Beroun Golf Club, Pátek 23. 8. 2019

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 19. 8. 2019
Startovní listina: k dispozici od 22. 8. 2019 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.golfberoun.cz

Program:

07:15    Začátek registrace účastníků a snídaně
08:30    Slavnostní zahájení turnaje
09:00    CANON START – POZOR, JIŽ v 9:00
14:00    Raut
15:00    Vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním, (s omezením na HCP 36)
4. kategorie “BRUTTO RÁNY“

Odpaliště:

muži:
HCP 0 – 14 bílá (věk 65 a více – odpaliště žlutá)
HCP 14,1 – 54 žlutá

ženy:
HCP 0 – 14 modrá (věk 55 a více – odpaliště červená)
HCP 14,1 – 54 červená

 

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 11 – muži a ženy zvlášť.
Longest drive na jamce č. 18 – muži a ženy zvlášť
Brutto winner – společné
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Ubytování:

Startovní listina bude k dispozici od 22. 8. 2019 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

Golf Resort Beroun      
Čížek Jiří  Novák Vladimír  Hrádek Zbyněk  Mayer Evžen 
078-0384 180-0196  0650588 050-1976
Balvín Petr Bradna Jan  Mrázek Marek  Mátl Aleš 
066-3002 050-1987 164-0618 078-5385
Chlapík Martin  Farář Jaroslav Jirovský Jiří  Kolín Jakub
180-1153 180-2770 180-0767 180-0443
Nousková Lenka  Endršt  Jiří  Krátký František  Kašpar Miroslav 
126-0454 063-0180 133-0186 115-0748
Steiner Jiří Fišer Petr Procházka Zdeněk Holub Jiří 
103-0194 103-0637 050-0721 103-0574
Procházka Miroslav Halamka Pavel Provazník Václav Provazník Michal
180-0451 115-0134 133-0165 133-0148
Zaorálek Michal Trdlica Viktor Tůma Jiří Klapka Martin 
096-0398 098-7319 078-1422 068-1132
Sequens Richard  Daňa Antonín Janulík Petr Černý Aleš
125-0088 094-2744 144-1171 125-0475
Mrůzek Filip Mrůzková Štěpánka  Janeba Pavel Mandera Petr
PRO 090-0061 136-0148 078-2083
Pavlica Bohumil  Pfingstner Ondřej  Střílka Jan Střílka Jan ml.
019-1429 098-1966 125-1581 103-0818
Hucl Robert Borovička Pavel  Zahálka Petr Soukup Jan
068-0282 098-5969 010-3319 129-0263
Kotíšek René    Švec  Radek Host Kotíšková Gabriela
  1620493 163-0466   163-0560
Vaňásek Hodinová Monika Vaňásek Petr Wurst Roman  Homolková Alena 
012-0557 012-0556 012-0938 068-1077
Voleník Lubomír Pöschl Miroslav  Loukota Václav Hájek Josef
112-0774 056-0342 091-0906 091-0259
Rajmont Adam  Rajmont Matouš Pavlík Josef Brada Miroslav
133-0245 133-0134 163-0313 163-0306
Kobza Přemysl Kobzová Marcela Beluský Milan Beluská Jana
092-0164 092-0163 180-0152 180-0153
Mašl Martin  Seidemann Martin  Dušek Roman  Krulich Kamil
163-0785 010-4227 163-0262 163-0151
Labanič Miroslav  Tačner Libor Knorre Jaroslav Tačner Jaroslav 
 1120314    1804373 023-0424  1630760
Mazán Marek    Filípek Jiří  Václavek Karel Mazán Miroslav 
022-0576 163-0067 056-0293 022-0735
Svoboda Ludvík  Bureš Jiří  Jakoubek Tomáš     Selingr Martin
163-0580  1120717 106-0326 163-0150
Veselý Pavel  Bílek Václav Pánek Jan   
078-2842 098-6439 180-3328  
Meloun Jiří Bican Roman  Nousek Milan Stohr Milan 
122-0172 126-0015 126-0777 111-1496
Bartuška Roman Hrabánek Vít  Maličovský Petr Bezděk Vladimír 
078-5662 078-0206 122-0059 019-1471
Opalecký Luboš Vinická Uta Pokorný Marek  Marek Dušan 
009-1872 009-1871 185-0336 050-2072

