Golf Resort Cihelny, Sobota 27. 7. 2019

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 22. 7. 2019
Startovní listina: k dispozici od 26. 7 . 2019 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.golfresortcihelny.cz

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:30    Slavnostní zahájení turnaje (losování jamek)
10:00    CANON START
15.00    Raut
16.00    Vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním, (s omezením na HCP 36)
4. kategorie “BRUTTO RÁNY“

Odpaliště:

muži:

HCP 0 – 54 žlutá

ženy:
HCP 0 – 54 červená

 

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 5 – muži a ženy zvlášť
Longest drive na jamce č. 1 – muži a ženy zvlášť
Brutto winner – společné
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

 

Startovní listina bude k dispozici od 25. 7. 2019 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

Golf Resort Cihelny, canon start 10:00  
Novák Vladimír  Mayer Evžen  Vašáková Iwona Mayerová Lucie   
180-0196 050-1976 180-0198 050-2031  
Balvín Petr Bradna Jan  Mrázek Marek  Benka Kryštof  
066-3002 050-1987 164-0618 098-7871  
Kameníček Jan  Kaplan Zdeněk  Kameníčková Lenka Kaplan Zdeněk   
180-0448 012-0962 180-2117 012-0962  
Přibek Roman  Koritenský Petr Provazník Václav Provazník Michal  
126-0407 126-0403 133-0165 133-0148  
Steiner Jiří Končel Pavel Szabo Vladimír Procházka Zdeněk  
103-0194 154-0028 078-0556 103-0194  
Fíla Jiří Klička Martin Svoboda Miroslav Fíla Martin  
133-0002 010-0783 010-6828 133-0046  
Procházka Miroslav Procházka Miroslav ml. Tůmová Radka Tůma Jiří  
180-0451 180-1749 180-1764 078-1422  
Sequens Richard  Daňa Antonín Černý Aleš Host  
125-0088 094-2744 125-0475    
Čížek Tomáš  Čížková Štěpánka Halamka Pavel Krátký František   
090-0059 090-0060 115-0134 133-0186  
Jakubec Petr Pavlík Josef Pavlík Ladislav  Kopálková Michaela  
008-1167 163-0313 098-5218    
Kobza Přemysl Kobzová Marcela Brašna Antonín  Brašnová Milada   
092-0164 092-0163 092-0309 092-0313  
Rupertová Alena Rupert Tomáš Predná  Milada Predný Jan   
085-0683 085-0682 028-1883 028-2311  
Wurst Roman  Homolka Jiří  Homolková Alena  Wurstová Adéla  
012-0938 078-7561 068-1077 012-1080  
Peleška Pavel  Loukota Václav Hájek Josef Smolagová Ilona  
056-0346 091-0906 091-0259 091-0601  
Endršt  Jiří  Endrštová Naděžda Beluský Milan Beluská Jana  
063-0180 063-0182 180-0152 180-0153  
Ovsik Jaroslav Otto Tomáš Kurčenková Marie  Juryšta Evžen  
004-0598 106-0550 106-0592 0880245   
Dočekal Karel  Pleskot Martin Eichler Vladimír Švec Radek  
139-0095 135-0582 066-2666   163-0466  
Knorre Jaroslav Zbořil Michal Zbořilová Dagmar  Knorre Naděžda  
023-0424 023-0628 023-0871 023-0677  
Filípek Jiří  Segeč Karol       Václavek Karel Host  
163-0067 163-0500 056-0293    
Svoboda Ludvík  Mazánek Jiří  Selingr Martin host   
163-0580 163-0390 163-0150    
Weber Martin  Veselý Pavel  Bílek Václav Stuchlík Jiří   
106-0010 078-2842 098-6439  078-6102  
Hrabánek Vít  Meloun Jiří Kuchař Jiří  Stohr Milan   
078-0206 122-0172 126-0604 111-1496  
Kubínová Daniela Soukup Jan  Zahálka Petr    
180-1968 129-0263 010-3319    
Mrůzek Filip Bartuška Roman Mrůzková Štěpánka  Maličovský Petr  
PRO 078-5662 090-0061 122-0059  
Pavlík Jan Ehrenberg Pavel Fröhlich Radim  Borovička Pavel  
185-0133 180-3013 085-0185 180-1950  
Pavlica Bohumil  Pfingstner Pavel  Nykodým Aleš Střílka Jan  
019-1429 098-1964 008-0693 125-1581  

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

 

