Golf Resort Černý Most, Pátek 23. 9. 2022

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 19. 9. 2022
Startovní listina: k dispozici od 12. 9. 2022 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.grcm.cz

 

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:30    Slavnostní zahájení turnaje
10:00    CANON START
15.00    Raut
16.00    Vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“ –  Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“ – Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“ –  Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním a omezením na HCP 45
4. kategorie “BRUTTO“ stb

Odpaliště:

muži – žlutá
ženy – červená
V případě, že hráč preferuje hru z jiných odpališť, musí změnu nahlásit u registrace a viditelně zapsat do score karty! 

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 10 – společný
Longest drive na jamce č. 4 – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné!
🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Startovní listina bude k dispozici od 19. 9. 2022 na www.getour.cz a www.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

       
Golf Resort Černý Most, 23.9.2022
       
Sequens Richard Janulík Petr Daňa Antonín Černý Aleš
125-0088 144-1171 094-2744 180-4850
Novák Vladimír host host host
 05400506      
Šebestyán Martin Korol Jiří Komárek Libor Šebestyán Štěpán
05401195  5401118 7800376 5401214
Fikar Tomáš Zaorálek Michal Tůmová Radka Doubek Pavel
12502145 6801401 18001764 1201057
Jonák David Loukota Václav Mayerová Ilona Stevens Martina
9809482 091-0906 7810408 098-09283
Chýle Pavel Půža Miroslav  Krov Pavel Jirsa David
2200273 148-0404  2200352 2200322
Číž Přemysl Dienelt Petr Kotíšek René Kotíšková Gabriela
16300725 16300491 16300493 16300560
Sebrala Martin Gabriel Tomás Plachý Karel Rohrbach Lukáš
4301891 11201228 11200968 11201214
Rupert Tomáš Seideman Martin Rupertová Alena Kocourek Jiří
8500682 12502519 8500683  
Nousek Milan Kuchař Jiří Pavlata David Stöhr Milan
1260777 12600604 6603684 11101496
Kobza Přemysl Kobzová Marcela Beluský Milan Beluská Jana
9200164 9200163 18000152 18000153
Kameníček Jan Pankiv David Kameníčková Lenka Němčíková Lucia
18000448 18004225 18002117 14401174
Kneifl Zdeněk Vaňásek – Hodinová Monika Koritenský Petr Wurst Roman
12600770 1200557 12600403 1200938
Rosenkranz Jan Janeba Pavel Nousková Lenka Kalkusová Renáta
9800140 136-0148 12600454 4602004
Endrštová Naděžda Kalkus Tomáš Provazník Michal Pavlatová Aneta
6300182 4602003  13300148 6603685
Čížek Tomáš Čížková Štěpánka Halamka Pavel host
900059 9000060 13300275  
Pavlica Bohumil Pfingstner Pavel Nykodým Aleš Střílka Jan
1901429 9801964 800693 10301112
Vápeník Adam Volf Miroslav Dostál Luděk host
7806008 1000504 7808845  
Vobořil Martin Kubínová Daniela Ragan Ivo Vodička Jan
9809950 18001968 6301412 10301642
Frohlich Radim Silbernágl Jiří Šubrt Marek Trnka Lukáš
8500185 11301157 9404151 16401566
Brašna Provazník Václav Brašnová Milada  
9200309 13300165 9200313  

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

“Mistři” HCP 0 – 14

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 KAMENÍČEK Jan LGCPY 18000448 10,4 39 / 80 39 9,8
2 NOVÁK Vladimír LGCPY 18000196 10,8 39 / 81 39 10,9
3 FIKAR Tomáš PGCGC 12502145 6,6 37 / 78 37 6,3
4 PAVLICA Bohumil GCKAR 01901429 9,8 36 / 83 36 9,4
5 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 18002117 15,5 36 / 90 36 15,4
6 STOKLÁSKA Antonín GCKON 04400587 15,1 36 / 89 36 15,4
7 NOUSEK Milan PRAGK 12600777 15,7 35 / 91 35 15,6
8 TRUHLÁŘ Josef KGCMA 06601941 8,8 34 / 84 34 8,7
9 CHÝLE Pavel IGCMO 02200273 9,7 34 / — 34 9,6
10 – 11 ČÍŽEK Jiří GCHOS 07800384 9,8 33 / 86 33 9,8
10 – 11 KOBZA Přemysl GRGGC 09200164 6,8 33 / 82 33 6,8
12 KOTÍŠEK René GCBIT 16300493 12,8 33 / — 33 12,8
13 PANKIV David LGCPY 18004225 11,0 32 / 88 32 11,0
14 ŠEBESTYÁN Martin GCPAR 05401195 10,2 32 / 87 32 10,2
15 NYKODÝM Aleš GCPDY 00800693 15,6 32 / 94 32 15,7
16 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 09200163 13,8 31 / 93 31 13,8
17 SEQUENS Richard PGCGC 12500088 12,4 31 / 92 31 12,5
18 JANEBA Pavel CESGK 09800121 15,6 31 / 95 31 15,6
19 TRUHLÁŘOVÁ Nikola KGCMA 06603651 3,6 30 / 85 30 3,6
20 PFINGSTNER Pavel CESGK 09801964 12,2 30 / 91 30 12,2
21 ZAORÁLEK Michal GCMST 06801401 10,8 30 / 90 30 10,8
22 ČÍŽ Přemysl GCBIT 16300725 6,4 30 / 85 30 6,4
23 HALAMKA Pavel GCGAR 13300275 14,0 30 / 94 30 14,3
24 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000060 11,7 29 / 94 29 12,2
25 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 01200557 12,4 29 / 93 29 12,4
26 ROSENKRANZ Jan CESGK 09800140 13,9 29 / 95 29 13,9
27 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 09000059 5,0 27 / 89 27 5,3
28 KNEIFL Zdeněk PRAGK 12600770 9,1 27 / 91 27 9,7
29 DIENELT Petr GCBIT 16300491 8,0 26 / — 26 8,0
30 VOBOŘIL Martin CESGK 09809950 14,8 26 / 104 26 14,8
31 KOROL Jiří GCPAR 05401118 12,8 24 / — 24 12,8
32 FILÍPEK Jiří IGCMO 02200929 14,9 23 / 104 23 14,9
33 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 12600454 15,9 16 / — 16 16,8

