Golf Resort Konopiště – Radecký course, Pátek 22. 6. 2018

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: 18. 6. 2018
Startovní listina: k dispozici od 21. 6. 2018 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.golf-konopiste.cz

Program:

08:00     Začátek registrace účastníků a snídaně
09:15     Slavnostní zahájení turnaje (losování jamek)
10:00     CANON START
15.00     Raut
16.00     Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “ MISTŘI“ / HCP 0 – 14              Hra na rány 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ ŠAMPIONI“/ HCP 14,1 – 20     Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie „RANAŘI“ / HCP 20,1 – 54         Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním, (s omezením na HCP 36)

4.kategorie – Brutto rány

Odpaliště:

muži:  HCP 0 – 14  bílá  ( věk 65 a více  – odpaliště žlutá)

           HCP 14,1 – 54  žlutá

ženy:  HCP 0 – 54  červená

 

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 10 – muži a ženy zvlášť.

Longest drive na jamce č. 2 – muži a ženy zvlášť

Brutto winner – společné

Birdie soutěž (dobrovolný vklad 200 Kč– prosím, vezměte si drobné! =)

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

 

Ubytování:

Pro hráče Golf Experience Tour možnost ubytování za 1600,- Kč / dvoulůžkový.

Rezervace pokojů :  +420 603 332 647

Startovní listina bude k dispozici od 15. 6. 2017 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

Konopiště,Radecký Course
Sequens Richard Kalkus Tomáš Janulík Petr host
1250088 0462003 1441171
Čížek Jiří Novák Vladimír Hrádek Zbyněk Panec Zdeněk
0780384 1800196 0650588 0100853
Balvín Petr Bradna Jan Mátl Aleš Mayer Evžen
  0663002 0501987 0785385 0501976
Chvojka Marek Lehký Petr Tůma Jiří Klapka Martin
1801856 2140013 0781422 1110688
Frýdl Jaroslav Čížková Štěpánka Bohuslav David Čížek Tomáš
0440957 0900060 0900922 0900059
Kobza Přemysl Kobzová Marcela Kocián Pavel Odehnal Pavel
0920164 0920163 0490805 0105480
Bican Roman Meloun Jiří Nousek Milan Stohr Milan
1260015 1220172 1260777 1111496
Pfingstner Pavel Novák Jiří Nykodým Aleš Střílka Jan
0981964 0501095 0080693 1251581
host host Zavadil Milan host
1130706
Hájek Josef Loukota Václav Dvořáčková Olga Kašparová Simona
0910259 0910906 104-1034 0105357
Veselý Pavel Stuchlík Jiří Hübner Jan Vala Karel
0782842 0985743 1800877 0984681
Hrabánek Vít Endršt Jiří Endrštová Naděžda Nousková  Lenka
 0780206 0630180 0630182 1260454
Halamka Pavel Krátký František Daczická Kateřina Mihulová Lenka
1150134 1330186 0781261 0105856
Petržela Lubomír Novák Radek Sekavová Irena Poláková Kateřina
1970309 1820113 2130093 0301170
Máška Jan Rataj Václav Kocourek Jan Kolenatý Luděk
1800418 1800420 1110732
Bureš Jiří Mazánek Jiř Sojka Pavel Ždímal Jiří
1120717 1630390 0133078 0970035
Filípek Jiří Uhlíř Zdeněk Segeč Karol Václavek Karel
1630067 1120443 1630500 1560293
Chýle Pavel Krov Pavel Jirsa David Host
 0220273 0220352 0220322
Kneifl Zdeněk Koritenský Petr Provazník Václav Provazník Michal
0081205 1260403 1330165 1330148
Steiner Jiří Večeřa Tomáš Procházka Zdeněk Končel Pavel
1030194 1540091 0500721 1540028
Fíla Jiří Beluský Milan Fílová Věra Beluská Jana
1330002 1800152 1330021 1800153
Pavlica Bohumil Černý Miroslav Závora Jan Doležil Tomáš
0191429 0540366 1801950 0783947
Hnilo Václav Mirčevský Robert Máchová Ivana Lahoda Tomáš
0986788 1801428 1260451 0560586
Šimpach Petr Tempír Pavel Svoboda Miroslav Klička Martin
1630487 0786768 0787132 0100783
Hoskovec Marek Janeba Pavel Rosenkranz Jan Kalkusová Renáta
0461114 1360148 1360145
Ovsik Jaroslav Topinka Miloslav BrykovaTatiana Topinková Jana
0040598 0900237 0032171 0900238
Szabo Vladimír host host host
0780556

