Golf Resort Konopiště – d´Este course, Pátek 16. 6. 2017

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: 12. 6. 2017
Startovní listina: k dispozici od 15. 6. 2017 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.golf-konopiste.cz

 Kategorie:

HCP 0 – 14: Hra na rány 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním

HCP 14,1 – 24: Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním

HCP 24,1 – 54: Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním,(s omezením na HCP 36)

Odpaliště:

muži: bílá HCP 0 – 14,  žlutá HCP 14,1 – 54

ženy:  červená HCP 0– 54

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 17 – muži a ženy zvlášť.

Longest drive na jamce č. 3 – muži a ženy zvlášť

Brutto winner – společné

Birdie soutěž (dobrovolný vklad 200 Kč– prosím, vezměte si drobné! =)

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Program:

8:00 – začátek registrace účastníků a snídaně

9:15 – slavnostní zahájení turnaje (losování jamek)

10:00 – CANON START

15.00 – Raut

16.00 – vyhlášení výsledků soutěže

Ubytování:

Pro hráče Golf Experience Tour možnost ubytování za 1600,- Kč / dvoulůžkový.

Rezervace pokojů :  +420 603 332 647

Startovní listina bude k dispozici od 15. 6. 2017 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

Startovní listina
9:15 slavnostní zahájení, losování jamek / 10:00 cannon start
Hejduk Petr Janulík Petr Daňa Antonín host
068-0157 078-1317 942744
Čížek Jiří Vašák Damian Novák JIří Panec Zdeněk
078-0384 180-0197 180-0641 010-0853
Jouda Tomáš Malý Bohumil Šenfeld Ivo Procházka Miroslav
078-2192 098-0456 500947 180-1749
Steiner Jiří Procházka Zdeněk Končel Pavel Cenek Pavel
103-0194 050-0721 1540028 050-0725
Janeba Pavel Rosenkranz Jan Máchová Ivana Máchová Alžběta
078-4688 136-0145 1260451 126-0896
Endršt Jiří Haloun Jiří Vitošek Zbyněk Kašpar  Miroslav
063-0180 115-0374 785181 115-0748
Čížková Anežka Čížková Štěpánka Čížek Tomáš Bohuslav Jaroslav
090-0221 090-0060 900059 090-0882
Sklenář Marek Votava Jan Šiška Miroslav Zahálka Petr
028-2214 050-0296 1640206 010-3319
Kobza Robin Soukup Michal Kobza Lukáš
092-0564 092-0559 092-0185
Koutník Zdeněk Pavlík Josef Brada Miroslav Fábera Martin
054-0751 163-0313 1630306 054-1280
Meloun Jiří Nousek Milan Kuchař Jiří Stöhr Milan
126-0604 126-0777 1260604 111-1496
Hrdina Jiří Tesař Ladislav Hrabánek Vít Koritenśký Petr
128-0290 008-1205  0780206 126-0403
Pfingstner Pavel Novák Jiří Nykodým Aleš Pfingstner Ondřej
098-1964 050-1095 80693 085-0915
Bůšek Bronislav Mareš Pavel Fišer Petr Schopf Marek
180-1882 098-2199 103-0637 167-0025
Vašíček Milan Feist Petr Hotmar Stanislav Virt Michal
164-0706 180-0411 783713 066-2929
Hložanka Robert Kocour Pavel Šimpach Petr Koláček Michal
028-0223  028-0152  163-0487 180-1702
Kula  Vladimír Voráček Petr Bárta Michal Rákosník Ondřej
044-0110 078-2763 440487 010-5661
Ovsík Jaroslav Hanel Miroslav Brykova Tatiana Janásková  Michaela
004-0598 104-0906 32171 104-0838
Havelka Miroslav Novotný Václav Zavadil Milan Možíš Daniel
078-4609 010-1686 1130706 054-0520
Provazník Václav Szabo Vladimír Provazník Michal
133-0165 780556 133-0148
Paťha Jindřich Hájek Josef Loukota Václav Dostál Tomáš
108-1324 091-0259 091-0906 078-7848
Halamka Pavel Vaňásek Petr Nousková  Lenka Wurst Roman
115-0134 012-0556 1260454 012-0938
Fíla Jiří jr. Fílová Věra host host
133-0021

