Golf Resort Karlštejn, Pátek 6. 10. 2017

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: středa 27. 9. 2017 do 12hod.
Startovní listina: k dispozici od 5. 10. 2017 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.karlstejn-golf.cz

Program:

8:00 – začátek registrace účastníků a snídaně
9:30 – slavnostní zahájení turnaje
10:00 – CANON START
15.00 – Raut
16:00 – předání šeku pro dobrou běc
16.30 – vyhlášení výsledků soutěže a vyhlášení absolutního víteze tour
17:00 – volná zábava

 

Kategorie:

„MISTŘI“  – HCP 0-14,   Hra na rány 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
„ŠAMPIONI“  – HCP 14,1 – 21 Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
„RANAŘI“ –  HCP 21,1 – 54 Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním, (s omezením na HCP 36)

Odpaliště:

muži: žlutá HCP 0 – 54
ženy: červená HCP 0 – 54

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 12 – muži a ženy zvlášť.
Longest drive na jamce č.9  – muži a ženy zvlášť
Brutto winner – společné
Birdie soutěž (dobrovolný vklad 200 Kč– prosím, vezměte si drobné! ????

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Ubytování:

HOTEL ROMANTICKÝ MLÝN ,  10% sleva pro hráče , https://www.hotelmlynkarlstejn.cz/cz/

Startovní listina bude k dispozici od 5. 10. 2017 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

Sequens  Richard Janulík Petr Daňa Antonín Černý Aleš
125-0088 078-1317 094-2744 094-2630
Čížek Jiří Říha Michal Hrádek Zbyněk Panec Zdeněk
078-0384 098-3472 180-3191 010-0853
Steiner Jiří Pavlík Josef Procházka Zdeněk Hlaváč Jan
103-0194 163-0313 050-0721 103-0002
Čuřín Tomáš Háva Filip Pergler Ivan Frebort Libor
154-0155 151-0074 180-3018 165-0362
Pelc Petr Mrázek Karel Provazník Václav Provazník Michal
178-0474 127-0103 133-0165 133-0148
Sklenář Marek Šiška Miroslav Sklenářová Blanka
028-2214 164-0206 028-2213
Huml Marek Koutník Zdeněk Hrabánek Vít Fábera Martin
078-0037 054-0751 078-0206 054-1280
Beluská Jana Máchová Ivana Máchová Alžběta Beluský Milan
180-1407 126-0451 126-0896 180-0152
Kobza Přemysl Kobzová Marcela Mašek Kamil Mašková Kateřina
092-0164 092-0163 092-0579 092-0580
Koptík Petr Mirčevský Robert Vokál Jan Mašić Dženan
119-0022 180-1429 065-0208 078-0919
Tesař Ladislav Trsek Jan Juris Martin
008-1205 101-0002 053-0885
Meloun Jiří Nousek Milan Kuchař Jiří Stöhr Milan
101-0311 126-0777 126-0604 111-1496
Čížková Anežka Čížková Štěpánka Čížek Tomáš Krátký František
090-0221 090-0060 090-0059 133-0186
Novák Jiří Pfingstner Pavel Nykodým Aleš Střílka Jan
050-1095 098-1964 008-0693 085-0915
Ovsík Jaroslav Rakušan Michal Rakušanová Renáta Bryková Tatiana
004-0598 098-3387 098-4322 003-2171
Šimčák Petr Fišer Petr Chvojka Marek Beneš Petr
010-6297 103-0637 180-1856 104-0756
Šimpach Petr Klička Martin Fíla Martin Koláček Michal
163-0487 010-0783 133-0046
Kula Vladimír Bárta Michal Rákosník Ondřej Velek Tomáš
044-0110 044-0487 010-5661 044-1022
Zavadil Milan Ježek Aleš Zavadil Matyáš Csizmárová Michaela
113-0706 105-0242 113-1388 105-0240
Hrala Jan Pabst Václav Loukotová Šárka Loukota Václav
078-1544 135-1582 091-1279 091-0906
Boháč Petr Zelenka Vladimír Vokoun Luděk Vitošek Zbyněk
092-0537 092-0336 092-0680 078-5181
Janeba Pavel Endršt Jiří Halamka Pavel Rosenkranz Jan
078-4688 063-0180 115-0134 136-0145
Hladík Luboš Vašíček Milan Virt Michal Sůrka Josef
041-1258 164-0706 066-2929 028-0358
Průša Lukáš Zrzavý Michal Fíla Jiří
115-0180 098-1232 133-0002
Endrštová  Naděžda Nousková Lenka Veselý Jaroslav Veselá Milena
063-0182 126-0454 044-0551 044-0696

