Golf Resort Čeladná – Old Course, Pátek 4. 8 . 2017

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 28. 7. 2017 do 12hod.
Startovní listina: k dispozici od 3. 8. 2017 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.prosper-golf.cz

Program:

8:00 – 10:00 Registrace, snídaně
9:00 – 11:00 Postupný start z jamky č.1 a č.10
14:00 – 16:00 Oběd po hře

Večerní program:

20:00 Raut na Ostravici
20:30 Slavnostní vyhlášení vítězů
21:00 – 23:00 Posezení s hudbou, volná zábava

Pro hráče, kteří budou spát na Čeladné, bude zajištěn svoz autobusem na/z večírku.
Autobus na večírek bude odjíždět v pátek v 19:20 od Hotelu Prosper Resort, 19:25 od hotelu Miura , 19:30 od hotelu  PROSPER v Čeladné. Zpět pojede autobus ve 23 hod z OSTRAVICE směr ČELADNÁ.

Kategorie:

 

1. kategorie “ MISTŘI“ , HCP 0 – 14 , Hra na rány 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ ŠAMPIONI“,  HCP 14,1 – 22, Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním,
3. kategorie „RANAŘI“ , HCP 22,1- 54 ,  Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním, (s omezením na HCP 36)

Odpaliště:

muži: žlutá HCP 0 – 54
ženy: červená HCP 0 – 54

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 15 – muži a ženy zvlášť.
Longest drive na jamce č. 7 – muži a ženy zvlášť
Brutto winner – společné
Birdie soutěž (dobrovolný vklad 200 Kč– prosím, vezměte si drobné! =)

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Ubytování:

Ostravice, Hotel Green Inn – Rezervace do 15. 7. 2017, Heslo GOLF EXPERIENCE.

  •  Standard pokoj                                                       1690,- / dvoulůžkový pokoj
  •  Standard pokoj s terasou                                         1890,- / dvoulůžkový pokoj
  •  Comfort+ pokoj s balkonem                                      2190,- / dvoulůžkový pokoj
  •  Superior pokoj s terasou                                           2390,- / dvoulůžkový pokoj
  •  Superior studio s terasou                                          2990,- / dvoulůžkové studio
  •  Superior panoramatické apartmá s terasou                 3590,- / dvoulůžkové apartmá
  •  Superior apartmá+                                                    3590,- / dvoulůžkové apartmá
  • Přistýlka                                                                    400,- / osobu; 200,- / dítě do 12 let 90,- CZK/pokoj

Kontakt: http://www.ostravice-golf.cz/hotel/

T: +420 595 538 538, +420 724 907 913
E: info@golf-ostravice.cz

Čeladná, PROSPER RESORT – nové ubytování přímo na hřišti – Rezervace do 9. 7. 2017, Heslo GOLF EXPERIENCE.

  • Double room                                    1 990 Kč / dvoulůžkový pokoj/noc
  • Single room                                     1 290 Kč / jednolůžkový pokoj / noc
  • 1x apartmá  (3 – 6 osob)                   2 590 Kč / apartmá / noc

Další možná ubytování:

Čeladná, MIURA HOTEL

www.miura.cz/kontakt, +420 558 761 100, info@miura.cz

Čeladná, PENZION MANKA

www.prosper-golf.cz/penzion-manka, Martina Jánová, + 420 605 234 636.

Čeladná, HOTEL PROSPER (náměstí)

www.hotel-prosper.cz,  +420 558 440 311

 

Startovní listina bude k dispozici od 3. 8. 2017 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

