Golf Resort Černý Most, Pátek 6. 9. 2019

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 2. 9. 2019
Startovní listina: k dispozici od 5. 9. 2019 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.grcm.cz

 

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:15    Slavnostní zahájení turnaje (losování jamek)
10:00    CANON START
15.00    Raut
16.00    Vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“, HCP 0 – 14/ Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“, HCP 14,1 – 19/ Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“, HCP 19,1 – 54/ Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním, (s omezením na HCP 36)
4. kategorie “BRUTTO RÁNY“

Odpaliště:

muži:

HCP 0 – 54 žlutá

ženy:
HCP 0 – 54 červená

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 10 – muži a ženy zvlášť.
Longest drive na jamce č. 4 – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Startovní listina bude k dispozici od 6. 9. 2018 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

CANON START 10:00    
Čížek Jiří Novák Vladimír Hrádek Zbyněk Mayer Evžen
7803841800196 0650588501976
Balvín PetrBradna Jan Mrázek Marek Mátl Aleš
6630025019871640618785385
Hlinka TomášJirovský Jiří Petlach OndřejHlinková Romana
180000218007679864941800004
Tůma JiříLehký PetrVeirauch VladimírTůma Martin
78142221400131641014782557
Steiner JiříDobrovolný JaroslavDolejší VáclavProcházka Zdeněk
1030194108088410813321540351
Nevšímal Karel sen.Tačner JaroslavKolář PavelAvenarius Zdeněk
31722163076016307621400512
Sequens Richard Daňa AntonínJanulík PetrČerný Aleš
125008894274414411711250475
Čechal PavelŠkvor Pavel Rupert Tomášhost
850966983121850682
Pavlica Bohumil Pfingstner Pavel Nykodým AlešStřílka Jan
191429981964806931251581
Jakoubek Tomáš    Kamenický PetrJamečný RomanSelingr Martin               
1060326180432810605711630150
Půža MiroslavKrov PavelJirsa David Švec  Radek
2203502203522203221630466
Vaňásek Hodinová MonikaVaňásek PetrWurst Roman Homolka Jiří
120557120556120938681076
Pavlík JosefProvazník VáclavBrada MiroslavProvazník Michal
1630313133016516303061330148
Kobza PřemyslKobzová MarcelaKupka Milan Kupková Martina
92016492016318001011800102
Janeba PavelRosenkranz Jan Nousková Lenka Kalkusová Renáta
136014813601451260454462004
Bukovský PetrŠimpach PetrJakubec PetrVálka Jiří
1067841630487811671400565
Mrůzek FilipMrůzková Štěpánka Halamka Pavel Endršt Jiří
PRO9000611150134630180
Mazán Marek   Filípek Jiří Václavek KarelMazán Miroslav 
2205761630067560293220735
Tesař LadislavTrsek Jan Hemmer MiloslavKoritenský Petr
1430314101000212603691260403
Veselý Pavel Bílek VáclavStuchlík Jiří Pánek Jan
78284298643918033281803328
Meloun JiříNousek MilanStöhr Milan Kuchař Jiří
12201721260777111-14961260604
Čížek TomášČížková Štěpánka Krátký František Trachtová Jitka
90005990006013301861030858
Hronek VladimírHrabánek Vít Kmec MartinKubínová Daniela
164100578020618042491290263
Seifert VáclavRůžička JosefHájek JosefHavránek Milan
9813591400203091-0259981341

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

Mistři

„MISTŘI“ HCP 0-14
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 MRŮZKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900061 5,5 41 / 73 41 4,5
2 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 10,4 37 / 87 37 10,2
3 HRONEK Vladimír GCBBR 1641005 13,4 36 / 90 36 13,4
4 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 6,6 35 / 83 35 6,6
5 TICHÝ Jan LGCPY 1801456 12,1 34 / 89 34 12,1
6 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 9,7 33 / 87 33 9,8
7 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 12,3 33 / 90 33 12,3
8 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 10,7 33 / 87 33 10,8
9 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 0120557 12,3 33 / 93 33 12,3
10 ŠIMPACH Petr GCBIT 1630487 11,8 33 / 95 33 11,8
11 TRSEK Jan GCCKR 1010002 11,0 32 / 89 32 11,1
12 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 12,1 32 / 93 32 12,2
13 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 13,7 32 / 93 32 13,8
14 TESAŘ Ladislav ALBGC 1430314 9,0 32 / 87 32 9,1
15 BUKOVSKÝ Petr GCHOD 0106784 11,3 31 / 91 31 11,4
16 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 7,4 30 / 87 30 7,5
17 MELOUN Jiří CESGK 0987415 13,7 30 / 98 30 13,8
18 STEINER Jiří GCMUP 1030194 11,2 30 / 92 30 11,3
19 STŘÍLKA Jan PGCGC 1251581 14,0 30 / 97 30 14,1
20 JANEBA Pavel GCMBM 1360148 12,1 30 / 93 30 12,2
21 PAVLICA Bohumil GCKAR 0191429 9,8 29 / 92 29 9,9
22 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 11,4 29 / 94 29 11,5
23 PAŤHA Jindřich GCTLC 1081324 12,6 29 / 95 29 12,7
24 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,3 28 / 97 28 13,4
25 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 13,0 27 / 97 27 13,1
26 KUPKA Milan LGCPY 1800101 13,8 27 / 99 27 13,9
27 HLINKA Tomáš LGCPY 1800002 12,7 26 / — 26 12,8
28 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 13,4 25 / 104 25 13,5
29 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 8,1 25 / 95 25 8,2
30 JAKUBEC Petr GCPDY 0081167 13,8 25 / 100 25 13,9
31 ČECHAL Petr MTHGC 0850966 10,9 24 / 98 24 11,0
32 VAŇÁSEK Petr GKLIS 0120556 13,0 24 / 106 24 13,1
33 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 8,4 23 / 96 23 8,5
34 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 12,5 13 / — 13 12,6
35 MRŮZEK Filip RGCML 0040522 PRO 40 / 68 40 PRO

