Royal Golf Club Mariánské Lázně, Pátek 25. 6. 2021

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 21. 6. 2021
Startovní listina: k dispozici od 24. 6. 2021 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.golfml.cz

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:30    Slavnostní zahájení turnaje (losování jamek)
10:00    CANON START
15.00    Raut
16.00    Vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“ Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“ Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnání
3. kategorie “RANAŘI“ Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním (s omezením na HCP 36)
4. kategorie “BRUTTO Stb“

Odpaliště:

muži – žlutá
ženy – červená

V případě, že hráč preferuje hru z jiných odpališť, musí změnu nahlásit u registrace a viditelně zapsat do score karty!

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 9 – muži a ženy zvlášť
Longest drive na jamce č. 4 – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč– prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Zvýhodněné ubytování a fee pro hráče:

Společné posezení v Hotelu Eagle Rezidence Golf  www.hoteleagle.cz

Pokoje  v Hotelu Eagle jsou již obsazeny. Pro zájemce o ubytování nabízíme zvýhodněnou cenu v Gourmet Hotel & Restaurant Villa Patriot
www.villapatriot.cz

  • Dvoulůžkový pokoj  – 2.100 Kč včetně snídaně

Rezervace: Tel.:+420 354 673 143, Email:info@villapatriot.cz

Heslo pro rezervaci: GOLF EXPERIENCE (rezervujte co nejdříve)

Golf Resort Mariánské Lázně

čtvrtek – 18/9 jamek – 1.100 Kč/ 650 Kč

Rezervace: +420 723 474 719

Heslo pro rezervaci: GOLF EXPERIENCE

Startovní listina bude k dispozici od 24. 6. 2021 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

CANON START 10:00   
Sequens RichardJanulík PetrDaňa AntonínČerný Aleš
1250088144117194027441804850
Čížek Jiří Bradna Jan Helikar Martin Neumannová Barbora
780384501987462023983868
Tůma JiříTůma Martin
781422782557
Truhlář JosefHájek JosefLoukota VáclavLoukotová Šárka
661941910259910906911279
Koritenský PetrKobza PřemyslHemmer MiloslavBeluský Milan
126040392016412600369920164
Rupert Tomáš  hosthosthost
850682
Dienelt PetrPolcar IvanKotíšek René  Čepelák Josef  
1630491163012416304931630636
Půža MiroslavKrov Pavel Jirsa DavidPůžová Hana
14800404163058014804031630839
Svoboda LudvíkJakoubek TomášKamenický PetrSelingr Martin
163058010600326 078047331630150
Hrůza TomášLiška Tomáš  Komárek PetrZenkl Aleš
680286680701 09808583989426
Kupka MiroslavHoluša JakubSebrala Martin Kubát   Zdeněk
430328431858431891431807
Mazán MarekMazán MiroslavVáclavek Karel  
2200576220735560293
Meloun JiříKuchař Jiří Nousek Milan
9807415126060412600777
Kobzová MarcelaNousková Lenka Endrštová NaděždaBártová Marcela
9201631260454630182680265
Čížek TomášEndršt Jiří Halamka Pavel Čížková Štěpánka
9000596301801330275900060
Jirovský JakubChlapík MilanJirovský JiříChlapík Adam
1800076818011531800767 18003871
Vaňásek Hodinová MonikaWurst Roman Švec  RadekVlk Zdeněk
12055712093816304667000346
Janeba PavelRosenkranz Jan Bárta Jan
1360148980140680264
Pleskot Martin Bohuslav Jaroslav Brožek Radim Bohuslavová Lea
13500582900882107508900883
Vobořil MartinProvazník VáclavDostál Luděk
18027871330165788845
Pfingstner PavelNykodým AlešStřílka Jan
98196480693 10301112
Pavlica BohumilProvazník MichalKolaříková LuciePaterová Lucie
 180050281330148 1800140713502639

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

 

