Prosper Golf Resort Čeladná, Sobota 24. 7. 2021 – OLD COURSE

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 19. 7. 2021
Startovní listina: k dispozici od 22. 7. 2021 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.golfresortceladna.cz

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:30    Slavnostní zahájení turnaje (losování jamek)
Check out do 10 hod
10:00    CANON START
15.00    Raut
16.00    Vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
4. kategorie “BRUTTO Stb.“

Odpaliště:

muži – žlutá
ženy – červená

V případě, že hráč preferuje hru z jiných odpališť, musí změnu nahlásit u registrace a viditelně zapsat do score karty!

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 15 – muži a ženy zvlášť.
Longest drive na jamce č. 7 – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Zvýhodněné ubytování a fee pro hráče:

Golf Resort Čeladná  –  www.golfresortceladna.cz

Heslo pro rezervaci: Golf Experience Tour

Kontakt pro rezervaci:

Email: recepce@teehouse.cz

Telefon: +420 552 303 900

Cena za pokoj na Hotelu Teehouse 2 100,-Kč bez snídaně

Cena za pokoj na club apartments 1 900,-Kč bez snídaně.

V případě zájmu si můžete  ubytování libovolně prodloužit

Další ubytování je možné v hotelu Miura  nebo okolních pensionech a hotelech.

Zvýhodněné fee  Čeladná:

Pokud si budete chtít zahrát  na Čeladné před nebo po turnaji, bude Vám poskytnuta sleva 20% na fee , heslo Golf Experience tour.

Snažila jsem se zajistit zvýhodněné fee na Ostravici, ale vzhledem k covidu nám mohou poskytnou slevu jen v rámci go pasu, který Vám na recepci rádi vystaví, ušetříte 200Kč na fee/18 jamek.

Startovní listina bude k dispozici od 22. 7. 2021 na www.getour.cz a www.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

ČELADNÁ – OLD COURSE, CANON START 10:00    
Sequens Richard Janulík Petr Daňa Antonín Černý Aleš
125-0088 144-1171 094-2744 180-4850
Šebestyán Martin Novák Vladimír Jirovský Miloš Šebestyán Štěpán
541195 1800196 1801481  
Čížek Jiří  Kholl Evžen  Mayer Evžen Hrádek Zbyněk
780384 7806485 501976 6500588
Procházka Miroslav Tůma Jiří  Tůmová Radka  Tůma Jiří
180-0451 7801422 18001764 078-1422
Hájek Josef Loukota Václav Zatloukal Stanislav Šimek Vladimír
091-0259 091-0906 4802122 2401385
Mrvik Petr  Půža Miroslav  Bartes Petr Půžová Hana
16300630 148-0404  16300631 14800404
Dienelt Petr Kotíšek René   Kotíšková Gabriela Dieneltová Lenka
16300491 16300493 16300560 16300867
Hájíček Jiří Švec Radek Jermanová Tereza Švec Jan
2300823 16300466 19400353 19400424
Pleskot Martin Eichler Vladimír  Host Host
 13500582 06602666     
Lacko Pavel  Maňas Jaroslav Dušek Roman   Host
6200083 22000158 1630262  
Svoboda Josef  Sebrala Martin  Sebrala Adam      Gabriel Tomáš
5400355 043-1891 4301955 112-1228
Meloun Jiří Nousek Milan  Kuchař Jiří  Stöhr Milan
987415 1260777 126-0604 111-1496
Mrázek Karel Provazník Václav Kratochvíl Kamil  
601512 13300165 1007522  
Kobza Přemysl Kobzová Marcela Beluský Milan  Beluská Jana
9200164 9200163 18000152 18000153
Janeba Pavel Rosenkranz Jan  Provazník Michal Kolaříková Lucie
136-0148 098-0140 11200388 18001407
Čížek Tomáš Frýdl Jaroslav Čížková Štěpánka  Halamka Pavel 
900059 4400957 090-0060 115-0134
Kameníček Jan  Kameníčková Lenka  Endrštová Naděžda Kalkus Tomáš
1800448 180-2117 6300182 4602003
Endršt Jiří  Nousková Lenka  Kalkusová Renata Štědrá Eva 
6300180 12600454 4602004 9809408
Trsek Jan  Svoboda Luboš  Koritenský Petr  
10100002 9809519 12600403  
Loukotová Šárka Závora Jan  Hrabal Jiří  Vít Martin 
9101279 5000813 7500688  
Pavlica Bohumil Pfingstner  Pavel  Nykodým Aleš Střílka Jan 
 180-5028 981964 008-0693 103-1112
Wicher Ladislav  Kubínová Daniela Ragán Ivo Wicherová Eva
10600607 18001968 1005853 10600608