“Šampioni” HCP 14,1 – 19

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 KUCHAŘ Jiří PRAGK 12600604 18,9 39 / 91 39 18,4
2 STŘÍLKA Jan GCMUP 10301112 16,1 38 / 88 38 15,7
3 PŮŽA Miroslav IGCMO 02200350 18,5 36 / — 36 18,2
4 KORITENSKÝ Petr PRAGK 12600403 19,3 35 / 96 35 19,1
5 KROV Pavel IGCMO 02200352 20,6 33 / 99 33 20,6
6 DOUBEK Pavel GKLIS 01201057 19,7 33 / 99 33 19,9
7 KOMÁREK Libor GCHOS 07800376 18,0 33 / 95 33 17,9
8 PAVLATA David KGCMA 06603684 20,5 33 / 99 33 20,5
9 SEBRALA Martin ZGCKR 04301891 16,3 33 / 93 33 16,5
10 STÖHR Milan ERBGC 11101496 21,5 32 / 102 32 21,5
11 FRÖHLICH Radim MTHGC 08500185 16,7 32 / 95 32 16,7
12 PETRÁŇOVÁ Denisa GCBBR 16400458 16,3 31 / — 31 16,4
13 SLÁMOVÁ Kateřina GCBBR 16401089 18,9 31 / 101 31 19,2
14 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 18001968 20,8 31 / 102 31 21,2
15 LOUKOTA Václav GCTEP 09100906 20,2 29 / — 29 20,5
16 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 04602004 22,0 28 / 106 28 22,3
17 TŮMOVÁ Radka LGCPY 18001764 17,3 28 / 101 28 17,3
18 RAGAN Ivo GCMNI 06301412 21,2 27 / 107 27 21,2
19 KOCOUREK Jan LGCPY 18004171 20,2 27 / — 27 20,2
20 MAZÁN Marek IGCMO 02200576 21,4 27 / 107 27 21,4
21 JONÁK David CESGK 09809482 16,2 26 / — 26 16,3
22 KALKUS Tomáš GKCEE 04602003 21,7 26 / — 26 22,0
23 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 06300182 18,2 24 / 106 24 19,4
24 MAZÁN Miroslav IGCMO 02200735 21,2 22 / 116 22 21,6
25 ŠKVAŘIL Petr GCBBS 09403454 16,7 21 / 106 21 16,7

“Ranaři” HCP 19,1 – 54

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 VÁPENÍK Adam GCHOS 07806008 34,8 52 / — 52 30,9
2 DAŇA Antonin GCBBS 09402744 25,0 34 / — 34 24,9
3 ROHRBACH Lukáš BARGC 11201214 54,0 33 / 130 33 45,5
4 KOLENATÝ Luděk LGCPY 18004776 32,6 30 / — 30 33,1
5 RUPERTOVÁ Alena MTHGC 08500683 25,1 30 / 108 30 26,0
6 BRAŠNOVÁ Milada GRGGC 09200313 26,7 30 / 109 30 26,7
7 BRAŠNA Antonín GRGGC 09200309 23,2 29 / — 29 23,3
8 BELUSKÁ Jana LGCPY 18000153 29,7 29 / — 29 29,7
9 SILBERNÁGL Jindřich PGCHK 11301157 26,4 29 / 112 29 26,4
10 SEIDEMANN Martin PGCGC 12502519 22,6 27 / 108 27 22,8
11 JIRSA David IGCMO 02200322 23,3 27 / — 27 23,3
12 PAVLATOVÁ Aneta KGCMA 06603685 24,6 26 / 110 26 25,1
13 BELUSKÝ Milan LGCPY 18000152 28,1 26 / — 26 28,2
14 KOTÍŠKOVÁ Gabriela GCBIT 16300560 46,8 25 / — 25 47,4
15 ŠUBRT Marek GCBBS 09404151 54,0 25 / — 25 54,0
16 WURST Roman GKLIS 01200938 28,1 24 / 118 24 28,8
17 STEVENS Martina CESGK 09809283 54,0 23 / 143 23 54,0
18 VOLF Miroslav GCHOD 01000504 28,4 22 / — 22 28,4
19 NEMČÍKOVÁ Lucia GCCHP 14401174 32,8 22 / — 22 32,8
20 DOSTÁL Luděk GCHOS 07808845 31,7 22 / — 22 31,7
21 PLACHÝ Karel BESGK 01700007 23,2 20 / — 20 24,2
22 VODIČKA Jan GCMUP 10301642 54,0 11 / 165 11 54,0
23 MAYEROVÁ Ilona GCHOS 07810408 54,0 1 / — 1 54,0
24 – 25 VÁCLAVEK Karel GCPOD 05600293 25,4 WD  
24 – 25 TRNKA Lukáš GCBBR 16401566 54,0 WD

