Prosper Golf Resort Čeladná, Pátek 23. 7. 2021 – NEW COURSE

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 19. 7. 2021
Startovní listina: k dispozici od 22. 7. 2021 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.golfresortceladna.cz

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:30    Slavnostní zahájení turnaje (losování jamek)
10:00    CANON START
15:00    Oběd po hře
16:00 – 19:00 Osobní volno 🙂
19:00 – 24:00 Večerní posezení u cimbálu, raut
20:00    Slavnostní vyhlášení turnaje

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
4. kategorie “BRUTTO Stb.“

Odpaliště:

muži – žlutá
ženy – červená

V případě, že hráč preferuje hru z jiných odpališť, musí změnu nahlásit u registrace a viditelně zapsat do score karty!

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 4 – muži a ženy zvlášť.
Longest drive na jamce č. 11 – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Zvýhodněné ubytování a fee pro hráče:

Golf Resort Čeladná  –  www.golfresortceladna.cz

Heslo pro rezervaci: Golf Experience Tour

Kontakt pro rezervaci:

Email: recepce@teehouse.cz

Telefon: +420 552 303 900

Cena za pokoj na Hotelu Teehouse 2 100,-Kč bez snídaně

Cena za pokoj na club apartments 1 900,-Kč bez snídaně.

V případě zájmu si můžete  ubytování libovolně prodloužit

Další ubytování je možné v hotelu Miura  nebo okolních pensionech a hotelech.

Zvýhodněné fee  Čeladná:

Pokud si budete chtít zahrát  na Čeladné před nebo po turnaji, bude Vám poskytnuta sleva 20% na fee , heslo Golf Experience tour.

Snažila jsem se zajistit zvýhodněné fee na Ostravici, ale vzhledem k covidu nám mohou poskytnou slevu jen v rámci go pasu, který Vám na recepci rádi vystaví, ušetříte 200Kč na fee/18 jamek.

Startovní listina bude k dispozici od 22. 7. 2021 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

ČELADNÁ NEW COURSE, CANON START 10:00
Sequens Richard Janulík Petr Daňa Antonín Černý Aleš
125-0088 144-1171 094-2744 180-4850
Šebestyán Martin Kholl Evžen  Jirovský Miloš Šebestyán Štěpán
541195 7806485 1801481  
Čížek Jiří  Novák Vladimír Vašák Damian Mayer Evžen
780384 1800196 18000197 501976
Procházka Miroslav Tůma Jiří  Tůmová Radka  Tůma Jiří
180-0451 7801422 18001764 078-1422
Hájek Josef Loukota Václav Zítko Janusz Loukotová Šárka
091-0259 091-0906   9101279
Mrvik Petr  Půža Miroslav  Bartes Petr Půžová Hana
16300630 148-0404  16300631 14800404
Dienelt Petr Kotíšek René   Kotíšková Gabriela Dieneltová Lenka
16300491 16300493 16300560 16300867
Hájíček Jiří Švec Radek Jermanová Tereza Švec Jan
2300823 16300466 19400353 19400424
Pleskot Martin Eichler Vladimír  Host Host
 13500582 06602666     
Lacko Pavel  Maňas Jaroslav Dušek Roman   Host
6200083 22000158 1630262  
Svoboda Josef  Sebrala Martin  Sebrala Adam      Gabriel Tomáš
5400355 043-1891 4301955 112-1228
Meloun Jiří Nousek Milan  Kuchař Jiří  Stöhr Milan
987415 1260777 126-0604 111-1496
Kobza Přemysl Mrázek Karel Provazník Václav Beluský Milan 
9200164 601512 13300165 18000152
Nousková Lenka  Endrštová Naděžda Kalkusová Renata Beluská Jana
12600454 6300182 4602004 18000153
Endršt Jiří  Svoboda Luboš  Kalkus Tomáš Provazník Michal
630180 9809519 4602003 11200388
Čížek Tomáš Frýdl Jaroslav Čížková Štěpánka  Halamka Pavel 
900059 4400957 090-0060 115-0134
Kobzová Marcela Kameníček Jan  Kameníčková Lenka  Štědrá Eva 
9200163 1800448 180-2117 9809408
Křížek Martin Chlapík Milan Jirovský Jiří Kolaříková Lucie
18000001 18001153  18000767 18001407
Trsek Jan  Janeba Pavel Rosenkranz Jan  Koritenský Petr
10100002 136-0148 098-0140 12600403
Ehrenberger Pavel  Závora Jan  Hrabal Jiří  Vít Martin 
18003013 5000813 7500688  
Pavlica Bohumil Pfingstner  Pavel  Nykodým Aleš Střílka Jan 
 180-5028 981964 008-0693 103-1112
Wicher Ladislav  Kubínová Daniela Ragán Ivo Wicherová Eva
10600607 18001968 1005853 10600608
Kratochvíl Kamil host host host
1007522      

