Golf Resort Karlštejn, Pátek 27. 5. 2022

Přihlášky: na emailové adrese [email protected] nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 23. 5. 2022
Startovní listina: k dispozici od 26. 5. 2022 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.karlstejn-golf.cz

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:30    Slavnostní zahájení turnaje
10:00    CANON START 
15.00    Raut
16.00    Vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním s omezením na HCP 45
4. kategorie “BRUTTO Stb.“

Odpaliště:

muži – žlutá
ženy – červená

V případě, že hráč preferuje hru z jiných odpališť, musí změnu nahlásit u registrace a viditelně zapsat do score karty!

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 12  – muži a ženy společný
Longest drive na jamce č. 17   – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Startovní listina bude k dispozici od 26. 5. 2022 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

Golf Resort Karlštejn, Cannon start 10:00  
Sequens RichardJanulík PetrDaňa AntonínČerný Aleš
125-0088144-1171094-2744180-4850
HOSTČížek Jiří Novák VladimírMayer Evžen
7800384180001965001976
Balvín PetrBradna JanHrádek Zbyněk Vavřík Tomáš
5001976500198765005881003756
Procházka MiroslavTůma Jiří Tůmová RadkaKlapka Martin
180-0451   078014221800176411100688
Sedlák MarekBradáč Václav Loukota VáclavHájek Josef
1800151118002677091-0906091-0259
Chýle PavelPůža Miroslav Bartes PetrPůžová Hana
2200273148-0404 16300631 16300839
Voleník LubomírHykš Jan Kotíšek René  Mráz Pavel
1400064870003281630049316300707
Bulva RadekKopecký DavidDušek RomanFaigl Pavel
201398820021616300262
Zbořil LukášJařab LiborDžemla JiříSebrala Martin                      
4300935430045443008874301891
Novotný Jaroslav Filípek Jiří Mazán MarekVáclavek Karel   
1000044622009292200576  05600293
Meloun JiříNousek Milan Kuchař JiříStöhr Milan
98741512607771260060411101496
Kobza PřemyslKobzová Marcela Beluský Milan Beluská Jana
920016492001631800015218000153
Čížková Štěpánka Rosenkranz Jan Janeba PavelEndrštová Naděžda
9000060098-0140136-01486300182
Ryšavý Martin Bizdra PetrSirotek DanielVrtílek Jan
164014846301369600057618004157
Mrůzek FilipČížek TomášHalamka Pavel
90005913300275
Kameníček Jan Kameníčková Lenka Kaplan ZdeněkŠvejcarová Michaela
18000448180-2117 1540037512600953
Hemmer MiloslavKoritenský PetrProvazník VáclavProvazník Michal
12600369126004031330016513300148
Vaňásek Hodinová MonikaWurst RomanŠvec Radek Vlk Zdeněk
12005571200938 16300466 07000346
Jakubec PetrKučera DavidValečko Jiří Komárek Petr
801167780827068002239808583
Pavlica BohumilPfingstner Pavel Nykodým AlešStřílka Jan
18005028981964008-0693103-1112
Endršt Jiří Kalkus TomášLoukotová Šárka Trnka Lukáš
63001804602003910127916401566
Kubínová DanielaNousková Lenka Kalkusová RenátaDostál Luděk
180019681260045446020047808845

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

 

Mistři

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ZBOŘIL Lukáš ZGCKR 04300935 12,4 43 / 81 43 11,5
2 VOLENÍK Lubomír GCTUL 14000648 12,8 40 / 86 40 12,3
3 KOTÍŠEK René GCBIT 16300493 14,2 38 / 88 38 13,6
4 PFINGSTNER Pavel CESGK 09801964 11,7 37 / 86 37 11,5
5 KAMENÍČEK Jan LGCPY 18000448 10,7 37 / 85 37 10,3
6 PAVLICA Bohumil GCKAR 01901429 10,6 35 / 87 35 10,4
7 KOBZA Přemysl GRGGC 09200164 7,7 35 / 83 35 7,4
8 MELOUN Jiří CESGK 09807415 10,5 34 / 87 34 10,5
9 ENDRŠT Jiří GCMNI 06300180 13,2 34 / 93 34 13,1
10 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 09200163 13,0 33 / 91 33 13,0
11 HALAMKA Pavel GCGAR 13300275 14,7 33 / 95 33 14,7
12 NOVOTNÝ Jaroslav GCCEL 10000446 10,8 33 / 89 33 10,8
13 HYKŠ Jan KHGCS 07000328 14,2 32 / 95 32 14,2
14 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 01200557 13,2 31 / 93 31 13,2
15 ČÍŽEK Jiří GCHOS 07800384 8,4 31 / 88 31 9,1
16 SEQUENS Richard PGCGC 12500088 10,7 31 / 92 31 11,0
17 JAŘAB Libor ZGCKR 04300454 15,0 31 / 96 31 15,0
18 CHÝLE Pavel IGCMO 02200273 9,5 30 / — 30 9,6
19 FILÍPEK Jiří IGCMO 02200929 13,7 30 / 97 30 14,5
20 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 09000059 6,3 29 / 88 29 6,3
21 RYŠAVÝ Martin GCBBR 16401484 12,0 29 / 95 29 12,0
22 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 18000451 9,7 29 / 92 29 9,7
23 NYKODÝM Aleš GCPDY 00800693 15,0 28 / 101 28 15,1
24 ROSENKRANZ Jan CESGK 09800140 13,6 28 / 97 28 14,1
25 BIZDRA Petr GCMNI 06301369 12,2 26 / 99 26 12,2
26 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000060 13,0 23 / 101 23 13,0
27 BALVÍN Petr KGCMA 06603002 11,6 22 / — 22 11,6
28 NOVÁK Vladimír LGCPY 18000196 10,8 WD