Mistři

MISTŘI
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 BÁRTA Michal GCKON 0440487 7,3 38 / 75 38 6,9
2 OVSÍK Jaroslav RGCML 0040598 9,8 38 / 78 38 9,4
3 PAVLICA Bohumil GCKAR 0191429 10,0 37 / 81 37 9,8
4 STŘÍLKA Jan PGCGC 1251581 14,9 36 / 85 36 14,9
5 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 10,1 35 / 81 35 10,1
6 STEINER Jiří GCMUP 1030194 13,3 35 / 84 35 13,3
7 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 13,1 35 / 84 35 13,1
8 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 8,7 35 / 81 35 8,7
9 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 9,5 34 / 81 34 9,5
10 DOČEKAL Karel GCSTR 1390095 11,1 34 / 85 34 11,1
11 JAKUBEC Petr GCPDY 0081167 13,7 33 / 87 33 13,7
12 KAMENÍČEK Jan LGCPY 1800448 11,8 32 / 86 32 11,9
13 BARTUŠKA Roman GCHOS 0785662 9,5 32 / 83 32 9,6
14 MELOUN Jiří CESGK 0987415 13,4 32 / 88 32 13,5
15 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 10,7 31 / 86 31 10,8
16 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 13,5 31 / 89 31 13,6
17 MAZÁNEK Jiří GCBIT 1630390 11,2 31 / 87 31 11,3
18 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 11,2 31 / 88 31 11,3
19 WEBER Martin GCSOK 1060010 7,8 31 / — 31 7,9
20 ŠVAMBERA Petr GCPOD 0560074 10,1 30 / 87 30 10,2
21 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 8,9 30 / 85 30 9,0
22 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 9,5 29 / — 29 9,6
23 ZIENTEK Miloslav GCMST 0680835 14,2 29 / 98 29 14,3
24 MRŮZKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900061 5,8 29 / 82 29 5,9
25 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 13,5 27 / 93 27 13,6
26 STOKLÁSKA Antonín GCPDY 0080773 11,7 27 / — 27 11,8
27 PAVLÍK Jan YARDR 1850133 10,8 27 / 92 27 10,9
28 EICHLER Vladimír KGCMA 0662666 13,1 27 / — 27 13,2
29 SEGEČ Marek GCBIT 1630499 11,0 27 / 90 27 11,1
30 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 7,8 26 / 91 26 7,9
31 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 10,3 26 / 90 26 10,4
32 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 12,8 26 / — 26 12,9
33 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 13,9 26 / 97 26 14,0
34 BÍLEK Václav CESGK 0986439 14,2 26 / — 26 14,3
35 KNORRE Jaroslav PJCBE 0230424 13,4 25 / — 25 13,5
36 PŘIBEK Roman PRAGK 1260407 12,9 24 / 98 24 13,0
37 HUCL Robert GCMST 0680282 13,9 23 / 107 23 14,0
38 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 13,3 21 / 101 21 13,4
39 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 6,5 13 / — 13 6,6

Šampioni

ŠAMPIONI
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,4 39 / 85 39 16,5
2 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 16,0 37 / 86 37 15,7
3 TOMÁŠ Otto GCSOK 1060550 15,9 35 / — 35 15,9
4 BOROVIČKA Pavel CESGK 0985969 17,1 35 / 91 35 17,1
5 TŮMOVÁ Radka LGCPY 1801764 15,8 35 / — 35 15,8
6 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 19,8 35 / 92 35 19,8
7 ZBOŘILOVÁ Dagmar PJCBE 0230871 22,0 33 / — 33 22,0
8 FÍLA Jiří GCGAR 1330002 16,9 32 / 95 32 17,0
9 BRADNA Jan GCBER 0501987 17,6 32 / 93 32 17,7
10 KLIČKA Martin GCHOD 0100783 17,5 31 / — 31 17,6
11 BRAŠNA Antonín GRGGC 0920309 16,7 31 / 96 31 16,8
12 PELEŠKA Pavel GCPOD 0560346 16,9 30 / 98 30 17,0
13 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,8 30 / 93 30 15,9
14 SVOBODA Miroslav GCHOD 0106828 17,9 30 / — 30 18,0
15 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,9 30 / 93 30 16,0
16 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 17,9 30 / 100 30 18,0
17 ZBOŘIL Michal PJCBE 0230628 16,8 29 / — 29 16,9
18 MRÁZEK Marek GCBBR 1640618 21,7 29 / 102 29 21,8
19 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 19,3 29 / — 29 19,4
20 KAPLAN Zdeněk GKLIS 0120962 15,3 28 / — 28 15,4
21 STÖHR Milan ERBGC 1111496 19,7 28 / — 28 19,8
22 WURST Roman GKLIS 0120938 21,5 28 / 104 28 21,6
23 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1801749 16,3 27 / — 27 16,4
24 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 15,9 25 / 98 25 16,0
25 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 21,1 25 / 103 25 21,2
26 FRÖHLICH Radim MTHGC 0850185 15,5 24 / — 24 15,6
27 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 19,1 24 / — 24 19,2
28 PAVLÍK Josef GCBIT 1630313 15,9 24 / — 24 16,0
29 KURČENKOVÁ Maria GCSOK 1060592 19,3 24 / — 24 19,4
30 SZABO Vladimír GCHOS 0780556 19,8 24 / 107 24 19,9
31 KONČEL Pavel BERGC 1540028 18,2 18 / 110 18 18,3
32 BRAŠNOVÁ Milada GRGGC 0920313 22,0 15 / — 15 22,1
33 JURYŠTA Evžen GCHAJ 0880245 20,4 15 / — 15 20,5
34 SEGEČ Karol GCBIT 1630500 18,4 9 / — 9 18,5

