Golf Resort Karlovy Vary, Pátek 26. 7. 2019

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 22. 7. 2019
Startovní listina: k dispozici od 25. 7 . 2019 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.golfresort.cz

Program:

08:00 – 10:30    Registrace, snídaně
09:30 – 11:30    Postupný start z jamky č.1 a č.9
14:30 – 16:30    Oběd po hře

Večerní program – „Casino Royal Night“

19:30    Raut na Cihelnách
20:00    Slavnostní vyhlášení vítězů
20:30    „Casino Royal Night“, volná zábava

Dress code: Bond & Bond Girl

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“, HCP 0 – 14/Hra na rány 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“, HCP 14,1 – 21/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“, HCP 21,1 – 54 /Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním, (s omezením na HCP 36)
4. kategorie “BRUTTO RÁNY“

Odpaliště:

muži:
HCP 0 – 14         bílá (věk 65 a více – odpaliště žlutá)
HCP 14,1 – 54    žlutá

ženy:
HCP 0 – 14         modrá (věk 55 a více – odpaliště červená)
HCP 14,1 – 54    červená

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 17 – muži a ženy zvlášť.
Longest drive na jamce č. 9 – muži a ženy zvlášť
Brutto winner – společné
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Ubytování:

Golf & Spa Resort Cihelny  – rezervace možná nejpozději do 6. 6. 2019

Link pro rezervaci ubytování v termínu 25.-27.7.2019  : Golf-Experience-250719

Další ubytování v okolí :

Royal Golf Cihelny: https://www.royalgolf.cz/cs/rezervace

Pension Havaj : https://www.booking.com/hotel/cz/penzion-havaj.cs.html

Startovní listina bude k dispozici od 25. 7. 2019 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

START Z JAMKY č.1    
9:00Mrůzek FilipMrůzková ŠtěpánkaČížek Tomáš Čížková Štěpánka
PRO900061900059900060
9:30Steiner JiříKončel PavelSzabo VladimírProcházka Zdeněk
103019415400287805561030194
9:40Jakubec PetrTrnka MiroslavKlička MartinSvoboda Miroslav
811671490185100783106828
9:50Procházka MiroslavProcházka Miroslav ml.Tůmová RadkaTůma Jiří
180045118017491801764781422
10:00Sequens Richard Daňa AntonínČerný AlešHost
12500889427441250475
10:10Hrabánek Vít Halamka PavelEndršt Jiří Krátký František
78020611501346301801330186
10:20Bartuška RomanFíla JiříMaličovský PetrFíla Martin
785662133000212200591330046
10:30Kobza PřemyslKobzová MarcelaBeluský MilanBeluská Jana
92016492016318001521800153
10:40Kameníček Jan Kaplan Zdeněk Kameníčková LenkaKaplan Zdeněk
18004481209621802117120962
10:50host Mayer Evžen Vašáková IwonaMayerová Lucie
5019761800198502031
11:00Čížek Jiří Bradna Jan Mrázek Marek Benka Kryštof
 078-03845019871640618987871
11:10Krpec Miroslav Dušek RomanRosa RadekHost
163027916302621250728
11:20Wurst Roman Homolka Jiří Homolková Alena Wurstová Adéla
120938787561681077121080
11:30Mazzolini PetrLoukota VáclavHájek JosefSmolagová Ilona
1120675910906091-0259910601
START Z JAMKY č. 9    
9:30Ovsik JaroslavKurčenková Marie Juryšta EvženAdámková Kateřina
4059810605920880245 730251
9:40Chýle Pavel  Pleskot MartinEichler VladimírŠvec Radek
22027313505820662666  1630466
9:50Knorre JaroslavZbořil MichalZbořilová Dagmar Knorre Naděžda
230424230628230871230677
10:00Filípek Jiří Segeč Karol      Václavek KarelHost
16300671630500560293
10:10Svoboda Ludvík Jakoubek Tomᚎdímal JiříSelingr Martin
16305801060326    09700351630150
10:20Veselý Pavel Bílek VáclavStuchlík Jiří Host
782842986439 078-6102
10:30Meloun JiříKuchař Jiří Nousek MilanStohr Milan
122017212606041260777111-1496
10:40Rosenkranz Jan Nousková LenkaProvazník VáclavProvazník Michal
1360145126045413301651330148
10:50Endrštová NaděždaKubínová DanielaSoukup Jan Zahálka Petr
63018218019681290263103319
11:00Tesař Ladislav Pavlík JosefKoritenský PetrPavlík Ladislav
101000216303131260403985218
11:10Pavlica Bohumil Pavlík JanEhrenberg PavelZávora Jan
191429185013318030131801950
11:20Pfingstner Pavel Nykodým AlešStřílka JanLoukotová Šárka
981964806931251581091-1279

