Royal Golf Club Mariánské Lázně, Pátek 11. 9. 2020

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 7. 9. 2020
Startovní listina: k dispozici od 10. 9. 2020 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.golfml.cz

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:00    Slavnostní zahájení turnaje (losování jamek)
10:00    CANON START
15.00    Raut
16.00    Vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“ Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“ Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnání
3. kategorie “RANAŘI“ Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
4. kategorie “BRUTTO RÁNY“

Odpaliště:

muži – žlutá
ženy – červená

V případě, že hráč preferuje hru z jiných odpališť, musí změnu nahlásit u registrace a viditelně zapsat do score karty!

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 9 – muži a ženy zvlášť
Longest drive na jamce č. 4 – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč– prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Zvýhodněné ubytování a fee pro hráče:

Golf Hotel Morris **** Mariánské Lázně, www.hotelmorris.cz

Cena:

  • Dvoulůžkový pokoj  – 1.800 Kč včetně snídaně
  • Jednolůžkový pokoj – 1.600 Kč včetně snídaně
  • Parkovné – 100 Kč/noc

Rezervace: Tel.: +420 35 44 22 777, Mob: +420 775 731 916, E-mail: golfhotel@hotelmorris.cz

Heslo pro rezervaci: GOLF EXPERIENCE (rezervujte co nejdříve)

Golf Resort Mariánské Lázně

čtvrtek – 18/9 jamek – 1.100 Kč/ 650 Kč

Rezervace: +420 723 474 719

Heslo pro rezervaci: GOLF EXPERIENCE

Startovní listina bude k dispozici od 10. 9. 2020 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

Golf Resort Mariánské Lázně    
Sequens RichardJanulík PetrDaňa AntonínČerný Aleš
125-0088144-1171094-2744180-4850
Weber Martin Stuchlík Jiří Bílek Václav Pánek Jan
006-0010098-5743098-6439164-1790
Balvín PetrBradna Jan Mrázek MarekMayer Evžen
066-3002050-1987180-5127050-1976
Čížek Jiří Novák VladimírHrádek ZbyněkŘíha Michal
078-0384180-0196065-0588
Procházka MiroslavSlapnička Zdeněk Tůma JiříDennison Andrew
180-04511800827078-14221510602
Kobza PřemyslDajč Jan Beluský Milan Provazník Václav
092-01642130188180-0152133-0165
Hájek JosefLoukota VáclavLoukotová Šárka Ševít František
091-0259091-0906091-1279098-8687
Kobzová MarcelaMusilová LucieBeluská Jana
092-0163180-1249180-0153
Knorre JaroslavRay ShantiHeger PetrKrhounková Drahoslava
230424 0230820 02205081630216
Svoboda LudvíkJakoubek Tomáš Ždímal Jiří Selingr Martin
163-0580106-0326097-0035163-0150
Dienelt PetrKotišek René  Dieneltová LenkaKotíšková Gabriela
163-0491163-0493163-0867163-0560
Hubínek Jindřich  Švec  RadekZahradníček VáclavHost
022-0701163-0466022-0725
HostHostHostDušek Roman 
163-0262
Meloun JiříKuchař Jiří Stöhr MilanPavlata David
098-7415126-0604111-1496066-3684
Endrštová NaděždaHemmer Miloslav Koritenský PetrPavlatová Aneta
063-0182126-0369126-0403066-3685
Čížková Štěpánka Halamka Pavel HostKrátký František
090-0060115-0134133-0186
Kameníček JanKameníčková Lenka Kolín JakubJirovský Jiří
180-0448180-2117180-0443180-0767
Šimpach PetrRagán IvoDostál Luděk Fíla Martin
163-0487010-5853078-8845133-0046
Janeba PavelRosenkranz Jan Svoboda LubošProvazník Michal
136-0148098-0140129-0269133-0148
Pavlica Bohumil Rajmont MatoušZávora Jan Paterová Lucie
1805028133-013418019501352639
Čížek TomášPfingstner Pavel Nykodým AlešStřílka Jan
090-0059981964008-0693103-1112
Paťha Jindřich HostHostHost