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

Mistři

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 PFINGSTNER Pavel CESGK 09801964 12,1 41 / 81 41 11,9
2 KHOLL Evžen GCHOS 07806485 11,0 41 / 80 41 10,4
3 KOBZA Přemysl GRGGC 09200164 9,7 38 / 81 38 9,3
4 DIENELT Petr GCBIT 16300491 9,9 36 / 84 36 9,7
5 ŠEBESTYÁN Martin GCPAR 05401195 10,1 36 / 84 36 10,0
6 ENDRŠT Jiří GCMNI 06300180 14,3 36 / 90 36 13,9
7 HALAMKA Pavel GCGAR 13300275 14,8 35 / 94 35 14,9
8 MRVÍK Petr GCBIT 16300630 14,6 34 / 93 34 14,5
9 SEQUENS Richard PGCGC 12500088 10,7 34 / — 34 10,5
10 KAMENÍČEK Jan LGCPY 18000448 12,5 34 / 91 34 12,5
11 FRÝDL Jaroslav GCKON 04400957 11,1 34 / 87 34 11,0
12 KŘÍŽEK Martin LGCPY 18000001 9,1 33 / 86 33 9,8
13 ČÍŽEK Jiří GCHOS 07800384 7,9 33 / 84 33 7,9
14 LACKO Pavel PGCCE 06200083 13,8 33 / — 33 13,8
15 SVOBODA Josef GCPAR 05400355 14,4 33 / 94 33 14,3
16 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000060 13,8 32 / 100 32 13,8
17 NOVÁK Vladimír LGCPY 18000196 12,9 32 / — 32 13,3
18 ROSENKRANZ Jan CESGK 09800140 14,8 32 / 94 32 15,1
19 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 18001749 14,3 32 / — 32 14,3
20 CHLAPÍK Milan LGCPY 18001153 12,8 31 / — 31 12,8
21 KOTÍŠEK René GCBIT 16300493 14,6 31 / 96 31 14,6
22 MELOUN Jiří CESGK 09807415 12,5 30 / 97 30 12,5
23 PAVLICA Bohumil LGCPY 18005028 10,1 29 / 91 29 10,1
24 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 09200163 10,1 29 / 93 29 10,4
25 TRSEK Jan GCCKR 10100002 11,3 28 / 94 28 11,3
26 PLESKOT Martin GCMAP 13500582 7,8 28 / 92 28 7,8
27 JANEBA Pavel CESGK 09800121 14,1 27 / 101 27 14,1
28 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 18000451 7,9 25 / 97 25 7,9
29 WICHER Ladislav GCSOK 10600607 11,2 24 / — 24 12,1
30 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 09000059 4,5 20 / 104 20 4,7
31 ŠEBESTYÁN Štěpán GC   11,0 20 / 103 20 21,4

Šampioni

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 BARTES Petr GCBIT 16300631 20,2 42 / 92 42 19,5
2 SEBRALA Martin ZGCKR 04301891 19,4 41 / 92 41 18,5
3 STŘÍLKA Jan GCMUP 10301112 18,8 41 / 92 41 18,3
4 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 06300182 18,3 38 / 95 38 18,3
5 HOLČÁK Petr ZGCKR 04300602 18,4 38 / 96 38 18,0
6 KOTÍŠEK Roman GCBIT 16300458 15,3 37 / 90 37 15,5
7 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 18001968 19,9 36 / 99 36 20,1
8 KUCHAŘ Jiří PRAGK 12600604 18,3 36 / 94 36 18,0
9 JANULÍK Petr GCCHP 14401171 22,0 35 / — 35 21,8
10 NOUSEK Milan PRAGK 12600777 19,3 35 / 97 35 19,4
11 EHRENBERGER Pavel LGCPY 18003013 15,3 35 / 92 35 15,4
12 MRÁZEK Karel PGCOV 00601512 19,2 34 / 98 34 19,4
13 PŮŽA Miroslav GCSTP 14800404 16,9 34 / 97 34 16,8
14 STÖHR Milan ERBGC 11101496 21,1 33 / 102 33 21,1
15 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 04602004 20,5 32 / 104 32 20,6
16 NYKODÝM Aleš GCPDY 00800693 15,4 32 / 97 32 15,4
17 TŮMA Jiří GCHOS 07801422 16,6 30 / 101 30 16,8
18 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 18002117 15,9 30 / — 30 15,9
19 DŽEMLA Jiří ZGCKR 04300887 16,9 29 / 100 29 16,9
20 KALKUS Tomáš GKCEE 04602003 21,0 29 / 106 29 21,5
21 KORITENSKÝ Petr PRAGK 12600403 19,5 29 / 106 29 19,5
22 TŮMOVÁ Radka LGCPY 18001764 16,8 28 / 107 28 16,9
24 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 12600454 17,8 26 / 108 26 17,8
25 RAGAN Ivo GCHOD 01005853 20,0 26 / 111 26 20,0
26 HAJÍČEK Jiří PJCBE 02300823 18,9 26 / — 26 18,9