Ranaři

RANAŘI
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ZAHÁLKA Petr GCHOD 0103319 26,0 37 / 97 37 25,6
2 HOMOLKOVÁ Alena GCMST 0681077 32,2 37 / 105 37 31,7
3 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 22,8 35 / — 35 22,8
4 SOUKUP Jan GCHOD 0106551 30,8 35 / 104 35 30,8
5 MAYEROVÁ Lucie GCBER 0502031 38 32 / 114 32 38
6 PREDNÁ Milada GCAUS 0281883 24,9 32 / 100 32 24,9
7 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 29,8 32 / — 32 29,8
8 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 30,1 32 / — 32 30,1
9 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 23,1 31 / — 31 23,2
10 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 25,6 30 / — 30 25,7
11 RUPERT Tomáš MTHGC 0850682 24,2 30 / — 30 24,3
12 FÍLA Martin GCGAR 1330046 33,0 29 / 116 29 33,1
13 RUPERTOVÁ Alena MTHGC 0850683 22,7 29 / 103 29 22,8
14 ČERNÝ Aleš PGCGC 1250475 26,4 29 / — 29 26,5
15 NESEJTOVÁ Vlasta PRZGK 1220072 31,2 29 / — 29 31,3
16 SELINGR Martin GCBIT 1630150 22,9 28 / — 28 23,0
17 HOMOLKA Jiří GCMST 0681076 23,5 28 / — 28 23,6
18 MALIČOVSKÝ Petr PRZGK 1220059 23,2 26 / — 26 23,3
19 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 22,6 26 / — 26 22,7
20 VAŠÁKOVÁ Iwona LGCPY 1800198 32,4 22 / — 22 32,5
21 KOPÁLOVÁ Michaela CESGK 0986372 48 21 / 134 21 48
22 ŠVEJCAROVÁ Michaela PRAGK 1260953 39 20 / — 20 39
23 MAYER Evžen GCBER 0501976 26,8 20 / — 20 26,9
24 WURSTOVÁ Adéla GKLIS 0121080 34,8 18 / — 18 34,9
25 PREDNÝ Ján GCAUS 0282311 49 13 / — 13 49
26 – 27 KNORRE Naděžda PJCBE 0230677 22,2 RTD 22,2
26 – 27 SMOLAGOVÁ Ilona GCTEP 0910601 36 WD 36

Brutto

 

BEST BRUTTO
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 BÁRTA Michal GCKON 0440487 7,3 75 / 38 75 6,9
2 OVSÍK Jaroslav RGCML 0040598 9,8 78 / 38 78 9,4
3 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 10,1 81 / 35 81 10,1
4 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 9,5 81 / 34 81 9,5
5 PAVLICA Bohumil GCKAR 0191429 10,0 81 / 37 81 9,8
6 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 8,7 81 / 35 81 8,7
7 MRŮZKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900061 5,8 82 / 29 82 5,9
8 BARTUŠKA Roman GCHOS 0785662 9,5 83 / 32 83 9,6
9 STEINER Jiří GCMUP 1030194 13,3 84 / 35 84 13,3
10 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 13,1 84 / 35 84 13,1
11 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 8,9 85 / 30 85 9,0
12 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,4 85 / 39 85 16,5
13 STŘÍLKA Jan PGCGC 1251581 14,9 85 / 36 85 14,9
14 DOČEKAL Karel GCSTR 1390095 11,1 85 / 34 85 11,1
15 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 10,7 86 / 31 86 10,8
16 KAMENÍČEK Jan LGCPY 1800448 11,8 86 / 32 86 11,9
17 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 16,0 86 / 37 86 15,7
18 ŠVAMBERA Petr GCPOD 0560074 10,1 87 / 30 87 10,2
19 JAKUBEC Petr GCPDY 0081167 13,7 87 / 33 87 13,7
20 MAZÁNEK Jiří GCBIT 1630390 11,2 87 / 31 87 11,3
21 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 11,2 88 / 31 88 11,3
22 MELOUN Jiří CESGK 0987415 13,4 88 / 32 88 13,5
23 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 13,5 89 / 31 89 13,6
24 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 10,3 90 / 26 90 10,4
25 SEGEČ Marek GCBIT 1630499 11,0 90 / 27 90 11,1
26 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 7,8 91 / 26 91 7,9
27 BOROVIČKA Pavel CESGK 0985969 17,1 91 / 35 91 17,1
28 PAVLÍK Jan YARDR 1850133 10,8 92 / 27 92 10,9
29 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 19,8 92 / 35 92 19,8
30 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,8 93 / 30 93 15,9
31 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 13,5 93 / 27 93 13,6
32 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,9 93 / 30 93 16,0
33 BRADNA Jan GCBER 0501987 17,6 93 / 32 93 17,7