Šampioni

„ŠAMPIONI“ HCP 14,1 – 19,0
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 HRÁDEK Zbyněk VALGK 0650588 18,1 36 / 94 36 18,1
2 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,6 36 / 93 36 17,6
3 BRADNA Jan GCBER 0501987 17,8 35 / 95 35 17,8
4 VÁLKA Jiří GCTUL 1400565 18,8 35 / 96 35 18,8
5 HEMMER Miloslav PRAGK 1260369 16,3 34 / 96 34 16,3
6 JAKOUBEK Tomáš GCSOK 1060326 14,8 34 / 92 34 14,8
7 NEVŠÍMAL Karel sen. GCKVA 0031722 14,3 32 / 93 32 14,4
8 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 16,7 32 / 100 32 16,8
9 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 16,7 31 / 97 31 16,8
10 PŮŽA Miroslav IGCMO 0220350 16,4 31 / 97 31 16,5
11 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 14,4 31 / 99 31 14,5
12 KUPKOVÁ Martina LGCPY 1800102 17,5 31 / 98 31 17,6
13 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,0 31 / 96 31 15,1
14 KMEC Martin LGCPY 1804249 14,8 31 / — 31 14,9
15 SEIFERT Václav CESGK 0981359 14,6 30 / 96 30 14,7
16 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 18,2 30 / 102 30 18,3
17 BĚLÍN Patrik GCGAR 1330237 14,2 29 / 98 29 14,3
18 STÖHR Milan ERBGC 1111496 16,2 27 / 103 27 16,3
19 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 0462004 17,8 27 / 102 27 17,9
20 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 15,8 27 / — 27 15,9
21 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,8 27 / 101 27 15,9
22 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 17,2 27 / 102 27 17,3
23 DOLEJŠÍ Václav GCTLC 1081332 18,6 26 / 107 26 18,7
24 KROV Pavel IGCMO 0220352 17,9 25 / — 25 18,0
25 DOBROVOLNÝ Jaroslav GCTLC 1080884 17,9 25 / 107 25 18,0
26 RŮŽIČKA Josef GCTUL 1400203 16,8 25 / 103 25 16,9
27 BÍLEK Václav CESGK 0986439 14,3 25 / — 25 14,4
28 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 14,8 24 / 101 24 14,9
29 LEHKÝ Petr TCGCV 2140013 18,9 22 / 109 22 19,0
30 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 1800767 17,1 WD 17,2

Ranaři

„RANAŘI“ HCP 19,1 – 54
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 MRÁZEK Marek GCBBR 1640618 21,9 41 / 95 41 19,9
2 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 29,2 36 / 108 36 29,2
3 JIRSA David IGCMO 0220322 19,7 35 / 98 35 19,7
4 MÁTL Aleš GCHOS 0785385 31,3 34 / — 34 31,3
5 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 23,0 34 / 103 34 23,0
6 HLINKOVÁ Romana LGCPY 1800004 31,8 34 / — 34 31,8
7 RUPERT Tomáš MTHGC 0850682 24,5 33 / 105 33 24,5
8 JAMEČNÝ Roman GCSOK 1060571 20,3 33 / — 33 20,3
9 MAYER Evžen GCBER 0501976 27,0 32 / 110 32 27,0
10 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 23,0 32 / 104 32 23,0
11 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 19,3 32 / 100 32 19,3
12 PROCHÁZKA Zdeněk BERGC 1540351 19,2 31 / 100 31 19,3
13 TŮMA Martin GCHOS 0782557 36 30 / 126 30 36
14 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 19,8 30 / 102 30 19,9
15 VEIRAUCH Vladimír GCBBR 1641014 19,8 29 / 106 29 19,9
16 STIEFELOVÁ Kristina PGCGC 1250996 21,2 29 / 104 29 21,3
17 KAMENICKÝ Petr LGCPY 1804328 19,6 28 / — 28 19,7
18 CVRČEK Jakub CESGK 0987573 20,0 28 / — 28 20,1
19 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 23,4 28 / 110 28 23,5
20 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 21,3 27 / — 27 21,4
21 TAČNER Jaroslav GCBIT 1630760 19,6 27 / 105 27 19,7
22 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 23,0 26 / — 26 23,1
23 ŠKVOR Pavel CESGK 0983121 24,1 26 / 113 26 24,2
24 AVENARIUS Zdeněk GCTUL 1400512 27,8 25 / — 25 27,9
25 HOMOLKA Jiří GCMST 0681076 23,7 24 / — 24 23,8
26 PETLACH Ondřej CESGK 0986494 23,3 24 / — 24 23,4
27 ČERNÝ Aleš PGCGC 1250475 26,7 24 / — 24 26,8
28 WURST Roman GKLIS 0120938 21,7 23 / — 23 21,8
29 KOLÁŘ Pavel GCBIT 1630762 27,0 21 / 124 21 27,1
30 SELINGR Martin GCBIT 1630150 23,2 20 / — 20 23,3
31 MAZÁN Miroslav IGCMO 0220735 21,5 20 / 117 20 21,6
32 HAVRÁNEK Milan CESGK 0981341 23,2 18 / 118 18 23,3
33 DOSTÁL Tomáš GCHOS 0787848 38 16 / — 16 38