Mistři

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 DIENELT Petr GCBIT 16300491 10,0 38 / 83 38 9,5
2 MELOUN Jiří CESGK 09807415 12,0 37 / 86 37 11,7
3 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000060 14,5 36 / — 36 14,3
4 PAVLICA Bohumil LGCPY 18005028 10,6 36 / 86 36 10,1
5 KOTÍŠEK René GCBIT 16300493 14,7 35 / 91 35 14,6
6 SVOBODA Ludvík GCBIT 16300580 9,6 33 / 87 33 9,6
7 BICAN Roman PRAGK 12600015 14,7 33 / 93 33 14,9
8 KUPKA Miroslav ZGCKR 04300328 1,5 33 / 78 33 1,5
9 TRUHLÁŘ Josef KGCMA 06601941 9,1 33 / 88 33 9,1
10 SEQUENS Richard PGCGC 12500088 10,2 32 / 89 32 10,2
11 PLESKOT Martin GCMAP 13500582 7,6 31 / 87 31 7,8
12 JANEBA Pavel CESGK 09800121 13,9 31 / 95 31 14,1
13 PFINGSTNER Pavel CESGK 09801964 11,3 31 / 91 31 12,2
14 ENDRŠT Jiří GCMNI 06300180 14,7 31 / 97 31 14,7
15 POLCAR Ivan GCBIT 16300124 10,5 31 / 90 31 10,8
16 ČÍŽEK Jiří GCHOS 07800384 7,2 30 / 87 30 7,9
17 HALAMKA Pavel GCGAR 13300275 14,6 29 / 98 29 14,6
18 BĚLÍČEK Daniel PRZGK 12200143 14,6 28 / 101 28 14,6
19 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 09200163 10,0 28 / 96 28 10,1
20 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 01200557 10,8 27 / 97 27 11,5
21 JIROVSKÝ Jakub LGCPY 18000768 6,9 25 / 92 25 6,9
22 KOBZA Přemysl GRGGC 09200164 9,3 24 / 96 24 9,3
23 ROSENKRANZ Jan CESGK 09800140 14,3 23 / 106 23 14,5
24 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 09000059 4,1 20 / 100 20 4,1
25 CHLAPÍK Milan LGCPY 18001153 13,2 15 / — 15 13,2

Šampioni

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 HOLUŠA Jakub ZGCKR 04301858 17,2 38 / 91 38 16,8
2 NYKODÝM Aleš GCPDY 00800693 15,8 37 / 91 37 15,4
3 PŮŽA Miroslav GCSTP 14800404 16,0 36 / — 36 15,9
4 NOUSEK Milan PRAGK 12600777 18,8 36 / 95 36 18,6
5 JAKOUBEK Tomáš GCSOK 10600326 19,0 36 / 96 36 19,4
6 MAZÁN Marek IGCMO 02200576 21,2 35 / 99 35 21,2
7 ČEPELÁK Josef GCBIT 16300636 15,1 35 / 92 35 15,7
8 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 06300182 17,5 34 / 98 34 18,1
9 KROV Pavel GCSTP 14800405 20,0 34 / 99 34 20,0
10 BÁRTA Jan GCMST 06800264 21,7 33 / 104 33 21,7
11 VESELÝ Pavel IGCMO 02200351 20,0 33 / — 33 20,6
12 JANULÍK Petr GCCHP 14401171 21,4 33 / 102 33 22,1
13 ZENKL Aleš CESGK 09809426 20,3 33 / 100 33 20,4
14 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 12600454 16,7 32 / 100 32 16,8
15 KUCHAŘ Jiří PRAGK 12600604 18,7 31 / 107 31 18,7
16 HEMMER Miloslav PRAGK 12600369 16,9 30 / 99 30 16,9
17 STŘÍLKA Jan GCMUP 10301112 18,0 30 / — 30 18,0
18 KADEŘÁVEK Karel PGCGC 12501357 18,0 29 / 101 29 18,0
19 MAZÁN Miroslav IGCMO 02200735 21,9 29 / 109 29 21,9
20 TŮMA Jiří GCHOS 07801422 17,1 28 / — 28 17,1
21 KUBÁT Zdeněk ZGCKR 04301807 21,9 28 / 108 28 21,9
22 KOMÁREK Petr CESGK 09808583 19,8 27 / 107 27 19,8
23 SEBRALA Martin ZGCKR 04301891 19,6 25 / — 25 19,6
24 BOHUSLAV Jaroslav GCSBO 09000882 16,3 25 / 103 25 16,3
25 KORITENSKÝ Petr PRAGK 12600403 18,7 24 / — 24 19,0
26 RUPERT Tomáš MTHGC 08500682 21,0 20 / — 20 21,0