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

Mistři

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 WICHER Ladislav GCSOK 10600607 12,1 41 / 83 41 11,8
2 KHOLL Evžen GCHOS 07806485 10,4 37 / 84 37 10,1
3 ČÍŽEK Jiří GCHOS 07800384 7,9 35 / 83 35 7,8
4 SVOBODA Josef GCPAR 05400355 14,3 35 / 91 35 14,1
5 MRVÍK Petr GCBIT 16300630 14,5 34 / 93 34 14,9
6 NOVÁK Vladimír LGCPY 18000196 13,3 34 / — 34 13,6
7 TRSEK Jan GCCKR 10100002 11,3 33 / 91 33 11,3
8 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 09200163 10,4 32 / 92 32 10,4
9 MELOUN Jiří CESGK 09807415 12,5 32 / 92 32 12,8
10 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 09000059 4,7 32 / 82 32 4,7
11 KOTÍŠEK René GCBIT 16300493 14,6 32 / 96 32 14,9
12 PLESKOT Martin GCMAP 13500582 7,8 32 / 87 32 7,8
13 ENDRŠT Jiří GCMNI 06300180 13,9 32 / 94 32 13,9
14 ROSENKRANZ Jan CESGK 09800140 15,1 32 / 95 32 15,0
15 PFINGSTNER Pavel CESGK 09801964 11,9 32 / 93 32 11,9
16 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 18000451 7,9 31 / 87 31 8,6
17 ŠEBESTYÁN Martin GCPAR 05401195 10,0 31 / — 31 10,2
18 KOBZA Přemysl GRGGC 09200164 9,3 31 / 89 31 9,3
19 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000060 13,8 30 / — 30 13,9
20 SEQUENS Richard PGCGC 12500088 10,5 30 / — 30 10,5
21 HALAMKA Pavel GCGAR 13300275 14,9 29 / 99 29 14,9
22 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 18001749 14,3 29 / — 29 14,4
23 KUPKA Miroslav ZGCKR 04300328 1,5 27 / 84 27 1,5
24 KAMENÍČEK Jan LGCPY 18000448 12,5 26 / 98 26 12,5
25 DIENELT Petr GCBIT 16300491 9,7 25 / 98 25 9,7
26 JANEBA Pavel CESGK 09800121 14,1 23 / 107 23 14,1
27 FRÝDL Jaroslav GCKON 04400957 11,0 22 / — 22 11,0

Šampioni

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 12600454 17,8 41 / 93 41 17,7
2 KOTÍŠEK Roman GCBIT 16300458 15,5 38 / 90 38 15,3
3 NOUSEK Milan PRAGK 12600777 19,4 38 / 96 38 19,0
4 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 18001968 20,1 38 / 99 38 19,6
5 BARTES Petr GCBIT 16300631 19,5 37 / 96 37 19,2
6 MRÁZEK Karel PGCOV 00601512 19,4 36 / 97 36 19,1
7 STIBOR David ZGCKR 04301803 15,5 35 / 93 35 15,3
8 HRÁDEK Zbyněk VALGK 06500588 20,0 35 / 99 35 19,7
10 KALKUS Tomáš GKCEE 04602003 21,5 33 / — 33 21,8
11 HAJÍČEK Jiří PJCBE 02300823 18,9 33 / — 33 18,9
12 PŮŽA Miroslav GCSTP 14800404 16,8 33 / — 33 16,8
13 SEBRALA Martin ZGCKR 04301891 18,5 32 / 100 32 18,5
14 KUCHAŘ Jiří PRAGK 12600604 18,0 32 / 100 32 18,0
15 JANULÍK Petr GCCHP 14401171 21,8 32 / — 32 21,8
16 PALYZA Petr ZGCKR 04300724 16,2 30 / — 30 16,2
17 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 06300182 18,3 30 / 105 30 18,6
18 ZATLOUKAL Stanislav GCOLO 02401372 17,9 29 / 102 29 18,2
19 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 04602004 20,6 28 / 111 28 21,5
20 TŮMA Jiří GCHOS 07801422 16,8 28 / 104 28 16,8
21 NYKODÝM Aleš GCPDY 00800693 15,4 28 / 100 28 15,6
22 KORITENSKÝ Petr PRAGK 12600403 19,5 26 / — 26 20,0
23 TŮMOVÁ Radka LGCPY 18001764 16,9 25 / 108 25 16,9
24 STŘÍLKA Jan GCMUP 10301112 18,3 25 / — 25 18,3
25 STÖHR Milan ERBGC 11101496 21,1 24 / 112 24 21,1
26 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 18002117 15,9 22 / — 22 15,9

