Golf Club Monachus, Pátek 14. 8. 2020

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 10. 8. 2020
Startovní listina: k dispozici od 13. 8. 2020 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.golfmonachus.cz

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:30    Slavnostní zahájení turnaje (losování jamek)
10:00    CANON START
15.00    Raut
16.00    Vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
4. kategorie “BRUTTO RÁNY“

Odpaliště:

muži – žlutá
ženy – červená

V případě, že hráč preferuje hru z jiných odpališť, musí změnu nahlásit u registrace a viditelně zapsat do score karty!

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 10 – muži a ženy zvlášť.
Longest drive na jamce č. 2 – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Zvýhodněné ubytování a fee pro hráče:

Amenity Resort Česká Kanada, kanada.amenity.cz

Pro hráče Golf Experience Tour je možnost ubytování v golfových vilách za cenu 850,- Kč /osoba/noc
Vily jsou vzdáleny cca 1,5 km pěšky od klubovny. Pro zájemce, kteří by si chtěli dát večeři či posedět v klubovně, zajistíme odvoz tam i zpět v čase 19:00 – 24:00.  Kuchyně vaří do 21 hod, klubovna otevřena do 24 hod. Poté můžete pokračovat ve svých vilách.

Rezervace: +420 725 807 354

Heslo: GOLF EXPERIENCE

Golf Resort Monachus

Využijte zvýhodněného fee den před turnajem s 30 % slevou.

www.golfmonachus.cz/kontakt/

Heslo: GOLF EXPERIENCE

Další ubytování v okolí:

www.bojiste.novabystrice.cz

www.blanko.cz

www.perslak.com

www.hotelnobys.cz

Startovní listina bude k dispozici od 13. 8. 2020 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

Golf Resort Mnich   
Sequens RichardJanulík PetrDaňa AntonínČerný Aleš
125-0088144-1171094-2744180-4850
Veselý Pavel Stuchlík Jiří Hübner Jan Pánek Jan
078-2842098-5743180-0877164-1790
Čížek Jiří Hrádek Zbyněk Mayer EvženŘíha Michal
078-0384 065-0588050-1976
Šebestyán Martin Novák VladimírČernoch OldřichŠebestyán Štěpán
054-1195180-0196194-0111054-1214
Kholl Evžen Komárek LiborJirovský Milošhost
078-6485078-0376180-1481
Kobza PřemyslKobzová MarcelaKolaříková LucieBeluský Milan
092-0164092-0163180-14071800152
Diviš Luděk Zaorálek MichalTůma JiříMüller Zbyněk
163-07541252149078-1422164-1040
Budinský PetrJančík PetrHájek JosefLoukota Václav
078-2193153-0290091-0259091-0906
Dienelt Petr Brus Jiří Knotek Dušan Hošek Milan
163-0491163-0717163-0584163-0291
Svoboda LudvíkMazánek Jiří Půža Miroslavhost
163-0580163-0390148-0404 
Knorre JaroslavRay Shanti Zbořil MichalPíša Zdeněk
023-0424023-0820023-0628023-0363
Pleskot MartinŠvec Radek Host Host 
135-0582163-0466
Filípek Jiří Václavek KarelHost Host 
163-0067  056-0293
Rupert TomášSeidemann Martin Host Host 
085-0682010-4227 
Peterka Václav Endršt Jiří Dolejší VáclavDajč Jan
063-0562063-0180108-1332213-0188
Meloun JiříNousek MilanKuchař JiříStöhr Milan
122-0172126-0777126-0604111-1496
Janeba PavelRosenkranz Jan Nousková Lenka Kubínová Daniela
136-0148098-0140126-0454180-1968
Čížek TomášČížková ŠtěpánkaKrátký František host
090-0059090-0060133-0186
Kameníček JanKameníčková Lenka Jirovský Jiří Petlach Ondřej
180-0448180-2117180-0767098-6494
Pavlica BohumilKmec MartinFröhlich Radim host
180-5028180-4249085-0185
Pfingstner Pavel Halamka Pavel Střílka Jan Nykodým Aleš
098-1964115-0134103-1112008-0693
Maier LadislavChadím Pavel Beneš Pavel Paťha Jindřich
053-0388180-0126108-0839108-1324
Koritenský PetrVlk Miroslav Soukup JanKoritenská Nikola
126-0403068-0741010-6551126-0603
Oliva Zdeněk Kasper Jiří Provazník VáclavFíla Martin
165-0214133-0246133-0165133-0046