Výsledky

Mistři | Šampioni | Ranaři

Mistři

1 KULA Vladimír GCKON 0440110 7,1 68 / 40 68 6,3
2 PELC Petr CELGC 1780474 11,4 68 / 40 68 10,6
3 STEINER Jiří GCMUP 1030194 12,4 69 / 39 69 11,5
4 OVSÍK Jaroslav RGCML 0040598 10,0 73 / 35 73 10,0
5 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 13,3 75 / 34 75 13,3
6 VAŠÍČEK Milan GCBBR 1640706 11,4 75 / 33 75 11,5
7 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 9,9 75 / 33 75 10,0
8 NOVÁK Jiří GCBER 0501095 13,2 75 / 33 75 13,2
9 HÁVA Filip GCKYN 1510074 8,8 76 / 32 76 8,9
10 ŠIMPACH Petr GCBIT 1630487 13,9 76 / 32 76 14,0
11 MRÁZEK Karel SLOGC 1270103 13,0 76 / 32 76 13,1
12 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 6,2 77 / 32 77 6,3
13 ČUŘÍN Tomáš BERGC 1540155 5,2 77 / 31 77 5,3
14 VELEK Tomáš GCKON 0441022 12,0 77 / 31 77 12,1
15 PRŮŠA Lukáš RHFGC 1150180 4,0 77 / 31 77 4,1
16 KOPTÍK Petr GCCCB 1190022 9,5 78 / 31 78 9,6
17 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 12,7 79 / 31 79 12,8
18 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 8,6 79 / 29 79 8,7
19 ZRZAVÝ Michal CESGK 0981232 7,5 80 / 30 80 7,6
20 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,7 81 / 27 81 13,8
21 PERGLER Ivan LGCPY 1803018 10,6 81 / 29 81 10,7
22 SKLENÁŘ Marek GCAUS 0282214 10,3 81 / 28 81 10,4
23 PABST Václav GCMAP 1351582 11,3 82 / 26 82 11,4
24 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 10,0 84 / 25 84 10,1
25 HLADÍK Luboš GCCSH 0411258 6,9 85 / 25 85 7,0
26 HUML Marek GCHOS 0780037 11,6 85 / 25 85 11,7
27 ČÍŽKOVÁ Anežka GCSBO 0900221 11,2 86 / 25 86 11,3
28 JANEBA Pavel GCHOS 0784688 11,0 86 / 24 86 11,1
29 KOUTNÍK Zdeněk GCPAR 0540751 11,8 89 / 22 89 11,9
30 MIKA Jan LGCPY 1801057 13,4 90 / 19 90 13,5
31 ŘÍHA Michal CESGK 0983472 12,4 90 / 21 90 12,5
32 HRALA Jan GCHOS 0781544 13,9 — / 14 14,0
33 TRSEK Jan GCCKR 1010002 12,0 — / 27 12,1
34 TESAŘ Ladislav GCPDY 0081205 10,8 — / 32 10,9
35 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 12,7 — / 27 12,8
36 BÁRTA Michal GCKON 0440487 7,2 — / 30 7,3

