Golf Resort Černý Most, Pátek 22. 9. 2017

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: 18. 9. 2017 do 12hod.
Startovní listina: k dispozici od 21. 9. 2017 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.grcm.cz

Program:

8:00 – začátek registrace účastníků a snídaně
9:30 – slavnostní zahájení turnaje (losování jamek)
10:00 – CANON START
15.00 – Raut
16.00 – vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “ MISTŘI“ , HCP 0-14               Hra na rány 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ ŠAMPIONI“, HCP 14,1 – 22   Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie „RANAŘI“ , HCP 22,1 – 54       Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním, (s omezením na HCP 36)

Odpaliště:

muži: bílá HCP 0 – 14, žlutá HCP 14,1 – 54
ženy: červená HCP 0 – 54

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 10 – muži a ženy zvlášť.
Longest drive na jamce č. 13 – muži a ženy zvlášť
Brutto winner – společné
Birdie soutěž (dobrovolný vklad 200 Kč– prosím, vezměte si drobné! =)

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Startovní listina bude k dispozici od 21. 9. 2017 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

TURNAJ: Černý Most 22. 9. 2017
Sequens Richard Hes Vladimír Janulík Petr Horský Radek
125-0088 068-0156 078-1317 068-0158
Čížek Jiří Helikar Martin Hrádek Zbyněk Panec Zdeněk
078-0384 046-2023 180-3191 010-0853
Steiner Jiří Dobrovolný Jiří Dobrovolný Jaroslav Procházka Zdeněk
103-0194 063-0033 063-0032 050-0721
Tůma Jiří Veirauch Vladimír Lehký Petr Němec Michal
078-1422 164-1014 000-0019 050-1615
Provazník Václav Provazník Michal Langer Zdeněk Svárovský Jan
133-0165 133-0148 043-1714 017-1589
Sklenář Marek Kubínová Daniela Šiška Miroslav Sklenář Marek
028-2214 180-1968 164-0206 028-2214
Koutník Zdeněk Fábera Martin Juris Martin
054-0751 054-1280 053-0885
Kryl Martin Musilová Lucie Kolaříková Lucie Beluský Milan
098-3497 180-1249 180-1407 180-0152
Kobza Přemysl Kobza Lukáš Mašek Kamil
092-0164 092-0185 092-0579
Hnilo Václav Endrštová Naděžda Nousková Lenka Máchová Alžběta
281813 063-0182 126-0454 126-0896
Meloun Jiří Nousek Milan Kuchař Jiří Stöhr Milan
101-0311 126-0777 126-0604 111-1496
Halamka Pavel Čížková Štěpánka Čížek Tomáš Krátký František
115-0134 090-0060 090-0059 133-0186
Novák Jiří Pfingstner Pavel Nykodým Aleš Střílka Jan
050-1095 098-1964 008-0693 085-0915
Doubek Pavel Fišer Petr Hájek Jaromír Beneš Petr
012-1057 103-0637 030-1060 104-0756
Šimpach Petr Procházka Miloš Topinka Filip host
163-0487 066-0587 078-4624
Kulová Kateřina Kula David Čech Ondřej Hrabánek Vít
078-0150 078-0149 078-3740 078-0206
Zavadil Milan Grand Real City Grand Real City Grand Real City
113-0706
Stibůrek Miroslav Hájek Josef Loukota Václav Šimek Vladimír
044-0465 091-0259 091-0906 116-0135
Paťha Jindřich Dostál Tomáš host host
108-1324 078-7848
Jinková Alena Jinek Tomáš Šišulák Patrik Kabátová Lucie
143-0047 143-0046 164-1218 078-4986
Ovsík Jaroslav Škvára Roman Juryšta Evžen Bryková Tatiana
004-0598 098-4625 088-0245 003-2171
Hoskovec Marek Janeba Pavel Endršt Jiří Rosenkranz Jan
046-1114 078-4688 063-0180 136-0145
Mrůzek Filip Čížková Štěpánka jr Čížková Anežka Vašíček Milan
090-0061 090-0221 164-0706
Fíla Jiří host Fíla David Fílová Věra
133-0002 133-0053 133-0021
Boháč Petr Vokoun Luděk Vitošek Zbyněk Šmolíková Nela
092-0537 092-0680 078-5181 092-0733