STARTOVNÍ LISTINA

TURNAJ:  Čeladná Old Course, 4.9.2017 START z jamky č.1
9:00 Beneš Jiří Kula Vladimír Bárta Michal Velek Tomáš
154-0082 044-0110 044-0487 044-1022
9:10 Sequens  Richard Janulík Petr Daňa Antonín host
125-0088 078-1317 094-2744
9:20 Procházka Miroslav Tůmová Radka Tůma Jiří Písařík Martin
180-0451 180-1764 078-1422 115-0243
9:30 Steiner Jiří Procházka Zdeněk Holub Jiří Cenek Pavel
103-0194 050-0721 103-0574 050-0725
9:40 Pelc Petr Mrázek Karel Provazník Václav Provazník Michal
178-0474 127-0103 133-0165 133-0148
9:50 Janeba Pavel Halamka Pavel Rosenkranz Jan Szabo Vladimír
078-4688 115-0134 136-0145 078-0556
10:00 Havelka Miroslav Koutník Zdeněk Nousková  Lenka Fábera Martin
078-4609 054-0751 126-0454 054-1280
10:00 Kubínová Daniela Votava Jan Zahálka Petr
180-1968 050-0296
10:10 Kupka Milan Kupková Martina Beluský Milan Beluská Jana
180-0101 180-0102 180-0152 180-0153
10:30 Meloun Jiří Nousek Milan Kuchař Jiří Stöhr Milan
101-0311 126-0777 126-0604 111-1496
10:40 Čížková Štěpánka Čížek Tomáš Bohuslav Jaroslav Bohuslavová Lea
090-0060 090-0059 090-0882 090-0883
10:50 Tesař Ladislav Hrabánek Vít Koritenśký Petr Cedzo Tomáš
008-1205 078-0206 126-0403 078-6522
11:00 Novák Jiří Hnilo Václav Střílka Jan Nykodým Aleš
050-1095 028-1813 085-0915 008-0693
11:10 Pavlica Bohumil Závora Jan Vít Martin Hrabal Jiří
019-1429 180-1950 208-0034 151-0239

 

STARTOVNÍ LISTINA

TURNAJ:  Čeladná Old Course, 4.9.2017 START z jamky č.1
9:00 Tesař Ladislav Hrabánek Vít Koritenśký Petr Cedzo Tomáš
008-1205 078-0206 126-0403 078-6522
9:10 Novák Vladimír Vašák Damian Hrádek Zbyněk Černý David
180-0196 180-0197 180-3191 180-2164
9:20 Prandžev Kosta Prandžev Luboš Šimpach Petr Klička Martin
91093 115-0468  163-0487 010-0783
9:30 Štěpánek Petr Koptík Petr Vokál Jan Štěpánková Petra
078-3807 119-0022 065-0208 078-5177
9:40 Kobza Přemysl Kobzová Marcela Staněk Rostislav Staňková Romana
092-0164 092-0163 057-1138 092-0424
9:50 Hájek Josef Loukota Václav Loukotová Šárka Kašparová Simona
091-0259 091-0906 091-1279 010-5357
10:00 Fikar Luboš Paťha Jindřich Beneš Pavel Dostál Tomáš
108-1366 108-1324 078-7848
10:10 Endršt Jiří Endršt Jiří Máchová  Ivana Máchová Alžběta
063-0181 063-0180 126-0451 126-0896
10:20 Oprchal Ladislav Schreiber Pavel Vitošek Zbyněk Vitošková Petra
 025-0704 043-0983 078-5181 115-0772
10:30 Zavadil Matyáš Zavadil Milan Zavadil Adam host
113-1388 113-0706 113-1387
10:40 Tesař Ladislav Hrabánek Vít Koritenśký Petr Cedzo Tomáš
008-1205 078-0206 126-0403 078-6522
10:50 Hanzal Jiří Krátký František Juris Martin
019-1255 133-0186 053-0885
11:00 Davídek Ladislav Vondřejc Martin Bébr Michael Chvojka Tomáš
085-0174 125-0166 098-2202 098-2180
11:10 Surka Josef Hlaváček David Trojan Michal Svárovský Jan
028-0358 147-0030 098-5759 017-1589

 