34 FÍLA Jiří GCGAR 1330002 16,9 95 / 32 95 17,0
35 BRAŠNA Antonín GRGGC 0920309 16,7 96 / 31 96 16,8
36 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 13,9 97 / 26 97 14,0
37 ZAHÁLKA Petr GCHOD 0103319 26,0 97 / 37 97 25,6
38 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 15,9 98 / 25 98 16,0
39 PELEŠKA Pavel GCPOD 0560346 16,9 98 / 30 98 17,0
40 PŘIBEK Roman PRAGK 1260407 12,9 98 / 24 98 13,0
41 ZIENTEK Miloslav GCMST 0680835 14,2 98 / 29 98 14,3
42 PREDNÁ Milada GCAUS 0281883 24,9 100 / 32 100 24,9
43 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 17,9 100 / 30 100 18,0
44 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 13,3 101 / 21 101 13,4
45 MRÁZEK Marek GCBBR 1640618 21,7 102 / 29 102 21,8
46 RUPERTOVÁ Alena MTHGC 0850683 22,7 103 / 29 103 22,8
47 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 21,1 103 / 25 103 21,2
48 SOUKUP Jan GCHOD 0106551 30,8 104 / 35 104 30,8
49 WURST Roman GKLIS 0120938 21,5 104 / 28 104 21,6
50 HOMOLKOVÁ Alena GCMST 0681077 32,2 105 / 37 105 31,7
51 HUCL Robert GCMST 0680282 13,9 107 / 23 107 14,0
52 SZABO Vladimír GCHOS 0780556 19,8 107 / 24 107 19,9
53 KONČEL Pavel BERGC 1540028 18,2 110 / 18 110 18,3
54 MAYEROVÁ Lucie GCBER 0502031 38 114 / 34 114 38
55 FÍLA Martin GCGAR 1330046 33,0 116 / 29 116 33,1
56 KOPÁLOVÁ Michaela CESGK 0986372 48 134 / 28 134 48
57 – 58 KNORRE Naděžda PJCBE 0230677 22,2 RTD 22,2
57 – 58 SMOLAGOVÁ Ilona GCTEP 0910601 36 WD 36
59 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 6,5 — / 13 6,6
60 PAVLÍK Josef GCBIT 1630313 15,9 — / 24 16,0
61 SVOBODA Miroslav GCHOD 0106828 17,9 — / 30 18,0
62 WEBER Martin GCSOK 1060010 7,8 — / 31 7,9
63 STOKLÁSKA Antonín GCPDY 0080773 11,7 — / 27 11,8
64 ZBOŘIL Michal PJCBE 0230628 16,8 — / 29 16,9
65 TOMÁŠ Otto GCSOK 1060550 15,9 — / 35 15,9
66 BÍLEK Václav CESGK 0986439 14,2 — / 26 14,3
67 KLIČKA Martin GCHOD 0100783 17,5 — / 31 17,6
68 KAPLAN Zdeněk GKLIS 0120962 15,3 — / 28 15,4
69 SELINGR Martin GCBIT 1630150 22,9 — / 28 23,0
70 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 9,5 — / 29 9,6
71 SEGEČ Karol GCBIT 1630500 18,4 — / 9 18,5
72 KNORRE Jaroslav PJCBE 0230424 13,4 — / 25 13,5
73 TŮMOVÁ Radka LGCPY 1801764 15,8 — / 35 15,8
74 HOMOLKA Jiří GCMST 0681076 23,5 — / 28 23,6
75 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 19,3 — / 29 19,4
76 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1801749 16,3 — / 27 16,4
77 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 30,1 — / 32 30,1
78 JURYŠTA Evžen GCHAJ 0880245 20,4 — / 15 20,5
79 STÖHR Milan ERBGC 1111496 19,7 — / 28 19,8
80 EICHLER Vladimír KGCMA 0662666 13,1 — / 27 13,2
81 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 22,8 — / 35 22,8
82 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 12,8 — / 26 12,9
83 ZBOŘILOVÁ Dagmar PJCBE 0230871 22,0 — / 33 22,0
84 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 29,8 — / 32 29,8
85 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 23,1 — / 31 23,2
86 ČERNÝ Aleš PGCGC 1250475 26,4 — / 29 26,5
87 MAYER Evžen GCBER 0501976 26,8 — / 20 26,9
88 FRÖHLICH Radim MTHGC 0850185 15,5 — / 24 15,6
89 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 19,1 — / 24 19,2
90 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 22,6 — / 26 22,7
91 NESEJTOVÁ Vlasta PRZGK 1220072 31,2 — / 29 31,3
92 KURČENKOVÁ Maria GCSOK 1060592 19,3 — / 24 19,4
93 MALIČOVSKÝ Petr PRZGK 1220059 23,2 — / 26 23,3
94 RUPERT Tomáš MTHGC 0850682 24,2 — / 30 24,3
95 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 25,6 — / 30 25,7
96 ŠVEJCAROVÁ Michaela PRAGK 1260953 39 — / 23 39
97 BRAŠNOVÁ Milada GRGGC 0920313 22,0 — / 15 22,1
98 VAŠÁKOVÁ Iwona LGCPY 1800198 32,4 — / 22 32,5
99 WURSTOVÁ Adéla GKLIS 0121080 34,8 — / 18 34,9
100 PREDNÝ Ján GCAUS 0282311 49 — / 18 49