Ranaři

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 SEBRALA Adam ZGCKR 04301955 36,9 48 / — 48 30,1
2 ŠEBESTYÁN Štěpán GCPAR 05401214 30,8 44 / 103 44 22,9
3 ŠVEC Jan BENAG 19400424 54,0 44 / — 44 35,6
4 KOLAŘÍKOVÁ Lucie LGCPY 18001407 26,3 40 / — 40 25,6
5 BELUSKÁ Jana LGCPY 18000153 32,3 38 / — 38 32,1
6 BELUSKÝ Milan LGCPY 18000152 27,5 38 / — 38 26,8
7 DUŠEK Roman GCBIT 16300262 36,6 37 / — 37 36,2
8 MAYER Evžen GCBER 05001976 28,3 37 / 106 37 27,6
9 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 18000767 24,3 36 / — 36 24,0
10 DAŇA Antonin GCBBS 09402744 26,0 36 / 104 36 25,7
11 ŠVEC Radek GCBIT 16300466 28,1 36 / 110 36 27,9
12 KRATOCHVIL Kamil GCHOD 01007522 40,6 36 / 124 36 40,4
13 PROVAZNÍK Václav GCGAR 13300165 23,5 35 / 102 35 23,2
14 MAŇAS Jaroslav PNCZE 22000158 24,5 35 / 106 35 24,5
15 GABRIEL Tomáš BARGC 11201228 38,2 34 / — 34 38,0
16 LOUKOTA Václav GCTEP 09100906 25,5 33 / 109 33 25,7
17 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 09101279 32,9 33 / — 33 34,0
18 ZÁVORA Jan LGCPY 18001950 25,7 32 / 112 32 25,7
19 MITRENGA Jan GCOSE 13700489 22,9 32 / 104 32 23,9
20 ŠTĚDRÁ Eva CESGK 09809408 35,5 32 / 123 32 35,5
21 VÍT Martin LGCPY 18003904 25,4 32 / — 32 25,7
22 KOTÍŠKOVÁ Gabriela GCBIT 16300560 54,0 31 / 138 31 53,5
23 ČERNÝ Aleš LGCPY 18004850 31,9 31 / — 31 31,9
24 PROVAZNÍK Michal GCGAR 13300148 24,8 30 / — 30 25,0
25 HRABAL Jiří GCDSR 07500688 31,7 29 / — 29 31,7
26 KOTÍŠKOVÁ Helena GCBIT 16300625 26,0 29 / — 29 26,0
27 PŮŽOVÁ Hana GCBIT 16300839 54,0 28 / — 28 52,7
28 HÁJEK Josef GCTEP 09100259 22,7 27 / 113 27 22,7
29 JIROVSKÝ Miloš LGCPY 18001481 23,1 26 / — 26 23,1
30 WICHEROVÁ Eva GCSOK 10600608 32,2 21 / — 21 32,2
31 DIENELTOVÁ Lenka GCBIT 16300867 54,0 17 / — 17 54,0
32 JERMANOVÁ Tereza BENAG 19400353 54,0 14 / — 14 54,0