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

Mistři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 12,2 45 / 82 45 10,2
2 PAŤHA Jindřich GCTLC 1081324 14,6 43 / 84 43 13,8
3 MAZÁNEK Jiří GCBIT 1630390 12,9 41 / 84 41 12,3
4 ŘÍHA Michal CESGK 0983472 12,7 41 / 83 41 11,8
5 DIVIŠ Luděk GCBIT 1630754 10,4 38 / 83 38 9,9
6 MAIER Ladislav GCLIB 0530388 8,1 37 / — 37 7,6
7 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 9,3 37 / 83 37 8,9
8 DIENELT Petr GCBIT 1630491 9,3 36 / 84 36 9,3
9 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 7,0 36 / 81 36 6,7
10 KHOLL Evžen GCHOS 0786485 11,3 36 / 86 36 11,1
11 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 10,1 35 / 86 35 10,4
12 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 11,0 35 / 87 35 10,9
13 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 7,8 34 / 84 34 7,7
14 JANEBA Pavel CESGK 0980121 13,4 32 / 95 32 13,4
15 PAVLICA Bohumil LGCPY 1805028 9,5 30 / 92 30 9,5
16 DOLEJŠÍ Pavel GOJIH 1730383 11,1 30 / — 30 11,1
17 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 9,5 30 / 91 30 10,0
18 BRUS Jiří GCBIT 1630717 10,5 30 / 91 30 10,5
19 ROSENKRANZ Jan CESGK 0980140 15,0 30 / 98 30 15,1
20 BENEŠ Pavel GCTLC 1080839 12,4 29 / 94 29 12,4
21 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 10,6 29 / 92 29 11,1
22 ZAORÁLEK Michal PGCGC 1252149 12,7 29 / — 29 12,7
23 CHADÍM Pavel LGCPY 1800126 9,2 28 / — 28 9,7
24 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 14,2 27 / 102 27 14,2
25 ŠEBESTYÁN Martin GCPAR 0541195 10,3 27 / 94 27 10,3
26 KAMENÍČEK Jan LGCPY 1800448 11,3 26 / 96 26 11,8
27 MELOUN Jiří CESGK 0987415 12,7 24 / — 24 12,9
28 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 14,4 23 / 106 23 14,4
29 KNOTEK Dušan GCBIT 1630584 12,8 23 / — 23 12,8
30 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 10,8 22 / 100 22 10,8
31 KNORRE Jaroslav PJCBE 0230424 13,6 20 / 109 20 13,6
32 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 4,0 7 / 126 7 4,0

Šampioni

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 18,7 40 / 91 40 18,1
2 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 15,1 40 / 87 40 14,4
3 PŮŽA Miroslav GCSTP 1480404 17,4 39 / — 39 16,9
4 DOLEJŠÍ Václav GCTLC 1081332 20,6 38 / 97 38 20,3
5 ZBOŘIL Michal PJCBE 0230628 17,9 36 / 94 36 18,5
6 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 17,4 35 / 94 35 17,6
7 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 15,6 35 / 96 35 15,5
8 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 15,6 35 / 92 35 16,1
9 HRÁDEK Zbyněk VALGK 0650588 20,8 35 / 98 35 20,5
10 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 16,3 34 / 94 34 16,3
11 BUDINSKÝ Petr GCPRH 0092320 17,7 34 / — 34 17,7
12 STŘÍLKA Jan GCMUP 1031112 16,2 34 / 95 34 16,1
13 FRÖHLICH Radim MTHGC 0850185 18,2 34 / 96 34 18,1
14 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,5 33 / 96 33 17,3
15 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 1800767 20,8 32 / — 32 20,7
16 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 15,4 32 / 100 32 15,4
17 VLK Miroslav GCMST 0680741 19,6 32 / 100 32 19,5
18 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 16,5 31 / — 31 16,5
19 KMEC Martin LGCPY 1804249 16,4 30 / — 30 16,4
20 PÍŠA Zdeněk PJCBE 0230363 19,6 30 / — 30 19,6
21 HOŠEK Milan GCBIT 1630291 20,0 29 / 104 29 20,4
22 KOMÁREK Libor GCHOS 0780376 16,5 29 / 99 29 16,5
23 OLIVA Zdeněk GCSVJ 1650214 19,4 29 / 103 29 19,6
24 JELÍNEK Jan LGCPY 1803716 15,9 28 / — 28 15,9
25 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,5 27 / 105 27 17,5
26 RAY Shanti PJCBE 0230820 17,5 26 / — 26 17,5
27 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 1801968 19,6 25 / — 25 19,7
28 STÖHR Milan ERBGC 1111496 20,8 25 / 111 25 20,9
29 ČERNOCH Oldřich BENAG 1940111 16,4 22 / — 22 17,0