Brutto

Brutto STB
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 MRŮZEK Filip RGCML 0040522 PRO 40 / 68 / (40) 40 PRO
2 MRŮZKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900061 5,5 35 / 73 / (41) 35 4,5
3 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 6,6 25 / 83 / (35) 25 6,6
4 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 9,7 23 / 87 / (33) 23 9,8
5 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 10,4 22 / 87 / (37) 22 10,2
6 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 7,4 22 / 87 / (30) 22 7,5
7 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 10,7 21 / 87 / (33) 21 10,8
8 HRONEK Vladimír GCBBR 1641005 13,4 21 / 90 / (36) 21 13,4
9 ŠIMPACH Petr GCBIT 1630487 11,8 21 / 95 / (33) 21 11,8
10 TESAŘ Ladislav ALBGC 1430314 9,0 21 / 87 / (32) 21 9,1
11 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 12,3 19 / 90 / (33) 19 12,3
12 PAVLICA Bohumil GCKAR 0191429 9,8 19 / 92 / (29) 19 9,9
13 TICHÝ Jan LGCPY 1801456 12,1 19 / 89 / (34) 19 12,1
14 TRSEK Jan GCCKR 1010002 11,0 19 / 89 / (32) 19 11,1
15 JAKOUBEK Tomáš GCSOK 1060326 14,8 19 / 92 / (34) 19 14,8
16 MELOUN Jiří CESGK 0987415 13,7 18 / 98 / (30) 18 13,8
17 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 12,1 18 / 93 / (32) 18 12,2
18 JANEBA Pavel GCMBM 1360148 12,1 18 / 93 / (30) 18 12,2
19 STEINER Jiří GCMUP 1030194 11,2 18 / 92 / (30) 18 11,3
20 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 8,1 17 / 95 / (25) 17 8,2
21 PAŤHA Jindřich GCTLC 1081324 12,6 17 / 95 / (29) 17 12,7
22 BUKOVSKÝ Petr GCHOD 0106784 11,3 17 / 91 / (31) 17 11,4
23 HEMMER Miloslav PRAGK 1260369 16,3 17 / 96 / (34) 17 16,3
24 KMEC Martin LGCPY 1804249 14,8 17 / — / (31) 17 14,9
25 MRÁZEK Marek GCBBR 1640618 21,9 17 / 95 / (41) 17 19,9
26 NEVŠÍMAL Karel sen. GCKVA 0031722 14,3 16 / 93 / (32) 16 14,4
27 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,6 16 / 93 / (36) 16 17,6
28 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 11,4 16 / 94 / (29) 16 11,5
29 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,0 16 / 96 / (31) 16 15,1
30 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 13,7 16 / 93 / (32) 16 13,8
31 VÁLKA Jiří GCTUL 1400565 18,8 16 / 96 / (35) 16 18,8
32 ČECHAL Petr MTHGC 0850966 10,9 15 / 98 / (24) 15 11,0
33 HRÁDEK Zbyněk VALGK 0650588 18,1 15 / 94 / (36) 15 18,1
34 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 8,4 15 / 96 / (23) 15 8,5
35 BĚLÍN Patrik GCGAR 1330237 14,2 15 / 98 / (29) 15 14,3
36 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 0120557 12,3 15 / 93 / (33) 15 12,3
37 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,3 15 / 97 / (28) 15 13,4
38 KUPKOVÁ Martina LGCPY 1800102 17,5 15 / 98 / (31) 15 17,6
39 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 16,7 14 / 97 / (31) 14 16,8
40 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 16,7 14 / 100 / (32) 14 16,8
41 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 13,0 14 / 97 / (27) 14 13,1
42 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 14,4 14 / 99 / (31) 14 14,5
43 STŘÍLKA Jan PGCGC 1251581 14,0 14 / 97 / (30) 14 14,1
44 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 15,8 13 / — / (27) 13 15,9
45 SEIFERT Václav CESGK 0981359 14,6 13 / 96 / (30) 13 14,7
46 JIRSA David IGCMO 0220322 19,7 13 / 98 / (35) 13 19,7
47 PŮŽA Miroslav IGCMO 0220350 16,4 13 / 97 / (31) 13 16,5
48 HLINKA Tomáš LGCPY 1800002 12,7 13 / — / (26) 13 12,8