Výsledky

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

Mistři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 JANEBA Pavel GCMBM 1360148 11,2 68 / 40 68 10,4
2 FRÝDL Jaroslav GCKON 0440957 11,0 68 / 40 68 10,2
3 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 9,3 70 / 38 70 8,9
4 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 12,7 71 / 37 71 12,4
5 PAVLICA Bohumil GCKAR 0191429 9,7 71 / 37 71 9,5
6 HNILO Václav CESGK 0986788 12,8 71 / 37 71 12,5
7 OVSÍK Jaroslav RGCML 0040598 9,6 72 / 37 72 9,4
8 MÁŠKA Jan LGCPY 1800418 13,4 72 / 36 72 13,4
9 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,7 73 / 37 73 13,4
10 KNEIFL Zdeněk PRAGK 1260770 9,9 74 / 34 74 9,9
11 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 13,2 75 / 33 75 13,2
12 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 6,5 75 / 33 75 6,6
13 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 10,5 75 / 33 75 10,6
14 BUREŠ Jiří BARGC 1120717 11,2 75 / 34 75 11,2
15 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 7,4 76 / 34 76 7,4
16 KUBÁLEK Tomáš LGCPY 1800031 12,9 76 / 32 76 13,0
17 ŠIMPACH Petr GCBIT 1630487 13,8 76 / 32 76 13,9
18 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 10,7 78 / 30 78 10,8
19 CHÝLE Pavel IGCMO 0220273 8,8 79 / 30 79 8,9
20 PETRŽELA Lubomír GDSAP 1970309 11,2 79 / 29 79 11,3
21 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 10,9 80 / 30 80 11,0
22 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 12,4 81 / 30 81 12,5
23 STEINER Jiří GCMUP 1030194 12,4 81 / 27 81 12,5
24 HOSKOVEC Marek GKCEE 0461114 10,3 85 / 29 85 10,4
25 NOVÁK Jiří GCBER 0501095 13,4 — / 30 13,5

Šampioni

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 PAVLÍK Josef GCBIT 1630313 19,4 45 / 88 45 16,4
2 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 16,2 43 / 87 43 14,1
3 TEMPÍR Pavel GCHOS 0786768 17,3 42 / 88 42 15,5
4 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 19,0 42 / 90 42 17,0
5 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 15,7 41 / 89 41 14,2
6 ČERNÝ Miroslav GCPAR 0540366 18,0 40 / 91 40 16,8
7 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 17,7 40 / 90 40 16,5
8 KLIČKA Martin GCHOD 0100783 18,9 39 / — 39 17,8
9 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,9 38 / 94 38 17,3
10 BLAŽEK Tomáš GCSTR 1390114 14,1 37 / 89 37 13,8
11 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 15,8 37 / 92 37 15,5
12 UHLÍŘ Zdeněk BARGC 1120443 15,4 36 / 92 36 15,4
13 KROV Pavel IGCMO 0220352 17,4 36 / 95 36 17,4
14 BICAN Roman PRAGK 1260015 14,8 35 / 92 35 14,8
15 KLAPKA Martin ERBGC 1110688 19,4 35 / 99 35 19,4
16 MIRČEVSKÝ Robert LGCPY 1801429 17,7 35 / 95 35 17,7
17 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 17,6 34 / — 34 17,6
18 MELOUN Jiří PRZGK 1220172 16,6 34 / 95 34 16,6
19 TOPINKA Miloslav GCSBO 0900237 17,4 34 / — 34 17,4
20 CHVOJKA Marek LGCPY 1801856 16,4 33 / 99 33 16,4
21 NOVÁK Radek GSNKU 1820113 20,0 33 / — 33 20,0
22 KALKUS Tomáš GKCEE 0462003 17,4 33 / 97 33 17,4
23 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 17,8 33 / — 33 17,8
24 VEČEŘA Tomáš BERGC 1540091 16,0 33 / 95 33 16,0
25 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 19,4 31 / 103 31 19,5
26 PROCHÁZKA Zdeněk GCBER 0500721 19,4 31 / 103 31 19,5
27 HRÁDEK Zbyněk VALGK 0650588 19,1 31 / 101 31 19,2
28 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 16,2 31 / — 31 16,3
29 RATAJ Václav LGCPY 1800420 19,2 30 / — 30 19,3
30 ZAVADIL Milan CESGK 0986760 19,1 30 / 103 30 19,2
31 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 14,7 30 / 98 30 14,8
32 STŘÍLKA Jan PGCGC 1251581 16,4 29 / 103 29 16,5
33 BOHUSLAV Jaroslav GCSBO 0900882 19,3 29 / 105 29 19,4
34 SZABO Vladimír GCHOS 0780556 19,5 27 / 107 27 19,6
35 SVOBODA Miroslav GCHOS 0787132 19,2 27 / 106 27 19,3
36 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 14,9 26 / 102 26 15,0
37 SEGEČ Karol GCBIT 1630500 17,5 26 / — 26 17,6
38 LEHKÝ Petr TCGCV 2140013 17,4 24 / 109 24 17,5
39 ODEHNAL Pavel GCPAR 0540575 17,7 22 / 114 22 17,8
40 KONČEL Pavel BERGC 1540028 16,5 21 / 109 21 16,6