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

Mistři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ROSENKRANZ Jan CESGK 0980140 15,5 44 / 83 44 14,4
2 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 11,6 41 / 82 41 10,7
3 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 9,2 41 / 81 41 8,5
4 EICHLER Vladimír KGCMA 0662666 13,4 40 / 85 40 12,9
5 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 7,7 38 / 80 38 7,3
6 KAMENÍČEK Jan LGCPY 1800448 12,1 35 / 88 35 12,0
7 BODNÁR Jan IGCMO 0220733 13,5 34 / 94 34 13,6
8 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 9,7 34 / 86 34 9,6
9 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 15,3 33 / — 33 15,3
10 KOTÍŠEK René GCBIT 1630493 13,7 33 / 93 33 13,9
11 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 15,0 33 / 94 33 15,6
12 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,5 32 / 98 32 15,5
13 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 4,7 32 / 83 32 4,7
14 MELOUN Jiří CESGK 0987415 11,0 32 / 90 32 11,0
15 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 12,6 32 / 97 32 13,1
16 DIENELT Petr GCBIT 1630491 8,7 31 / 88 31 8,7
17 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 8,1 30 / 89 30 9,2
18 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 10,2 30 / 91 30 10,7
19 JANEBA Pavel CESGK 0980121 14,4 30 / 96 30 14,6
20 WEBER Martin GCSOK 1060010 8,4 29 / 91 29 8,4
21 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 10,3 29 / 92 29 10,3
22 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 9,8 29 / 94 29 10,0
23 ŠIMPACH Petr GCBIT 1630487 11,1 28 / 94 28 11,1
24 RAJMONT Matouš GCGAR 1330134 10,3 27 / 96 27 10,3
25 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 11,2 25 / 97 25 11,2
26 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 12,7 25 / 105 25 12,7
27 PAVLICA Bohumil LGCPY 1805028 9,5 25 / 99 25 10,0
28 KNORRE Jaroslav PJCBE 0230424 13,6 20 / — 20 13,8

Šampioni

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 PAVLATA David KGCMA 0663684 21,9 42 / 93 42 21,1
2 HRÁDEK Zbyněk VALGK 0650588 20,5 37 / 96 37 20,1
3 SVOBODA Luboš SPMET 1290269 17,7 36 / 96 36 17,4
4 DENNISON Andrew GCKYN 1510602 20,8 34 / 101 34 21,5
5 STÖHR Milan ERBGC 1111496 20,3 33 / 103 33 20,1
6 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 17,2 33 / 101 33 17,8
7 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 21,4 33 / 102 33 21,4
8 BÍLEK Václav CESGK 0986439 17,9 32 / 98 32 17,8
9 DAJČ Jan KLPGO 2130188 20,8 32 / 103 32 20,8
10 RAY Shanti PJCBE 0230820 17,2 32 / 99 32 17,4
11 HEMMER Miloslav PRAGK 1260369 16,5 31 / 100 31 16,5
12 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 16,8 30 / 100 30 16,8
13 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 18,1 30 / 101 30 18,1
14 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,0 30 / 100 30 17,4
15 BRADNA Jan GCBER 0501987 17,2 29 / 102 29 17,2
16 KOLÍN Jakub LGCPY 1800443 18,5 29 / — 29 18,7
17 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 16,9 28 / 101 28 17,2
18 STŘÍLKA Jan GCMUP 1031112 17,2 28 / 102 28 17,2
19 MRÁZEK Marek LGCPY 1805127 19,7 27 / — 27 20,4
20 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 0462004 20,2 27 / — 27 20,2
21 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 21,9 26 / — 26 21,9
22 SLAPNIČKA Zdeněk LGCPY 1800827 16,4 25 / 104 25 16,4
23 HUBÍNEK Jindřich IGCMO 0220701 18,9 24 / — 24 18,9
24 ŽDÍMAL Jiří GCYPS 0970035 19,9 23 / 110 23 19,9
25 RAGAN Ivo GCHOD 0105853 20,5 20 / — 20 20,5
26 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 16,4 WD

