Vladimír GCKON 0440110 8,2 81 / 30 81 8,3
15 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 12,5 82 / 29 82 12,6
16 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 6,9 83 / 26 83 7,0
17 VAŠÍČEK Milan GCBBR 1640706 10,6 83 / 28 83 10,7
18 VELEK Tomáš GCKON 0441022 12,1 83 / 28 83 12,2
19 TESAŘ Ladislav GCPDY 0081205 10,6 84 / 28 84 10,7
20 KREJČÍ Zdeněk GCALF 0490548 13,7 84 / 26 84 13,8
21 ZAORÁLEK Michal GKZBR 0960398 11,7 85 / 28 85 11,8
22 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 10,9 85 / 25 85 11,0
23 BÁRTA Michal GCKON 0440487 6,9 86 / 28 86 7,0
24 ČÍŽKOVÁ Anežka GCSBO 0900221 10,5 88 / 22 88 10,6
25 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,4 92 / 24 92 13,5
26 KOUTNÍK Zdeněk GCPAR 0540751 12,9 96 / 20 96 13,0

Šampioni

Pořadí Jméno Klub Reg. č. HCP Kolo 1 Skóre HCP po
1 NOVÁK Jiří GCBER 0501095 15,1 36 / 92 36 15,1
2 KLIČKA Martin GCHOD 0100783 18,5 36 / 93 36 18,5
3 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 18,7 35 / 94 35 18,7
4 TŮMOVÁ Radka LGCPY 1801764 17,7 35 / 96 35 17,7
5 HÁJEK Jaromír GCERP 0301060 18,9 34 / 95 34 18,9
6 ZAVADIL Milan PGCHK 1130706 22,2 33 / 104 33 22,2
7 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 22,9 32 / 103 32 22,9
8 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 16,6 32 / — 32 16,7
9 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 19,9 32 / 100 32 19,9
10 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,7 31 / 98 31 17,8
11 FIŠER Petr GCMUP 1030637 15,7 31 / 97 31 15,8
12 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 15,9 31 / 99 31 16,0
13 MORAVEC Jiří RHFGC 1150787 16,9 31 / 97 31 17,0
14 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 16,4 31 / 97 31 16,5
15 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 1801968 15,4 29 / 100 29 15,5
16 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,4 28 / — 28 15,5
17 STÖHR Milan ERBGC 1111496 19,2 28 / 102 28 19,3
18 MRÁZEK Karel SLOGC 1270103 14,9 28 / 98 28 15,0
19 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 18,1 27 / 105 27 18,2
20 LEHKÝ Petr TCGCV 2140013 18,5 26 / 104 26 18,6
21 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 17,3 26 / 105 26 17,4
22 VOTAVA Jan GCBER 0500296 19,8 26 / — 26 19,9
23 ONDRÁČEK Jaroslav LGCPY 1802931 19,6 25 / — 25 19,7
24 MÁCHOVÁ Ivana PRAGK 1260451 23,0 25 / 114 25 23,1
25 FÍLA Jiří GCGAR 1330002 16,8 24 / 108 24 16,9
26 ŠVEHLA ML. Pavel GCBBR 1640086 17,2 24 / — 24 17,3
27 JANULÍK Petr GCHOS 0781317 18,2 22 / — 22 18,3
28 FÁBERA Martin GCPAR 0541280 23,2 21 / — 21 23,3
29 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 20,6 20 / 112 20 20,7
30 MELOUN Jiří GCCKR 1010311 14,2 18 / 111 18 14,3
31 STŘÍLKA Jan MTHGC 0850915 16,0 17 / — 17 16,1
32 POKORNÝ Zdeněk CESGK 0980197 18,7 17 / — 17 18,8

Ranaři

 

Pořadí Jméno Klub Reg. č. HCP Kolo 1 Skóre HCP po
1 MĚCHURA Ondřej GCHOS 0780645 30,8 43 / 101 43 27,3
2 ZAVADIL Adam PGCHK 1131387 34,0 35 / 112 35 34,0
3 PRŮCHA David GCGAR 1330218 54 34 / 116 34 39
4 KREJČOVÁ Alena GCALF 0491058 32,4 32 / 118 32 32,4
5 MÜLLER Filip RGCML 0041013 24,3 30 / 106 30 24,4
6 VITOŠEK Zbyněk GCHOS 0785181 24,7 30 / 107 30 24,8
7 TOPOLÁNKOVÁ Pavla CELGC 1780475 32,5 29 / 119 29 32,6
8 VITOŠKOVÁ Petra RHFGC 1150772 35,5 26 / 128 26 35,6
9 KALIBA Jindřich GCPRH 0091279 27,2 24 / 115 24 27,3
10 MAŠIĆ Dženan GCHOS 0780919 31,3 24 / 124 24 31,4
11 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 32,1 23 / 125 23 32,2
12 PANEC Zdeněk GCHOD 0100853 26,8 21 / — 21 26,9
13 MATULA Jiří GCHOD 0102484 24,4 21 / — 21 24,5

 

Gabriela Šulcová, ředitelka Tour
M: +420 777 300 003, E: golf@getour.cz
P: Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9