Golf Resort Čeladná , Pátek 3. 8. 2018

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 30. 7. 2018 do 12hod.
Startovní listina: k dispozici od 2. 8. 2018 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.prosper-golf.cz

Program:

08:00 – 10:00    Registrace, snídaně
09:00 – 11:00    Postupný start z jamky č.1 a č.10
14:00 – 16:00    Oběd po hře

Večerní program:

20:00    Raut na Ostravici
20:30    Slavnostní vyhlášení vítězů
21:00 – 23:00 Posezení s hudbou, volná zábava

Pro hráče, kteří budou spát na Čeladné, bude zajištěn svoz  na/z večírku. Je potřeba dopředu nahlásit, kde Vás máme vyzvednout.

Kategorie:

1. kategorie “ MISTŘI“ , HCP 0 – 14 , Hra na rány 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ ŠAMPIONI“,  HCP 14,1 – 23, Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním,
3. kategorie „RANAŘI“ , HCP 23,1- 54 ,  Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním, (s omezením na HCP 36)

„BRUTTO RÁNY“

Odpaliště:

muži:  žlutá HCP 0 – 54

ženy:  červená HCP 0 – 54

 

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 15 – muži a ženy zvlášť.
Longest drive na jamce č. 7 – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž (dobrovolný vklad 200 Kč– prosím, vezměte si drobné! =)

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Ubytování:

Ostravice, Hotel Green Inn – Ubytování si rezervujte co nejdříve, kapacita je omezena, Heslo GOLF EXPERIENCE.

  •  Standard pokoj                                                       1690,- / dvoulůžkový pokoj
  •  Standard pokoj s terasou                                         1890,- / dvoulůžkový pokoj
  •  Comfort+ pokoj s balkonem                                      2190,- / dvoulůžkový pokoj
  •  Superior pokoj s terasou                                           2390,- / dvoulůžkový pokoj
  •  Superior studio s terasou                                          2990,- / dvoulůžkové studio
  •  Superior panoramatické apartmá s terasou                 3590,- / dvoulůžkové apartmá
  •  Superior apartmá+                                                    3590,- / dvoulůžkové apartmá
  • Přistýlka                                                                    400,- / osobu; 200,- / dítě do 12 let 90,- CZK/pokoj

Kontakt: http://www.ostravice-golf.cz/hotel/

T: +420 595 538 538, +420 724 907 913
E: info@golf-ostravice.cz

Další možná ubytování:

Čeladná, MIURA HOTEL  Ubytování si rezervujte co nejdříve, kapacita je omezena, Heslo GOLF EXPERIENCE.

Cena za 2 noci a více:

2900,- Kč / 2 LŮŽKOVÝ POKOJ SE SNÍDANÍ + vstup do SPA a FITNESS

2450,- Kč / 1 lůžkový pokoj se snídaní + vstup do SPA a FITNESS

Cena za 1 noc:

3300,- Kč / 2 LŮŽKOVÝ POKOJ SE SNÍDANÍ + vstup do SPA a FITNESS

2600,- Kč / 1 lůžkový pokoj se snídaní + vstup do SPA a FITNESS

www.miura.cz/kontakt, +420 558 761 100, info@miura.cz

Čeladná, HOTEL PROSPER (náměstí)

www.hotel-prosper.cz,  +420 558 440 311

 

Startovní listina bude k dispozici od 2. 8. 2018 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

TURNAJ: Čeladná Old Course, 3.8.2018 START z jamky č.1
9:00 Kazar Tomáš Hnilo Václav Mácha Pavel host
0241285 0986788 1260450
9:10 Nousková  Lenka Endrštová Naděžda Endršt Jiří Beluská Jana
1260454 0630182 6301800 1800153
9:20 Procházka Miroslav Tůma Jiří Tůmová Radka Písařík Martin
1800451 0781422 1801764 1150243
9:30 Zrzavý Michal Janeba Pavel Halamka Pavel Rosenkranz Jan
0981232 1360148 1150134 1360145
9:40 Kobza Přemysl Kobzová Marcela Staněk Rostislav Staňková Romana
0920164 0920163 0571138 0920424
9:50 Meloun Jiří Kuchař Jiří Nousek Milan Stöhr Milan
1220172 1260604 1260777 1111496
10:00 Sequens Richard Janulík Petr Daňa Antonín Černý Aleš
1250088 1441171 0942744 0983813
10:10 Veselý Pavel Bílek Václav Stuchlík Jiří Pánek Jan
0782842 0986439 0985743 1803328
10:20 Čížková Štěpánka Bohuslav  Jaroslav Čížek Tomáš Bohuslavová Lea
0900060 0900882 0900059 0900883
10:30 Frýdl Jaroslav Vašíček Milan Krátký František Blažaninová Jitka
0440957 1640706 1330186 1641528
10:40 Novák Radek Miarka Martin Juris Martin Pospíšil Boris
1820113 0170625 0530885 0530787
10:50 Wurst Roman Homolka Jiří Homolková Alena Loukotová Šárka
0120938 0787561 0787562 091-1279
11:00 Hájek Josef Loukota Václav Smolagová Ilona Kašparová Simona
0910259 0910906 0910601 0105357