Brutto

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 KOBZA Přemysl GRGGC 09200164 9,7 28 / 81 / (38) 28 9,3
2 KHOLL Evžen GCHOS 07806485 11,0 28 / 80 / (41) 28 10,4
3 PFINGSTNER Pavel CESGK 09801964 12,1 27 / 81 / (41) 27 11,9
4 DIENELT Petr GCBIT 16300491 9,9 26 / 84 / (36) 26 9,7
5 ČÍŽEK Jiří GCHOS 07800384 7,9 25 / 84 / (33) 25 7,9
6 ŠEBESTYÁN Martin GCPAR 05401195 10,1 24 / 84 / (36) 24 10,0
7 FRÝDL Jaroslav GCKON 04400957 11,1 23 / 87 / (34) 23 11,0
8 KŘÍŽEK Martin LGCPY 18000001 9,1 22 / 86 / (33) 22 9,8
9 SEQUENS Richard PGCGC 12500088 10,7 22 / — / (34) 22 10,5
10 PLESKOT Martin GCMAP 13500582 7,8 21 / 92 / (28) 21 7,8
11 STŘÍLKA Jan GCMUP 10301112 18,8 21 / 92 / (41) 21 18,3
12 KOTÍŠEK Roman GCBIT 16300458 15,3 20 / 90 / (37) 20 15,5
13 BARTES Petr GCBIT 16300631 20,2 20 / 92 / (42) 20 19,5
14 HALAMKA Pavel GCGAR 13300275 14,8 20 / 94 / (35) 20 14,9
15 ENDRŠT Jiří GCMNI 06300180 14,3 20 / 90 / (36) 20 13,9
16 PAVLICA Bohumil LGCPY 18005028 10,1 19 / 91 / (29) 19 10,1
17 SEBRALA Martin ZGCKR 04301891 19,4 19 / 92 / (41) 19 18,5
18 EHRENBERGER Pavel LGCPY 18003013 15,3 19 / 92 / (35) 19 15,4
19 SVOBODA Josef GCPAR 05400355 14,4 19 / 94 / (33) 19 14,3
20 KAMENÍČEK Jan LGCPY 18000448 12,5 19 / 91 / (34) 19 12,5
21 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 18001749 14,3 19 / — / (32) 19 14,3
22 PŮŽA Miroslav GCSTP 14800404 16,9 18 / 97 / (34) 18 16,8
23 CHLAPÍK Milan LGCPY 18001153 12,8 18 / — / (31) 18 12,8
24 TRSEK Jan GCCKR 10100002 11,3 18 / 94 / (28) 18 11,3
25 MELOUN Jiří CESGK 09807415 12,5 18 / 97 / (30) 18 12,5
26 MRVÍK Petr GCBIT 16300630 14,6 18 / 93 / (34) 18 14,5
27 LACKO Pavel PGCCE 06200083 13,8 18 / — / (33) 18 13,8
28 NOVÁK Vladimír LGCPY 18000196 12,9 18 / — / (32) 18 13,3
29 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 09000059 4,5 17 / 104 / (20) 17 4,7
30 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 06300182 18,3 17 / 95 / (38) 17 18,3
31 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 18000451 7,9 17 / 97 / (25) 17 7,9
32 HOLČÁK Petr ZGCKR 04300602 18,4 17 / 96 / (38) 17 18,0
33 KUCHAŘ Jiří PRAGK 12600604 18,3 17 / 94 / (36) 17 18,0
34 ROSENKRANZ Jan CESGK 09800140 14,8 17 / 94 / (32) 17 15,1
35 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000060 13,8 16 / 100 / (32) 16 13,8
36 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 09200163 10,1 16 / 93 / (29) 16 10,4
37 KOTÍŠEK René GCBIT 16300493 14,6 16 / 96 / (31) 16 14,6
38 JANEBA Pavel CESGK 09800121 14,1 15 / 101 / (27) 15 14,1
39 NYKODÝM Aleš GCPDY 00800693 15,4 15 / 97 / (32) 15 15,4
40 TŮMA Jiří GCHOS 07801422 16,6 14 / 101 / (30) 14 16,8
41 STÖHR Milan ERBGC 11101496 21,1 14 / 102 / (33) 14 21,1
42 KOLAŘÍKOVÁ Lucie LGCPY 18001407 26,3 13 / — / (40) 13 25,6
43 WICHER Ladislav GCSOK 10600607 11,2 13 / — / (24) 13 12,1
44 MITRENGA Jan GCOSE 13700489 22,9 13 / 104 / (32) 13 23,9
45 DŽEMLA Jiří ZGCKR 04300887 16,9 13 / 100 / (29) 13 16,9
46 MRÁZEK Karel PGCOV 00601512 19,2 12 / 98 / (34) 12 19,4
47 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 18002117 15,9 12 / — / (30) 12 15,9
48 HÁJEK Josef GCTEP 09100259 22,7 12 / 113 / (27) 12 22,7
49 HAJÍČEK Jiří PJCBE 02300823 18,9 12 / — / (26) 12 18,9
50 NOUSEK Milan PRAGK 12600777 19,3 12 / 97 / (35) 12 19,4
51 SEBRALA Adam ZGCKR 04301955 36,9 12 / — / (48) 12 30,1
52 KORITENSKÝ Petr PRAGK 12600403 19,5 12 / 106 / (29) 12 19,5
53 BELUSKÝ Milan LGCPY 18000152 27,5 12 / — / (38) 12 26,8
54 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 18001968 19,9 12 / 99 / (36) 12 20,1
55 PROVAZNÍK Václav GCGAR 13300165 23,5 11 / 102 / (35) 11 23,2
56 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 18000767 24,3 11 / — / (36) 11 24,0
57 – 58 ŠEBESTYÁN Štěpán GCPAR 05401214 30,8 11 / 103 / (44) 11 22,9
57 – 58 ŠEBESTYÁN Štěpán GC   11,0 11 / 103 / (20) 11 21,4
59 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 12600454 17,8 10 / 108 / (26) 10 17,8
60 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 04602004 20,5 10 / 104 / (32) 10 20,6
61 MAŇAS Jaroslav PNCZE 22000158 24,5 10 / 106 / (35) 10 24,5
62 LOUKOTA Václav GCTEP 09100906 25,5 10 / 109 / (33) 10 25,7
63 ŠVEC Jan BENAG 19400424 54,0 10 / — / (55) 10 35,6
64 DAŇA Antonin GCBBS 09402744 26,0 10 / 104 / (36) 10 25,7
65 PROVAZNÍK Michal GCGAR 13300148 24,8 10 / — / (30) 10 25,0
66 JANULÍK Petr GCCHP 14401171 22,0 9 / — / (35) 9 21,8
67 VÍT Martin LGCPY 18003904 25,4 9 / — / (32) 9 25,7
68 ŠVEC Radek GCBIT 16300466 28,1 9 / 110 / (36) 9 27,9
69 KALKUS Tomáš GKCEE 04602003 21,0 8 / 106 / (29) 8 21,5
70 MAYER Evžen GCBER 05001976 28,3 8 / 106 / (37) 8 27,6
71 TŮMOVÁ Radka LGCPY 18001764 16,8 8 / 107 / (28) 8 16,9
72 HRABAL Jiří GCDSR 07500688 31,7 7 / — / (29) 7 31,7
73 RAGAN Ivo GCHOD 01005853 20,0 7 / 111 / (26) 7 20,0
74 ČERNÝ Aleš LGCPY 18004850 31,9 7 / — / (31) 7 31,9
75 JIROVSKÝ Miloš LGCPY 18001481 23,1 7 / — / (26) 7 23,1
76 ZÁVORA Jan LGCPY 18001950 25,7 6 / 112 / (32) 6 25,7
77 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 09101279 32,9 6 / — / (33) 6 34,0
78 BELUSKÁ Jana LGCPY 18000153 32,3 5 / — / (38) 5 32,1
79 KOTÍŠKOVÁ Helena GCBIT 16300625 26,0 5 / — / (29) 5 26,0
80 ŠTĚDRÁ Eva CESGK 09809408 35,5 5 / 123 / (32) 5 35,5
81 – 82 KRATOCHVIL Kamil GCHOD 01007522 40,6 5 / 124 / (36) 5 40,4
81 – 82 DUŠEK Roman GCBIT 16300262 36,6 5 / — / (37) 5 36,2
83 – 84 WICHEROVÁ Eva GCSOK 10600608 32,2 3 / — / (21) 3 32,2
83 – 84 PŮŽOVÁ Hana GCBIT 16300839 54,0 3 / — / (38) 3 52,7
85 GABRIEL Tomáš BARGC 11201228 38,2 3 / — / (34) 3 38,0
86 KOTÍŠKOVÁ Gabriela GCBIT 16300560 54,0 2 / 138 / (40) 2 53,5
87 JERMANOVÁ Tereza BENAG 19400353 54,0 1 / — / (22) 1 54,0
88 DIENELTOVÁ Lenka GCBIT 16300867 54,0 0 / — / (23) 54,0

Prosper Golf Resort Čeladná, Pátek 23. 7. 2021 – NEW COURSE

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 19. 7. 2021
Startovní listina: k dispozici od 22. 7. 2021 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.golfresortceladna.cz

Program:

08:00    Začátek registrace účastníků a snídaně
09:30    Slavnostní zahájení turnaje (losování jamek)
10:00    CANON START
15:00    Oběd po hře
16:00 – 19:00 Osobní volno 🙂
19:00 – 24:00 Večerní posezení u cimbálu, raut
20:00    Slavnostní vyhlášení turnaje

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
4. kategorie “BRUTTO Stb.“

Odpaliště:

muži – žlutá
ženy – červená

V případě, že hráč preferuje hru z jiných odpališť, musí změnu nahlásit u registrace a viditelně zapsat do score karty!