Ranaři

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 VÍT Martin LGCPY 18003904 25,7 47 / 94 47 23,5
2 PROVAZNÍK Václav GCGAR 13300165 23,2 40 / 98 40 22,2
3 SEBRALA Adam ZGCKR 04301955 30,1 39 / — 39 27,0
4 MAYER Evžen GCBER 05001976 27,6 38 / 106 38 28,1
5 PROVAZNÍK Michal GCGAR 13300148 25,0 35 / 106 35 24,8
6 HRABAL Jiří GCDSR 07500688 31,7 34 / — 34 31,6
7 ŠEBESTYÁN Štěpán GCPAR 05401214 22,9 33 / 106 33 23,9
8 WICHEROVÁ Eva GCSOK 10600608 32,2 33 / — 33 32,3
9 ŠIMEK Vladimír GCOLO 02401385 28,0 33 / — 33 28,5
10 PŮŽOVÁ Hana GCBIT 16300839 52,7 32 / — 32 49,7
11 LOUKOTA Václav GCTEP 09100906 25,7 32 / 110 32 25,9
12 ČERNÝ Aleš LGCPY 18004850 31,9 31 / — 31 31,9
13 KRATOCHVIL Kamil GCHOD 01007522 40,4 31 / 132 31 40,0
14 KOLAŘÍKOVÁ Lucie LGCPY 18001407 25,6 30 / 116 30 25,6
15 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 09101279 34,0 30 / — 30 34,4
16 DUŠEK Roman GCBIT 16300262 36,2 29 / — 29 37,0
17 ŠVEC Radek GCBIT 16300466 27,9 28 / — 28 27,9
18 HÁJEK Josef GCTEP 09100259 22,7 28 / 109 28 22,7
19 DAŇA Antonin GCBBS 09402744 25,7 28 / 115 28 25,7
20 BELUSKÁ Jana LGCPY 18000153 32,1 27 / — 27 32,1
21 BELUSKÝ Milan LGCPY 18000152 26,8 27 / — 27 27,3
22 KOTÍŠKOVÁ Helena GCBIT 16300625 26,0 24 / — 24 26,0
23 JIROVSKÝ Miloš LGCPY 18001481 23,1 19 / — 19 23,3
24 KOTÍŠKOVÁ Gabriela GCBIT 16300560 53,5 18 / — 18 53,5
25 JERMANOVÁ Tereza BENAG 19400353 54,0 15 / — 15 54,0
26 ŠVEC Jan BENAG 19400424 35,6 14 / — 14 35,6
27 DIENELTOVÁ Lenka GCBIT 16300867 54,0 8 / — 8 54,0

