Golf Resort Konopiště – d´Este course, Pátek 27. 4. 2018

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: 23. 4. 2018
Startovní listina: k dispozici od 26. 4. 2018 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.golf-konopiste.cz

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně

09:15    Slavnostní zahájení turnaje (losování jamek)

10:00    CANON START

15.00    Raut

16.00    Vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “ MISTŘI“ / HCP 0 – 14              Hra na rány 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ ŠAMPIONI“/ HCP 14,1 – 21    Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie „RANAŘI“ / HCP 21,1 – 54       Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním, (s omezením na HCP 36)

Odpaliště:

muži:  HCP 0 – 14  bílá  ( nad 65 let žlutá)

          HCP 14,1 – 21  žlutá

ženy:  HCP 0– 54  červená

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 4 – muži a ženy zvlášť.

Longest drive na jamce č. 12 – muži a ženy zvlášť

Brutto winner – společné

Birdie soutěž (dobrovolný vklad 200 Kč– prosím, vezměte si drobné! =)

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

 

Ubytování:

Pro hráče Golf Experience Tour možnost ubytování za 1600,- Kč / dvoulůžkový.

Rezervace pokojů :  +420 603 332 647

Startovní listina bude k dispozici od 26. 4. 2018 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

Konopiště 27.4.2018
Sequens Richard Hes Vladimír Janulík Petr Černý Aleš
1250088 0680156 1441171
Balvín Petr Bradna Jan Mátl Aleš Mayer Evžen
  0663002 0501987   0785385 501976
Čížek Jiří Novák Vladimír Hrádek Zbyněk Jirovský Miloš
0780384 1800196 0650588 1801481
Steiner Jiř Čapek Vladimír Procházka Zdeněk Král Jiří
1030194 0900191 0500721 1310350
Fikar Tomáš Zaorálek Michal Jakubec Petr Szabo Adam
0980475 0960398 0081167 125-0507
Janeba Pavel Nousková  Lenka Kalkusová Renáta Provazník Michal
1360148 1260454 0462004 1330148
Mrázek Karel Endrštová Naděžda Provazník Václav Kašparová Michaela
1270103 0630182 1330165 1150749
Hoskovec Marek Fíla Jiří Hrabánek Vít Fílová Věra
0461114 1330002  0780206 1330021
Halamka Pavel Čížková Štěpánka Čížek Tomáš ŠmehlíK Michal
1150134 0900060 0900059 0941333
Kobza Přemysl Kobzová Marcela Mašek Kamil Mašková Kateřina
0920164 0920163 0920579 0920580
Meloun Jiří Nousek Milan Kuchař Jiří host
1220172 1260777 1260604
Hodinová Monika Wurst Roman Kropáčková Pavlína Máchová Ivana
0120557 0120938 1260146 1111794
Tesař Ladislav Szabo Vladimír Koritenśký Petr
0081205 1260403
Novák Jiří Pfingstner Pavel Nykodým Aleš Střílka Jan
0501095 0981964 0080693 1251581
Panenka Antonín Hájek Josef Loukota Václav Cvrček Jakub
0120984 0910259 0910906 1081461
Ovsík Jaroslav Škvára Roman Ilyushin Viktor Bryková Tatiana
0040598 0984625 0032171
Štěpánek Petr Mirčevský Robert Beluská Jana Beluská Lucie
0783807 1801429 1800153
Veselý Pavel Bílek Václav Pánek Jan Stuchlík Jiří
0782842 0986439 0105839 0985743
Kmec Martin Dvořák Jiří Šolc Pavel Mirovský Pavel
1352582 1801783 0106210 0670466
Horák Jindřich Krátký František Pospíšil Boris Juris Martin
0860466 1330186 0530787 0530885
Bursa Pavel ml Máška Jan Novosád Ladislav Fikes Miroslav
0100062 1800418 1070325 1030089
Jakoubek Tomáš Ždímal Jiří Jamečný Roman Selingr Martin
1060326 0970035 1060571 1630150
Filípek Jiří Uhlíř Zdeněk Segeč Karol Václavek Karel
  1630067  1120443 1630500 0560293
Svoboda Ludvík Kotíšek René Dienelt Petr Mazánek Jiří
 1630580 0220713 1630491  1630390
Grubner Martin Pražák Tomáš Šmehlík Michal
0440413 0190093 0941333
Zavadil Milan host host host