Výsledky

Mistři | Šampioni | Ranaři

Mistři

Pořadí Jméno Klub Reg. č. HCP Kolo 1 Skóre HCP po
1 PELC Petr CELGC 1780474 13,1 66 / 42 66 11,3
2 PAVLICA Bohumil GCKAR 0191429 10,4 66 / 42 66 9,2
3 SLÁDEK Pavel GRGGC 0920727 10,7 68 / 40 68 9,9
4 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 8,7 70 / 38 70 8,3
5 BÁRTA Michal GCKON 0440487 7,4 71 / 37 71 7,2
6 ŠTĚPÁNEK Petr GCHOS 0783807 10,1 71 / 37 71 9,9
7 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 9,9 71 / 37 71 9,7
8 KULA Vladimír GCKON 0440110 7,0 71 / 37 71 6,8
9 VELEK Tomáš GCKON 0441022 12,0 72 / 37 72 11,7
10 BENEŠ Jiří BERGC 1540082 3,8 73 / 36 73 3,8
11 VONDŘEJC Martin PGCGC 1250166 7,6 74 / 35 74 7,6
12 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 11,0 74 / 34 74 11,0
13 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 9,4 74 / 34 74 9,4
14 PRANDŽEV Kosta GCPRH 0091093 11,8 75 / 33 75 11,8
15 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 12,3 75 / 33 75 12,3
16 OPRCHAL Vladimír GCBRN 0250704 12,0 76 / 32 76 12,1
17 STEINER Jiří GCMUP 1030194 11,5 76 / 32 76 11,6
18 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 10,7 76 / 32 76 10,8
19 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 12,4 76 / 33 76 12,4
20 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 12,8 77 / 31 77 12,9
21 JANEBA Pavel GCHOS 0784688 10,5 77 / 32 77 10,6
22 ENDRŠT Jiří jr. GCMNI 0630181 10,1 78 / 31 78 10,2
23 KOUTNÍK Zdeněk GCPAR 0540751 11,2 79 / 33 79 11,3
24 FIKAR Luboš GCTLC 1081366 11,1 79 / 30 79 11,2
25 KOPTÍK Petr GCCCB 1190022 10,5 79 / 30 79 10,6
26 HAVELKA Miroslav GCHOS 0784609 8,5 80 / 29 80 8,6
27 BÉBR Michael CESGK 0982202 11,3 81 / 31 81 11,4
28 VAŠÁK Damian LGCPY 1800197 11,7 82 / 26 82 11,8
29 PAŤHA Jindřich GCTLC 1081324 12,8 83 / 29 83 12,9
30 PRANDŽEV Luboš RHFGC 1150468 12,6 84 / 27 84 12,7
31 BENEŠ Pavel GCTLC 1080839 11,5 — / 33 11,5
32 DAVÍDEK Vladislav MTHGC 0850174 6,7 — / 26 6,8

Šampioni

Pořadí Jméno Klub Reg. č. HCP Kolo 1 Skóre HCP po
1 MRÁZEK Karel SLOGC 1270103 15,0 43 / 84 43 12,9
2 ZAVADIL Milan PGCHK 1130706 20,8 42 / 93 42 18,4
3 SZABO Vladimír GCHOS 0780556 21,4 41 / 95 41 19,4
4 NOVÁK Jiří GCBER 0501095 14,1 41 / — 41 12,6
5 TŮMOVÁ Radka LGCPY 1801764 17,9 39 / 95 39 17,0
6 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 18,7 39 / 94 39 17,7
7 ŠIMPACH Petr GCBIT 1630487 14,6 39 / 89 39 13,7
8 HNILO Václav GCAUS 0281813 15,1 37 / 90 37 14,8
9 MELOUN Jiří GCCKR 1010311 14,9 37 / 91 37 14,6
10 CHVOJKA Tomáš CESGK 0982180 16,7 36 / 95 36 16,7
11 PROCHÁZKA Zdeněk GCBER 0500721 19,3 36 / 97 36 19,3
12 JANULÍK Petr GCHOS 0781317 18,8 35 / — 35 18,8
13 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 19,2 35 / 98 35 19,2
14 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 18,5 35 / 97 35 18,5
15 STŘÍLKA Jan MTHGC 0850915 15,8 33 / 97 33 15,8
16 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 17,5 33 / 98 33 17,5
17 PÍSAŘÍK Martin RHFGC 1150243 19,0 32 / 102 32 19,0
18 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 19,3 32 / 102 32 19,3
19 VOTAVA Jan GCBER 0500296 20,3 32 / — 32 20,3
20 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 16,3 32 / 98 32 16,4
21 KLIČKA Martin GCHOD 0100783 19,3 32 / — 32 19,3
22 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 16,0 31 / 98 31 16,1
23 SCHREIBER Pavel ZGCKR 0430983 16,3 31 / — 31 16,4
24 BOHUSLAV Jaroslav GCSBO 0900882 20,5 30 / 106 30 20,6
25 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 1801968 15,9 29 / 102 29 16,0
26 STÖHR Milan ERBGC 1111496 19,6 28 / — 28 19,7
27 VOKÁL Jan VALGK 0650208 14,7 28 / 99 28 14,8
28 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 18,6 28 / 107 28 18,7
29 KUPKA Milan LGCPY 1800101 14,4 28 / — 28 14,5
30 HEMMER Miloslav PRAGK 1260369 16,2 27 / — 27 16,3
31 KUPKOVÁ Martina LGCPY 1800102 18,5 26 / 109 26 18,6
32 HANZAL Jiří GCKAR 0191255 16,0 25 / — 25 16,1
33 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 16,5 24 / — 24 16,6
34 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 19,1 22 / 115 22 19,2

