Golf Resort Mladá Boleslav, Pátek 14. 6. 2019

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: pondělí 10. 6. 2019
Startovní listina: k dispozici od 13. 6. 2019 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.golfmladaboleslav.cz

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:15    Slavnostní zahájení turnaje, losování jamek
10:00    CANON START
15.00    Raut
16:00    Slavnostní vyhlášení výsledků

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“, HCP 0 – 14 /Hra na rány 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“, HCP 14,1 – 23 /Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“, HCP 23,1 – 54 /Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním, (s omezením na HCP 36)
4. kategorie “BRUTTO RÁNY“

Odpaliště:

muži:
HCP 0 – 14 bílá (věk 65 a více – odpaliště žlutá)
HCP 14,1 – 54 žlutá

ženy:
HCP 0 – 14 modrá (věk 55 a více – odpaliště červená)
HCP 14,1 – 54 červená

 

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 2 – muži a ženy zvlášť.
Longest drive na jamce č. 17 – muži a ženy zvlášť
Brutto winner – společné
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Zvýhodněné ubytování a fee pro hráče:

Pro hráče Golf Experience Tour možnost ubytování s 20% slevou v hotelu Hotel Sand Martin den před turnajem
www.hotelsandmartin.cz +420 326 214 444,  +420 607 013 117
Cena: jednolůžkový pokoj bez snídaně – 1.992 Kč , dvoulůžkový pokoj bez snídaně– 2.232 Kč

Hra den před turnajem s 40% slevou ( 850Kč / 18 jamek). Můžete také vyzkoušet novou třetí devítku za cenu 500 Kč/hra nebo 700Kč/2x 9 jamek.
Heslo : GOLF EXPERIENCE TOUR

Startovní listina bude k dispozici od 13. 6. 2018 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

Sequens Richard  Hes Vladimír Janulík Petr host
125-0088 068-0156 144-1171  
Balvín Petr Mrázek Marek  Mátl Aleš Harasim Pavel 
  066-3002 164-0618 078-5385  
Čížek Jiří   Novák Vladimír  Hrádek Zbyněk Mayer Evžen
078-0384 180-0196 0650588 050-1976
Jirovský Jiří Gaubová Monika Beluská Jana Beluský Milan 
1800767 180-0139 1800153 1800152
Zaorálek Michal Tůma Jiří Mojsuk Jan  Müller Zbyněk 
0960398 078-1422 1400305 1641040
Čížková Štěpánka Halamka Pavel Čížek Tomáš Endršt  Jiří 
090-0060 115-0134 0900059 0630180
Bělín Patrik Fílová Věra  Loukotová Šárka Fíla Jiří 
103-0521 133-0021 0911279  
Vaňásek Petr Vaňásek Hodinová Monika  Wurst Roman  Wurstová Adéla
0120556 012-0557 012-0938 0787561
Meloun Jiří Hrabánek Vít  Kuchař Jiří Stohr Milan 
122-0172 078-0206 126-0604 111-1496
Pfingstner Pavel  Pavlica Bohumil  Nykodým Aleš Závora Jan 
098-1964 078-0206 0080693 1801950
Gábriš Michal Čepelák Josef Hájek Josef Puc Jiří 
091-0512 022-0286 091-0259 022-0374
Janeba Pavel  Rosenkranz Jan  Endrštová Naděžda Kubínová Daniela
1360148 136-0145 0630182 1801968
Veselý Pavel  Stuchlík Jiří  Bílek Václav Pánek Jan 
078-2842 098-5743 0986439 010-5839
Půža Miroslav Krov Pavel Švec Radek  host
0220350 022-0352 1630466  
Mazán Marek  Filípek Jiří  Filípek Jiří sen.          Václavek Karel
0220576  163-0067  1630127 0560293
Miklošová  Drahomíra Heger Petr Karas Josef Krhounková Drahoslava
1630649 022-0508 0220762 1630216
Pilecký Jan Dušek Roman Rosa Radek Host 
 112-0990 163-0262 1250728  
Trsek Jan  Koritenský Petr Provazník Václav host
1010002 126-0403 1330165  
Svoboda Ludvík Bureš Jiří   Ždímal Jiří         Selingr Martin
 163-0580 112-0717 0970035 163-0150
Nousek Dominik Nousek Marcel Cesar Robert Klička Martin 
1260948 126-0948 0680283 010-0783
Pavlík Josef Komárek Petr Brada Miroslav  Houdek Tomáš
1630313 126-0453 1630306 0987843