“Brutto”

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 FIKAR Tomáš PGCGC 12502145 6,6 30 / 78 / (37) 30 6,3
2 KAMENÍČEK Jan LGCPY 18000448 10,4 28 / 80 / (39) 28 9,8
3 NOVÁK Vladimír LGCPY 18000196 10,8 27 / 81 / (39) 27 10,9
4 TRUHLÁŘOVÁ Nikola KGCMA 06603651 3,6 26 / 85 / (30) 26 3,6
5 KOBZA Přemysl GRGGC 09200164 6,8 26 / 82 / (33) 26 6,8
6 PAVLICA Bohumil GCKAR 01901429 9,8 25 / 83 / (36) 25 9,4
7 TRUHLÁŘ Josef KGCMA 06601941 8,8 25 / 84 / (34) 25 8,7
8 CHÝLE Pavel IGCMO 02200273 9,7 25 / — / (34) 25 9,6
9 ČÍŽ Přemysl GCBIT 16300725 6,4 23 / 85 / (30) 23 6,4
10 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 09000059 5,0 22 / 89 / (27) 22 5,3
11 ČÍŽEK Jiří GCHOS 07800384 9,8 22 / 86 / (33) 22 9,8
12 PANKIV David LGCPY 18004225 11,0 21 / 88 / (32) 21 11,0
13 ŠEBESTYÁN Martin GCPAR 05401195 10,2 21 / 87 / (32) 21 10,2
14 STŘÍLKA Jan GCMUP 10301112 16,1 21 / 88 / (38) 21 15,7
15 KOTÍŠEK René GCBIT 16300493 12,8 21 / — / (33) 21 12,8
16 STOKLÁSKA Antonín GCKON 04400587 15,1 20 / 89 / (36) 20 15,4
17 DIENELT Petr GCBIT 16300491 8,0 19 / — / (26) 19 8,0
18 KUCHAŘ Jiří PRAGK 12600604 18,9 19 / 91 / (39) 19 18,4
19 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 18002117 15,5 19 / 90 / (36) 19 15,4
20 ZAORÁLEK Michal GCMST 06801401 10,8 19 / 90 / (30) 19 10,8
21 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 09200163 13,8 18 / 93 / (31) 18 13,8
22 SEQUENS Richard PGCGC 12500088 12,4 18 / 92 / (31) 18 12,5
23 NOUSEK Milan PRAGK 12600777 15,7 18 / 91 / (35) 18 15,6
24 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000060 11,7 17 / 94 / (29) 17 12,2
25 PFINGSTNER Pavel CESGK 09801964 12,2 17 / 91 / (30) 17 12,2
26 PŮŽA Miroslav IGCMO 02200350 18,5 17 / — / (36) 17 18,2
27 KNEIFL Zdeněk PRAGK 12600770 9,1 17 / 91 / (27) 17 9,7
28 DOUBEK Pavel GKLIS 01201057 19,7 15 / 99 / (33) 15 19,9
29 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 01200557 12,4 15 / 93 / (29) 15 12,4
30 HALAMKA Pavel GCGAR 13300275 14,0 15 / 94 / (30) 15 14,3
31 NYKODÝM Aleš GCPDY 00800693 15,6 15 / 94 / (32) 15 15,7
32 FRÖHLICH Radim MTHGC 08500185 16,7 15 / 95 / (32) 15 16,7
33 SEBRALA Martin ZGCKR 04301891 16,3 15 / 93 / (33) 15 16,5
34 KORITENSKÝ Petr PRAGK 12600403 19,3 14 / 96 / (35) 14 19,1
35 SLÁMOVÁ Kateřina GCBBR 16401089 18,9 14 / 101 / (31) 14 19,2
36 VÁPENÍK Adam GCHOS 07806008 34,8 14 / — / (52) 14 30,9
37 JANEBA Pavel CESGK 09800121 15,6 14 / 95 / (31) 14 15,6
38 PETRÁŇOVÁ Denisa GCBBR 16400458 16,3 14 / — / (31) 14 16,4
39 KOMÁREK Libor GCHOS 07800376 18,0 14 / 95 / (33) 14 17,9
40 ROSENKRANZ Jan CESGK 09800140 13,9 14 / 95 / (29) 14 13,9
41 PAVLATA David KGCMA 06603684 20,5 13 / 99 / (33) 13 20,5
42 TŮMOVÁ Radka LGCPY 18001764 17,3 13 / 101 / (28) 13 17,3
43 VOBOŘIL Martin CESGK 09809950 14,8 13 / 104 / (26) 13 14,8
44 KOROL Jiří GCPAR 05401118 12,8 12 / — / (24) 12 12,8
45 JONÁK David CESGK 09809482 16,2 12 / — / (26) 12 16,3
46 STÖHR Milan ERBGC 11101496 21,5 12 / 102 / (32) 12 21,5
47 LOUKOTA Václav GCTEP 09100906 20,2 12 / — / (29) 12 20,5