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

Mistři

MISTŘI / HCP 0 – 14
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 8,5 66 / 42 66 7,3
2 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,9 70 / 39 70 13,0
3 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 10,5 72 / 37 72 10,3
4 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 13,5 73 / 35 73 13,5
5 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 13,1 74 / 34 74 13,1
6 CHÝLE Pavel IGCMO 0220273 9,7 74 / 34 74 9,7
7 STEINER Jiří GCMUP 1030194 13,3 76 / 33 76 13,3
8 MELOUN Jiří CESGK 0987415 13,4 76 / 33 76 13,4
9 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 9,5 76 / 34 76 9,5
10 OVSÍK Jaroslav RGCML 0040598 9,7 76 / 32 76 9,8
11 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 8,8 76 / 32 76 8,9
12 MRŮZKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900061 5,7 77 / 31 77 5,8
13 HUCL Robert GCMST 0680282 13,8 77 / 32 77 13,9
14 BARTUŠKA Roman GCHOS 0785662 9,4 77 / 31 77 9,5
15 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 13,5 79 / 33 79 13,5
16 HEJDUK Petr GCMST 0680157 13,9 79 / 29 79 14,0
17 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 10,6 80 / 28 80 10,7
18 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 13,2 80 / 28 80 13,3
19 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 6,4 81 / 31 81 6,5
20 EICHLER Vladimír KGCMA 0662666 13,0 81 / 29 81 13,1
21 KAMENÍČEK Jan LGCPY 1800448 11,7 81 / 30 81 11,8
22 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 11,1 81 / 27 81 11,2
23 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 13,8 84 / 26 84 13,9
24 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 8,6 85 / 27 85 8,7
25 JAKUBEC Petr GCPDY 0081167 13,6 86 / 24 86 13,7
26 PAVLICA Bohumil GCKAR 0191429 9,9 87 / 25 87 10,0
27 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 10,0 96 / 18 96 10,1
28 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 7,7 97 / 19 97 7,8
29 KNORRE Jaroslav PJCBE 0230424 13,3 — / 28 13,4
30 TESAŘ Ladislav ALBGC 1430314 8,8 — / 23 8,9
31 MAZZOLINI Petr BARGC 1120675 14,0 — / 22 14,1

Šampioni

ŠAMPIONI / HCP 14,1 – 21
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 TŮMOVÁ Radka LGCPY 1801764 17,3 41 / — 41 15,8
2 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 20,6 38 / — 38 19,8
3 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 18,2 37 / 95 37 17,9
4 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 17,5 36 / 94 36 17,5
5 PAVLÍK Josef GCBIT 1630313 15,9 36 / 92 36 15,9
6 FÍLA Jiří GCGAR 1330002 16,9 36 / 93 36 16,9
7 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 16,0 35 / 93 35 16,0
8 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,4 35 / 97 35 17,4
9 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1801749 16,3 35 / — 35 16,3
10 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 1801968 18,1 35 / 96 35 18,1
11 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,8 34 / 95 34 15,8
12 SVOBODA Miroslav GCHOD 0106828 17,9 34 / 99 34 17,9
13 ŽDÍMAL Jiří GCYPS 0970035 19,1 34 / 98 34 19,1
14 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 16,0 33 / 95 33 16,0
15 ZBOŘIL Michal PJCBE 0230628 16,8 33 / 98 33 16,8
16 PROCHÁZKA Zdeněk BERGC 1540351 20,1 32 / 102 32 20,1
17 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,8 32 / 96 32 15,9
18 KLIČKA Martin GCHOD 0100783 17,4 32 / — 32 17,5
19 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 19,2 31 / — 31 19,3
20 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 15,8 30 / — 30 15,9
21 JAKOUBEK Tomáš GCSOK 1060326 14,6 30 / 97 30 14,7
22 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 19,0 29 / — 29 19,1
23 JURYŠTA Evžen GCHAJ 0880245 20,3 29 / — 29 20,4
24 KONČEL Pavel BERGC 1540028 18,1 28 / 103 28 18,2
25 STÖHR Milan ERBGC 1111496 19,6 28 / 109 28 19,7
26 STŘÍLKA Jan PGCGC 1251581 14,8 28 / — 28 14,9
27 BÍLEK Václav CESGK 0986439 14,1 27 / 100 27 14,2
28 KURČENKOVÁ Maria GCSOK 1060592 19,2 25 / — 25 19,3
29 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 17,8 25 / 107 25 17,9
30 SEGEČ Karol GCBIT 1630500 18,3 25 / — 25 18,4
31 KAPLAN Zdeněk GKLIS 0120962 15,2 25 / — 25 15,3
32 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,4 23 / — 23 17,5
33 SZABO Vladimír GCHOS 0780556 19,7 23 / 112 23 19,8
34 BRADNA Jan GCBER 0501987 17,5 22 / — 22 17,6
35 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 21,0 21 / — 21 21,1
36 FILÍPEK Jiří sen. GCBIT 1630127 15,8 19 / — 19 15,9

Ranaři

RANAŘI / HCP 21,1 – 54 o omezením na 36
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 SOUKUP Jan GCHOD 0106551 32,3 39 / 110 39 30,8
2 WOLF Otakar GCTUL 1400200 23,2 39 / 98 39 22,0
3 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 26,5 38 / 103 38 25,6
4 MAYER Evžen GCBER 0501976 27,8 38 / 105 38 26,8
5 PAVLÍK Ladislav CESGK 0985218 22,3 37 / 99 37 21,9
6 KARFÍK Daniel IGCMO 0220871 51 37 / 120 37 37
7 KRPEC Miroslav GCBIT 1630279 24,8 37 / 103 37 24,4
8 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 30,6 37 / 110 37 30,1
9 ZAHÁLKA Petr GCHOD 0103319 26,0 36 / — 36 26,0
10 MAYEROVÁ Lucie GCBER 0502031 54 35 / 118 35 38
11 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 22,8 35 / — 35 22,8
12 FÍLA Martin GCGAR 1330046 33,0 35 / — 35 33,0
13 KOMÁREK Petr GCBNJ 1580334 21,5 34 / — 34 21,5
14 MALIČOVSKÝ Petr PRZGK 1220059 23,2 34 / — 34 23,2
15 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 29,8 32 / — 32 29,8
16 MRÁZEK Marek GCBBR 1640618 21,7 32 / 103 32 21,7
17 WURST Roman GKLIS 0120938 21,4 31 / 107 31 21,5
18 ČERNÝ Aleš PGCGC 1250475 26,3 31 / — 31 26,4
19 VAŠÁKOVÁ Iwona LGCPY 1800198 32,3 30 / — 30 32,4
20 HOMOLKA Jiří GCMST 0681076 23,4 29 / — 29 23,5
21 HOMOLKOVÁ Alena GCMST 0681077 32,1 29 / 120 29 32,2
22 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 0911279 31,3 28 / — 28 31,4
23 ZBOŘILOVÁ Dagmar PJCBE 0230871 21,9 27 / 111 27 22,0
24 SELINGR Martin GCBIT 1630150 22,8 26 / — 26 22,9
25 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 22,5 26 / — 26 22,6
26 ŠVEJCAROVÁ Michaela PRAGK 1260953 39 25 / — 25 39
27 KNORRE Naděžda PJCBE 0230677 22,1 25 / 110 25 22,2
28 DUŠEK Roman GCBIT 1630262 32,2 25 / — 25 32,3
29 WURSTOVÁ Adéla GKLIS 0121080 34,7 22 / 129 22 34,8
30 BENKA Kryštof CESGK 0987871 54 21 / — 21 54
31 ROSA Radek PGCGC 1250728 37 17 / — 17 37
32 – 34 ADÁMKOVÁ Kateřina GCCIH 0730251 28,8 0 / — 28,8
32 – 34 SMOLAGOVÁ Ilona GCTEP 0910601 36 WD 36
32 – 34 ZÁVORA Jan LGCPY 1801950 23,0 WD 23,1