Ranaři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ŠEVÍT František LGCPY 1804291 43,0 43 / 118 43 40,1
2 KOTÍŠKOVÁ Gabriela GCBIT 1630560 54,0 42 / — 42 54,0
3 SLEZÁK Ondřej GCFRL 0760982 29,6 42 / 102 42 28,5
4 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 33,3 41 / — 41 32,6
5 RUPERT Tomáš MTHGC 0850682 24,5 39 / 100 39 23,9
6 ZAHRADNÍČEK Václav IGCMO 0220725 36,0 39 / — 39 35,2
7 DOSTÁL Tomáš LGCPY 1805151 44,1 39 / — 39 43,3
8 RYBÍN Roman IGCMO 0220392 37,9 37 / 119 37 36,8
9 MÁTL Aleš GCHOS 0785385 32,3 37 / — 37 32,1
10 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 24,6 36 / 102 36 24,2
11 MUSILOVÁ Lucie LGCPY 1801249 22,3 36 / 104 36 22,2
12 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 28,7 35 / 108 35 28,6
13 HEGER Petr IGCMO 0220508 27,5 34 / 108 34 27,6
14 MAYER Evžen GCBER 0501976 29,1 33 / 111 33 28,6
15 DIENELTOVÁ Lenka GCBIT 1630867 54,0 33 / 152 33 54,0
16 FÍLA Martin GCGAR 1330046 34,8 32 / 122 32 34,8
17 PAVLATOVÁ Aneta KGCMA 0663685 27,3 31 / — 31 27,5
18 PATEROVÁ Lucie GCMAP 1352639 29,4 29 / — 29 29,4
19 ČERNÝ Aleš LGCPY 1804850 32,8 29 / 121 29 32,8
20 KRHOUNKOVÁ Drahoslava GCBIT 1630216 30,0 28 / — 28 30,3
21 DOSTÁL Luděk GCHOS 0788845 30,3 27 / — 27 30,3
22 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 25,2 27 / 113 27 25,2
23 LIĎÁK Radovan GCFRL 0760796 33,7 26 / — 26 33,7
24 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 0911279 31,4 24 / — 24 31,4
25 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 23,6 24 / — 24 23,7
26 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 29,5 23 / 121 23 29,5
27 ZÁVORA Jan LGCPY 1801950 25,7 23 / — 23 25,7
28 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 1800767 23,5 21 / — 21 23,7