 

TURNAJ: Čeladná Old Course, 3.8.2018 START z jamky č.10
9:00 Bursa Pavel jr Bursa Pavel Bursová Miloslava host
0100062 0100040 0100126
9:10 Hemmer Miloslav Koritenský Petr Máchová Alžběta Máchová Ivana
1260369 1260403 1260896 1260451
9:20 Novák Vladimír Kameníček Jan Kameníčková Lenka Vašáková Iwona
1800196 1800448 1802117 1800198
9:30 Pavlík Jaromír Bradna Jan Mrázek Marek Mayer Evžen
0241214 0501987 1640618 0501976
9:40 Bukovský Petr Šimpach Petr Šimpach Matěj Šimpach Albert
0787552 1630487 1630441 1630709
9:50 Svoboda Ludvík Bureš Jiří Půža Miroslav Švec
1630580 1120717 0220350 1630466
10:00 Filípek Jiří Segeč Karol Václavek Karel host
1630067 1630500 0560293
10:10 Šiška Julius Dienelt Petr Pleskot Martin Knotek Dušan
0180012 1630491 1350582 1630584
10:20 Mrázek Karel Provazník Václav Provazník Michal Beluský Milan
1270103 1330165 1330148 1800152
10:30 Pavlík Jan Novák Jiří Nykodým ALeš Střílka Jan
1850133 0501095 0080693 1251581
10:40 Pavlica Bohumil Závora Jan Vít Martin Hrabal Jiří
0191429 1801950 1803904 1510239
10:50 Štěpánek Petr Černý Miroslav Jandák Jan Štěpánková Petra
0783807 0540366 1250723 0785177

Výsledky

Mistři | Šampioni | Ranaři

Mistři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 KAMENÍČEK Jan LGCPY 1800448 12,9 70 / 38 70 12,3
2 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 10,6 72 / 36 72 10,6
3 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 9,5 72 / 36 72 9,5
4 KAZÁR Tomáš GCOLO 0241285 9,3 75 / 34 75 9,3
5 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 9,3 75 / 33 75 9,4
6 PAVLÍK Jan YARDR 1850133 9,9 76 / 33 76 10,0
7 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,5 77 / 32 77 13,6
8 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 12,9 77 / 32 77 13,0
9 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 12,6 77 / 31 77 12,7
10 PAVLICA Bohumil GCKAR 0191429 9,1 78 / 30 78 9,2
11 ZEMEK Šimon GCAUS 0281975 8,7 78 / 33 78 8,8
12 JANEBA Pavel GCMBM 1360148 10,7 78 / 31 78 10,8
13 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 11,2 79 / 29 79 11,3
14 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 7,4 79 / 31 79 7,5
15 ZRZAVÝ Michal CESGK 0981232 6,3 79 / 29 79 6,4
16 NOVÁK Jiří GCBER 0501095 13,3 81 / 27 81 13,4
17 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 13,1 81 / 31 81 13,2
18 MRÁZEK Karel SLOGC 1270103 13,2 81 / 29 81 13,3
19 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 8,6 83 / 26 83 8,7
20 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 10,4 83 / 27 83 10,5
21 BUREŠ Jiří BARGC 1120717 11,2 84 / 25 84 11,3
22 ŠTĚPÁNEK Petr GCHOS 0783807 10,2 84 / 24 84 10,3
23 PAVLÍK Jaromír GCOLO 0241214 11,4 84 / 24 84 11,5
24 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 9,7 85 / 25 85 9,8
25 DIENELT Petr GCBIT 1630491 8,6 87 / 23 87 8,7
26 BURSA Pavel GCHOD 0100062 12,1 90 / 24 90 12,2
27 KNOTEK Dušan GCBIT 1630584 12,9 101 / 14 101 13,0
28 BUKOVSKÝ Petr GCHOS 0787552 11,1 — / 25 11,2
29 HNILO Václav CESGK 0986788 12,6 — / 18 12,7
30 FRÝDL Jaroslav GCKON 0440957 10,1 — / 22 10,2
31 VAŠÍČEK Milan GCBBR 1640706 11,8 — / 19 11,9