Ranaři

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 CHLAPÍK Adam LGCPY 18003871 54,0 44 / 108 44 25,2
2 NEUMANNOVÁ Barbora CESGK 09803868 54,0 38 / 120 38 32,1
3 ŠVEC Radek GCBIT 16300466 28,2 36 / — 36 28,1
4 DAŇA Antonin GCBBS 09402744 26,0 36 / 106 36 26,0
5 HELIKAR Martin GKCEE 04602023 22,9 35 / 101 35 22,6
6 PATEROVÁ Lucie GCMAP 13502639 29,4 34 / — 34 29,9
7 LOUKOTA Václav GCTEP 09100906 25,4 34 / — 34 25,8
8 HÁJEK Josef GCTEP 09100259 23,5 34 / — 34 23,4
9 SEIDEMANN Martin PGCGC 12502519 25,1 34 / 105 34 25,0
10 SELINGR Martin GCBIT 16300150 26,8 32 / — 32 26,8
11 KOLAŘÍKOVÁ Lucie LGCPY 18001407 26,3 31 / — 31 26,3
12 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 18000767 25,0 31 / 109 31 24,6
13 TŮMA Martin GCHOS 07802557 40,6 31 / 122 31 40,2
14 KRATOCHVIL Kamil GCHOD 01007522 47,9 30 / — 30 39,6
15 WURST Roman GKLIS 01200938 25,4 30 / — 30 25,7
16 VÁCLAVEK Karel GCPOD 05600293 24,0 28 / 116 28 24,0
17 ČERNÝ Aleš LGCPY 18004850 31,6 27 / — 27 31,6
18 BÁRTOVÁ Marcela GCMST 06800265 34,1 25 / — 25 34,5
19 BELUSKÝ Milan LGCPY 18000152 27,0 25 / 116 25 27,5
20 KAMENICKÝ Petr GCHOS 07804733 25,2 25 / 117 25 25,2
21 VLK Zdeněk KHGCS 07000346 32,7 24 / — 24 32,7
22 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 09101279 32,5 23 / — 23 32,9
23 BOHUSLAVOVÁ Lea GCSBO 09000883 30,0 16 / — 16 30,0
24 BROŽEK Radim GCHOD 01007508 25,8 4 / — 4 26,8