Šampioni

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 STŘÍLKA Jan GCMUP 10301112 17,7 41 / 90 41 17,0
2 BRADNA Jan GCBER 05001987 16,3 40 / — 40 15,7
3 JANEBA Pavel CESGK 09800121 16,1 37 / 95 37 15,7
4 BUDÁK Slavomír GCBIT 16300237 15,1 36 / 91 36 14,8
5 TŮMOVÁ Radka LGCPY 18001764 17,3 34 / 96 34 17,5
6 SEDLÁK Marek LGCPY 18001511 17,2 34 / — 34 17,9
7 DŽEMLA Jiří ZGCKR 04300887 16,7 34 / 96 34 16,6
8 MRÁZ Pavel GCBIT 16300707 19,8 33 / — 33 19,9
9 NOUSEK Milan PRAGK 12600777 18,6 33 / 100 33 19,0
10 TŮMA Jiří GCHOS 07801422 16,2 33 / 98 33 16,1
11 KOMÁREK Petr CESGK 09808583 19,8 32 / — 32 20,3
12 VALEČKO Jiří GCMST 06800223 17,5 31 / 100 31 17,5
13 SEBRALA Martin ZGCKR 04301891 17,9 31 / — 31 17,9
14 KUCHAŘ Jiří PRAGK 12600604 18,8 31 / 103 31 18,8
15 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 18002117 15,3 30 / 99 30 15,3
16 PÍŠ Luboš PGCGC 12502276 15,4 30 / 98 30 15,5
17 JAKUBEC Petr GCPDY 00801167 15,4 30 / — 30 15,4
18 HRÁDEK Zbyněk VALGK 06500588 19,6 29 / — 29 19,6
19 KLAPKA Martin ERBGC 11100688 20,2 29 / — 29 20,2
20 HEMMER Miloslav PRAGK 12600369 17,9 27 / 104 27 17,9
21 PŮŽA Miroslav IGCMO 02200350 18,0 27 / 104 27 18,0
22 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 12600454 17,0 27 / 104 27 17,0
23 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 06300182 16,6 26 / 102 26 16,6
24 BRADÁČ Václav LGCPY 18002677 16,4 25 / 106 25 16,4
25 SIROTEK Daniel GCMBU 06000576 18,2 24 / — 24 18,2
26 KAPLAN Zdeněk RBEGC 15400375 16,8 24 / — 24 16,8
27 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 18001968 20,0 23 / 110 23 20,0
28 KUČERA David GCHOS 07808270 17,4 23 / — 23 17,4

Ranaři

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 VRTÍLEK Jan LGCPY 18004157 23,0 49 / 88 49 19,5
2 ČERNÝ Aleš LGCPY 18004850 32,1 49 / 100 49 28,7
3 SEIDEMANN Martin PGCGC 12502519 24,8 45 / 95 45 23,8
4 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 09101279 35,2 43 / 110 43 34,7
5 KALIBA Jindřich GCPRH 00901279 27,9 40 / 104 40 27,2
6 ŽDÍMAL Jiří GCYPS 09700035 23,2 39 / 101 39 23,1
8 MAZÁN Marek IGCMO 02200576 21,2 37 / 101 37 21,3
9 VÁCLAVEK Karel GCPOD 05600293 25,8 37 / 107 37 25,8
10 PŮŽOVÁ Hana IGCMO 02200942 36,5 37 / — 37 34,5
11 KORITENSKÝ Petr PRAGK 12600403 21,8 37 / 99 37 21,6
12 LOUKOTA Václav GCTEP 09100906 22,6 36 / 102 36 22,3
13 KALKUS Tomáš GKCEE 04602003 21,9 35 / 102 35 22,3
14 BELUSKÁ Jana LGCPY 18000153 31,5 35 / — 35 31,2
15 JANULÍK Petr GCCHP 14401171 22,2 33 / 103 33 22,0
16 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 04602004 21,2 33 / 101 33 21,2
17 DUŠEK Roman GCBIT 16300262 36,6 32 / — 32 36,6
18 BELUSKÝ Milan LGCPY 18000152 27,7 31 / 112 31 27,9
19 HÁJEK Josef GCTEP 09100259 24,1 30 / 113 30 24,1
20 ŠVEJCAROVÁ Michaela PRAGK 12600953 43,6 30 / — 30 43,6
21 BULVA Radek GCSVR 00201398 23,8 29 / — 29 23,8
22 STÖHR Milan ERBGC 11101496 21,5 29 / 112 29 21,5
23 ŠVEC Radek GCBIT 16300466 28,5 29 / 117 29 29,0
24 WURST Roman GKLIS 01200938 27,6 29 / — 29 27,6
25 DOSTÁL Luděk GCHOS 07808845 31,6 26 / — 26 32,2
26 PROVAZNÍK Václav GCGAR 13300165 22,0 24 / — 24 22,0
27 PROVAZNÍK Michal GCGAR 13300148 25,2 22 / — 22 25,2
28 VLK Zdeněk KHGCS 07000346 30,8 22 / — 22 31,5
29 TRNKA Lukáš GCBBR 16401566 54,0 10 / — 10 54,0
30 MAYER Evžen GCBER 05001976 27,1 WD