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

Mistři

“MISTŘI“ HCP 0-14
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 7,8 65 / 43 65 6,4
2 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 12,3 67 / 41 67 11,0
3 NOUSEK Dominik PRAGK 1260453 2,4 70 / 38 70 2,2
4 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 0120557 13,1 71 / 37 71 12,8
5 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 11,3 73 / 35 73 11,3
6 MELOUN Jiří CESGK 0987415 13,0 74 / 35 74 13,0
7 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 13,8 74 / 34 74 13,8
8 NGUYEN LUONG Phung PGCGC 1250377 10,2 75 / 33 75 10,3
9 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 13,9 75 / 35 75 13,9
10 PAVLICA Bohumil GCKAR 0191429 9,6 76 / 33 76 9,7
11 GÁBRIŠ Michal PRZGK 1220867 12,9 77 / 31 77 13,0
12 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,7 77 / 34 77 13,7
13 TRSEK Jan GCCKR 1010002 10,9 78 / 31 78 11,0
14 ZAORÁLEK Michal GKZBR 0960398 13,9 79 / 32 79 14,0
15 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 8,2 79 / 29 79 8,3
16 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 13,1 79 / 29 79 13,2
17 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 12,8 79 / 29 79 12,9
18 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 10,8 80 / 28 80 10,9
19 JANEBA Pavel GCMBM 1360148 11,9 80 / 30 80 12,0
20 HES Vladimír GCMST 0680156 12,0 81 / 29 81 12,1
21 STANĚK Alexandr GCSVJ 1650665 8,8 81 / 28 81 8,9
22 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 11,0 82 / 30 82 11,1
23 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 9,0 82 / 27 82 9,1
24 ČEPELÁK Josef GCBIT 1630636 13,8 91 / 19 91 13,9
25 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 12,2 98 / 20 98 12,3
26 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 13,2 — / 29 13,3
27 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 12,7 — / 24 12,8

Šampioni

“ŠAMPIONI“ HCP 14,1-23
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 VAŇÁSEK Petr GKLIS 0120556 16,7 44 / 83 44 14,3
2 BÍLEK Václav CESGK 0986439 15,2 40 / 86 40 14,0
3 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 1800767 17,7 40 / 88 40 16,5
4 KLIČKA Martin GCHOD 0100783 18,1 39 / 90 39 17,2
5 PAVLÍK Josef GCBIT 1630313 16,5 39 / 88 39 15,6
6 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,5 36 / 89 36 15,5
7 GAUBOVÁ Monika LGCPY 1800139 17,8 35 / 93 35 17,8
8 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 16,0 35 / 92 35 16,0
9 POTŮČEK Martin CESGK 0987432 19,2 35 / 95 35 19,2
10 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 1801968 18,1 34 / 94 34 18,1
11 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,3 32 / 98 32 17,4
12 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 22,7 32 / 102 32 22,7
13 PŮŽA Miroslav IGCMO 0220350 15,9 31 / — 31 16,0
14 MOJSUK Jan GCTUL 1400305 16,5 31 / 98 31 16,6
15 ŽDÍMAL Jiří GCYPS 0970035 19,5 31 / 101 31 19,6
16 FILÍPEK Jiří sen. GCBIT 1630127 15,4 31 / — 31 15,5
17 KROV Pavel IGCMO 0220352 17,7 30 / 99 30 17,8
18 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,4 29 / 99 29 15,5
19 STÖHR Milan ERBGC 1111496 19,4 29 / 101 29 19,5
20 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 22,9 29 / 109 29 23,0
21 ZÁVORA Jan LGCPY 1801950 22,7 28 / 106 28 22,8
22 HRÁDEK Zbyněk VALGK 0650588 17,9 28 / 101 28 18,0
23 MÜLLER Zbyněk GCBBR 1641040 20,7 27 / 106 27 20,8
24 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 18,8 26 / 106 26 18,9
25 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 20,4 26 / — 26 20,5
26 BĚLÍN Patrik GCGAR 1330237 14,6 25 / 103 25 14,7
27 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 18,2 25 / 104 25 18,3
28 WURST Roman GKLIS 0120938 22,7 23 / 114 23 22,8
29 NOUSEK Marcel PRAGK 1260948 15,7 23 / — 23 15,8
30 MRÁZEK Marek GCBBR 1640618 21,6 22 / — 22 21,7
31 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,2 18 / — 18 17,3
32 CESAR Robert GCMST 0680283 15,9 12 / — 12 16,0