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

Mistři

1. MISTŘI HCP 0 – 14 STB
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 MRŮZKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900061 5,9 38 / 78 38 5,5
2 MANDERA Petr GCHOS 0782083 7,3 38 / 82 38 6,9
3 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 11,2 37 / 87 37 11,0
4 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 9,4 36 / 86 36 9,4
5 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 9,1 35 / 87 35 9,1
6 BARTUŠKA Roman GCHOS 0785662 9,8 35 / 88 35 9,8
7 – 8 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 6,6 34 / 84 34 6,6
7 – 8 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 12,2 34 / 92 34 12,2
9 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 10,5 34 / 89 34 10,5
10 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 0120557 12,2 34 / 90 34 12,2
11 DIENELT Petr GCBIT 1630491 9,2 33 / 89 33 9,3
12 ZAORÁLEK Michal GKZBR 0960398 13,1 33 / — 33 13,1
13 KNORRE Jaroslav PJCBE 0230424 13,5 33 / 96 33 13,5
14 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 9,6 32 / — 32 9,7
15 MELOUN Jiří CESGK 0987415 13,5 32 / 97 32 13,6
16 TRDLICA Viktor CESGK 0987319 13,3 32 / 96 32 13,4
17 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 7,3 31 / 88 31 7,4
18 PFINGSTNER Ondřej CESGK 0981966 11,0 31 / 95 31 11,1
19 VAŇÁSEK Petr GKLIS 0120556 13,2 31 / 98 31 13,3
20 HUCL Robert GCMST 0680282 14,0 30 / — 30 14,1
21 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 12,0 30 / 95 30 12,1
22 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 9,7 29 / 93 29 9,8
23 VOLENÍK Lubomír GCTUL 1400648 10,5 29 / 95 29 10,6
24 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 6,6 28 / 90 28 6,7
25 RAJMONT Matouš GCGAR 1330134 11,5 27 / — 27 11,6
26 TAČNER Libor LGCPY 1804373 12,9 27 / 102 27 13,0
27 LABANIČ Miroslav BARGC 1120314 11,8 27 / 99 27 11,9
28 JANEBA Pavel GCMBM 1360148 12,4 26 / 101 26 12,5
29 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 12,4 26 / — 26 12,5
30 STEINER Jiří GCMUP 1030194 13,3 26 / 101 26 13,4
31 FIŠER Petr GCMUP 1030637 13,6 25 / 107 25 13,7
32 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 13,6 23 / — 23 13,7
33 KOTÍŠEK René GCBIT 1630493 10,7 21 / — 21 10,8
34 PAVLICA Bohumil GCKAR 0191429 9,6 19 / — 19 9,7
35 RAJMONT Adam GCGAR 1330245 0,9 17 / — 17 1,0

Šampioni

2. ŠAMPIONI HCP 14,1 – 22 STB
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 PROCHÁZKA Zdeněk BERGC 1540351 20,2 34 / 97 34 20,2
2 STŘÍLKA Jan GCMUP 1030818 18,3 33 / 103 33 18,3
3 OPALECKÝ Luboš GCPRH 0091872 14,8 33 / 91 33 14,8
4 BRADNA Jan GCBER 0501987 17,7 32 / 96 32 17,8
5 MAZÁN Miroslav IGCMO 0220735 21,4 31 / 104 31 21,5
6 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 21,2 31 / 104 31 21,3
7 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,7 31 / 94 31 15,8
8 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 16,5 31 / 95 31 16,6
9 MAŠL Martin GCBIT 1630785 21,9 28 / — 28 22,0
10 PÖSCHL Miroslav GCPOD 0560342 17,1 28 / 99 28 17,2
11 MRÁZEK Marek GCBBR 1640618 21,8 28 / — 28 21,9
12 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 19,6 27 / 105 27 19,7
13 KLAPKA Martin GCMST 0681132 19,9 27 / 103 27 20,0
14 JAKOUBEK Tomáš GCSOK 1060326 14,7 27 / — 27 14,8
15 STÖHR Milan ERBGC 1111496 16,1 26 / 100 26 16,2
16 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 20,6 26 / — 26 20,7
17 KOLÍN Jakub LGCPY 1800443 17,5 26 / — 26 17,6
18 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 15,0 26 / 96 26 15,1
19 HRÁDEK Zbyněk VALGK 0650588 18,0 25 / — 25 18,1
20 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 1800767 16,8 25 / — 25 16,9
21 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 19,2 25 / — 25 19,3
22 BOROVIČKA Pavel CESGK 0985969 16,2 25 / — 25 16,3
23 TAČNER Jaroslav GCBIT 1630760 19,5 25 / — 25 19,6
24 BICAN Roman PRAGK 1260015 14,5 24 / — 24 14,6
25 STŘÍLKA Jan PGCGC 1251581 15,0 23 / 109 23 15,1
26 WURST Roman GKLIS 0120938 21,6 22 / 110 22 21,7
27 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 16,8 22 / — 22 16,9
28 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 15,7 22 / — 22 15,8
29 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 18,1 20 / — 20 18,2
30 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 16,5 19 / — 19 16,6