Brutto

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 KUPKA Miroslav ZGCKR 04300328 1,5 31 / 78 / (33) 31 1,5
2 DIENELT Petr GCBIT 16300491 10,0 25 / 83 / (38) 25 9,5
3 MELOUN Jiří CESGK 09807415 12,0 24 / 86 / (37) 24 11,7
4 PAVLICA Bohumil LGCPY 18005028 10,6 23 / 86 / (36) 23 10,1
5 ČÍŽEK Jiří GCHOS 07800384 7,2 22 / 87 / (30) 22 7,9
6 TRUHLÁŘ Josef KGCMA 06601941 9,1 22 / 88 / (33) 22 9,1
7 SVOBODA Ludvík GCBIT 16300580 9,6 21 / 87 / (33) 21 9,6
8 PLESKOT Martin GCMAP 13500582 7,6 21 / 87 / (31) 21 7,8
9 NYKODÝM Aleš GCPDY 00800693 15,8 19 / 91 / (37) 19 15,4
10 SEQUENS Richard PGCGC 12500088 10,2 19 / 89 / (32) 19 10,2
11 POLCAR Ivan GCBIT 16300124 10,5 19 / 90 / (31) 19 10,8
12 PFINGSTNER Pavel CESGK 09801964 11,3 19 / 91 / (31) 19 12,2
13 KOTÍŠEK René GCBIT 16300493 14,7 19 / 91 / (35) 19 14,6
14 PŮŽA Miroslav GCSTP 14800404 16,0 18 / — / (36) 18 15,9
15 ČEPELÁK Josef GCBIT 16300636 15,1 18 / 92 / (35) 18 15,7
16 HOLUŠA Jakub ZGCKR 04301858 17,2 18 / 91 / (38) 18 16,8
17 JIROVSKÝ Jakub LGCPY 18000768 6,9 18 / 92 / (25) 18 6,9
18 BICAN Roman PRAGK 12600015 14,7 17 / 93 / (33) 17 14,9
19 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000060 14,5 17 / — / (36) 17 14,3
20 KOBZA Přemysl GRGGC 09200164 9,3 16 / 96 / (24) 16 9,3
21 JANEBA Pavel CESGK 09800121 13,9 16 / 95 / (31) 16 14,1
22 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 09200163 10,0 16 / 96 / (28) 16 10,1
23 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 09000059 4,1 15 / 100 / (20) 15 4,1
24 JAKOUBEK Tomáš GCSOK 10600326 19,0 15 / 96 / (36) 15 19,4
25 BĚLÍČEK Daniel PRZGK 12200143 14,6 14 / 101 / (28) 14 14,6
26 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 12600454 16,7 14 / 100 / (32) 14 16,8
27 ENDRŠT Jiří GCMNI 06300180 14,7 14 / 97 / (31) 14 14,7
28 VESELÝ Pavel IGCMO 02200351 20,0 13 / — / (33) 13 20,6
29 NOUSEK Milan PRAGK 12600777 18,8 13 / 95 / (36) 13 18,6
30 MAZÁN Marek IGCMO 02200576 21,2 13 / 99 / (35) 13 21,2
31 HALAMKA Pavel GCGAR 13300275 14,6 13 / 98 / (29) 13 14,6
32 ZENKL Aleš CESGK 09809426 20,3 13 / 100 / (33) 13 20,4
33 STŘÍLKA Jan GCMUP 10301112 18,0 13 / — / (30) 13 18,0
34 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 01200557 10,8 12 / 97 / (27) 12 11,5
35 KUCHAŘ Jiří PRAGK 12600604 18,7 12 / 107 / (31) 12 18,7
36 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 06300182 17,5 12 / 98 / (34) 12 18,1
37 LOUKOTA Václav GCTEP 09100906 25,4 12 / — / (34) 12 25,8
38 BÁRTA Jan GCMST 06800264 21,7 11 / 104 / (33) 11 21,7
39 TŮMA Jiří GCHOS 07801422 17,1 11 / — / (28) 11 17,1
40 HEMMER Miloslav PRAGK 12600369 16,9 11 / 99 / (30) 11 16,9
41 JANULÍK Petr GCCHP 14401171 21,4 11 / 102 / (33) 11 22,1
42 KROV Pavel GCSTP 14800405 20,0 11 / 99 / (34) 11 20,0
43 ROSENKRANZ Jan CESGK 09800140 14,3 11 / 106 / (23) 11 14,5
44 SEIDEMANN Martin PGCGC 12502519 25,1 11 / 105 / (34) 11 25,0
45 HELIKAR Martin GKCEE 04602023 22,9 10 / 101 / (35) 10 22,6
46 KADEŘÁVEK Karel PGCGC 12501357 18,0 10 / 101 / (29) 10 18,0
47 HÁJEK Josef GCTEP 09100259 23,5 10 / — / (34) 10 23,4
48 DAŇA Antonin GCBBS 09402744 26,0 9 / 106 / (36) 9 26,0
49 KORITENSKÝ Petr PRAGK 12600403 18,7 9 / — / (24) 9 19,0
50 SELINGR Martin GCBIT 16300150 26,8 9 / — / (32) 9 26,8
51 VÁCLAVEK Karel GCPOD 05600293 24,0 8 / 116 / (28) 8 24,0
52 SEBRALA Martin ZGCKR 04301891 19,6 8 / — / (25) 8 19,6
53 BOHUSLAV Jaroslav GCSBO 09000882 16,3 8 / 103 / (25) 8 16,3
54 MAZÁN Miroslav IGCMO 02200735 21,9 8 / 109 / (29) 8 21,9
55 ŠVEC Radek GCBIT 16300466 28,2 7 / — / (36) 7 28,1
56 KUBÁT Zdeněk ZGCKR 04301807 21,9 7 / 108 / (28) 7 21,9
57 CHLAPÍK Adam LGCPY 18003871 54,0 7 / 108 / (66) 7 25,2
58 KOMÁREK Petr CESGK 09808583 19,8 7 / 107 / (27) 7 19,8
59 CHLAPÍK Milan LGCPY 18001153 13,2 7 / — / (15) 7 13,2
60 KAMENICKÝ Petr GCHOS 07804733 25,2 7 / 117 / (25) 7 25,2
61 WURST Roman GKLIS 01200938 25,4 6 / — / (30) 6 25,7
62 KOLAŘÍKOVÁ Lucie LGCPY 18001407 26,3 5 / — / (31) 5 26,3
63 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 18000767 25,0 5 / 109 / (31) 5 24,6
64 RUPERT Tomáš MTHGC 08500682 21,0 5 / — / (20) 5 21,0
65 BELUSKÝ Milan LGCPY 18000152 27,0 4 / 116 / (25) 4 27,5
66 PATEROVÁ Lucie GCMAP 13502639 29,4 4 / — / (34) 4 29,9
67 ČERNÝ Aleš LGCPY 18004850 31,6 4 / — / (27) 4 31,6
68 KRATOCHVIL Kamil GCHOD 01007522 47,9 3 / — / (44) 3 39,6
69 NEUMANNOVÁ Barbora CESGK 09803868 54,0 3 / 120 / (59) 3 32,1
70 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 09101279 32,5 3 / — / (23) 3 32,9
71 VLK Zdeněk KHGCS 07000346 32,7 3 / — / (24) 3 32,7
72 TŮMA Martin GCHOS 07802557 40,6 3 / 122 / (37) 3 40,2
73 BÁRTOVÁ Marcela GCMST 06800265 34,1 2 / — / (25) 2 34,5
74 BOHUSLAVOVÁ Lea GCSBO 09000883 30,0 2 / — / (16) 2 30,0
75 BROŽEK Radim GCHOD 01007508 25,8 0 / — / (4) 26,8

 

Royal Golf Club Mariánské Lázně, Pátek 25. 6. 2021

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 21. 6. 2021
Startovní listina: k dispozici od 24. 6. 2021 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.golfml.cz

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:30    Slavnostní zahájení turnaje (losování jamek)
10:00    CANON START
15.00    Raut
16.00    Vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“ Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“ Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnání
3. kategorie “RANAŘI“ Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním (s omezením na HCP 36)
4. kategorie “BRUTTO Stb.“

Odpaliště:

muži – žlutá
ženy – červená

V případě, že hráč preferuje hru z jiných odpališť, musí změnu nahlásit u registrace a viditelně zapsat do score karty!

