Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: 3. 9. 2018 do 12hod.
Startovní listina: k dispozici od 6. 9. 2018 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.grcm.cz

 

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:15    Slavnostní zahájení turnaje (losování jamek)
10:00    CANON START
15.00    Raut
16.00    Vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“ , HCP 0 – 14 / Hra na rány 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním

2. kategorie “ŠAMPIONI“,  HCP 14,1 – 21 / Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním

3. kategorie „RANAŘI“ , HCP 21,1- 54 / Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním, (s omezením na HCP 36)

4. kategorie „BRUTTO RÁNY“

Odpaliště:

muži:  HCP 0 – 14  bílá  ( věk 65 a více  – odpaliště žlutá)

           HCP 14,1 – 54  žlutá

ženy:  HCP 0 – 54  červená

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 10 – muži a ženy zvlášť.
Longest drive na jamce č. 4 – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž (dobrovolný vklad 200 Kč– prosím, vezměte si drobné! =)

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Startovní listina bude k dispozici od 6. 9. 2018 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

Golf Resort Černý Most CANNON START v 10:00 hod
Sequens Richard Janulík Petr Daňa Antonín Katzer Jaroslav
1250088 1441171 0942744 1251636
Mrázek Marek Bradna Jan Mátl Aleš Mayer Evžen
1640618 0501987 0785385 0501976
Čížek Jiří Novák Vladimír Hrádek Zbyněk Panec Zdeněk
 0780384 1800196  0650588 0100853
Panenka Antonín Tůma Jiří Tůma Martin Urban Martin
0120984 0781422 0782557
Bezouška Daniel Frýdl Jaroslav Čížková Štěpánka Čížek Tomáš
1330001 0440957 0900060 0900059
Kobza Přemysl Kobzová Marcela Krejčí Zdeněk Krejčí Alena
0920164 0920163 0490548 0105043
Meloun Jiří Kuchař Jiří Nousek Milan Stöhr Milan
1220172 1260604 1260777 1111496
Nousková  Lenka Hrabánek Vít Máchová Ivana host
1260454 0780206 1260451
Klečka Vladimír Endrštová Naděžda Hanzal Jiří Beluský Milan
1800145 0630182 0000015 1800152
Pfingster Pavel Novák Jiří Nykodým ALeš Střílka Jan
0981964 0501095 0080693 1251581
Paťha Jindřich Hájek Josef Loukota Václav Dostál Tomáš
1081324 0910259 0910906 0787848
Veselý Pavel Stuchlík Jiří Hübner Jan Pánek Jan
0782842 0985743 1800877 1803328
Janeba Pavel Halamka Pavel Rosenkranz Jan Kalkusová Renáta
1360148 1150134 1360145 0462004
Vaňásek Hodinová Monika Pavlík Josef Wurst Roman Brada Miroslav
0120557 1630313 0120938 1630306
Petržela Lubomír Novák Radek Sekavová Irena Juris Martin 
1970309 1820113 2130093 0530885
Máška Jan Bursa Pavel jr Rýdl Petr host
1800418 0100062 1630527
Svoboda Ludvík Kotíšek René Dienelt Petr Půža Miroslav
1630580 0220713 1630491 0220350
Segeč Marek Filípek Jiří Segeč Karol Novotný Jan
1630499 1630067 1630500
Jakoubek Tomáš Ždímal Jiří Jamečný Roman Selingr Martin
1060326 0970035 1060571 1630150
Trsek Jan Rajmont Matouš Trsek Jan Koritenský Petr
1010002 1330134 1010002 1260403
Mrůzek Filip Čížková Štěpánka jr. Pavlica Bohumil Frölich Radim
PRO 0900061 0191429 0850185
Steiner Jiří Procházka Zdeněk Bednář Jiří Švejda Petr
1030194 0500721 0783424 1030535
Hoskovec Marek Fíla Jiří Szabo Vladimír Fílová Věra
0461114 1330002 0780556 1330021
Zavadil Zavadil Zavadil Zavadil