Brutto

BRUTTO RÁNY
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 8,5 79 / 42 79 7,3
2 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 10,5 86 / 37 86 10,3
3 MRŮZKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900061 5,7 87 / 31 87 5,8
4 OVSÍK Jaroslav RGCML 0040598 9,7 88 / 32 88 9,8
5 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 8,8 89 / 32 89 8,9
6 CHÝLE Pavel IGCMO 0220273 9,7 89 / 34 89 9,7
7 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,9 90 / 39 90 13,0
8 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 9,5 90 / 34 90 9,5
9 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 6,4 91 / 31 91 6,5
10 BARTUŠKA Roman GCHOS 0785662 9,4 91 / 31 91 9,5
11 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 13,5 92 / 35 92 13,5
12 PAVLÍK Josef GCBIT 1630313 15,9 92 / 36 92 15,9
13 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 16,0 93 / 35 93 16,0
14 FÍLA Jiří GCGAR 1330002 16,9 93 / 36 93 16,9
15 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 13,1 93 / 34 93 13,1
16 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 17,5 94 / 36 94 17,5
17 STEINER Jiří GCMUP 1030194 13,3 95 / 33 95 13,3
18 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,8 95 / 34 95 15,8
19 MELOUN Jiří CESGK 0987415 13,4 95 / 33 95 13,4
20 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 16,0 95 / 33 95 16,0
21 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 18,2 95 / 37 95 17,9
22 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,8 96 / 32 96 15,9
23 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 10,6 96 / 28 96 10,7
24 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 1801968 18,1 96 / 35 96 18,1
25 JAKOUBEK Tomáš GCSOK 1060326 14,6 97 / 30 97 14,7
26 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,4 97 / 35 97 17,4
27 HUCL Robert GCMST 0680282 13,8 97 / 32 97 13,9
28 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 11,1 97 / 27 97 11,2
29 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 13,5 98 / 33 98 13,5
30 KAMENÍČEK Jan LGCPY 1800448 11,7 98 / 30 98 11,8
31 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 8,6 98 / 27 98 8,7
32 WOLF Otakar GCTUL 1400200 23,2 98 / 39 98 22,0
33 ŽDÍMAL Jiří GCYPS 0970035 19,1 98 / 34 98 19,1
34 ZBOŘIL Michal PJCBE 0230628 16,8 98 / 33 98 16,8
35 SVOBODA Miroslav GCHOD 0106828 17,9 99 / 34 99 17,9
36 PAVLÍK Ladislav CESGK 0985218 22,3 99 / 37 99 21,9
37 HEJDUK Petr GCMST 0680157 13,9 99 / 29 99 14,0
38 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 13,2 99 / 28 99 13,3
39 EICHLER Vladimír KGCMA 0662666 13,0 100 / 29 100 13,1
40 BÍLEK Václav CESGK 0986439 14,1 100 / 27 100 14,2
41 PROCHÁZKA Zdeněk BERGC 1540351 20,1 102 / 32 102 20,1
42 PAVLICA Bohumil GCKAR 0191429 9,9 102 / 25 102 10,0
43 KONČEL Pavel BERGC 1540028 18,1 103 / 28 103 18,2
44 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 26,5 103 / 38 103 25,6
45 MRÁZEK Marek GCBBR 1640618 21,7 103 / 32 103 21,7
46 KRPEC Miroslav GCBIT 1630279 24,8 103 / 37 103 24,4
47 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 13,8 104 / 26 104 13,9
48 MAYER Evžen GCBER 0501976 27,8 105 / 38 105 26,8
49 JAKUBEC Petr GCPDY 0081167 13,6 106 / 24 106 13,7
50 WURST Roman GKLIS 0120938 21,4 107 / 31 107 21,5
51 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 17,8 107 / 25 107 17,9
52 STÖHR Milan ERBGC 1111496 19,6 109 / 28 109 19,7
53 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 7,7 109 / 19 109 7,8
54 SOUKUP Jan GCHOD 0106551 32,3 110 / 39 110 30,8
55 KNORRE Naděžda PJCBE 0230677 22,1 110 / 25 110 22,2
56 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 30,6 110 / 37 110 30,1
57 ZBOŘILOVÁ Dagmar PJCBE 0230871 21,9 111 / 27 111 22,0
58 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 10,0 111 / 18 111 10,1
59 SZABO Vladimír GCHOS 0780556 19,7 112 / 23 112 19,8
60 MAYEROVÁ Lucie GCBER 0502031 54 118 / 52 118 38
61 HOMOLKOVÁ Alena GCMST 0681077 32,1 120 / 29 120 32,2
62 KARFÍK Daniel IGCMO 0220871 51 120 / 50 120 37
63 WURSTOVÁ Adéla GKLIS 0121080 34,7 129 / 22 129 34,8
64 – 66 ADÁMKOVÁ Kateřina GCCIH 0730251 28,8 — / 0 28,8
64 – 66 SMOLAGOVÁ Ilona GCTEP 0910601 36 WD 36
64 – 66 ZÁVORA Jan LGCPY 1801950 23,0 WD 23,1
67 ROSA Radek PGCGC 1250728 37 — / 17 37
68 DUŠEK Roman GCBIT 1630262 32,2 — / 25 32,3
69 FILÍPEK Jiří sen. GCBIT 1630127 15,8 — / 19 15,9
70 TŮMOVÁ Radka LGCPY 1801764 17,3 — / 41 15,8
71 SELINGR Martin GCBIT 1630150 22,8 — / 26 22,9
72 KLIČKA Martin GCHOD 0100783 17,4 — / 32 17,5
73 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1801749 16,3 — / 35 16,3
74 MALIČOVSKÝ Petr PRZGK 1220059 23,2 — / 34 23,2
75 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 20,6 — / 38 19,8
76 KNORRE Jaroslav PJCBE 0230424 13,3 — / 28 13,4
77 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 15,8 — / 30 15,9
78 STŘÍLKA Jan PGCGC 1251581 14,8 — / 28 14,9
79 HOMOLKA Jiří GCMST 0681076 23,4 — / 29 23,5
80 SEGEČ Karol GCBIT 1630500 18,3 — / 25 18,4
81 KOMÁREK Petr GCBNJ 1580334 21,5 — / 34 21,5
82 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 19,2 — / 31 19,3
83 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 22,8 — / 35 22,8
84 TESAŘ Ladislav ALBGC 1430314 8,8 — / 23 8,9
85 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 19,0 — / 29 19,1
86 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,4 — / 23 17,5
87 KAPLAN Zdeněk GKLIS 0120962 15,2 — / 25 15,3
88 JURYŠTA Evžen GCHAJ 0880245 20,3 — / 29 20,4
89 ZAHÁLKA Petr GCHOD 0103319 26,0 — / 36 26,0
90 ČERNÝ Aleš PGCGC 1250475 26,3 — / 31 26,4
91 BENKA Kryštof CESGK 0987871 54 — / 35 54
92 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 21,0 — / 21 21,1
93 KURČENKOVÁ Maria GCSOK 1060592 19,2 — / 25 19,3
94 MAZZOLINI Petr BARGC 1120675 14,0 — / 22 14,1
95 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 22,5 — / 26 22,6
96 BRADNA Jan GCBER 0501987 17,5 — / 22 17,6
97 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 29,8 — / 32 29,8
98 FÍLA Martin GCGAR 1330046 33,0 — / 35 33,0
99 VAŠÁKOVÁ Iwona LGCPY 1800198 32,3 — / 30 32,4
100 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 0911279 31,3 — / 28 31,4
101 ŠVEJCAROVÁ Michaela PRAGK 1260953 39 — / 27 39

