Golf Resort Mladá Boleslav, Pátek 8. 9. 2017

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: pondělí 4. 9. 2017 do 12hod.
Startovní listina: k dispozici od 7. 9. 2017 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.golfmladaboleslav.cz

Program:

8:00 – začátek registrace účastníků a snídaně
9:15 – slavnostní zahájení turnaje (losování jamek)
10:00 – CANON START
15.00 – Raut
16.00 – vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “ MISTŘI“ , HCP 0-14              Hra na rány 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ ŠAMPIONI“, HCP 14,1 – 23   Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním,
3. kategorie „RANAŘI“ , HCP 23,1 – 54       Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním, (s omezením na HCP 36)

Odpaliště:

muži: bílá HCP 0 – 14, žlutá HCP 14,1 – 54
ženy: červená  HCP 0 – 54

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 2 – muži a ženy zvlášť.
Longest drive na jamce č. 17 – muži a ženy zvlášť
Brutto winner – společné
Birdie soutěž (dobrovolný vklad 200 Kč) – prosím, vezměte si drobné! ????🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Ubytování a fee:

Pro hráče Golf Experience Tour možnost ubytování s 20% slevou v hotelu Hotel Sand Martin a hry den před turnajem s 40% slevou ( 720Kč / 18 jamek) – Heslo : GOLF EXPERIENCE TOUR

Hotel Sand Martin, www.hotelsandmartin.cz.
Hotelová recepce: +420 326 214 444, +420 607 013 117.
Cena: jednolůžkový pokoj – 1.992 Kč, dvoulůžkový pokoj – 2.232 Kč, snídaně – 160 Kč.

Golfová recepce:  +420 739 456 992, +420 326 327 272

Startovní listina bude k dispozici od 7. 9. 2017 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

STARTOVNÍ LISTINA
TURNAJ: Mladá Boleslav, 8. 9. 2017
Sequens Richard Janulík Petr Daňa Antonín
1250088 0781317 0942744
Schöpp Jan Říha Michal Hrádek Zbyněk Panec Zdeněk
1801973 983472 0650588 100853
Tichý Jan Pavlík Josef Brada Miroslav Nováková Lenka
1801456 1630313 1630306 92082
Kolář Jiří Kocmánek Jiří Hložanka Robert Tůma Martin
960401 782111 280223 1150243
Janeba Pavel Rosenkranz Jan Provazník Václav Provazník Michal
784688 1360145 1330165 1330148
Kubínová Daniela Ondráček Jaroslav Šiška Miroslav
1801968 1802931 1640206
Sklenář Marek Votava Jan Sklenář Marek Horák Michal
282214 500296 282214 1041140
Endrštová  Naděžda Filip Tomáš Beluská Jana Filipová Jitka
630182 900402 1800153 900403
Voleník Lubomír Loukota Václav Buzín Tomáš Kašparová Simona
112-0774 091-0906 066-1157 010-5357
Halamka Pavel Meloun Jiří Kuchař Jiří Stöhr Milan
1150134 1010311 1260604 1111496
Nousek Dominik Nousek Marcel
1260453 1260948
Bezouška Daniel Čížková Štěpánka Čížek Tomáš Krátký František
1330001 900060 900059 1330186
Novák Jiří Pfingstner Pavel Nykodým Aleš Střílka Jan
501095 981964 80693 085-0915
Fišer Petr Krčmář Martin Sieber Jaroslav Fořt Tomáš
1030637 0850142 1802932
Feist Petr Bílek Tomáš Dušek Roman Svárovský  Jan
1800411 1802845 1630262 171589
Karel Libor Procházka Miloš Šlegr Luděk Topinka Filip
982578 660587 440861 784624
Ješátko Ivan Ješátko Lukáš Kula Vladimír Bárta Michal
190592 190601 440110 440487
Zavadil Milan Grand Real City Grand Real City Grand Real City
Bubeník Jan Hejduková Pavla Hejduk Jan Hájek Josef
113-0798 060-0088 060-0085 091-0259
Veselý Jan Paťha Jindřich Bělín Patrik Dostál Tomáš
851059 1081324 1803099 787848
Vokál Jan Mirčevský Robert Měchura Ondřej Mašić Dženan
065-0208 1801429 780645 780919
Koutník Zdeněk Hrabánek Vít Fábera Martin Honomichl Tomáš
540751 780206 541280 490445
Hanzal Jiří Šišulák Patrik Juris Martin Kabátová Lucie
191255 1641218 530885 784986
Václavek Daniel Ovsík Jaroslav Witowski Ivan
050-1008 040-598