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 4 – muži a ženy zvlášť.
Longest drive na jamce č. 11 – muži a ženy zvlášť
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Zvýhodněné ubytování a fee pro hráče:

Golf Resort Čeladná  –  www.golfresortceladna.cz

Heslo pro rezervaci: Golf Experience Tour

Kontakt pro rezervaci:

Email: recepce@teehouse.cz

Telefon: +420 552 303 900

Cena za pokoj na Hotelu Teehouse 2 100,-Kč bez snídaně

Cena za pokoj na club apartments 1 900,-Kč bez snídaně.

V případě zájmu si můžete  ubytování libovolně prodloužit

Další ubytování je možné v hotelu Miura  nebo okolních pensionech a hotelech.

Zvýhodněné fee  Čeladná:

Pokud si budete chtít zahrát  na Čeladné před nebo po turnaji, bude Vám poskytnuta sleva 20% na fee , heslo Golf Experience tour.

Snažila jsem se zajistit zvýhodněné fee na Ostravici, ale vzhledem k covidu nám mohou poskytnou slevu jen v rámci go pasu, který Vám na recepci rádi vystaví, ušetříte 200Kč na fee/18 jamek.

Startovní listina bude k dispozici od 22. 7. 2021 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

ČELADNÁ NEW COURSE, CANON START 10:00
Sequens Richard Janulík Petr Daňa Antonín Černý Aleš
125-0088 144-1171 094-2744 180-4850
Šebestyán Martin Kholl Evžen  Jirovský Miloš Šebestyán Štěpán
541195 7806485 1801481  
Čížek Jiří  Novák Vladimír Vašák Damian Mayer Evžen
780384 1800196 18000197 501976
Procházka Miroslav Tůma Jiří  Tůmová Radka  Tůma Jiří
180-0451 7801422 18001764 078-1422
Hájek Josef Loukota Václav Zítko Janusz Loukotová Šárka
091-0259 091-0906   9101279
Mrvik Petr  Půža Miroslav  Bartes Petr Půžová Hana
16300630 148-0404  16300631 14800404
Dienelt Petr Kotíšek René   Kotíšková Gabriela Dieneltová Lenka
16300491 16300493 16300560 16300867
Hájíček Jiří Švec Radek Jermanová Tereza Švec Jan
2300823 16300466 19400353 19400424
Pleskot Martin Eichler Vladimír  Host Host
 13500582 06602666     
Lacko Pavel  Maňas Jaroslav Dušek Roman   Host
6200083 22000158 1630262  
Svoboda Josef  Sebrala Martin  Sebrala Adam      Gabriel Tomáš
5400355 043-1891 4301955 112-1228
Meloun Jiří Nousek Milan  Kuchař Jiří  Stöhr Milan
987415 1260777 126-0604 111-1496
Kobza Přemysl Mrázek Karel Provazník Václav Beluský Milan 
9200164 601512 13300165 18000152
Nousková Lenka  Endrštová Naděžda Kalkusová Renata Beluská Jana
12600454 6300182 4602004 18000153
Endršt Jiří  Svoboda Luboš  Kalkus Tomáš Provazník Michal
630180 9809519 4602003 11200388
Čížek Tomáš Frýdl Jaroslav Čížková Štěpánka  Halamka Pavel 
900059 4400957 090-0060 115-0134
Kobzová Marcela Kameníček Jan  Kameníčková Lenka  Štědrá Eva 
9200163 1800448 180-2117 9809408
Křížek Martin Chlapík Milan Jirovský Jiří Kolaříková Lucie
18000001 18001153  18000767 18001407
Trsek Jan  Janeba Pavel Rosenkranz Jan  Koritenský Petr
10100002 136-0148 098-0140 12600403
Ehrenberger Pavel  Závora Jan  Hrabal Jiří  Vít Martin 
18003013 5000813 7500688  
Pavlica Bohumil Pfingstner  Pavel  Nykodým Aleš Střílka Jan 
 180-5028 981964 008-0693 103-1112
Wicher Ladislav  Kubínová Daniela Ragán Ivo Wicherová Eva
10600607 18001968 1005853 10600608
Kratochvíl Kamil host host host
1007522      