Golf Resort Karlovy Vary, Pátek 26. 7. 2019

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 22. 7. 2019
Startovní listina: k dispozici od 25. 7 . 2019 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.golfresort.cz

Program:

08:00 – 10:30    Registrace, snídaně
09:30 – 11:30    Postupný start z jamky č.1 a č.9
14:30 – 16:30    Oběd po hře

Večerní program – „Casino Royal Night“

19:30    Raut na Cihelnách
20:00    Slavnostní vyhlášení vítězů
20:30    „Casino Royal Night“, volná zábava

Dress code: Bond & Bond Girl

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“, HCP 0 – 14/Hra na rány 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“, HCP 14,1 – 21/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“, HCP 21,1 – 54 /Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním, (s omezením na HCP 36)
4. kategorie “BRUTTO RÁNY“

Odpaliště:

muži:
HCP 0 – 14         bílá (věk 65 a více – odpaliště žlutá)
HCP 14,1 – 54    žlutá

ženy:
HCP 0 – 14         modrá (věk 55 a více – odpaliště červená)
HCP 14,1 – 54    červená

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 17 – muži a ženy zvlášť.
Longest drive na jamce č. 9 – muži a ženy zvlášť
Brutto winner – společné
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Ubytování:

Golf & Spa Resort Cihelny  – rezervace možná nejpozději do 6. 6. 2019

Link pro rezervaci ubytování v termínu 25.-27.7.2019  : Golf-Experience-250719

Další ubytování v okolí :

Royal Golf Cihelny: https://www.royalgolf.cz/cs/rezervace

Pension Havaj : https://www.booking.com/hotel/cz/penzion-havaj.cs.html

Startovní listina bude k dispozici od 25. 7. 2019 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