Golf Resort Cihelny, Sobota 27. 7. 2019

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 22. 7. 2019
Startovní listina: k dispozici od 26. 7 . 2019 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.golfresortcihelny.cz

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:30    Slavnostní zahájení turnaje (losování jamek)
10:00    CANON START
15.00    Raut
16.00    Vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním, (s omezením na HCP 36)
4. kategorie “BRUTTO RÁNY“

Odpaliště:

muži:

HCP 0 – 54 žlutá

ženy:
HCP 0 – 54 červená

 

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 5 – muži a ženy zvlášť
Longest drive na jamce č. 1 – muži a ženy zvlášť
Brutto winner – společné
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

 

Startovní listina bude k dispozici od 25. 7. 2019 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

Golf Resort Cihelny, canon start 10:00  
Novák Vladimír  Mayer Evžen  Vašáková Iwona Mayerová Lucie   
180-0196 050-1976 180-0198 050-2031  
Balvín Petr Bradna Jan  Mrázek Marek  Benka Kryštof  
066-3002 050-1987 164-0618 098-7871  
Kameníček Jan  Kaplan Zdeněk  Kameníčková Lenka Kaplan Zdeněk   
180-0448 012-0962 180-2117 012-0962  
Přibek Roman  Koritenský Petr Provazník Václav Provazník Michal  
126-0407 126-0403 133-0165 133-0148  
Steiner Jiří Končel Pavel Szabo Vladimír Procházka Zdeněk  
103-0194 154-0028 078-0556 103-0194  
Fíla Jiří Klička Martin Svoboda Miroslav Fíla Martin  
133-0002 010-0783 010-6828 133-0046  
Procházka Miroslav Procházka Miroslav ml. Tůmová Radka Tůma Jiří  
180-0451 180-1749 180-1764 078-1422  
Sequens Richard  Daňa Antonín Černý Aleš Host  
125-0088 094-2744 125-0475    
Čížek Tomáš  Čížková Štěpánka Halamka Pavel Krátký František   
090-0059 090-0060 115-0134 133-0186  
Jakubec Petr Pavlík Josef Pavlík Ladislav  Kopálková Michaela  
008-1167 163-0313 098-5218    
Kobza Přemysl Kobzová Marcela Brašna Antonín  Brašnová Milada   
092-0164 092-0163 092-0309 092-0313  
Rupertová Alena Rupert Tomáš Predná  Milada Predný Jan   
085-0683 085-0682 028-1883 028-2311  
Wurst Roman  Homolka Jiří  Homolková Alena  Wurstová Adéla  
012-0938 078-7561 068-1077 012-1080  
Peleška Pavel  Loukota Václav Hájek Josef Smolagová Ilona  
056-0346 091-0906 091-0259 091-0601  
Endršt  Jiří  Endrštová Naděžda Beluský Milan Beluská Jana  
063-0180 063-0182 180-0152 180-0153  
Ovsik Jaroslav Otto Tomáš Kurčenková Marie  Juryšta Evžen  
004-0598 106-0550 106-0592 0880245   
Dočekal Karel  Pleskot Martin Eichler Vladimír Švec Radek  
139-0095 135-0582 066-2666   163-0466  
Knorre Jaroslav Zbořil Michal Zbořilová Dagmar  Knorre Naděžda  
023-0424 023-0628 023-0871 023-0677  
Filípek Jiří  Segeč Karol       Václavek Karel Host  
163-0067 163-0500 056-0293    
Svoboda Ludvík  Mazánek Jiří  Selingr Martin host   
163-0580 163-0390 163-0150    
Weber Martin  Veselý Pavel  Bílek Václav Stuchlík Jiří   
106-0010 078-2842 098-6439  078-6102  
Hrabánek Vít  Meloun Jiří Kuchař Jiří  Stohr Milan   
078-0206 122-0172 126-0604 111-1496  
Kubínová Daniela Soukup Jan  Zahálka Petr    
180-1968 129-0263 010-3319    
Mrůzek Filip Bartuška Roman Mrůzková Štěpánka  Maličovský Petr  
PRO 078-5662 090-0061 122-0059  
Pavlík Jan Ehrenberg Pavel Fröhlich Radim  Borovička Pavel  
185-0133 180-3013 085-0185 180-1950  
Pavlica Bohumil  Pfingstner Pavel  Nykodým Aleš Střílka Jan  
019-1429 098-1964 008-0693 125-1581  

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

 

Mistři

MISTŘI

Pořadí

Jméno

Klub

Reg. č.

HCP

Kolo 1

Skóre

HCP po

1

BÁRTA Michal

GCKON

0440487

7,3

38 / 75

38

6,9

2

OVSÍK Jaroslav

RGCML

0040598

9,8

38 / 78

38

9,4

3

PAVLICA Bohumil

GCKAR

0191429

10,0

37 / 81

37

9,8

4

STŘÍLKA Jan

PGCGC

1251581

14,9

36 / 85

36

14,9

5

PLESKOT Martin

GCMAP

1350582

10,1

35 / 81

35

10,1

6

STEINER Jiří

GCMUP

1030194

13,3

35 / 84

35

13,3

7

ČÍŽKOVÁ Štěpánka

GCSBO

0900060

13,1

35 / 84

35

13,1

8

PROCHÁZKA Miroslav

LGCPY

1800451

8,7

35 / 81

35

8,7

9

SVOBODA Ludvík

GCBIT

1630580

9,5

34 / 81

34

9,5

10

DOČEKAL Karel

GCSTR

1390095

11,1

34 / 85

34

11,1

11

JAKUBEC Petr

GCPDY

0081167

13,7

33 / 87

33

13,7

12

KAMENÍČEK Jan

LGCPY

1800448

11,8

32 / 86

32

11,9

13

BARTUŠKA Roman

GCHOS

0785662

9,5

32 / 83

32

9,6

14

MELOUN Jiří

CESGK

0987415

13,4

32 / 88

32

13,5

15

SEQUENS Richard

PGCGC

1250088

10,7

31 / 86

31

10,8

16

HALAMKA Pavel

RHFGC

1150134

13,5

31 / 89

31

13,6

17

MAZÁNEK Jiří

GCBIT

1630390

11,2

31 / 87

31

11,3

18

PFINGSTNER Pavel

CESGK

0981964

11,2

31 / 88

31

11,3

19

WEBER Martin

GCSOK

1060010

7,8

31 / —

31

7,9

20

ŠVAMBERA Petr

GCPOD

0560074

10,1

30 / 87

30

10,2

21

KOBZA Přemysl

GRGGC

0920164

8,9

30 / 85

30

9,0

22

NOVÁK Vladimír

LGCPY

1800196

9,5

29 / —

29

9,6

23

ZIENTEK Miloslav

GCMST

0680835

14,2

29 / 98

29

14,3

24

MRŮZKOVÁ Štěpánka

GCSBO

0900061

5,8

29 / 82

29

5,9

25

HRABÁNEK Vít

GCHOS

0780206

13,5

27 / 93

27

13,6

26

STOKLÁSKA Antonín

GCPDY

0080773

11,7

27 / —

27

11,8

27

PAVLÍK Jan

YARDR

1850133

10,8

27 / 92

27

10,9

28

EICHLER Vladimír

KGCMA

0662666

13,1

27 / —

27

13,2

29

SEGEČ Marek

GCBIT

1630499

11,0

27 / 90

27

11,1

30

ČÍŽEK Tomáš

GCSBO

0900059

7,8

26 / 91

26

7,9

31

KOBZOVÁ Marcela

GRGGC

0920163

10,3

26 / 90

26

10,4

32

BALVÍN Petr

KGCMA

0663002

12,8

26 / —

26

12,9

33

NYKODÝM Aleš

GCPDY

0080693

13,9

26 / 97

26

14,0

34

BÍLEK Václav

CESGK

0986439

14,2

26 / —

26

14,3

35

KNORRE Jaroslav

PJCBE

0230424

13,4

25 / —

25

13,5

36

PŘIBEK Roman

PRAGK

1260407

12,9

24 / 98

24

13,0

37

HUCL Robert

GCMST

0680282

13,9

23 / 107

23

14,0

38

FILÍPEK Jiří

GCBIT

1630067

13,3

21 / 101

21

13,4

39

VESELÝ Pavel

GCHOS

0782842

6,5

13 / —

13

6,6

Šampioni

ŠAMPIONI

Pořadí

Jméno

Klub

Reg. č.