48 KROV Pavel IGCMO 02200352 20,6 11 / 99 / (33) 11 20,6
49 FILÍPEK Jiří IGCMO 02200929 14,9 11 / 104 / (23) 11 14,9
50 BRAŠNA Antonín GRGGC 09200309 23,2 11 / — / (29) 11 23,3
51 KOCOUREK Jan LGCPY 18004171 20,2 11 / — / (27) 11 20,2
52 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 18001968 20,8 11 / 102 / (31) 11 21,2
53 DAŇA Antonin GCBBS 09402744 25,0 10 / — / (34) 10 24,9
54 RAGAN Ivo GCMNI 06301412 21,2 10 / 107 / (27) 10 21,2
55 MAZÁN Marek IGCMO 02200576 21,4 10 / 107 / (27) 10 21,4
56 JIRSA David IGCMO 02200322 23,3 9 / — / (27) 9 23,3
57 ŠKVAŘIL Petr GCBBS 09403454 16,7 8 / 106 / (21) 8 16,7
58 RUPERTOVÁ Alena MTHGC 08500683 25,1 8 / 108 / (30) 8 26,0
59 SEIDEMANN Martin PGCGC 12502519 22,6 7 / 108 / (27) 7 22,8
60 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 04602004 22,0 7 / 106 / (28) 7 22,3
61 BRAŠNOVÁ Milada GRGGC 09200313 26,7 7 / 109 / (30) 7 26,7
62 KALKUS Tomáš GKCEE 04602003 21,7 6 / — / (26) 6 22,0
63 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 06300182 18,2 6 / 106 / (24) 6 19,4
64 SILBERNÁGL Jindřich PGCHK 11301157 26,4 6 / 112 / (29) 6 26,4
65 BELUSKÝ Milan LGCPY 18000152 28,1 6 / — / (26) 6 28,2
66 MAZÁN Miroslav IGCMO 02200735 21,2 5 / 116 / (22) 5 21,6
67 BELUSKÁ Jana LGCPY 18000153 29,7 5 / — / (29) 5 29,7
68 KOLENATÝ Luděk LGCPY 18004776 32,6 4 / — / (30) 4 33,1
69 VOLF Miroslav GCHOD 01000504 28,4 4 / — / (22) 4 28,4
70 PAVLATOVÁ Aneta KGCMA 06603685 24,6 4 / 110 / (26) 4 25,1
71 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 12600454 15,9 3 / — / (16) 3 16,8
72 WURST Roman GKLIS 01200938 28,1 3 / 118 / (24) 3 28,8
73 – 75 PLACHÝ Karel BESGK 01700007 23,2 2 / — / (20) 2 24,2
73 – 75 DOSTÁL Luděk GCHOS 07808845 31,7 2 / — / (22) 2 31,7
73 – 75 NEMČÍKOVÁ Lucia GCCHP 14401174 32,8 2 / — / (22) 2 32,8
76 KOTÍŠKOVÁ Gabriela GCBIT 16300560 46,8 2 / — / (26) 2 47,4
77 – 78 VODIČKA Jan GCMUP 10301642 54,0 1 / 165 / (17) 1 54,0
77 – 78 ROHRBACH Lukáš BARGC 11201214 54,0 1 / 130 / (44) 1 45,5
79 – 80 ŠUBRT Marek GCBBS 09404151 54,0 1 / — / (32) 1 54,0
79 – 80 STEVENS Martina CESGK 09809283 54,0 1 / 143 / (32) 1 54,0
81 – 83 VÁCLAVEK Karel GCPOD 05600293 25,4 WD  
81 – 83 MAYEROVÁ Ilona GCHOS 07810408 54,0 0 / — / (2) 54,0
81 – 83 TRNKA Lukáš GCBBR 16401566 54,0 WD

 

Golf Resort Černý Most, Pátek 23. 9. 2022

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 19. 9. 2022
Startovní listina: k dispozici od 12. 9. 2022 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.grcm.cz

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:30    Slavnostní zahájení turnaje
10:00    CANON START
15.00    Raut
16.00    Vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“ –  Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“ – Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“ –  Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním a omezením na HCP 45
4. kategorie “BRUTTO“ stb

Odpaliště:

muži – žlutá
ženy – červená
V případě, že hráč preferuje hru z jiných odpališť, musí změnu nahlásit u registrace a viditelně zapsat do score karty! 