START Z JAMKY č.1    
9:00Mrůzek FilipMrůzková ŠtěpánkaČížek Tomáš Čížková Štěpánka
PRO900061900059900060
9:30Steiner JiříKončel PavelSzabo VladimírProcházka Zdeněk
103019415400287805561030194
9:40Jakubec PetrTrnka MiroslavKlička MartinSvoboda Miroslav
811671490185100783106828
9:50Procházka MiroslavProcházka Miroslav ml.Tůmová RadkaTůma Jiří
180045118017491801764781422
10:00Sequens Richard Daňa AntonínČerný AlešHost
12500889427441250475
10:10Hrabánek Vít Halamka PavelEndršt Jiří Krátký František
78020611501346301801330186
10:20Bartuška RomanFíla JiříMaličovský PetrFíla Martin
785662133000212200591330046
10:30Kobza PřemyslKobzová MarcelaBeluský MilanBeluská Jana
92016492016318001521800153
10:40Kameníček Jan Kaplan Zdeněk Kameníčková LenkaKaplan Zdeněk
18004481209621802117120962
10:50host Mayer Evžen Vašáková IwonaMayerová Lucie
5019761800198502031
11:00Čížek Jiří Bradna Jan Mrázek Marek Benka Kryštof
 078-03845019871640618987871
11:10Krpec Miroslav Dušek RomanRosa RadekHost
163027916302621250728
11:20Wurst Roman Homolka Jiří Homolková Alena Wurstová Adéla
120938787561681077121080
11:30Mazzolini PetrLoukota VáclavHájek JosefSmolagová Ilona
1120675910906091-0259910601
START Z JAMKY č. 9    
9:30Ovsik JaroslavKurčenková Marie Juryšta EvženAdámková Kateřina
4059810605920880245 730251
9:40Chýle Pavel  Pleskot MartinEichler VladimírŠvec Radek
22027313505820662666  1630466
9:50Knorre JaroslavZbořil MichalZbořilová Dagmar Knorre Naděžda
230424230628230871230677
10:00Filípek Jiří Segeč Karol      Václavek KarelHost
16300671630500560293
10:10Svoboda Ludvík Jakoubek Tomᚎdímal JiříSelingr Martin
16305801060326    09700351630150
10:20Veselý Pavel Bílek VáclavStuchlík Jiří Host
782842986439 078-6102
10:30Meloun JiříKuchař Jiří Nousek MilanStohr Milan
122017212606041260777111-1496
10:40Rosenkranz Jan Nousková LenkaProvazník VáclavProvazník Michal
1360145126045413301651330148
10:50Endrštová NaděždaKubínová DanielaSoukup Jan Zahálka Petr
63018218019681290263103319
11:00Tesař Ladislav Pavlík JosefKoritenský PetrPavlík Ladislav
101000216303131260403985218
11:10Pavlica Bohumil Pavlík JanEhrenberg PavelZávora Jan
191429185013318030131801950
11:20Pfingstner Pavel Nykodým AlešStřílka JanLoukotová Šárka
981964806931251581091-1279

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

Mistři

MISTŘI / HCP 0 – 14

Pořadí

Jméno

Klub

Reg. č.

HCP

Kolo 1

Skóre

HCP po

1

ČÍŽEK Jiří

GCHOS

0780384

8,5

66 / 42

66

7,3

2

ROSENKRANZ Jan

GCMBM

1360145

13,9

70 / 39

70

13,0

3

KOBZOVÁ Marcela

GRGGC

0920163

10,5

72 / 37

72

10,3

4

HALAMKA Pavel

RHFGC

1150134

13,5

73 / 35

73

13,5

5

ČÍŽKOVÁ Štěpánka

GCSBO

0900060

13,1

74 / 34

74

13,1

6

CHÝLE Pavel

IGCMO

0220273

9,7

74 / 34

74

9,7

7

STEINER Jiří

GCMUP

1030194

13,3

76 / 33

76

13,3

8

MELOUN Jiří

CESGK

0987415

13,4

76 / 33

76

13,4

9

SVOBODA Ludvík

GCBIT

1630580

9,5

76 / 34

76

9,5

10

OVSÍK Jaroslav

RGCML

0040598

9,7

76 / 32

76

9,8

11

KOBZA Přemysl

GRGGC

0920164

8,8

76 / 32

76

8,9

12

MRŮZKOVÁ Štěpánka

GCSBO

0900061

5,7

77 / 31

77

5,8

13

HUCL Robert

GCMST

0680282

13,8

77 / 32

77

13,9

14

BARTUŠKA Roman

GCHOS

0785662

9,4

77 / 31

77

9,5

15

HRABÁNEK Vít

GCHOS

0780206

13,5

79 / 33

79

13,5

16

HEJDUK Petr

GCMST

0680157

13,9

79 / 29

79

14,0

17

SEQUENS Richard

PGCGC

1250088

10,6

80 / 28

80

10,7

18

FILÍPEK Jiří

GCBIT

1630067

13,2

80 / 28

80

13,3

19

VESELÝ Pavel

GCHOS

0782842

6,4

81 / 31

81

6,5

20

EICHLER Vladimír

KGCMA

0662666

13,0

81 / 29

81

13,1

21

KAMENÍČEK Jan

LGCPY

1800448

11,7

81 / 30

81

11,8

22

PFINGSTNER Pavel

CESGK

0981964

11,1

81 / 27

81

11,2

23

NYKODÝM Aleš

GCPDY

0080693

13,8

84 / 26

84

13,9

24

PROCHÁZKA Miroslav

LGCPY

1800451

8,6

85 / 27

85

8,7

25

JAKUBEC Petr

GCPDY

0081167

13,6

86 / 24

86

13,7

26

PAVLICA Bohumil

GCKAR

0191429

9,9

87 / 25

87

10,0

27

PLESKOT Martin

GCMAP

1350582

10,0

96 / 18

96

10,1

28

ČÍŽEK Tomáš

GCSBO

0900059

7,7

97 / 19

97

7,8

29

KNORRE Jaroslav

PJCBE

0230424

13,3

— / 28

13,4

30

TESAŘ Ladislav

ALBGC

1430314

8,8

— / 23

8,9

31

MAZZOLINI Petr

BARGC

1120675

14,0

— / 22

14,1

Šampioni

ŠAMPIONI / HCP 14,1 – 21

Pořadí

Jméno

Klub

Reg. č.