Šampioni

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 21,2 41 / 95 41 19,2
2 MÁCHA Pavel PRAGK 1260450 19,2 40 / 94 40 17,8
3 HEMMER Miloslav PRAGK 1260369 16,6 38 / 91 38 16,0
4 TŮMOVÁ Radka LGCPY 1801764 17,6 37 / 98 37 17,3
5 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 18,1 36 / — 36 18,1
6 KRISTOFOVIČ Vladimír GSNKU 1820015 14,6 35 / 92 35 14,6
7 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 14,4 34 / 97 34 14,4
8 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 18,0 33 / — 33 18,0
9 STANĚK Rostislav GKHNV 0571138 21,0 33 / — 33 21,0
10 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 17,1 33 / 97 33 17,1
11 PÍSAŘÍK Martin RHFGC 1150243 18,9 33 / 102 33 18,9
12 ŠIMPACH Petr GCBIT 1630487 14,2 32 / 95 32 14,3
13 STŘÍLKA Jan PGCGC 1251581 16,5 32 / 100 32 16,6
14 MELOUN Jiří PRZGK 1220172 15,4 32 / 97 32 15,5
15 STÖHR Milan ERBGC 1111496 20,2 31 / — 31 20,3
16 ZÁVORA Jan LGCPY 1801950 22,3 30 / — 30 22,4
17 BURSA Pavel sen. GCHOD 0100040 18,6 29 / 105 29 18,7
18 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 15,6 29 / 101 29 15,7
19 ČERNÝ Miroslav GCPAR 0540366 16,8 29 / — 29 16,9
20 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,4 28 / — 28 17,5
21 JANDÁK Jan PGCGC 1250723 17,1 27 / — 27 17,2
22 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 16,8 27 / — 27 16,9
23 BOHUSLAV Jaroslav GCSBO 0900882 20,3 27 / 107 27 20,4
24 MIARKA Martin BESGK 0170625 21,7 27 / 110 27 21,8
25 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 14,5 26 / 104 26 14,6
26 NOVÁK Radek GSNKU 1820113 16,4 26 / — 26 16,5
27 BÍLEK Václav CESGK 0986439 14,5 26 / 101 26 14,6
28 PŮŽA Miroslav IGCMO 0220350 16,0 24 / — 24 16,1
29 SEGEČ Karol GCBIT 1630500 17,6 23 / — 23 17,7
30 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 19,5 22 / — 22 19,6
31 WURST Roman GKLIS 0120938 21,3 22 / 118 22 21,4
32 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 21,0 20 / 115 20 21,1
33 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 17,8 20 / — 20 17,9
34 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 17,4 19 / — 19 17,5

Ranaři

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 ŠIMPACH Albert GCBIT 1630709 45 39 / — 39 34,5
2 MRÁZEK Marek GCBBR 1640618 25,2 38 / — 38 24,4
3 MÁCHOVÁ Ivana PRAGK 1260451 23,7 38 / 103 38 22,9
4 ŠIMPACH Matěj GCBIT 1630441 27,0 36 / — 36 27,0
5 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 31,8 36 / — 36 31,8
6 BURSOVÁ Miloslava GCHOD 0100126 23,7 36 / 107 36 23,7
7 HRABAL Jiří GCKYN 1510239 28,6 36 / 110 36 28,6
8 HOMOLKA Jiří GCHOS 0787561 23,8 34 / — 34 23,8
9 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 26,0 34 / 112 34 26,0
10 MAYER Evžen GCBER 0501976 35,1 33 / — 33 35,1
11 ČERNÝ Aleš GCBBS 0942630 26,2 33 / 113 33 26,2
12 VÍT Martin LGCPY 1803904 24,3 31 / 109 31 24,4
13 JURIS Martin GCLIB 0530885 23,9 30 / — 30 24,0
14 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra GCHOS 0785177 35,0 30 / — 30 35,1
15 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 25,9 29 / — 29 26,0
16 BRADNA Jan GCBER 0501987 25,1 29 / — 29 25,2
17 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 25,5 29 / — 29 25,6
18 STAŇKOVÁ Romana GRGGC 0920424 25,1 28 / 115 28 25,2
19 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 0911279 34,7 26 / — 26 34,8
20 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 23,5 26 / — 26 23,6
21 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 23,4 25 / — 25 23,5
22 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 23,3 25 / 115 25 23,4
23 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 24,9 24 / — 24 25,0
24 BOHUSLAVOVÁ Lea GCSBO 0900883 26,6 24 / 121 24 26,7
25 MÁCHOVÁ Alžběta PRAGK 1260896 23,2 23 / 121 23 23,3
26 HOMOLKOVÁ Alena GCHOS 0787562 31,6 20 / 133 20 31,7
27 BLAŽANINOVÁ Jitka GCBBR 1641528 28,5 20 / 128 20 28,6
28 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 29,3 17 / — 17 29,4
29 KAŠPAROVÁ Simona GCHOD 0105357 47 15 / — 15 47
30 VAŠÁKOVÁ Iwona LGCPY 1800198 32,1 11 / — 11 32,2
31 SMOLAGOVÁ Ilona GCTEP 0910601 36 10 / — 10 36