Brutto

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ZBOŘIL Lukáš ZGCKR 04300935 12,4 28 / 81 / (43) 28 11,5
2 VOLENÍK Lubomír GCTUL 14000648 12,8 25 / 86 / (40) 25 12,3
3 KOBZA Přemysl GRGGC 09200164 7,7 25 / 83 / (35) 25 7,4
4 KAMENÍČEK Jan LGCPY 18000448 10,7 24 / 85 / (37) 24 10,3
5 PFINGSTNER Pavel CESGK 09801964 11,7 23 / 86 / (37) 23 11,5
6 BRADNA Jan GCBER 05001987 16,3 22 / — / (40) 22 15,7
7 PAVLICA Bohumil GCKAR 01901429 10,6 21 / 87 / (35) 21 10,4
8 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 09000059 6,3 21 / 88 / (29) 21 6,3
9 MELOUN Jiří CESGK 09807415 10,5 21 / 87 / (34) 21 10,5
10 ČÍŽEK Jiří GCHOS 07800384 8,4 20 / 88 / (31) 20 9,1
11 VRTÍLEK Jan LGCPY 18004157 23,0 20 / 88 / (49) 20 19,5
12 KOTÍŠEK René GCBIT 16300493 14,2 20 / 88 / (38) 20 13,6
13 CHÝLE Pavel IGCMO 02200273 9,5 20 / — / (30) 20 9,6
14 STŘÍLKA Jan GCMUP 10301112 17,7 19 / 90 / (41) 19 17,0
15 JANEBA Pavel CESGK 09800121 16,1 19 / 95 / (37) 19 15,7
16 ENDRŠT Jiří GCMNI 06300180 13,2 19 / 93 / (34) 19 13,1
17 NOVOTNÝ Jaroslav GCCEL 10000446 10,8 19 / 89 / (33) 19 10,8
18 BUDÁK Slavomír GCBIT 16300237 15,1 19 / 91 / (36) 19 14,8
19 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 09200163 13,0 18 / 91 / (33) 18 13,0
20 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 18000451 9,7 18 / 92 / (29) 18 9,7
21 MAZÁN Marek IGCMO 02200576 21,2 17 / 101 / (37) 17 21,3
22 SEIDEMANN Martin PGCGC 12502519 24,8 17 / 95 / (45) 17 23,8
23 SEQUENS Richard PGCGC 12500088 10,7 17 / 92 / (31) 17 11,0
24 SEDLÁK Marek LGCPY 18001511 17,2 17 / — / (34) 17 17,9
25 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 01200557 13,2 16 / 93 / (31) 16 13,2
26 HALAMKA Pavel GCGAR 13300275 14,7 16 / 95 / (33) 16 14,7
27 HYKŠ Jan KHGCS 07000328 14,2 16 / 95 / (32) 16 14,2
28 TŮMOVÁ Radka LGCPY 18001764 17,3 15 / 96 / (34) 15 17,5
29 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 18002117 15,3 15 / 99 / (30) 15 15,3
30 ŽDÍMAL Jiří GCYPS 09700035 23,2 15 / 101 / (39) 15 23,1
31 SEBRALA Martin ZGCKR 04301891 17,9 15 / — / (31) 15 17,9
32 MRÁZ Pavel GCBIT 16300707 19,8 15 / — / (33) 15 19,9
33 DŽEMLA Jiří ZGCKR 04300887 16,7 15 / 96 / (34) 15 16,6
34 JAŘAB Libor ZGCKR 04300454 15,0 15 / 96 / (31) 15 15,0
35 ROSENKRANZ Jan CESGK 09800140 13,6 15 / 97 / (28) 15 14,1
36 RYŠAVÝ Martin GCBBR 16401484 12,0 15 / 95 / (29) 15 12,0
37 FILÍPEK Jiří IGCMO 02200929 13,7 15 / 97 / (30) 15 14,5
38 JAKUBEC Petr GCPDY 00801167 15,4 15 / — / (30) 15 15,4
39 BIZDRA Petr GCMNI 06301369 12,2 14 / 99 / (26) 14 12,2
40 TŮMA Jiří GCHOS 07801422 16,2 14 / 98 / (33) 14 16,1
41 NYKODÝM Aleš GCPDY 00800693 15,0 13 / 101 / (28) 13 15,1
42 VALEČKO Jiří GCMST 06800223 17,5 12 / 100 / (31) 12 17,5
43 KALIBA Jindřich GCPRH 00901279 27,9 12 / 104 / (40) 12 27,2
44 VÁCLAVEK Karel GCPOD 05600293 25,8 12 / 107 / (37) 12 25,8
45 PÍŠ Luboš PGCGC 12502276 15,4 12 / 98 / (30) 12 15,5
46 ČERNÝ Aleš LGCPY 18004850 32,1 12 / 100 / (49) 12 28,7
47 KALKUS Tomáš GKCEE 04602003 21,9 12 / 102 / (35) 12 22,3
48 KUCHAŘ Jiří PRAGK 12600604 18,8 12 / 103 / (31) 12 18,8