Výsledky

MISTŘI | ŠAMPIONI | RANAŘI

MISTŘI

1 VAŠÍČEK Milan GCBBR 1640706 12,5 69 / 39 69 11,6
2 HOSKOVEC Marek GKCEE 0461114 10,3 72 / 36 72 10,3
3 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 8,6 72 / 36 72 8,6
4 JANEBA Pavel GCHOS 0784688 11,0 73 / 35 73 11,0
5 ČÍŽKOVÁ ML. Štěpánka GCSBO 0900061 5,0 73 / 36 73 5,0
6 JINKOVÁ Alena ALBGC 1430047 8,8 74 / 34 74 8,8
7 ČECH Ondřej GCHOS 0783740 11,1 74 / 34 74 11,1
8 DOBROVOLNÝ Jiří GCMNI 0630033 13,0 74 / 35 74 13,0
9 FIKAR Luboš GCTLC 1081366 11,6 76 / 32 76 11,7
10 STIBŮREK Miroslav GCKON 0440465 12,5 76 / 33 76 12,5
11 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 12,5 77 / 32 77 12,6
12 OVSÍK Jaroslav RGCML 0040598 9,9 77 / 32 77 10,0
13 KULOVÁ Kateřina GCHOS 0780150 9,2 77 / 31 77 9,3
14 PAŤHA Jindřich GCTLC 1081324 13,2 78 / 33 78 13,2
15 STEINER Jiří GCMUP 1030194 12,2 78 / 30 78 12,3
16 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,5 78 / 32 78 13,6
17 ŠKVÁRA Roman CESGK 0984625 11,1 78 / 30 78 11,2
18 PFINGSTNER Pavel CESGK 0981964 13,2 78 / 31 78 13,3
19 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 6,9 80 / 29 80 7,0
20 KULA David GCHOS 0780149 9,9 80 / 30 80 10,0
21 ŠIMPACH Petr GCBIT 1630487 13,8 85 / 26 85 13,9
22 PLÁŠIL Václav GCTLC 1080813 13,3 85 / 24 85 13,4
23 NOVÁK Jiří GCBER 0501095 13,0 86 / 24 86 13,1
24 JINEK Tomáš ALBGC 1430046 13,6 86 / 25 86 13,7
25 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 9,8 88 / 25 88 9,9
26 SKLENÁŘ Marek GCAUS 0282214 10,0 92 / 22 92 10,1
27 KOBZA Lukáš GRGGC 0920185 13,9 — / 23 14,0
28 ČÍŽKOVÁ Anežka GCSBO 0900221 12,0 — / 29 12,1
29 HES Vladimír GCMST 0680156 11,2 — / 27 11,3
30 MRŮZEK Filip RGCML 0040522 PRO 69 / 39 69 PRO