Brutto

Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 9,5 84 / 36 84 9,5
2 KAMENÍČEK Jan LGCPY 1800448 12,9 87 / 38 87 12,3
3 KAZÁR Tomáš GCOLO 0241285 9,3 87 / 34 87 9,3
4 ZRZAVÝ Michal CESGK 0981232 6,3 87 / 29 87 6,4
5 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 9,3 87 / 33 87 9,4
6 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 7,4 88 / 31 88 7,5
7 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 10,6 89 / 36 89 10,6
8 PAVLÍK Jan YARDR 1850133 9,9 89 / 33 89 10,0
9 ZEMEK Šimon GCAUS 0281975 8,7 89 / 33 89 8,8
10 PAVLICA Bohumil GCKAR 0191429 9,1 90 / 30 90 9,2
11 HEMMER Miloslav PRAGK 1260369 16,6 91 / 38 91 16,0
12 KRISTOFOVIČ Vladimír GSNKU 1820015 14,6 92 / 35 92 14,6
13 JANEBA Pavel GCMBM 1360148 10,7 92 / 31 92 10,8
14 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 11,2 93 / 29 93 11,3
15 FILÍPEK Jiří GCBIT 1630067 12,6 93 / 31 93 12,7
16 ROSENKRANZ Jan GCMBM 1360145 13,5 94 / 32 94 13,6
17 MÁCHA Pavel PRAGK 1260450 19,2 94 / 40 94 17,8
18 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 8,6 94 / 26 94 8,7
19 ŠIMPACH Petr GCBIT 1630487 14,2 95 / 32 95 14,3
20 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 21,2 95 / 41 95 19,2
21 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900060 12,9 96 / 32 96 13,0
22 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 10,4 96 / 27 96 10,5
23 ŠTĚPÁNEK Petr GCHOS 0783807 10,2 97 / 24 97 10,3
24 MELOUN Jiří PRZGK 1220172 15,4 97 / 32 97 15,5
25 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 9,7 97 / 25 97 9,8
26 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 14,4 97 / 34 97 14,4
27 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 17,1 97 / 33 97 17,1
28 BUREŠ Jiří BARGC 1120717 11,2 98 / 25 98 11,3
29 TŮMOVÁ Radka LGCPY 1801764 17,6 98 / 37 98 17,3
30 NOVÁK Jiří GCBER 0501095 13,3 98 / 27 98 13,4
31 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 13,1 98 / 31 98 13,2
32 MRÁZEK Karel SLOGC 1270103 13,2 98 / 29 98 13,3
33 DIENELT Petr GCBIT 1630491 8,6 98 / 23 98 8,7
34 PAVLÍK Jaromír GCOLO 0241214 11,4 99 / 24 99 11,5
35 STŘÍLKA Jan PGCGC 1251581 16,5 100 / 32 100 16,6
36 NYKODÝM Aleš GCPDY 0080693 15,6 101 / 29 101 15,7
37 BÍLEK Václav CESGK 0986439 14,5 101 / 26 101 14,6
38 PÍSAŘÍK Martin RHFGC 1150243 18,9 102 / 33 102 18,9
39 MÁCHOVÁ Ivana PRAGK 1260451 23,7 103 / 38 103 22,9
40 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 0630182 14,5 104 / 26 104 14,6
41 BURSA Pavel sen. GCHOD 0100040 18,6 105 / 29 105 18,7
42 BURSA Pavel GCHOD 0100062 12,1 106 / 24 106 12,2
43 BURSOVÁ Miloslava GCHOD 0100126 23,7 107 / 36 107 23,7
44 BOHUSLAV Jaroslav GCSBO 0900882 20,3 107 / 27 107 20,4
45 VÍT Martin LGCPY 1803904 24,3 109 / 31 109 24,4
46 MIARKA Martin BESGK 0170625 21,7 110 / 27 110 21,8
47 HRABAL Jiří GCKYN 1510239 28,6 110 / 36 110 28,6
48 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 26,0 112 / 34 112 26,0