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

Mistři

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 PFINGSTNER Pavel CESGK 09801964 12,1 41 / 81 41 11,9
2 KHOLL Evžen GCHOS 07806485 11,0 41 / 80 41 10,4
3 KOBZA Přemysl GRGGC 09200164 9,7 38 / 81 38 9,3
4 DIENELT Petr GCBIT 16300491 9,9 36 / 84 36 9,7
5 ŠEBESTYÁN Martin GCPAR 05401195 10,1 36 / 84 36 10,0
6 ENDRŠT Jiří GCMNI 06300180 14,3 36 / 90 36 13,9
7 HALAMKA Pavel GCGAR 13300275 14,8 35 / 94 35 14,9
8 MRVÍK Petr GCBIT 16300630 14,6 34 / 93 34 14,5
9 SEQUENS Richard PGCGC 12500088 10,7 34 / — 34 10,5
10 KAMENÍČEK Jan LGCPY 18000448 12,5 34 / 91 34 12,5
11 FRÝDL Jaroslav GCKON 04400957 11,1 34 / 87 34 11,0
12 KŘÍŽEK Martin LGCPY 18000001 9,1 33 / 86 33 9,8
13 ČÍŽEK Jiří GCHOS 07800384 7,9 33 / 84 33 7,9
14 LACKO Pavel PGCCE 06200083 13,8 33 / — 33 13,8
15 SVOBODA Josef GCPAR 05400355 14,4 33 / 94 33 14,3
16 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000060 13,8 32 / 100 32 13,8
17 NOVÁK Vladimír LGCPY 18000196 12,9 32 / — 32 13,3
18 ROSENKRANZ Jan CESGK 09800140 14,8 32 / 94 32 15,1
19 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 18001749 14,3 32 / — 32 14,3
20 CHLAPÍK Milan LGCPY 18001153 12,8 31 / — 31 12,8
21 KOTÍŠEK René GCBIT 16300493 14,6 31 / 96 31 14,6
22 MELOUN Jiří CESGK 09807415 12,5 30 / 97 30 12,5
23 PAVLICA Bohumil LGCPY 18005028 10,1 29 / 91 29 10,1
24 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 09200163 10,1 29 / 93 29 10,4
25 TRSEK Jan GCCKR 10100002 11,3 28 / 94 28 11,3
26 PLESKOT Martin GCMAP 13500582 7,8 28 / 92 28 7,8
27 JANEBA Pavel CESGK 09800121 14,1 27 / 101 27 14,1
28 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 18000451 7,9 25 / 97 25 7,9
29 WICHER Ladislav GCSOK 10600607 11,2 24 / — 24 12,1
30 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 09000059 4,5 20 / 104 20 4,7
31 ŠEBESTYÁN Štěpán GC   11,0 20 / 103 20 21,4

Šampioni

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 BARTES Petr GCBIT 16300631 20,2 42 / 92 42 19,5
2 SEBRALA Martin ZGCKR 04301891 19,4 41 / 92 41 18,5
3 STŘÍLKA Jan GCMUP 10301112 18,8 41 / 92 41 18,3
4 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 06300182 18,3 38 / 95 38 18,3
5 HOLČÁK Petr ZGCKR 04300602 18,4 38 / 96 38 18,0
6 KOTÍŠEK Roman GCBIT 16300458 15,3 37 / 90 37 15,5
7 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 18001968 19,9 36 / 99 36 20,1
8 KUCHAŘ Jiří PRAGK 12600604 18,3 36 / 94 36 18,0
9 JANULÍK Petr GCCHP 14401171 22,0 35 / — 35 21,8
10 NOUSEK Milan PRAGK 12600777 19,3 35 / 97 35 19,4
11 EHRENBERGER Pavel LGCPY 18003013 15,3 35 / 92 35 15,4
12 MRÁZEK Karel PGCOV 00601512 19,2 34 / 98 34 19,4
13 PŮŽA Miroslav GCSTP 14800404 16,9 34 / 97 34 16,8
14 STÖHR Milan ERBGC 11101496 21,1 33 / 102 33 21,1
15 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 04602004 20,5 32 / 104 32 20,6
16 NYKODÝM Aleš GCPDY 00800693 15,4 32 / 97 32 15,4
17 TŮMA Jiří GCHOS 07801422 16,6 30 / 101 30 16,8
18 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 18002117 15,9 30 / — 30 15,9
19 DŽEMLA Jiří ZGCKR 04300887 16,9 29 / 100 29 16,9
20 KALKUS Tomáš GKCEE 04602003 21,0 29 / 106 29 21,5
21 KORITENSKÝ Petr PRAGK 12600403 19,5 29 / 106 29 19,5
22 TŮMOVÁ Radka LGCPY 18001764 16,8 28 / 107 28 16,9
24 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 12600454 17,8 26 / 108 26 17,8
25 RAGAN Ivo GCHOD 01005853 20,0 26 / 111 26 20,0
26 HAJÍČEK Jiří PJCBE 02300823 18,9 26 / — 26 18,9