Brutto

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 09000059 4,7 26 / 82 / (32) 26 4,7
2 WICHER Ladislav GCSOK 10600607 12,1 25 / 83 / (41) 25 11,8
3 KUPKA Miroslav ZGCKR 04300328 1,5 25 / 84 / (27) 25 1,5
4 ČÍŽEK Jiří GCHOS 07800384 7,9 25 / 83 / (35) 25 7,8
5 KHOLL Evžen GCHOS 07806485 10,4 24 / 84 / (37) 24 10,1
6 PLESKOT Martin GCMAP 13500582 7,8 23 / 87 / (32) 23 7,8
7 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 18000451 7,9 21 / 87 / (31) 21 8,6
8 KOTÍŠEK Roman GCBIT 16300458 15,5 20 / 90 / (38) 20 15,3
9 KOBZA Přemysl GRGGC 09200164 9,3 20 / 89 / (31) 20 9,3
10 PFINGSTNER Pavel CESGK 09801964 11,9 20 / 93 / (32) 20 11,9
11 ŠEBESTYÁN Martin GCPAR 05401195 10,0 19 / — / (31) 19 10,2
12 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 12600454 17,8 19 / 93 / (41) 19 17,7
13 NOVÁK Vladimír LGCPY 18000196 13,3 19 / — / (34) 19 13,6
14 TRSEK Jan GCCKR 10100002 11,3 19 / 91 / (33) 19 11,3
15 SEQUENS Richard PGCGC 12500088 10,5 19 / — / (30) 19 10,5
16 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 09200163 10,4 18 / 92 / (32) 18 10,4
17 MELOUN Jiří CESGK 09807415 12,5 18 / 92 / (32) 18 12,8
18 VÍT Martin LGCPY 18003904 25,7 18 / 94 / (47) 18 23,5
19 NOUSEK Milan PRAGK 12600777 19,4 18 / 96 / (38) 18 19,0
20 SVOBODA Josef GCPAR 05400355 14,3 18 / 91 / (35) 18 14,1
21 STIBOR David ZGCKR 04301803 15,5 17 / 93 / (35) 17 15,3
22 MRVÍK Petr GCBIT 16300630 14,5 17 / 93 / (34) 17 14,9
23 DIENELT Petr GCBIT 16300491 9,7 16 / 98 / (25) 16 9,7
24 KOTÍŠEK René GCBIT 16300493 14,6 15 / 96 / (32) 15 14,9
25 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 18001749 14,3 15 / — / (29) 15 14,4
26 ROSENKRANZ Jan CESGK 09800140 15,1 15 / 95 / (32) 15 15,0
27 ENDRŠT Jiří GCMNI 06300180 13,9 15 / 94 / (32) 15 13,9
28 HALAMKA Pavel GCGAR 13300275 14,9 14 / 99 / (29) 14 14,9
29 BARTES Petr GCBIT 16300631 19,5 14 / 96 / (37) 14 19,2
30 KAMENÍČEK Jan LGCPY 18000448 12,5 14 / 98 / (26) 14 12,5
31 PŮŽA Miroslav GCSTP 14800404 16,8 14 / — / (33) 14 16,8
32 KALKUS Tomáš GKCEE 04602003 21,5 13 / — / (33) 13 21,8
33 SEBRALA Martin ZGCKR 04301891 18,5 13 / 100 / (32) 13 18,5
34 KUCHAŘ Jiří PRAGK 12600604 18,0 13 / 100 / (32) 13 18,0
35 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000060 13,8 13 / — / (30) 13 13,9
36 NYKODÝM Aleš GCPDY 00800693 15,4 13 / 100 / (28) 13 15,6
37 TŮMA Jiří GCHOS 07801422 16,8 12 / 104 / (28) 12 16,8
38 PROVAZNÍK Václav GCGAR 13300165 23,2 12 / 98 / (40) 12 22,2
39 HRÁDEK Zbyněk VALGK 06500588 20,0 12 / 99 / (35) 12 19,7
40 HAJÍČEK Jiří PJCBE 02300823 18,9 12 / — / (33) 12 18,9
41 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 18002117 15,9 11 / — / (22) 11 15,9
42 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 04602004 20,6 11 / 111 / (28) 11 21,5
43 PALYZA Petr ZGCKR 04300724 16,2 11 / — / (30) 11 16,2
44 FRÝDL Jaroslav GCKON 04400957 11,0 11 / — / (22) 11 11,0
45 PROVAZNÍK Michal GCGAR 13300148 25,0 11 / 106 / (35) 11 24,8
46 STŘÍLKA Jan GCMUP 10301112 18,3 11 / — / (25) 11 18,3
47 MRÁZEK Karel PGCOV 00601512 19,4 11 / 97 / (36) 11 19,1
48 JANULÍK Petr GCCHP 14401171 21,8 10 / — / (32) 10 21,8
49 ZATLOUKAL Stanislav GCOLO 02401372 17,9 10 / 102 / (29) 10 18,2
50 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 18001968 20,1 10 / 99 / (38) 10 19,6
51 KORITENSKÝ Petr PRAGK 12600403 19,5 9 / — / (26) 9 20,0
52 JANEBA Pavel CESGK 09800121 14,1 9 / 107 / (23) 9 14,1
53 SEBRALA Adam ZGCKR 04301955 30,1 9 / — / (39) 9 27,0
54 TŮMOVÁ Radka LGCPY 18001764 16,9 8 / 108 / (25) 8 16,9
55 ŠVEC Radek GCBIT 16300466 27,9 8 / — / (28) 8 27,9
56 – 57 ŠEBESTYÁN Štěpán GCPAR 05401214 22,9 8 / 106 / (33) 8 23,9
56 – 57 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 06300182 18,3 8 / 105 / (30) 8 18,6
58 ŠIMEK Vladimír GCOLO 02401385 28,0 8 / — / (33) 8 28,5
59 MAYER Evžen GCBER 05001976 27,6 8 / 106 / (38) 8 28,1
60 ČERNÝ Aleš LGCPY 18004850 31,9 6 / — / (31) 6 31,9
61 STÖHR Milan ERBGC 11101496 21,1 6 / 112 / (24) 6 21,1
62 KOLAŘÍKOVÁ Lucie LGCPY 18001407 25,6 6 / 116 / (30) 6 25,6
63 WICHEROVÁ Eva GCSOK 10600608 32,2 5 / — / (33) 5 32,3
64 – 65 HÁJEK Josef GCTEP 09100259 22,7 5 / 109 / (28) 5 22,7
64 – 65 BELUSKÝ Milan LGCPY 18000152 26,8 5 / — / (27) 5 27,3
66 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 09101279 34,0 5 / — / (30) 5 34,4
67 DAŇA Antonin GCBBS 09402744 25,7 4 / 115 / (28) 4 25,7
68 LOUKOTA Václav GCTEP 09100906 25,7 4 / 110 / (32) 4 25,9
69 JIROVSKÝ Miloš LGCPY 18001481 23,1 3 / — / (19) 3 23,3
70 KOTÍŠKOVÁ Helena GCBIT 16300625 26,0 3 / — / (24) 3 26,0
71 DUŠEK Roman GCBIT 16300262 36,2 3 / — / (29) 3 37,0
72 HRABAL Jiří GCDSR 07500688 31,7 2 / — / (34) 2 31,6
73 – 74 KRATOCHVIL Kamil GCHOD 01007522 40,4 1 / 132 / (31) 1 40,0
73 – 74 PŮŽOVÁ Hana GCBIT 16300839 52,7 1 / — / (41) 1 49,7
75 – 77 KOTÍŠKOVÁ Gabriela GCBIT 16300560 53,5 1 / — / (29) 1 53,5
75 – 77 JERMANOVÁ Tereza BENAG 19400353 54,0 1 / — / (24) 1 54,0
75 – 77 ŠVEC Jan BENAG 19400424 35,6 1 / — / (14) 1 35,6
78 – 79 DIENELTOVÁ Lenka GCBIT 16300867 54,0 0 / — / (15) 54,0
78 – 79 BELUSKÁ Jana LGCPY 18000153 32,1 0 / — / (27) 32,1

Prosper Golf Resort Čeladná, Sobota 24. 7. 2021- OLD COURSE

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 19. 7. 2021
Startovní listina: k dispozici od 22. 7. 2021 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.golfresortceladna.cz

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:30    Slavnostní zahájení turnaje (losování jamek)
Check out do 10 hod
10:00    CANON START
15.00    Raut
16.00    Vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
4. kategorie “BRUTTO Stb.“

Odpaliště:

muži – žlutá
ženy – červená

V případě, že hráč preferuje hru z jiných odpališť, musí změnu nahlásit u registrace a viditelně zapsat do score karty!