Ranaři

3. RANAŘI HCP 22,1 – 54 STB s omezením na 36
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 KRULICH Kamil GCBIT 1630151 32,9 57 / 89 57 23,2
2 VINICKÁ Uta GCPRH 0091871 22,7 35 / 96 35 22,7
3 MÁTL Aleš GCHOS 0785385 31,3 33 / — 33 31,3
4 MAREK Dušan GCBER 0502072 27,6 31 / — 31 27,6
5 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 23,3 30 / 104 30 23,4
6 POKORNÝ Marek YARDR 1850336 26,3 30 / — 30 26,4
7 SELINGR Martin GCBIT 1630150 22,9 29 / — 29 23,0
8 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 29,1 29 / — 29 29,2
9 SEIDEMANN Martin GCHOD 0104227 24,5 27 / 111 27 24,6
10 SOUKUP Jan GCHOD 0106551 30,8 26 / — 26 30,9
11 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 29,8 26 / — 26 29,9
12 HOLUB Jiří GCMUP 1030574 22,8 25 / 113 25 22,9
13 ČERNÝ Aleš PGCGC 1250475 26,6 24 / — 24 26,7
14 ZAHÁLKA Petr GCHOD 0103319 25,6 24 / — 24 25,7
15 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 25,7 23 / — 23 25,8
16 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 22,9 22 / 114 22 23,0
17 KAŠPAR Miroslav RHFGC 1150748 32,6 22 / 127 22 32,7
18 MALIČOVSKÝ Petr PRZGK 1220059 23,4 22 / — 22 23,5
19 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 22,8 22 / — 22 22,9
20 BEZDĚK Vladimír GCKAR 0191471 25,0 21 / — 21 25,1
21 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 22,8 21 / 119 21 22,9
22 HOMOLKOVÁ Alena GCMST 0681077 31,7 20 / 128 20 31,8
23 MAYER Evžen GCBER 0501976 26,9 17 / — 17 27,0
24 HOMOLKA Jiří GCMST 0681076 23,6 16 / — 16 23,7
25 KOTÍŠKOVÁ Gabriela GCBIT 1630560 54 10 / — 10 54
26 DUŠEK Roman GCBIT 1630262 32,3 WD 32,4

Brutto

 