Ranaři

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 SEBRALA Adam ZGCKR 04301955 36,9 48 / — 48 30,1
2 ŠEBESTYÁN Štěpán GCPAR 05401214 30,8 44 / 103 44 22,9
3 ŠVEC Jan BENAG 19400424 54,0 44 / — 44 35,6
4 KOLAŘÍKOVÁ Lucie LGCPY 18001407 26,3 40 / — 40 25,6
5 BELUSKÁ Jana LGCPY 18000153 32,3 38 / — 38 32,1
6 BELUSKÝ Milan LGCPY 18000152 27,5 38 / — 38 26,8
7 DUŠEK Roman GCBIT 16300262 36,6 37 / — 37 36,2
8 MAYER Evžen GCBER 05001976 28,3 37 / 106 37 27,6
9 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 18000767 24,3 36 / — 36 24,0
10 DAŇA Antonin GCBBS 09402744 26,0 36 / 104 36 25,7
11 ŠVEC Radek GCBIT 16300466 28,1 36 / 110 36 27,9
12 KRATOCHVIL Kamil GCHOD 01007522 40,6 36 / 124 36 40,4
13 PROVAZNÍK Václav GCGAR 13300165 23,5 35 / 102 35 23,2
14 MAŇAS Jaroslav PNCZE 22000158 24,5 35 / 106 35 24,5
15 GABRIEL Tomáš BARGC 11201228 38,2 34 / — 34 38,0
16 LOUKOTA Václav GCTEP 09100906 25,5 33 / 109 33 25,7
17 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 09101279 32,9 33 / — 33 34,0
18 ZÁVORA Jan LGCPY 18001950 25,7 32 / 112 32 25,7
19 MITRENGA Jan GCOSE 13700489 22,9 32 / 104 32 23,9
20 ŠTĚDRÁ Eva CESGK 09809408 35,5 32 / 123 32 35,5
21 VÍT Martin LGCPY 18003904 25,4 32 / — 32 25,7
22 KOTÍŠKOVÁ Gabriela GCBIT 16300560 54,0 31 / 138 31 53,5
23 ČERNÝ Aleš LGCPY 18004850 31,9 31 / — 31 31,9
24 PROVAZNÍK Michal GCGAR 13300148 24,8 30 / — 30 25,0
25 HRABAL Jiří GCDSR 07500688 31,7 29 / — 29 31,7
26 KOTÍŠKOVÁ Helena GCBIT 16300625 26,0 29 / — 29 26,0
27 PŮŽOVÁ Hana GCBIT 16300839 54,0 28 / — 28 52,7
28 HÁJEK Josef GCTEP 09100259 22,7 27 / 113 27 22,7
29 JIROVSKÝ Miloš LGCPY 18001481 23,1 26 / — 26 23,1
30 WICHEROVÁ Eva GCSOK 10600608 32,2 21 / — 21 32,2
31 DIENELTOVÁ Lenka GCBIT 16300867 54,0 17 / — 17 54,0
32 JERMANOVÁ Tereza BENAG 19400353 54,0 14 / — 14 54,0

