Royal Golf Club Mariánské Lázně, Pátek 28. 6. 2019

Přihlášky: na emailové adrese [email protected] nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 24. 6. 2019
Startovní listina: k dispozici od 27. 6 . 2019 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.golfml.cz

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:30    Slavnostní zahájení turnaje (losování jamek)
10:00    CANON START
15.00    Raut
16.00    Vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“, HCP 0 -13 Hra na rány 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“, HCP 13,1 – 19  bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“, HCP  19,1 – 54 bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním, (s omezením na HCP 36)
4. kategorie “BRUTTO RÁNY“

Odpaliště:

muži:
HCP 0 – 13 bílá (věk 65 a více – odpaliště žlutá)
HCP 13,1 – 54 žlutá

ženy:
HCP 0 – 13 modrá (věk 55 a více – odpaliště červená)
HCP 13,1 – 54 červená

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 9 – muži a ženy zvlášť
Longest drive na jamce č. 4 – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Zvýhodněné ubytování a fee pro hráče:

Golf Hotel Morris **** Mariánské Lázně

  • Dvoulůžkový pokoj  – 1.800,- Kč včetně snídaně
  • Jednolůžkový pokoj – 1600,- Kč včetně snídaně
  • Parkovné – 100,-CZK / noc

Rezervace : Tel.: +420 35 44 22 777, Mob: +420 775 731 916, E-mail: [email protected]

web: www.hotelmorris.cz

Heslo pro rezervaci : GOLF EXPERIENCE ( rezervujte co nejdříve)

Gof Resort Mariánské Lázně:

čtvrtek -18 jamek/ 1100,- Kč,-, 9 jamek/ 650,- Kč

Rezervace: +420 723 474 719

Heslo pro rezervaci : GOLF EXPERIENCE

Startovní listina bude k dispozici od 27. 6. 2019 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

Kornová Renáta Korn Jiří Halamka Pavel Kalkus Tomáš
0031769 012-0023 1150134 046-2003
Sequens Richard  Daňa Antonín Černý Aleš Kaliba Jindřich 
125-0088 094-2744 1250475 009-1279
Koníř Pavel Bradna Jan  Harasim Pavel  Mátl Aleš
0501287 050-1987 943614 078-5385
Čížek Jiří   Novák Vladimír  Vašák Damian Říha Michal
078-0384 180-0196 1800197 098-3472
Staubert Karel  Kameníček Jan  Kameníčková Lenka Krištofová Monika
1220283 180-0448 1802117 122-0532
Zaorálek Michal Tůma Jiří Tůma Martin Vavroňová Kateřina
0960398 078-1422 782557 078-4175
Čížek Tomáš Čížková Štěpánka Endršt  Jiří  Krátký František 
0900059 090-0060 630180 133-0186
Vaňásek Hodinová Monika  Homolka Jiří  Wurst Roman  Homolková Alena 
012-0557 078-7561 012-0938 068-1077
Bartuška Roman Pfingstner Pavel  Hrabánek Vít  Střílka Jan
0785662 098-1964 780206 125-1581
Meloun Jiří Kuchař Jiří Nousek Milan Stöhr Milan 
122-0172 126-0604 1260777 111-1496
Pavlica Bohumil  Kmec Martin  Fröhlich Radim  Závora Jan 
078-0206 180-4249 850185 180-1950
Pavlík Josef Hájek Josef Brada Miroslav  Smolagová Ilona
1630313 091-0259 1630306 091-0601
Kobza Přemysl Kobzová Marcela Krejčí Zdeněk Krejčová Alena 
0920164 092-0163 490548 049-1058
Janeba Pavel  Rosenkranz Jan  Nousková Lenka Kalkusová Renáta
1360148 136-0145 1260454 046-2004
Veselý Pavel  Bílek Václav Stuchlík Jiří  Pánek Jan 
078-2842 098-6439 985743 010-5839
Pleskot Martin Půža Miroslav Krov Pavel host
1350582 220350 220352  
Svoboda Ludvík Mazánek Jiří Selingr Martin Host
 163-0580 163-0390 163-0150  
Rupert Tomáš Novák Tomáš Kocourek Jan  Predný Jan
0850682 098-3116 1804171 028-2311
Labanič Miroslav  Tačner Libor Knorre Jaroslav Tačner Jaroslav 
1120314 180-4373 230424 163-0760
Mazán Marek  Segeč Karol       Václavek Karel Host
0220576 163-0500 560293  
Trsek Jan  Hucl Robert  Koritenský Petr Provazník Václav
1010002 126-0403 1260403 133-0165
Klement Luboš Kverka Zdeněk Češka Filip Procházka Zdeněk
0470221 143-0285 501705 103-0194
Ondrák Jan  Vobořil Martin Hamarič Martin  Soukup Jan
1804165 180-2787 1290263  
Ovsik Jaroslav Škvára Roman Kurčenková Marie  Škvára Roman jun.
0040598 098-4625 1060592 173-0256