49 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 12600454 17,0 12 / 104 / (27) 12 17,0
50 NOUSEK Milan PRAGK 12600777 18,6 12 / 100 / (33) 12 19,0
51 HRÁDEK Zbyněk VALGK 06500588 19,6 11 / — / (29) 11 19,6
52 PŮŽA Miroslav IGCMO 02200350 18,0 11 / 104 / (27) 11 18,0
53 KLAPKA Martin ERBGC 11100688 20,2 11 / — / (29) 11 20,2
54 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000060 13,0 11 / 101 / (23) 11 13,0
55 BALVÍN Petr KGCMA 06603002 11,6 11 / — / (22) 11 11,6
56 KOMÁREK Petr CESGK 09808583 19,8 11 / — / (32) 11 20,3
57 SIROTEK Daniel GCMBU 06000576 18,2 10 / — / (24) 10 18,2
58 STÖHR Milan ERBGC 11101496 21,5 10 / 112 / (29) 10 21,5
59 BULVA Radek GCSVR 00201398 23,8 10 / — / (29) 10 23,8
60 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 06300182 16,6 10 / 102 / (26) 10 16,6
61 – 62 KORITENSKÝ Petr PRAGK 12600403 21,8 10 / 99 / (37) 10 21,6
63 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 09101279 35,2 9 / 110 / (43) 9 34,7
64 HEMMER Miloslav PRAGK 12600369 17,9 9 / 104 / (27) 9 17,9
65 HÁJEK Josef GCTEP 09100259 24,1 9 / 113 / (30) 9 24,1
66 – 67 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 04602004 21,2 9 / 101 / (33) 9 21,2
66 – 67 KAPLAN Zdeněk RBEGC 15400375 16,8 9 / — / (24) 9 16,8
68 KUČERA David GCHOS 07808270 17,4 9 / — / (23) 9 17,4
69 BRADÁČ Václav LGCPY 18002677 16,4 9 / 106 / (25) 9 16,4
70 LOUKOTA Václav GCTEP 09100906 22,6 9 / 102 / (36) 9 22,3
71 PŮŽOVÁ Hana IGCMO 02200942 36,5 8 / — / (37) 8 34,5
72 JANULÍK Petr GCCHP 14401171 22,2 7 / 103 / (33) 7 22,0
73 BELUSKÝ Milan LGCPY 18000152 27,7 7 / 112 / (31) 7 27,9
74 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 18001968 20,0 6 / 110 / (23) 6 20,0
75 – 76 PROVAZNÍK Václav GCGAR 13300165 22,0 6 / — / (24) 6 22,0
75 – 76 BELUSKÁ Jana LGCPY 18000153 31,5 6 / — / (35) 6 31,2
77 VLK Zdeněk KHGCS 07000346 30,8 5 / — / (22) 5 31,5
78 WURST Roman GKLIS 01200938 27,6 5 / — / (29) 5 27,6
79 DUŠEK Roman GCBIT 16300262 36,6 4 / — / (32) 4 36,6
80 PROVAZNÍK Michal GCGAR 13300148 25,2 4 / — / (22) 4 25,2
81 – 82 DOSTÁL Luděk GCHOS 07808845 31,6 3 / — / (26) 3 32,2
81 – 82 ŠVEC Radek GCBIT 16300466 28,5 3 / 117 / (29) 3 29,0
83 ŠVEJCAROVÁ Michaela PRAGK 12600953 43,6 2 / — / (30) 2 43,6
84 – 86 MAYER Evžen GCBER 05001976 27,1 WD  
84 – 86 TRNKA Lukáš GCBBR 16401566 54,0 0 / — / (16) 54,0
84 – 86 NOVÁK Vladimír LGCPY 18000196 10,8 WD

 

 

 

 

Golf Resort Karlštejn, Pátek 27. 5. 2022

Přihlášky: na emailové adrese [email protected] nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 23. 5. 2022
Startovní listina: k dispozici od 26. 5. 2022 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.karlstejn-golf.cz

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:30    Slavnostní zahájení turnaje
10:00    CANON START 
15.00    Raut
16.00    Vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním s omezením na HCP 45
4. kategorie “BRUTTO Stb.“

Odpaliště:

muži – žlutá
ženy – červená

V případě, že hráč preferuje hru z jiných odpališť, musí změnu nahlásit u registrace a viditelně zapsat do score karty!