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 9 – muži a ženy zvlášť
Longest drive na jamce č. 4 – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč– prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Zvýhodněné ubytování a fee pro hráče:

Společné posezení v Hotelu Eagle Rezidence Golf  www.hoteleagle.cz

Pokoje  v Hotelu Eagle jsou již obsazeny. Pro zájemce o ubytování nabízíme zvýhodněnou cenu v Gourmet Hotel & Restaurant Villa Patriot
www.villapatriot.cz

  • Dvoulůžkový pokoj  – 2.100 Kč včetně snídaně

Rezervace: Tel.:+420 354 673 143, Email:info@villapatriot.cz

Heslo pro rezervaci: GOLF EXPERIENCE (rezervujte co nejdříve)

Golf Resort Mariánské Lázně

čtvrtek – 18/9 jamek – 1.100 Kč/ 650 Kč

Rezervace: +420 723 474 719

Heslo pro rezervaci: GOLF EXPERIENCE

Startovní listina bude k dispozici od 24. 6. 2021 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

CANON START 10:00   
Sequens RichardJanulík PetrDaňa AntonínČerný Aleš
1250088144117194027441804850
Čížek Jiří Bradna Jan Helikar Martin Neumannová Barbora
780384501987462023983868
Tůma JiříTůma Martin
781422782557
Truhlář JosefHájek JosefLoukota VáclavLoukotová Šárka
661941910259910906911279
Koritenský PetrKobza PřemyslHemmer MiloslavBeluský Milan
126040392016412600369920164
Rupert Tomáš  hosthosthost
850682
Dienelt PetrPolcar IvanKotíšek René  Čepelák Josef  
1630491163012416304931630636
Půža MiroslavKrov Pavel Jirsa DavidPůžová Hana
14800404163058014804031630839
Svoboda LudvíkJakoubek TomášKamenický PetrSelingr Martin
163058010600326 078047331630150
Hrůza TomášLiška Tomáš  Komárek PetrZenkl Aleš
680286680701 09808583989426
Kupka MiroslavHoluša JakubSebrala Martin Kubát   Zdeněk
430328431858431891431807
Mazán MarekMazán MiroslavVáclavek Karel  
2200576220735560293
Meloun JiříKuchař Jiří Nousek Milan
9807415126060412600777
Kobzová MarcelaNousková Lenka Endrštová NaděždaBártová Marcela
9201631260454630182680265
Čížek TomášEndršt Jiří Halamka Pavel Čížková Štěpánka
9000596301801330275900060
Jirovský JakubChlapík MilanJirovský JiříChlapík Adam
1800076818011531800767 18003871
Vaňásek Hodinová MonikaWurst Roman Švec  RadekVlk Zdeněk
12055712093816304667000346
Janeba PavelRosenkranz Jan Bárta Jan
1360148980140680264
Pleskot Martin Bohuslav Jaroslav Brožek Radim Bohuslavová Lea
13500582900882107508900883
Vobořil MartinProvazník VáclavDostál Luděk
18027871330165788845
Pfingstner PavelNykodým AlešStřílka Jan
98196480693 10301112
Pavlica BohumilProvazník MichalKolaříková LuciePaterová Lucie
 180050281330148 1800140713502639

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

 