HCP

Kolo 1

Skóre

HCP po

1

TŮMOVÁ Radka

LGCPY

1801764

17,3

41 / —

41

15,8

2

KORITENSKÝ Petr

PRAGK

1260403

20,6

38 / —

38

19,8

3

KRÁTKÝ František

GCGAR

1330186

18,2

37 / 95

37

17,9

4

NOUSEK Milan

PRAGK

1260777

17,5

36 / 94

36

17,5

5

PAVLÍK Josef

GCBIT

1630313

15,9

36 / 92

36

15,9

6

FÍLA Jiří

GCGAR

1330002

16,9

36 / 93

36

16,9

7

STUCHLÍK Jiří

CESGK

0985743

16,0

35 / 93

35

16,0

8

TŮMA Jiří

GCHOS

0781422

17,4

35 / 97

35

17,4

9

PROCHÁZKA Miroslav

LGCPY

1801749

16,3

35 / —

35

16,3

10

KUBÍNOVÁ Daniela

LGCPY

1801968

18,1

35 / 96

35

18,1

11

ENDRŠT Jiří

GCMNI

0630180

15,8

34 / 95

34

15,8

12

SVOBODA Miroslav

GCHOD

0106828

17,9

34 / 99

34

17,9

13

ŽDÍMAL Jiří

GCYPS

0970035

19,1

34 / 98

34

19,1

14

NOUSKOVÁ Lenka

PRAGK

1260454

16,0

33 / 95

33

16,0

15

ZBOŘIL Michal

PJCBE

0230628

16,8

33 / 98

33

16,8

16

PROCHÁZKA Zdeněk

BERGC

1540351

20,1

32 / 102

32

20,1

17

ENDRŠTOVÁ Naděžda

GCMNI

0630182

15,8

32 / 96

32

15,9

18

KLIČKA Martin

GCHOD

0100783

17,4

32 / —

32

17,5

19

HÁJEK Josef

GCTEP

0910259

19,2

31 / —

31

19,3

20

KAMENÍČKOVÁ Lenka

LGCPY

1802117

15,8

30 / —

30

15,9

21

JAKOUBEK Tomáš

GCSOK

1060326

14,6

30 / 97

30

14,7

22

JANULÍK Petr

GCCHP

1441171

19,0

29 / —

29

19,1

23

JURYŠTA Evžen

GCHAJ

0880245

20,3

29 / —

29

20,4

24

KONČEL Pavel

BERGC

1540028

18,1

28 / 103

28

18,2

25

STÖHR Milan

ERBGC

1111496

19,6

28 / 109

28

19,7

26

STŘÍLKA Jan

PGCGC

1251581

14,8

28 / —

28

14,9

27

BÍLEK Václav

CESGK

0986439

14,1

27 / 100

27

14,2

28

KURČENKOVÁ Maria

GCSOK

1060592

19,2

25 / —

25

19,3

29

LOUKOTA Václav

GCTEP

0910906

17,8

25 / 107

25

17,9

30

SEGEČ Karol

GCBIT

1630500

18,3

25 / —

25

18,4

31

KAPLAN Zdeněk

GKLIS

0120962

15,2

25 / —

25

15,3

32

KUCHAŘ Jiří

PRAGK

1260604

17,4

23 / —

23

17,5

33

SZABO Vladimír

GCHOS

0780556

19,7

23 / 112

23

19,8

34

BRADNA Jan

GCBER

0501987

17,5

22 / —

22

17,6

35

VÁCLAVEK Karel

GCPOD

0560293

21,0

21 / —

21

21,1

36

FILÍPEK Jiří sen.

GCBIT

1630127

15,8

19 / —

19

15,9

Ranaři

RANAŘI / HCP 21,1 – 54 o omezením na 36

Pořadí

Jméno

Klub

Reg. č.