Brutto

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 7,7 80 / 38 80 7,3
2 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 9,2 81 / 41 81 8,5
3 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 11,6 82 / 41 82 10,7
4 ROSENKRANZ Jan CESGK 0980140 15,5 83 / 44 83 14,4
5 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 4,7 83 / 32 83 4,7
6 EICHLER Vladimír KGCMA 0662666 13,4 85 / 40 85 12,9
7 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 9,7 86 / 34 86 9,6
8 DIENELT Petr GCBIT 1630491 8,7 88 / 31 88 8,7
9 KAMENÍČEK Jan LGCPY 1800448 12,1 88 / 35 88 12,0
10 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 8,1 89 / 30 89 9,2
11 MELOUN Jiří CESGK 0987415 11,0 90 / 32 90 11,0
12 WEBER Martin GCSOK 1060010 8,4 91 / 29 91 8,4
13 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 10,2 91 / 30 91 10,7
14 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 10,3 92 / 29 92 10,3
15 PAVLATA David KGCMA 0663684 21,9 93 / 42 93 21,1
16 KOTÍŠEK René GCBIT 1630493 13,7 93 / 33 93 13,9
17 BODNÁR Jan IGCMO 0220733 13,5 94 / 34 94 13,6
18 ŠIMPACH Petr GCBIT 1630487 11,1 94 / 28 94 11,1
19 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 9,8 94 / 29 94 10,0
20 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 15,0 94 / 33 94 15,6
21 RAJMONT Matouš GCGAR 1330134 10,3 96 / 27 96 10,3
22 SVOBODA Luboš SPMET 1290269 17,7 96 / 36 96 17,4
23 HRÁDEK Zbyněk VALGK 0650588 20,5 96 / 37 96 20,1
24 JANEBA Pavel CESGK 0980121 14,4 96 / 30 96 14,6
25 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 11,2 97 / 25 97 11,2
26 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 12,6 97 / 32 97 13,1
27 BÍLEK Václav CESGK 0986439 17,9 98 / 32 98 17,8
28 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,5 98 / 32 98 15,5
29 PAVLICA Bohumil LGCPY 1805028 9,5 99 / 25 99 10,0
30 RAY Shanti PJCBE 0230820 17,2 99 / 32 99 17,4
31 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 16,8 100 / 30 100 16,8
32 HEMMER Miloslav PRAGK 1260369 16,5 100 / 31 100 16,5
33 RUPERT Tomáš MTHGC 0850682 24,5 100 / 39 100 23,9
34 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,0 100 / 30 100 17,4
35 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 18,1 101 / 30 101 18,1
36 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 17,2 101 / 33 101 17,8
37 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 16,9 101 / 28 101 17,2
38 DENNISON Andrew GCKYN 1510602 20,8 101 / 34 101 21,5
39 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 24,6 102 / 36 102 24,2
40 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 21,4 102 / 33 102 21,4
41 SLEZÁK Ondřej GCFRL 0760982 29,6 102 / 42 102 28,5
42 BRADNA Jan GCBER 0501987 17,2 102 / 29 102 17,2
43 STŘÍLKA Jan GCMUP 1031112 17,2 102 / 28 102 17,2
44 DAJČ Jan KLPGO 2130188 20,8 103 / 32 103 20,8
45 STÖHR Milan ERBGC 1111496 20,3 103 / 33 103 20,1
46 SLAPNIČKA Zdeněk LGCPY 1800827 16,4 104 / 25 104 16,4
47 MUSILOVÁ Lucie LGCPY 1801249 22,3 104 / 36 104 22,2
48 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 12,7 105 / 25 105 12,7
49 HEGER Petr IGCMO 0220508 27,5 108 / 34 108 27,6
50 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 28,7 108 / 35 108 28,6
51 ŽDÍMAL Jiří GCYPS 0970035 19,9 110 / 23 110 19,9
52 MAYER Evžen GCBER 0501976 29,1 111 / 33 111 28,6
53 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 25,2 113 / 27 113 25,2
54 ŠEVÍT František LGCPY 1804291 43,0 118 / 43 118 40,1
55 RYBÍN Roman IGCMO 0220392 37,9 119 / 37 119 36,8
56 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 29,5 121 / 23 121 29,5
57 ČERNÝ Aleš LGCPY 1804850 32,8 121 / 29 121 32,8
58 FÍLA Martin GCGAR 1330046 34,8 122 / 32 122 34,8
59 DIENELTOVÁ Lenka GCBIT 1630867 54,0 152 / 33 152 54,0
60 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 1800767 23,5 — / 21 23,7
61 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 15,3 — / 33 15,3
62 RAGAN Ivo GCHOD 0105853 20,5 — / 20 20,5
63 MRÁZEK Marek LGCPY 1805127 19,7 — / 27 20,4
64 HUBÍNEK Jindřich IGCMO 0220701 18,9 — / 24 18,9
65 MÁTL Aleš GCHOS 0785385 32,3 — / 37 32,1
66 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 33,3 — / 41 32,6
67 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 21,9 — / 26 21,9
68 KOLÍN Jakub LGCPY 1800443 18,5 — / 29 18,7
69 KNORRE Jaroslav PJCBE 0230424 13,6 — / 20 13,8
70 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 0462004 20,2 — / 27 20,2
71 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 0911279 31,4 — / 24 31,4
72 KRHOUNKOVÁ Drahoslava GCBIT 1630216 30,0 — / 28 30,3
73 ZAHRADNÍČEK Václav IGCMO 0220725 36,0 — / 39 35,2
74 PAVLATOVÁ Aneta KGCMA 0663685 27,3 — / 31 27,5
75 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 23,6 — / 24 23,7
76 DOSTÁL Luděk GCHOS 0788845 30,3 — / 27 30,3
77 PATEROVÁ Lucie GCMAP 1352639 29,4 — / 29 29,4
78 ZÁVORA Jan LGCPY 1801950 25,7 — / 23 25,7
79 DOSTÁL Tomáš LGCPY 1805151 44,1 — / 39 43,3
80 LIĎÁK Radovan GCFRL 0760796 33,7 — / 26 33,7
81 KOTÍŠKOVÁ Gabriela GCBIT 1630560 54,0 — / 42 54,0
82 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 16,4 WD

Royal Golf Club Mariánské Lázně, Pátek 11. 9. 2020

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 7. 9. 2020
Startovní listina: k dispozici od 10. 9 . 2020 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.golfml.cz

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:00    Slavnostní zahájení turnaje (losování jamek)
10:00    CANON START
15.00    Raut
16.00    Vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“ Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“ Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnání
3. kategorie “RANAŘI“ Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
4. kategorie “BRUTTO RÁNY“

Odpaliště:

muži – žlutá
ženy – červená

V případě, že hráč preferuje hru z jiných odpališť, musí změnu nahlásit u registrace a viditelně zapsat do score karty!