Mistři

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 DIENELT Petr GCBIT 16300491 10,0 38 / 83 38 9,5
2 MELOUN Jiří CESGK 09807415 12,0 37 / 86 37 11,7
3 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000060 14,5 36 / — 36 14,3
4 PAVLICA Bohumil LGCPY 18005028 10,6 36 / 86 36 10,1
5 KOTÍŠEK René GCBIT 16300493 14,7 35 / 91 35 14,6
6 SVOBODA Ludvík GCBIT 16300580 9,6 33 / 87 33 9,6
7 BICAN Roman PRAGK 12600015 14,7 33 / 93 33 14,9
8 KUPKA Miroslav ZGCKR 04300328 1,5 33 / 78 33 1,5
9 TRUHLÁŘ Josef KGCMA 06601941 9,1 33 / 88 33 9,1
10 SEQUENS Richard PGCGC 12500088 10,2 32 / 89 32 10,2
11 PLESKOT Martin GCMAP 13500582 7,6 31 / 87 31 7,8
12 JANEBA Pavel CESGK 09800121 13,9 31 / 95 31 14,1
13 PFINGSTNER Pavel CESGK 09801964 11,3 31 / 91 31 12,2
14 ENDRŠT Jiří GCMNI 06300180 14,7 31 / 97 31 14,7
15 POLCAR Ivan GCBIT 16300124 10,5 31 / 90 31 10,8
16 ČÍŽEK Jiří GCHOS 07800384 7,2 30 / 87 30 7,9
17 HALAMKA Pavel GCGAR 13300275 14,6 29 / 98 29 14,6
18 BĚLÍČEK Daniel PRZGK 12200143 14,6 28 / 101 28 14,6
19 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 09200163 10,0 28 / 96 28 10,1
20 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 01200557 10,8 27 / 97 27 11,5
21 JIROVSKÝ Jakub LGCPY 18000768 6,9 25 / 92 25 6,9
22 KOBZA Přemysl GRGGC 09200164 9,3 24 / 96 24 9,3
23 ROSENKRANZ Jan CESGK 09800140 14,3 23 / 106 23 14,5
24 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 09000059 4,1 20 / 100 20 4,1
25 CHLAPÍK Milan LGCPY 18001153 13,2 15 / — 15 13,2

Šampioni

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 HOLUŠA Jakub ZGCKR 04301858 17,2 38 / 91 38 16,8
2 NYKODÝM Aleš GCPDY 00800693 15,8 37 / 91 37 15,4
3 PŮŽA Miroslav GCSTP 14800404 16,0 36 / — 36 15,9
4 NOUSEK Milan PRAGK 12600777 18,8 36 / 95 36 18,6
5 JAKOUBEK Tomáš GCSOK 10600326 19,0 36 / 96 36 19,4
6 MAZÁN Marek IGCMO 02200576 21,2 35 / 99 35 21,2
7 ČEPELÁK Josef GCBIT 16300636 15,1 35 / 92 35 15,7
8 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 06300182 17,5 34 / 98 34 18,1
9 KROV Pavel GCSTP 14800405 20,0 34 / 99 34 20,0
10 BÁRTA Jan GCMST 06800264 21,7 33 / 104 33 21,7
11 VESELÝ Pavel IGCMO 02200351 20,0 33 / — 33 20,6
12 JANULÍK Petr GCCHP 14401171 21,4 33 / 102 33 22,1
13 ZENKL Aleš CESGK 09809426 20,3 33 / 100 33 20,4
14 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 12600454 16,7 32 / 100 32 16,8
15 KUCHAŘ Jiří PRAGK 12600604 18,7 31 / 107 31 18,7
16 HEMMER Miloslav PRAGK 12600369 16,9 30 / 99 30 16,9
17 STŘÍLKA Jan GCMUP 10301112 18,0 30 / — 30 18,0
18 KADEŘÁVEK Karel PGCGC 12501357 18,0 29 / 101 29 18,0
19 MAZÁN Miroslav IGCMO 02200735 21,9 29 / 109 29 21,9
20 TŮMA Jiří GCHOS 07801422 17,1 28 / — 28 17,1
21 KUBÁT Zdeněk ZGCKR 04301807 21,9 28 / 108 28 21,9
22 KOMÁREK Petr CESGK 09808583 19,8 27 / 107 27 19,8
23 SEBRALA Martin ZGCKR 04301891 19,6 25 / — 25 19,6
24 BOHUSLAV Jaroslav GCSBO 09000882 16,3 25 / 103 25 16,3
25 KORITENSKÝ Petr PRAGK 12600403 18,7 24 / — 24 19,0
26 RUPERT Tomáš MTHGC 08500682 21,0 20 / — 20 21,0