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 10 – společný
Longest drive na jamce č. 4 – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné!
🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Startovní listina bude k dispozici od 19. 9. 2022 na www.getour.cz a www.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

       
Golf Resort Černý Most, 23.9.2022
       
Sequens Richard Janulík Petr Daňa Antonín Černý Aleš
125-0088 144-1171 094-2744 180-4850
Novák Vladimír host host host
 05400506      
Šebestyán Martin Korol Jiří Komárek Libor Šebestyán Štěpán
05401195  5401118 7800376 5401214
Fikar Tomáš Zaorálek Michal Tůmová Radka Doubek Pavel
12502145 6801401 18001764 1201057
Jonák David Loukota Václav Mayerová Ilona Stevens Martina
9809482 091-0906 7810408 098-09283
Chýle Pavel Půža Miroslav  Krov Pavel Jirsa David
2200273 148-0404  2200352 2200322
Číž Přemysl Dienelt Petr Kotíšek René Kotíšková Gabriela
16300725 16300491 16300493 16300560
Sebrala Martin Gabriel Tomás Plachý Karel Rohrbach Lukáš
4301891 11201228 11200968 11201214
Rupert Tomáš Seideman Martin Rupertová Alena Kocourek Jiří
8500682 12502519 8500683  
Nousek Milan Kuchař Jiří Pavlata David Stöhr Milan
1260777 12600604 6603684 11101496
Kobza Přemysl Kobzová Marcela Beluský Milan Beluská Jana
9200164 9200163 18000152 18000153
Kameníček Jan Pankiv David Kameníčková Lenka Němčíková Lucia
18000448 18004225 18002117 14401174
Kneifl Zdeněk Vaňásek – Hodinová Monika Koritenský Petr Wurst Roman
12600770 1200557 12600403 1200938
Rosenkranz Jan Janeba Pavel Nousková Lenka Kalkusová Renáta
9800140 136-0148 12600454 4602004
Endrštová Naděžda Kalkus Tomáš Provazník Michal Pavlatová Aneta
6300182 4602003  13300148 6603685
Čížek Tomáš Čížková Štěpánka Halamka Pavel host
900059 9000060 13300275  
Pavlica Bohumil Pfingstner Pavel Nykodým Aleš Střílka Jan
1901429 9801964 800693 10301112
Vápeník Adam Volf Miroslav Dostál Luděk host
7806008 1000504 7808845  
Vobořil Martin Kubínová Daniela Ragan Ivo Vodička Jan
9809950 18001968 6301412 10301642
Frohlich Radim Silbernágl Jiří Šubrt Marek Trnka Lukáš
8500185 11301157 9404151 16401566
Brašna Provazník Václav Brašnová Milada  
9200309 13300165 9200313  

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

“Mistři” HCP 0 – 14

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 KAMENÍČEK Jan LGCPY 18000448 10,4 39 / 80 39 9,8
2 NOVÁK Vladimír LGCPY 18000196 10,8 39 / 81 39 10,9
3 FIKAR Tomáš PGCGC 12502145 6,6 37 / 78 37 6,3
4 PAVLICA Bohumil GCKAR 01901429 9,8 36 / 83 36 9,4
5 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 18002117 15,5 36 / 90 36 15,4
6 STOKLÁSKA Antonín GCKON 04400587 15,1 36 / 89 36 15,4
7 NOUSEK Milan PRAGK 12600777 15,7 35 / 91 35 15,6
8 TRUHLÁŘ Josef KGCMA 06601941 8,8 34 / 84 34 8,7
9 CHÝLE Pavel IGCMO 02200273 9,7 34 / — 34 9,6
10 – 11 ČÍŽEK Jiří GCHOS 07800384 9,8 33 / 86 33 9,8
10 – 11 KOBZA Přemysl GRGGC 09200164 6,8 33 / 82 33 6,8
12 KOTÍŠEK René GCBIT 16300493 12,8 33 / — 33 12,8
13 PANKIV David LGCPY 18004225 11,0 32 / 88 32 11,0
14 ŠEBESTYÁN Martin GCPAR 05401195 10,2 32 / 87 32 10,2
15 NYKODÝM Aleš GCPDY 00800693 15,6 32 / 94 32 15,7
16 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 09200163 13,8 31 / 93 31 13,8
17 SEQUENS Richard PGCGC 12500088 12,4 31 / 92 31 12,5
18 JANEBA Pavel CESGK 09800121 15,6 31 / 95 31 15,6
19 TRUHLÁŘOVÁ Nikola KGCMA 06603651 3,6 30 / 85 30 3,6
20 PFINGSTNER Pavel CESGK 09801964 12,2 30 / 91 30 12,2
21 ZAORÁLEK Michal GCMST 06801401 10,8 30 / 90 30 10,8
22 ČÍŽ Přemysl GCBIT 16300725 6,4 30 / 85 30 6,4
23 HALAMKA Pavel GCGAR 13300275 14,0 30 / 94 30 14,3
24 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000060 11,7 29 / 94 29 12,2
25 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 01200557 12,4 29 / 93 29 12,4
26 ROSENKRANZ Jan CESGK 09800140 13,9 29 / 95 29 13,9
27 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 09000059 5,0 27 / 89 27 5,3
28 KNEIFL Zdeněk PRAGK 12600770 9,1 27 / 91 27 9,7
29 DIENELT Petr GCBIT 16300491 8,0 26 / — 26 8,0
30 VOBOŘIL Martin CESGK 09809950 14,8 26 / 104 26 14,8
31 KOROL Jiří GCPAR 05401118 12,8 24 / — 24 12,8
32 FILÍPEK Jiří IGCMO 02200929 14,9 23 / 104 23 14,9
33 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 12600454 15,9 16 / — 16 16,8

