Golf Resort Monachus, Pátek 18. 5. 2018

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 14. 5. 2018 do 12hod.
Startovní listina: k dispozici od 17. 5. 2018 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.golfmonachus.cz

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:15    Slavnostní zahájení turnaje (losování jamek)
10:00    CANON START
15.00    Raut
16.00    Vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “ MISTŘI“ / HCP 0 – 14              Hra na rány 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ ŠAMPIONI“/ HCP 14,1 – 20     Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie „RANAŘI“ / HCP 20,1 – 54         Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním, (s omezením na HCP 36)

4.kategorie – Brutto rány

Odpaliště:

muži:  HCP 0 – 14  bílá  ( věk 65 a více  – odpaliště žlutá)

           HCP 14,1 – 54  žlutá

ženy:  HCP 0 – 54  červená

 

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 10 – muži a ženy zvlášť.
Longest drive na jamce č. 2 – muži a ženy zvlášť
Brutto winner – společné
Birdie soutěž (dobrovolný vklad 200 Kč– prosím, vezměte si drobné! =)

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Ubytování:

Pro hráče Golf Experience Tour je možnost ubytování v golfových vilách za cenu 800,- Kč /osoba/noc  – heslo: Golf Experience.
Vily jsou vzdáleny cca 1,5 km pěšky od klubovny. Pro zájemce, kteří by si chtěli dát večeři či posedět v klubovně, zajistíme odvoz tam i zpět v čase 19:00 – 24:00. Kuchyně vaří do 22 hod. Transport pro vás bude zajištěn. Já s hosteskami zde budeme a vy doufám také 🙂

kanada.amenity.cz

rezervace: +420 725 807 354

 

Můžete také využít zvýhodněného fee den před turnajem s 30 % slevou.

www.golfmonachus.cz/kontakt/

Další ubytování v okolí:

www.bojiste.novabystrice.cz

www.blanko.cz

www.perslak.com

www.hotelnobys.cz

Startovní listina bude k dispozici od 18. 5. 2017 na www.getour.czwww.cgf.cz

 

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

Golf Resort Monachus 18.5.2018
Sequens Richard Nevrla Jindřich Daňa Antonín Kaliba Jindřich
1250088 0090404 0942744 0091279
Balvín Petr Mrázek Marek Bradna Jan Mayer Evžen
  0663002 1640618 0501987 0501976
Čížek Jiří Hrádek Zbyněk Říha Michal Panec Zdeněk
0780384 0650588 0983472 0100853
Bednář Aleš Procházka Miroslav Doubek Pavel Tůma Jiří
0700591 1800451 0121057 0781422
Čížková Štěpánka Bohuslav  Jaroslav Čížek Tomáš Bohuslavová Lea
0900060 0900882 0900059 0900883
Kobza Přemysl Kobzová Marcela Krejčí Zdeněk Krejčí Alena
0920164 0920163 0490548 0105043
Bican Roman Meloun Jiří Nousek Milan Kuchař Jiří
1260015 1220172 1260777 1260604
Pfingstner Pavel Novák Jiří Nykodým Aleš Střílka Jan
0981964 0501095 0080693 1251581
Vopršál Michael Křivánek Roman Sáček Tomáš Zavadil Milan
0540935 0540670 0281305 1130706
Bělín Patrik Paťha Jindřich Loukota Václav Dostál Tomáš
1030521 1801511 0910906 0787848
Veselý Pavel Stuchlík Jiří Pánek Jan Soós Viktor
0782842 0985743 1803328 0985284
Halamka Pavel Halamka Pavel Endrštová Naděžda Nousková  Lenka
1150134 1150134 0630182 1260454
Hodinová Monika Pavlík Josef Brada Miroslav Wurst Roman
0120557 1630313 1630306 0120938
Miarka Martin Novák Radek Sekavová Irena Juris Martin
0170625 1820113 2130093 0530885
Máška Jan Rýdl Petr Bursa Pavel Bursová Miloslava
1800418 1630527 0100040 0100126
Kotíšek René Dienelt Petr Svoboda Ludvík Mazánek Jiří
1630493 1630491 1630580 1630390
Filípek Jiří Segeč Karol Václavek Karel host
1630067 1630500 0560293
Tesař Ladislav Hrabánek Vít Koritenśký Petr Provazník Václav
0081205  0780206 1260403 1330165
Dobrovolný Jiří Dobrovolný Jaroslav Dolejší Václav Procházka Zdeněk
0630033 0630032 0630127 0500721
Hanák Lukáš Janeba Pavel Rosenkranz Jan Hnilo Václav
0281956 1360148 1360145 0986788
Fíla Jiří Krátký František Fílová Věra Daczická Kateřina
1330002 1330186 1330021 0781261