Výsledky

Mistři | Šampioni | Ranaři

Mistři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 9,7 70 / 38 70 9,3
2 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 12,9 71 / 37 71 12,6
3 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 11,4 71 / 37 71 11,2
4 KLEČKA Vladimír LGCPY 1800145 10,6 72 / 36 72 10,6
5 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 0120557 12,1 72 / 36 72 12,1
6 HOSKOVEC Marek GKCEE 0461114 10,1 74 / 36 74 10,1
7 RAJMONT Matouš GCGAR 1330134 10,6 74 / 34 74 10,6
8 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,8 74 / 34 74 13,8
9 PAŤHA Jindřich GCTLC 1081324 12,5 75 / 33 75 12,5
10 BEZOUŠKA Daniel GCGAR 1330001 5,2 76 / 32 76 5,3
11 ČÍŽKOVÁ ML. Štěpánka GCSBO 0900061 5,6 76 / 32 76 5,7
12 TRSEK Jan GCCKR 1010002 9,9 77 / 31 77 10,0
13 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 10,6 78 / 30 78 10,7
14 PAVLICA Bohumil GCKAR 0191429 9,5 78 / 30 78 9,6
15 STEINER Jiří GCMUP 1030194 13,0 79 / 30 79 13,1
16 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 10,6 79 / 30 79 10,7
17 JANEBA Pavel GCMBM 1360148 11,0 80 / 29 80 11,1
18 MÁŠKA Jan LGCPY 1800418 11,4 80 / 30 80 11,5
19 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 7,6 81 / 29 81 7,7
20 DIENELT Petr GCBIT 1630491 8,9 82 / 27 82 9,0
21 KOTÍŠEK René GCBIT 1630493 8,5 82 / 26 82 8,6
22 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 13,6 83 / 27 83 13,7
23 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 8,2 84 / 25 84 8,3
24 JAKOUBEK Tomáš GCSOK 1060326 14,0 85 / 25 85 14,1
25 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 10,3 85 / 28 85 10,4
26 PETRŽELA Lubomír GDSAP 1970309 10,7 86 / 25 86 10,8
27 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 13,8 87 / 25 87 13,9
28 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 7,2 88 / 21 88 7,3
29 NOVÁK Jiří GCBER 0501095 13,5 — / 34 13,5
30 BURSA Pavel GCHOD 0100062 12,2 — / 12 12,3
31 FRÝDL Jaroslav GCKON 0440957 10,5 — / 26 10,6
32 SEGEČ Marek GCBIT 1630499 12,4 — / 24 12,5
33 MRŮZEK Filip RGCML 0040522 PRO 64 / 44 64 PRO