Výsledky

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

Mistři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 PRŮŠA Lukáš RHFGC 1150180 3,9 69 / 39 69 3,6
2 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 13,3 70 / 38 70 12,7
3 JANEBA Pavel GCMBM 1360148 10,8 72 / 36 72 10,8
4 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 9,0 73 / 36 73 9,0
5 ŠKVÁRA Roman CESGK 0984625 11,2 73 / 36 73 11,2
6 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 6,4 74 / 34 74 6,4
7 HOSKOVEC Marek GKCEE 0461114 10,3 74 / 34 74 10,3
8 OVSÍK Jaroslav RGCML 0040598 10,1 75 / 34 75 10,1
9 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 10,2 75 / 33 75 10,3
10 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 6,9 76 / 33 76 7,0
11 KRÁL Jiří GCBBR 1640551 12,9 76 / 32 76 13,0
12 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 13,1 76 / 37 76 12,8
13 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 0120557 12,6 77 / 31 77 12,7
14 KNEIFL Zdeněk PRAGK 1260770 9,4 78 / 30 78 9,5
15 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 9,4 78 / 33 78 9,5
16 DIENELT Petr GCBIT 1630491 9,7 78 / 30 78 9,8
17 FIKAR Tomáš CESGK 0980475 7,6 78 / 30 78 7,7
18 BÍLEK Václav CESGK 0986439 13,2 78 / 31 78 13,3
19 RAJMONT Matouš GCGAR 1330134 10,2 79 / 29 79 10,3
20 KOTÍŠEK René GCBIT 1630493 8,6 79 / 30 79 8,7
21 MRÁZEK Karel SLOGC 1270103 13,1 79 / 31 79 13,2
22 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 12,2 79 / 33 79 12,2
23 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 10,7 80 / 30 80 10,8
24 HES Vladimír GCMST 0680156 11,2 82 / 26 82 11,3
25 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 8,5 83 / 26 83 8,6
26 STEINER Jiří GCMUP 1030194 11,5 83 / 26 83 11,6
27 MÁŠKA Jan LGCPY 1800418 13,0 85 / 28 85 13,1
28 ZAORÁLEK Michal GKZBR 0960398 13,6 87 / 28 87 13,7
29 MAZÁNEK Jiří GCBIT 1630390 11,0 90 / 22 90 11,1
30 BURSA Pavel GCHOD 0100062 11,9 122 / 14 122 12,0
31 GRUBNER Martin GCKON 0440413 13,8 WD 13,9
32 ŘEHÁK Vladimír LGCPY 1803616 13,2 — / 17 13,3