Výsledky

Mistři | Šampioni | Ranaři

Mistři

1 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 10,6 70 / 38 70 10,2
2 BÁRTA Michal GCKON 0440487 7,3 71 / 37 71 7,1
3 KULA Vladimír GCKON 0440110 6,9 71 / 37 71 6,7
4 JEŠÁTKO Lukáš GCKAR 0190601 4,0 72 / 36 72 4,0
5 KAREL Libor CESGK 0982578 12,1 72 / 36 72 12,1
6 ŘÍHA Michal CESGK 0983472 12,4 72 / 36 72 12,4
7 BEZOUŠKA Daniel GCGAR 1330001 5,7 74 / 34 74 5,7
8 SKLENÁŘ Marek GCAUS 0282214 9,9 75 / 34 75 9,9
9 KOCMÁNEK Jiří GCHOS 0782111 13,5 76 / 33 76 13,5
10 VOLENÍK Lubomír BARGC 1120774 9,6 76 / 32 76 9,7
11 JINKOVÁ Alena ALBGC 1430047 8,3 76 / 32 76 8,4
12 VAŠÍČEK Milan GCBBR 1640706 12,3 77 / 32 77 12,4
13 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 12,5 77 / 32 77 12,6
14 NOUSEK Dominik PRAGK 1260453 1,8 77 / 31 77 1,9
15 NOVÁK Jiří GCBER 0501095 12,8 78 / 31 78 12,9
16 VESELÝ Jan MTHGC 0851059 12,7 78 / 32 78 12,8
17 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,4 79 / 33 79 13,4
18 JEŠÁTKO Ivan GCKAR 0190592 3,4 79 / 29 79 3,5
19 KOLÁŘ Jiří GKZBR 0960401 7,1 79 / 29 79 7,2
20 BUBENÍK Jan PGCHK 1130798 6,2 79 / 30 79 6,3
21 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 13,1 79 / 31 79 13,2
22 JANEBA Pavel GCHOS 0784688 10,8 80 / 28 80 10,9
23 KOUTNÍK Zdeněk GCPAR 0540751 11,6 80 / 29 80 11,7
24 VÁCLAVEK Daniel GCBER 0501008 5,4 80 / 30 80 5,5
25 BĚLÍN Patrik LGCPY 1803099 14,0 81 / 30 81 14,1
26 PAŤHA Jindřich GCTLC 1081324 13,1 87 / 23 87 13,2
27 JINEK Tomáš ALBGC 1430046 13,2 89 / 25 89 13,3

 