Šampioni

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 14,8 42 / 84 42 13,0
2 KMEC Martin GCMAP 1352582 15,3 40 / 87 40 14,1
3 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 15,8 39 / 91 39 14,9
4 STÖHR Milan ERBGC 1111496 20,4 39 / 94 39 19,2
5 ŠVEJDA Petr GCMUP 1030535 20,7 37 / 98 37 20,3
6 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 18,5 36 / — 36 18,5
7 NOVÁK Radek GSNKU 1820113 15,2 34 / — 34 15,2
8 BEDNÁŘ Jiří GCHOS 0783424 20,3 34 / 100 34 20,3
9 ŽDÍMAL Jiří GCYPS 0970035 18,5 34 / 96 34 18,5
10 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 17,2 34 / 96 34 17,2
11 – 12 MELOUN Jiří PRZGK 1220172 15,6 33 / 94 33 15,6
11 – 12 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 19,8 33 / — 33 19,8
13 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,0 32 / 98 32 17,1
14 FÍLA Jiří GCGAR 1330002 16,5 32 / — 32 16,6
15 STŘÍLKA Jan PGCGC 1251581 17,0 32 / — 32 17,1
16 PAVLÍK Josef GCBIT 1630313 16,8 31 / 97 31 16,9
17 PŮŽA Miroslav IGCMO 0220350 16,4 31 / 97 31 16,5
18 FRÖHLICH Radim MTHGC 0850185 17,5 30 / 100 30 17,6
19 POBUDA Karel GCCSH 0410666 16,5 29 / 99 29 16,6
20 MÜLLER Filip RGCML 0041013 20,5 29 / 108 29 20,6
21 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 18,3 29 / 101 29 18,4
22 PROCHÁZKA Zdeněk GCBER 0500721 18,3 29 / 104 29 18,4
23 HÜBNER Jan LGCPY 1800877 20,3 29 / 104 29 20,4
24 FIKES Miroslav GCMUP 1030089 18,5 29 / 103 29 18,6
25 URBAN Martin RHFGC 1150053 14,4 28 / 97 28 14,5
26 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 18,1 28 / — 28 18,2
27 SZABO Vladimír GCHOS 0780556 19,6 27 / — 27 19,7
28 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 20,6 27 / 108 27 20,7
29 HANZAL Jiří GCKAR 0191255 15,3 27 / — 27 15,4
30 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 0462004 17,2 27 / 101 27 17,3
31 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 14,6 26 / 99 26 14,7
32 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 19,3 26 / 106 26 19,4
33 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 16,9 26 / 108 26 17,0
34 SEGEČ Karol GCBIT 1630500 17,8 25 / 108 25 17,9
35 PANENKA Antonín GKLIS 0120984 16,2 25 / 105 25 16,3
36 KREJČÍ Zdeněk GCALF 0490548 14,1 25 / 100 25 14,2
37 PERNET Tomáš GCPOD 0560362 19,2 22 / — 22 19,3
38 MRÁZ Pavel GCBIT 1630707 15,6 21 / 108 21 15,7
39 ZAVADIL Milan CESGK 0986760 19,3 17 / 116 17 19,4
40 SEKAVOVÁ Irena KLPGO 2130093 20,5 16 / — 16 20,6

 

 

Ranaři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 RÝDL Petr GCBIT 1630527 29,9 43 / 101 43 26,4
2 MRÁZEK Marek GCBBR 1640618 24,4 42 / 97 42 22,0
3 KREJČÍ Alena GCHOD 0105043 36 39 / 111 39 34,5
4 SELINGR Martin GCBIT 1630150 25,7 37 / — 37 25,3
5 MÁTL Aleš GCHOS 0785385 32,3 35 / 115 35 32,3
6 JURIS Martin GCLIB 0530885 22,4 34 / 101 34 22,4
7 BRADNA Jan GCBER 0501987 25,3 34 / — 34 25,3
8 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 26,2 32 / 108 32 26,2
9 MÁCHOVÁ Ivana PRAGK 1260451 23,3 31 / 104 31 23,4
10 TŮMA Martin GCHOS 0782557 36 30 / — 30 36
11 JAMEČNÝ Roman GCSOK 1060571 21,2 29 / 107 29 21,3
12 DOSTÁL Tomáš GCHOS 0787848 39 24 / — 24 39
13 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 24,1 24 / 118 24 24,2
14 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 26,1 24 / — 24 26,2
15 MATOUŠKOVÁ Lenka LGCPY 1800361 28,7 24 / — 24 28,8
16 FÍLOVÁ Věra GCGAR 1330021 28,4 23 / 118 23 28,5
17 MAYER Evžen GCBER 0501976 35,1 23 / — 23 35,2
18 KATZER Jaroslav PGCGC 1251636 29,1 23 / 125 23 29,2
19 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 25,0 22 / 117 22 25,1
20 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 22,5 20 / — 20 22,6
21 NOVOTNÝ Jan GCBIT 1630290 22,2 18 / — 18 22,3
22 WURST Roman GKLIS 0120938 21,7 13 / — 13 21,8