Šampioni

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 16,2 42 / 86 42 14,4
2 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 20,1 36 / 98 36 20,1
3 JIROVSKÝ Miloš LGCPY 1801481 19,3 35 / 98 35 19,3
4 ILYUSHIN Viktor GC 15,5 35 / 92 35 15,5
5 SZABO Vladimír GCHOS 0780556 19,5 35 / 97 35 19,5
6 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 14,1 35 / 90 35 14,1
7 MAŠKOVÁ Kateřina GRGGC 0920580 20,1 35 / 100 35 20,1
8 SEGEČ Karol GCBIT 1630500 17,5 35 / 99 35 17,5
9 FIKES Miroslav GCMUP 1030089 20,6 34 / 99 34 20,6
10 ŽDÍMAL Jiří GCYPS 0970035 18,5 34 / — 34 18,5
11 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 16,1 33 / — 33 16,1
12 PROCHÁZKA Zdeněk GCBER 0500721 19,7 33 / 99 33 19,7
13 UHLÍŘ Zdeněk BARGC 1120443 15,3 33 / 95 33 15,3
14 MELOUN Jiří PRZGK 1220172 16,3 33 / — 33 16,3
15 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 18,9 33 / — 33 18,9
16 ČERNOCH Oldřich BENAG 1940111 17,5 32 / 97 32 17,6
17 BICAN Roman PRAGK 1260015 14,4 32 / — 32 14,5
18 MAŠEK Kamil GRGGC 0920579 19,0 32 / 100 32 19,0
19 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 17,9 32 / 100 32 18,0
20 STŘÍLKA Jan PGCGC 1251581 15,6 32 / — 32 15,7
21 HORÁK Jindřich GCJES 0860466 19,3 31 / 102 31 19,4
22 BOHUSLAV Jaroslav GCSBO 0900882 18,6 31 / 104 31 18,7
23 KŘIVÁNEK Roman GCPAR 0540670 16,0 31 / 103 31 16,1
24 KMEC Martin GCMAP 1352582 15,5 31 / 100 31 15,6
25 JAMEČNÝ Roman GCSOK 1060571 21,0 31 / — 31 21,1
26 JAKUBEC Petr GCPDY 0081167 16,1 30 / 99 30 16,2
27 ZAVADIL Milan CESGK 0986760 18,6 30 / 102 30 18,7
28 JAKOUBEK Tomáš GCSOK 1060326 14,8 30 / — 30 14,9
29 ČAPEK Vladimír GCSBO 0900191 17,3 29 / 100 29 17,4
30 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 16,0 29 / — 29 16,1
31 FÍLA Jiří GCGAR 1330002 16,3 29 / 103 29 16,4
32 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 16,7 28 / — 28 16,8
33 PANENKA Antonín GKLIS 0120984 15,1 28 / 98 28 15,2
34 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 0462004 20,1 27 / 108 27 20,2
35 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,1 27 / — 27 17,2
36 NOVOSAD Ladislav GCSPP 1070325 15,1 26 / 102 26 15,2
37 MIRČEVSKÝ Robert LGCPY 1801429 17,5 24 / — 24 17,6
38 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 15,2 22 / — 22 15,3
39 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 19,9 20 / — 20 20,0
40 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 18,8 19 / 118 19 18,9
41 PRAŽÁK Tomáš GCKAR 0190093 20,8 WD 20,9

Ranaři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 BRADNA Jan GCBER 0501987 33,0 47 / 102 47 27,5
2 ŠOLC Pavel GCHOD 0106210 34,6 44 / 108 44 30,6
3 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 26,7 41 / 100 41 24,6
4 MÁTL Aleš GCHOS 0785385 34,7 41 / 110 41 32,2
5 CSIZMÁROVÁ Michaela GCPRO 1050240 27,0 40 / 103 40 25,2
6 DVOŘÁK Jiří LGCPY 1801783 21,9 40 / 95 40 20,3
7 CVRČEK Jakub GCTLC 1081461 29,7 40 / — 40 27,7
8 MIROVSKÝ Pavel GKCBR 0670466 54 39 / 113 39 34,5
9 BRYKOVA Tatiana GCKVA 0032171 23,5 36 / — 36 23,5
10 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 21,1 36 / 98 36 21,1
11 JURIS Martin GCLIB 0530885 34,1 34 / 116 34 34,1
12 SELINGR Martin GCBIT 1630150 25,6 34 / 105 34 25,6
13 JEŽEK Aleš GCPRO 1050242 33,7 33 / 120 33 33,7
14 MÁCHOVÁ Iva ERBGC 1111794 25,6 33 / 108 33 25,6
15 POSPÍŠIL Boris GCLIB 0530787 30,5 33 / 113 33 30,5
16 ČERNÝ Aleš GCBBS 0942630 29,6 33 / — 33 29,6
17 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 28,0 33 / 110 33 28,0
18 ŠMEHLÍK Michal GCBBS 0941333 24,3 32 / 111 32 24,3
19 KROPÁČKOVÁ Pavlína PRAGK 1260146 24,0 32 / — 32 24,0
20 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 23,6 32 / 105 32 23,6
21 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 23,2 31 / — 31 23,3
22 KAŠPAROVÁ Michaela RHFGC 1150749 33,0 30 / 125 30 33,1
23 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 22,8 30 / 108 30 22,9
24 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 21,9 29 / 108 29 22,0
25 WURST Roman GKLIS 0120938 23,9 25 / — 25 24,0
26 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 29,0 22 / — 22 29,1
27 MAYER Evžen GCBER 0501976 38 18 / — 18 38