4. BRUTTO RÁNY HCP 0 – 54
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 MRŮZKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900061 5,9 78 / 38 78 5,5
2 MANDERA Petr GCHOS 0782083 7,3 82 / 38 82 6,9
3 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 6,6 84 / 34 84 6,6
4 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 9,4 86 / 36 86 9,4
5 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 11,2 87 / 37 87 11,0
6 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 9,1 87 / 35 87 9,1
7 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 7,3 88 / 31 88 7,4
8 BARTUŠKA Roman GCHOS 0785662 9,8 88 / 35 88 9,8
9 DIENELT Petr GCBIT 1630491 9,2 89 / 33 89 9,3
10 KRULICH Kamil GCBIT 1630151 32,9 89 / 57 89 23,2
11 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 10,5 89 / 34 89 10,5
12 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 6,6 90 / 28 90 6,7
13 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 0120557 12,2 90 / 34 90 12,2
14 OPALECKÝ Luboš GCPRH 0091872 14,8 91 / 33 91 14,8
15 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 12,2 92 / 34 92 12,2
16 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 9,7 93 / 29 93 9,8
17 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,7 94 / 31 94 15,8
18 VOLENÍK Lubomír GCTUL 1400648 10,5 95 / 29 95 10,6
19 PFINGSTNER Ondřej CESGK 0981966 11,0 95 / 31 95 11,1
20 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 16,5 95 / 31 95 16,6
21 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 12,0 95 / 30 95 12,1
22 KNORRE Jaroslav PJCBE 0230424 13,5 96 / 33 96 13,5
23 VINICKÁ Uta GCPRH 0091871 22,7 96 / 35 96 22,7
24 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 15,0 96 / 26 96 15,1
25 TRDLICA Viktor CESGK 0987319 13,3 96 / 32 96 13,4
26 BRADNA Jan GCBER 0501987 17,7 96 / 32 96 17,8
27 PROCHÁZKA Zdeněk BERGC 1540351 20,2 97 / 34 97 20,2
28 MELOUN Jiří CESGK 0987415 13,5 97 / 32 97 13,6
29 VAŇÁSEK Petr GKLIS 0120556 13,2 98 / 31 98 13,3
30 LABANIČ Miroslav BARGC 1120314 11,8 99 / 27 99 11,9
31 PÖSCHL Miroslav GCPOD 0560342 17,1 99 / 28 99 17,2
32 STÖHR Milan ERBGC 1111496 16,1 100 / 26 100 16,2
33 JANEBA Pavel GCMBM 1360148 12,4 101 / 26 101 12,5
34 STEINER Jiří GCMUP 1030194 13,3 101 / 26 101 13,4
35 TAČNER Libor LGCPY 1804373 12,9 102 / 27 102 13,0
36 STŘÍLKA Jan GCMUP 1030818 18,3 103 / 33 103 18,3
37 KLAPKA Martin GCMST 0681132 19,9 103 / 27 103 20,0
38 MAZÁN Miroslav IGCMO 0220735 21,4 104 / 31 104 21,5
39 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 23,3 104 / 30 104 23,4
40 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 21,2 104 / 31 104 21,3
41 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 19,6 105 / 27 105 19,7
42 FIŠER Petr GCMUP 1030637 13,6 107 / 25 107 13,7
43 STŘÍLKA Jan PGCGC 1251581 15,0 109 / 23 109 15,1
44 WURST Roman GKLIS 0120938 21,6 110 / 22 110 21,7
45 SEIDEMANN Martin GCHOD 0104227 24,5 111 / 27 111 24,6
46 HOLUB Jiří GCMUP 1030574 22,8 113 / 25 113 22,9
47 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 22,9 114 / 22 114 23,0
48 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 22,8 119 / 21 119 22,9
49 KAŠPAR Miroslav RHFGC 1150748 32,6 127 / 22 127 32,7
50 HOMOLKOVÁ Alena GCMST 0681077 31,7 128 / 20 128 31,8
51 DUŠEK Roman GCBIT 1630262 32,3 WD 32,4
52 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 1800767 16,8 — / 25 16,9
53 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 16,8 — / 22 16,9
54 HOMOLKA Jiří GCMST 0681076 23,6 — / 16 23,7
55 MRÁZEK Marek GCBBR 1640618 21,8 — / 28 21,9
56 KOLÍN Jakub LGCPY 1800443 17,5 — / 26 17,6
57 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 9,6 — / 32 9,7
58 ZAORÁLEK Michal GKZBR 0960398 13,1 — / 33 13,1
59 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 15,7 — / 22 15,8
60 BOROVIČKA Pavel CESGK 0985969 16,2 — / 25 16,3
61 MAYER Evžen GCBER 0501976 26,9 — / 17 27,0
62 JAKOUBEK Tomáš GCSOK 1060326 14,7 — / 27 14,8
63 SELINGR Martin GCBIT 1630150 22,9 — / 29 23,0
64 PAVLICA Bohumil GCKAR 0191429 9,6 — / 19 9,7
65 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 20,6 — / 26 20,7
66 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 25,7 — / 23 25,8
67 HUCL Robert GCMST 0680282 14,0 — / 30 14,1
68 MAŠL Martin GCBIT 1630785 21,9 — / 28 22,0
69 ZAHÁLKA Petr GCHOD 0103319 25,6 — / 24 25,7
70 RAJMONT Matouš GCGAR 1330134 11,5 — / 27 11,6
71 RAJMONT Adam GCGAR 1330245 0,9 — / 17 1,0
72 MAREK Dušan GCBER 0502072 27,6 — / 31 27,6
73 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 13,6 — / 23 13,7
74 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 12,4 — / 26 12,5
75 KOTÍŠEK René GCBIT 1630493 10,7 — / 21 10,8
76 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 29,8 — / 26 29,9
77 BICAN Roman PRAGK 1260015 14,5 — / 24 14,6
78 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 19,2 — / 25 19,3
79 MÁTL Aleš GCHOS 0785385 31,3 — / 33 31,3
80 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 29,1 — / 29 29,2
81 HRÁDEK Zbyněk VALGK 0650588 18,0 — / 25 18,1
82 TAČNER Jaroslav GCBIT 1630760 19,5 — / 25 19,6
83 ČERNÝ Aleš PGCGC 1250475 26,6 — / 24 26,7
84 POKORNÝ Marek YARDR 1850336 26,3 — / 30 26,4
85 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 18,1 — / 20 18,2
86 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 16,5 — / 19 16,6
87 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 22,8 — / 22 22,9
88 MALIČOVSKÝ Petr PRZGK 1220059 23,4 — / 22 23,5
89 SOUKUP Jan GCHOD 0106551 30,8 — / 26 30,9
90 KOTÍŠKOVÁ Gabriela GCBIT 1630560 54 — / 20 54
91 BEZDĚK Vladimír GCKAR 0191471 25,0 — / 21 25,1

Beroun Golf Club, Pátek 23. 8. 2019

Přihlášky: na emailové adrese golf@getour.cz nebo telefonicky na čísle +420 777 300 003.
Uzávěrka přihlášek: do 19. 8. 2019
Startovní listina: k dispozici od 22. 8. 2019 na www.getour.czwww.cgf.cz.
Web: www.golfberoun.cz

Program:

07:15    Začátek registrace účastníků a snídaně
08:30    Slavnostní zahájení turnaje
09:00    CANON START – POZOR, JIŽ v 9:00
14:00    Raut
15:00    Vyhlášení výsledků soutěže

Kategorie:

1. kategorie “MISTŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
2. kategorie “ŠAMPIONI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním
3. kategorie “RANAŘI“, HCP bude upřesněno/Stableford 1 x 18 jamek s plným vyrovnáním, (s omezením na HCP 36)
4. kategorie “BRUTTO RÁNY“

Odpaliště:

muži:
HCP 0 – 14 bílá (věk 65 a více – odpaliště žlutá)
HCP 14,1 – 54 žlutá

ženy:
HCP 0 – 14 modrá (věk 55 a více – odpaliště červená)
HCP 14,1 – 54 červená

 

Vložené soutěže:

Nearest to the pin na jamce č. 11 – muži a ženy zvlášť.
Longest drive na jamce č. 18 – muži a ženy zvlášť
Brutto winner – společné
Birdie soutěž – dobrovolný vklad 200 Kč – prosím, vezměte si drobné! 🙂

Ceny:

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží věcnou cenu.