Výsledky

Mistři | Šampioni | Ranaři |Brutto

Mistři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 10,4 75 / 34 75 10,4
2 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 8,9 75 / 34 75 8,9
3 DOBROVOLNÝ Jiří GCMNI 0630033 13,5 75 / 34 75 13,5
4 MAZÁNEK Jiří GCBIT 1630390 11,4 76 / 34 76 11,4
5 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 12,7 77 / 33 77 12,7
6 VOPRŠÁL Michael GCPAR 0540935 13,9 78 / 31 78 14,0
7 ŘÍHA Michal CESGK 0983472 12,5 79 / 30 79 12,6
8 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 9,1 79 / 30 79 9,2
9 BEDNÁŘ Aleš KHGCS 0700591 8,4 79 / 32 79 8,5
10 NOVÁK Jiří GCBER 0501095 13,3 80 / 29 80 13,4
11 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 10,5 80 / 29 80 10,6
12 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 6,6 81 / 28 81 6,7
13 HANÁK Lukáš GCAUS 0281956 9,5 81 / 30 81 9,6
14 KOTÍŠEK René GCBIT 1630493 8,9 82 / 29 82 9,0
15 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 0120557 12,9 83 / 27 83 13,0
16 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 9,7 83 / 29 83 9,8
17 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 13,0 83 / 27 83 13,1
18 HNILO Václav CESGK 0986788 14,0 83 / 27 83 14,1
19 MÁŠKA Jan LGCPY 1800418 13,2 84 / 27 84 13,3
20 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 10,5 84 / 27 84 10,6
21 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 7,1 85 / 24 85 7,2
22 KREJČÍ Zdeněk GCALF 0490548 13,5 86 / 24 86 13,6
23 PAŤHA Jindřich GCTLC 1081324 12,7 88 / 26 88 12,8

Šampioni

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 19,3 37 / 93 37 18,9
2 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,6 36 / 92 36 17,6
3 FÍLA Jiří GCGAR 1330002 16,4 36 / 92 36 16,4
4 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 17,3 34 / 94 34 17,3
5 PAVLÍK Josef GCBIT 1630313 19,3 34 / 96 34 19,3
6 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 16,1 33 / 96 33 16,1
7 BURSA Pavel sen. GCHOD 0100040 18,4 33 / — 33 18,4
8 SÁČEK Tomáš GCAUS 0281305 17,5 32 / 99 32 17,6
9 DOLEJŠÍ Václav GCMNI 0630127 19,1 32 / 98 32 19,1
10 MELOUN Jiří PRZGK 1220172 16,4 32 / 97 32 16,5
11 BICAN Roman PRAGK 1260015 14,6 31 / 95 31 14,7
12 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 14,2 31 / 93 31 14,3
13 STŘÍLKA Jan PGCGC 1251581 16,0 30 / 97 30 16,1
14 DOBROVOLNÝ Jaroslav GCMNI 0630032 15,6 30 / 96 30 15,7
15 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 17,1 29 / 102 29 17,2
16 ZAVADIL Milan CESGK 0986760 18,8 29 / 102 29 18,9
17 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 15,5 29 / 102 29 15,6
18 MRÁZ Pavel GCBIT 1630707 15,2 28 / 98 28 15,3
19 HRÁDEK Zbyněk VALGK 0650588 19,0 27 / 103 27 19,1
20 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 16,5 27 / 103 27 16,6
21 DOUBEK Pavel GKLIS 0121057 16,0 27 / 102 27 16,1
22 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,3 27 / 104 27 17,4
23 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 19,0 26 / 105 26 19,1
24 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 14,4 26 / — 26 14,5
25 KŘIVÁNEK Roman GCPAR 0540670 16,3 25 / 103 25 16,4
26 PROCHÁZKA Zdeněk GCBER 0500721 19,8 23 / 111 23 19,9
27 BĚLÍN Patrik GCGAR 1330237 14,3 21 / 107 21 14,4
28 BOHUSLAV Jaroslav GCSBO 0900882 18,9 20 / 114 20 19,0
29 HEMMER Miloslav PRAGK 1260369 16,5 17 / — 17 16,6