Ranaři

Pořadí Jméno Klub Reg. č. HCP Kolo 1 Skóre HCP po
1 ZAHÁLKA Petr GCHOD 0103319 32,8 52 / 100 52 25,1
2 VITOŠKOVÁ Petra RHFGC 1150772 35,6 44 / 114 44 31,6
3 CEDZO Tomáš GCHOS 0786522 26,2 43 / 99 43 23,4
4 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 0911279 39 42 / — 42 34,5
5 HLAVÁČEK David GCSLA 1470030 26,9 42 / 101 42 24,4
6 SVÁROVSKÝ Jan BESGK 0171589 36 41 / 115 41 33,5
7 ZAVADIL Adam PGCHK 1131387 34,0 39 / 113 39 32,5
8 STANĚK Rostislav GKHNV 0571138 22,2 39 / 99 39 21,0
9 ZAVADIL Matyáš PGCHK 1131388 49 38 / — 38 47
10 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 23,7 38 / 101 38 22,9
11 MÁCHOVÁ Alžběta PRAGK 1260896 25,3 37 / 109 37 24,9
12 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 25,8 37 / 104 37 25,4
13 KAŠPAROVÁ Simona GCHOD 0105357 53 37 / — 37 52
14 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra GCHOS 0785177 35,5 37 / 119 37 35,0
15 MÁCHOVÁ Ivana PRAGK 1260451 23,3 35 / 108 35 23,3
16 VÍT Martin GCEGL 2080034 25,7 35 / 106 35 25,7
17 DOSTÁL Tomáš GCHOS 0787848 54 34 / 144 34 54
18 JURIS Martin GCLIB 0530885 38 34 / — 34 38
19 STAŇKOVÁ Romana GRGGC 0920424 25,0 34 / 110 34 25,0
20 ČERNÝ Aleš GCBBS 0942630 29,2 33 / — 33 29,2
21 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 22,9 33 / 107 33 22,9
22 ČERNÝ David LGCPY 1802164 22,5 33 / — 33 22,5
23 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 28,7 32 / — 32 28,7
24 CENEK Pavel GCBER 0500725 25,7 32 / 111 32 25,7
25 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 32,0 30 / — 30 32,1
26 BOHUSLAVOVÁ Lea GCSBO 0900883 28,3 27 / — 27 28,4
27 HRABAL Jiří GCKYN 1510239 28,1 27 / — 27 28,2
28 ZÁVORA Jan LGCPY 1801950 23,2 26 / — 26 23,3
29 TROJAN Michal CESGK 0985759 32,1 25 / 130 25 32,2
30 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 24,2 25 / — 25 24,3
31 VITOŠEK Zbyněk GCHOS 0785181 25,0 25 / 116 25 25,1
32 SURKA Josef GCAUS 0280358 26,3 24 / — 24 26,4
33 FÁBERA Martin GCPAR 0541280 23,6 22 / — 22 23,7

Gabriela Šulcová, ředitelka Tour
M: +420 777 300 003, E: golf@getour.cz
P: Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9