Ranaři

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 CHLAPÍK Adam LGCPY 18003871 54,0 44 / 108 44 25,2
2 NEUMANNOVÁ Barbora CESGK 09803868 54,0 38 / 120 38 32,1
3 ŠVEC Radek GCBIT 16300466 28,2 36 / — 36 28,1
4 DAŇA Antonin GCBBS 09402744 26,0 36 / 106 36 26,0
5 HELIKAR Martin GKCEE 04602023 22,9 35 / 101 35 22,6
6 PATEROVÁ Lucie GCMAP 13502639 29,4 34 / — 34 29,9
7 LOUKOTA Václav GCTEP 09100906 25,4 34 / — 34 25,8
8 HÁJEK Josef GCTEP 09100259 23,5 34 / — 34 23,4
9 SEIDEMANN Martin PGCGC 12502519 25,1 34 / 105 34 25,0
10 SELINGR Martin GCBIT 16300150 26,8 32 / — 32 26,8
11 KOLAŘÍKOVÁ Lucie LGCPY 18001407 26,3 31 / — 31 26,3
12 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 18000767 25,0 31 / 109 31 24,6
13 TŮMA Martin GCHOS 07802557 40,6 31 / 122 31 40,2
14 KRATOCHVIL Kamil GCHOD 01007522 47,9 30 / — 30 39,6
15 WURST Roman GKLIS 01200938 25,4 30 / — 30 25,7
16 VÁCLAVEK Karel GCPOD 05600293 24,0 28 / 116 28 24,0
17 ČERNÝ Aleš LGCPY 18004850 31,6 27 / — 27 31,6
18 BÁRTOVÁ Marcela GCMST 06800265 34,1 25 / — 25 34,5
19 BELUSKÝ Milan LGCPY 18000152 27,0 25 / 116 25 27,5
20 KAMENICKÝ Petr GCHOS 07804733 25,2 25 / 117 25 25,2
21 VLK Zdeněk KHGCS 07000346 32,7 24 / — 24 32,7
22 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 09101279 32,5 23 / — 23 32,9
23 BOHUSLAVOVÁ Lea GCSBO 09000883 30,0 16 / — 16 30,0
24 BROŽEK Radim GCHOD 01007508 25,8 4 / — 4 26,8