Ranaři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ŠEBESTYÁN Štěpán GCPAR 0541214 51,6 56 / 114 56 30,8
2 MAYER Evžen GCBER 0501976 30,8 42 / — 42 29,4
3 BULVA Radek GCSVR 0021398 24,7 42 / 99 42 24,1
4 FÍLA Martin GCGAR 1330046 35,0 40 / 110 40 34,8
5 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 28,2 40 / 102 40 27,6
6 PATEROVÁ Lucie GCMAP 1352639 31,5 40 / 110 40 29,4
7 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 29,3 38 / 105 38 28,7
8 SOUKUP Jan GCHOD 0106551 26,5 37 / 103 37 26,4
9 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 23,1 35 / 101 35 23,0
10 RUPERTOVÁ Alena MTHGC 0850683 21,5 35 / 105 35 21,3
11 KOLAŘÍKOVÁ Lucie LGCPY 1801407 26,7 35 / 109 35 26,5
12 HÜBNER Jan LGCPY 1800877 21,2 35 / 99 35 20,9
13 ČERNÝ Aleš LGCPY 1804850 31,3 35 / — 35 31,5
14 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 22,2 34 / 102 34 22,2
15 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 25,6 34 / 105 34 25,8
16 SKADCHENKO Vladimir GCMAP 1351383 22,3 34 / 101 34 22,3
17 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 22,1 33 / — 33 22,1
18 KASPER Jiří GCGAR 1330246 25,5 33 / 109 33 26,5
19 DAJČ Jan KLPGO 2130188 22,2 33 / 102 33 22,3
20 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 29,5 32 / — 32 29,5
21 JIROVSKÝ Miloš LGCPY 1801481 23,2 31 / — 31 23,2
22 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 24,4 31 / 108 31 24,9
23 RUPERT Tomáš MTHGC 0850682 24,3 30 / 112 30 24,3
24 SEIDEMANN Martin GCHOD 0104227 26,0 29 / 112 29 26,0
25 JANČÍK Petr PGDGC 1530290 21,2 28 / 109 28 21,7
26 PETLACH Ondřej CESGK 0986494 23,5 27 / — 27 23,5
27 KORITENSKÁ Nikola PRAGK 1260603 37,3 27 / — 27 37,3
28 DUŠEK Roman GCBIT 1630262 34,1 23 / — 23 34,2
29 MÜLLER Zbyněk GCBBR 1641040 22,4 21 / 115 21 22,4
30 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 22,3 15 / — 15 22,3