Ranaři

“RANAŘI“ HCP 23,1-54
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 24,1 44 / — 44 20,9
2 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 23,8 44 / 92 44 20,6
3 KOMÁREK Petr GCBNJ 1580334 24,3 42 / 94 42 21,9
4 MÁTL Aleš GCHOS 0785385 32,3 38 / 108 38 31,3
5 SELINGR Martin GCBIT 1630150 23,8 38 / 98 38 23,0
6 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 31,1 37 / 107 37 30,6
7 KRHOUNKOVÁ Drahoslava GCBIT 1630216 28,9 36 / — 36 28,9
8 MIKLOŠOVÁ Drahomíra GCBIT 1630649 23,3 36 / 98 36 23,3
9 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 0911279 31,7 33 / 110 33 31,7
10 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 29,8 31 / — 31 29,8
11 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 26,4 31 / — 31 26,5
12 ROSA Radek PGCGC 1250728 37 30 / — 30 37
13 FÍLOVÁ Věra GCGAR 1330021 28,6 29 / 113 29 28,7
14 DUŠEK Roman GCBIT 1630262 32,1 27 / — 27 32,2
15 MAYER Evžen GCBER 0501976 27,7 27 / 113 27 27,8
16 PILECKÝ Jan BARGC 1120990 23,5 27 / — 27 23,6
17 KARAS Josef IGCMO 0220762 26,5 26 / 116 26 26,6
18 PUC Jiří GCBIT 1630726 27,5 26 / — 26 27,6
19 WURSTOVÁ Adéla GKLIS 0121080 34,6 25 / 121 25 34,7
20 HEGER Petr IGCMO 0220508 25,0 25 / 114 25 25,1
21 HOUDEK Tomáš CESGK 0987843 54 24 / — 24 54
22 BENKA Kryštof CESGK 0987871 54 16 / — 16 54