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 15 – muži a ženy zvlášť.
Longest drive na jamce č. 7 – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Zvýhodněné ubytování a fee pro hráče:

Golf Resort Čeladná  –  www.golfresortceladna.cz

Heslo pro rezervaci: Golf Experience Tour

Kontakt pro rezervaci:

Email: recepce@teehouse.cz

Telefon: +420 552 303 900

Cena za pokoj na Hotelu Teehouse 2 100,-Kč bez snídaně

Cena za pokoj na club apartments 1 900,-Kč bez snídaně.

V případě zájmu si můžete  ubytování libovolně prodloužit

Další ubytování je možné v hotelu Miura  nebo okolních pensionech a hotelech.

Zvýhodněné fee  Čeladná:

Pokud si budete chtít zahrát  na Čeladné před nebo po turnaji, bude Vám poskytnuta sleva 20% na fee , heslo Golf Experience tour.

Snažila jsem se zajistit zvýhodněné fee na Ostravici, ale vzhledem k covidu nám mohou poskytnou slevu jen v rámci go pasu, který Vám na recepci rádi vystaví, ušetříte 200Kč na fee/18 jamek.

Startovní listina bude k dispozici od 22. 7. 2021 na www.getour.cz a www.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

ČELADNÁ – OLD COURSE, CANON START 10:00    
Sequens Richard Janulík Petr Daňa Antonín Černý Aleš
125-0088 144-1171 094-2744 180-4850
Šebestyán Martin Novák Vladimír Jirovský Miloš Šebestyán Štěpán
541195 1800196 1801481  
Čížek Jiří Kholl Evžen Mayer Evžen Hrádek Zbyněk
780384 7806485 501976 6500588
Procházka Miroslav Tůma Jiří Tůmová Radka Tůma Jiří
180-0451 7801422 18001764 078-1422
Hájek Josef Loukota Václav Zatloukal Stanislav Šimek Vladimír
091-0259 091-0906 4802122 2401385
Mrvik Petr Půža Miroslav Bartes Petr Půžová Hana
16300630 148-0404 16300631 14800404
Dienelt Petr Kotíšek René Kotíšková Gabriela Dieneltová Lenka
16300491 16300493 16300560 16300867
Hájíček Jiří Švec Radek Jermanová Tereza Švec Jan
2300823 16300466 19400353 19400424
Pleskot Martin Eichler Vladimír Host Host
 13500582 06602666    
Lacko Pavel Maňas Jaroslav Dušek Roman Host
6200083 22000158 1630262  
Svoboda Josef Sebrala Martin Sebrala Adam Gabriel Tomáš
5400355 043-1891 4301955 112-1228
Meloun Jiří Nousek Milan Kuchař Jiří Stöhr Milan
987415 1260777 126-0604 111-1496
Mrázek Karel Provazník Václav Kratochvíl Kamil  
601512 13300165 1007522  
Kobza Přemysl Kobzová Marcela Beluský Milan Beluská Jana
9200164 9200163 18000152 18000153
Janeba Pavel Rosenkranz Jan Provazník Michal Kolaříková Lucie
136-0148 098-0140 11200388 18001407
Čížek Tomáš Frýdl Jaroslav Čížková Štěpánka Halamka Pavel
900059 4400957 090-0060 115-0134
Kameníček Jan Kameníčková Lenka Endrštová Naděžda Kalkus Tomáš
1800448 180-2117 6300182 4602003
Endršt Jiří Nousková Lenka Kalkusová Renata Štědrá Eva
6300180 12600454 4602004 9809408
Trsek Jan Svoboda Luboš Koritenský Petr  
10100002 9809519 12600403  
Loukotová Šárka Závora Jan Hrabal Jiří Vít Martin
9101279 5000813 7500688  
Pavlica Bohumil Pfingstner  Pavel Nykodým Aleš Střílka Jan
 180-5028 981964 008-0693 103-1112
Wicher Ladislav Kubínová Daniela Ragán Ivo Wicherová Eva
10600607 18001968 1005853 10600608