HCP

Kolo 1

Skóre

HCP po

1

TŮMA Jiří

GCHOS

0781422

17,4

39 / 85

39

16,5

2

STUCHLÍK Jiří

CESGK

0985743

16,0

37 / 86

37

15,7

3

TOMÁŠ Otto

GCSOK

1060550

15,9

35 / —

35

15,9

4

BOROVIČKA Pavel

CESGK

0985969

17,1

35 / 91

35

17,1

5

TŮMOVÁ Radka

LGCPY

1801764

15,8

35 / —

35

15,8

6

KORITENSKÝ Petr

PRAGK

1260403

19,8

35 / 92

35

19,8

7

ZBOŘILOVÁ Dagmar

PJCBE

0230871

22,0

33 / —

33

22,0

8

FÍLA Jiří

GCGAR

1330002

16,9

32 / 95

32

17,0

9

BRADNA Jan

GCBER

0501987

17,6

32 / 93

32

17,7

10

KLIČKA Martin

GCHOD

0100783

17,5

31 / —

31

17,6

11

BRAŠNA Antonín

GRGGC

0920309

16,7

31 / 96

31

16,8

12

PELEŠKA Pavel

GCPOD

0560346

16,9

30 / 98

30

17,0

13

ENDRŠT Jiří

GCMNI

0630180

15,8

30 / 93

30

15,9

14

SVOBODA Miroslav

GCHOD

0106828

17,9

30 / —

30

18,0

15

ENDRŠTOVÁ Naděžda

GCMNI

0630182

15,9

30 / 93

30

16,0

16

LOUKOTA Václav

GCTEP

0910906

17,9

30 / 100

30

18,0

17

ZBOŘIL Michal

PJCBE

0230628

16,8

29 / —

29

16,9

18

MRÁZEK Marek

GCBBR

1640618

21,7

29 / 102

29

21,8

19

HÁJEK Josef

GCTEP

0910259

19,3

29 / —

29

19,4

20

KAPLAN Zdeněk

GKLIS

0120962

15,3

28 / —

28

15,4

21

STÖHR Milan

ERBGC

1111496

19,7

28 / —

28

19,8

22

WURST Roman

GKLIS

0120938

21,5

28 / 104

28

21,6

23

PROCHÁZKA Miroslav

LGCPY

1801749

16,3

27 / —

27

16,4

24

KAMENÍČKOVÁ Lenka

LGCPY

1802117

15,9

25 / 98

25

16,0

25

VÁCLAVEK Karel

GCPOD

0560293

21,1

25 / 103

25

21,2

26

FRÖHLICH Radim

MTHGC

0850185

15,5

24 / —

24

15,6

27

JANULÍK Petr

GCCHP

1441171

19,1

24 / —

24

19,2

28

PAVLÍK Josef

GCBIT

1630313

15,9

24 / —

24

16,0

29

KURČENKOVÁ Maria

GCSOK

1060592

19,3

24 / —

24

19,4

30

SZABO Vladimír

GCHOS

0780556

19,8

24 / 107

24

19,9

31

KONČEL Pavel

BERGC

1540028

18,2

18 / 110

18

18,3

32

BRAŠNOVÁ Milada

GRGGC

0920313

22,0

15 / —

15

22,1

33

JURYŠTA Evžen

GCHAJ

0880245

20,4

15 / —

15

20,5

34

SEGEČ Karol

GCBIT

1630500

18,4

9 / —

9

18,5

Ranaři

RANAŘI

Pořadí

Jméno

Klub

Reg. č.