Šampioni

1 PAVLÍK Josef GCBIT 1630313 17,0 35 / 94 35 17,0
2 MELOUN Jiří GCCKR 1010311 15,1 35 / 92 35 15,1
3 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 17,0 35 / 94 35 17,0
4 RAKUŠAN Michal CESGK 0983387 15,8 34 / 95 34 15,8
5 HNILO Václav GCAUS 0281813 14,2 34 / 91 34 14,2
6 VOKOUN Luděk GCPLZ 0070092 16,1 34 / 94 34 16,1
7 GLEMBA Ivan GCHOS 0780018 14,9 34 / 92 34 14,9
8 ZELENKA Vladimír GRGGC 0920336 16,2 33 / — 33 16,2
9 STUPKA Petr GCBBS 0942610 17,3 33 / 96 33 17,3
10 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 16,1 32 / 99 32 16,2
11 ZAVADIL Milan PGCHK 1130706 18,6 32 / 99 32 18,6
12 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 19,7 32 / 100 32 19,7
13 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 15,5 31 / 98 31 15,6
14 ŠIMČÁK Petr GCHOD 0106297 15,0 30 / 96 30 15,1
15 MAŠEK Kamil GRGGC 0920579 18,7 30 / 102 30 18,8
16 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 17,5 29 / — 29 17,6
17 BOHÁČ Petr GRGGC 0920537 15,8 29 / — 29 15,9
18 STÖHR Milan ERBGC 1111496 20,0 28 / 106 28 20,1
19 FÍLA Jiří GCGAR 1330002 16,2 27 / 102 27 16,3
20 FIŠER Petr GCMUP 1030637 15,2 27 / 100 27 15,3
21 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 16,0 27 / 100 27 16,1
22 STŘÍLKA Jan MTHGC 0850915 15,5 25 / — 25 15,6
23 MIRČEVSKÝ Robert LGCPY 1801429 17,4 22 / — 22 17,5
24 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 15,1 22 / — 22 15,2
25 JANULÍK Petr GCHOS 0781317 18,7 21 / 110 21 18,8
26 MAŠKOVÁ Kateřina GRGGC 0920580 19,8 21 / — 21 19,9
27 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,0 21 / 113 21 17,1
28 CHVOJKA Marek LGCPY 1801856 16,0 19 / 111 19 16,1
29 VESELÝ Jaroslav GCKON 0440551 20,9 17 / — 17 21,0
30 VOKÁL Jan VALGK 0650208 14,5 15 / 114 15 14,6
31 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 20,3 8 / 132 8 20,4
32 KLIČKA Martin GCHOD 0100783 18,7 WD 18,8

 

Ranaři

1 HLAVÁČ Jan GCMUP 1030002 27,6 37 / 105 37 27,1
2 CSIZMÁROVÁ Michaela GCPRO 1050240 27,0 34 / 107 34 27,0
3 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 22,6 31 / 105 31 22,7
4 SKLENÁŘOVÁ Blanka GCAUS 0282213 34,0 30 / 119 30 34,1
5 JURIS Martin GCLIB 0530885 37 29 / 129 29 37
6 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 24,9 29 / — 29 25,0
7 VIRT Michal KGCMA 0662929 21,3 28 / — 28 21,4
8 ČERNÝ Aleš GCBBS 0942630 28,4 28 / 115 28 28,5
9 FÁBERA Martin GCPAR 0541280 24,0 27 / 117 27 24,1
10 VITOŠEK Zbyněk GCHOS 0785181 25,3 27 / — 27 25,4
11 MÁCHOVÁ Ivana PRAGK 1260451 23,9 27 / 114 27 24,0
12 JEŽEK Aleš GCPRO 1050242 33,6 25 / — 25 33,7
13 PANEC Zdeněk GCHOD 0100853 26,6 25 / 116 25 26,7
14 VESELÁ Milena GCKON 0440696 22,2 25 / — 25 22,3
15 MÁCHOVÁ Alžběta PRAGK 1260896 25,5 24 / 115 24 25,6
16 FÍLA Martin GCGAR 1330046 32,8 23 / — 23 32,9
17 RAKUŠANOVÁ Renáta CESGK 0984322 28,1 23 / — 23 28,2
18 Frebort Libor GCSVJ 1650362 21,2 23 / 114 23 21,3
19 BRYKOVA Tatiana GCKVA 0032171 23,4 22 / — 22 23,5
20 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 25,6 22 / — 22 25,7
21 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 23,4 21 / — 21 23,5
22 ZAVADIL Matyáš PGCHK 1131388 35,1 21 / — 21 35,2
23 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 28,9 21 / — 21 29,0
24 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 0911279 34,6 20 / — 20 34,7
25 MAŠIĆ Dženan GCHOS 0780919 31,8 19 / — 19 31,9
26 KOLÁČEK Michal LGCPY 1801702 22,1 WD 22,2

Gabriela Šulcová, ředitelka Tour
M: +420 777 300 003, E: golf@getour.cz
P: Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9