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 12  – muži a ženy společný
Longest drive na jamce č. 17   – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Startovní listina bude k dispozici od 26. 5. 2022 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

Golf Resort Karlštejn, Cannon start 10:00  
Sequens RichardJanulík PetrDaňa AntonínČerný Aleš
125-0088144-1171094-2744180-4850
HOSTČížek Jiří Novák VladimírMayer Evžen
7800384180001965001976
Balvín PetrBradna JanHrádek Zbyněk Vavřík Tomáš
5001976500198765005881003756
Procházka MiroslavTůma Jiří Tůmová RadkaKlapka Martin
180-0451   078014221800176411100688
Sedlák MarekBradáč Václav Loukota VáclavHájek Josef
1800151118002677091-0906091-0259
Chýle PavelPůža Miroslav Bartes PetrPůžová Hana
2200273148-0404 16300631 16300839
Voleník LubomírHykš Jan Kotíšek René  Mráz Pavel
1400064870003281630049316300707
Bulva RadekKopecký DavidDušek RomanFaigl Pavel
201398820021616300262
Zbořil LukášJařab LiborDžemla JiříSebrala Martin                      
4300935430045443008874301891
Novotný Jaroslav Filípek Jiří Mazán MarekVáclavek Karel   
1000044622009292200576  05600293
Meloun JiříNousek Milan Kuchař JiříStöhr Milan
98741512607771260060411101496
Kobza PřemyslKobzová Marcela Beluský Milan Beluská Jana
920016492001631800015218000153
Čížková Štěpánka Rosenkranz Jan Janeba PavelEndrštová Naděžda
9000060098-0140136-01486300182
Ryšavý Martin Bizdra PetrSirotek DanielVrtílek Jan
164014846301369600057618004157
Mrůzek FilipČížek TomášHalamka Pavel
90005913300275
Kameníček Jan Kameníčková Lenka Kaplan ZdeněkŠvejcarová Michaela
18000448180-2117 1540037512600953
Hemmer MiloslavKoritenský PetrProvazník VáclavProvazník Michal
12600369126004031330016513300148
Vaňásek Hodinová MonikaWurst RomanŠvec Radek Vlk Zdeněk
12005571200938 16300466 07000346
Jakubec PetrKučera DavidValečko Jiří Komárek Petr
801167780827068002239808583
Pavlica BohumilPfingstner Pavel Nykodým AlešStřílka Jan
18005028981964008-0693103-1112
Endršt Jiří Kalkus TomášLoukotová Šárka Trnka Lukáš
63001804602003910127916401566
Kubínová DanielaNousková Lenka Kalkusová RenátaDostál Luděk
180019681260045446020047808845

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

 

Mistři

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ZBOŘIL Lukáš ZGCKR 04300935 12,4 43 / 81 43 11,5
2 VOLENÍK Lubomír GCTUL 14000648 12,8 40 / 86 40 12,3
3 KOTÍŠEK René GCBIT 16300493 14,2 38 / 88 38 13,6
4 PFINGSTNER Pavel CESGK 09801964 11,7 37 / 86 37 11,5
5 KAMENÍČEK Jan LGCPY 18000448 10,7 37 / 85 37 10,3
6 PAVLICA Bohumil GCKAR 01901429 10,6 35 / 87 35 10,4
7 KOBZA Přemysl GRGGC 09200164 7,7 35 / 83 35 7,4
8 MELOUN Jiří CESGK 09807415 10,5 34 / 87 34 10,5
9 ENDRŠT Jiří GCMNI 06300180 13,2 34 / 93 34 13,1
10 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 09200163 13,0 33 / 91 33 13,0
11 HALAMKA Pavel GCGAR 13300275 14,7 33 / 95 33 14,7
12 NOVOTNÝ Jaroslav GCCEL 10000446 10,8 33 / 89 33 10,8
13 HYKŠ Jan KHGCS 07000328 14,2 32 / 95 32 14,2
14 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 01200557 13,2 31 / 93 31 13,2
15 ČÍŽEK Jiří GCHOS 07800384 8,4 31 / 88 31 9,1
16 SEQUENS Richard PGCGC 12500088 10,7 31 / 92 31 11,0
17 JAŘAB Libor ZGCKR 04300454 15,0 31 / 96 31 15,0
18 CHÝLE Pavel IGCMO 02200273 9,5 30 / — 30 9,6
19 FILÍPEK Jiří IGCMO 02200929 13,7 30 / 97 30 14,5
20 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 09000059 6,3 29 / 88 29 6,3
21 RYŠAVÝ Martin GCBBR 16401484 12,0 29 / 95 29 12,0
22 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 18000451 9,7 29 / 92 29 9,7
23 NYKODÝM Aleš GCPDY 00800693 15,0 28 / 101 28 15,1
24 ROSENKRANZ Jan CESGK 09800140 13,6 28 / 97 28 14,1
25 BIZDRA Petr GCMNI 06301369 12,2 26 / 99 26 12,2
26 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000060 13,0 23 / 101 23 13,0
27 BALVÍN Petr KGCMA 06603002 11,6 22 / — 22 11,6
28 NOVÁK Vladimír LGCPY 18000196 10,8 WD