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

Mistři

MISTŘI
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 11,3 69 / 40 69 10,5
2 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 8,6 69 / 41 69 7,6
3 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 11,1 69 / 39 69 10,5
4 TRSEK Jan GCCKR 1010002 11,1 70 / 38 70 10,7
5 KORNOVÁ Renata GCKVA 0031769 5,7 70 / 38 70 5,3
6 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 11,1 70 / 38 70 10,7
7 MACHOLDA Petr BARGC 1120524 7,0 71 / 37 71 6,8
8 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 10,4 71 / 40 71 9,6
9 KLEMENT Luboš jun. GKDDV 0470221 0,2 71 / 37 71 0,1
10 OVSÍK Jaroslav RGCML 0040598 9,8 71 / 37 71 9,6
11 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 0120557 12,8 71 / 37 71 12,5
12 ŠKVÁRA Roman CESGK 0984625 11,6 73 / 35 73 11,6
13 LABANIČ Miroslav BARGC 1120314 12,3 74 / 36 74 12,3
14 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 9,3 75 / 33 75 9,4
15 ČEŠKA Filip GCBER 0501705 12,3 76 / 32 76 12,4
16 KVERKA Zdeněk ALBGC 1430285 8,8 76 / 33 76 8,9
17 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 8,7 76 / 33 76 8,8
18 ŠTAUBERT Karel PRZGK 1220283 4,8 77 / 32 77 4,9
19 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 11,1 78 / 34 78 11,1
20 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 8,3 79 / 32 79 8,4
21 JANEBA Pavel GCMBM 1360148 12,1 80 / 29 80 12,2
22 RAJMONT Matouš GCGAR 1330134 11,3 80 / 29 80 11,4
23 MAZÁNEK Jiří GCBIT 1630390 11,4 81 / 27 81 11,5
24 ONDRÁK Jan LGCPY 1804165 11,1 82 / 31 82 11,2
25 PAVLICA Bohumil GCKAR 0191429 9,7 83 / 26 83 9,8
26 BARTUŠKA Roman GCHOS 0785662 9,2 84 / 26 84 9,3
27 KAMENÍČEK Jan LGCPY 1800448 11,5 84 / 25 84 11,6
28 SEGEČ Marek GCBIT 1630499 12,7 88 / 25 88 12,8
29 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 12,3 92 / 21 92 12,4

Šampioni

ŠAMPIONI
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 FRÖHLICH Radim MTHGC 0850185 16,6 40 / 90 40 15,4
2 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 16,9 40 / 92 40 15,7
3 BRADNA Jan GCBER 0501987 18,4 39 / 92 39 17,5
4 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 18,0 38 / 92 38 17,4
5 ZAORÁLEK Michal GKZBR 0960398 13,7 38 / 88 38 13,1
6 GUTWALD Radek GCBIT 1630758 15,4 37 / 92 37 15,1
7 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 13,5 37 / 88 37 13,2
8 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,4 36 / 94 36 17,4
9 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 13,1 36 / 91 36 13,1
10 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 0462004 17,7 36 / — 36 17,7
11 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,6 35 / 93 35 15,6
12 KMEC Martin LGCPY 1804249 14,5 35 / — 35 14,5
13 TAČNER Libor LGCPY 1804373 13,4 35 / 90 35 13,4
14 MELOUN Jiří CESGK 0987415 13,1 35 / 91 35 13,1
15 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 16,0 34 / 94 34 16,0
16 KRIŠTOFOVÁ Monika PRZGK 1220532 17,4 34 / 98 34 17,4
17 HUCL Robert GCMST 0680282 13,7 33 / 93 33 13,7
18 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,3 33 / 98 33 17,3
19 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,9 33 / 95 33 13,9
20 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 18,8 32 / 99 32 18,8
21 KREJČÍ Zdeněk GCALF 0490548 15,9 32 / 96 32 16,0
22 PŮŽA Miroslav IGCMO 0220350 16,1 31 / — 31 16,2
23 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 13,4 31 / — 31 13,5
24 BÍLEK Václav CESGK 0986439 14,0 30 / 96 30 14,1
25 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 16,4 29 / 105 29 16,5
26 STŘÍLKA Jan PGCGC 1251581 14,7 29 / 98 29 14,8
27 KNORRE Jaroslav PJCBE 0230424 13,6 28 / 97 28 13,7
28 KALKUS Tomáš GKCEE 0462003 15,6 27 / 101 27 15,7
29 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,6 26 / 106 26 15,7
30 SEGEČ Karol GCBIT 1630500 18,2 25 / — 25 18,3
31 KORN Jiří GKLIS 0120023 13,9 24 / — 24 14,0
32 PAVLÍK Josef GCBIT 1630313 15,6 22 / — 22 15,7
33 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 18,5 21 / 116 21 18,6