“Šampioni” HCP 14,1 – 19

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 KUCHAŘ Jiří PRAGK 12600604 18,9 39 / 91 39 18,4
2 STŘÍLKA Jan GCMUP 10301112 16,1 38 / 88 38 15,7
3 PŮŽA Miroslav IGCMO 02200350 18,5 36 / — 36 18,2
4 KORITENSKÝ Petr PRAGK 12600403 19,3 35 / 96 35 19,1
5 KROV Pavel IGCMO 02200352 20,6 33 / 99 33 20,6
6 DOUBEK Pavel GKLIS 01201057 19,7 33 / 99 33 19,9
7 KOMÁREK Libor GCHOS 07800376 18,0 33 / 95 33 17,9
8 PAVLATA David KGCMA 06603684 20,5 33 / 99 33 20,5
9 SEBRALA Martin ZGCKR 04301891 16,3 33 / 93 33 16,5
10 STÖHR Milan ERBGC 11101496 21,5 32 / 102 32 21,5
11 FRÖHLICH Radim MTHGC 08500185 16,7 32 / 95 32 16,7
12 PETRÁŇOVÁ Denisa GCBBR 16400458 16,3 31 / — 31 16,4
13 SLÁMOVÁ Kateřina GCBBR 16401089 18,9 31 / 101 31 19,2
14 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 18001968 20,8 31 / 102 31 21,2
15 LOUKOTA Václav GCTEP 09100906 20,2 29 / — 29 20,5
16 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 04602004 22,0 28 / 106 28 22,3
17 TŮMOVÁ Radka LGCPY 18001764 17,3 28 / 101 28 17,3
18 RAGAN Ivo GCMNI 06301412 21,2 27 / 107 27 21,2
19 KOCOUREK Jan LGCPY 18004171 20,2 27 / — 27 20,2
20 MAZÁN Marek IGCMO 02200576 21,4 27 / 107 27 21,4
21 JONÁK David CESGK 09809482 16,2 26 / — 26 16,3
22 KALKUS Tomáš GKCEE 04602003 21,7 26 / — 26 22,0
23 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 06300182 18,2 24 / 106 24 19,4
24 MAZÁN Miroslav IGCMO 02200735 21,2 22 / 116 22 21,6
25 ŠKVAŘIL Petr GCBBS 09403454 16,7 21 / 106 21 16,7

“Ranaři” HCP 19,1 – 54

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 VÁPENÍK Adam GCHOS 07806008 34,8 52 / — 52 30,9
2 DAŇA Antonin GCBBS 09402744 25,0 34 / — 34 24,9
3 ROHRBACH Lukáš BARGC 11201214 54,0 33 / 130 33 45,5
4 KOLENATÝ Luděk LGCPY 18004776 32,6 30 / — 30 33,1
5 RUPERTOVÁ Alena MTHGC 08500683 25,1 30 / 108 30 26,0
6 BRAŠNOVÁ Milada GRGGC 09200313 26,7 30 / 109 30 26,7
7 BRAŠNA Antonín GRGGC 09200309 23,2 29 / — 29 23,3
8 BELUSKÁ Jana LGCPY 18000153 29,7 29 / — 29 29,7
9 SILBERNÁGL Jindřich PGCHK 11301157 26,4 29 / 112 29 26,4
10 SEIDEMANN Martin PGCGC 12502519 22,6 27 / 108 27 22,8
11 JIRSA David IGCMO 02200322 23,3 27 / — 27 23,3
12 PAVLATOVÁ Aneta KGCMA 06603685 24,6 26 / 110 26 25,1
13 BELUSKÝ Milan LGCPY 18000152 28,1 26 / — 26 28,2
14 KOTÍŠKOVÁ Gabriela GCBIT 16300560 46,8 25 / — 25 47,4
15 ŠUBRT Marek GCBBS 09404151 54,0 25 / — 25 54,0
16 WURST Roman GKLIS 01200938 28,1 24 / 118 24 28,8
17 STEVENS Martina CESGK 09809283 54,0 23 / 143 23 54,0
18 VOLF Miroslav GCHOD 01000504 28,4 22 / — 22 28,4
19 NEMČÍKOVÁ Lucia GCCHP 14401174 32,8 22 / — 22 32,8
20 DOSTÁL Luděk GCHOS 07808845 31,7 22 / — 22 31,7
21 PLACHÝ Karel BESGK 01700007 23,2 20 / — 20 24,2
22 VODIČKA Jan GCMUP 10301642 54,0 11 / 165 11 54,0
23 MAYEROVÁ Ilona GCHOS 07810408 54,0 1 / — 1 54,0
24 – 25 VÁCLAVEK Karel GCPOD 05600293 25,4 WD  
24 – 25 TRNKA Lukáš GCBBR 16401566 54,0 WD