HCP

Kolo 1

Skóre

HCP po

1

ZAHÁLKA Petr

GCHOD

0103319

26,0

37 / 97

37

25,6

2

HOMOLKOVÁ Alena

GCMST

0681077

32,2

37 / 105

37

31,7

3

PROVAZNÍK Michal

GCGAR

1330148

22,8

35 / —

35

22,8

4

SOUKUP Jan

GCHOD

0106551

30,8

35 / 104

35

30,8

5

MAYEROVÁ Lucie

GCBER

0502031

38

32 / 114

32

38

6

PREDNÁ Milada

GCAUS

0281883

24,9

32 / 100

32

24,9

7

BELUSKÁ Jana

LGCPY

1800153

29,8

32 / —

32

29,8

8

ŠVEC Radek

GCBIT

1630466

30,1

32 / —

32

30,1

9

BRADA Miroslav

GCBIT

1630306

23,1

31 / —

31

23,2

10

BELUSKÝ Milan

LGCPY

1800152

25,6

30 / —

30

25,7

11

RUPERT Tomáš

MTHGC

0850682

24,2

30 / —

30

24,3

12

FÍLA Martin

GCGAR

1330046

33,0

29 / 116

29

33,1

13

RUPERTOVÁ Alena

MTHGC

0850683

22,7

29 / 103

29

22,8

14

ČERNÝ Aleš

PGCGC

1250475

26,4

29 / —

29

26,5

15

NESEJTOVÁ Vlasta

PRZGK

1220072

31,2

29 / —

29

31,3

16

SELINGR Martin

GCBIT

1630150

22,9

28 / —

28

23,0

17

HOMOLKA Jiří

GCMST

0681076

23,5

28 / —

28

23,6

18

MALIČOVSKÝ Petr

PRZGK

1220059

23,2

26 / —

26

23,3

19

PROVAZNÍK Václav

GCGAR

1330165

22,6

26 / —

26

22,7

20

VAŠÁKOVÁ Iwona

LGCPY

1800198

32,4

22 / —

22

32,5

21

KOPÁLOVÁ Michaela

CESGK

0986372

48

21 / 134

21

48

22

ŠVEJCAROVÁ Michaela

PRAGK

1260953

39

20 / —

20

39

23

MAYER Evžen

GCBER

0501976

26,8

20 / —

20

26,9

24

WURSTOVÁ Adéla

GKLIS

0121080

34,8

18 / —

18

34,9

25

PREDNÝ Ján

GCAUS

0282311

49

13 / —

13

49

26 – 27

KNORRE Naděžda

PJCBE

0230677

22,2

RTD

22,2

26 – 27

SMOLAGOVÁ Ilona

GCTEP

0910601

36

WD

36

Brutto

 

BEST BRUTTO

Pořadí

Jméno

Klub

Reg. č.