Ranaři

RANAŘI
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ŠKVÁRA JR. Roman GOJIH 1730256 22,0 43 / 92 43 19,2
2 WURST Roman GKLIS 0120938 22,8 40 / 96 40 21,2
3 KALIBA Jindřich GCPRH 0091279 27,4 39 / — 39 26,0
4 HAMARIČ Martin SPMET 1290263 26,4 39 / 102 39 25,2
5 HOMOLKA Jiří GCMST 0681076 24,2 38 / — 38 23,4
6 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 25,4 38 / 101 38 24,6
7 ČERNÝ Aleš PGCGC 1250475 27,1 38 / 103 38 26,1
8 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 22,8 37 / — 37 22,4
9 KREJČOVÁ Alena GCALF 0491058 25,6 35 / 109 35 25,6
10 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 23,0 35 / — 35 23,0
11 VOBOŘIL Martin LGCPY 1802787 21,0 34 / 101 34 21,0
12 MÁTL Aleš GCHOS 0785385 31,3 34 / — 34 31,3
13 PROCHÁZKA Zdeněk BERGC 1540351 20,1 33 / 101 33 20,1
14 SELINGR Martin GCBIT 1630150 23,1 33 / — 33 23,1
15 KOCOUREK Jan LGCPY 1804171 33,0 33 / 118 33 33,0
16 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 20,6 33 / 102 33 20,6
17 TŮMA Martin GCHOS 0782557 36 32 / — 32 36
18 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 30,6 31 / — 31 30,6
19 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 20,9 31 / 104 31 21,0
20 SOUKUP Jan GCHOD 0106551 32,2 30 / — 30 32,3
21 NOVÁK Tomáš CESGK 0983116 24,7 30 / 113 30 24,8
22 HARASIM Pavel GCBBS 0943614 29,2 29 / — 29 29,3
23 KURČENKOVÁ Maria GCSOK 1060592 19,1 28 / — 28 19,2
24 VAVROŇOVÁ Kateřina GCHOS 0784175 36 28 / — 28 36
25 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 20,5 27 / 106 27 20,6
26 RUPERT Tomáš MTHGC 0850682 24,1 27 / 118 27 24,2
27 HOMOLKOVÁ Alena GCMST 0681077 32,0 26 / 128 26 32,1
28 STÖHR Milan ERBGC 1111496 19,5 25 / — 25 19,6
29 PREDNÝ Ján GCAUS 0282311 49 24 / — 24 49
30 ZÁVORA Jan LGCPY 1801950 22,8 23 / 113 23 22,9
31 BENKA Kryštof CESGK 0987871 54 20 / — 20 54
32 SMOLAGOVÁ Ilona GCTEP 0910601 36 8 / — 8 36