Výsledky

Mistři | Šampioni | Ranaři

Mistři

Pořadí Jméno Klub Reg. č. HCP Kolo 1 Skóre HCP po
1 KOUTNÍK Zdeněk GCPAR 0540751 13,2 70 / 40 70 12,0
2 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 12,9 73 / 35 73 12,9
3 ČÍŽKOVÁ Anežka GCSBO 0900221 11,0 74 / 35 74 11,0
4 MAREŠ Pavel CESGK 0982199 11,9 74 / 36 74 11,9
5 JOUDA Tomáš GCHOS 0782192 12,1 74 / 34 74 12,1
6 VAŠÍČEK Milan GCBBR 1640706 11,1 77 / 32 77 11,2
7 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 11,8 78 / 30 78 11,9
8 OVSÍK Jaroslav RGCML 0040598 10,4 79 / 29 79 10,5
9 HAVELKA Miroslav GCHOS 0784609 9,6 80 / 29 80 9,7
10 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 7,0 81 / 28 81 7,1
11 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 11,6 81 / 28 81 11,7
12 TRSEK Jan GCCKR 1010002 12,6 81 / 27 81 12,7
13 KULA Vladimír GCKON 0440110 6,7 82 / 26 82 6,8
14 SKLENÁŘ Marek GCAUS 0282214 11,1 82 / 26 82 11,2
15 PFINGSTNER Ondřej CESGK 0981966 12,4 82 / 28 82 12,5
16 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 11,5 85 / 25 85 11,6
17 JANEBA Pavel GCHOS 0784688 10,2 85 / 25 85 10,3
18 KOBZA Robin GRGGC 0920564 4,4 85 / 24 85 4,5
19 VAŠÁK Damian LGCPY 1800197 11,3 87 / 22 87 11,4
20 BŮŠEK Bronislav LGCPY 1801882 11,7 88 / 23 88 11,8
21 VAŇÁSEK Petr GKLIS 0120556 13,9 88 / 27 88 14,0
22 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 12,7 91 / 21 91 12,8
23 NOVOTNÝ Václav GCHOD 0101686 12,3 92 / 24 92 12,4
24 MOŽÍŠ Daniel GCPAR 0540520 10,4 96 / 18 96 10,5
25 KOBZA Lukáš GRGGC 0920185 13,5 — / 30 13,6
26 SOUKUP Michal GRGGC 0920559 12,2 — / 23 12,3
27 KULOVÁ Kateřina GCHOS 0780150 8,8 — / 35 8,8
28 VORÁČEK Petr GCHOS 0782763 6,6 — / 30 6,7
29 HANEL Miroslav GCNVR 1040906 11,2 WD 11,3
30 BÁRTA Michal GCKON 0440487 7,2 — / 34 7,2
31 STEINER Jiří GCMUP 1030194 11,7 — / 29 11,8
32 RÁKOSNÍK Ondřej GCHOD 0105661 9,0 — / 27 9,1
33 HRDINA Jiří GCUHR 1280290 9,5 — / 25 9,6