Brutto

“BRUTTO RÁNY“
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 NOUSEK Dominik PRAGK 1260453 2,4 75 / 38 75 2,2
2 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 7,8 76 / 43 76 6,4
3 VAŇÁSEK Petr GKLIS 0120556 16,7 83 / 44 83 14,3
4 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 12,3 84 / 41 84 11,0
5 BÍLEK Václav CESGK 0986439 15,2 86 / 40 86 14,0
6 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 0120557 13,1 88 / 37 88 12,8
7 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 1800767 17,7 88 / 40 88 16,5
8 PAVLÍK Josef GCBIT 1630313 16,5 88 / 39 88 15,6
9 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,5 89 / 36 89 15,5
10 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 11,3 89 / 35 89 11,3
11 NGUYEN LUONG Phung PGCGC 1250377 10,2 89 / 33 89 10,3
12 PAVLICA Bohumil GCKAR 0191429 9,6 90 / 33 90 9,7
13 KLIČKA Martin GCHOD 0100783 18,1 90 / 39 90 17,2
14 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 8,2 91 / 29 91 8,3
15 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 16,0 92 / 35 92 16,0
16 MELOUN Jiří CESGK 0987415 13,0 92 / 35 92 13,0
17 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 23,8 92 / 44 92 20,6
18 GAUBOVÁ Monika LGCPY 1800139 17,8 93 / 35 93 17,8
19 TRSEK Jan GCCKR 1010002 10,9 93 / 31 93 11,0
20 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 13,8 93 / 34 93 13,8
21 GÁBRIŠ Michal PRZGK 1220867 12,9 94 / 31 94 13,0
22 KOMÁREK Petr GCBNJ 1580334 24,3 94 / 42 94 21,9
23 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 1801968 18,1 94 / 34 94 18,1
24 STANĚK Alexandr GCSVJ 1650665 8,8 94 / 28 94 8,9
25 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 13,9 94 / 35 94 13,9
26 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 10,8 95 / 28 95 10,9
27 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 9,0 95 / 27 95 9,1
28 POTŮČEK Martin CESGK 0987432 19,2 95 / 35 95 19,2
29 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,7 95 / 34 95 13,7
30 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 12,8 95 / 29 95 12,9
31 JANEBA Pavel GCMBM 1360148 11,9 96 / 30 96 12,0
32 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 11,0 97 / 30 97 11,1
33 HES Vladimír GCMST 0680156 12,0 97 / 29 97 12,1
34 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 13,1 97 / 29 97 13,2
35 ZAORÁLEK Michal GKZBR 0960398 13,9 98 / 32 98 14,0
36 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,3 98 / 32 98 17,4
37 SELINGR Martin GCBIT 1630150 23,8 98 / 38 98 23,0
38 MOJSUK Jan GCTUL 1400305 16,5 98 / 31 98 16,6
39 MIKLOŠOVÁ Drahomíra GCBIT 1630649 23,3 98 / 36 98 23,3
40 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,4 99 / 29 99 15,5
41 KROV Pavel IGCMO 0220352 17,7 99 / 30 99 17,8
42 HRÁDEK Zbyněk VALGK 0650588 17,9 101 / 28 101 18,0
43 STÖHR Milan ERBGC 1111496 19,4 101 / 29 101 19,5
44 ŽDÍMAL Jiří GCYPS 0970035 19,5 101 / 31 101 19,6
45 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 22,7 102 / 32 102 22,7
46 BĚLÍN Patrik GCGAR 1330237 14,6 103 / 25 103 14,7
47 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 18,2 104 / 25 104 18,3
48 ZÁVORA Jan LGCPY 1801950 22,7 106 / 28 106 22,8
49 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 18,8 106 / 26 106 18,9
50 MÜLLER Zbyněk GCBBR 1641040 20,7 106 / 27 106 20,8
51 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 31,1 107 / 37 107 30,6
52 MÁTL Aleš GCHOS 0785385 32,3 108 / 38 108 31,3
53 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 22,9 109 / 29 109 23,0
54 ČEPELÁK Josef GCBIT 1630636 13,8 110 / 19 110 13,9
55 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 0911279 31,7 110 / 33 110 31,7
56 FÍLOVÁ Věra GCGAR 1330021 28,6 113 / 29 113 28,7
57 MAYER Evžen GCBER 0501976 27,7 113 / 27 113 27,8
58 WURST Roman GKLIS 0120938 22,7 114 / 23 114 22,8
59 HEGER Petr IGCMO 0220508 25,0 114 / 25 114 25,1
60 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 12,2 115 / 20 115 12,3
61 KARAS Josef IGCMO 0220762 26,5 116 / 26 116 26,6
62 WURSTOVÁ Adéla GKLIS 0121080 34,6 121 / 25 121 34,7
63 MRÁZEK Marek GCBBR 1640618 21,6 — / 22 21,7
64 CESAR Robert GCMST 0680283 15,9 — / 12 16,0
65 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 24,1 — / 44 20,9
66 NOUSEK Marcel PRAGK 1260948 15,7 — / 23 15,8
67 PŮŽA Miroslav IGCMO 0220350 15,9 — / 31 16,0
68 FILÍPEK Jiří sen. GCBIT 1630127 15,4 — / 31 15,5
69 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 20,4 — / 26 20,5
70 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 13,2 — / 29 13,3
71 DUŠEK Roman GCBIT 1630262 32,1 — / 27 32,2
72 HOUDEK Tomáš CESGK 0987843 54 — / 36 54
73 KRHOUNKOVÁ Drahoslava GCBIT 1630216 28,9 — / 36 28,9
74 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 12,7 — / 24 12,8
75 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 26,4 — / 31 26,5
76 PILECKÝ Jan BARGC 1120990 23,5 — / 27 23,6
77 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 29,8 — / 31 29,8
78 ROSA Radek PGCGC 1250728 37 — / 31 37
79 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,2 — / 18 17,3
80 PUC Jiří GCBIT 1630726 27,5 — / 26 27,6
81 BENKA Kryštof CESGK 0987871 54 — / 24 54