49 ČERNÝ Aleš GCBBS 0942630 26,2 113 / 33 113 26,2
50 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 21,0 115 / 20 115 21,1
51 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 23,3 115 / 25 115 23,4
52 STAŇKOVÁ Romana GRGGC 0920424 25,1 115 / 28 115 25,2
53 WURST Roman GKLIS 0120938 21,3 118 / 22 118 21,4
54 KNOTEK Dušan GCBIT 1630584 12,9 118 / 14 118 13,0
55 MÁCHOVÁ Alžběta PRAGK 1260896 23,2 121 / 23 121 23,3
56 BOHUSLAVOVÁ Lea GCSBO 0900883 26,6 121 / 24 121 26,7
57 BLAŽANINOVÁ Jitka GCBBR 1641528 28,5 128 / 20 128 28,6
58 HOMOLKOVÁ Alena GCHOS 0787562 31,6 133 / 20 133 31,7
59 KAŠPAROVÁ Simona GCHOD 0105357 47 — / 19 47
60 BUKOVSKÝ Petr GCHOS 0787552 11,1 — / 25 11,2
61 MAYER Evžen GCBER 0501976 35,1 — / 33 35,1
62 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 1802117 18,1 — / 36 18,1
63 HOMOLKA Jiří GCHOS 0787561 23,8 — / 34 23,8
64 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 17,4 — / 19 17,5
65 NOVÁK Radek GSNKU 1820113 16,4 — / 26 16,5
66 STANĚK Rostislav GKHNV 0571138 21,0 — / 33 21,0
67 SMOLAGOVÁ Ilona GCTEP 0910601 36 — / 10 36
68 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 29,3 — / 17 29,4
69 PŮŽA Miroslav IGCMO 0220350 16,0 — / 24 16,1
70 VAŠÁKOVÁ Iwona LGCPY 1800198 32,1 — / 11 32,2
71 KORITENSKÝ Petr PRAGK 1260403 19,5 — / 22 19,6
72 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 31,8 — / 36 31,8
73 HNILO Václav CESGK 0986788 12,6 — / 18 12,7
74 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 18,0 — / 33 18,0
75 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 0900059 23,4 — / 25 23,5
76 KUCHAŘ Jiří PRAGK 1260604 16,8 — / 27 16,9
77 FRÝDL Jaroslav GCKON 0440957 10,1 — / 22 10,2
78 ČERNÝ Miroslav GCPAR 0540366 16,8 — / 29 16,9
79 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 17,4 — / 28 17,5
80 MRÁZEK Marek GCBBR 1640618 25,2 — / 38 24,4
81 STÖHR Milan ERBGC 1111496 20,2 — / 31 20,3
82 JANDÁK Jan PGCGC 1250723 17,1 — / 27 17,2
83 VAŠÍČEK Milan GCBBR 1640706 11,8 — / 19 11,9
84 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 23,5 — / 26 23,6
85 BRADNA Jan GCBER 0501987 25,1 — / 29 25,2
86 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 25,5 — / 29 25,6
87 SEGEČ Karol GCBIT 1630500 17,6 — / 23 17,7
88 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 25,9 — / 29 26,0
89 ZÁVORA Jan LGCPY 1801950 22,3 — / 30 22,4
90 JURIS Martin GCLIB 0530885 23,9 — / 30 24,0
91 ŠIMPACH Matěj GCBIT 1630441 27,0 — / 36 27,0
92 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 24,9 — / 24 25,0
93 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 17,8 — / 20 17,9
94 ŠIMPACH Albert GCBIT 1630709 45 — / 48 34,5
95 ŠTĚPÁNKOVÁ Petra GCHOS 0785177 35,0 — / 30 35,1
96 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 0911279 34,7 — / 26 34,8

Gabriela Šulcová, ředitelka Tour
M: +420 777 300 003, E: golf@getour.cz
P: Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9