Ranaři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 KOCOUREK Jan ERBGC 1110732 44 44 / — 44 33,0
2 ZÁVORA Jan LGCPY 1801950 25,4 44 / 96 44 22,2
3 MRÁZEK Marek GCBBR 1640618 28,5 43 / — 43 25,2
4 PANEC Zdeněk GCHOD 0100853 26,8 40 / — 40 25,1
5 DVOŘÁČKOVÁ Olga GCNVR 1041034 29,6 39 / — 39 28,1
6 POLÁKOVÁ Kateřina GCERP 0301170 32,6 39 / — 39 31,1
7 MAYER Evžen GCBER 0501976 38 38 / 116 38 35,0
8 DACZICKÁ Z HESLOVA Kateřina GCHOS 0781261 33,4 37 / 116 37 32,9
9 HOMOLKA Jiří GCHOS 0787561 24,2 37 / — 37 23,8
10 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 24,8 36 / 103 36 24,8
11 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 0462004 20,4 36 / 99 36 20,4
12 BRADNA Jan GCBER 0501987 24,9 35 / — 35 24,9
13 ČERNÝ Aleš GCBBS 0942630 30,2 35 / — 35 30,2
14 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 23,2 35 / 103 35 23,2
15 VALA Karel CESGK 0984681 30,1 35 / 113 35 30,1
16 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 29,1 34 / — 34 29,1
17 TOPINKOVÁ Jana GCSBO 0900238 25,4 34 / — 34 25,4
18 STÖHR Milan ERBGC 1111496 20,1 32 / — 32 20,1
19 WURST Roman GKLIS 0120938 21,2 32 / 104 32 21,2
20 MÁCHOVÁ Ivana PRAGK 1260451 23,7 32 / — 32 23,7
21 BRYKOVA Tatiana GCKVA 0032171 23,3 32 / — 32 23,3
22 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 22,3 31 / 106 31 22,4
23 SEKAVOVÁ Irena KLPGO 2130093 26,3 31 / — 31 26,4
24 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 20,6 31 / 105 31 20,7
25 KOCIÁN Pavel GCALF 0490805 20,7 31 / — 31 20,8
26 DOLEŽIL Tomáš GCHOS 0783947 45 30 / — 30 45
27 MÁTL Aleš GCHOS 0785385 32,2 30 / — 30 32,3
28 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 23,3 29 / 108 29 23,4
29 HÜBNER Jan LGCPY 1800877 20,2 28 / — 28 20,3
30 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 22,1 28 / 110 28 22,2
31 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 20,9 26 / 110 26 21,0
32 KAŠPAROVÁ Simona GCHOD 0105357 47 26 / 133 26 47
33 LAHODA Tomáš GCPOD 0560586 54 26 / — 26 50
34 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 25,7 24 / — 24 25,8
35 MIHULOVÁ Lenka GCHOD 0105856 45 23 / — 23 45