49 BRADNA Jan GCBER 0501987 17,8 13 / 95 / (35) 13 17,8
50 KAMENICKÝ Petr LGCPY 1804328 19,6 12 / — / (28) 12 19,7
51 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 13,4 12 / 104 / (25) 12 13,5
52 STÖHR Milan ERBGC 1111496 16,2 12 / 103 / (27) 12 16,3
53 KUPKA Milan LGCPY 1800101 13,8 12 / 99 / (27) 12 13,9
54 – 55 BÍLEK Václav CESGK 0986439 14,3 12 / — / (25) 12 14,4
54 – 55 STIEFELOVÁ Kristina PGCGC 1250996 21,2 12 / 104 / (29) 12 21,3
56 JAMEČNÝ Roman GCSOK 1060571 20,3 12 / — / (33) 12 20,3
57 DOBROVOLNÝ Jaroslav GCTLC 1080884 17,9 11 / 107 / (25) 11 18,0
58 CVRČEK Jakub CESGK 0987573 20,0 11 / — / (28) 11 20,1
59 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,8 11 / 101 / (27) 11 15,9
60 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 18,2 11 / 102 / (30) 11 18,3
61 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 19,3 11 / 100 / (32) 11 19,3
62 JAKUBEC Petr GCPDY 0081167 13,8 11 / 100 / (25) 11 13,9
63 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 19,8 11 / 102 / (30) 11 19,9
64 VAŇÁSEK Petr GKLIS 0120556 13,0 11 / 106 / (24) 11 13,1
65 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 14,8 10 / 101 / (24) 10 14,9
66 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 0462004 17,8 10 / 102 / (27) 10 17,9
67 – 68 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 23,0 10 / 103 / (34) 10 23,0
67 – 68 VEIRAUCH Vladimír GCBBR 1641014 19,8 10 / 106 / (29) 10 19,9
69 PROCHÁZKA Zdeněk BERGC 1540351 19,2 10 / 100 / (31) 10 19,3
70 KROV Pavel IGCMO 0220352 17,9 9 / — / (25) 9 18,0
71 MÁTL Aleš GCHOS 0785385 31,3 9 / — / (34) 9 31,3
72 – 73 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 21,3 9 / — / (27) 9 21,4
72 – 73 RUPERT Tomáš MTHGC 0850682 24,5 9 / 105 / (33) 9 24,5
74 DOLEJŠÍ Václav GCTLC 1081332 18,6 9 / 107 / (26) 9 18,7
75 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 29,2 9 / 108 / (36) 9 29,2
76 RŮŽIČKA Josef GCTUL 1400203 16,8 8 / 103 / (25) 8 16,9
77 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 23,0 8 / 104 / (32) 8 23,0
78 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 23,0 8 / — / (26) 8 23,1
79 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 17,2 8 / 102 / (27) 8 17,3
80 HLINKOVÁ Romana LGCPY 1800004 31,8 8 / — / (34) 8 31,8
81 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 23,4 7 / 110 / (28) 7 23,5
82 SELINGR Martin GCBIT 1630150 23,2 6 / — / (20) 6 23,3
83 WURST Roman GKLIS 0120938 21,7 6 / — / (23) 6 21,8
84 ŠKVOR Pavel CESGK 0983121 24,1 6 / 113 / (26) 6 24,2
85 MAYER Evžen GCBER 0501976 27,0 5 / 110 / (32) 5 27,0
86 TŮMA Martin GCHOS 0782557 36 5 / 126 / (30) 5 36
87 TAČNER Jaroslav GCBIT 1630760 19,6 5 / 105 / (27) 5 19,7
88 HOMOLKA Jiří GCMST 0681076 23,7 5 / — / (24) 5 23,8
89 LEHKÝ Petr TCGCV 2140013 18,9 4 / 109 / (22) 4 19,0
90 – 91 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 12,5 4 / — / (13) 4 12,6
90 – 91 MAZÁN Miroslav IGCMO 0220735 21,5 4 / 117 / (20) 4 21,6
92 – 93 PETLACH Ondřej CESGK 0986494 23,3 4 / — / (24) 4 23,4
92 – 93 ČERNÝ Aleš PGCGC 1250475 26,7 4 / — / (24) 4 26,8
94 KOLÁŘ Pavel GCBIT 1630762 27,0 2 / 124 / (21) 2 27,1
95 AVENARIUS Zdeněk GCTUL 1400512 27,8 2 / — / (25) 2 27,9
96 – 97 DOSTÁL Tomáš GCHOS 0787848 38 1 / — / (16) 1 38
96 – 97 HAVRÁNEK Milan CESGK 0981341 23,2 1 / 118 / (18) 1 23,3
98 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 1800767 17,1 WD 17,2

 

 