Brutto

BRUTTO RÁNY
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 KLEMENT Luboš jun. GKDDV 0470221 0,2 73 / 37 73 0,1
2 KORNOVÁ Renata GCKVA 0031769 5,7 81 / 38 81 5,3
3 MACHOLDA Petr BARGC 1120524 7,0 82 / 37 82 6,8
4 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 8,6 82 / 41 82 7,6
5 OVSÍK Jaroslav RGCML 0040598 9,8 83 / 37 83 9,6
6 ŠTAUBERT Karel PRZGK 1220283 4,8 85 / 32 85 4,9
7 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 11,3 85 / 40 85 10,5
8 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 11,1 85 / 39 85 10,5
9 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 10,4 86 / 40 86 9,6
10 TRSEK Jan GCCKR 1010002 11,1 86 / 38 86 10,7
11 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 11,1 86 / 38 86 10,7
12 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 13,5 88 / 37 88 13,2
13 ZAORÁLEK Michal GKZBR 0960398 13,7 88 / 38 88 13,1
14 KVERKA Zdeněk ALBGC 1430285 8,8 89 / 33 89 8,9
15 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 9,3 89 / 33 89 9,4
16 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 8,7 89 / 33 89 8,8
17 FRÖHLICH Radim MTHGC 0850185 16,6 90 / 40 90 15,4
18 ŠKVÁRA Roman CESGK 0984625 11,6 90 / 35 90 11,6
19 TAČNER Libor LGCPY 1804373 13,4 90 / 35 90 13,4
20 LABANIČ Miroslav BARGC 1120314 12,3 91 / 36 91 12,3
21 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 8,3 91 / 32 91 8,4
22 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 13,1 91 / 36 91 13,1
23 MELOUN Jiří CESGK 0987415 13,1 91 / 35 91 13,1
24 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 0120557 12,8 91 / 37 91 12,5
25 ŠKVÁRA JR. Roman GOJIH 1730256 22,0 92 / 43 92 19,2
26 GUTWALD Radek GCBIT 1630758 15,4 92 / 37 92 15,1
27 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 16,9 92 / 40 92 15,7
28 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 18,0 92 / 38 92 17,4
29 BRADNA Jan GCBER 0501987 18,4 92 / 39 92 17,5
30 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,6 93 / 35 93 15,6
31 HUCL Robert GCMST 0680282 13,7 93 / 33 93 13,7
32 ČEŠKA Filip GCBER 0501705 12,3 93 / 32 93 12,4
33 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 16,0 94 / 34 94 16,0
34 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,4 94 / 36 94 17,4
35 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 11,1 94 / 34 94 11,1
36 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,9 95 / 33 95 13,9
37 BÍLEK Václav CESGK 0986439 14,0 96 / 30 96 14,1
38 KREJČÍ Zdeněk GCALF 0490548 15,9 96 / 32 96 16,0
39 RAJMONT Matouš GCGAR 1330134 11,3 96 / 29 96 11,4
40 WURST Roman GKLIS 0120938 22,8 96 / 40 96 21,2
41 JANEBA Pavel GCMBM 1360148 12,1 97 / 29 97 12,2
42 KNORRE Jaroslav PJCBE 0230424 13,6 97 / 28 97 13,7
43 MAZÁNEK Jiří GCBIT 1630390 11,4 97 / 27 97 11,5
44 PAVLICA Bohumil GCKAR 0191429 9,7 97 / 26 97 9,8
45 ONDRÁK Jan LGCPY 1804165 11,1 98 / 31 98 11,2
46 KRIŠTOFOVÁ Monika PRZGK 1220532 17,4 98 / 34 98 17,4
47 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,3 98 / 33 98 17,3
48 STŘÍLKA Jan PGCGC 1251581 14,7 98 / 29 98 14,8
49 BARTUŠKA Roman GCHOS 0785662 9,2 98 / 26 98 9,3
50 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 18,8 99 / 32 99 18,8
51 KAMENÍČEK Jan LGCPY 1800448 11,5 100 / 25 100 11,6
52 VOBOŘIL Martin LGCPY 1802787 21,0 101 / 34 101 21,0
53 PROCHÁZKA Zdeněk BERGC 1540351 20,1 101 / 33 101 20,1
54 KALKUS Tomáš GKCEE 0462003 15,6 101 / 27 101 15,7
55 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 25,4 101 / 38 101 24,6
56 HAMARIČ Martin SPMET 1290263 26,4 102 / 39 102 25,2
57 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 20,6 102 / 33 102 20,6
58 ČERNÝ Aleš PGCGC 1250475 27,1 103 / 38 103 26,1
59 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 20,9 104 / 31 104 21,0
60 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 16,4 105 / 29 105 16,5
61 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,6 106 / 26 106 15,7
62 SEGEČ Marek GCBIT 1630499 12,7 106 / 25 106 12,8
63 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 20,5 106 / 27 106 20,6
64 KREJČOVÁ Alena GCALF 0491058 25,6 109 / 35 109 25,6
65 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 12,3 109 / 21 109 12,4
66 ZÁVORA Jan LGCPY 1801950 22,8 113 / 23 113 22,9
67 NOVÁK Tomáš CESGK 0983116 24,7 113 / 30 113 24,8
68 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 18,5 116 / 21 116 18,6
69 KOCOUREK Jan LGCPY 1804171 33,0 118 / 33 118 33,0
70 RUPERT Tomáš MTHGC 0850682 24,1 118 / 27 118 24,2
71 HOMOLKOVÁ Alena GCMST 0681077 32,0 128 / 26 128 32,1
72 SELINGR Martin GCBIT 1630150 23,1 — / 33 23,1
73 KMEC Martin LGCPY 1804249 14,5 — / 35 14,5
74 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 13,4 — / 31 13,5
75 KALIBA Jindřich GCPRH 0091279 27,4 — / 39 26,0
76 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 0462004 17,7 — / 36 17,7
77 SMOLAGOVÁ Ilona GCTEP 0910601 36 — / 8 36
78 PŮŽA Miroslav IGCMO 0220350 16,1 — / 31 16,2
79 KORN Jiří GKLIS 0120023 13,9 — / 24 14,0
80 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 23,0 — / 35 23,0
81 HOMOLKA Jiří GCMST 0681076 24,2 — / 38 23,4
82 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 22,8 — / 37 22,4
83 MÁTL Aleš GCHOS 0785385 31,3 — / 34 31,3
84 HARASIM Pavel GCBBS 0943614 29,2 — / 29 29,3
85 PAVLÍK Josef GCBIT 1630313 15,6 — / 22 15,7
86 STÖHR Milan ERBGC 1111496 19,5 — / 25 19,6
87 KURČENKOVÁ Maria GCSOK 1060592 19,1 — / 28 19,2
88 SEGEČ Karol GCBIT 1630500 18,2 — / 25 18,3
89 BENKA Kryštof CESGK 0987871 54 — / 34 54
90 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 30,6 — / 31 30,6
91 VAVROŇOVÁ Kateřina GCHOS 0784175 36 — / 28 36
92 SOUKUP Jan GCHOD 0106551 32,2 — / 30 32,3
93 TŮMA Martin GCHOS 0782557 36 — / 32 36
94 PREDNÝ Ján GCAUS 0282311 49 — / 35 49