Šampioni

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 STŘÍLKA Jan GCMUP 10301112 17,7 41 / 90 41 17,0
2 BRADNA Jan GCBER 05001987 16,3 40 / — 40 15,7
3 JANEBA Pavel CESGK 09800121 16,1 37 / 95 37 15,7
4 BUDÁK Slavomír GCBIT 16300237 15,1 36 / 91 36 14,8
5 TŮMOVÁ Radka LGCPY 18001764 17,3 34 / 96 34 17,5
6 SEDLÁK Marek LGCPY 18001511 17,2 34 / — 34 17,9
7 DŽEMLA Jiří ZGCKR 04300887 16,7 34 / 96 34 16,6
8 MRÁZ Pavel GCBIT 16300707 19,8 33 / — 33 19,9
9 NOUSEK Milan PRAGK 12600777 18,6 33 / 100 33 19,0
10 TŮMA Jiří GCHOS 07801422 16,2 33 / 98 33 16,1
11 KOMÁREK Petr CESGK 09808583 19,8 32 / — 32 20,3
12 VALEČKO Jiří GCMST 06800223 17,5 31 / 100 31 17,5
13 SEBRALA Martin ZGCKR 04301891 17,9 31 / — 31 17,9
14 KUCHAŘ Jiří PRAGK 12600604 18,8 31 / 103 31 18,8
15 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 18002117 15,3 30 / 99 30 15,3
16 PÍŠ Luboš PGCGC 12502276 15,4 30 / 98 30 15,5
17 JAKUBEC Petr GCPDY 00801167 15,4 30 / — 30 15,4
18 HRÁDEK Zbyněk VALGK 06500588 19,6 29 / — 29 19,6
19 KLAPKA Martin ERBGC 11100688 20,2 29 / — 29 20,2
20 HEMMER Miloslav PRAGK 12600369 17,9 27 / 104 27 17,9
21 PŮŽA Miroslav IGCMO 02200350 18,0 27 / 104 27 18,0
22 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 12600454 17,0 27 / 104 27 17,0
23 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 06300182 16,6 26 / 102 26 16,6
24 BRADÁČ Václav LGCPY 18002677 16,4 25 / 106 25 16,4
25 SIROTEK Daniel GCMBU 06000576 18,2 24 / — 24 18,2
26 KAPLAN Zdeněk RBEGC 15400375 16,8 24 / — 24 16,8
27 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 18001968 20,0 23 / 110 23 20,0
28 KUČERA David GCHOS 07808270 17,4 23 / — 23 17,4

Ranaři

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 VRTÍLEK Jan LGCPY 18004157 23,0 49 / 88 49 19,5
2 ČERNÝ Aleš LGCPY 18004850 32,1 49 / 100 49 28,7
3 SEIDEMANN Martin PGCGC 12502519 24,8 45 / 95 45 23,8
4 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 09101279 35,2 43 / 110 43 34,7
5 KALIBA Jindřich GCPRH 00901279 27,9 40 / 104 40 27,2
6 ŽDÍMAL Jiří GCYPS 09700035 23,2 39 / 101 39 23,1
8 MAZÁN Marek IGCMO 02200576 21,2 37 / 101 37 21,3
9 VÁCLAVEK Karel GCPOD 05600293 25,8 37 / 107 37 25,8
10 PŮŽOVÁ Hana IGCMO 02200942 36,5 37 / — 37 34,5
11 KORITENSKÝ Petr PRAGK 12600403 21,8 37 / 99 37 21,6
12 LOUKOTA Václav GCTEP 09100906 22,6 36 / 102 36 22,3
13 KALKUS Tomáš GKCEE 04602003 21,9 35 / 102 35 22,3
14 BELUSKÁ Jana LGCPY 18000153 31,5 35 / — 35 31,2
15 JANULÍK Petr GCCHP 14401171 22,2 33 / 103 33 22,0
16 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 04602004 21,2 33 / 101 33 21,2
17 DUŠEK Roman GCBIT 16300262 36,6 32 / — 32 36,6
18 BELUSKÝ Milan LGCPY 18000152 27,7 31 / 112 31 27,9
19 HÁJEK Josef GCTEP 09100259 24,1 30 / 113 30 24,1
20 ŠVEJCAROVÁ Michaela PRAGK 12600953 43,6 30 / — 30 43,6
21 BULVA Radek GCSVR 00201398 23,8 29 / — 29 23,8
22 STÖHR Milan ERBGC 11101496 21,5 29 / 112 29 21,5
23 ŠVEC Radek GCBIT 16300466 28,5 29 / 117 29 29,0
24 WURST Roman GKLIS 01200938 27,6 29 / — 29 27,6
25 DOSTÁL Luděk GCHOS 07808845 31,6 26 / — 26 32,2
26 PROVAZNÍK Václav GCGAR 13300165 22,0 24 / — 24 22,0
27 PROVAZNÍK Michal GCGAR 13300148 25,2 22 / — 22 25,2
28 VLK Zdeněk KHGCS 07000346 30,8 22 / — 22 31,5
29 TRNKA Lukáš GCBBR 16401566 54,0 10 / — 10 54,0
30 MAYER Evžen GCBER 05001976 27,1 WD