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 9 – muži a ženy zvlášť
Longest drive na jamce č. 4 – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč– prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Zvýhodněné ubytování a fee pro hráče:

Golf Hotel Morris **** Mariánské Lázně, www.hotelmorris.cz

Cena:

  • Dvoulůžkový pokoj  – 1.800 Kč včetně snídaně
  • Jednolůžkový pokoj – 1.600 Kč včetně snídaně
  • Parkovné – 100 Kč/noc

Rezervace: Tel.: +420 35 44 22 777, Mob: +420 775 731 916, E-mail: golfhotel@hotelmorris.cz

Heslo pro rezervaci: GOLF EXPERIENCE (rezervujte co nejdříve)

Golf Resort Mariánské Lázně

čtvrtek – 18/9 jamek – 1.100 Kč/ 650 Kč

Rezervace: +420 723 474 719

Heslo pro rezervaci: GOLF EXPERIENCE

Startovní listina bude k dispozici od 10. 9. 2020 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

Golf Resort Mariánské Lázně    
Sequens RichardJanulík PetrDaňa AntonínČerný Aleš
125-0088144-1171094-2744180-4850
Weber Martin Stuchlík Jiří Bílek Václav Pánek Jan
006-0010098-5743098-6439164-1790
Balvín PetrBradna Jan Mrázek MarekMayer Evžen
066-3002050-1987180-5127050-1976
Čížek Jiří Novák VladimírHrádek ZbyněkŘíha Michal
078-0384180-0196065-0588
Procházka MiroslavSlapnička Zdeněk Tůma JiříDennison Andrew
180-04511800827078-14221510602
Kobza PřemyslDajč Jan Beluský Milan Provazník Václav
092-01642130188180-0152133-0165
Hájek JosefLoukota VáclavLoukotová Šárka Ševít František
091-0259091-0906091-1279098-8687
Kobzová MarcelaMusilová LucieBeluská Jana
092-0163180-1249180-0153
Knorre JaroslavRay ShantiHeger PetrKrhounková Drahoslava
230424 0230820 02205081630216
Svoboda LudvíkJakoubek Tomáš Ždímal Jiří Selingr Martin
163-0580106-0326097-0035163-0150
Dienelt PetrKotišek René  Dieneltová LenkaKotíšková Gabriela
163-0491163-0493163-0867163-0560
Hubínek Jindřich  Švec  RadekZahradníček VáclavHost
022-0701163-0466022-0725
HostHostHostDušek Roman 
163-0262
Meloun JiříKuchař Jiří Stöhr MilanPavlata David
098-7415126-0604111-1496066-3684
Endrštová NaděždaHemmer Miloslav Koritenský PetrPavlatová Aneta
063-0182126-0369126-0403066-3685
Čížková Štěpánka Halamka Pavel HostKrátký František
090-0060115-0134133-0186
Kameníček JanKameníčková Lenka Kolín JakubJirovský Jiří
180-0448180-2117180-0443180-0767
Šimpach PetrRagán IvoDostál Luděk Fíla Martin
163-0487010-5853078-8845133-0046
Janeba PavelRosenkranz Jan Svoboda LubošProvazník Michal
136-0148098-0140129-0269133-0148
Pavlica Bohumil Rajmont MatoušZávora Jan Paterová Lucie
1805028133-013418019501352639
Čížek TomášPfingstner Pavel Nykodým AlešStřílka Jan
090-0059981964008-0693103-1112
Paťha Jindřich HostHostHost

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

 