Golf Resort Černý Most, Pátek 6. 9. 2019

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 2. 9. 2019
Startovní listina: k dispozici od 5. 9. 2019 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.grcm.cz

 

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:15    Slavnostní zahájení turnaje (losování jamek)
10:00    CANON START
15.00    Raut
16.00    Vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“, HCP 0 – 14/ Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“, HCP 14,1 – 19/ Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“, HCP 19,1 – 54/ Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním, (s omezením na HCP 36)
4. kategorie “BRUTTO RÁNY“

Odpaliště:

muži:

HCP 0 – 54 žlutá

ženy:
HCP 0 – 54 červená

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 10 – muži a ženy zvlášť.
Longest drive na jamce č. 4 – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Startovní listina bude k dispozici od 6. 9. 2018 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

CANON START 10:00    
Čížek Jiří Novák Vladimír Hrádek Zbyněk Mayer Evžen
7803841800196 0650588501976
Balvín PetrBradna Jan Mrázek Marek Mátl Aleš
6630025019871640618785385
Hlinka TomášJirovský Jiří Petlach OndřejHlinková Romana
180000218007679864941800004
Tůma JiříLehký PetrVeirauch VladimírTůma Martin
78142221400131641014782557
Steiner JiříDobrovolný JaroslavDolejší VáclavProcházka Zdeněk
1030194108088410813321540351
Nevšímal Karel sen.Tačner JaroslavKolář PavelAvenarius Zdeněk
31722163076016307621400512
Sequens Richard Daňa AntonínJanulík PetrČerný Aleš
125008894274414411711250475
Čechal PavelŠkvor Pavel Rupert Tomášhost
850966983121850682
Pavlica Bohumil Pfingstner Pavel Nykodým AlešStřílka Jan
191429981964806931251581
Jakoubek Tomáš    Kamenický PetrJamečný RomanSelingr Martin               
1060326180432810605711630150
Půža MiroslavKrov PavelJirsa David Švec  Radek
2203502203522203221630466
Vaňásek Hodinová MonikaVaňásek PetrWurst Roman Homolka Jiří
120557120556120938681076
Pavlík JosefProvazník VáclavBrada MiroslavProvazník Michal
1630313133016516303061330148
Kobza PřemyslKobzová MarcelaKupka Milan Kupková Martina
92016492016318001011800102
Janeba PavelRosenkranz Jan Nousková Lenka Kalkusová Renáta
136014813601451260454462004
Bukovský PetrŠimpach PetrJakubec PetrVálka Jiří
1067841630487811671400565
Mrůzek FilipMrůzková Štěpánka Halamka Pavel Endršt Jiří
PRO9000611150134630180
Mazán Marek   Filípek Jiří Václavek KarelMazán Miroslav 
2205761630067560293220735
Tesař LadislavTrsek Jan Hemmer MiloslavKoritenský Petr
1430314101000212603691260403
Veselý Pavel Bílek VáclavStuchlík Jiří Pánek Jan
78284298643918033281803328
Meloun JiříNousek MilanStöhr Milan Kuchař Jiří
12201721260777111-14961260604
Čížek TomášČížková Štěpánka Krátký František Trachtová Jitka
90005990006013301861030858
Hronek VladimírHrabánek Vít Kmec MartinKubínová Daniela
164100578020618042491290263
Seifert VáclavRůžička JosefHájek JosefHavránek Milan
9813591400203091-0259981341

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

Mistři

„MISTŘI“ HCP 0-14
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 MRŮZKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900061 5,5 41 / 73 41 4,5
2 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 10,4 37 / 87 37 10,2
3 HRONEK Vladimír GCBBR 1641005 13,4 36 / 90 36 13,4
4 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 6,6 35 / 83 35 6,6
5 TICHÝ Jan LGCPY 1801456 12,1 34 / 89 34 12,1
6 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 9,7 33 / 87 33 9,8
7 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 12,3 33 / 90 33 12,3
8 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 10,7 33 / 87 33 10,8
9 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 0120557 12,3 33 / 93 33 12,3
10 ŠIMPACH Petr GCBIT 1630487 11,8 33 / 95 33 11,8
11 TRSEK Jan GCCKR 1010002 11,0 32 / 89 32 11,1
12 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 12,1 32 / 93 32 12,2
13 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 13,7 32 / 93 32 13,8
14 TESAŘ Ladislav ALBGC 1430314 9,0 32 / 87 32 9,1
15 BUKOVSKÝ Petr GCHOD 0106784 11,3 31 / 91 31 11,4
16 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 7,4 30 / 87 30 7,5
17 MELOUN Jiří CESGK 0987415 13,7 30 / 98 30 13,8
18 STEINER Jiří GCMUP 1030194 11,2 30 / 92 30 11,3
19 STŘÍLKA Jan PGCGC 1251581 14,0 30 / 97 30 14,1
20 JANEBA Pavel GCMBM 1360148 12,1 30 / 93 30 12,2
21 PAVLICA Bohumil GCKAR 0191429 9,8 29 / 92 29 9,9
22 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 11,4 29 / 94 29 11,5
23 PAŤHA Jindřich GCTLC 1081324 12,6 29 / 95 29 12,7
24 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,3 28 / 97 28 13,4
25 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 13,0 27 / 97 27 13,1
26 KUPKA Milan LGCPY 1800101 13,8 27 / 99 27 13,9
27 HLINKA Tomáš LGCPY 1800002 12,7 26 / — 26 12,8
28 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 13,4 25 / 104 25 13,5
29 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 8,1 25 / 95 25 8,2
30 JAKUBEC Petr GCPDY 0081167 13,8 25 / 100 25 13,9
31 ČECHAL Petr MTHGC 0850966 10,9 24 / 98 24 11,0
32 VAŇÁSEK Petr GKLIS 0120556 13,0 24 / 106 24 13,1
33 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 8,4 23 / 96 23 8,5
34 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 12,5 13 / — 13 12,6
35 MRŮZEK Filip RGCML 0040522 PRO 40 / 68 40 PRO