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

Mistři

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 WICHER Ladislav GCSOK 10600607 12,1 41 / 83 41 11,8
2 KHOLL Evžen GCHOS 07806485 10,4 37 / 84 37 10,1
3 ČÍŽEK Jiří GCHOS 07800384 7,9 35 / 83 35 7,8
4 SVOBODA Josef GCPAR 05400355 14,3 35 / 91 35 14,1
5 MRVÍK Petr GCBIT 16300630 14,5 34 / 93 34 14,9
6 NOVÁK Vladimír LGCPY 18000196 13,3 34 / — 34 13,6
7 TRSEK Jan GCCKR 10100002 11,3 33 / 91 33 11,3
8 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 09200163 10,4 32 / 92 32 10,4
9 MELOUN Jiří CESGK 09807415 12,5 32 / 92 32 12,8
10 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 09000059 4,7 32 / 82 32 4,7
11 KOTÍŠEK René GCBIT 16300493 14,6 32 / 96 32 14,9
12 PLESKOT Martin GCMAP 13500582 7,8 32 / 87 32 7,8
13 ENDRŠT Jiří GCMNI 06300180 13,9 32 / 94 32 13,9
14 ROSENKRANZ Jan CESGK 09800140 15,1 32 / 95 32 15,0
15 PFINGSTNER Pavel CESGK 09801964 11,9 32 / 93 32 11,9
16 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 18000451 7,9 31 / 87 31 8,6
17 ŠEBESTYÁN Martin GCPAR 05401195 10,0 31 / — 31 10,2
18 KOBZA Přemysl GRGGC 09200164 9,3 31 / 89 31 9,3
19 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000060 13,8 30 / — 30 13,9
20 SEQUENS Richard PGCGC 12500088 10,5 30 / — 30 10,5
21 HALAMKA Pavel GCGAR 13300275 14,9 29 / 99 29 14,9
22 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 18001749 14,3 29 / — 29 14,4
23 KUPKA Miroslav ZGCKR 04300328 1,5 27 / 84 27 1,5
24 KAMENÍČEK Jan LGCPY 18000448 12,5 26 / 98 26 12,5
25 DIENELT Petr GCBIT 16300491 9,7 25 / 98 25 9,7
26 JANEBA Pavel CESGK 09800121 14,1 23 / 107 23 14,1
27 FRÝDL Jaroslav GCKON 04400957 11,0 22 / — 22 11,0

Šampioni

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 12600454 17,8 41 / 93 41 17,7
2 KOTÍŠEK Roman GCBIT 16300458 15,5 38 / 90 38 15,3
3 NOUSEK Milan PRAGK 12600777 19,4 38 / 96 38 19,0
4 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 18001968 20,1 38 / 99 38 19,6
5 BARTES Petr GCBIT 16300631 19,5 37 / 96 37 19,2
6 MRÁZEK Karel PGCOV 00601512 19,4 36 / 97 36 19,1
7 STIBOR David ZGCKR 04301803 15,5 35 / 93 35 15,3
8 HRÁDEK Zbyněk VALGK 06500588 20,0 35 / 99 35 19,7
10 KALKUS Tomáš GKCEE 04602003 21,5 33 / — 33 21,8
11 HAJÍČEK Jiří PJCBE 02300823 18,9 33 / — 33 18,9
12 PŮŽA Miroslav GCSTP 14800404 16,8 33 / — 33 16,8
13 SEBRALA Martin ZGCKR 04301891 18,5 32 / 100 32 18,5
14 KUCHAŘ Jiří PRAGK 12600604 18,0 32 / 100 32 18,0
15 JANULÍK Petr GCCHP 14401171 21,8 32 / — 32 21,8
16 PALYZA Petr ZGCKR 04300724 16,2 30 / — 30 16,2
17 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 06300182 18,3 30 / 105 30 18,6
18 ZATLOUKAL Stanislav GCOLO 02401372 17,9 29 / 102 29 18,2
19 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 04602004 20,6 28 / 111 28 21,5
20 TŮMA Jiří GCHOS 07801422 16,8 28 / 104 28 16,8
21 NYKODÝM Aleš GCPDY 00800693 15,4 28 / 100 28 15,6
22 KORITENSKÝ Petr PRAGK 12600403 19,5 26 / — 26 20,0
23 TŮMOVÁ Radka LGCPY 18001764 16,9 25 / 108 25 16,9
24 STŘÍLKA Jan GCMUP 10301112 18,3 25 / — 25 18,3
25 STÖHR Milan ERBGC 11101496 21,1 24 / 112 24 21,1
26 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 18002117 15,9 22 / — 22 15,9

