Golf Resort Mladá Boleslav, Pátek 30. 9. 2016

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: pondělí 26. 9. 2016 do 12hod.
Startovní listina: k dispozici od 26. 9. 2016 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.golfmladaboleslav.cz

Kategorie:

HCP 0 – 14: Hra na rány 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
HCP 14,1 – 24: Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
HCP 24,1 – 54: Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním, (s omezením na HCP 36)

Odpaliště:

muži: bílá HCP 0 – 14, žlutá HCP 14,1 – 54
ženy: modrá HCP 0 – 14, červená HCP 14,1 – 54

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 17 – muži a ženy zvlášť.
Longest drive na jamce č. 1 – muži a ženy zvlášť
Brutto winner – společné
Birdie soutěž (dobrovolný vklad 200 Kč– prosím, vezměte si drobné! ????

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Program:

8:00 – začátek registrace účastníků a snídaně
9:15 – slavnostní zahájení turnaje (losování jamek)
10:00 – CANON START
15.00 – Raut
16.00 – vyhlášení výsledků soutěže

Ubytování:

Pro hráče Golf Experience Tour možnost ubytování s 20% slevou v hotelu Hotel Sand Martin
Hotel Sand Martin, www.hotelsandmartin.cz.
Recepce: +420 326 214 444, +420 607 013 117.
Cena: jednolůžkový pokoj – 1.992 Kč, dvoulůžkový pokoj – 2.232 Kč, snídaně – 160 Kč.

Startovní listina bude k dispozici od 26. 9. 2016 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