Ředitelka turnaje:

Gabriela Šulcová

Ubytování:

Startovní listina bude k dispozici od 22. 8. 2019 na www.getour.czwww.cgf.cz

Přejeme Vám hru plnou zážitků!

Resort Beroun   
Čížek Jiří Novák Vladimír Hrádek Zbyněk Mayer Evžen
7803841800196 0650588501976
Balvín PetrBradna Jan Mrázek Marek Mátl Aleš
6630025019871640618785385
Chlapík Martin Farář JaroslavJirovský Jiří Kolín Jakub
1801153180277018007671800443
Nousková Lenka Endršt Jiří Krátký František Kašpar Miroslav
126045463018013301861150748
Steiner JiříFišer PetrProcházka ZdeněkHolub Jiří
10301941030637050-07211030574
Procházka MiroslavHalamka PavelProvazník VáclavProvazník Michal
1800451115013413301651330148
Zaorálek MichalTrdlica ViktorTůma JiříKlapka Martin
960398987319781422681132
Sequens Richard Daňa AntonínJanulík PetrČerný Aleš
125008894274414411711250475
Mrůzek FilipMrůzková Štěpánka Janeba PavelMandera Petr
PRO9000611360148782083
Pavlica Bohumil Pfingstner Ondřej Střílka JanStřílka Jan ml.
19142998196612515811030818
Hucl RobertBorovička Pavel Zahálka PetrSoukup Jan
6802829859691033191290263
Kotíšek René   Švec  RadekHostKotíšková Gabriela
 162049316304661630560
Vaňásek Hodinová MonikaVaňásek PetrWurst Roman Homolková Alena
120557120556120938681077
Voleník LubomírPöschl Miroslav Loukota VáclavHájek Josef
1120774560342910906091-0259
Rajmont Adam Rajmont MatoušPavlík JosefBrada Miroslav
1330245133013416303131630306
Kobza PřemyslKobzová MarcelaBeluský MilanBeluská Jana
92016492016318001521800153
Mašl Martin Seidemann Martin Dušek Roman Krulich Kamil
163078510422716302621630151
Labanič Miroslav Tačner LiborKnorre JaroslavTačner Jaroslav
 1120314   1804373230424 1630760
Mazán Marek   Filípek Jiří Václavek KarelMazán Miroslav 
2205761630067560293220735
Svoboda Ludvík Bureš Jiří Jakoubek Tomáš    Selingr Martin
1630580 112071710603261630150
Veselý Pavel Bílek VáclavPánek Jan
7828429864391803328
Meloun JiříBican Roman Nousek MilanStohr Milan
122017212600151260777111-1496
Bartuška RomanHrabánek Vít Maličovský PetrBezděk Vladimír
7856627802061220059191471
Opalecký LubošVinická UtaPokorný Marek Marek Dušan
91872918711850336502072

Výsledky

 

Mistři | Šampioni | Ranaři | Brutto

Mistři

1. MISTŘI HCP 0 – 14 STB
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 MRŮZKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900061 5,9 38 / 78 38 5,5
2 MANDERA Petr GCHOS 0782083 7,3 38 / 82 38 6,9
3 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 11,2 37 / 87 37 11,0
4 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 9,4 36 / 86 36 9,4
5 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 9,1 35 / 87 35 9,1
6 BARTUŠKA Roman GCHOS 0785662 9,8 35 / 88 35 9,8
7 – 8 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 6,6 34 / 84 34 6,6
7 – 8 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 12,2 34 / 92 34 12,2
9 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 10,5 34 / 89 34 10,5
10 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 0120557 12,2 34 / 90 34 12,2
11 DIENELT Petr GCBIT 1630491 9,2 33 / 89 33 9,3
12 ZAORÁLEK Michal GKZBR 0960398 13,1 33 / — 33 13,1
13 KNORRE Jaroslav PJCBE 0230424 13,5 33 / 96 33 13,5
14 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 9,6 32 / — 32 9,7
15 MELOUN Jiří CESGK 0987415 13,5 32 / 97 32 13,6
16 TRDLICA Viktor CESGK 0987319 13,3 32 / 96 32 13,4
17 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 7,3 31 / 88 31 7,4
18 PFINGSTNER Ondřej CESGK 0981966 11,0 31 / 95 31 11,1
19 VAŇÁSEK Petr GKLIS 0120556 13,2 31 / 98 31 13,3
20 HUCL Robert GCMST 0680282 14,0 30 / — 30 14,1
21 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 12,0 30 / 95 30 12,1
22 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 9,7 29 / 93 29 9,8
23 VOLENÍK Lubomír GCTUL 1400648 10,5 29 / 95 29 10,6
24 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 6,6 28 / 90 28 6,7
25 RAJMONT Matouš GCGAR 1330134 11,5 27 / — 27 11,6
26 TAČNER Libor LGCPY 1804373 12,9 27 / 102 27 13,0
27 LABANIČ Miroslav BARGC 1120314 11,8 27 / 99 27 11,9
28 JANEBA Pavel GCMBM 1360148 12,4 26 / 101 26 12,5
29 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 12,4 26 / — 26 12,5
30 STEINER Jiří GCMUP 1030194 13,3 26 / 101 26 13,4
31 FIŠER Petr GCMUP 1030637 13,6 25 / 107 25 13,7
32 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 13,6 23 / — 23 13,7
33 KOTÍŠEK René GCBIT 1630493 10,7 21 / — 21 10,8
34 PAVLICA Bohumil GCKAR 0191429 9,6 19 / — 19 9,7
35 RAJMONT Adam GCGAR 1330245 0,9 17 / — 17 1,0