 

 

Royal Golf Club Mariánské Lázně, Pátek 28. 6. 2019

Přihlášky: na emailové adrese [email protected] nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 24. 6. 2019
Startovní listina: k dispozici od 27. 6 . 2019 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.golfml.cz

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:30    Slavnostní zahájení turnaje (losování jamek)
10:00    CANON START
15.00    Raut
16.00    Vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“, HCP bude upřesněno/Hra na rány 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním, (s omezením na HCP 36)
4. kategorie “BRUTTO RÁNY“

Odpaliště:

muži:
HCP 0 – 14 bílá (věk 65 a více – odpaliště žlutá)
HCP 14,1 – 54 žlutá

ženy:
HCP 0 – 14 modrá (věk 55 a více – odpaliště červená)
HCP 14,1 – 54 červená

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 9 – muži a ženy zvlášť
Longest drive na jamce č. 4 – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Zvýhodněné ubytování a fee pro hráče:

Golf Hotel Morris **** Mariánské Lázně

  • Dvoulůžkový pokoj  – 1.800,- Kč včetně snídaně
  • Jednolůžkový pokoj – 1600,- Kč včetně snídaně
  • Parkovné – 100,-CZK / noc

Rezervace : Tel.: +420 35 44 22 777, Mob: +420 775 731 916, E-mail: [email protected]

web: www.hotelmorris.cz

Heslo pro rezervaci : GOLF EXPERIENCE ( rezervujte co nejdříve)

Gof Resort Mariánské Lázně:

čtvrtek -18 jamek/ 1100,- Kč,-, 9 jamek/ 650,- Kč

Rezervace: +420 723 474 719

Heslo pro rezervaci : GOLF EXPERIENCE

Startovní listina bude k dispozici od 27. 6. 2019 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

Attention: The internal data of table “20” is corrupted!

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

Mistři

MISTŘI
Pořadí Jméno Klub Reg. č. HCP Kolo 1 Skóre HCP po
1 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 11,3 69 / 40 69 10,5
2 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 8,6 69 / 41 69 7,6
3 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 11,1 69 / 39 69 10,5
4 TRSEK Jan GCCKR 1010002 11,1 70 / 38 70 10,7
5 KORNOVÁ Renata GCKVA 0031769 5,7 70 / 38 70 5,3
6 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 11,1 70 / 38 70 10,7
7 MACHOLDA Petr BARGC 1120524 7,0 71 / 37 71 6,8
8 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 10,4 71 / 40 71 9,6
9 KLEMENT Luboš jun. GKDDV 0470221 0,2 71 / 37 71 0,1
10 OVSÍK Jaroslav RGCML 0040598 9,8 71 / 37 71 9,6
11 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 0120557 12,8 71 / 37 71 12,5
12 ŠKVÁRA Roman CESGK 0984625 11,6 73 / 35 73 11,6
13 LABANIČ Miroslav BARGC 1120314 12,3 74 / 36 74 12,3
14 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 9,3 75 / 33 75 9,4
15 ČEŠKA Filip GCBER 0501705 12,3 76 / 32 76 12,4
16 KVERKA Zdeněk ALBGC 1430285 8,8 76 / 33 76 8,9
17 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 8,7 76 / 33 76 8,8
18 ŠTAUBERT Karel PRZGK 1220283 4,8 77 / 32 77 4,9
19 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 11,1 78 / 34 78 11,1
20 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 8,3 79 / 32 79 8,4
21 JANEBA Pavel GCMBM 1360148 12,1 80 / 29 80 12,2
22 RAJMONT Matouš GCGAR 1330134 11,3 80 / 29 80 11,4
23 MAZÁNEK Jiří GCBIT 1630390 11,4 81 / 27 81 11,5
24 ONDRÁK Jan LGCPY 1804165 11,1 82 / 31 82 11,2
25 PAVLICA Bohumil GCKAR 0191429 9,7 83 / 26 83 9,8
26 BARTUŠKA Roman GCHOS 0785662 9,2 84 / 26 84 9,3
27 KAMENÍČEK Jan LGCPY 1800448 11,5 84 / 25 84 11,6
28 SEGEČ Marek GCBIT 1630499 12,7 88 / 25 88 12,8
29 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 12,3 92 / 21 92 12,4