Šampioni

„ŠAMPIONI“ HCP 14,1 – 19,0
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 HRÁDEK Zbyněk VALGK 0650588 18,1 36 / 94 36 18,1
2 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,6 36 / 93 36 17,6
3 BRADNA Jan GCBER 0501987 17,8 35 / 95 35 17,8
4 VÁLKA Jiří GCTUL 1400565 18,8 35 / 96 35 18,8
5 HEMMER Miloslav PRAGK 1260369 16,3 34 / 96 34 16,3
6 JAKOUBEK Tomáš GCSOK 1060326 14,8 34 / 92 34 14,8
7 NEVŠÍMAL Karel sen. GCKVA 0031722 14,3 32 / 93 32 14,4
8 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 16,7 32 / 100 32 16,8
9 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 16,7 31 / 97 31 16,8
10 PŮŽA Miroslav IGCMO 0220350 16,4 31 / 97 31 16,5
11 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 14,4 31 / 99 31 14,5
12 KUPKOVÁ Martina LGCPY 1800102 17,5 31 / 98 31 17,6
13 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,0 31 / 96 31 15,1
14 KMEC Martin LGCPY 1804249 14,8 31 / — 31 14,9
15 SEIFERT Václav CESGK 0981359 14,6 30 / 96 30 14,7
16 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 18,2 30 / 102 30 18,3
17 BĚLÍN Patrik GCGAR 1330237 14,2 29 / 98 29 14,3
18 STÖHR Milan ERBGC 1111496 16,2 27 / 103 27 16,3
19 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 0462004 17,8 27 / 102 27 17,9
20 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 15,8 27 / — 27 15,9
21 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,8 27 / 101 27 15,9
22 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 17,2 27 / 102 27 17,3
23 DOLEJŠÍ Václav GCTLC 1081332 18,6 26 / 107 26 18,7
24 KROV Pavel IGCMO 0220352 17,9 25 / — 25 18,0
25 DOBROVOLNÝ Jaroslav GCTLC 1080884 17,9 25 / 107 25 18,0
26 RŮŽIČKA Josef GCTUL 1400203 16,8 25 / 103 25 16,9
27 BÍLEK Václav CESGK 0986439 14,3 25 / — 25 14,4
28 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 14,8 24 / 101 24 14,9
29 LEHKÝ Petr TCGCV 2140013 18,9 22 / 109 22 19,0
30 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 1800767 17,1 WD 17,2

Ranaři

„RANAŘI“ HCP 19,1 – 54
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 MRÁZEK Marek GCBBR 1640618 21,9 41 / 95 41 19,9
2 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 29,2 36 / 108 36 29,2
3 JIRSA David IGCMO 0220322 19,7 35 / 98 35 19,7
4 MÁTL Aleš GCHOS 0785385 31,3 34 / — 34 31,3
5 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 23,0 34 / 103 34 23,0
6 HLINKOVÁ Romana LGCPY 1800004 31,8 34 / — 34 31,8
7 RUPERT Tomáš MTHGC 0850682 24,5 33 / 105 33 24,5
8 JAMEČNÝ Roman GCSOK 1060571 20,3 33 / — 33 20,3
9 MAYER Evžen GCBER 0501976 27,0 32 / 110 32 27,0
10 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 23,0 32 / 104 32 23,0
11 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 19,3 32 / 100 32 19,3
12 PROCHÁZKA Zdeněk BERGC 1540351 19,2 31 / 100 31 19,3
13 TŮMA Martin GCHOS 0782557 36 30 / 126 30 36
14 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 19,8 30 / 102 30 19,9
15 VEIRAUCH Vladimír GCBBR 1641014 19,8 29 / 106 29 19,9
16 STIEFELOVÁ Kristina PGCGC 1250996 21,2 29 / 104 29 21,3
17 KAMENICKÝ Petr LGCPY 1804328 19,6 28 / — 28 19,7
18 CVRČEK Jakub CESGK 0987573 20,0 28 / — 28 20,1
19 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 23,4 28 / 110 28 23,5
20 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 21,3 27 / — 27 21,4
21 TAČNER Jaroslav GCBIT 1630760 19,6 27 / 105 27 19,7
22 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 23,0 26 / — 26 23,1
23 ŠKVOR Pavel CESGK 0983121 24,1 26 / 113 26 24,2
24 AVENARIUS Zdeněk GCTUL 1400512 27,8 25 / — 25 27,9
25 HOMOLKA Jiří GCMST 0681076 23,7 24 / — 24 23,8
26 PETLACH Ondřej CESGK 0986494 23,3 24 / — 24 23,4
27 ČERNÝ Aleš PGCGC 1250475 26,7 24 / — 24 26,8
28 WURST Roman GKLIS 0120938 21,7 23 / — 23 21,8
29 KOLÁŘ Pavel GCBIT 1630762 27,0 21 / 124 21 27,1
30 SELINGR Martin GCBIT 1630150 23,2 20 / — 20 23,3
31 MAZÁN Miroslav IGCMO 0220735 21,5 20 / 117 20 21,6
32 HAVRÁNEK Milan CESGK 0981341 23,2 18 / 118 18 23,3
33 DOSTÁL Tomáš GCHOS 0787848 38 16 / — 16 38