Šampioni

2. ŠAMPIONI HCP 14,1 – 22 STB
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 PROCHÁZKA Zdeněk BERGC 1540351 20,2 34 / 97 34 20,2
2 STŘÍLKA Jan GCMUP 1030818 18,3 33 / 103 33 18,3
3 OPALECKÝ Luboš GCPRH 0091872 14,8 33 / 91 33 14,8
4 BRADNA Jan GCBER 0501987 17,7 32 / 96 32 17,8
5 MAZÁN Miroslav IGCMO 0220735 21,4 31 / 104 31 21,5
6 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 21,2 31 / 104 31 21,3
7 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,7 31 / 94 31 15,8
8 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 16,5 31 / 95 31 16,6
9 MAŠL Martin GCBIT 1630785 21,9 28 / — 28 22,0
10 PÖSCHL Miroslav GCPOD 0560342 17,1 28 / 99 28 17,2
11 MRÁZEK Marek GCBBR 1640618 21,8 28 / — 28 21,9
12 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 19,6 27 / 105 27 19,7
13 KLAPKA Martin GCMST 0681132 19,9 27 / 103 27 20,0
14 JAKOUBEK Tomáš GCSOK 1060326 14,7 27 / — 27 14,8
15 STÖHR Milan ERBGC 1111496 16,1 26 / 100 26 16,2
16 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 20,6 26 / — 26 20,7
17 KOLÍN Jakub LGCPY 1800443 17,5 26 / — 26 17,6
18 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 15,0 26 / 96 26 15,1
19 HRÁDEK Zbyněk VALGK 0650588 18,0 25 / — 25 18,1
20 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 1800767 16,8 25 / — 25 16,9
21 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 19,2 25 / — 25 19,3
22 BOROVIČKA Pavel CESGK 0985969 16,2 25 / — 25 16,3
23 TAČNER Jaroslav GCBIT 1630760 19,5 25 / — 25 19,6
24 BICAN Roman PRAGK 1260015 14,5 24 / — 24 14,6
25 STŘÍLKA Jan PGCGC 1251581 15,0 23 / 109 23 15,1
26 WURST Roman GKLIS 0120938 21,6 22 / 110 22 21,7
27 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 16,8 22 / — 22 16,9
28 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 15,7 22 / — 22 15,8
29 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 18,1 20 / — 20 18,2
30 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 16,5 19 / — 19 16,6

Ranaři

3. RANAŘI HCP 22,1 – 54 STB s omezením na 36
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 KRULICH Kamil GCBIT 1630151 32,9 57 / 89 57 23,2
2 VINICKÁ Uta GCPRH 0091871 22,7 35 / 96 35 22,7
3 MÁTL Aleš GCHOS 0785385 31,3 33 / — 33 31,3
4 MAREK Dušan GCBER 0502072 27,6 31 / — 31 27,6
5 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 23,3 30 / 104 30 23,4
6 POKORNÝ Marek YARDR 1850336 26,3 30 / — 30 26,4
7 SELINGR Martin GCBIT 1630150 22,9 29 / — 29 23,0
8 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 29,1 29 / — 29 29,2
9 SEIDEMANN Martin GCHOD 0104227 24,5 27 / 111 27 24,6
10 SOUKUP Jan GCHOD 0106551 30,8 26 / — 26 30,9
11 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 29,8 26 / — 26 29,9
12 HOLUB Jiří GCMUP 1030574 22,8 25 / 113 25 22,9
13 ČERNÝ Aleš PGCGC 1250475 26,6 24 / — 24 26,7
14 ZAHÁLKA Petr GCHOD 0103319 25,6 24 / — 24 25,7
15 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 25,7 23 / — 23 25,8
16 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 22,9 22 / 114 22 23,0
17 KAŠPAR Miroslav RHFGC 1150748 32,6 22 / 127 22 32,7
18 MALIČOVSKÝ Petr PRZGK 1220059 23,4 22 / — 22 23,5
19 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 22,8 22 / — 22 22,9
20 BEZDĚK Vladimír GCKAR 0191471 25,0 21 / — 21 25,1
21 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 22,8 21 / 119 21 22,9
22 HOMOLKOVÁ Alena GCMST 0681077 31,7 20 / 128 20 31,8
23 MAYER Evžen GCBER 0501976 26,9 17 / — 17 27,0
24 HOMOLKA Jiří GCMST 0681076 23,6 16 / — 16 23,7
25 KOTÍŠKOVÁ Gabriela GCBIT 1630560 54 10 / — 10 54
26 DUŠEK Roman GCBIT 1630262 32,3 WD 32,4