Brutto

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 7,0 81 / 36 81 6,7
2 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 12,2 82 / 45 82 10,2
3 DIVIŠ Luděk GCBIT 1630754 10,4 83 / 38 83 9,9
4 ŘÍHA Michal CESGK 0983472 12,7 83 / 41 83 11,8
5 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 9,3 83 / 37 83 8,9
6 MAZÁNEK Jiří GCBIT 1630390 12,9 84 / 41 84 12,3
7 PAŤHA Jindřich GCTLC 1081324 14,6 84 / 43 84 13,8
8 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 7,8 84 / 34 84 7,7
9 DIENELT Petr GCBIT 1630491 9,3 84 / 36 84 9,3
10 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 10,1 86 / 35 86 10,4
11 KHOLL Evžen GCHOS 0786485 11,3 86 / 36 86 11,1
12 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 15,1 87 / 40 87 14,4
13 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 11,0 87 / 35 87 10,9
14 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 18,7 91 / 40 91 18,1
15 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 9,5 91 / 30 91 10,0
16 BRUS Jiří GCBIT 1630717 10,5 91 / 30 91 10,5
17 PAVLICA Bohumil LGCPY 1805028 9,5 92 / 30 92 9,5
18 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 15,6 92 / 35 92 16,1
19 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 10,6 92 / 29 92 11,1
20 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 16,3 94 / 34 94 16,3
21 BENEŠ Pavel GCTLC 1080839 12,4 94 / 29 94 12,4
22 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 17,4 94 / 35 94 17,6
23 ZBOŘIL Michal PJCBE 0230628 17,9 94 / 36 94 18,5
24 ŠEBESTYÁN Martin GCPAR 0541195 10,3 94 / 27 94 10,3
25 JANEBA Pavel CESGK 0980121 13,4 95 / 32 95 13,4
26 STŘÍLKA Jan GCMUP 1031112 16,2 95 / 34 95 16,1
27 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 15,6 96 / 35 96 15,5
28 KAMENÍČEK Jan LGCPY 1800448 11,3 96 / 26 96 11,8
29 FRÖHLICH Radim MTHGC 0850185 18,2 96 / 34 96 18,1
30 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,5 96 / 33 96 17,3
31 DOLEJŠÍ Václav GCTLC 1081332 20,6 97 / 38 97 20,3
32 HRÁDEK Zbyněk VALGK 0650588 20,8 98 / 35 98 20,5
33 ROSENKRANZ Jan CESGK 0980140 15,0 98 / 30 98 15,1
34 KOMÁREK Libor GCHOS 0780376 16,5 99 / 29 99 16,5
35 HÜBNER Jan LGCPY 1800877 21,2 99 / 35 99 20,9
36 BULVA Radek GCSVR 0021398 24,7 99 / 42 99 24,1
37 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 10,8 100 / 22 100 10,8
38 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 15,4 100 / 32 100 15,4
39 VLK Miroslav GCMST 0680741 19,6 100 / 32 100 19,5
40 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 23,1 101 / 35 101 23,0
41 SKADCHENKO Vladimir GCMAP 1351383 22,3 101 / 34 101 22,3
42 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 22,2 102 / 34 102 22,2
43 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 28,2 102 / 40 102 27,6
44 DAJČ Jan KLPGO 2130188 22,2 102 / 33 102 22,3
45 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 14,2 102 / 27 102 14,2
46 SOUKUP Jan GCHOD 0106551 26,5 103 / 37 103 26,4
47 OLIVA Zdeněk GCSVJ 1650214 19,4 103 / 29 103 19,6
48 HOŠEK Milan GCBIT 1630291 20,0 104 / 29 104 20,4
49 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 25,6 105 / 34 105 25,8
50 RUPERTOVÁ Alena MTHGC 0850683 21,5 105 / 35 105 21,3
51 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 29,3 105 / 38 105 28,7
52 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,5 105 / 27 105 17,5
53 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 14,4 106 / 23 106 14,4
54 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 24,4 108 / 31 108 24,9
55 JANČÍK Petr PGDGC 1530290 21,2 109 / 28 109 21,7
56 KNORRE Jaroslav PJCBE 0230424 13,6 109 / 20 109 13,6
57 KOLAŘÍKOVÁ Lucie LGCPY 1801407 26,7 109 / 35 109 26,5
58 KASPER Jiří GCGAR 1330246 25,5 109 / 33 109 26,5
59 FÍLA Martin GCGAR 1330046 35,0 110 / 40 110 34,8
60 PATEROVÁ Lucie GCMAP 1352639 31,5 110 / 40 110 29,4
61 STÖHR Milan ERBGC 1111496 20,8 111 / 25 111 20,9
62 RUPERT Tomáš MTHGC 0850682 24,3 112 / 30 112 24,3
63 SEIDEMANN Martin GCHOD 0104227 26,0 112 / 29 112 26,0
64 ŠEBESTYÁN Štěpán GCPAR 0541214 51,6 114 / 56 114 30,8
65 MÜLLER Zbyněk GCBBR 1641040 22,4 115 / 21 115 22,4
66 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 4,0 126 / 7 126 4,0
67 KNOTEK Dušan GCBIT 1630584 12,8 — / 23 12,8
68 MAIER Ladislav GCLIB 0530388 8,1 — / 37 7,6
69 PŮŽA Miroslav GCSTP 1480404 17,4 — / 39 16,9
70 DUŠEK Roman GCBIT 1630262 34,1 — / 23 34,2
71 JELÍNEK Jan LGCPY 1803716 15,9 — / 28 15,9
72 CHADÍM Pavel LGCPY 1800126 9,2 — / 28 9,7
73 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 1800767 20,8 — / 32 20,7
74 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 22,1 — / 33 22,1
75 DOLEJŠÍ Pavel GOJIH 1730383 11,1 — / 30 11,1
76 PÍŠA Zdeněk PJCBE 0230363 19,6 — / 30 19,6
77 RAY Shanti PJCBE 0230820 17,5 — / 26 17,5
78 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 1801968 19,6 — / 25 19,7
79 ZAORÁLEK Michal PGCGC 1252149 12,7 — / 29 12,7
80 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 16,5 — / 31 16,5
81 BUDINSKÝ Petr GCPRH 0092320 17,7 — / 34 17,7
82 KMEC Martin LGCPY 1804249 16,4 — / 30 16,4
83 MAYER Evžen GCBER 0501976 30,8 — / 42 29,4
84 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 29,5 — / 32 29,5
85 JIROVSKÝ Miloš LGCPY 1801481 23,2 — / 31 23,2
86 MELOUN Jiří CESGK 0987415 12,7 — / 24 12,9
87 ČERNOCH Oldřich BENAG 1940111 16,4 — / 22 17,0
88 ČERNÝ Aleš LGCPY 1804850 31,3 — / 35 31,5
89 PETLACH Ondřej CESGK 0986494 23,5 — / 27 23,5
90 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 22,3 — / 15 22,3
91 KORITENSKÁ Nikola PRAGK 1260603 37,3 — / 27 37,3

Royal Golf Club Monachus, Pátek 14. 8. 2020

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 10. 8. 2020
Startovní listina: k dispozici od 13. 8. 2020 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.golfmonachus.cz

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:30    Slavnostní zahájení turnaje (losování jamek)
10:00    CANON START
15.00    Raut
16.00    Vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
4. kategorie “BRUTTO RÁNY“

Odpaliště:

muži – žlutá
ženy – červená

V případě, že hráč preferuje hru z jiných odpališť, musí změnu nahlásit u registrace a viditelně zapsat do score karty!