Jméno ▲ Členské číslo Klub HCP
BÁRTA Jan 19,2
BÁRTOVÁ Marcela 32,3
BELATKA Petr 1510121 Golf Club Kynžvart 42
BELUSKÁ Jana 1800153 Loreta Golf Club Pyšely 28,5
BELUSKÝ Milan 1800152 Loreta Golf Club Pyšely 26,5
BEZOUŠKA Daniel 1330001 Golf Club Golf Arts 4,4
BUDINSKÝ Petr 0782193 Golf Club Hostivař 16,5
CALTA Karel 0670197 Golf Klub Čertovo Břemeno 23,5
CESAR Robert 0680283 Golf Club Mstětice 20,7
CINOLTER Martin 0661500 Královský Golf Club Malevil 18,7
ČÁP Jiří 1480002 Golf Club Step 15,2
ČÍŽEK Jiří 0780384 Golf Club Hostivař 6,9
ČÍŽEK Tomáš 0900059 Golf Club Stará Boleslav 16,2
ČÍŽKOVÁ Anežka 0900221 Golf Club Stará Boleslav 10,4
ČÍŽKOVÁ Štěpánka 0900060 Golf Club Stará Boleslav 15,7
DAŇA Antonin 23,6
ENDRŠT Jiří 0630180 Golf Club Mnich 11,3
ENDRŠTOVÁ Naděžda 0630182 Golf Club Mnich 15,3
FÍLA Martin 1330046 Golf Club Golf Arts 33,5
FILIP Tomáš 0900402 Golf Club Stará Boleslav 26,8
FIŠER Petr 1030637 Golf Club Molitorov u Prahy 15,6
GÁBRIŠ Michal 0910512 Golf Club Teplice 13,9
GLEMBA Ivan 0780018 Golf Club Hostivař 15,0
HÁJEK Josef 0910259 Golf Club Teplice 19,1
HALAMKA Pavel 1150134 Ringhoffer Golf Club 12,3
HANÁK Lukáš 0281956 Golf Club Austerlitz 9,9
HANZAL Jiří 0191255 Golf Club Karlštejn 15,8
HEJDUK Petr 14,1
HLAVÁČ Jan 1030002 Golf Club Molitorov u Prahy 27,2
HLAVÁČ Marek 1030010 Golf Club Molitorov u Prahy 18,4
HNILO Václav 0281813 Golf Club Austerlitz 15,2
HNÍZDIL Václav 19,0
HOSKOVEC Marek 0461114 Golf Klub Čechie 10,1
CHLADA Petr 1800740 Loreta Golf Club Pyšely 22,6
JANEBA Pavel 0784688 Golf Club Hostivař 11,2
JANKOVSKÝ Jiří 0700462 Klub hráčů golfu České Švýcarsko 24,7
JANULÍK Petr 0781317 Golf Club Hostivař 18,1
JASNÝ Jaromír 1430040 Albatross golf club Praha 14,2
JIROVSKÝ Miloš 19,6
JOUDA Tomáš 0782192 Golf Club Hostivař 12,1
KLIČKA Martin 0100783 Golf Club Hodkovičky 19,6
KOBZA Lukáš 0920185 Golf Klub Plzeň-Dýšina 13,4
KOBZA Přemysl 0920164 Golf Klub Plzeň-Dýšina 7,4
KOBZOVÁ Marcela 0920163 Golf Klub Plzeň-Dýšina 9,3
KOCMÁNEK Jiří 0782111 Golf Club Hostivař 13,2
KOCUR Michal 0782035 Golf Club Hostivař 24,8
KOČÍ Vladimír 1351415 Golf Club Marina Praha 8,3
KOLAŘÍK Lukáš 38
KORITENSKÝ Petr 1260403 Prácheňský Golfový Klub 18,7
KOUTNÍK Zdeněk 0540751 Golf Club Pardubice 12,8
KOUTNÝ Jiří 0230681 1. Jihočeský Golfový Klub Bechyně 25,9
KRÁLÍČEK Robert 0540010 Golf Club Pardubice 26,6
KRÁTKÝ František 1330186 Golf Club Golf Arts 32,1
KREJČÍ Michal 0780424 Golf Club Hostivař 28,9
KUBÍNOVÁ Daniela 1801968 Loreta Golf Club Pyšely 15,4
KUCHAŘ Jiří 1260604 Prácheňský Golfový Klub 18,1
KULA David 0780149 Golf Club Hostivař 9,5
KULA Vladimír 0440110 Golfový Club Konopiště 8,0
KULOVÁ Kateřina 0780150 Golf Club Hostivař 9,8
KUPKA Milan 1800101 Loreta Golf Club Pyšely 14,2
KUPKOVÁ Martina 1800102 Loreta Golf Club Pyšely 18,4
MÁCHOVÁ Ivana 1260451 Prácheňský Golfový Klub 23,0
MELOUN Jiří 14,0
MIKŠOVSKÝ Daniel 0031394 Golf Club Karlovy Vary 17,0
MIRČEVSKÝ Robert 18,6
MRÁZEK Karel 1270103 Slezsko-Ostravský Golfový Club 14,9
NEVŠÍMAL František 0600526 Golf Club Mladé Buky 24,8
NOUSEK Milan 1260777 Prácheňský Golfový Klub 16,1
NOUSKOVÁ Lenka 1260454 Prácheňský Golfový Klub 16,7
NOVÁK Jiří 0501095 Golf Club Beřovice 14,9
NOVÁK Vladimír 1800196 Loreta Golf Club Pyšely 11,3
NYKODÝM Aleš 0080693 Golf Club Poděbrady 15,3
PAŤHA Jindřich 1081324 Golf Club Telč 14,1
PERGLER Ivan 11,5
PFINGSTNER Pavel 0981964 Český Golfový Klub 13,5
PLAS Ondřej 31,0
PLESKOT Lukáš 1131411 Park Golf Club Hradec Králové 8,7
PRAVDA Jan 11,5
PRAVDOVÁ Eva 30,5
PROCHÁZKA Zdeněk 0500721 Golf Club Beřovice 18,7
PROVAZNÍK Michal 23,6
PROVAZNÍK Václav 20,4
PRŮŠA Lukáš 1150180 Ringhoffer Golf Club 3,6
ROSENKRANZ Jan 13,4
RŮŽIČKA Dušan 17,8
RŮŽIČKA Jaroslav 15,9
ŘÍHA Michal 0983472 Český Golfový Klub 12,2
SEQUENS Richard 1250088 Prague City Golf Club 10,7
STAROVIČ Ivan 0785009 Golf Club Hostivař 18,6
STEINER Jiří 1030194 Golf Club Molitorov u Prahy 11,1
STÖHR Milan 1111496 Erbia Golf Club 19,2
SZABO Vladimír 0780556 Golf Club Hostivař 21,7
ŠIŠKA Miroslav 26,0
ŠTĚPÁNEK Petr 0783807 Golf Club Hostivař 9,9
ŠVIC Jiří 0782115 Golf Club Hostivař 24,8
TESAŘ Ladislav 0081205 Golf Club Poděbrady 10,5
VAŠÁK Damian 1800197 Loreta Golf Club Pyšely 11,2
VAŠÁKOVÁ Iwona 1800198 Loreta Golf Club Pyšely 32,6
VAVROŇOVÁ Kateřina 0784175 Golf Club Hostivař 37
VOTAVA Jan 0500296 Golf Club Beřovice 19,8
ZMIJ Jan 30,7