Brutto

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 PRŮŠA Lukáš RHFGC 1150180 3,9 76 / 39 76 3,6
2 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 6,4 84 / 34 84 6,4
3 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 16,2 86 / 42 86 14,4
4 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 6,9 86 / 33 86 7,0
5 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 9,0 86 / 36 86 9,0
6 OVSÍK Jaroslav RGCML 0040598 10,1 87 / 34 87 10,1
7 JANEBA Pavel GCMBM 1360148 10,8 87 / 36 87 10,8
8 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 13,3 89 / 38 89 12,7
9 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 10,2 89 / 33 89 10,3
10 FIKAR Tomáš CESGK 0980475 7,6 89 / 30 89 7,7
11 ŠKVÁRA Roman CESGK 0984625 11,2 89 / 36 89 11,2
12 HOSKOVEC Marek GKCEE 0461114 10,3 89 / 34 89 10,3
13 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 14,1 90 / 35 90 14,1
14 ILYUSHIN Viktor GC 15,5 92 / 35 92 15,5
15 KNEIFL Zdeněk PRAGK 1260770 9,4 92 / 30 92 9,5
16 KOTÍŠEK René GCBIT 1630493 8,6 92 / 30 92 8,7
17 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 9,4 92 / 33 92 9,5
18 DIENELT Petr GCBIT 1630491 9,7 92 / 30 92 9,8
19 RAJMONT Matouš GCGAR 1330134 10,2 94 / 29 94 10,3
20 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 0120557 12,6 94 / 31 94 12,7
21 KRÁL Jiří GCBBR 1640551 12,9 94 / 32 94 13,0
22 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 13,1 94 / 37 94 12,8
23 DVOŘÁK Jiří LGCPY 1801783 21,9 95 / 40 95 20,3
24 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 8,5 95 / 26 95 8,6
25 MRÁZEK Karel SLOGC 1270103 13,1 95 / 31 95 13,2
26 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 10,7 95 / 30 95 10,8
27 UHLÍŘ Zdeněk BARGC 1120443 15,3 95 / 33 95 15,3
28 BÍLEK Václav CESGK 0986439 13,2 96 / 31 96 13,3
29 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 12,2 96 / 33 96 12,2
30 ČERNOCH Oldřich BENAG 1940111 17,5 97 / 32 97 17,6
31 SZABO Vladimír GCHOS 0780556 19,5 97 / 35 97 19,5
32 PANENKA Antonín GKLIS 0120984 15,1 98 / 28 98 15,2
33 JIROVSKÝ Miloš LGCPY 1801481 19,3 98 / 35 98 19,3
34 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 21,1 98 / 36 98 21,1
35 HES Vladimír GCMST 0680156 11,2 98 / 26 98 11,3
36 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 20,1 98 / 36 98 20,1
37 JAKUBEC Petr GCPDY 0081167 16,1 99 / 30 99 16,2
38 FIKES Miroslav GCMUP 1030089 20,6 99 / 34 99 20,6
39 PROCHÁZKA Zdeněk GCBER 0500721 19,7 99 / 33 99 19,7
40 STEINER Jiří GCMUP 1030194 11,5 99 / 26 99 11,6
41 SEGEČ Karol GCBIT 1630500 17,5 99 / 35 99 17,5
42 ČAPEK Vladimír GCSBO 0900191 17,3 100 / 29 100 17,4
43 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 26,7 100 / 41 100 24,6
44 MAŠEK Kamil GRGGC 0920579 19,0 100 / 32 100 19,0
45 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 17,9 100 / 32 100 18,0
46 MAŠKOVÁ Kateřina GRGGC 0920580 20,1 100 / 35 100 20,1
47 KMEC Martin GCMAP 1352582 15,5 100 / 31 100 15,6
48 NOVOSAD Ladislav GCSPP 1070325 15,1 102 / 26 102 15,2
49 BRADNA Jan GCBER 0501987 33,0 102 / 47 102 27,5
50 HORÁK Jindřich GCJES 0860466 19,3 102 / 31 102 19,4