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 10 – muži a ženy zvlášť.
Longest drive na jamce č. 2 – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Zvýhodněné ubytování a fee pro hráče:

Amenity Resort Česká Kanada, kanada.amenity.cz

Pro hráče Golf Experience Tour je možnost ubytování v golfových vilách za cenu 850,- Kč /osoba/noc
Vily jsou vzdáleny cca 1,5 km pěšky od klubovny. Pro zájemce, kteří by si chtěli dát večeři či posedět v klubovně, zajistíme odvoz tam i zpět v čase 19:00 – 24:00.  Kuchyně vaří do 21 hod, klubovna otevřena do 24 hod. Poté můžete pokračovat ve svých vilách.

Rezervace: +420 725 807 354

Heslo: GOLF EXPERIENCE

Golf Resort Monachus

Využijte zvýhodněného fee den před turnajem s 30 % slevou.

www.golfmonachus.cz/kontakt/

Heslo: GOLF EXPERIENCE

Další ubytování v okolí:

www.bojiste.novabystrice.cz

www.blanko.cz

www.perslak.com

www.hotelnobys.cz

Startovní listina bude k dispozici od 13. 8. 2020 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

Golf Resort Mnich   
Sequens RichardJanulík PetrDaňa AntonínČerný Aleš
125-0088144-1171094-2744180-4850
Veselý Pavel Stuchlík Jiří Hübner Jan Pánek Jan
078-2842098-5743180-0877164-1790
Čížek Jiří Hrádek Zbyněk Mayer EvženŘíha Michal
078-0384 065-0588050-1976
Šebestyán Martin Novák VladimírČernoch OldřichŠebestyán Štěpán
054-1195180-0196194-0111054-1214
Kholl Evžen Komárek LiborJirovský Milošhost
078-6485078-0376180-1481
Kobza PřemyslKobzová MarcelaKolaříková LucieBeluský Milan
092-0164092-0163180-14071800152
Diviš Luděk Zaorálek MichalTůma JiříMüller Zbyněk
163-07541252149078-1422164-1040
Budinský PetrJančík PetrHájek JosefLoukota Václav
078-2193153-0290091-0259091-0906
Dienelt Petr Brus Jiří Knotek Dušan Hošek Milan
163-0491163-0717163-0584163-0291
Svoboda LudvíkMazánek Jiří Půža Miroslavhost
163-0580163-0390148-0404 
Knorre JaroslavRay Shanti Zbořil MichalPíša Zdeněk
023-0424023-0820023-0628023-0363
Pleskot MartinŠvec Radek Host Host 
135-0582163-0466
Filípek Jiří Václavek KarelHost Host 
163-0067  056-0293
Rupert TomášSeidemann Martin Host Host 
085-0682010-4227 
Peterka Václav Endršt Jiří Dolejší VáclavDajč Jan
063-0562063-0180108-1332213-0188
Meloun JiříNousek MilanKuchař JiříStöhr Milan
122-0172126-0777126-0604111-1496
Janeba PavelRosenkranz Jan Nousková Lenka Kubínová Daniela
136-0148098-0140126-0454180-1968
Čížek TomášČížková ŠtěpánkaKrátký František host
090-0059090-0060133-0186
Kameníček JanKameníčková Lenka Jirovský Jiří Petlach Ondřej
180-0448180-2117180-0767098-6494
Pavlica BohumilKmec MartinFröhlich Radim host
180-5028180-4249085-0185
Pfingstner Pavel Halamka Pavel Střílka Jan Nykodým Aleš
098-1964115-0134103-1112008-0693
Maier LadislavChadím Pavel Beneš Pavel Paťha Jindřich
053-0388180-0126108-0839108-1324
Koritenský PetrVlk Miroslav Soukup JanKoritenská Nikola
126-0403068-0741010-6551126-0603
Oliva Zdeněk Kasper Jiří Provazník VáclavFíla Martin
165-0214133-0246133-0165133-0046