Výsledky

HCP 0 – 14 | HCP 14,1 – 24 | HCP 24,1 – 54

HCP 0 – 14

Pořadí Jméno Klub Reg. č. HCP Kolo 1 Skóre HCP po
1 KOBZOVÁ Marcela GKPLD 0920163 10,3 67 / 41 67 9,3
2 KOBZA Přemysl GKPLD 0920164 8,4 67 / 41 67 7,4
3 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 10,6 70 / 39 70 10,0
4 HANÁK Lukáš GCAUS 0281956 10,3 70 / 38 70 9,9
5 JOUDA Tomáš GCHOS 0782192 12,9 70 / 39 70 12,0
6 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 7,3 70 / 38 70 6,9
7 KOČÍ Vladimír GCMAP 1351415 8,3 71 / 37 71 8,1
8 KULA Vladimír GCKON 0440110 8,2 71 / 37 71 8,0
9 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 13,8 72 / 37 72 13,5
10 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 13,3 72 / 36 72 13,3
11 TESAŘ Ladislav GCPDY 0081205 10,4 73 / 35 73 10,4
12 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 11,3 73 / 35 73 11,3
13 ŠTĚPÁNEK Petr GCHOS 0783807 9,9 74 / 34 74 9,9
14 KULA David GCHOS 0780149 9,4 75 / 33 75 9,5
15 KULOVÁ Kateřina GCHOS 0780150 9,7 75 / 33 75 9,8
16 PLESKOT Lukáš PGCHK 1131411 8,6 75 / 33 75 8,7
17 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,3 76 / 32 76 13,4
18 KOBZA Lukáš GKPLD 0920185 13,3 76 / 32 76 13,4
19 VAŠÁK Damian LGCPY 1800197 11,1 76 / 32 76 11,2
20 PRŮŠA Lukáš RHFGC 1150180 3,7 76 / 32 76 3,8
21 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 11,2 76 / 34 76 11,2
22 STEINER Jiří GCMUP 1030194 11,0 77 / 33 77 11,1
23 BEZOUŠKA Daniel GCGAR 1330001 4,2 77 / 32 77 4,3
24 HEJDUK Petr GCMST 0680157 13,0 78 / 30 78 13,1
25 HOSKOVEC Marek GKCEE 0461114 10,0 78 / 32 78 10,1
26 PERGLER Ivan GCKAR 0191283 11,3 79 / 29 79 11,4
27 KOCMÁNEK Jiří GCHOS 0782111 13,1 79 / 32 79 13,2
28 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 11,8 80 / 28 80 11,9
29 KOUTNÍK Zdeněk GCPAR 0540751 12,7 80 / 28 80 12,8
30 ŘÍHA Michal CESGK 0983472 12,1 81 / 27 81 12,2
31 GÁBRIŠ Michal GCTEP 0910512 13,8 81 / 28 81 13,9
32 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 12,6 81 / 27 81 12,7
33 MELOUN Jiří GCCKR 1010311 13,9 82 / 28 82 14,0
34 PRAVDA Jan GCGAR 1330197 10,2 83 / 26 83 10,3
35 JANEBA Pavel GCHOS 0784688 11,1 84 / 28 84 11,2
36 KUPKA Milan LGCPY 1800101 14,0 91 / 23 91 14,1
37 ČÍŽKOVÁ Anežka GCSBO 0900221 10,3 91 / 22 91 10,4