Ranaři

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 VÍT Martin LGCPY 18003904 25,7 47 / 94 47 23,5
2 PROVAZNÍK Václav GCGAR 13300165 23,2 40 / 98 40 22,2
3 SEBRALA Adam ZGCKR 04301955 30,1 39 / — 39 27,0
4 MAYER Evžen GCBER 05001976 27,6 38 / 106 38 28,1
5 PROVAZNÍK Michal GCGAR 13300148 25,0 35 / 106 35 24,8
6 HRABAL Jiří GCDSR 07500688 31,7 34 / — 34 31,6
7 ŠEBESTYÁN Štěpán GCPAR 05401214 22,9 33 / 106 33 23,9
8 WICHEROVÁ Eva GCSOK 10600608 32,2 33 / — 33 32,3
9 ŠIMEK Vladimír GCOLO 02401385 28,0 33 / — 33 28,5
10 PŮŽOVÁ Hana GCBIT 16300839 52,7 32 / — 32 49,7
11 LOUKOTA Václav GCTEP 09100906 25,7 32 / 110 32 25,9
12 ČERNÝ Aleš LGCPY 18004850 31,9 31 / — 31 31,9
13 KRATOCHVIL Kamil GCHOD 01007522 40,4 31 / 132 31 40,0
14 KOLAŘÍKOVÁ Lucie LGCPY 18001407 25,6 30 / 116 30 25,6
15 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 09101279 34,0 30 / — 30 34,4
16 DUŠEK Roman GCBIT 16300262 36,2 29 / — 29 37,0
17 ŠVEC Radek GCBIT 16300466 27,9 28 / — 28 27,9
18 HÁJEK Josef GCTEP 09100259 22,7 28 / 109 28 22,7
19 DAŇA Antonin GCBBS 09402744 25,7 28 / 115 28 25,7
20 BELUSKÁ Jana LGCPY 18000153 32,1 27 / — 27 32,1
21 BELUSKÝ Milan LGCPY 18000152 26,8 27 / — 27 27,3
22 KOTÍŠKOVÁ Helena GCBIT 16300625 26,0 24 / — 24 26,0
23 JIROVSKÝ Miloš LGCPY 18001481 23,1 19 / — 19 23,3
24 KOTÍŠKOVÁ Gabriela GCBIT 16300560 53,5 18 / — 18 53,5
25 JERMANOVÁ Tereza BENAG 19400353 54,0 15 / — 15 54,0
26 ŠVEC Jan BENAG 19400424 35,6 14 / — 14 35,6
27 DIENELTOVÁ Lenka GCBIT 16300867 54,0 8 / — 8 54,0