Brutto

Pořadí
Jméno
Klub
Členské číslo
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 KOBZA Přemysl GRGGC 09200164 9,7 28 / 81 / (38) 28 9,3
2 KHOLL Evžen GCHOS 07806485 11,0 28 / 80 / (41) 28 10,4
3 PFINGSTNER Pavel CESGK 09801964 12,1 27 / 81 / (41) 27 11,9
4 DIENELT Petr GCBIT 16300491 9,9 26 / 84 / (36) 26 9,7
5 ČÍŽEK Jiří GCHOS 07800384 7,9 25 / 84 / (33) 25 7,9
6 ŠEBESTYÁN Martin GCPAR 05401195 10,1 24 / 84 / (36) 24 10,0
7 FRÝDL Jaroslav GCKON 04400957 11,1 23 / 87 / (34) 23 11,0
8 KŘÍŽEK Martin LGCPY 18000001 9,1 22 / 86 / (33) 22 9,8
9 SEQUENS Richard PGCGC 12500088 10,7 22 / — / (34) 22 10,5
10 PLESKOT Martin GCMAP 13500582 7,8 21 / 92 / (28) 21 7,8
11 STŘÍLKA Jan GCMUP 10301112 18,8 21 / 92 / (41) 21 18,3
12 KOTÍŠEK Roman GCBIT 16300458 15,3 20 / 90 / (37) 20 15,5
13 BARTES Petr GCBIT 16300631 20,2 20 / 92 / (42) 20 19,5
14 HALAMKA Pavel GCGAR 13300275 14,8 20 / 94 / (35) 20 14,9
15 ENDRŠT Jiří GCMNI 06300180 14,3 20 / 90 / (36) 20 13,9
16 PAVLICA Bohumil LGCPY 18005028 10,1 19 / 91 / (29) 19 10,1
17 SEBRALA Martin ZGCKR 04301891 19,4 19 / 92 / (41) 19 18,5
18 EHRENBERGER Pavel LGCPY 18003013 15,3 19 / 92 / (35) 19 15,4
19 SVOBODA Josef GCPAR 05400355 14,4 19 / 94 / (33) 19 14,3
20 KAMENÍČEK Jan LGCPY 18000448 12,5 19 / 91 / (34) 19 12,5
21 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 18001749 14,3 19 / — / (32) 19 14,3
22 PŮŽA Miroslav GCSTP 14800404 16,9 18 / 97 / (34) 18 16,8
23 CHLAPÍK Milan LGCPY 18001153 12,8 18 / — / (31) 18 12,8
24 TRSEK Jan GCCKR 10100002 11,3 18 / 94 / (28) 18 11,3
25 MELOUN Jiří CESGK 09807415 12,5 18 / 97 / (30) 18 12,5
26 MRVÍK Petr GCBIT 16300630 14,6 18 / 93 / (34) 18 14,5
27 LACKO Pavel PGCCE 06200083 13,8 18 / — / (33) 18 13,8
28 NOVÁK Vladimír LGCPY 18000196 12,9 18 / — / (32) 18 13,3
29 ČÍŽEK Tomáš GCSBO 09000059 4,5 17 / 104 / (20) 17 4,7
30 ENDRŠTOVÁ Naděžda GCMNI 06300182 18,3 17 / 95 / (38) 17 18,3
31 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 18000451 7,9 17 / 97 / (25) 17 7,9
32 HOLČÁK Petr ZGCKR 04300602 18,4 17 / 96 / (38) 17 18,0
33 KUCHAŘ Jiří PRAGK 12600604 18,3 17 / 94 / (36) 17 18,0
34 ROSENKRANZ Jan CESGK 09800140 14,8 17 / 94 / (32) 17 15,1
35 ČÍŽKOVÁ Štěpánka GCSBO 09000060 13,8 16 / 100 / (32) 16 13,8
36 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 09200163 10,1 16 / 93 / (29) 16 10,4
37 KOTÍŠEK René GCBIT 16300493 14,6 16 / 96 / (31) 16 14,6
38 JANEBA Pavel CESGK 09800121 14,1 15 / 101 / (27) 15 14,1
39 NYKODÝM Aleš GCPDY 00800693 15,4 15 / 97 / (32) 15 15,4
40 TŮMA Jiří GCHOS 07801422 16,6 14 / 101 / (30) 14 16,8
41 STÖHR Milan ERBGC 11101496 21,1 14 / 102 / (33) 14 21,1
42 KOLAŘÍKOVÁ Lucie LGCPY 18001407 26,3 13 / — / (40) 13 25,6
43 WICHER Ladislav GCSOK 10600607 11,2 13 / — / (24) 13 12,1
44 MITRENGA Jan GCOSE 13700489 22,9 13 / 104 / (32) 13 23,9
45 DŽEMLA Jiří ZGCKR 04300887 16,9 13 / 100 / (29) 13 16,9
46 MRÁZEK Karel PGCOV 00601512 19,2 12 / 98 / (34) 12 19,4
47 KAMENÍČKOVÁ Lenka LGCPY 18002117 15,9 12 / — / (30) 12 15,9
48 HÁJEK Josef GCTEP 09100259 22,7 12 / 113 / (27) 12 22,7
49 HAJÍČEK Jiří PJCBE 02300823 18,9 12 / — / (26) 12 18,9
50 NOUSEK Milan PRAGK 12600777 19,3 12 / 97 / (35) 12 19,4
51 SEBRALA Adam ZGCKR 04301955 36,9 12 / — / (48) 12 30,1
52 KORITENSKÝ Petr PRAGK 12600403 19,5 12 / 106 / (29) 12 19,5
53 BELUSKÝ Milan LGCPY 18000152 27,5 12 / — / (38) 12 26,8
54 KUBÍNOVÁ Daniela LGCPY 18001968 19,9 12 / 99 / (36) 12 20,1
55 PROVAZNÍK Václav GCGAR 13300165 23,5 11 / 102 / (35) 11 23,2
56 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 18000767 24,3 11 / — / (36) 11 24,0
57 – 58 ŠEBESTYÁN Štěpán GCPAR 05401214 30,8 11 / 103 / (44) 11 22,9
57 – 58 ŠEBESTYÁN Štěpán GC   11,0 11 / 103 / (20) 11 21,4
59 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 12600454 17,8 10 / 108 / (26) 10 17,8
60 KALKUSOVÁ Renáta GKCEE 04602004 20,5 10 / 104 / (32) 10 20,6
61 MAŇAS Jaroslav PNCZE 22000158 24,5 10 / 106 / (35) 10 24,5
62 LOUKOTA Václav GCTEP 09100906 25,5 10 / 109 / (33) 10 25,7
63 ŠVEC Jan BENAG 19400424 54,0 10 / — / (55) 10 35,6
64 DAŇA Antonin GCBBS 09402744 26,0 10 / 104 / (36) 10 25,7
65 PROVAZNÍK Michal GCGAR 13300148 24,8 10 / — / (30) 10 25,0
66 JANULÍK Petr GCCHP 14401171 22,0 9 / — / (35) 9 21,8
67 VÍT Martin LGCPY 18003904 25,4 9 / — / (32) 9 25,7
68 ŠVEC Radek GCBIT 16300466 28,1 9 / 110 / (36) 9 27,9
69 KALKUS Tomáš GKCEE 04602003 21,0 8 / 106 / (29) 8 21,5
70 MAYER Evžen GCBER 05001976 28,3 8 / 106 / (37) 8 27,6
71 TŮMOVÁ Radka LGCPY 18001764 16,8 8 / 107 / (28) 8 16,9
72 HRABAL Jiří GCDSR 07500688 31,7 7 / — / (29) 7 31,7
73 RAGAN Ivo GCHOD 01005853 20,0 7 / 111 / (26) 7 20,0
74 ČERNÝ Aleš LGCPY 18004850 31,9 7 / — / (31) 7 31,9
75 JIROVSKÝ Miloš LGCPY 18001481 23,1 7 / — / (26) 7 23,1
76 ZÁVORA Jan LGCPY 18001950 25,7 6 / 112 / (32) 6 25,7
77 LOUKOTOVÁ Šárka GCTEP 09101279 32,9 6 / — / (33) 6 34,0
78 BELUSKÁ Jana LGCPY 18000153 32,3 5 / — / (38) 5 32,1
79 KOTÍŠKOVÁ Helena GCBIT 16300625 26,0 5 / — / (29) 5 26,0
80 ŠTĚDRÁ Eva CESGK 09809408 35,5 5 / 123 / (32) 5 35,5
81 – 82 KRATOCHVIL Kamil GCHOD 01007522 40,6 5 / 124 / (36) 5 40,4
81 – 82 DUŠEK Roman GCBIT 16300262 36,6 5 / — / (37) 5 36,2
83 – 84 WICHEROVÁ Eva GCSOK 10600608 32,2 3 / — / (21) 3 32,2
83 – 84 PŮŽOVÁ Hana GCBIT 16300839 54,0 3 / — / (38) 3 52,7
85 GABRIEL Tomáš BARGC 11201228 38,2 3 / — / (34) 3 38,0
86 KOTÍŠKOVÁ Gabriela GCBIT 16300560 54,0 2 / 138 / (40) 2 53,5
87 JERMANOVÁ Tereza BENAG 19400353 54,0 1 / — / (22) 1 54,0
88 DIENELTOVÁ Lenka GCBIT 16300867 54,0 0 / — / (23) 54,0

Gabriela Šulcová, ředitelka Tour
M: +420 777 300 003, E: golf@getour.cz
P: Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9