“Brutto”

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 FIKAR Tomáš PGCGC 12502145 6,6 30 / 78 / (37) 30 6,3
2 KAMENÍČEK Jan LGCPY 18000448 10,4 28 / 80 / (39) 28 9,8
3 NOVÁK Vladimír LGCPY 18000196 10,8 27 / 81 / (39) 27 10,9
4 TRUHLÁŘOVÁ Nikola KGCMA 06603651 3,6 26 / 85 / (30) 26 3,6
5 KOBZA Přemysl GRGGC 09200164 6,8 26 / 82 / (33) 26 6,8
6 PAVLICA Bohumil GCKAR 01901429 9,8 25 / 83 / (36) 25 9,4
7 TRUHLÁŘ Josef KGCMA 06601941 8,8 25 / 84 / (34) 25 8,7
8 CHÝLE Pavel IGCMO 02200273 9,7 25 / — / (34) 25 9,6
9 ČÍŽ Přemysl GCBIT 16300725 6,4 23 / 85 / (30) 23 6,4
10 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 09000059 5,0 22 / 89 / (27) 22 5,3
11 ČÍŽEK Jiří GCHOS 07800384 9,8 22 / 86 / (33) 22 9,8
12 PANKIV David LGCPY 18004225 11,0 21 / 88 / (32) 21 11,0
13 ŠEBESTYÁN Martin GCPAR 05401195 10,2 21 / 87 / (32) 21 10,2
14 STŘÍLKA Jan GCMUP 10301112 16,1 21 / 88 / (38) 21 15,7
15 KOTÍŠEK René GCBIT 16300493 12,8 21 / — / (33) 21 12,8
16 STOKLÁSKA Antonín GCKON 04400587 15,1 20 / 89 / (36) 20 15,4
17 DIENELT Petr GCBIT 16300491 8,0 19 / — / (26) 19 8,0
18 KUCHAŘ Jiří PRAGK 12600604 18,9 19 / 91 / (39) 19 18,4
19 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 18002117 15,5 19 / 90 / (36) 19 15,4
20 ZAORÁLEK Michal GCMST 06801401 10,8 19 / 90 / (30) 19 10,8
21 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 09200163 13,8 18 / 93 / (31) 18 13,8
22 SEQUENS Richard PGCGC 12500088 12,4 18 / 92 / (31) 18 12,5
23 NOUSEK Milan PRAGK 12600777 15,7 18 / 91 / (35) 18 15,6
24 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000060 11,7 17 / 94 / (29) 17 12,2
25 PFINGSTNER Pavel CESGK 09801964 12,2 17 / 91 / (30) 17 12,2
26 PŮŽA Miroslav IGCMO 02200350 18,5 17 / — / (36) 17 18,2
27 KNEIFL Zdeněk PRAGK 12600770 9,1 17 / 91 / (27) 17 9,7
28 DOUBEK Pavel GKLIS 01201057 19,7 15 / 99 / (33) 15 19,9
29 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 01200557 12,4 15 / 93 / (29) 15 12,4
30 HALAMKA Pavel GCGAR 13300275 14,0 15 / 94 / (30) 15 14,3
31 NYKODÝM Aleš GCPDY 00800693 15,6 15 / 94 / (32) 15 15,7
32 FRÖHLICH Radim MTHGC 08500185 16,7 15 / 95 / (32) 15 16,7
33 SEBRALA Martin ZGCKR 04301891 16,3 15 / 93 / (33) 15 16,5
34 KORITENSKÝ Petr PRAGK 12600403 19,3 14 / 96 / (35) 14 19,1
35 SLÁMOVÁ Kateřina GCBBR 16401089 18,9 14 / 101 / (31) 14 19,2
36 VÁPENÍK Adam GCHOS 07806008 34,8 14 / — / (52) 14 30,9
37 JANEBA Pavel CESGK 09800121 15,6 14 / 95 / (31) 14 15,6
38 PETRÁŇOVÁ Denisa GCBBR 16400458 16,3 14 / — / (31) 14 16,4
39 KOMÁREK Libor GCHOS 07800376 18,0 14 / 95 / (33) 14 17,9
40 ROSENKRANZ Jan CESGK 09800140 13,9 14 / 95 / (29) 14 13,9
41 PAVLATA David KGCMA 06603684 20,5 13 / 99 / (33) 13 20,5
42 TŮMOVÁ Radka LGCPY 18001764 17,3 13 / 101 / (28) 13 17,3