Brutto

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 09000059 4,7 26 / 82 / (32) 26 4,7
2 WICHER Ladislav GCSOK 10600607 12,1 25 / 83 / (41) 25 11,8
3 KUPKA Miroslav ZGCKR 04300328 1,5 25 / 84 / (27) 25 1,5
4 ČÍŽEK Jiří GCHOS 07800384 7,9 25 / 83 / (35) 25 7,8
5 KHOLL Evžen GCHOS 07806485 10,4 24 / 84 / (37) 24 10,1
6 PLESKOT Martin GCMAP 13500582 7,8 23 / 87 / (32) 23 7,8
7 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 18000451 7,9 21 / 87 / (31) 21 8,6
8 KOTÍŠEK Roman GCBIT 16300458 15,5 20 / 90 / (38) 20 15,3
9 KOBZA Přemysl GRGGC 09200164 9,3 20 / 89 / (31) 20 9,3
10 PFINGSTNER Pavel CESGK 09801964 11,9 20 / 93 / (32) 20 11,9
11 ŠEBESTYÁN Martin GCPAR 05401195 10,0 19 / — / (31) 19 10,2
12 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 12600454 17,8 19 / 93 / (41) 19 17,7
13 NOVÁK Vladimír LGCPY 18000196 13,3 19 / — / (34) 19 13,6
14 TRSEK Jan GCCKR 10100002 11,3 19 / 91 / (33) 19 11,3
15 SEQUENS Richard PGCGC 12500088 10,5 19 / — / (30) 19 10,5
16 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 09200163 10,4 18 / 92 / (32) 18 10,4
17 MELOUN Jiří CESGK 09807415 12,5 18 / 92 / (32) 18 12,8
18 VÍT Martin LGCPY 18003904 25,7 18 / 94 / (47) 18 23,5
19 NOUSEK Milan PRAGK 12600777 19,4 18 / 96 / (38) 18 19,0
20 SVOBODA Josef GCPAR 05400355 14,3 18 / 91 / (35) 18 14,1
21 STIBOR David ZGCKR 04301803 15,5 17 / 93 / (35) 17 15,3
22 MRVÍK Petr GCBIT 16300630 14,5 17 / 93 / (34) 17 14,9
23 DIENELT Petr GCBIT 16300491 9,7 16 / 98 / (25) 16 9,7
24 KOTÍŠEK René GCBIT 16300493 14,6 15 / 96 / (32) 15 14,9
25 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 18001749 14,3 15 / — / (29) 15 14,4
26 ROSENKRANZ Jan CESGK 09800140 15,1 15 / 95 / (32) 15 15,0
27 ENDRŠT Jiří GCMNI 06300180 13,9 15 / 94 / (32) 15 13,9
28 HALAMKA Pavel GCGAR 13300275 14,9 14 / 99 / (29) 14 14,9
29 BARTES Petr GCBIT 16300631 19,5 14 / 96 / (37) 14 19,2
30 KAMENÍČEK Jan LGCPY 18000448 12,5 14 / 98 / (26) 14 12,5
31 PŮŽA Miroslav GCSTP 14800404 16,8 14 / — / (33) 14 16,8
32 KALKUS Tomáš GKCEE 04602003 21,5 13 / — / (33) 13 21,8
33 SEBRALA Martin ZGCKR 04301891 18,5 13 / 100 / (32) 13 18,5
34 KUCHAŘ Jiří PRAGK 12600604 18,0 13 / 100 / (32) 13 18,0
35 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000060 13,8 13 / — / (30) 13 13,9
36 NYKODÝM Aleš GCPDY 00800693 15,4 13 / 100 / (28) 13 15,6
37 TŮMA Jiří GCHOS 07801422 16,8 12 / 104 / (28) 12 16,8
38 PROVAZNÍK Václav GCGAR 13300165 23,2 12 / 98 / (40) 12 22,2
39 HRÁDEK Zbyněk VALGK 06500588 20,0 12 / 99 / (35) 12 19,7
40 HAJÍČEK Jiří PJCBE 02300823 18,9 12 / — / (33) 12 18,9
41 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 18002117 15,9 11 / — / (22) 11 15,9
42 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 04602004 20,6 11 / 111 / (28) 11 21,5
43 PALYZA Petr ZGCKR 04300724 16,2 11 / — / (30) 11 16,2
44 FRÝDL Jaroslav GCKON 04400957 11,0 11 / — / (22) 11 11,0
45 PROVAZNÍK Michal GCGAR 13300148 25,0 11 / 106 / (35) 11 24,8
46 STŘÍLKA Jan GCMUP 10301112 18,3 11 / — / (25) 11 18,3
47 MRÁZEK Karel PGCOV 00601512 19,4 11 / 97 / (36) 11 19,1
48 JANULÍK Petr GCCHP 14401171 21,8 10 / — / (32) 10 21,8
49 ZATLOUKAL Stanislav GCOLO 02401372 17,9 10 / 102 / (29) 10 18,2
50 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 18001968 20,1 10 / 99 / (38) 10 19,6
51 KORITENSKÝ Petr PRAGK 12600403 19,5 9 / — / (26) 9 20,0
52 JANEBA Pavel CESGK 09800121 14,1 9 / 107 / (23) 9 14,1
53 SEBRALA Adam ZGCKR 04301955 30,1 9 / — / (39) 9 27,0
54 TŮMOVÁ Radka LGCPY 18001764 16,9 8 / 108 / (25) 8 16,9
55 ŠVEC Radek GCBIT 16300466 27,9 8 / — / (28) 8 27,9
56 – 57 ŠEBESTYÁN Štěpán GCPAR 05401214 22,9 8 / 106 / (33) 8 23,9
56 – 57 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 06300182 18,3 8 / 105 / (30) 8 18,6
58 ŠIMEK Vladimír GCOLO 02401385 28,0 8 / — / (33) 8 28,5
59 MAYER Evžen GCBER 05001976 27,6 8 / 106 / (38) 8 28,1
60 ČERNÝ Aleš LGCPY 18004850 31,9 6 / — / (31) 6 31,9
61 STÖHR Milan ERBGC 11101496 21,1 6 / 112 / (24) 6 21,1
62 KOLAŘÍKOVÁ Lucie LGCPY 18001407 25,6 6 / 116 / (30) 6 25,6
63 WICHEROVÁ Eva GCSOK 10600608 32,2 5 / — / (33) 5 32,3
64 – 65 HÁJEK Josef GCTEP 09100259 22,7 5 / 109 / (28) 5 22,7
64 – 65 BELUSKÝ Milan LGCPY 18000152 26,8 5 / — / (27) 5 27,3
66 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 09101279 34,0 5 / — / (30) 5 34,4
67 DAŇA Antonin GCBBS 09402744 25,7 4 / 115 / (28) 4 25,7
68 LOUKOTA Václav GCTEP 09100906 25,7 4 / 110 / (32) 4 25,9
69 JIROVSKÝ Miloš LGCPY 18001481 23,1 3 / — / (19) 3 23,3
70 KOTÍŠKOVÁ Helena GCBIT 16300625 26,0 3 / — / (24) 3 26,0
71 DUŠEK Roman GCBIT 16300262 36,2 3 / — / (29) 3 37,0
72 HRABAL Jiří GCDSR 07500688 31,7 2 / — / (34) 2 31,6
73 – 74 KRATOCHVIL Kamil GCHOD 01007522 40,4 1 / 132 / (31) 1 40,0
73 – 74 PŮŽOVÁ Hana GCBIT 16300839 52,7 1 / — / (41) 1 49,7
75 – 77 KOTÍŠKOVÁ Gabriela GCBIT 16300560 53,5 1 / — / (29) 1 53,5
75 – 77 JERMANOVÁ Tereza BENAG 19400353 54,0 1 / — / (24) 1 54,0
75 – 77 ŠVEC Jan BENAG 19400424 35,6 1 / — / (14) 1 35,6
78 – 79 DIENELTOVÁ Lenka GCBIT 16300867 54,0 0 / — / (15) 54,0
78 – 79 BELUSKÁ Jana LGCPY 18000153 32,1 0 / — / (27) 32,1

Gabriela Šulcová, ředitelka Tour
M: +420 777 300 003, E: golf@getour.cz
P: Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9