Brutto

Brutto STB
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 MRŮZEK Filip RGCML 0040522 PRO 40 / 68 / (40) 40 PRO
2 MRŮZKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900061 5,5 35 / 73 / (41) 35 4,5
3 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 6,6 25 / 83 / (35) 25 6,6
4 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 9,7 23 / 87 / (33) 23 9,8
5 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 10,4 22 / 87 / (37) 22 10,2
6 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 7,4 22 / 87 / (30) 22 7,5
7 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 10,7 21 / 87 / (33) 21 10,8
8 HRONEK Vladimír GCBBR 1641005 13,4 21 / 90 / (36) 21 13,4
9 ŠIMPACH Petr GCBIT 1630487 11,8 21 / 95 / (33) 21 11,8
10 TESAŘ Ladislav ALBGC 1430314 9,0 21 / 87 / (32) 21 9,1
11 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 12,3 19 / 90 / (33) 19 12,3
12 PAVLICA Bohumil GCKAR 0191429 9,8 19 / 92 / (29) 19 9,9
13 TICHÝ Jan LGCPY 1801456 12,1 19 / 89 / (34) 19 12,1
14 TRSEK Jan GCCKR 1010002 11,0 19 / 89 / (32) 19 11,1
15 JAKOUBEK Tomáš GCSOK 1060326 14,8 19 / 92 / (34) 19 14,8
16 MELOUN Jiří CESGK 0987415 13,7 18 / 98 / (30) 18 13,8
17 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 12,1 18 / 93 / (32) 18 12,2
18 JANEBA Pavel GCMBM 1360148 12,1 18 / 93 / (30) 18 12,2
19 STEINER Jiří GCMUP 1030194 11,2 18 / 92 / (30) 18 11,3
20 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 8,1 17 / 95 / (25) 17 8,2
21 PAŤHA Jindřich GCTLC 1081324 12,6 17 / 95 / (29) 17 12,7
22 BUKOVSKÝ Petr GCHOD 0106784 11,3 17 / 91 / (31) 17 11,4
23 HEMMER Miloslav PRAGK 1260369 16,3 17 / 96 / (34) 17 16,3
24 KMEC Martin LGCPY 1804249 14,8 17 / — / (31) 17 14,9
25 MRÁZEK Marek GCBBR 1640618 21,9 17 / 95 / (41) 17 19,9
26 NEVŠÍMAL Karel sen. GCKVA 0031722 14,3 16 / 93 / (32) 16 14,4
27 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 17,6 16 / 93 / (36) 16 17,6
28 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 11,4 16 / 94 / (29) 16 11,5
29 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,0 16 / 96 / (31) 16 15,1
30 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 13,7 16 / 93 / (32) 16 13,8
31 VÁLKA Jiří GCTUL 1400565 18,8 16 / 96 / (35) 16 18,8
32 ČECHAL Petr MTHGC 0850966 10,9 15 / 98 / (24) 15 11,0
33 HRÁDEK Zbyněk VALGK 0650588 18,1 15 / 94 / (36) 15 18,1
34 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 8,4 15 / 96 / (23) 15 8,5
35 BĚLÍN Patrik GCGAR 1330237 14,2 15 / 98 / (29) 15 14,3
36 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 0120557 12,3 15 / 93 / (33) 15 12,3
37 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,3 15 / 97 / (28) 15 13,4
38 KUPKOVÁ Martina LGCPY 1800102 17,5 15 / 98 / (31) 15 17,6
39 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 16,7 14 / 97 / (31) 14 16,8
40 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 16,7 14 / 100 / (32) 14 16,8
41 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 13,0 14 / 97 / (27) 14 13,1
42 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 14,4 14 / 99 / (31) 14 14,5
43 STŘÍLKA Jan PGCGC 1251581 14,0 14 / 97 / (30) 14 14,1
44 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 15,8 13 / — / (27) 13 15,9
45 SEIFERT Václav CESGK 0981359 14,6 13 / 96 / (30) 13 14,7
46 JIRSA David IGCMO 0220322 19,7 13 / 98 / (35) 13 19,7
47 PŮŽA Miroslav IGCMO 0220350 16,4 13 / 97 / (31) 13 16,5
48 HLINKA Tomáš LGCPY 1800002 12,7 13 / — / (26) 13 12,8
49 BRADNA Jan GCBER 0501987 17,8 13 / 95 / (35) 13 17,8