Brutto

 

4. BRUTTO RÁNY HCP 0 – 54
Pořadí
Jméno
Klub
Reg. č.
HCP
Kolo 1
Skóre
HCP po
1 MRŮZKOVÁ Štěpánka GCSBO 0900061 5,9 78 / 38 78 5,5
2 MANDERA Petr GCHOS 0782083 7,3 82 / 38 82 6,9
3 VESELÝ Pavel GCHOS 0782842 6,6 84 / 34 84 6,6
4 SVOBODA Ludvík GCBIT 1630580 9,4 86 / 36 86 9,4
5 SEQUENS Richard PGCGC 1250088 11,2 87 / 37 87 11,0
6 KOBZA Přemysl GRGGC 0920164 9,1 87 / 35 87 9,1
7 ČÍŽEK Jiří GCHOS 0780384 7,3 88 / 31 88 7,4
8 BARTUŠKA Roman GCHOS 0785662 9,8 88 / 35 88 9,8
9 DIENELT Petr GCBIT 1630491 9,2 89 / 33 89 9,3
10 KRULICH Kamil GCBIT 1630151 32,9 89 / 57 89 23,2
11 KOBZOVÁ Marcela GRGGC 0920163 10,5 89 / 34 89 10,5
12 PROCHÁZKA Miroslav LGCPY 1800451 6,6 90 / 28 90 6,7
13 VAŇÁSEK HODINOVÁ Monika GKLIS 0120557 12,2 90 / 34 90 12,2
14 OPALECKÝ Luboš GCPRH 0091872 14,8 91 / 33 91 14,8
15 HALAMKA Pavel RHFGC 1150134 12,2 92 / 34 92 12,2
16 PLESKOT Martin GCMAP 1350582 9,7 93 / 29 93 9,8
17 ENDRŠT Jiří GCMNI 0630180 15,7 94 / 31 94 15,8
18 VOLENÍK Lubomír GCTUL 1400648 10,5 95 / 29 95 10,6
19 PFINGSTNER Ondřej CESGK 0981966 11,0 95 / 31 95 11,1
20 TŮMA Jiří GCHOS 0781422 16,5 95 / 31 95 16,6
21 BALVÍN Petr KGCMA 0663002 12,0 95 / 30 95 12,1
22 KNORRE Jaroslav PJCBE 0230424 13,5 96 / 33 96 13,5
23 VINICKÁ Uta GCPRH 0091871 22,7 96 / 35 96 22,7
24 NOUSKOVÁ Lenka PRAGK 1260454 15,0 96 / 26 96 15,1
25 TRDLICA Viktor CESGK 0987319 13,3 96 / 32 96 13,4
26 BRADNA Jan GCBER 0501987 17,7 96 / 32 96 17,8
27 PROCHÁZKA Zdeněk BERGC 1540351 20,2 97 / 34 97 20,2
28 MELOUN Jiří CESGK 0987415 13,5 97 / 32 97 13,6
29 VAŇÁSEK Petr GKLIS 0120556 13,2 98 / 31 98 13,3
30 LABANIČ Miroslav BARGC 1120314 11,8 99 / 27 99 11,9
31 PÖSCHL Miroslav GCPOD 0560342 17,1 99 / 28 99 17,2
32 STÖHR Milan ERBGC 1111496 16,1 100 / 26 100 16,2
33 JANEBA Pavel GCMBM 1360148 12,4 101 / 26 101 12,5
34 STEINER Jiří GCMUP 1030194 13,3 101 / 26 101 13,4
35 TAČNER Libor LGCPY 1804373 12,9 102 / 27 102 13,0
36 STŘÍLKA Jan GCMUP 1030818 18,3 103 / 33 103 18,3
37 KLAPKA Martin GCMST 0681132 19,9 103 / 27 103 20,0
38 MAZÁN Miroslav IGCMO 0220735 21,4 104 / 31 104 21,5
39 BRADA Miroslav GCBIT 1630306 23,3 104 / 30 104 23,4
40 VÁCLAVEK Karel GCPOD 0560293 21,2 104 / 31 104 21,3
41 HÁJEK Josef GCTEP 0910259 19,6 105 / 27 105 19,7
42 FIŠER Petr GCMUP 1030637 13,6 107 / 25 107 13,7
43 STŘÍLKA Jan PGCGC 1251581 15,0 109 / 23 109 15,1
44 WURST Roman GKLIS 0120938 21,6 110 / 22 110 21,7