51 ZAVADIL Milan CESGK 0986760 18,6 102 / 30 102 18,7
52 MÁŠKA Jan LGCPY 1800418 13,0 103 / 28 103 13,1
53 CSIZMÁROVÁ Michaela GCPRO 1050240 27,0 103 / 40 103 25,2
54 KŘIVÁNEK Roman GCPAR 0540670 16,0 103 / 31 103 16,1
55 FÍLA Jiří GCGAR 1330002 16,3 103 / 29 103 16,4
56 BOHUSLAV Jaroslav GCSBO 0900882 18,6 104 / 31 104 18,7
57 SELINGR Martin GCBIT 1630150 25,6 105 / 34 105 25,6
58 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 23,6 105 / 32 105 23,6
59 ZAORÁLEK Michal GKZBR 0960398 13,6 106 / 28 106 13,7
60 MAZÁNEK Jiří GCBIT 1630390 11,0 106 / 22 106 11,1
61 ŠOLC Pavel GCHOD 0106210 34,6 108 / 44 108 30,6
62 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 21,9 108 / 29 108 22,0
63 MÁCHOVÁ Iva ERBGC 1111794 25,6 108 / 33 108 25,6
64 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 22,8 108 / 30 108 22,9
65 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 0462004 20,1 108 / 27 108 20,2
66 MÁTL Aleš GCHOS 0785385 34,7 110 / 41 110 32,2
67 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 28,0 110 / 33 110 28,0
68 ŠMEHLÍK Michal GCBBS 0941333 24,3 111 / 32 111 24,3
69 MIROVSKÝ Pavel GKCBR 0670466 54 113 / 57 113 34,5
70 POSPÍŠIL Boris GCLIB 0530787 30,5 113 / 33 113 30,5
71 JURIS Martin GCLIB 0530885 34,1 116 / 34 116 34,1
72 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 18,8 118 / 19 118 18,9
73 JEŽEK Aleš GCPRO 1050242 33,7 120 / 33 120 33,7
74 KAŠPAROVÁ Michaela RHFGC 1150749 33,0 125 / 30 125 33,1
75 BURSA Pavel GCHOD 0100062 11,9 139 / 14 139 12,0
76 – 77 PRAŽÁK Tomáš GCKAR 0190093 20,8 WD 20,9
76 – 77 GRUBNER Martin GCKON 0440413 13,8 WD 13,9
78 MIRČEVSKÝ Robert LGCPY 1801429 17,5 — / 24 17,6
79 MAYER Evžen GCBER 0501976 38 — / 19 38
80 BICAN Roman PRAGK 1260015 14,4 — / 32 14,5
81 MELOUN Jiří PRZGK 1220172 16,3 — / 33 16,3
82 STŘÍLKA Jan PGCGC 1251581 15,6 — / 32 15,7
83 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 16,1 — / 33 16,1
84 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 18,9 — / 33 18,9
85 ŽDÍMAL Jiří GCYPS 0970035 18,5 — / 34 18,5
86 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 16,7 — / 28 16,8
87 JAKOUBEK Tomáš GCSOK 1060326 14,8 — / 30 14,9
88 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 16,0 — / 29 16,1
89 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,1 — / 27 17,2
90 BRYKOVA Tatiana GCKVA 0032171 23,5 — / 36 23,5
91 CVRČEK Jakub GCTLC 1081461 29,7 — / 40 27,7
92 JAMEČNÝ Roman GCSOK 1060571 21,0 — / 31 21,1
93 WURST Roman GKLIS 0120938 23,9 — / 25 24,0
94 KROPÁČKOVÁ Pavlína PRAGK 1260146 24,0 — / 32 24,0
95 ŘEHÁK Vladimír LGCPY 1803616 13,2 — / 17 13,3
96 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 23,2 — / 31 23,3
97 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 15,2 — / 22 15,3
98 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 29,0 — / 22 29,1
99 ČERNÝ Aleš GCBBS 0942630 29,6 — / 33 29,6
100 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 19,9 — / 20 20,0

Gabriela Šulcová, ředitelka Tour
M: +420 777 300 003, E: golf@getour.cz
P: Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9