 

Golf Resort Mladá Boleslav, Pátek 14. 6. 2019

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: pondělí 10. 6. 2019
Startovní listina: k dispozici od 13. 6. 2019 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.golfmladaboleslav.cz

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:30    Slavnostní zahájení turnaje, losování jamek
10:00    CANON START
15.00    Raut
16:00    Slavnostní vyhlášení výsledků

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“, HCP 0 – 14 /Hra na rány 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“, HCP 14,1 – 23 /Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“, HCP 23,1 – 54 /Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním, (s omezením na HCP 36)
4. kategorie “BRUTTO RÁNY“

Odpaliště:

muži:
HCP 0 – 14 bílá (věk 65 a více – odpaliště žlutá)
HCP 14,1 – 54 žlutá

ženy:
HCP 0 – 14 modrá (věk 55 a více – odpaliště červená)
HCP 14,1 – 54 červená

 

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 2 – muži a ženy zvlášť.
Longest drive na jamce č. 17 – muži a ženy zvlášť
Brutto winner – společné
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Zvýhodněné ubytování a fee pro hráče:

Pro hráče Golf Experience Tour možnost ubytování s 20% slevou v hotelu Hotel Sand Martin den před turnajem
www.hotelsandmartin.cz +420 326 214 444,  +420 607 013 117
Cena: jednolůžkový pokoj bez snídaně – 1.992 Kč , dvoulůžkový pokoj bez snídaně– 2.232 Kč

Hra den před turnajem s 40% slevou ( 850Kč / 18 jamek). Můžete také vyzkoušet novou třetí devítku za cenu 500 Kč/hra nebo 700Kč/2x 9 jamek.
Heslo : GOLF EXPERIENCE TOUR

Startovní listina bude k dispozici od 13. 6. 2018 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

    
Sequens Richard Hes VladimírJanulík Petrhost
125-0088680156144-1171
Balvín PetrMrázek Marek Mátl AlešHarasim Pavel
  066-30021640618078-5385
Čížek Jiří Novák Vladimír Hrádek ZbyněkMayer Evžen
078-03841800196650588050-1976
Jirovský JiříGaubová MonikaBeluská JanaBeluský Milan
1800767180013918001531800152
Zaorálek MichalTůma JiříMojsuk Jan Müller Zbyněk
96039878142214003051641040
Čížková ŠtěpánkaHalamka PavelČížek TomášEndršt Jiří
090-00601150134900059630180
Bělín PatrikFílová Věra Loukotová ŠárkaFíla Jiří
103-05211330021911279
Vaňásek PetrVaňásek Hodinová Monika Wurst Roman Wurstová Adéla
120556012-0557012-0938787561
Meloun JiříHrabánek Vít Kuchař JiříStohr Milan
122-0172780206126-0604111-1496
Pfingstner Pavel Pavlica Bohumil Nykodým AlešZávora Jan
098-1964078-0206806931801950
Gábriš MichalČepelák JosefHájek JosefPuc Jiří
091-0512022-0286091-0259022-0374
Janeba Pavel Rosenkranz Jan Endrštová NaděždaKubínová Daniela
1360148136-01456301821801968
Veselý Pavel Stuchlík Jiří Bílek VáclavPánek Jan
078-2842985743986439010-5839
Půža MiroslavKrov PavelŠvec Radek host
2203502203521630466
Mazán Marek Filípek Jiří Filípek Jiří sen.         Václavek Karel
220576 163-0067 1630127560293
Miklošová  DrahomíraHeger PetrKaras JosefKrhounková Drahoslava
16306492205082207621630216
Pilecký JanDušek RomanRosa RadekHost
 112-099016302621250728
Trsek Jan Koritenský PetrProvazník Václavhost
101000212604031330165
Svoboda LudvíkBureš Jiří  Ždímal Jiří        Selingr Martin
 163-05801120717970035163-0150
Nousek DominikNousek MarcelCesar RobertKlička Martin
12609481260948680283010-0783
Pavlík JosefKomárek PetrBrada Miroslav Houdek Tomáš
163031312604531630306987843