Brutto

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 OVSÍK Jaroslav RGCML 0040598 9,6 84 / 37 84 9,4
2 JANEBA Pavel GCMBM 1360148 11,2 84 / 40 84 10,4
3 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 9,3 84 / 38 84 8,9
4 FRÝDL Jaroslav GCKON 0440957 11,0 84 / 40 84 10,2
5 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 6,5 85 / 33 85 6,6
6 PAVLICA Bohumil GCKAR 0191429 9,7 85 / 37 85 9,5
7 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 7,4 87 / 34 87 7,4
8 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 16,2 87 / 43 87 14,1
9 TEMPÍR Pavel GCHOS 0786768 17,3 88 / 42 88 15,5
10 KNEIFL Zdeněk PRAGK 1260770 9,9 88 / 34 88 9,9
11 PAVLÍK Josef GCBIT 1630313 19,4 88 / 45 88 16,4
12 BLAŽEK Tomáš GCSTR 1390114 14,1 89 / 37 89 13,8
13 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 12,7 89 / 37 89 12,4
14 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 15,7 89 / 41 89 14,2
15 HNILO Václav CESGK 0986788 12,8 89 / 37 89 12,5
16 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 10,5 90 / 33 90 10,6
17 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 19,0 90 / 42 90 17,0
18 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 17,7 90 / 40 90 16,5
19 ČERNÝ Miroslav GCPAR 0540366 18,0 91 / 40 91 16,8
20 BUREŠ Jiří BARGC 1120717 11,2 91 / 34 91 11,2
21 MÁŠKA Jan LGCPY 1800418 13,4 91 / 36 91 13,4
22 UHLÍŘ Zdeněk BARGC 1120443 15,4 92 / 36 92 15,4
23 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,7 92 / 37 92 13,4
24 BICAN Roman PRAGK 1260015 14,8 92 / 35 92 14,8
25 CHÝLE Pavel IGCMO 0220273 8,8 92 / 30 92 8,9
26 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 15,8 92 / 37 92 15,5
27 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 13,2 94 / 33 94 13,2
28 KUBÁLEK Tomáš LGCPY 1800031 12,9 94 / 32 94 13,0
29 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 10,7 94 / 30 94 10,8
30 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,9 94 / 38 94 17,3
31 KROV Pavel IGCMO 0220352 17,4 95 / 36 95 17,4
32 MELOUN Jiří PRZGK 1220172 16,6 95 / 34 95 16,6
33 PETRŽELA Lubomír GDSAP 1970309 11,2 95 / 29 95 11,3
34 MIRČEVSKÝ Robert LGCPY 1801429 17,7 95 / 35 95 17,7
35 VEČEŘA Tomáš BERGC 1540091 16,0 95 / 33 95 16,0
36 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 10,9 96 / 30 96 11,0
37 ZÁVORA Jan LGCPY 1801950 25,4 96 / 44 96 22,2
38 ŠIMPACH Petr GCBIT 1630487 13,8 96 / 32 96 13,9
39 KALKUS Tomáš GKCEE 0462003 17,4 97 / 33 97 17,4
40 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 14,7 98 / 30 98 14,8
41 CHVOJKA Marek LGCPY 1801856 16,4 99 / 33 99 16,4
42 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 12,4 99 / 30 99 12,5
43 KLAPKA Martin ERBGC 1110688 19,4 99 / 35 99 19,4
44 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 0462004 20,4 99 / 36 99 20,4
45 STEINER Jiří GCMUP 1030194 12,4 99 / 27 99 12,5
46 HOSKOVEC Marek GKCEE 0461114 10,3 100 / 29 100 10,4
47 HRÁDEK Zbyněk VALGK 0650588 19,1 101 / 31 101 19,2
48 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 14,9 102 / 26 102 15,0
49 ZAVADIL Milan CESGK 0986760 19,1 103 / 30 103 19,2