HCP

Kolo 1

Skóre

HCP po

1

BÁRTA Michal

GCKON

0440487

7,3

75 / 38

75

6,9

2

OVSÍK Jaroslav

RGCML

0040598

9,8

78 / 38

78

9,4

3

PLESKOT Martin

GCMAP

1350582

10,1

81 / 35

81

10,1

4

SVOBODA Ludvík

GCBIT

1630580

9,5

81 / 34

81

9,5

5

PAVLICA Bohumil

GCKAR

0191429

10,0

81 / 37

81

9,8

6

PROCHÁZKA Miroslav

LGCPY

1800451

8,7

81 / 35

81

8,7

7

MRŮZKOVÁ Štěpánka

GCSBO

0900061

5,8

82 / 29

82

5,9

8

BARTUŠKA Roman

GCHOS

0785662

9,5

83 / 32

83

9,6

9

STEINER Jiří

GCMUP

1030194

13,3

84 / 35

84

13,3

10

ČÍŽKOVÁ Štěpánka

GCSBO

0900060

13,1

84 / 35

84

13,1

11

KOBZA Přemysl

GRGGC

0920164

8,9

85 / 30

85

9,0

12

TŮMA Jiří

GCHOS

0781422

17,4

85 / 39

85

16,5

13

STŘÍLKA Jan

PGCGC

1251581

14,9

85 / 36

85

14,9

14

DOČEKAL Karel

GCSTR

1390095

11,1

85 / 34

85

11,1

15

SEQUENS Richard

PGCGC

1250088

10,7

86 / 31

86

10,8

16

KAMENÍČEK Jan

LGCPY

1800448

11,8

86 / 32

86

11,9

17

STUCHLÍK Jiří

CESGK

0985743

16,0

86 / 37

86

15,7

18

ŠVAMBERA Petr

GCPOD

0560074

10,1

87 / 30

87

10,2

19

JAKUBEC Petr

GCPDY

0081167

13,7

87 / 33

87

13,7

20

MAZÁNEK Jiří

GCBIT

1630390

11,2

87 / 31

87

11,3

21

PFINGSTNER Pavel

CESGK

0981964

11,2

88 / 31

88

11,3

22

MELOUN Jiří

CESGK

0987415

13,4

88 / 32

88

13,5

23

HALAMKA Pavel

RHFGC

1150134

13,5

89 / 31

89

13,6

24

KOBZOVÁ Marcela

GRGGC

0920163

10,3

90 / 26

90

10,4

25

SEGEČ Marek

GCBIT

1630499

11,0

90 / 27

90

11,1

26

ČÍŽEK Tomáš

GCSBO

0900059

7,8

91 / 26

91

7,9

27

BOROVIČKA Pavel

CESGK

0985969

17,1

91 / 35

91

17,1

28

PAVLÍK Jan

YARDR

1850133

10,8

92 / 27

92

10,9

29

KORITENSKÝ Petr

PRAGK

1260403

19,8

92 / 35

92

19,8

30

ENDRŠT Jiří

GCMNI

0630180

15,8

93 / 30

93

15,9

31

HRABÁNEK Vít

GCHOS

0780206

13,5

93 / 27

93

13,6

32

ENDRŠTOVÁ Naděžda

GCMNI

0630182

15,9

93 / 30

93

16,0

33

BRADNA Jan

GCBER

0501987

17,6

93 / 32

93

17,7

34

FÍLA Jiří

GCGAR

1330002

16,9

95 / 32

95

17,0

35

BRAŠNA Antonín

GRGGC

0920309

16,7

96 / 31

96

16,8

36

NYKODÝM Aleš

GCPDY

0080693

13,9

97 / 26

97

14,0

37

ZAHÁLKA Petr

GCHOD

0103319

26,0

97 / 37

97

25,6

38

KAMENÍČKOVÁ Lenka

LGCPY

1802117

15,9

98 / 25

98

16,0

39

PELEŠKA Pavel

GCPOD

0560346

16,9

98 / 30

98

17,0

40

PŘIBEK Roman

PRAGK

1260407

12,9

98 / 24

98

13,0

41

ZIENTEK Miloslav

GCMST

0680835

14,2

98 / 29

98

14,3

42

PREDNÁ Milada

GCAUS

0281883

24,9

100 / 32

100

24,9

43

LOUKOTA Václav

GCTEP

0910906

17,9

100 / 30

100

18,0

44

FILÍPEK Jiří

GCBIT

1630067

13,3

101 / 21

101

13,4

45

MRÁZEK Marek

GCBBR

1640618

21,7

102 / 29

102

21,8

46

RUPERTOVÁ Alena

MTHGC

0850683

22,7

103 / 29

103

22,8

47

VÁCLAVEK Karel

GCPOD

0560293

21,1

103 / 25

103

21,2

48

SOUKUP Jan

GCHOD

0106551

30,8

104 / 35

104

30,8

49

WURST Roman

GKLIS

0120938

21,5

104 / 28

104

21,6

50

HOMOLKOVÁ Alena

GCMST

0681077

32,2

105 / 37

105

31,7

51

HUCL Robert

GCMST

0680282

13,9

107 / 23

107

14,0

52

SZABO Vladimír

GCHOS

0780556

19,8

107 / 24

107

19,9

53

KONČEL Pavel

BERGC

1540028

18,2

110 / 18

110

18,3

54

MAYEROVÁ Lucie

GCBER

0502031

38

114 / 34

114

38

55

FÍLA Martin

GCGAR

1330046

33,0

116 / 29

116

33,1

56

KOPÁLOVÁ Michaela

CESGK

0986372

48

134 / 28

134

48

57 – 58

KNORRE Naděžda

PJCBE

0230677

22,2

RTD

22,2

57 – 58

SMOLAGOVÁ Ilona

GCTEP

0910601

36

WD

36

59

VESELÝ Pavel

GCHOS

0782842

6,5

— / 13

6,6

60

PAVLÍK Josef

GCBIT

1630313

15,9

— / 24

16,0

61

SVOBODA Miroslav

GCHOD

0106828

17,9

— / 30

18,0

62

WEBER Martin

GCSOK

1060010

7,8

— / 31

7,9

63

STOKLÁSKA Antonín

GCPDY

0080773

11,7

— / 27

11,8

64

ZBOŘIL Michal

PJCBE

0230628

16,8

— / 29

16,9

65

TOMÁŠ Otto

GCSOK

1060550

15,9

— / 35

15,9

66

BÍLEK Václav

CESGK

0986439

14,2

— / 26

14,3

67

KLIČKA Martin

GCHOD

0100783

17,5

— / 31

17,6

68

KAPLAN Zdeněk

GKLIS

0120962

15,3

— / 28

15,4

69

SELINGR Martin

GCBIT

1630150

22,9

— / 28

23,0

70

NOVÁK Vladimír

LGCPY

1800196

9,5

— / 29

9,6

71

SEGEČ Karol

GCBIT

1630500

18,4

— / 9

18,5

72

KNORRE Jaroslav

PJCBE

0230424

13,4

— / 25

13,5

73

TŮMOVÁ Radka

LGCPY

1801764

15,8

— / 35

15,8

74

HOMOLKA Jiří

GCMST

0681076

23,5

— / 28

23,6

75

HÁJEK Josef

GCTEP

0910259

19,3

— / 29

19,4

76

PROCHÁZKA Miroslav

LGCPY

1801749

16,3

— / 27

16,4

77

ŠVEC Radek

GCBIT

1630466

30,1

— / 32

30,1

78

JURYŠTA Evžen

GCHAJ

0880245

20,4

— / 15

20,5

79

STÖHR Milan

ERBGC

1111496

19,7

— / 28

19,8

80

EICHLER Vladimír

KGCMA

0662666

13,1

— / 27

13,2

81

PROVAZNÍK Michal

GCGAR

1330148

22,8

— / 35

22,8

82

BALVÍN Petr

KGCMA

0663002

12,8

— / 26

12,9

83

ZBOŘILOVÁ Dagmar

PJCBE

0230871

22,0

— / 33

22,0

84

BELUSKÁ Jana

LGCPY

1800153

29,8

— / 32

29,8

85

BRADA Miroslav

GCBIT

1630306

23,1

— / 31

23,2

86

ČERNÝ Aleš

PGCGC

1250475

26,4

— / 29

26,5

87

MAYER Evžen

GCBER

0501976

26,8

— / 20

26,9

88

FRÖHLICH Radim

MTHGC

0850185

15,5

— / 24

15,6

89

JANULÍK Petr

GCCHP

1441171

19,1

— / 24

19,2

90

PROVAZNÍK Václav

GCGAR

1330165

22,6

— / 26

22,7

91

NESEJTOVÁ Vlasta

PRZGK

1220072

31,2

— / 29

31,3

92

KURČENKOVÁ Maria

GCSOK

1060592

19,3

— / 24

19,4

93

MALIČOVSKÝ Petr

PRZGK

1220059

23,2

— / 26

23,3

94

RUPERT Tomáš

MTHGC

0850682

24,2

— / 30

24,3

95

BELUSKÝ Milan

LGCPY

1800152

25,6

— / 30

25,7

96

ŠVEJCAROVÁ Michaela

PRAGK

1260953

39

— / 23

39

97

BRAŠNOVÁ Milada

GRGGC

0920313

22,0

— / 15

22,1

98

VAŠÁKOVÁ Iwona

LGCPY

1800198

32,4

— / 22

32,5

99

WURSTOVÁ Adéla

GKLIS

0121080

34,8

— / 18

34,9

100

PREDNÝ Ján

GCAUS

0282311

49

— / 18

49

 

Gabriela Šulcová, ředitelka Tour
M: +420 777 300 003, E: golf@getour.cz
P: Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9