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

Mistři

“MISTŘI“ HCP 0-14
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 7,8 65 / 43 65 6,4
2 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 12,3 67 / 41 67 11,0
3 NOUSEK Dominik PRAGK 1260453 2,4 70 / 38 70 2,2
4 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 0120557 13,1 71 / 37 71 12,8
5 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 11,3 73 / 35 73 11,3
6 MELOUN Jiří CESGK 0987415 13,0 74 / 35 74 13,0
7 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 13,8 74 / 34 74 13,8
8 NGUYEN LUONG Phung PGCGC 1250377 10,2 75 / 33 75 10,3
9 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 13,9 75 / 35 75 13,9
10 PAVLICA Bohumil GCKAR 0191429 9,6 76 / 33 76 9,7
11 GÁBRIŠ Michal PRZGK 1220867 12,9 77 / 31 77 13,0
12 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,7 77 / 34 77 13,7
13 TRSEK Jan GCCKR 1010002 10,9 78 / 31 78 11,0
14 ZAORÁLEK Michal GKZBR 0960398 13,9 79 / 32 79 14,0
15 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 8,2 79 / 29 79 8,3
16 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 13,1 79 / 29 79 13,2
17 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 12,8 79 / 29 79 12,9
18 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 10,8 80 / 28 80 10,9
19 JANEBA Pavel GCMBM 1360148 11,9 80 / 30 80 12,0
20 HES Vladimír GCMST 0680156 12,0 81 / 29 81 12,1
21 STANĚK Alexandr GCSVJ 1650665 8,8 81 / 28 81 8,9
22 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 11,0 82 / 30 82 11,1
23 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 9,0 82 / 27 82 9,1
24 ČEPELÁK Josef GCBIT 1630636 13,8 91 / 19 91 13,9
25 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 12,2 98 / 20 98 12,3
26 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 13,2 — / 29 13,3
27 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 12,7 — / 24 12,8

Šampioni

“ŠAMPIONI“ HCP 14,1-23
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 VAŇÁSEK Petr GKLIS 0120556 16,7 44 / 83 44 14,3
2 BÍLEK Václav CESGK 0986439 15,2 40 / 86 40 14,0
3 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 1800767 17,7 40 / 88 40 16,5
4 KLIČKA Martin GCHOD 0100783 18,1 39 / 90 39 17,2
5 PAVLÍK Josef GCBIT 1630313 16,5 39 / 88 39 15,6
6 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,5 36 / 89 36 15,5
7 GAUBOVÁ Monika LGCPY 1800139 17,8 35 / 93 35 17,8
8 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 16,0 35 / 92 35 16,0
9 POTŮČEK Martin CESGK 0987432 19,2 35 / 95 35 19,2
10 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 1801968 18,1 34 / 94 34 18,1
11 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,3 32 / 98 32 17,4
12 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 22,7 32 / 102 32 22,7
13 PŮŽA Miroslav IGCMO 0220350 15,9 31 / — 31 16,0
14 MOJSUK Jan GCTUL 1400305 16,5 31 / 98 31 16,6
15 ŽDÍMAL Jiří GCYPS 0970035 19,5 31 / 101 31 19,6
16 FILÍPEK Jiří sen. GCBIT 1630127 15,4 31 / — 31 15,5
17 KROV Pavel IGCMO 0220352 17,7 30 / 99 30 17,8
18 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,4 29 / 99 29 15,5
19 STÖHR Milan ERBGC 1111496 19,4 29 / 101 29 19,5
20 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 22,9 29 / 109 29 23,0
21 ZÁVORA Jan LGCPY 1801950 22,7 28 / 106 28 22,8
22 HRÁDEK Zbyněk VALGK 0650588 17,9 28 / 101 28 18,0
23 MÜLLER Zbyněk GCBBR 1641040 20,7 27 / 106 27 20,8
24 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 18,8 26 / 106 26 18,9
25 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 20,4 26 / — 26 20,5
26 BĚLÍN Patrik GCGAR 1330237 14,6 25 / 103 25 14,7
27 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 18,2 25 / 104 25 18,3
28 WURST Roman GKLIS 0120938 22,7 23 / 114 23 22,8
29 NOUSEK Marcel PRAGK 1260948 15,7 23 / — 23 15,8
30 MRÁZEK Marek GCBBR 1640618 21,6 22 / — 22 21,7
31 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,2 18 / — 18 17,3
32 CESAR Robert GCMST 0680283 15,9 12 / — 12 16,0