Šampioni

Pořadí Jméno Klub Reg. č. HCP Kolo 1 Skóre HCP po
1 SZABO Vladimír GCHOS 0780556 21,8 37 / — 37 21,4
2 ŠIMPACH Petr GCBIT 1630487 17,8 37 / 93 37 17,5
3 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 17,2 35 / — 35 17,2
4 NOVÁK Jiří GCBER 0501095 14,5 34 / 96 34 14,5
5 ŠENFELD Ivo GCBER 0500947 16,8 33 / 98 33 16,8
6 FIŠER Petr GCMUP 1030637 15,7 33 / 94 33 15,7
7 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 22,7 32 / — 32 22,7
8 PROCHÁZKA Zdeněk GCBER 0500721 19,3 32 / 100 32 19,3
9 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 20,8 32 / 103 32 20,8
10 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 18,3 32 / 100 32 18,4
11 KOCOUR Pavel GCAUS 0280152 17,7 32 / 102 32 17,8
12 FÁBERA Martin GCPAR 0541280 23,3 31 / — 31 23,4
13 KONČEL Pavel BERGC 1540028 21,6 31 / 106 31 21,7
14 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 16,5 31 / 101 31 16,6
15 MALÝ Bohumil CESGK 0980456 16,6 30 / — 30 16,7
16 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 17,6 29 / 111 29 17,7
17 PAVLÍK Josef GCBIT 1630313 16,2 28 / 101 28 16,3
18 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 23,8 28 / 111 28 23,9
19 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 17,3 28 / 103 28 17,4
20 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 20,3 28 / — 28 20,4
21 HALOUN Jiří RHFGC 1150374 15,0 28 / — 28 15,1
22 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 15,6 28 / 99 28 15,7
23 MÁCHOVÁ Ivana PRAGK 1260451 23,2 28 / — 28 23,3
24 HLOŽANKA Robert GCAUS 0280223 16,8 28 / 103 28 16,9
25 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 18,4 27 / 103 27 18,5
26 VIRT Michal KGCMA 0662929 22,4 27 / 111 27 22,5
27 FEIST Petr LGCPY 1800411 15,8 27 / — 27 15,9
28 HOTMAR Stanislav GCHOS 0783713 18,1 27 / 107 27 18,2
29 BRYKOVA Tatiana GCKVA 0032171 24,0 26 / — 26 24,1
30 STÖHR Milan ERBGC 1111496 19,4 26 / — 26 19,5
31 ZAVADIL Milan PGCHK 1130706 20,7 25 / 114 25 20,8
32 MELOUN Jiří GCCKR 1010311 14,5 24 / — 24 14,6
33 VOTAVA Jan GCBER 0500296 20,2 23 / — 23 20,3
34 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1801749 16,8 23 / 108 23 16,9
35 PAŤHA Jindřich GCTLC 1081324 14,4 22 / 106 22 14,5
36 WURST Roman GKLIS 0120938 23,3 21 / — 21 23,4
37 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 21,0 21 / — 21 21,1
38 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 18,7 21 / — 21 18,8
39 JANULÍK Petr GCHOS 0781317 18,5 19 / — 19 18,6
40 BOHUSLAV Jaroslav GCSBO 0900882 20,3 17 / — 17 20,4
41 KOLÁČEK Michal LGCPY 1801702 21,9 DQ 22,0

Ranaři

 

Pořadí Jméno Klub Reg. č. HCP Kolo 1 Skóre HCP po
1 ZAHÁLKA Petr GCHOD 0103319 32,8 32 / — 32 32,8
2 PANEC Zdeněk GCHOD 0100853 27,0 31 / 111 31 27,0
3 SCHOPF Marek GCZLO 1670025 29,7 30 / 115 30 29,8
4 KAŠPAR Miroslav RHFGC 1150748 38 30 / — 30 38
5 VITOŠEK Zbyněk GCHOS 0785181 24,8 28 / — 28 24,9
6 FÍLOVÁ Věra GCGAR 1330021 28,0 27 / — 27 28,1
7 CENEK Pavel GCBER 0500725 26,0 25 / 117 25 26,1
8 ŠIŠKA Miroslav GCBBR 1640206 26,1 25 / 117 25 26,2
9 MÁCHOVÁ Alžběta PRAGK 1260896 25,2 24 / — 24 25,3
10 JANÁSKOVÁ Michaela GCNVR 1040838 28,3 WD 23 28,4
11 KATZER Jaroslav ERBGC 1110435 33,0 21 / 129 21 33,1
12 ČERNÝ Aleš GCBBS 0942630 29,3 19 / — 19 29,4
13 DOSTÁL Tomáš GCHOS 0787848 54 9 / — 9 54

Gabriela Šulcová, ředitelka Tour
M: +420 777 300 003, E: golf@getour.cz
P: Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9