Brutto

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 MRŮZEK Filip RGCML 0040522 PRO 66 / 44 66 PRO
2 ČÍŽKOVÁ ML. Štěpánka GCSBO 0900061 5,6 82 / 32 82 5,7
3 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 9,7 84 / 38 84 9,3
4 BEZOUŠKA Daniel GCGAR 1330001 5,2 84 / 32 84 5,3
5 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 14,8 84 / 42 84 13,0
6 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 0120557 12,1 86 / 36 86 12,1
7 KMEC Martin GCMAP 1352582 15,3 87 / 40 87 14,1
8 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 11,4 87 / 37 87 11,2
9 KLEČKA Vladimír LGCPY 1800145 10,6 87 / 36 87 10,6
10 RAJMONT Matouš GCGAR 1330134 10,6 87 / 34 87 10,6
11 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 12,9 89 / 37 89 12,6
12 HOSKOVEC Marek GKCEE 0461114 10,1 89 / 36 89 10,1
13 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 10,6 90 / 30 90 10,7
14 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 15,8 91 / 39 91 14,9
15 TRSEK Jan GCCKR 1010002 9,9 91 / 31 91 10,0
16 PAVLICA Bohumil GCKAR 0191429 9,5 92 / 30 92 9,6
17 PAŤHA Jindřich GCTLC 1081324 12,5 92 / 33 92 12,5
18 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 7,6 92 / 29 92 7,7
19 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,8 93 / 34 93 13,8
20 MELOUN Jiří PRZGK 1220172 15,6 94 / 33 94 15,6
21 STÖHR Milan ERBGC 1111496 20,4 94 / 39 94 19,2
22 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 10,6 94 / 30 94 10,7
23 DIENELT Petr GCBIT 1630491 8,9 95 / 27 95 9,0
24 KOTÍŠEK René GCBIT 1630493 8,5 95 / 26 95 8,6
25 JANEBA Pavel GCMBM 1360148 11,0 96 / 29 96 11,1
26 ŽDÍMAL Jiří GCYPS 0970035 18,5 96 / 34 96 18,5
27 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 17,2 96 / 34 96 17,2
28 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 8,2 96 / 25 96 8,3
29 MÁŠKA Jan LGCPY 1800418 11,4 96 / 30 96 11,5
30 PAVLÍK Josef GCBIT 1630313 16,8 97 / 31 97 16,9
31 STEINER Jiří GCMUP 1030194 13,0 97 / 30 97 13,1
32 URBAN Martin RHFGC 1150053 14,4 97 / 28 97 14,5
33 PŮŽA Miroslav IGCMO 0220350 16,4 97 / 31 97 16,5
34 MRÁZEK Marek GCBBR 1640618 24,4 97 / 42 97 22,0
35 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,0 98 / 32 98 17,1
36 ŠVEJDA Petr GCMUP 1030535 20,7 98 / 37 98 20,3
37 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 13,6 98 / 27 98 13,7
38 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 14,6 99 / 26 99 14,7
39 POBUDA Karel GCCSH 0410666 16,5 99 / 29 99 16,6
40 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 7,2 99 / 21 99 7,3
41 FRÖHLICH Radim MTHGC 0850185 17,5 100 / 30 100 17,6
42 BEDNÁŘ Jiří GCHOS 0783424 20,3 100 / 34 100 20,3
43 KREJČÍ Zdeněk GCALF 0490548 14,1 100 / 25 100 14,2
44 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 10,3 100 / 28 100 10,4
45 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 18,3 101 / 29 101 18,4
46 JURIS Martin GCLIB 0530885 22,4 101 / 34 101 22,4