Ranaři

“RANAŘI“ HCP 23,1-54
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 24,1 44 / — 44 20,9
2 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 23,8 44 / 92 44 20,6
3 KOMÁREK Petr GCBNJ 1580334 24,3 42 / 94 42 21,9
4 MÁTL Aleš GCHOS 0785385 32,3 38 / 108 38 31,3
5 SELINGR Martin GCBIT 1630150 23,8 38 / 98 38 23,0
6 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 31,1 37 / 107 37 30,6
7 KRHOUNKOVÁ Drahoslava GCBIT 1630216 28,9 36 / — 36 28,9
8 MIKLOŠOVÁ Drahomíra GCBIT 1630649 23,3 36 / 98 36 23,3
9 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 0911279 31,7 33 / 110 33 31,7
10 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 29,8 31 / — 31 29,8
11 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 26,4 31 / — 31 26,5
12 ROSA Radek PGCGC 1250728 37 30 / — 30 37
13 FÍLOVÁ Věra GCGAR 1330021 28,6 29 / 113 29 28,7
14 DUŠEK Roman GCBIT 1630262 32,1 27 / — 27 32,2
15 MAYER Evžen GCBER 0501976 27,7 27 / 113 27 27,8
16 PILECKÝ Jan BARGC 1120990 23,5 27 / — 27 23,6
17 KARAS Josef IGCMO 0220762 26,5 26 / 116 26 26,6
18 PUC Jiří GCBIT 1630726 27,5 26 / — 26 27,6
19 WURSTOVÁ Adéla GKLIS 0121080 34,6 25 / 121 25 34,7
20 HEGER Petr IGCMO 0220508 25,0 25 / 114 25 25,1
21 HOUDEK Tomáš CESGK 0987843 54 24 / — 24 54
22 BENKA Kryštof CESGK 0987871 54 16 / — 16 54