HCP

Kolo 1

Skóre

HCP po

1

SOUKUP Jan

GCHOD

0106551

32,3

39 / 110

39

30,8

2

WOLF Otakar

GCTUL

1400200

23,2

39 / 98

39

22,0

3

BELUSKÝ Milan

LGCPY

1800152

26,5

38 / 103

38

25,6

4

MAYER Evžen

GCBER

0501976

27,8

38 / 105

38

26,8

5

PAVLÍK Ladislav

CESGK

0985218

22,3

37 / 99

37

21,9

6

KARFÍK Daniel

IGCMO

0220871

51

37 / 120

37

37

7

KRPEC Miroslav

GCBIT

1630279

24,8

37 / 103

37

24,4

8

ŠVEC Radek

GCBIT

1630466

30,6

37 / 110

37

30,1

9

ZAHÁLKA Petr

GCHOD

0103319

26,0

36 / —

36

26,0

10

MAYEROVÁ Lucie

GCBER

0502031

54

35 / 118

35

38

11

PROVAZNÍK Michal

GCGAR

1330148

22,8

35 / —

35

22,8

12

FÍLA Martin

GCGAR

1330046

33,0

35 / —

35

33,0

13

KOMÁREK Petr

GCBNJ

1580334

21,5

34 / —

34

21,5

14

MALIČOVSKÝ Petr

PRZGK

1220059

23,2

34 / —

34

23,2

15

BELUSKÁ Jana

LGCPY

1800153

29,8

32 / —

32

29,8

16

MRÁZEK Marek

GCBBR

1640618

21,7

32 / 103

32

21,7

17

WURST Roman

GKLIS

0120938

21,4

31 / 107

31

21,5

18

ČERNÝ Aleš

PGCGC

1250475

26,3

31 / —

31

26,4

19

VAŠÁKOVÁ Iwona

LGCPY

1800198

32,3

30 / —

30

32,4

20

HOMOLKA Jiří

GCMST

0681076

23,4

29 / —

29

23,5

21

HOMOLKOVÁ Alena

GCMST

0681077

32,1

29 / 120

29

32,2

22

LOUKOTOVÁ Šárka

GCTEP

0911279

31,3

28 / —

28

31,4

23

ZBOŘILOVÁ Dagmar

PJCBE

0230871

21,9

27 / 111

27

22,0

24

SELINGR Martin

GCBIT

1630150

22,8

26 / —

26

22,9

25

PROVAZNÍK Václav

GCGAR

1330165

22,5

26 / —

26

22,6

26

ŠVEJCAROVÁ Michaela

PRAGK

1260953

39

25 / —

25

39

27

KNORRE Naděžda

PJCBE

0230677

22,1

25 / 110

25

22,2

28

DUŠEK Roman

GCBIT

1630262

32,2

25 / —

25

32,3

29

WURSTOVÁ Adéla

GKLIS

0121080

34,7

22 / 129

22

34,8

30

BENKA Kryštof

CESGK

0987871

54

21 / —

21

54

31

ROSA Radek

PGCGC

1250728

37

17 / —

17

37

32 – 34

ADÁMKOVÁ Kateřina

GCCIH

0730251

28,8

0 / —

28,8

32 – 34

SMOLAGOVÁ Ilona

GCTEP

0910601

36

WD

36

32 – 34

ZÁVORA Jan

LGCPY

1801950

23,0

WD

23,1

Brutto

BRUTTO RÁNY

Pořadí

Jméno

Klub

Reg. č.