Brutto

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ZBOŘIL Lukáš ZGCKR 04300935 12,4 28 / 81 / (43) 28 11,5
2 VOLENÍK Lubomír GCTUL 14000648 12,8 25 / 86 / (40) 25 12,3
3 KOBZA Přemysl GRGGC 09200164 7,7 25 / 83 / (35) 25 7,4
4 KAMENÍČEK Jan LGCPY 18000448 10,7 24 / 85 / (37) 24 10,3
5 PFINGSTNER Pavel CESGK 09801964 11,7 23 / 86 / (37) 23 11,5
6 BRADNA Jan GCBER 05001987 16,3 22 / — / (40) 22 15,7
7 PAVLICA Bohumil GCKAR 01901429 10,6 21 / 87 / (35) 21 10,4
8 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 09000059 6,3 21 / 88 / (29) 21 6,3
9 MELOUN Jiří CESGK 09807415 10,5 21 / 87 / (34) 21 10,5
10 ČÍŽEK Jiří GCHOS 07800384 8,4 20 / 88 / (31) 20 9,1
11 VRTÍLEK Jan LGCPY 18004157 23,0 20 / 88 / (49) 20 19,5
12 KOTÍŠEK René GCBIT 16300493 14,2 20 / 88 / (38) 20 13,6
13 CHÝLE Pavel IGCMO 02200273 9,5 20 / — / (30) 20 9,6
14 STŘÍLKA Jan GCMUP 10301112 17,7 19 / 90 / (41) 19 17,0
15 JANEBA Pavel CESGK 09800121 16,1 19 / 95 / (37) 19 15,7
16 ENDRŠT Jiří GCMNI 06300180 13,2 19 / 93 / (34) 19 13,1
17 NOVOTNÝ Jaroslav GCCEL 10000446 10,8 19 / 89 / (33) 19 10,8
18 BUDÁK Slavomír GCBIT 16300237 15,1 19 / 91 / (36) 19 14,8
19 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 09200163 13,0 18 / 91 / (33) 18 13,0
20 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 18000451 9,7 18 / 92 / (29) 18 9,7
21 MAZÁN Marek IGCMO 02200576 21,2 17 / 101 / (37) 17 21,3
22 SEIDEMANN Martin PGCGC 12502519 24,8 17 / 95 / (45) 17 23,8
23 SEQUENS Richard PGCGC 12500088 10,7 17 / 92 / (31) 17 11,0
24 SEDLÁK Marek LGCPY 18001511 17,2 17 / — / (34) 17 17,9
25 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 01200557 13,2 16 / 93 / (31) 16 13,2
26 HALAMKA Pavel GCGAR 13300275 14,7 16 / 95 / (33) 16 14,7
27 HYKŠ Jan KHGCS 07000328 14,2 16 / 95 / (32) 16 14,2
28 TŮMOVÁ Radka LGCPY 18001764 17,3 15 / 96 / (34) 15 17,5
29 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 18002117 15,3 15 / 99 / (30) 15 15,3
30 ŽDÍMAL Jiří GCYPS 09700035 23,2 15 / 101 / (39) 15 23,1
31 SEBRALA Martin ZGCKR 04301891 17,9 15 / — / (31) 15 17,9
32 MRÁZ Pavel GCBIT 16300707 19,8 15 / — / (33) 15 19,9
33 DŽEMLA Jiří ZGCKR 04300887 16,7 15 / 96 / (34) 15 16,6
34 JAŘAB Libor ZGCKR 04300454 15,0 15 / 96 / (31) 15 15,0
35 ROSENKRANZ Jan CESGK 09800140 13,6 15 / 97 / (28) 15 14,1
36 RYŠAVÝ Martin GCBBR 16401484 12,0 15 / 95 / (29) 15 12,0
37 FILÍPEK Jiří IGCMO 02200929 13,7 15 / 97 / (30) 15 14,5
38 JAKUBEC Petr GCPDY 00801167 15,4 15 / — / (30) 15 15,4
39 BIZDRA Petr GCMNI 06301369 12,2 14 / 99 / (26) 14 12,2
40 TŮMA Jiří GCHOS 07801422 16,2 14 / 98 / (33) 14 16,1
41 NYKODÝM Aleš GCPDY 00800693 15,0 13 / 101 / (28) 13 15,1
42 VALEČKO Jiří GCMST 06800223 17,5 12 / 100 / (31) 12 17,5
43 KALIBA Jindřich GCPRH 00901279 27,9 12 / 104 / (40) 12 27,2