Brutto

“BRUTTO RÁNY“
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 NOUSEK Dominik PRAGK 1260453 2,4 75 / 38 75 2,2
2 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 7,8 76 / 43 76 6,4
3 VAŇÁSEK Petr GKLIS 0120556 16,7 83 / 44 83 14,3
4 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 12,3 84 / 41 84 11,0
5 BÍLEK Václav CESGK 0986439 15,2 86 / 40 86 14,0
6 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 0120557 13,1 88 / 37 88 12,8
7 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 1800767 17,7 88 / 40 88 16,5
8 PAVLÍK Josef GCBIT 1630313 16,5 88 / 39 88 15,6
9 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,5 89 / 36 89 15,5
10 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 11,3 89 / 35 89 11,3
11 NGUYEN LUONG Phung PGCGC 1250377 10,2 89 / 33 89 10,3
12 PAVLICA Bohumil GCKAR 0191429 9,6 90 / 33 90 9,7
13 KLIČKA Martin GCHOD 0100783 18,1 90 / 39 90 17,2
14 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 8,2 91 / 29 91 8,3
15 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 16,0 92 / 35 92 16,0
16 MELOUN Jiří CESGK 0987415 13,0 92 / 35 92 13,0
17 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 23,8 92 / 44 92 20,6
18 GAUBOVÁ Monika LGCPY 1800139 17,8 93 / 35 93 17,8
19 TRSEK Jan GCCKR 1010002 10,9 93 / 31 93 11,0
20 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 13,8 93 / 34 93 13,8
21 GÁBRIŠ Michal PRZGK 1220867 12,9 94 / 31 94 13,0
22 KOMÁREK Petr GCBNJ 1580334 24,3 94 / 42 94 21,9
23 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 1801968 18,1 94 / 34 94 18,1
24 STANĚK Alexandr GCSVJ 1650665 8,8 94 / 28 94 8,9
25 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 13,9 94 / 35 94 13,9
26 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 10,8 95 / 28 95 10,9
27 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 9,0 95 / 27 95 9,1
28 POTŮČEK Martin CESGK 0987432 19,2 95 / 35 95 19,2
29 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,7 95 / 34 95 13,7
30 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 12,8 95 / 29 95 12,9
31 JANEBA Pavel GCMBM 1360148 11,9 96 / 30 96 12,0
32 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 11,0 97 / 30 97 11,1
33 HES Vladimír GCMST 0680156 12,0 97 / 29 97 12,1
34 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 13,1 97 / 29 97 13,2
35 ZAORÁLEK Michal GKZBR 0960398 13,9 98 / 32 98 14,0
36 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,3 98 / 32 98 17,4
37 SELINGR Martin GCBIT 1630150 23,8 98 / 38 98 23,0
38 MOJSUK Jan GCTUL 1400305 16,5 98 / 31 98 16,6
39 MIKLOŠOVÁ Drahomíra GCBIT 1630649 23,3 98 / 36 98 23,3
40 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,4 99 / 29 99 15,5
41 KROV Pavel IGCMO 0220352 17,7 99 / 30 99 17,8
42 HRÁDEK Zbyněk VALGK 0650588 17,9 101 / 28 101 18,0
43 STÖHR Milan ERBGC 1111496 19,4 101 / 29 101 19,5
44 ŽDÍMAL Jiří GCYPS 0970035 19,5 101 / 31 101 19,6
45 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 22,7 102 / 32 102 22,7
46 BĚLÍN Patrik GCGAR 1330237 14,6 103 / 25 103 14,7
47 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 18,2 104 / 25 104 18,3
48 ZÁVORA Jan LGCPY 1801950 22,7 106 / 28 106 22,8
49 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 18,8 106 / 26 106 18,9
50 MÜLLER Zbyněk GCBBR 1641040 20,7 106 / 27 106 20,8
51 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 31,1 107 / 37 107 30,6
52 MÁTL Aleš GCHOS 0785385 32,3 108 / 38 108 31,3
53 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 22,9 109 / 29 109 23,0
54 ČEPELÁK Josef GCBIT 1630636 13,8 110 / 19 110 13,9
55 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 0911279 31,7 110 / 33 110 31,7
56 FÍLOVÁ Věra GCGAR 1330021 28,6 113 / 29 113 28,7
57 MAYER Evžen GCBER 0501976 27,7 113 / 27 113 27,8
58 WURST Roman GKLIS 0120938 22,7 114 / 23 114 22,8
59 HEGER Petr IGCMO 0220508 25,0 114 / 25 114 25,1
60 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 12,2 115 / 20 115 12,3
61 KARAS Josef IGCMO 0220762 26,5 116 / 26 116 26,6
62 WURSTOVÁ Adéla GKLIS 0121080 34,6 121 / 25 121 34,7
63 MRÁZEK Marek GCBBR 1640618 21,6 — / 22 21,7
64 CESAR Robert GCMST 0680283 15,9 — / 12 16,0
65 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 24,1 — / 44 20,9
66 NOUSEK Marcel PRAGK 1260948 15,7 — / 23 15,8
67 PŮŽA Miroslav IGCMO 0220350 15,9 — / 31 16,0
68 FILÍPEK Jiří sen. GCBIT 1630127 15,4 — / 31 15,5
69 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 20,4 — / 26 20,5
70 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 13,2 — / 29 13,3
71 DUŠEK Roman GCBIT 1630262 32,1 — / 27 32,2
72 HOUDEK Tomáš CESGK 0987843 54 — / 36 54
73 KRHOUNKOVÁ Drahoslava GCBIT 1630216 28,9 — / 36 28,9
74 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 12,7 — / 24 12,8
75 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 26,4 — / 31 26,5
76 PILECKÝ Jan BARGC 1120990 23,5 — / 27 23,6
77 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 29,8 — / 31 29,8
78 ROSA Radek PGCGC 1250728 37 — / 31 37
79 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,2 — / 18 17,3
80 PUC Jiří GCBIT 1630726 27,5 — / 26 27,6
81 BENKA Kryštof CESGK 0987871 54 — / 24 54

 

Gabriela Šulcová, ředitelka Tour
M: +420 777 300 003, E: golf@getour.cz
P: Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9