Brutto

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 KUPKA Miroslav ZGCKR 04300328 1,5 31 / 78 / (33) 31 1,5
2 DIENELT Petr GCBIT 16300491 10,0 25 / 83 / (38) 25 9,5
3 MELOUN Jiří CESGK 09807415 12,0 24 / 86 / (37) 24 11,7
4 PAVLICA Bohumil LGCPY 18005028 10,6 23 / 86 / (36) 23 10,1
5 ČÍŽEK Jiří GCHOS 07800384 7,2 22 / 87 / (30) 22 7,9
6 TRUHLÁŘ Josef KGCMA 06601941 9,1 22 / 88 / (33) 22 9,1
7 SVOBODA Ludvík GCBIT 16300580 9,6 21 / 87 / (33) 21 9,6
8 PLESKOT Martin GCMAP 13500582 7,6 21 / 87 / (31) 21 7,8
9 NYKODÝM Aleš GCPDY 00800693 15,8 19 / 91 / (37) 19 15,4
10 SEQUENS Richard PGCGC 12500088 10,2 19 / 89 / (32) 19 10,2
11 POLCAR Ivan GCBIT 16300124 10,5 19 / 90 / (31) 19 10,8
12 PFINGSTNER Pavel CESGK 09801964 11,3 19 / 91 / (31) 19 12,2
13 KOTÍŠEK René GCBIT 16300493 14,7 19 / 91 / (35) 19 14,6
14 PŮŽA Miroslav GCSTP 14800404 16,0 18 / — / (36) 18 15,9
15 ČEPELÁK Josef GCBIT 16300636 15,1 18 / 92 / (35) 18 15,7
16 HOLUŠA Jakub ZGCKR 04301858 17,2 18 / 91 / (38) 18 16,8
17 JIROVSKÝ Jakub LGCPY 18000768 6,9 18 / 92 / (25) 18 6,9
18 BICAN Roman PRAGK 12600015 14,7 17 / 93 / (33) 17 14,9
19 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000060 14,5 17 / — / (36) 17 14,3
20 KOBZA Přemysl GRGGC 09200164 9,3 16 / 96 / (24) 16 9,3
21 JANEBA Pavel CESGK 09800121 13,9 16 / 95 / (31) 16 14,1
22 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 09200163 10,0 16 / 96 / (28) 16 10,1
23 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 09000059 4,1 15 / 100 / (20) 15 4,1
24 JAKOUBEK Tomáš GCSOK 10600326 19,0 15 / 96 / (36) 15 19,4
25 BĚLÍČEK Daniel PRZGK 12200143 14,6 14 / 101 / (28) 14 14,6
26 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 12600454 16,7 14 / 100 / (32) 14 16,8
27 ENDRŠT Jiří GCMNI 06300180 14,7 14 / 97 / (31) 14 14,7
28 VESELÝ Pavel IGCMO 02200351 20,0 13 / — / (33) 13 20,6
29 NOUSEK Milan PRAGK 12600777 18,8 13 / 95 / (36) 13 18,6
30 MAZÁN Marek IGCMO 02200576 21,2 13 / 99 / (35) 13 21,2
31 HALAMKA Pavel GCGAR 13300275 14,6 13 / 98 / (29) 13 14,6
32 ZENKL Aleš CESGK 09809426 20,3 13 / 100 / (33) 13 20,4
33 STŘÍLKA Jan GCMUP 10301112 18,0 13 / — / (30) 13 18,0
34 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 01200557 10,8 12 / 97 / (27) 12 11,5
35 KUCHAŘ Jiří PRAGK 12600604 18,7 12 / 107 / (31) 12 18,7
36 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 06300182 17,5 12 / 98 / (34) 12 18,1
37 LOUKOTA Václav GCTEP 09100906 25,4 12 / — / (34) 12 25,8
38 BÁRTA Jan GCMST 06800264 21,7 11 / 104 / (33) 11 21,7
39 TŮMA Jiří GCHOS 07801422 17,1 11 / — / (28) 11 17,1
40 HEMMER Miloslav PRAGK 12600369 16,9 11 / 99 / (30) 11 16,9
41 JANULÍK Petr GCCHP 14401171 21,4 11 / 102 / (33) 11 22,1
42 KROV Pavel GCSTP 14800405 20,0 11 / 99 / (34) 11 20,0
43 ROSENKRANZ Jan CESGK 09800140 14,3 11 / 106 / (23) 11 14,5
44 SEIDEMANN Martin PGCGC 12502519 25,1 11 / 105 / (34) 11 25,0
45 HELIKAR Martin GKCEE 04602023 22,9 10 / 101 / (35) 10 22,6
46 KADEŘÁVEK Karel PGCGC 12501357 18,0 10 / 101 / (29) 10 18,0
47 HÁJEK Josef GCTEP 09100259 23,5 10 / — / (34) 10 23,4
48 DAŇA Antonin GCBBS 09402744 26,0 9 / 106 / (36) 9 26,0
49 KORITENSKÝ Petr PRAGK 12600403 18,7 9 / — / (24) 9 19,0
50 SELINGR Martin GCBIT 16300150 26,8 9 / — / (32) 9 26,8
51 VÁCLAVEK Karel GCPOD 05600293 24,0 8 / 116 / (28) 8 24,0
52 SEBRALA Martin ZGCKR 04301891 19,6 8 / — / (25) 8 19,6
53 BOHUSLAV Jaroslav GCSBO 09000882 16,3 8 / 103 / (25) 8 16,3
54 MAZÁN Miroslav IGCMO 02200735 21,9 8 / 109 / (29) 8 21,9
55 ŠVEC Radek GCBIT 16300466 28,2 7 / — / (36) 7 28,1
56 KUBÁT Zdeněk ZGCKR 04301807 21,9 7 / 108 / (28) 7 21,9
57 CHLAPÍK Adam LGCPY 18003871 54,0 7 / 108 / (66) 7 25,2
58 KOMÁREK Petr CESGK 09808583 19,8 7 / 107 / (27) 7 19,8
59 CHLAPÍK Milan LGCPY 18001153 13,2 7 / — / (15) 7 13,2
60 KAMENICKÝ Petr GCHOS 07804733 25,2 7 / 117 / (25) 7 25,2
61 WURST Roman GKLIS 01200938 25,4 6 / — / (30) 6 25,7
62 KOLAŘÍKOVÁ Lucie LGCPY 18001407 26,3 5 / — / (31) 5 26,3
63 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 18000767 25,0 5 / 109 / (31) 5 24,6
64 RUPERT Tomáš MTHGC 08500682 21,0 5 / — / (20) 5 21,0
65 BELUSKÝ Milan LGCPY 18000152 27,0 4 / 116 / (25) 4 27,5
66 PATEROVÁ Lucie GCMAP 13502639 29,4 4 / — / (34) 4 29,9
67 ČERNÝ Aleš LGCPY 18004850 31,6 4 / — / (27) 4 31,6
68 KRATOCHVIL Kamil GCHOD 01007522 47,9 3 / — / (44) 3 39,6
69 NEUMANNOVÁ Barbora CESGK 09803868 54,0 3 / 120 / (59) 3 32,1
70 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 09101279 32,5 3 / — / (23) 3 32,9
71 VLK Zdeněk KHGCS 07000346 32,7 3 / — / (24) 3 32,7
72 TŮMA Martin GCHOS 07802557 40,6 3 / 122 / (37) 3 40,2
73 BÁRTOVÁ Marcela GCMST 06800265 34,1 2 / — / (25) 2 34,5
74 BOHUSLAVOVÁ Lea GCSBO 09000883 30,0 2 / — / (16) 2 30,0
75 BROŽEK Radim GCHOD 01007508 25,8 0 / — / (4) 26,8

 

Gabriela Šulcová, ředitelka Tour
M: +420 777 300 003, E: golf@getour.cz
P: Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9