Mistři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ROSENKRANZ Jan CESGK 0980140 15,5 44 / 83 44 14,4
2 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 11,6 41 / 82 41 10,7
3 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 9,2 41 / 81 41 8,5
4 EICHLER Vladimír KGCMA 0662666 13,4 40 / 85 40 12,9
5 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 7,7 38 / 80 38 7,3
6 KAMENÍČEK Jan LGCPY 1800448 12,1 35 / 88 35 12,0
7 BODNÁR Jan IGCMO 0220733 13,5 34 / 94 34 13,6
8 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 9,7 34 / 86 34 9,6
9 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 15,3 33 / — 33 15,3
10 KOTÍŠEK René GCBIT 1630493 13,7 33 / 93 33 13,9
11 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 15,0 33 / 94 33 15,6
12 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,5 32 / 98 32 15,5
13 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 4,7 32 / 83 32 4,7
14 MELOUN Jiří CESGK 0987415 11,0 32 / 90 32 11,0
15 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 12,6 32 / 97 32 13,1
16 DIENELT Petr GCBIT 1630491 8,7 31 / 88 31 8,7
17 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 8,1 30 / 89 30 9,2
18 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 10,2 30 / 91 30 10,7
19 JANEBA Pavel CESGK 0980121 14,4 30 / 96 30 14,6
20 WEBER Martin GCSOK 1060010 8,4 29 / 91 29 8,4
21 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 10,3 29 / 92 29 10,3
22 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 9,8 29 / 94 29 10,0
23 ŠIMPACH Petr GCBIT 1630487 11,1 28 / 94 28 11,1
24 RAJMONT Matouš GCGAR 1330134 10,3 27 / 96 27 10,3
25 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 11,2 25 / 97 25 11,2
26 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 12,7 25 / 105 25 12,7
27 PAVLICA Bohumil LGCPY 1805028 9,5 25 / 99 25 10,0
28 KNORRE Jaroslav PJCBE 0230424 13,6 20 / — 20 13,8

Šampioni

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 PAVLATA David KGCMA 0663684 21,9 42 / 93 42 21,1
2 HRÁDEK Zbyněk VALGK 0650588 20,5 37 / 96 37 20,1
3 SVOBODA Luboš SPMET 1290269 17,7 36 / 96 36 17,4
4 DENNISON Andrew GCKYN 1510602 20,8 34 / 101 34 21,5
5 STÖHR Milan ERBGC 1111496 20,3 33 / 103 33 20,1
6 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 17,2 33 / 101 33 17,8
7 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 21,4 33 / 102 33 21,4
8 BÍLEK Václav CESGK 0986439 17,9 32 / 98 32 17,8
9 DAJČ Jan KLPGO 2130188 20,8 32 / 103 32 20,8
10 RAY Shanti PJCBE 0230820 17,2 32 / 99 32 17,4
11 HEMMER Miloslav PRAGK 1260369 16,5 31 / 100 31 16,5
12 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 16,8 30 / 100 30 16,8
13 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 18,1 30 / 101 30 18,1
14 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,0 30 / 100 30 17,4
15 BRADNA Jan GCBER 0501987 17,2 29 / 102 29 17,2
16 KOLÍN Jakub LGCPY 1800443 18,5 29 / — 29 18,7
17 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 16,9 28 / 101 28 17,2
18 STŘÍLKA Jan GCMUP 1031112 17,2 28 / 102 28 17,2
19 MRÁZEK Marek LGCPY 1805127 19,7 27 / — 27 20,4
20 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 0462004 20,2 27 / — 27 20,2
21 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 21,9 26 / — 26 21,9
22 SLAPNIČKA Zdeněk LGCPY 1800827 16,4 25 / 104 25 16,4
23 HUBÍNEK Jindřich IGCMO 0220701 18,9 24 / — 24 18,9
24 ŽDÍMAL Jiří GCYPS 0970035 19,9 23 / 110 23 19,9
25 RAGAN Ivo GCHOD 0105853 20,5 20 / — 20 20,5
26 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 16,4 WD