Šampioni

ŠAMPIONI
Pořadí Jméno Klub Reg. č. HCP Kolo 1 Skóre HCP po
1 FRÖHLICH Radim MTHGC 0850185 16,6 40 / 90 40 15,4
2 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 16,9 40 / 92 40 15,7
3 BRADNA Jan GCBER 0501987 18,4 39 / 92 39 17,5
4 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 18,0 38 / 92 38 17,4
5 ZAORÁLEK Michal GKZBR 0960398 13,7 38 / 88 38 13,1
6 GUTWALD Radek GCBIT 1630758 15,4 37 / 92 37 15,1
7 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 13,5 37 / 88 37 13,2
8 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,4 36 / 94 36 17,4
9 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 13,1 36 / 91 36 13,1
10 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 0462004 17,7 36 / — 36 17,7
11 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,6 35 / 93 35 15,6
12 KMEC Martin LGCPY 1804249 14,5 35 / — 35 14,5
13 TAČNER Libor LGCPY 1804373 13,4 35 / 90 35 13,4
14 MELOUN Jiří CESGK 0987415 13,1 35 / 91 35 13,1
15 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 16,0 34 / 94 34 16,0
16 KRIŠTOFOVÁ Monika PRZGK 1220532 17,4 34 / 98 34 17,4
17 HUCL Robert GCMST 0680282 13,7 33 / 93 33 13,7
18 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,3 33 / 98 33 17,3
19 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,9 33 / 95 33 13,9
20 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 18,8 32 / 99 32 18,8
21 KREJČÍ Zdeněk GCALF 0490548 15,9 32 / 96 32 16,0
22 PŮŽA Miroslav IGCMO 0220350 16,1 31 / — 31 16,2
23 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 13,4 31 / — 31 13,5
24 BÍLEK Václav CESGK 0986439 14,0 30 / 96 30 14,1
25 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 16,4 29 / 105 29 16,5
26 STŘÍLKA Jan PGCGC 1251581 14,7 29 / 98 29 14,8
27 KNORRE Jaroslav PJCBE 0230424 13,6 28 / 97 28 13,7
28 KALKUS Tomáš GKCEE 0462003 15,6 27 / 101 27 15,7
29 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,6 26 / 106 26 15,7
30 SEGEČ Karol GCBIT 1630500 18,2 25 / — 25 18,3
31 KORN Jiří GKLIS 0120023 13,9 24 / — 24 14,0
32 PAVLÍK Josef GCBIT 1630313 15,6 22 / — 22 15,7
33 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 18,5 21 / 116 21 18,6