ŠAMPIONI

1 LEHKÝ Petr TCGCV 2140013 18,9 42 / 90 42 16,9
2 VOKOUN Luděk GCPLZ 0070092 17,2 40 / 90 40 16,0
3 HNILO Václav GCAUS 0281813 14,2 35 / 90 35 14,2
4 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 15,0 35 / 93 35 15,0
5 FIŠER Petr GCMUP 1030637 15,8 35 / 92 35 15,8
6 KŘIVÁNEK Roman GCPAR 0540670 17,1 35 / 94 35 17,1
7 MELOUN Jiří GCCKR 1010311 15,0 35 / 91 35 15,0
8 MUSILOVÁ Lucie LGCPY 1801249 20,5 34 / — 34 20,5
9 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 15,3 34 / 93 34 15,3
10 JANULÍK Petr GCHOS 0781317 18,6 34 / — 34 18,6
11 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,2 33 / 100 33 17,2
12 PROCHÁZKA Zdeněk GCBER 0500721 19,7 32 / 100 32 19,7
13 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 16,9 32 / 99 32 17,0
14 FÍLA Jiří GCGAR 1330002 16,1 32 / 97 32 16,2
15 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 16,0 32 / — 32 16,1
16 DOBROVOLNÝ Jaroslav GCMNI 0630032 14,5 31 / 95 31 14,6
17 STÖHR Milan ERBGC 1111496 19,9 31 / — 31 20,0
18 BUKOVSKÝ Petr GCHOS 0787552 14,6 31 / — 31 14,7
19 ZELENKA Vladimír GRGGC 0920336 16,1 31 / — 31 16,2
20 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 1801968 16,5 30 / 98 30 16,6
21 VEIRAUCH Vladimír GCSBO 0900245 18,9 30 / 103 30 19,0
22 BOHÁČ Petr GRGGC 0920537 15,7 29 / — 29 15,8
23 STŘÍLKA Jan MTHGC 0850915 15,3 28 / — 28 15,4
24 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 15,7 28 / 98 28 15,8
25 HÁJEK Jaromír GCERP 0301060 17,0 28 / 101 28 17,1
26 KRÁL Jiří GCBBR 1640551 14,3 27 / — 27 14,4
27 KRYL Martin CESGK 0983497 16,0 27 / 105 27 16,1
28 HRÁDEK Zbyněk LGCPY 1803191 21,4 27 / — 27 21,5
29 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 20,3 27 / 107 27 20,4
30 PAVLÍK Josef GCBIT 1630313 16,9 26 / 102 26 17,0
31 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 19,6 26 / — 26 19,7
32 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 17,1 26 / 102 26 17,2
33 MAŠEK Kamil GRGGC 0920579 18,6 25 / 107 25 18,7
34 PROCHÁZKA Miloš KGCMA 0660587 17,5 25 / — 25 17,6
35 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 19,9 25 / 115 25 20,0
36 JURYŠTA Evžen GCHAJ 0880245 19,1 25 / 106 25 19,2
37 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 21,0 24 / 110 24 21,1
38 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 16,7 24 / 104 24 16,8
39 ZAVADIL Milan PGCHK 1130706 18,5 22 / 112 22 18,6
40 HORSKÝ Radek GCMST 0680158 19,4 21 / — 21 19,5

RANAŘI

1 ŽDÍMAL Radim CESGK 0985493 26,5 39 / 104 39 25,2
2 NĚMEC Michal GCBER 0501615 22,7 36 / 101 36 22,7
3 ŠIMEK Vladimír GCOLO 0241385 28,7 36 / 108 36 28,7
4 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 22,6 34 / 102 34 22,6
5 VITOŠEK Zbyněk GCHOS 0785181 25,3 33 / 106 33 25,3
6 ZAHÁLKA Petr GCHOD 0103319 25,3 33 / — 33 25,3
7 JURIS Martin GCLIB 0530885 37 31 / — 31 37
8 KOLAŘÍKOVÁ Lucie LGCPY 1801407 23,9 30 / — 30 24,0
9 ŠIŠULÁK Patrik GCBBR 1641218 30,8 30 / 116 30 30,9
10 FÁBERA Martin GCPAR 0541280 23,9 30 / 113 30 24,0
11 LANGER Zdeněk ZGCKR 0431714 24,8 30 / 108 30 24,9
12 BENEŠ Petr GCNVR 1040756 27,1 29 / — 29 27,2
13 SVÁROVSKÝ Jan BESGK 0171589 33,5 27 / 124 27 33,6
14 TOPINKA Filip GCHOS 0784624 23,4 26 / 110 26 23,5
15 DOSTÁL Tomáš GCHOS 0787848 47 24 / — 24 47
16 MÁCHOVÁ Alžběta PRAGK 1260896 25,3 23 / 115 23 25,4
17 ZÁPOTOCKÝ Petr PRZGK 1220378 33,0 23 / — 23 33,1
18 FÍLOVÁ Věra GCGAR 1330021 28,2 23 / — 23 28,3
19 ŠIŠKA Miroslav GCBBR 1640206 24,3 23 / — 23 24,4
20 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 25,5 23 / — 23 25,6
21 KABÁTOVÁ Lucie GCHOS 0784986 43 20 / — 20 43

Gabriela Šulcová, ředitelka Tour
M: +420 777 300 003, E: golf@getour.cz
P: Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9