Ranaři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ŠEVÍT František LGCPY 1804291 43,0 43 / 118 43 40,1
2 KOTÍŠKOVÁ Gabriela GCBIT 1630560 54,0 42 / — 42 54,0
3 SLEZÁK Ondřej GCFRL 0760982 29,6 42 / 102 42 28,5
4 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 33,3 41 / — 41 32,6
5 RUPERT Tomáš MTHGC 0850682 24,5 39 / 100 39 23,9
6 ZAHRADNÍČEK Václav IGCMO 0220725 36,0 39 / — 39 35,2
7 DOSTÁL Tomáš LGCPY 1805151 44,1 39 / — 39 43,3
8 RYBÍN Roman IGCMO 0220392 37,9 37 / 119 37 36,8
9 MÁTL Aleš GCHOS 0785385 32,3 37 / — 37 32,1
10 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 24,6 36 / 102 36 24,2
11 MUSILOVÁ Lucie LGCPY 1801249 22,3 36 / 104 36 22,2
12 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 28,7 35 / 108 35 28,6
13 HEGER Petr IGCMO 0220508 27,5 34 / 108 34 27,6
14 MAYER Evžen GCBER 0501976 29,1 33 / 111 33 28,6
15 DIENELTOVÁ Lenka GCBIT 1630867 54,0 33 / 152 33 54,0
16 FÍLA Martin GCGAR 1330046 34,8 32 / 122 32 34,8
17 PAVLATOVÁ Aneta KGCMA 0663685 27,3 31 / — 31 27,5
18 PATEROVÁ Lucie GCMAP 1352639 29,4 29 / — 29 29,4
19 ČERNÝ Aleš LGCPY 1804850 32,8 29 / 121 29 32,8
20 KRHOUNKOVÁ Drahoslava GCBIT 1630216 30,0 28 / — 28 30,3
21 DOSTÁL Luděk GCHOS 0788845 30,3 27 / — 27 30,3
22 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 25,2 27 / 113 27 25,2
23 LIĎÁK Radovan GCFRL 0760796 33,7 26 / — 26 33,7
24 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 0911279 31,4 24 / — 24 31,4
25 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 23,6 24 / — 24 23,7
26 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 29,5 23 / 121 23 29,5
27 ZÁVORA Jan LGCPY 1801950 25,7 23 / — 23 25,7
28 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 1800767 23,5 21 / — 21 23,7