Šampioni

1 STŘÍLKA Jan MTHGC 0850915 16,1 39 / 89 39 15,2
2 JANULÍK Petr GCHOS 0781317 19,0 37 / 93 37 18,6
3 MIRČEVSKÝ Robert LGCPY 1801429 17,3 36 / 92 36 17,3
4 TICHÝ Marek CESGK 0983724 16,7 36 / — 36 16,7
5 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 15,0 36 / 89 36 15,0
6 MELOUN Jiří GCCKR 1010311 14,8 35 / 90 35 14,8
7 FOŘT Tomáš CESGK 0986074 17,6 35 / 93 35 17,6
8 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,6 33 / 92 33 15,6
9 FEIST Petr LGCPY 1800411 16,3 33 / — 33 16,3
10 HRÁDEK Zbyněk LGCPY 1803191 21,4 33 / 100 33 21,4
11 STÖHR Milan ERBGC 1111496 19,8 32 / 101 32 19,8
12 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 19,4 32 / 98 32 19,4
13 FIŠER Petr GCMUP 1030637 15,4 32 / 96 32 15,5
14 ZAVADIL Milan PGCHK 1130706 18,5 32 / 99 32 18,5
15 NOUSEK Marcel PRAGK 1260948 18,3 31 / — 31 18,4
16 VOTAVA Jan GCBER 0500296 20,5 31 / 103 31 20,6
17 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 22,5 31 / 106 31 22,6
18 VOKÁL Jan VALGK 0650208 14,4 30 / 99 30 14,5
19 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 20,0 29 / 104 29 20,1
20 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 15,7 29 / 97 29 15,8
21 PAVLÍK Josef GCBIT 1630313 16,8 29 / 98 29 16,9
22 HEJDUK Jan GCMBU 0600085 19,4 28 / — 28 19,5
23 HNÍZDIL Václav GCBER 0501454 19,4 28 / — 28 19,5
24 HLOŽANKA Robert GCAUS 0280223 17,0 28 / 102 28 17,1
25 BÍLEK Tomáš LGCPY 1802845 21,9 27 / — 27 22,0
26 ŠLEGR Luděk GCKON 0440861 20,1 27 / — 27 20,2
27 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 20,9 27 / 106 27 21,0
28 KRČMÁŘ Martin MTHGC 0850142 16,5 27 / 100 27 16,6
29 PROCHÁZKA Miloš KGCMA 0660587 17,4 26 / 103 26 17,5
30 HANZAL Jiří GCKAR 0191255 16,3 26 / — 26 16,4
31 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 16,8 26 / 103 26 16,9
32 HEJDUKOVÁ Pavla GCMBU 0600088 14,7 25 / — 25 14,8
33 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 15,8 25 / 102 25 15,9
34 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 23,0 24 / 112 24 23,1
35 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 1801968 16,3 20 / 108 20 16,4
36 ONDRÁČEK Jaroslav LGCPY 1802931 20,4 19 / 120 19 20,5
37 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 19,9 19 / — 19 20,0
38 TICHÝ Jan LGCPY 1801456 16,3 WD 16,4

Ranaři

1 TOPINKA Filip GCHOS 0784624 25,0 40 / 97 40 23,4
2 ŠIŠULÁK Patrik GCBBR 1641218 31,8 38 / 109 38 30,8
3 ŠMEHLÍK Michal GCBBS 0941333 24,5 36 / 106 36 24,5
4 JURIS Martin GCLIB 0530885 37 35 / 115 35 37
5 FÁBERA Martin GCPAR 0541280 23,8 34 / 104 34 23,8
6 SVÁROVSKÝ Jan BESGK 0171589 33,5 33 / 114 33 33,5
7 NEVŠÍMAL František GCMBU 0600526 24,1 31 / 106 31 24,2
8 WITOWSKI Ivan YARDR 1850183 32,0 31 / 117 31 32,0
9 PANEC Zdeněk GCHOD 0100853 26,5 30 / 112 30 26,6
10 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 28,8 29 / — 29 28,9
11 HORÁK Michal GCNVR 1041140 34,1 28 / 120 28 34,2
12 KAŠPAROVÁ Simona GCHOD 0105357 48 27 / 125 27 47
13 DOSTÁL Tomáš GCHOS 0787848 48 27 / 128 27 47
14 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 23,2 27 / — 27 23,3
15 HONOMICHL Tomáš GCALF 0490445 23,9 27 / 109 27 24,0
16 ŠIŠKA Miroslav GCBBR 1640206 24,2 26 / 112 26 24,3
17 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 24,5 26 / 110 26 24,6
18 NEVRLA Jindřich GCPRH 0090404 23,7 25 / 114 25 23,8
19 FILIP Tomáš GCSBO 0900402 26,9 23 / — 23 27,0
20 ZAVADIL Matyáš PGCHK 1131388 35,0 22 / — 22 35,1
21 FILIPOVÁ Jitka GCSBO 0900403 41 22 / — 22 41
22 TŮMA Martin GCHOS 0782557 36 21 / 139 21 36
23 ZAHÁLKA Petr GCHOD 0103319 25,1 18 / — 18 25,2
24 MAŠIĆ Dženan GCHOS 0780919 31,5 17 / — 17 31,6
25 ZAVADIL Adam PGCHK 1131387 32,6 12 / — 12 32,7
26 KABÁTOVÁ Lucie GCHOS 0784986 43 9 / — 9 43
27 NOVÁKOVÁ Lenka GCPRH 0092082 28,3 WD 28,4

Gabriela Šulcová, ředitelka Tour
M: +420 777 300 003, E: golf@getour.cz
P: Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9