HCP 14,1 – 24

Pořadí Jméno Klub Reg. č. HCP Kolo 1 Skóre HCP po
1 FIŠER Petr GCMUP 1030637 17,9 44 / 85 44 15,5
2 STAROVIČ Ivan GCHOS 0785009 20,2 40 / 91 40 18,6
3 KLIČKA Martin GCHOD 0100783 20,7 39 / 93 39 19,5
4 ČÁP Jiří GCSTP 1480002 15,6 38 / 89 38 15,0
5 VOTAVA Jan GCBER 0500296 18,7 37 / 94 37 18,3
6 GLEMBA Ivan GCHOS 0780018 15,2 37 / 92 37 14,9
7 HNILO Václav GCAUS 0281813 15,5 37 / 90 37 15,2
8 NOVÁK Jiří GCBER 0501095 14,8 36 / 91 36 14,8
9 RŮŽIČKA Jaroslav LGCPY 1802199 15,9 36 / 90 36 15,9
10 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 16,7 35 / 91 35 16,7
11 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 16,7 35 / 93 35 16,7
12 JASNÝ Jaromír ALBGC 1430040 14,1 34 / 90 34 14,1
13 STÖHR Milan ERBGC 1111496 17,1 34 / 94 34 17,1
14 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 15,2 34 / 94 34 15,2
15 HNÍZDIL Václav GCBER 0501454 19,0 34 / 96 34 19,0
16 PAŤHA Jindřich GCTLC 1081324 14,1 33 / 97 33 14,1
17 BUDINSKÝ Petr GCHOS 0782193 15,5 33 / 97 33 15,5
18 PROCHÁZKA Zdeněk GCBER 0500721 18,0 33 / 98 33 18,0
19 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 18,0 32 / 97 32 18,1
20 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 19,3 32 / 98 32 19,3
21 CALTA Karel GKCBR 0670197 23,5 32 / — 32 23,5
22 CHLADA Petr LGCPY 1800740 22,6 32 / — 32 22,6
23 HANZAL Jiří GCKAR 0191255 15,7 32 / — 32 15,8
24 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 23,6 32 / 106 32 23,6
25 CINOLTER Martin KGCMA 0661500 18,6 31 / 99 31 18,7
26 KUPKOVÁ Martina LGCPY 1800102 18,2 31 / 97 31 18,3
27 JIROVSKÝ Miloš LGCPY 1801481 19,5 31 / 100 31 19,6
28 HLAVÁČ Marek GCMUP 1030010 18,3 31 / — 31 18,4
29 CESAR Robert GCMST 0680283 20,4 30 / 103 30 20,5
30 MRÁZEK Karel SLOGC 1270103 14,8 30 / 95 30 14,9
31 RŮŽIČKA Dušan GCGAR 1330189 17,7 30 / 100 30 17,8
32 MIRČEVSKÝ Robert LGCPY 1801429 18,5 30 / 99 30 18,6
33 MIKŠOVSKÝ Daniel GCKVA 0031394 16,7 30 / 97 30 16,8
34 SZABO Vladimír GCHOS 0780556 19,6 30 / 103 30 19,7
35 JANULÍK Petr GCHOS 0781317 17,8 29 / 101 29 17,9
36 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 18,5 29 / — 29 18,6
37 MÁCHOVÁ Ivana PRAGK 1260451 22,9 27 / — 27 23,0
38 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,2 27 / 99 27 15,3
39 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 1801968 15,3 27 / 98 27 15,4
40 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 20,9 24 / — 24 21,0
41 BÁRTA Jan GCMST 0680264 17,1 23 / 108 23 17,2
42 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 21,5 19 / — 19 21,6

HCP 24,1 – 54

Pořadí Jméno Klub Reg. č. HCP Kolo 1 Skóre HCP po
1 PRAVDOVÁ Eva GCGAR 1330198 31,9 39 / 105 39 30,4
2 KOCUR Michal GCHOS 0782035 25,2 37 / 101 37 24,8
3 ŠIŠKA Miroslav GCBBR 1640206 26,4 37 / 104 37 26,0
4 PLAS Ondřej GCHOD 0105065 30,9 35 / 109 35 30,9
5 KRÁLÍČEK Robert GCPAR 0540010 26,6 34 / — 34 26,6
6 VAŠÁKOVÁ Iwona LGCPY 1800198 32,6 34 / — 34 32,6
7 FÍLA Martin GCGAR 1330046 33,5 33 / 116 33 33,5
8 HLAVÁČ Jan GCMUP 1030002 27,2 33 / 108 33 27,2
9 FILIP Tomáš GCSBO 0900402 26,8 33 / — 33 26,8
10 VAVROŇOVÁ Kateřina GCHOS 0784175 37 32 / — 32 37
11 NEVŠÍMAL František GCMBU 0600526 24,7 31 / — 31 24,8
12 BÁRTOVÁ Marcela GCMST 0680265 32,2 31 / 112 31 32,2
13 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 28,4 30 / 110 30 28,5
14 KOUTNÝ Jiří PJCBE 0230681 25,8 29 / — 29 25,9
15 KREJČÍ Michal GCHOS 0780424 28,7 29 / 112 29 28,8
16 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 26,4 28 / — 28 26,5
17 ŠVIC Jiří GCHOS 0782115 24,7 28 / 109 28 24,8
18 KOLAŘÍK Lukáš LGCPY 1801182 38 27 / — 27 38
19 BELATKA Petr GCKYN 1510121 42 26 / 129 26 42
20 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 31,9 26 / — 26 32,0
21 ZMIJ Jan KPOGA 2090012 30,6 26 / — 26 30,7
22 JANKOVSKÝ Jiří KHGCS 0700462 24,6 26 / — 26 24,7

Gabriela Šulcová, ředitelka Tour
M: +420 777 300 003, E: golf@getour.cz
P: Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9