50 – 51 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 24,8 103 / 36 103 24,8
50 – 51 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 23,2 103 / 35 103 23,2
52 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 19,4 103 / 31 103 19,5
53 PROCHÁZKA Zdeněk GCBER 0500721 19,4 103 / 31 103 19,5
54 STŘÍLKA Jan PGCGC 1251581 16,4 103 / 29 103 16,5
55 WURST Roman GKLIS 0120938 21,2 104 / 32 104 21,2
56 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 20,6 105 / 31 105 20,7
57 BOHUSLAV Jaroslav GCSBO 0900882 19,3 105 / 29 105 19,4
58 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 22,3 106 / 31 106 22,4
59 SVOBODA Miroslav GCHOS 0787132 19,2 106 / 27 106 19,3
60 SZABO Vladimír GCHOS 0780556 19,5 107 / 27 107 19,6
61 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 23,3 108 / 29 108 23,4
62 LEHKÝ Petr TCGCV 2140013 17,4 109 / 24 109 17,5
63 KONČEL Pavel BERGC 1540028 16,5 109 / 21 109 16,6
64 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 20,9 110 / 26 110 21,0
65 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 22,1 110 / 28 110 22,2
66 VALA Karel CESGK 0984681 30,1 113 / 35 113 30,1
67 ODEHNAL Pavel GCPAR 0540575 17,7 114 / 22 114 17,8
68 DACZICKÁ Z HESLOVA Kateřina GCHOS 0781261 33,4 116 / 37 116 32,9
69 MAYER Evžen GCBER 0501976 38 116 / 40 116 35,0
70 KAŠPAROVÁ Simona GCHOD 0105357 47 133 / 35 133 47
71 SEGEČ Karol GCBIT 1630500 17,5 — / 26 17,6
72 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 17,6 — / 34 17,6
73 KLIČKA Martin GCHOD 0100783 18,9 — / 39 17,8
74 BRYKOVA Tatiana GCKVA 0032171 23,3 — / 32 23,3
75 TOPINKA Miloslav GCSBO 0900237 17,4 — / 34 17,4
76 KOCIÁN Pavel GCALF 0490805 20,7 — / 31 20,8
77 NOVÁK Jiří GCBER 0501095 13,4 — / 30 13,5
78 BRADNA Jan GCBER 0501987 24,9 — / 35 24,9
79 KOCOUREK Jan ERBGC 1110732 44 — / 50 33,0
80 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 16,2 — / 31 16,3
81 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 17,8 — / 33 17,8
82 NOVÁK Radek GSNKU 1820113 20,0 — / 33 20,0
83 MRÁZEK Marek GCBBR 1640618 28,5 — / 43 25,2
84 STÖHR Milan ERBGC 1111496 20,1 — / 32 20,1
85 RATAJ Václav LGCPY 1800420 19,2 — / 30 19,3
86 PANEC Zdeněk GCHOD 0100853 26,8 — / 40 25,1
87 HOMOLKA Jiří GCHOS 0787561 24,2 — / 37 23,8
88 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 29,1 — / 34 29,1
89 TOPINKOVÁ Jana GCSBO 0900238 25,4 — / 34 25,4
90 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 25,7 — / 24 25,8
91 DVOŘÁČKOVÁ Olga GCNVR 1041034 29,6 — / 39 28,1
92 HÜBNER Jan LGCPY 1800877 20,2 — / 28 20,3
93 MÁTL Aleš GCHOS 0785385 32,2 — / 30 32,3
94 MÁCHOVÁ Ivana PRAGK 1260451 23,7 — / 32 23,7
95 ČERNÝ Aleš GCBBS 0942630 30,2 — / 35 30,2
96 POLÁKOVÁ Kateřina GCERP 0301170 32,6 — / 39 31,1
97 SEKAVOVÁ Irena KLPGO 2130093 26,3 — / 31 26,4
98 DOLEŽIL Tomáš GCHOS 0783947 45 — / 36 45
99 MIHULOVÁ Lenka GCHOD 0105856 45 — / 30 45
100 LAHODA Tomáš GCPOD 0560586 54 — / 40 50

Gabriela Šulcová, ředitelka Tour
M: +420 777 300 003, E: golf@getour.cz
P: Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9