43 VOBOŘIL Martin CESGK 09809950 14,8 13 / 104 / (26) 13 14,8
44 KOROL Jiří GCPAR 05401118 12,8 12 / — / (24) 12 12,8
45 JONÁK David CESGK 09809482 16,2 12 / — / (26) 12 16,3
46 STÖHR Milan ERBGC 11101496 21,5 12 / 102 / (32) 12 21,5
47 LOUKOTA Václav GCTEP 09100906 20,2 12 / — / (29) 12 20,5
48 KROV Pavel IGCMO 02200352 20,6 11 / 99 / (33) 11 20,6
49 FILÍPEK Jiří IGCMO 02200929 14,9 11 / 104 / (23) 11 14,9
50 BRAŠNA Antonín GRGGC 09200309 23,2 11 / — / (29) 11 23,3
51 KOCOUREK Jan LGCPY 18004171 20,2 11 / — / (27) 11 20,2
52 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 18001968 20,8 11 / 102 / (31) 11 21,2
53 DAŇA Antonin GCBBS 09402744 25,0 10 / — / (34) 10 24,9
54 RAGAN Ivo GCMNI 06301412 21,2 10 / 107 / (27) 10 21,2
55 MAZÁN Marek IGCMO 02200576 21,4 10 / 107 / (27) 10 21,4
56 JIRSA David IGCMO 02200322 23,3 9 / — / (27) 9 23,3
57 ŠKVAŘIL Petr GCBBS 09403454 16,7 8 / 106 / (21) 8 16,7
58 RUPERTOVÁ Alena MTHGC 08500683 25,1 8 / 108 / (30) 8 26,0
59 SEIDEMANN Martin PGCGC 12502519 22,6 7 / 108 / (27) 7 22,8
60 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 04602004 22,0 7 / 106 / (28) 7 22,3
61 BRAŠNOVÁ Milada GRGGC 09200313 26,7 7 / 109 / (30) 7 26,7
62 KALKUS Tomáš GKCEE 04602003 21,7 6 / — / (26) 6 22,0
63 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 06300182 18,2 6 / 106 / (24) 6 19,4
64 SILBERNÁGL Jindřich PGCHK 11301157 26,4 6 / 112 / (29) 6 26,4
65 BELUSKÝ Milan LGCPY 18000152 28,1 6 / — / (26) 6 28,2
66 MAZÁN Miroslav IGCMO 02200735 21,2 5 / 116 / (22) 5 21,6
67 BELUSKÁ Jana LGCPY 18000153 29,7 5 / — / (29) 5 29,7
68 KOLENATÝ Luděk LGCPY 18004776 32,6 4 / — / (30) 4 33,1
69 VOLF Miroslav GCHOD 01000504 28,4 4 / — / (22) 4 28,4
70 PAVLATOVÁ Aneta KGCMA 06603685 24,6 4 / 110 / (26) 4 25,1
71 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 12600454 15,9 3 / — / (16) 3 16,8
72 WURST Roman GKLIS 01200938 28,1 3 / 118 / (24) 3 28,8
73 – 75 PLACHÝ Karel BESGK 01700007 23,2 2 / — / (20) 2 24,2
73 – 75 DOSTÁL Luděk GCHOS 07808845 31,7 2 / — / (22) 2 31,7
73 – 75 NEMČÍKOVÁ Lucia GCCHP 14401174 32,8 2 / — / (22) 2 32,8
76 KOTÍŠKOVÁ Gabriela GCBIT 16300560 46,8 2 / — / (26) 2 47,4
77 – 78 VODIČKA Jan GCMUP 10301642 54,0 1 / 165 / (17) 1 54,0
77 – 78 ROHRBACH Lukáš BARGC 11201214 54,0 1 / 130 / (44) 1 45,5
79 – 80 ŠUBRT Marek GCBBS 09404151 54,0 1 / — / (32) 1 54,0
79 – 80 STEVENS Martina CESGK 09809283 54,0 1 / 143 / (32) 1 54,0
81 – 83 VÁCLAVEK Karel GCPOD 05600293 25,4 WD  
81 – 83 MAYEROVÁ Ilona GCHOS 07810408 54,0 0 / — / (2) 54,0
81 – 83 TRNKA Lukáš GCBBR 16401566 54,0 WD

 

Gabriela Šulcová, ředitelka Tour
M: +420 777 300 003, E: golf@getour.cz
P: Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9