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

Mistři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 12,2 45 / 82 45 10,2
2 PAŤHA Jindřich GCTLC 1081324 14,6 43 / 84 43 13,8
3 MAZÁNEK Jiří GCBIT 1630390 12,9 41 / 84 41 12,3
4 ŘÍHA Michal CESGK 0983472 12,7 41 / 83 41 11,8
5 DIVIŠ Luděk GCBIT 1630754 10,4 38 / 83 38 9,9
6 MAIER Ladislav GCLIB 0530388 8,1 37 / — 37 7,6
7 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 9,3 37 / 83 37 8,9
8 DIENELT Petr GCBIT 1630491 9,3 36 / 84 36 9,3
9 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 7,0 36 / 81 36 6,7
10 KHOLL Evžen GCHOS 0786485 11,3 36 / 86 36 11,1
11 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 10,1 35 / 86 35 10,4
12 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 11,0 35 / 87 35 10,9
13 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 7,8 34 / 84 34 7,7
14 JANEBA Pavel CESGK 0980121 13,4 32 / 95 32 13,4
15 PAVLICA Bohumil LGCPY 1805028 9,5 30 / 92 30 9,5
16 DOLEJŠÍ Pavel GOJIH 1730383 11,1 30 / — 30 11,1
17 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 9,5 30 / 91 30 10,0
18 BRUS Jiří GCBIT 1630717 10,5 30 / 91 30 10,5
19 ROSENKRANZ Jan CESGK 0980140 15,0 30 / 98 30 15,1
20 BENEŠ Pavel GCTLC 1080839 12,4 29 / 94 29 12,4
21 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 10,6 29 / 92 29 11,1
22 ZAORÁLEK Michal PGCGC 1252149 12,7 29 / — 29 12,7
23 CHADÍM Pavel LGCPY 1800126 9,2 28 / — 28 9,7
24 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 14,2 27 / 102 27 14,2
25 ŠEBESTYÁN Martin GCPAR 0541195 10,3 27 / 94 27 10,3
26 KAMENÍČEK Jan LGCPY 1800448 11,3 26 / 96 26 11,8
27 MELOUN Jiří CESGK 0987415 12,7 24 / — 24 12,9
28 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 14,4 23 / 106 23 14,4
29 KNOTEK Dušan GCBIT 1630584 12,8 23 / — 23 12,8
30 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 10,8 22 / 100 22 10,8
31 KNORRE Jaroslav PJCBE 0230424 13,6 20 / 109 20 13,6
32 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 4,0 7 / 126 7 4,0

Šampioni

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 18,7 40 / 91 40 18,1
2 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 15,1 40 / 87 40 14,4
3 PŮŽA Miroslav GCSTP 1480404 17,4 39 / — 39 16,9
4 DOLEJŠÍ Václav GCTLC 1081332 20,6 38 / 97 38 20,3
5 ZBOŘIL Michal PJCBE 0230628 17,9 36 / 94 36 18,5
6 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 17,4 35 / 94 35 17,6
7 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 15,6 35 / 96 35 15,5
8 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 15,6 35 / 92 35 16,1
9 HRÁDEK Zbyněk VALGK 0650588 20,8 35 / 98 35 20,5
10 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 16,3 34 / 94 34 16,3
11 BUDINSKÝ Petr GCPRH 0092320 17,7 34 / — 34 17,7
12 STŘÍLKA Jan GCMUP 1031112 16,2 34 / 95 34 16,1
13 FRÖHLICH Radim MTHGC 0850185 18,2 34 / 96 34 18,1
14 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,5 33 / 96 33 17,3
15 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 1800767 20,8 32 / — 32 20,7
16 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 15,4 32 / 100 32 15,4
17 VLK Miroslav GCMST 0680741 19,6 32 / 100 32 19,5
18 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 16,5 31 / — 31 16,5
19 KMEC Martin LGCPY 1804249 16,4 30 / — 30 16,4
20 PÍŠA Zdeněk PJCBE 0230363 19,6 30 / — 30 19,6
21 HOŠEK Milan GCBIT 1630291 20,0 29 / 104 29 20,4
22 KOMÁREK Libor GCHOS 0780376 16,5 29 / 99 29 16,5
23 OLIVA Zdeněk GCSVJ 1650214 19,4 29 / 103 29 19,6
24 JELÍNEK Jan LGCPY 1803716 15,9 28 / — 28 15,9
25 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,5 27 / 105 27 17,5
26 RAY Shanti PJCBE 0230820 17,5 26 / — 26 17,5
27 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 1801968 19,6 25 / — 25 19,7
28 STÖHR Milan ERBGC 1111496 20,8 25 / 111 25 20,9
29 ČERNOCH Oldřich BENAG 1940111 16,4 22 / — 22 17,0