HCP

Kolo 1

Skóre

HCP po

1

ČÍŽEK Jiří

GCHOS

0780384

8,5

79 / 42

79

7,3

2

KOBZOVÁ Marcela

GRGGC

0920163

10,5

86 / 37

86

10,3

3

MRŮZKOVÁ Štěpánka

GCSBO

0900061

5,7

87 / 31

87

5,8

4

OVSÍK Jaroslav

RGCML

0040598

9,7

88 / 32

88

9,8

5

KOBZA Přemysl

GRGGC

0920164

8,8

89 / 32

89

8,9

6

CHÝLE Pavel

IGCMO

0220273

9,7

89 / 34

89

9,7

7

ROSENKRANZ Jan

GCMBM

1360145

13,9

90 / 39

90

13,0

8

SVOBODA Ludvík

GCBIT

1630580

9,5

90 / 34

90

9,5

9

VESELÝ Pavel

GCHOS

0782842

6,4

91 / 31

91

6,5

10

BARTUŠKA Roman

GCHOS

0785662

9,4

91 / 31

91

9,5

11

HALAMKA Pavel

RHFGC

1150134

13,5

92 / 35

92

13,5

12

PAVLÍK Josef

GCBIT

1630313

15,9

92 / 36

92

15,9

13

STUCHLÍK Jiří

CESGK

0985743

16,0

93 / 35

93

16,0

14

FÍLA Jiří

GCGAR

1330002

16,9

93 / 36

93

16,9

15

ČÍŽKOVÁ Štěpánka

GCSBO

0900060

13,1

93 / 34

93

13,1

16

NOUSEK Milan

PRAGK

1260777

17,5

94 / 36

94

17,5

17

STEINER Jiří

GCMUP

1030194

13,3

95 / 33

95

13,3

18

ENDRŠT Jiří

GCMNI

0630180

15,8

95 / 34

95

15,8

19

MELOUN Jiří

CESGK

0987415

13,4

95 / 33

95

13,4

20

NOUSKOVÁ Lenka

PRAGK

1260454

16,0

95 / 33

95

16,0

21

KRÁTKÝ František

GCGAR

1330186

18,2

95 / 37

95

17,9

22

ENDRŠTOVÁ Naděžda

GCMNI

0630182

15,8

96 / 32

96

15,9

23

SEQUENS Richard

PGCGC

1250088

10,6

96 / 28

96

10,7

24

KUBÍNOVÁ Daniela

LGCPY

1801968

18,1

96 / 35

96

18,1

25

JAKOUBEK Tomáš

GCSOK

1060326

14,6

97 / 30

97

14,7

26

TŮMA Jiří

GCHOS

0781422

17,4

97 / 35

97

17,4

27

HUCL Robert

GCMST

0680282

13,8

97 / 32

97

13,9

28

PFINGSTNER Pavel

CESGK

0981964

11,1

97 / 27

97

11,2

29

HRABÁNEK Vít

GCHOS

0780206

13,5

98 / 33

98

13,5

30

KAMENÍČEK Jan

LGCPY

1800448

11,7

98 / 30

98

11,8

31

PROCHÁZKA Miroslav

LGCPY

1800451

8,6

98 / 27

98

8,7

32

WOLF Otakar

GCTUL

1400200

23,2

98 / 39

98

22,0

33

ŽDÍMAL Jiří

GCYPS

0970035

19,1

98 / 34

98

19,1

34

ZBOŘIL Michal

PJCBE

0230628

16,8

98 / 33

98

16,8

35

SVOBODA Miroslav

GCHOD

0106828

17,9

99 / 34

99

17,9

36

PAVLÍK Ladislav

CESGK

0985218

22,3

99 / 37

99

21,9

37

HEJDUK Petr

GCMST

0680157

13,9

99 / 29

99

14,0

38

FILÍPEK Jiří

GCBIT

1630067

13,2

99 / 28

99

13,3

39

EICHLER Vladimír

KGCMA

0662666

13,0

100 / 29

100

13,1

40

BÍLEK Václav

CESGK

0986439

14,1

100 / 27

100

14,2

41

PROCHÁZKA Zdeněk

BERGC

1540351

20,1

102 / 32

102

20,1

42

PAVLICA Bohumil

GCKAR

0191429

9,9

102 / 25

102

10,0

43

KONČEL Pavel

BERGC

1540028

18,1

103 / 28

103

18,2

44

BELUSKÝ Milan

LGCPY

1800152

26,5

103 / 38

103

25,6

45

MRÁZEK Marek

GCBBR

1640618

21,7

103 / 32

103

21,7

46

KRPEC Miroslav

GCBIT

1630279

24,8

103 / 37

103

24,4

47

NYKODÝM Aleš

GCPDY

0080693

13,8

104 / 26

104

13,9

48

MAYER Evžen

GCBER

0501976

27,8

105 / 38

105

26,8

49

JAKUBEC Petr

GCPDY

0081167

13,6

106 / 24

106

13,7

50

WURST Roman

GKLIS

0120938

21,4

107 / 31

107

21,5

51

LOUKOTA Václav

GCTEP

0910906

17,8

107 / 25

107

17,9

52

STÖHR Milan

ERBGC

1111496

19,6

109 / 28

109

19,7

53

ČÍŽEK Tomáš

GCSBO

0900059

7,7

109 / 19

109

7,8

54

SOUKUP Jan

GCHOD

0106551

32,3

110 / 39

110

30,8

55

KNORRE Naděžda

PJCBE

0230677

22,1

110 / 25

110

22,2

56

ŠVEC Radek

GCBIT

1630466

30,6

110 / 37

110

30,1

57

ZBOŘILOVÁ Dagmar

PJCBE

0230871

21,9

111 / 27

111

22,0

58

PLESKOT Martin

GCMAP

1350582

10,0

111 / 18

111

10,1

59

SZABO Vladimír

GCHOS

0780556

19,7

112 / 23

112

19,8

60

MAYEROVÁ Lucie

GCBER

0502031

54

118 / 52

118

38

61

HOMOLKOVÁ Alena

GCMST

0681077

32,1

120 / 29

120

32,2

62

KARFÍK Daniel

IGCMO

0220871

51

120 / 50

120

37

63

WURSTOVÁ Adéla

GKLIS

0121080

34,7

129 / 22

129

34,8

64 – 66

ADÁMKOVÁ Kateřina

GCCIH

0730251

28,8

— / 0

28,8

64 – 66

SMOLAGOVÁ Ilona

GCTEP

0910601

36

WD

36

64 – 66

ZÁVORA Jan

LGCPY

1801950

23,0

WD

23,1

67

ROSA Radek

PGCGC

1250728

37

— / 17

37

68

DUŠEK Roman

GCBIT

1630262

32,2

— / 25

32,3

69

FILÍPEK Jiří sen.

GCBIT

1630127

15,8

— / 19

15,9

70

TŮMOVÁ Radka

LGCPY

1801764

17,3

— / 41

15,8

71

SELINGR Martin

GCBIT

1630150

22,8

— / 26

22,9

72

KLIČKA Martin

GCHOD

0100783

17,4

— / 32

17,5

73

PROCHÁZKA Miroslav

LGCPY

1801749

16,3

— / 35

16,3

74

MALIČOVSKÝ Petr

PRZGK

1220059

23,2

— / 34

23,2

75

KORITENSKÝ Petr

PRAGK

1260403

20,6

— / 38

19,8

76

KNORRE Jaroslav

PJCBE

0230424

13,3

— / 28

13,4

77

KAMENÍČKOVÁ Lenka

LGCPY

1802117

15,8

— / 30

15,9

78

STŘÍLKA Jan

PGCGC

1251581

14,8

— / 28

14,9

79

HOMOLKA Jiří

GCMST

0681076

23,4

— / 29

23,5

80

SEGEČ Karol

GCBIT

1630500

18,3

— / 25

18,4

81

KOMÁREK Petr

GCBNJ

1580334

21,5

— / 34

21,5

82

HÁJEK Josef

GCTEP

0910259

19,2

— / 31

19,3

83

PROVAZNÍK Michal

GCGAR

1330148

22,8

— / 35

22,8

84

TESAŘ Ladislav

ALBGC

1430314

8,8

— / 23

8,9

85

JANULÍK Petr

GCCHP

1441171

19,0

— / 29

19,1

86

KUCHAŘ Jiří

PRAGK

1260604

17,4

— / 23

17,5

87

KAPLAN Zdeněk

GKLIS

0120962

15,2

— / 25

15,3

88

JURYŠTA Evžen

GCHAJ

0880245

20,3

— / 29

20,4

89

ZAHÁLKA Petr

GCHOD

0103319

26,0

— / 36

26,0

90

ČERNÝ Aleš

PGCGC

1250475

26,3

— / 31

26,4

91

BENKA Kryštof

CESGK

0987871

54

— / 35

54

92

VÁCLAVEK Karel

GCPOD

0560293

21,0

— / 21

21,1

93

KURČENKOVÁ Maria

GCSOK

1060592

19,2

— / 25

19,3

94

MAZZOLINI Petr

BARGC

1120675

14,0

— / 22

14,1

95

PROVAZNÍK Václav

GCGAR

1330165

22,5

— / 26

22,6

96

BRADNA Jan

GCBER

0501987

17,5

— / 22

17,6

97

BELUSKÁ Jana

LGCPY

1800153

29,8

— / 32

29,8

98

FÍLA Martin

GCGAR

1330046

33,0

— / 35

33,0

99

VAŠÁKOVÁ Iwona

LGCPY

1800198

32,3

— / 30

32,4

100

LOUKOTOVÁ Šárka

GCTEP

0911279

31,3

— / 28

31,4

101

ŠVEJCAROVÁ Michaela

PRAGK

1260953

39

— / 27

39

 

Gabriela Šulcová, ředitelka Tour
M: +420 777 300 003, E: golf@getour.cz
P: Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9