Ranaři

RANAŘI
Pořadí Jméno Klub Reg. č. HCP Kolo 1 Skóre HCP po
1 ŠKVÁRA JR. Roman GOJIH 1730256 22,0 43 / 92 43 19,2
2 WURST Roman GKLIS 0120938 22,8 40 / 96 40 21,2
3 KALIBA Jindřich GCPRH 0091279 27,4 39 / — 39 26,0
4 HAMARIČ Martin SPMET 1290263 26,4 39 / 102 39 25,2
5 HOMOLKA Jiří GCMST 0681076 24,2 38 / — 38 23,4
6 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 25,4 38 / 101 38 24,6
7 ČERNÝ Aleš PGCGC 1250475 27,1 38 / 103 38 26,1
8 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 22,8 37 / — 37 22,4
9 KREJČOVÁ Alena GCALF 0491058 25,6 35 / 109 35 25,6
10 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 23,0 35 / — 35 23,0
11 VOBOŘIL Martin LGCPY 1802787 21,0 34 / 101 34 21,0
12 MÁTL Aleš GCHOS 0785385 31,3 34 / — 34 31,3
13 PROCHÁZKA Zdeněk BERGC 1540351 20,1 33 / 101 33 20,1
14 SELINGR Martin GCBIT 1630150 23,1 33 / — 33 23,1
15 KOCOUREK Jan LGCPY 1804171 33,0 33 / 118 33 33,0
16 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 20,6 33 / 102 33 20,6
17 TŮMA Martin GCHOS 0782557 36 32 / — 32 36
18 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 30,6 31 / — 31 30,6
19 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 20,9 31 / 104 31 21,0
20 SOUKUP Jan GCHOD 0106551 32,2 30 / — 30 32,3
21 NOVÁK Tomáš CESGK 0983116 24,7 30 / 113 30 24,8
22 HARASIM Pavel GCBBS 0943614 29,2 29 / — 29 29,3
23 KURČENKOVÁ Maria GCSOK 1060592 19,1 28 / — 28 19,2
24 VAVROŇOVÁ Kateřina GCHOS 0784175 36 28 / — 28 36
25 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 20,5 27 / 106 27 20,6
26 RUPERT Tomáš MTHGC 0850682 24,1 27 / 118 27 24,2
27 HOMOLKOVÁ Alena GCMST 0681077 32,0 26 / 128 26 32,1
28 STÖHR Milan ERBGC 1111496 19,5 25 / — 25 19,6
29 PREDNÝ Ján GCAUS 0282311 49 24 / — 24 49
30 ZÁVORA Jan LGCPY 1801950 22,8 23 / 113 23 22,9
31 BENKA Kryštof CESGK 0987871 54 20 / — 20 54
32 SMOLAGOVÁ Ilona GCTEP 0910601 36 8 / — 8 36