Ranaři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ŠEBESTYÁN Štěpán GCPAR 0541214 51,6 56 / 114 56 30,8
2 MAYER Evžen GCBER 0501976 30,8 42 / — 42 29,4
3 BULVA Radek GCSVR 0021398 24,7 42 / 99 42 24,1
4 FÍLA Martin GCGAR 1330046 35,0 40 / 110 40 34,8
5 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 28,2 40 / 102 40 27,6
6 PATEROVÁ Lucie GCMAP 1352639 31,5 40 / 110 40 29,4
7 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 29,3 38 / 105 38 28,7
8 SOUKUP Jan GCHOD 0106551 26,5 37 / 103 37 26,4
9 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 23,1 35 / 101 35 23,0
10 RUPERTOVÁ Alena MTHGC 0850683 21,5 35 / 105 35 21,3
11 KOLAŘÍKOVÁ Lucie LGCPY 1801407 26,7 35 / 109 35 26,5
12 HÜBNER Jan LGCPY 1800877 21,2 35 / 99 35 20,9
13 ČERNÝ Aleš LGCPY 1804850 31,3 35 / — 35 31,5
14 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 22,2 34 / 102 34 22,2
15 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 25,6 34 / 105 34 25,8
16 SKADCHENKO Vladimir GCMAP 1351383 22,3 34 / 101 34 22,3
17 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 22,1 33 / — 33 22,1
18 KASPER Jiří GCGAR 1330246 25,5 33 / 109 33 26,5
19 DAJČ Jan KLPGO 2130188 22,2 33 / 102 33 22,3
20 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 29,5 32 / — 32 29,5
21 JIROVSKÝ Miloš LGCPY 1801481 23,2 31 / — 31 23,2
22 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 24,4 31 / 108 31 24,9
23 RUPERT Tomáš MTHGC 0850682 24,3 30 / 112 30 24,3
24 SEIDEMANN Martin GCHOD 0104227 26,0 29 / 112 29 26,0
25 JANČÍK Petr PGDGC 1530290 21,2 28 / 109 28 21,7
26 PETLACH Ondřej CESGK 0986494 23,5 27 / — 27 23,5
27 KORITENSKÁ Nikola PRAGK 1260603 37,3 27 / — 27 37,3
28 DUŠEK Roman GCBIT 1630262 34,1 23 / — 23 34,2
29 MÜLLER Zbyněk GCBBR 1641040 22,4 21 / 115 21 22,4
30 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 22,3 15 / — 15 22,3