44 VÁCLAVEK Karel GCPOD 05600293 25,8 12 / 107 / (37) 12 25,8
45 PÍŠ Luboš PGCGC 12502276 15,4 12 / 98 / (30) 12 15,5
46 ČERNÝ Aleš LGCPY 18004850 32,1 12 / 100 / (49) 12 28,7
47 KALKUS Tomáš GKCEE 04602003 21,9 12 / 102 / (35) 12 22,3
48 KUCHAŘ Jiří PRAGK 12600604 18,8 12 / 103 / (31) 12 18,8
49 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 12600454 17,0 12 / 104 / (27) 12 17,0
50 NOUSEK Milan PRAGK 12600777 18,6 12 / 100 / (33) 12 19,0
51 HRÁDEK Zbyněk VALGK 06500588 19,6 11 / — / (29) 11 19,6
52 PŮŽA Miroslav IGCMO 02200350 18,0 11 / 104 / (27) 11 18,0
53 KLAPKA Martin ERBGC 11100688 20,2 11 / — / (29) 11 20,2
54 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000060 13,0 11 / 101 / (23) 11 13,0
55 BALVÍN Petr KGCMA 06603002 11,6 11 / — / (22) 11 11,6
56 KOMÁREK Petr CESGK 09808583 19,8 11 / — / (32) 11 20,3
57 SIROTEK Daniel GCMBU 06000576 18,2 10 / — / (24) 10 18,2
58 STÖHR Milan ERBGC 11101496 21,5 10 / 112 / (29) 10 21,5
59 BULVA Radek GCSVR 00201398 23,8 10 / — / (29) 10 23,8
60 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 06300182 16,6 10 / 102 / (26) 10 16,6
61 – 62 KORITENSKÝ Petr PRAGK 12600403 21,8 10 / 99 / (37) 10 21,6
63 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 09101279 35,2 9 / 110 / (43) 9 34,7
64 HEMMER Miloslav PRAGK 12600369 17,9 9 / 104 / (27) 9 17,9
65 HÁJEK Josef GCTEP 09100259 24,1 9 / 113 / (30) 9 24,1
66 – 67 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 04602004 21,2 9 / 101 / (33) 9 21,2
66 – 67 KAPLAN Zdeněk RBEGC 15400375 16,8 9 / — / (24) 9 16,8
68 KUČERA David GCHOS 07808270 17,4 9 / — / (23) 9 17,4
69 BRADÁČ Václav LGCPY 18002677 16,4 9 / 106 / (25) 9 16,4
70 LOUKOTA Václav GCTEP 09100906 22,6 9 / 102 / (36) 9 22,3
71 PŮŽOVÁ Hana IGCMO 02200942 36,5 8 / — / (37) 8 34,5
72 JANULÍK Petr GCCHP 14401171 22,2 7 / 103 / (33) 7 22,0
73 BELUSKÝ Milan LGCPY 18000152 27,7 7 / 112 / (31) 7 27,9
74 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 18001968 20,0 6 / 110 / (23) 6 20,0
75 – 76 PROVAZNÍK Václav GCGAR 13300165 22,0 6 / — / (24) 6 22,0
75 – 76 BELUSKÁ Jana LGCPY 18000153 31,5 6 / — / (35) 6 31,2
77 VLK Zdeněk KHGCS 07000346 30,8 5 / — / (22) 5 31,5
78 WURST Roman GKLIS 01200938 27,6 5 / — / (29) 5 27,6
79 DUŠEK Roman GCBIT 16300262 36,6 4 / — / (32) 4 36,6
80 PROVAZNÍK Michal GCGAR 13300148 25,2 4 / — / (22) 4 25,2
81 – 82 DOSTÁL Luděk GCHOS 07808845 31,6 3 / — / (26) 3 32,2
81 – 82 ŠVEC Radek GCBIT 16300466 28,5 3 / 117 / (29) 3 29,0
83 ŠVEJCAROVÁ Michaela PRAGK 12600953 43,6 2 / — / (30) 2 43,6
84 – 86 MAYER Evžen GCBER 05001976 27,1 WD  
84 – 86 TRNKA Lukáš GCBBR 16401566 54,0 0 / — / (16) 54,0
84 – 86 NOVÁK Vladimír LGCPY 18000196 10,8 WD

 

 

 

 

Gabriela Šulcová, ředitelka Tour
M: +420 777 300 003, E: [email protected]
P: Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9