Brutto

BRUTTO RÁNY
Pořadí Jméno Klub Reg. č. HCP Kolo 1 Skóre HCP po
1 KLEMENT Luboš jun. GKDDV 0470221 0,2 73 / 37 73 0,1
2 KORNOVÁ Renata GCKVA 0031769 5,7 81 / 38 81 5,3
3 MACHOLDA Petr BARGC 1120524 7,0 82 / 37 82 6,8
4 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 8,6 82 / 41 82 7,6
5 OVSÍK Jaroslav RGCML 0040598 9,8 83 / 37 83 9,6
6 ŠTAUBERT Karel PRZGK 1220283 4,8 85 / 32 85 4,9
7 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 11,3 85 / 40 85 10,5
8 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 11,1 85 / 39 85 10,5
9 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 10,4 86 / 40 86 9,6
10 TRSEK Jan GCCKR 1010002 11,1 86 / 38 86 10,7
11 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 11,1 86 / 38 86 10,7
12 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 13,5 88 / 37 88 13,2
13 ZAORÁLEK Michal GKZBR 0960398 13,7 88 / 38 88 13,1
14 KVERKA Zdeněk ALBGC 1430285 8,8 89 / 33 89 8,9
15 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 9,3 89 / 33 89 9,4
16 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 8,7 89 / 33 89 8,8
17 FRÖHLICH Radim MTHGC 0850185 16,6 90 / 40 90 15,4
18 ŠKVÁRA Roman CESGK 0984625 11,6 90 / 35 90 11,6
19 TAČNER Libor LGCPY 1804373 13,4 90 / 35 90 13,4
20 LABANIČ Miroslav BARGC 1120314 12,3 91 / 36 91 12,3
21 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 8,3 91 / 32 91 8,4
22 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 13,1 91 / 36 91 13,1
23 MELOUN Jiří CESGK 0987415 13,1 91 / 35 91 13,1
24 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 0120557 12,8 91 / 37 91 12,5
25 ŠKVÁRA JR. Roman GOJIH 1730256 22,0 92 / 43 92 19,2
26 GUTWALD Radek GCBIT 1630758 15,4 92 / 37 92 15,1
27 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 16,9 92 / 40 92 15,7
28 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 18,0 92 / 38 92 17,4
29 BRADNA Jan GCBER 0501987 18,4 92 / 39 92 17,5
30 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,6 93 / 35 93 15,6
31 HUCL Robert GCMST 0680282 13,7 93 / 33 93 13,7
32 ČEŠKA Filip GCBER 0501705 12,3 93 / 32 93 12,4
33 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 16,0 94 / 34 94 16,0
34 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,4 94 / 36 94 17,4
35 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 11,1 94 / 34 94 11,1
36 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,9 95 / 33 95 13,9
37 BÍLEK Václav CESGK 0986439 14,0 96 / 30 96 14,1
38 KREJČÍ Zdeněk GCALF 0490548 15,9 96 / 32 96 16,0
39 RAJMONT Matouš GCGAR 1330134 11,3 96 / 29 96 11,4
40 WURST Roman GKLIS 0120938 22,8 96 / 40 96 21,2
41 JANEBA Pavel GCMBM 1360148 12,1 97 / 29 97 12,2
42 KNORRE Jaroslav PJCBE 0230424 13,6 97 / 28 97 13,7
43 MAZÁNEK Jiří GCBIT 1630390 11,4 97 / 27 97 11,5
44 PAVLICA Bohumil GCKAR 0191429 9,7 97 / 26 97 9,8
45 ONDRÁK Jan LGCPY 1804165 11,1 98 / 31 98 11,2
46 KRIŠTOFOVÁ Monika PRZGK 1220532 17,4 98 / 34 98 17,4
47 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,3 98 / 33 98 17,3
48 STŘÍLKA Jan PGCGC 1251581 14,7 98 / 29 98 14,8
49 BARTUŠKA Roman GCHOS 0785662 9,2 98 / 26 98 9,3
50 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 18,8 99 / 32 99 18,8
51 KAMENÍČEK Jan LGCPY 1800448 11,5 100 / 25 100 11,6
52 VOBOŘIL Martin LGCPY 1802787 21,0 101 / 34 101 21,0
53 PROCHÁZKA Zdeněk BERGC 1540351 20,1 101 / 33 101 20,1
54 KALKUS Tomáš GKCEE 0462003 15,6 101 / 27 101 15,7
55 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 25,4 101 / 38 101 24,6
56 HAMARIČ Martin SPMET 1290263 26,4 102 / 39 102 25,2
57 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 20,6 102 / 33 102 20,6
58 ČERNÝ Aleš PGCGC 1250475 27,1 103 / 38 103 26,1
59 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 20,9 104 / 31 104 21,0
60 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 16,4 105 / 29 105 16,5
61 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,6 106 / 26 106 15,7
62 SEGEČ Marek GCBIT 1630499 12,7 106 / 25 106 12,8
63 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 20,5 106 / 27 106 20,6
64 KREJČOVÁ Alena GCALF 0491058 25,6 109 / 35 109 25,6
65 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 12,3 109 / 21 109 12,4
66 ZÁVORA Jan LGCPY 1801950 22,8 113 / 23 113 22,9
67 NOVÁK Tomáš CESGK 0983116 24,7 113 / 30 113 24,8
68 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 18,5 116 / 21 116 18,6
69 KOCOUREK Jan LGCPY 1804171 33,0 118 / 33 118 33,0
70 RUPERT Tomáš MTHGC 0850682 24,1 118 / 27 118 24,2
71 HOMOLKOVÁ Alena GCMST 0681077 32,0 128 / 26 128 32,1
72 SELINGR Martin GCBIT 1630150 23,1 — / 33 23,1
73 KMEC Martin LGCPY 1804249 14,5 — / 35 14,5
74 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 13,4 — / 31 13,5
75 KALIBA Jindřich GCPRH 0091279 27,4 — / 39 26,0
76 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 0462004 17,7 — / 36 17,7
77 SMOLAGOVÁ Ilona GCTEP 0910601 36 — / 8 36
78 PŮŽA Miroslav IGCMO 0220350 16,1 — / 31 16,2
79 KORN Jiří GKLIS 0120023 13,9 — / 24 14,0
80 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 23,0 — / 35 23,0
81 HOMOLKA Jiří GCMST 0681076 24,2 — / 38 23,4
82 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 22,8 — / 37 22,4
83 MÁTL Aleš GCHOS 0785385 31,3 — / 34 31,3
84 HARASIM Pavel GCBBS 0943614 29,2 — / 29 29,3
85 PAVLÍK Josef GCBIT 1630313 15,6 — / 22 15,7
86 STÖHR Milan ERBGC 1111496 19,5 — / 25 19,6
87 KURČENKOVÁ Maria GCSOK 1060592 19,1 — / 28 19,2
88 SEGEČ Karol GCBIT 1630500 18,2 — / 25 18,3
89 BENKA Kryštof CESGK 0987871 54 — / 34 54
90 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 30,6 — / 31 30,6
91 VAVROŇOVÁ Kateřina GCHOS 0784175 36 — / 28 36
92 SOUKUP Jan GCHOD 0106551 32,2 — / 30 32,3
93 TŮMA Martin GCHOS 0782557 36 — / 32 36
94 PREDNÝ Ján GCAUS 0282311 49 — / 35 49

 

 

 

Gabriela Šulcová, ředitelka Tour
M: +420 777 300 003, E: [email protected]
P: Revoluční 17, 110 00 Praha 1