45 SEIDEMANN Martin GCHOD 0104227 24,5 111 / 27 111 24,6
46 HOLUB Jiří GCMUP 1030574 22,8 113 / 25 113 22,9
47 PROVAZNÍK Michal GCGAR 1330148 22,9 114 / 22 114 23,0
48 PROVAZNÍK Václav GCGAR 1330165 22,8 119 / 21 119 22,9
49 KAŠPAR Miroslav RHFGC 1150748 32,6 127 / 22 127 32,7
50 HOMOLKOVÁ Alena GCMST 0681077 31,7 128 / 20 128 31,8
51 DUŠEK Roman GCBIT 1630262 32,3 WD 32,4
52 JIROVSKÝ Jiří LGCPY 1800767 16,8 — / 25 16,9
53 NOUSEK Milan PRAGK 1260777 16,8 — / 22 16,9
54 HOMOLKA Jiří GCMST 0681076 23,6 — / 16 23,7
55 MRÁZEK Marek GCBBR 1640618 21,8 — / 28 21,9
56 KOLÍN Jakub LGCPY 1800443 17,5 — / 26 17,6
57 NOVÁK Vladimír LGCPY 1800196 9,6 — / 32 9,7
58 ZAORÁLEK Michal GKZBR 0960398 13,1 — / 33 13,1
59 STUCHLÍK Jiří CESGK 0985743 15,7 — / 22 15,8
60 BOROVIČKA Pavel CESGK 0985969 16,2 — / 25 16,3
61 MAYER Evžen GCBER 0501976 26,9 — / 17 27,0
62 JAKOUBEK Tomáš GCSOK 1060326 14,7 — / 27 14,8
63 SELINGR Martin GCBIT 1630150 22,9 — / 29 23,0
64 PAVLICA Bohumil GCKAR 0191429 9,6 — / 19 9,7
65 PÁNEK Jan LGCPY 1803328 20,6 — / 26 20,7
66 BELUSKÝ Milan LGCPY 1800152 25,7 — / 23 25,8
67 HUCL Robert GCMST 0680282 14,0 — / 30 14,1
68 MAŠL Martin GCBIT 1630785 21,9 — / 28 22,0
69 ZAHÁLKA Petr GCHOD 0103319 25,6 — / 24 25,7
70 RAJMONT Matouš GCGAR 1330134 11,5 — / 27 11,6
71 RAJMONT Adam GCGAR 1330245 0,9 — / 17 1,0
72 MAREK Dušan GCBER 0502072 27,6 — / 31 27,6
73 HRABÁNEK Vít GCHOS 0780206 13,6 — / 23 13,7
74 MAZÁN Marek IGCMO 0220576 12,4 — / 26 12,5
75 KOTÍŠEK René GCBIT 1630493 10,7 — / 21 10,8
76 BELUSKÁ Jana LGCPY 1800153 29,8 — / 26 29,9
77 BICAN Roman PRAGK 1260015 14,5 — / 24 14,6
78 JANULÍK Petr GCCHP 1441171 19,2 — / 25 19,3
79 MÁTL Aleš GCHOS 0785385 31,3 — / 33 31,3
80 ŠVEC Radek GCBIT 1630466 29,1 — / 29 29,2
81 HRÁDEK Zbyněk VALGK 0650588 18,0 — / 25 18,1
82 TAČNER Jaroslav GCBIT 1630760 19,5 — / 25 19,6
83 ČERNÝ Aleš PGCGC 1250475 26,6 — / 24 26,7
84 POKORNÝ Marek YARDR 1850336 26,3 — / 30 26,4
85 LOUKOTA Václav GCTEP 0910906 18,1 — / 20 18,2
86 KRÁTKÝ František GCGAR 1330186 16,5 — / 19 16,6
87 DAŇA Antonin GCBBS 0942744 22,8 — / 22 22,9
88 MALIČOVSKÝ Petr PRZGK 1220059 23,4 — / 22 23,5
89 SOUKUP Jan GCHOD 0106551 30,8 — / 26 30,9
90 KOTÍŠKOVÁ Gabriela GCBIT 1630560 54 — / 20 54
91 BEZDĚK Vladimír GCKAR 0191471 25,0 — / 21 25,1

Gabriela Šulcová, ředitelka Tour
M: +420 777 300 003, E: golf@getour.cz
P: Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9