Brutto

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 7,0 81 / 36 81 6,7
2 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 12,2 82 / 45 82 10,2
3 DIVIŠ Luděk GCBIT 1630754 10,4 83 / 38 83 9,9
4 ŘÍHA Michal CESGK 0983472 12,7 83 / 41 83 11,8
5 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 9,3 83 / 37 83 8,9
6 MAZÁNEK Jiří GCBIT 1630390 12,9 84 / 41 84 12,3
7 PAŤHA Jindřich GCTLC 1081324 14,6 84 / 43 84 13,8
8 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 7,8 84 / 34 84 7,7
9 DIENELT Petr GCBIT 1630491 9,3 84 / 36 84 9,3
10 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 10,1 86 / 35 86 10,4
11 KHOLL Evžen GCHOS 0786485 11,3 86 / 36 86 11,1
12 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 15,1 87 / 40 87 14,4
13 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 11,0 87 / 35 87 10,9
14 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 18,7 91 / 40 91 18,1
15 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 9,5 91 / 30 91 10,0
16 BRUS Jiří GCBIT 1630717 10,5 91 / 30 91 10,5
17 PAVLICA Bohumil LGCPY 1805028 9,5 92 / 30 92 9,5
18 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 15,6 92 / 35 92 16,1
19 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 10,6 92 / 29 92 11,1
20 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 16,3 94 / 34 94 16,3
21 BENEŠ Pavel GCTLC 1080839 12,4 94 / 29 94 12,4
22 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 17,4 94 / 35 94 17,6
23 ZBOŘIL Michal PJCBE 0230628 17,9 94 / 36 94 18,5
24 ŠEBESTYÁN Martin GCPAR 0541195 10,3 94 / 27 94 10,3
25 JANEBA Pavel CESGK 0980121 13,4 95 / 32 95 13,4
26 STŘÍLKA Jan GCMUP 1031112 16,2 95 / 34 95 16,1
27 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 15,6 96 / 35 96 15,5
28 KAMENÍČEK Jan LGCPY 1800448 11,3 96 / 26 96 11,8
29 FRÖHLICH Radim MTHGC 0850185 18,2 96 / 34 96 18,1
30 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,5 96 / 33 96 17,3
31 DOLEJŠÍ Václav GCTLC 1081332 20,6 97 / 38 97 20,3
32 HRÁDEK Zbyněk VALGK 0650588 20,8 98 / 35 98 20,5
33 ROSENKRANZ Jan CESGK 0980140 15,0 98 / 30 98 15,1
34 KOMÁREK Libor GCHOS 0780376 16,5 99 / 29 99 16,5
35 HÜBNER Jan LGCPY 1800877 21,2 99 / 35 99 20,9
36 BULVA Radek GCSVR 0021398 24,7 99 / 42 99 24,1
37 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 10,8 100 / 22 100 10,8
38 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 15,4 100 / 32 100 15,4
39 VLK Miroslav GCMST 0680741 19,6 100 / 32 100 19,5
40 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 23,1 101 / 35 101 23,0
41 SKADCHENKO Vladimir GCMAP 1351383 22,3 101 / 34 101 22,3
42 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 22,2 102 / 34 102 22,2
43 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 28,2 102 / 40 102 27,6
44 DAJČ Jan KLPGO 2130188 22,2 102 / 33 102 22,3
45 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 14,2 102 / 27 102 14,2
46 SOUKUP Jan GCHOD 0106551 26,5 103 / 37 103 26,4
47 OLIVA Zdeněk GCSVJ 1650214 19,4 103 / 29 103 19,6
48 HOŠEK Milan GCBIT 1630291 20,0 104 / 29 104 20,4
49 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 25,6 105 / 34 105 25,8
50 RUPERTOVÁ Alena MTHGC 0850683 21,5 105 / 35 105 21,3
51 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 29,3 105 / 38 105 28,7
52 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,5 105 / 27 105 17,5
53 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 14,4 106 / 23 106 14,4
54 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 24,4 108 / 31 108 24,9
55 JANČÍK Petr PGDGC 1530290 21,2 109 / 28 109 21,7
56 KNORRE Jaroslav PJCBE 0230424 13,6 109 / 20 109 13,6
57 KOLAŘÍKOVÁ Lucie LGCPY 1801407 26,7 109 / 35 109 26,5
58 KASPER Jiří GCGAR 1330246 25,5 109 / 33 109 26,5
59 FÍLA Martin GCGAR 1330046 35,0 110 / 40 110 34,8
60 PATEROVÁ Lucie GCMAP 1352639 31,5 110 / 40 110 29,4
61 STÖHR Milan ERBGC 1111496 20,8 111 / 25 111 20,9
62 RUPERT Tomáš MTHGC 0850682 24,3 112 / 30 112 24,3
63 SEIDEMANN Martin GCHOD 0104227 26,0 112 / 29 112 26,0
64 ŠEBESTYÁN Štěpán GCPAR 0541214 51,6 114 / 56 114 30,8
65 MÜLLER Zbyněk GCBBR 1641040 22,4 115 / 21 115 22,4
66 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 4,0 126 / 7 126 4,0
67 KNOTEK Dušan GCBIT 1630584 12,8 — / 23 12,8
68 MAIER Ladislav GCLIB 0530388 8,1 — / 37 7,6
69 PŮŽA Miroslav GCSTP 1480404 17,4 — / 39 16,9
70 DUŠEK Roman GCBIT 1630262 34,1 — / 23 34,2
71 JELÍNEK Jan LGCPY 1803716 15,9 — / 28 15,9
72 CHADÍM Pavel LGCPY 1800126 9,2 — / 28 9,7
73 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 1800767 20,8 — / 32 20,7
74 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 22,1 — / 33 22,1
75 DOLEJŠÍ Pavel GOJIH 1730383 11,1 — / 30 11,1
76 PÍŠA Zdeněk PJCBE 0230363 19,6 — / 30 19,6
77 RAY Shanti PJCBE 0230820 17,5 — / 26 17,5
78 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 1801968 19,6 — / 25 19,7
79 ZAORÁLEK Michal PGCGC 1252149 12,7 — / 29 12,7
80 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 16,5 — / 31 16,5
81 BUDINSKÝ Petr GCPRH 0092320 17,7 — / 34 17,7
82 KMEC Martin LGCPY 1804249 16,4 — / 30 16,4
83 MAYER Evžen GCBER 0501976 30,8 — / 42 29,4
84 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 29,5 — / 32 29,5
85 JIROVSKÝ Miloš LGCPY 1801481 23,2 — / 31 23,2
86 MELOUN Jiří CESGK 0987415 12,7 — / 24 12,9
87 ČERNOCH Oldřich BENAG 1940111 16,4 — / 22 17,0
88 ČERNÝ Aleš LGCPY 1804850 31,3 — / 35 31,5
89 PETLACH Ondřej CESGK 0986494 23,5 — / 27 23,5
90 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 22,3 — / 15 22,3
91 KORITENSKÁ Nikola PRAGK 1260603 37,3 — / 27 37,3

 

Gabriela Šulcová, ředitelka Tour
M: +420 777 300 003, E: golf@getour.cz
P: Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9