Ranaři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 MRÁZEK Marek GCBBR 1640618 32,0 43 / — 43 28,5
2 ŠVÁB Michal GCBBS 0941791 22,5 40 / 94 40 20,9
3 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 22,6 38 / 98 38 21,8
4 JURIS Martin GCLIB 0530885 31,2 36 / — 36 31,2
5 KREJČÍ Alena GCHOD 0105043 36 34 / 119 34 36
6 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 23,7 33 / 104 33 23,7
7 SEKAVOVÁ Irena KLPGO 2130093 32,0 32 / — 32 32,0
8 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 28,2 32 / — 32 28,2
9 SOÓS Viktor CESGK 0985284 29,1 32 / 110 32 29,1
10 BRADNA Jan GCBER 0501987 27,6 31 / 110 31 27,6
11 KALIBA Jindřich GCPRH 0091279 27,3 30 / 110 30 27,4
12 NOVÁK Radek GSNKU 1820113 25,5 30 / — 30 25,6
13 PANEC Zdeněk GCHOD 0100853 26,7 26 / 115 26 26,8
14 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 20,2 24 / — 24 20,3
15 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 22,2 24 / — 24 22,3
16 NOVOTNÝ Jan GCBIT 1630290 21,9 23 / 112 23 22,0
17 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 25,1 23 / 114 23 25,2
18 MAYER Evžen GCBER 0501976 38 23 / — 23 38
19 BURSOVÁ Miloslava GCHOD 0100126 23,5 22 / 116 22 23,6
20 FÍLOVÁ Věra GCGAR 1330021 28,3 22 / 124 22 28,4
21 WURST Roman GKLIS 0120938 24,2 22 / 116 22 24,3
22 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 22,8 22 / 119 22 22,9
23 BOHUSLAVOVÁ Lea GCSBO 0900883 26,6 21 / 124 21 26,7
24 DOSTÁL Tomáš GCHOS 0787848 44 21 / 137 21 44
25 NEVRLA Jindřich GCPRH 0090404 24,4 16 / — 16 24,5