50 KAMENICKÝ Petr LGCPY 1804328 19,6 12 / — / (28) 12 19,7
51 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 13,4 12 / 104 / (25) 12 13,5
52 STÖHR Milan ERBGC 1111496 16,2 12 / 103 / (27) 12 16,3
53 KUPKA Milan LGCPY 1800101 13,8 12 / 99 / (27) 12 13,9
54 – 55 BÍLEK Václav CESGK 0986439 14,3 12 / — / (25) 12 14,4
54 – 55 STIEFELOVÁ Kristina PGCGC 1250996 21,2 12 / 104 / (29) 12 21,3
56 JAMEČNÝ Roman GCSOK 1060571 20,3 12 / — / (33) 12 20,3
57 DOBROVOLNÝ Jaroslav GCTLC 1080884 17,9 11 / 107 / (25) 11 18,0
58 CVRČEK Jakub CESGK 0987573 20,0 11 / — / (28) 11 20,1
59 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,8 11 / 101 / (27) 11 15,9
60 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 18,2 11 / 102 / (30) 11 18,3
61 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 19,3 11 / 100 / (32) 11 19,3
62 JAKUBEC Petr GCPDY 0081167 13,8 11 / 100 / (25) 11 13,9
63 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 19,8 11 / 102 / (30) 11 19,9
64 VAŇÁSEK Petr GKLIS 0120556 13,0 11 / 106 / (24) 11 13,1
65 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 14,8 10 / 101 / (24) 10 14,9
66 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 0462004 17,8 10 / 102 / (27) 10 17,9
67 – 68 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 23,0 10 / 103 / (34) 10 23,0
67 – 68 VEIRAUCH Vladimír GCBBR 1641014 19,8 10 / 106 / (29) 10 19,9
69 PROCHÁZKA Zdeněk BERGC 1540351 19,2 10 / 100 / (31) 10 19,3
70 KROV Pavel IGCMO 0220352 17,9 9 / — / (25) 9 18,0
71 MÁTL Aleš GCHOS 0785385 31,3 9 / — / (34) 9 31,3
72 – 73 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 21,3 9 / — / (27) 9 21,4
72 – 73 RUPERT Tomáš MTHGC 0850682 24,5 9 / 105 / (33) 9 24,5
74 DOLEJŠÍ Václav GCTLC 1081332 18,6 9 / 107 / (26) 9 18,7
75 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 29,2 9 / 108 / (36) 9 29,2
76 RŮŽIČKA Josef GCTUL 1400203 16,8 8 / 103 / (25) 8 16,9
77 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 23,0 8 / 104 / (32) 8 23,0
78 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 23,0 8 / — / (26) 8 23,1
79 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 17,2 8 / 102 / (27) 8 17,3
80 HLINKOVÁ Romana LGCPY 1800004 31,8 8 / — / (34) 8 31,8
81 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 23,4 7 / 110 / (28) 7 23,5
82 SELINGR Martin GCBIT 1630150 23,2 6 / — / (20) 6 23,3
83 WURST Roman GKLIS 0120938 21,7 6 / — / (23) 6 21,8
84 ŠKVOR Pavel CESGK 0983121 24,1 6 / 113 / (26) 6 24,2
85 MAYER Evžen GCBER 0501976 27,0 5 / 110 / (32) 5 27,0
86 TŮMA Martin GCHOS 0782557 36 5 / 126 / (30) 5 36
87 TAČNER Jaroslav GCBIT 1630760 19,6 5 / 105 / (27) 5 19,7
88 HOMOLKA Jiří GCMST 0681076 23,7 5 / — / (24) 5 23,8
89 LEHKÝ Petr TCGCV 2140013 18,9 4 / 109 / (22) 4 19,0
90 – 91 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 12,5 4 / — / (13) 4 12,6
90 – 91 MAZÁN Miroslav IGCMO 0220735 21,5 4 / 117 / (20) 4 21,6
92 – 93 PETLACH Ondřej CESGK 0986494 23,3 4 / — / (24) 4 23,4
92 – 93 ČERNÝ Aleš PGCGC 1250475 26,7 4 / — / (24) 4 26,8
94 KOLÁŘ Pavel GCBIT 1630762 27,0 2 / 124 / (21) 2 27,1
95 AVENARIUS Zdeněk GCTUL 1400512 27,8 2 / — / (25) 2 27,9
96 – 97 DOSTÁL Tomáš GCHOS 0787848 38 1 / — / (16) 1 38
96 – 97 HAVRÁNEK Milan CESGK 0981341 23,2 1 / 118 / (18) 1 23,3
98 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 1800767 17,1 WD 17,2

 

 

Gabriela Šulcová, ředitelka Tour
M: +420 777 300 003, E: golf@getour.cz
P: Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9