47 RÝDL Petr GCBIT 1630527 29,9 101 / 43 101 26,4
48 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 0462004 17,2 101 / 27 101 17,3
49 PETRŽELA Lubomír GDSAP 1970309 10,7 101 / 25 101 10,8
50 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 13,8 103 / 25 103 13,9
51 FIKES Miroslav GCMUP 1030089 18,5 103 / 29 103 18,6
52 JAKOUBEK Tomáš GCSOK 1060326 14,0 104 / 25 104 14,1
53 MÁCHOVÁ Ivana PRAGK 1260451 23,3 104 / 31 104 23,4
54 HÜBNER Jan LGCPY 1800877 20,3 104 / 29 104 20,4
55 PROCHÁZKA Zdeněk GCBER 0500721 18,3 104 / 29 104 18,4
56 PANENKA Antonín GKLIS 0120984 16,2 105 / 25 105 16,3
57 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 19,3 106 / 26 106 19,4
58 JAMEČNÝ Roman GCSOK 1060571 21,2 107 / 29 107 21,3
59 MRÁZ Pavel GCBIT 1630707 15,6 108 / 21 108 15,7
60 MÜLLER Filip RGCML 0041013 20,5 108 / 29 108 20,6
61 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 20,6 108 / 27 108 20,7
62 SEGEČ Karol GCBIT 1630500 17,8 108 / 25 108 17,9
63 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 16,9 108 / 26 108 17,0
64 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 26,2 108 / 32 108 26,2
65 KREJČÍ Alena GCHOD 0105043 36 111 / 39 111 34,5
66 MÁTL Aleš GCHOS 0785385 32,3 115 / 35 115 32,3
67 ZAVADIL Milan CESGK 0986760 19,3 116 / 17 116 19,4
68 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 25,0 117 / 22 117 25,1
69 FÍLOVÁ Věra GCGAR 1330021 28,4 118 / 23 118 28,5
70 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 24,1 118 / 24 118 24,2
71 KATZER Jaroslav PGCGC 1251636 29,1 125 / 23 125 29,2
72 SEKAVOVÁ Irena KLPGO 2130093 20,5 — / 16 20,6
73 HANZAL Jiří GCKAR 0191255 15,3 — / 27 15,4
74 BRADNA Jan GCBER 0501987 25,3 — / 34 25,3
75 SELINGR Martin GCBIT 1630150 25,7 — / 37 25,3
76 NOVÁK Radek GSNKU 1820113 15,2 — / 34 15,2
77 NOVÁK Jiří GCBER 0501095 13,5 — / 34 13,5
78 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 18,5 — / 36 18,5
79 FÍLA Jiří GCGAR 1330002 16,5 — / 32 16,6
80 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 19,8 — / 33 19,8
81 STŘÍLKA Jan PGCGC 1251581 17,0 — / 32 17,1
82 SZABO Vladimír GCHOS 0780556 19,6 — / 27 19,7
83 FRÝDL Jaroslav GCKON 0440957 10,5 — / 26 10,6
84 NOVOTNÝ Jan GCBIT 1630290 22,2 — / 18 22,3
85 BURSA Pavel GCHOD 0100062 12,2 — / 12 12,3
86 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 18,1 — / 28 18,2
87 WURST Roman GKLIS 0120938 21,7 — / 13 21,8
88 SEGEČ Marek GCBIT 1630499 12,4 — / 24 12,5
89 MATOUŠKOVÁ Lenka LGCPY 1800361 28,7 — / 24 28,8
90 MAYER Evžen GCBER 0501976 35,1 — / 23 35,2
91 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 22,5 — / 20 22,6
92 PERNET Tomáš GCPOD 0560362 19,2 — / 22 19,3
93 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 26,1 — / 24 26,2
94 TŮMA Martin GCHOS 0782557 36 — / 30 36
95 DOSTÁL Tomáš GCHOS 0787848 39 — / 25 39

Gabriela Šulcová, ředitelka Tour
M: +420 777 300 003, E: golf@getour.cz
P: Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9