Brutto

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 7,7 80 / 38 80 7,3
2 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 9,2 81 / 41 81 8,5
3 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 11,6 82 / 41 82 10,7
4 ROSENKRANZ Jan CESGK 0980140 15,5 83 / 44 83 14,4
5 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 4,7 83 / 32 83 4,7
6 EICHLER Vladimír KGCMA 0662666 13,4 85 / 40 85 12,9
7 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 9,7 86 / 34 86 9,6
8 DIENELT Petr GCBIT 1630491 8,7 88 / 31 88 8,7
9 KAMENÍČEK Jan LGCPY 1800448 12,1 88 / 35 88 12,0
10 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 8,1 89 / 30 89 9,2
11 MELOUN Jiří CESGK 0987415 11,0 90 / 32 90 11,0
12 WEBER Martin GCSOK 1060010 8,4 91 / 29 91 8,4
13 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 10,2 91 / 30 91 10,7
14 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 10,3 92 / 29 92 10,3
15 PAVLATA David KGCMA 0663684 21,9 93 / 42 93 21,1
16 KOTÍŠEK René GCBIT 1630493 13,7 93 / 33 93 13,9
17 BODNÁR Jan IGCMO 0220733 13,5 94 / 34 94 13,6
18 ŠIMPACH Petr GCBIT 1630487 11,1 94 / 28 94 11,1
19 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 9,8 94 / 29 94 10,0
20 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 15,0 94 / 33 94 15,6
21 RAJMONT Matouš GCGAR 1330134 10,3 96 / 27 96 10,3
22 SVOBODA Luboš SPMET 1290269 17,7 96 / 36 96 17,4
23 HRÁDEK Zbyněk VALGK 0650588 20,5 96 / 37 96 20,1
24 JANEBA Pavel CESGK 0980121 14,4 96 / 30 96 14,6
25 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 11,2 97 / 25 97 11,2
26 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 12,6 97 / 32 97 13,1
27 BÍLEK Václav CESGK 0986439 17,9 98 / 32 98 17,8
28 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,5 98 / 32 98 15,5
29 PAVLICA Bohumil LGCPY 1805028 9,5 99 / 25 99 10,0
30 RAY Shanti PJCBE 0230820 17,2 99 / 32 99 17,4
31 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 16,8 100 / 30 100 16,8
32 HEMMER Miloslav PRAGK 1260369 16,5 100 / 31 100 16,5
33 RUPERT Tomáš MTHGC 0850682 24,5 100 / 39 100 23,9
34 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,0 100 / 30 100 17,4
35 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 18,1 101 / 30 101 18,1
36 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 17,2 101 / 33 101 17,8
37 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 16,9 101 / 28 101 17,2
38 DENNISON Andrew GCKYN 1510602 20,8 101 / 34 101 21,5
39 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 24,6 102 / 36 102 24,2
40 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 21,4 102 / 33 102 21,4
41 SLEZÁK Ondřej GCFRL 0760982 29,6 102 / 42 102 28,5
42 BRADNA Jan GCBER 0501987 17,2 102 / 29 102 17,2
43 STŘÍLKA Jan GCMUP 1031112 17,2 102 / 28 102 17,2
44 DAJČ Jan KLPGO 2130188 20,8 103 / 32 103 20,8
45 STÖHR Milan ERBGC 1111496 20,3 103 / 33 103 20,1
46 SLAPNIČKA Zdeněk LGCPY 1800827 16,4 104 / 25 104 16,4
47 MUSILOVÁ Lucie LGCPY 1801249 22,3 104 / 36 104 22,2
48 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 12,7 105 / 25 105 12,7
49 HEGER Petr IGCMO 0220508 27,5 108 / 34 108 27,6
50 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 28,7 108 / 35 108 28,6
51 ŽDÍMAL Jiří GCYPS 0970035 19,9 110 / 23 110 19,9
52 MAYER Evžen GCBER 0501976 29,1 111 / 33 111 28,6
53 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 25,2 113 / 27 113 25,2
54 ŠEVÍT František LGCPY 1804291 43,0 118 / 43 118 40,1
55 RYBÍN Roman IGCMO 0220392 37,9 119 / 37 119 36,8
56 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 29,5 121 / 23 121 29,5
57 ČERNÝ Aleš LGCPY 1804850 32,8 121 / 29 121 32,8
58 FÍLA Martin GCGAR 1330046 34,8 122 / 32 122 34,8
59 DIENELTOVÁ Lenka GCBIT 1630867 54,0 152 / 33 152 54,0
60 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 1800767 23,5 — / 21 23,7
61 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 15,3 — / 33 15,3
62 RAGAN Ivo GCHOD 0105853 20,5 — / 20 20,5
63 MRÁZEK Marek LGCPY 1805127 19,7 — / 27 20,4
64 HUBÍNEK Jindřich IGCMO 0220701 18,9 — / 24 18,9
65 MÁTL Aleš GCHOS 0785385 32,3 — / 37 32,1
66 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 33,3 — / 41 32,6
67 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 21,9 — / 26 21,9
68 KOLÍN Jakub LGCPY 1800443 18,5 — / 29 18,7
69 KNORRE Jaroslav PJCBE 0230424 13,6 — / 20 13,8
70 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 0462004 20,2 — / 27 20,2
71 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 0911279 31,4 — / 24 31,4
72 KRHOUNKOVÁ Drahoslava GCBIT 1630216 30,0 — / 28 30,3
73 ZAHRADNÍČEK Václav IGCMO 0220725 36,0 — / 39 35,2
74 PAVLATOVÁ Aneta KGCMA 0663685 27,3 — / 31 27,5
75 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 23,6 — / 24 23,7
76 DOSTÁL Luděk GCHOS 0788845 30,3 — / 27 30,3
77 PATEROVÁ Lucie GCMAP 1352639 29,4 — / 29 29,4
78 ZÁVORA Jan LGCPY 1801950 25,7 — / 23 25,7
79 DOSTÁL Tomáš LGCPY 1805151 44,1 — / 39 43,3
80 LIĎÁK Radovan GCFRL 0760796 33,7 — / 26 33,7
81 KOTÍŠKOVÁ Gabriela GCBIT 1630560 54,0 — / 42 54,0
82 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 16,4 WD

 

Gabriela Šulcová, ředitelka Tour
M: +420 777 300 003, E: golf@getour.cz
P: Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9