Brutto

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 8,9 85 / 34 85 8,9
2 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 10,4 88 / 34 88 10,4
3 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 6,6 89 / 28 89 6,7
4 BEDNÁŘ Aleš KHGCS 0700591 8,4 89 / 32 89 8,5
5 MAZÁNEK Jiří GCBIT 1630390 11,4 89 / 34 89 11,4
6 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 9,1 90 / 30 90 9,2
7 DOBROVOLNÝ Jiří GCMNI 0630033 13,5 91 / 34 91 13,5
8 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 12,7 92 / 33 92 12,7
9 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,6 92 / 36 92 17,6
10 HANÁK Lukáš GCAUS 0281956 9,5 92 / 30 92 9,6
11 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 10,5 92 / 29 92 10,6
12 KOTÍŠEK René GCBIT 1630493 8,9 92 / 29 92 9,0
13 FÍLA Jiří GCGAR 1330002 16,4 92 / 36 92 16,4
14 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 19,3 93 / 37 93 18,9
15 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 14,2 93 / 31 93 14,3
16 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 7,1 93 / 24 93 7,2
17 ŠVÁB Michal GCBBS 0941791 22,5 94 / 40 94 20,9
18 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 17,3 94 / 34 94 17,3
19 ŘÍHA Michal CESGK 0983472 12,5 94 / 30 94 12,6
20 VOPRŠÁL Michael GCPAR 0540935 13,9 94 / 31 94 14,0
21 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 9,7 94 / 29 94 9,8
22 BICAN Roman PRAGK 1260015 14,6 95 / 31 95 14,7
23 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 16,1 96 / 33 96 16,1
24 NOVÁK Jiří GCBER 0501095 13,3 96 / 29 96 13,4
25 PAVLÍK Josef GCBIT 1630313 19,3 96 / 34 96 19,3
26 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 10,5 96 / 27 96 10,6
27 DOBROVOLNÝ Jaroslav GCMNI 0630032 15,6 96 / 30 96 15,7
28 STŘÍLKA Jan PGCGC 1251581 16,0 97 / 30 97 16,1
29 MELOUN Jiří PRZGK 1220172 16,4 97 / 32 97 16,5
30 MRÁZ Pavel GCBIT 1630707 15,2 98 / 28 98 15,3
31 DOLEJŠÍ Václav GCMNI 0630127 19,1 98 / 32 98 19,1
32 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 13,0 98 / 27 98 13,1
33 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 22,6 98 / 38 98 21,8
34 SÁČEK Tomáš GCAUS 0281305 17,5 99 / 32 99 17,6
35 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 0120557 12,9 99 / 27 99 13,0
36 HNILO Václav CESGK 0986788 14,0 99 / 27 99 14,1
37 MÁŠKA Jan LGCPY 1800418 13,2 100 / 27 100 13,3
38 ZAVADIL Milan CESGK 0986760 18,8 102 / 29 102 18,9
39 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 17,1 102 / 29 102 17,2
40 DOUBEK Pavel GKLIS 0121057 16,0 102 / 27 102 16,1
41 KREJČÍ Zdeněk GCALF 0490548 13,5 102 / 24 102 13,6
42 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 15,5 102 / 29 102 15,6
43 KŘIVÁNEK Roman GCPAR 0540670 16,3 103 / 25 103 16,4
44 HRÁDEK Zbyněk VALGK 0650588 19,0 103 / 27 103 19,1
45 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 16,5 103 / 27 103 16,6
46 PAŤHA Jindřich GCTLC 1081324 12,7 103 / 26 103 12,8
47 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 23,7 104 / 33 104 23,7
48 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,3 104 / 27 104 17,4
49 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 19,0 105 / 26 105 19,1
50 BĚLÍN Patrik GCGAR 1330237 14,3 107 / 21 107 14,4
51 KALIBA Jindřich GCPRH 0091279 27,3 110 / 30 110 27,4
52 BRADNA Jan GCBER 0501987 27,6 110 / 31 110 27,6
53 SOÓS Viktor CESGK 0985284 29,1 110 / 32 110 29,1
54 PROCHÁZKA Zdeněk GCBER 0500721 19,8 111 / 23 111 19,9
55 NOVOTNÝ Jan GCBIT 1630290 21,9 112 / 23 112 22,0
56 BOHUSLAV Jaroslav GCSBO 0900882 18,9 114 / 20 114 19,0
57 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 25,1 114 / 23 114 25,2
58 PANEC Zdeněk GCHOD 0100853 26,7 115 / 26 115 26,8
59 BURSOVÁ Miloslava GCHOD 0100126 23,5 116 / 22 116 23,6
60 WURST Roman GKLIS 0120938 24,2 116 / 22 116 24,3
61 KREJČÍ Alena GCHOD 0105043 36 119 / 34 119 36
62 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 22,8 119 / 22 119 22,9
63 FÍLOVÁ Věra GCGAR 1330021 28,3 124 / 22 124 28,4
64 BOHUSLAVOVÁ Lea GCSBO 0900883 26,6 124 / 21 124 26,7
65 DOSTÁL Tomáš GCHOS 0787848 44 137 / 25 137 44
66 NOVÁK Radek GSNKU 1820113 25,5 — / 30 25,6
67 BURSA Pavel sen. GCHOD 0100040 18,4 — / 33 18,4
68 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 28,2 — / 32 28,2
69 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 14,4 — / 26 14,5
70 MRÁZEK Marek GCBBR 1640618 32,0 — / 43 28,5
71 JURIS Martin GCLIB 0530885 31,2 — / 36 31,2
72 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 20,2 — / 24 20,3
73 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 22,2 — / 24 22,3
74 HEMMER Miloslav PRAGK 1260369 16,5 — / 17 16,6
75 SEKAVOVÁ Irena KLPGO 2130093 32,0 — / 32 32,0
76 NEVRLA Jindřich GCPRH 0090404 24,4 — / 16 24,5
77 MAYER Evžen GCBER 0501976 38 — / 24 38

 

Gabriela Šulcová, ředitelka Tour
M: +420 777 300 003, E: golf@getour.cz
P: Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9